Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I hate you but I love you - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I hate you but I love you - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I hate you but I love you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Adinux
Academy Student
Academy Student
Adinux

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Happy:D

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 23:09

yeeee dance2 ai pus nextu... in love la cererea mea bineinteles happy2
ca sa incep cum zice doamna Popa: "te iubesc, dar..."
imi place ideea. imi place enorm de mult cum descrii sentimentele unui baiat, tu fiind fata
(oare dc baietii nu gandesc la fel ca sasuke nervi! "
as fi vrut mai multa descriere, cei drept
rozalia pare cam posomorata.. neluand in calcul sfarsitul.. lough
si.. unde e ideea mea crying ?
ce mai conteaza good job e bunut happy2
kiss hi! ,
Adinux


Nu! Gresesti..Nu toti oameni inteligenti sunt tocilari,nu toti cei care se imbraca in negru sunt emo..
nu toate blondele sunt proaste sau pitipoance,nu toti baietii sunt mincinosi,nu toate fetele sunt c***e..NU!NU!NU!Suntem diferiti...Asta se numeste REALITATE!!
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 23:37

Pune continuarea plz


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 23:59

Ador capitolul asta! Cu toate ca ai mai putea adauga descriere sentimentala pe ici, pe colo, imi place mult! Si supansul asta... iar ai facut contract cu el? Sau primul era pe sase luni?
Astept nextul curand si te pup dulce! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 08:21

Buna andreea, n-am mai trecut demult pe site si am inceput sa recitesc tot ca sa-mi aduc aminte.
Nu ti-am mai lasat com demult.
Pai uite-l happy2
Frumos capitol.
NU pot sa cred ca e insarcinata dar faza cu moartea e fenomenala :))
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 5 Asss10I hate you but I love you - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 20:23

Cum adica va muri? Mai bine ma omor eu decat sa moara Sakura. Chiar imi place continuarea, este extrem de trista si frumoasa si... sentimentala. Emotiile pe care le traieste rozalia, starile prin care trece brunetul, toate astea se imbina perfect dupa parerea mea. Astept cu nerabdare nextul care sper ca nu va mai fi atat de plin de tristete. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


I hate you but I love you - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 22:15

Hello draga mea!!! Ce ma bucur ca ai pus nextu`!!!!
Cum adica??? Sakura sa moara???? NEVER!!!!! Nu se poate! Bietul Sasu` cum se va simti...Oricum, felicitari, faci o treaba grozava si sper sa vina cat mai repede nextu`!!!
Pupici multi!!! kiss


I hate you but I love you - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
SmokeGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Giurgiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : dans
Stare de spirit Stare de spirit : IN STARE DE ORICE CREDETIMA!! sunt ca Naruto lol

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 00:02

WTF?? Cum sa moara Saku-chan?!? Asta nu e posibil!!!

Zau daca moare, sa mor eu daca nu ma spanzur (bine ca nici n-as face-o)....

E atat de frumos ficul tau, incat daca as fii baiat as vrea sa fiu in locul lui Sasu-kun....

Ma intreb oare cum e sa fii insarcinata?think....Oare cum esti pe stop?...

Doamne, Draci Alexa la ce te gandesti si tu? XD

In fine hai cu next!!!!
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 14:03

oooo,NU!!sakura?sa moara?nici gand!daca sakura moare...eu nu mai citesc ficu!totusi ea e unul din personajele principale,deci nu cred ca o sa moara....oricum,next!
happy2
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 23:23

Un moment mai prost ca asta nai gasit ca sa ne lasi in suspans x(


NEXTUL MAI REPEDEEEEE
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mar 28 Iun 2011, 10:44

NEXT!!!!! angry
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 19:04

Ai mai mult de 13 comm-uri si tu nu ai pus next...
Pe tine chiar nu te doare ca lumea isi pierde intereul daca nu pui nextu?
Chiar nu simti ca mai trebuie sa dai si pe aici cu un next...
Sunt pe forum de o 2 luni cred si de atunci n-ai pus decat vreo 5-6 next-uri (sper sa nu exagerez)
BAGA NEXT FIINTO CA ASTEPTAM DE CATEVA SAPTAMANI BUNE!!!!!
Eu nu te rog sa bagi next, ci te implor hai odata
sau daca nu merge cu frumosul sper ca stii ce te asteapta biciuitor
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 5 Asss10I hate you but I love you - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 20:25

Hai sa nu ne-o ia tastele pe dinainte. Poate ca nu are timp foarte mult sau trece printr-o criza de inspiratie. Nu trebuie sa ne suparam pe ea pentru ca nu mai posteaza. Poate nu-i mai merge internetul sau pur si simplu nu mai pune nextul.

Totusi trebuie sa fiu de acord si cu fetele. De ce nu pui nextul, chiar vrei sa murim aici din cauza ca nu mai stim ce se intampla? Eu strig sus si tare ca vreau nextul si stii prea bine ca eu sunt mai nebuna de felul meu, asa ca... I hate you but I love you - Pagina 5 385627

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


I hate you but I love you - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 20:35

Off, iertati-ma fetelor k nu mai pus next-ul, doar k trec printr-o perioada foarte proasta..
Totul imi merge prost si ma simt ca o idioata....
Din anumite motive is deprimata si nu am inspiratie, nu pot scrie, nu-mi iese nimik
Sper sa ma intelege-ti...eu as scrie next-ul, dar mi-ar iesi k dq asa k mai bn mai astept putinn pana-mi revin...
Va rog nu fiti suparate..
Kiss and Hug!


I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 21:13

Nu ma supar draga mea1
Stiu cum e sa fi deprimata..trec prin aceasi stare ca tine exact acum..stiu ce simti si te inteleg.. dap !
Asa ca, cand te simti mai bine te rog pune nextu`...
Pupic dulci! kiss


I hate you but I love you - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 16:08

Off, iertati-ma ca aduc si eu next-ul cu intarziere...sincer..
Vreau sa va spun ca e PREMIEREA IN EXCLUSIVITATE, pt. ca acest capitol este pov. din perpectiva Sakurei....so, enjoy!






10. El…




Sakura:




Stau si-l privesc pe doctor cu ochii plini de lacrimi, cu sufletul pustiu si rece si tremurand de frica. Mi-e teama, nu vreau sa-l pierd tocmai acum pe Sasuke si nici pe copilasul noastru, rodul iubirii dintre noi. Atat de trist si banal, ca exact atunci cand am simtit pentru prima oara ca sunt iubita cu adevarat, totul este spulberat. Ciudat sau nu, tristetea este necesara, pentru ca altfel nu am putea aprecia clipele frumoase, dar parca Dumnezeu ma pedepseste prea dur, simt prea multa tristete, sunt fara speranta.

Simt doua brate puternice ce ma trag catre el, Sasuke. Ma intoarce cu fata la el si ma priveste cu mare dragoste si speranta. Imi saruta delicat crestetul capului si ma strange tare la pieptul lui. Simt inima cum ii bate accelerat, iar corpul ii tremura usor. Slabesc stransoarea si il sarut pe buze cu multa tandrete. Imi raspunde la micul meu gest cu multa pasiune, ca si cum ar fi ultimul nostrum sarut, dar nu, nu va fi ultimul. Eu voi trai, si la fel si puiul nostru. Vom fi ferici, dar….mai e si el.
Intrerup incep sarutul si plecam amandoi din clinica. Odata ajunsi la masina imi aduc aminte ca mi-au uitat geanta in cabinetul doctorului. Vreau sa ma duc eu, dar brunetul imi spune sa-l astept ca vine imediat.
Il astept, sprijinita de capota masinii. Imi inchid usor ochii si ma gandesc la o familie, la familia noastra, dar ceva imi tulbura imaginatia, iar eu imi pierd cunostinta.



Simt cum imi explodeaza capul, iar incet imi intredeschid ochii. Sunt intr-o incapere ciudata, fara geamuri, iar eu sunt legata de un scaun de lemn. Mi-e frica, unde sunt, ce s-o fi intamplat? Atatea prostii imi circula prin minte, stiu ca se va intampla o nenorocire. Daca voi muri odata cu rodul dragostei dintre mine si Sasuke? Nu, nu vreau sa se intample acest lucru, trebuie sa scap din acest loc infect si sa-l vad pe el. Nu pot rezista fara sa nu-i simt corpul lui langa al meu, fara vocea lui si toate gesturile pline de dragoste si tandrete. Sunt practic dependenta de el, de tot ce are legatura cu brunet, il iubesc enorm de mult iar asta nu se va schimba din cauza ca eu sunt aici, iar el nu. Probabil ma cauta, poate e distrus, posibil ca nu stie unde am disparut. Nici-un “probabil”, “poate”, “posibil", el sigur ma cauta, sigur e distrus, si sunt sigura ca a observat ca am disparut. Firar.

Sunt practic trezita la realitatea de un zgomot. Imi ridic privirea din pamant si ma uit atenta la acea usa masiva din lemn. Aud pasi, se apropie.
Observ cum pasii se opresc in spatele acestei usi. Dupa cateva secunde aud cum cel ce m-a rapit, apasa pe clanta. Usa se deschide, iar in spatele ei este el. Barbatul acela, ce eu il urasc din tot sufletul. Simt doar scarba pentru el. Vreau sa stiu ce vrea sa faca, daca vrea sa ma omoare sau doar incerca sa ma sperie, dar parca ar fi prea simplu, prea banal. De ce trecutul revine atunci cand eu l-am uitat?



Eh, poate e scurt, dar macar am incercat..
V-am spus ca trec printr-un moment mai dificil si nu prea am inspiratie
Recunosc ca Choco m-a ajutat putin si mi-a dat cateva idei...
AStept comm-uri si de data aceasta nu va mai zik " nu va zgarcitit" k mereu mi-ati aratat ca voi imi cititi fic-ul prin nenumaratele comment-uri..
Kiss and Hug!








I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---


Ultima editare efectuata de catre andreia dee in Mier 06 Iul 2011, 16:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 5 Asss10I hate you but I love you - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 16:09

So... capitolul mult asteptat, nu?

Descriere: am vazut ca te-ai axat pe sentimentele rozaliei ceea ce este foarte bine, imi place. Chiar ai reusit sa ma faci sa ma gandesc cu parere de rau la ea si la copil. Sa speram ca va scapa de "domnul rapitor" si mai speram ca el va primi o lectie, deoarece chiar o merita... Imi place cum pui in evidenta trairile si sentimentele personajelor axandu-te pe sentimente.

Dialog: no comment.

Actiune: este leanta desfasurandu-se asa cum trebuie. Pui accentul pe fiecare moment important, iar asta este foarte bine. Imi place ca nu treci de la o idee la alta, ci descrii frumos un sentiment, apoi treci la un altul. Felicitari.

Estetica: impecabila ca intotdeauna.

Greseli de tastare/ortografie:

brunet - brunetului
mai era una... pff... uituca mai sunt...

Cam atat am avut eu de spus. Astept cu nerabdare nextul, asa ca sa speram ca imaginatia ta nu o va lua pe aratura.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


I hate you but I love you - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself


Ultima editare efectuata de catre ♪ choco ♪ in Mier 06 Iul 2011, 16:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Adinux
Academy Student
Academy Student
Adinux

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Happy:D

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 16:18

iiiiiiihh in love in love in love love love love it
sincer mai surprins cu a doua parte happy2
nu vreau sa moara nimeni crying
si...
love love love it
in love in love in love
si...
sa stii ca e cam scurt pentru tine
angry angry angry
si lasa ca treci tu si peste aceste momente
therethere therethere therethere
kiss kiss
in the mix

dance 2 dance 2 dance 2
Adinux


Nu! Gresesti..Nu toti oameni inteligenti sunt tocilari,nu toti cei care se imbraca in negru sunt emo..
nu toate blondele sunt proaste sau pitipoance,nu toti baietii sunt mincinosi,nu toate fetele sunt c***e..NU!NU!NU!Suntem diferiti...Asta se numeste REALITATE!!
Sus In jos
Adinux
Academy Student
Academy Student
Adinux

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Happy:D

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 16:18

iiiiiiihh in love in love in love love love love it
sincer mai surprins cu a doua parte happy2
nu vreau sa moara nimeni crying
si...
love love love it
in love in love in love
si...
sa stii ca e cam scurt pentru tine
angry angry angry
si lasa ca treci tu si peste aceste momente
therethere therethere therethere
kiss kiss
in the mix

dance 2 dance 2 dance 2
Adinux


Nu! Gresesti..Nu toti oameni inteligenti sunt tocilari,nu toti cei care se imbraca in negru sunt emo..
nu toate blondele sunt proaste sau pitipoance,nu toti baietii sunt mincinosi,nu toate fetele sunt c***e..NU!NU!NU!Suntem diferiti...Asta se numeste REALITATE!!
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 16:25

Ai pus next! Uraaa! huh?
Capitolul a fost extraordinar! Mi-a placut asa de mult! dap ! Descrierea ta e foarte frumoasa!
Astept cu nerabdare nextul. Sa-l pui repede, ca altfel te pap! ike Te pup! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 18:05

iara ne lashi in suspans?????


offffffff please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 23:19

Mi amor!! love
Ai pus next!!! rusinos
Deja? huh? Nu ma asteptam
Firar ea de faza proasta... angry
Las' ca-i dam noi bataita biciuitor
Pai... choco a zis tot ce era de spus insa o sa spun si eu ceva ce si ea a zis: good
NEXT!!!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Iulia Iuly
Academy Student
Academy Student
Iulia Iuly

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : scrima

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 00:43

In sfarsit ai pus next !
Foarte frumos...
Astept urmatorul capitol, sper sa vina curand.
Kiss kiss
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 17:44

Hello draga mea!!
Yeyyy ai pus nextu`!!! Nici nu sti cat de tare ma bucur!!
Hmmm..imi place. Ba nu, il ador! Ba nu, il iubesc!!! Imi place foarte mult capitolul asta, chiar daca e din perspectiva Sakurei. Ai descris exceptional toate sentimentele.
Sper ca nextu` sa vina cat mai repede si spor la treaba!!!
Pupici dulci kiss

P.S.: Mai esti deprimata? crying think


I hate you but I love you - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 17:58

Din pacate da, inca mai sunt deprimata...dar nu ca inainte.
Ehh, viatza merge inainte...
Oricum o sa incerc sa pun next-ul cat mai repede si va spun k voi incepe un nou fic..
Va avea capitole lungi, nu scurte k astea si ma voi tine de el...
V-am pupat !


I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 18:08

Uuu..un nou fic. Sunt sigura ca va fi la fel de tare ca si acesta. happy2
Stiu cum e sa fi deprimata, stai linistita, dar ma bucur ca incet, incet iti revi. kiss
Asteptam cu nerabdare noul fic, dar si continuarea la acesta. heh
Bye, draga mea!! Pupici kiss


I hate you but I love you - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Continut sponsorizat




I hate you but I love you - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

I hate you but I love you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-