Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce poate face serviciul pe scoala?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce poate face serviciul pe scoala?   Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Feb 2014, 00:09

Doamne fereste, am o gramada de lucruri de zis in privinta fic-ului tau, dar in primul rand : 
De ce nu m-ai anuntat, femeie ? Vrei sa mor aici ? Ai un fic foarte frumos, iar eu nu am avut habar ca tu ai postat atatea next-uri. 
Ai o gramada de greseli care ma enerveaza la culme, de ex : 
- Nu se pun cifre in naratiune
- E trebuie si nu trebe
- E Flashback si Endflashback
Si multe altele, greseli in exprimare si intodeauna trebuie sa faci capitole cat mai frumoase daca vrei sa iti atragi cititori, scuzele gen "mi-a fost lene" Ce l putin pentru mine sunt inacceptabile, daca nu ai chef de scris atunci nu scrie, nu moare nimeni daca next-ul intarzie o zi sau doua.

Lasand de o parte toate astea, ideea imi place enorm, la fel si actiunea, cat si faptul ca folosesti multe expresii haioase. 
Cat despre Itachi, am o intrebare : Psihopatule, ai vreo idee cat de mica despre ce iti voi face ? ( ma rog, eu sau Kaori, cam totuna) 
Mai dau edit maine pentru ca nu am terminat ce aveam de spus.


 "I won't allow it! I won't allow you to die like this! You've committed crimes! You must remember everything! Don't think you can be at ease without knowing anything! Don't expect to be forgiven by the people who you've hurt! Live and struggle!"

Erza Scarlet to Jellal Fernandes 
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce poate face serviciul pe scoala?   Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Feb 2014, 11:12

Nyaa! Doamne cât de târziu am venit și eu>.<
Îmi place foarte mult next-ul, iar replicile și acțiunea sunt super amuzante! dap ! 
Abia aștept să aduci next-ul, dar văd că nu ai mai postat de ceva timp și încep să mă îngrijorez:(
Sper că nu vrei să-l închizi...
Sper să aduci next-ul cât mai curând posibil pentru tine! (Wow, am zis de două ori "Sper" una după alta...am prea multe speranțe se pare)
Să mă anunți și pe mine când pui next-ul ca să dorm linistita...
Ja nee!
Sus In jos
Miranda.
Genin
Genin
Miranda.

Sex : feminin Localizare Localizare : Langa tine.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 63
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sa visez, sa cred in imposibil, sa cred in bine.
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare

Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce poate face serviciul pe scoala?   Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Feb 2014, 18:16

Am aparut si eu pe aici. Sallll
Am o intrebare pentru Sasuke.
Cate persoane cu parul brunet exista pe lumea asta ?
"Cunosc doar 1 persoana in toata Japonia care sa sa fie inalta si cu parul negru" Nu zau ! Jumatate din clasa mea se incadreaza in descrierea asta. Chiar nu are logica. Trebuia sa folosesti un semn distinct ca sa mearga. Ci este "o persoana" nu " 1 persoana", nu mai folosi cifre, ca in carti nu sunt. Mai nelogica sunt eu ca am continuat sa citesc si sa astept celalalt capitol.
Cum e posibil ca doua persoana, cu personalitati total diferite, sa aiba aceasi expresie cu unicorni. Trebuie sa faci o diferenta intre ei.
Te roog sa ma anunti.


Asteptarea ne da iluzia ca facem ceva asteptand, cand, de fapt, nu facem altceva decat sa murim suportabil, putin cate putin.\" (\"Viata pe un peron\", Octavian Paler)
Pasiunea este ruina judecatorului. - Delavrancea
Cinstea e bogatia saracului si nobletea bogatului; saracului ii da credit, bogatului simpatie...
Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheatza pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce poate face serviciul pe scoala?   Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Apr 2014, 20:54

Fanfic blocat datorită inactivităţii.


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce poate face serviciul pe scoala?   Ce poate face serviciul pe scoala? - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Ce poate face serviciul pe scoala?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-