Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I hate you but I love you - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I hate you but I love you - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I hate you but I love you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 02:24

Doamne ajta, ai bagat next...
Nu vreau sa ma plang sau altceva dar cap e scurt...
Descrierea parca nu e a ta
Si eu ma scol la 2 si jumatate noaptea sa-o las comm preferatei mele fete lough
Imi place, insa as vrea sa-ti dai mai mult silinta sad
Vreau next see you around
oops
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 13:43

Ai jumate de ora sa pui nextu sau nu mai pun nimic la "De la chin la placere" biciuitor


I hate you but I love you - Pagina 4 44321453




I hate you but I love you - Pagina 4 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Iulia Iuly
Academy Student
Academy Student
Iulia Iuly

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : scrima

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 14:03

super capitolul :X:X:Xvreau sh next:X:X
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 15:48

Am venit si eu cu next-ul.
Va multumesc pt. comm-uri si va avertizez ca acest capitol e +16, dar nu e exagerat...nu va speriati....enjoy!



8. Clipe de neuitat





- Cred ca-ti bati joc de mine! Cum sa iubesc o fiinta ca asta? Sincer mi-am dat seama ca toata “iubirea” asta a fost doar un moft, un capriciu. Sentimentele acelea pe care le-am avut pentru el nu-s la fel de puternice ca pentru…tine!


Am auzit bine. Ea chiar simte ceva pentru mine, nu cred ca este doar un capriciu. E sincera imi dau seama de asta. Vreau sa reactionez intr-un fel, dar nu stiu cum. Cum sa procedez? Ce sa fac? E atat de dificil. O iubire interzisa din mai multe puncte de vedere, dar acestea nu conteaza atunci cand persoana de langa tine te iubeste si tu la fel. Aceste sentimente le simtim amandoi chiar daca nu dovedim acest lucru.
Trebuie sa-i arat ce simt cu adevarat, dar oare cum ar trebui? Vreau sa se simta iubita, sa uite de acel nenorocit care i-a distrus viata. Trebuie sa existe ceva, ceva special si totusi romantic. Auzi la mine “romantic”. Eu nu sunt romantic, dar cu ea e altfel. Trebuie sa-i demonstrez ca ceea ce simt pentru este mai mult decat o atractie fizica.
O iau de mana si ne urcam amandoi in masina mea. Imediat ajungem acasa. Ii spun sa se duca sa faca un dus pana ce fac niste “chestii” importante.
Tanara ma asculta si se duce sa-si faca acel dus. In timp ce ea se bucura de liniste si se relaxeaza, eu muncesc din greu. Mai degraba placere decat munca, dar ce sa fac, modestul de mine.
Pe patul dublu cu asternuturi negre ca cel mai intunecat abis, dar nu la fel de intunecat ca ochii mei, asez petale rosii de trandafir. Negrul de la asternuturi se imbina atat de bine cu micile petale rosii incat nu mai pot astepta. Nerbdarea asta.
Pe noptiera asez o sticla de sampanie si doua pahare, iar langa ele o farfurioara cu frisca si multe, multe capsuni. Deja numai pot sa astept nici-un minut. O vreau atat de mult incat fiecare secunda care trece e o agonie, ceva de nedescris.
Observ ca usa de la baie se deschide. Din baie iese Sakura doar cu un prosop alb pe ea si foarte scurt. Fata asta vrea sa ma inebuneasca.
Privirea ei se ridica din pamant si se uita uimita la cea ce am pregatit eu in acele momente cand ea era la baie. Ochii ei se intalnesc cu ai mei si vad in privirea ei “ Ce se intampla aici? Am ratat ceva important?”. Numai conteaza. Ma indrept spre ea si o apuc violent de talie. O privesc cateva secunde in ochi, iar apoi incep sa-i sarut gatul. Urc incet pana ajung la buzele ei dulci.
Am inceput sa o sarut parca flamand de buzele ei. Imi raspundea fiacarui joc pe care limba mea i-l oferea.
Mainile mele nazdravane se delelectau cu corpul firav al fetei.Incet incet am lasat-o fara acel prosop care datorita lungimii ma ducea la ganduri nebunatice, nu ca nu le aveam deja in gand. Rozalia imi desfacea cu greu nasturii de la camasa usor nervoasa deoarece nu o lasam prea bine. Mi-am luat mainile de pe ea si am lasat-o sa imi desfaca nasturii.
Dupa cateva secunda cand isi terminase treaba mi-am dat jos camasa si am aruncat-o langa prosopul fetei. Sakura era putin mai timida se vedea la fata ei. Am sarutat-o apasat pe buze dandu-i de inteles ca totul va fi bine.Aceasta mi-a desfacut –uimindu-ma ca a vrut acest lucru- cureau da la pantaloni si mi i-a dat jos.

-Doar nu vroiai sa fiu singura fara haine, imi sopteste si ma saruta usor dar timid pe buze.

Dupa o noapte fierbinte alaturi de rozalia mea soarele patrundea printre perdelele rosiatice si ne cadea pe fata. Am clipit de cateva ori privind in jur. Sakura statea cu capul pe pieptul meu, si avea o mana in jurul abdomenului meu. A fost o noapte incendiara. Era minunata aceasta fata mereu. Desi nu mai stiam daca m-am eliberat in ea sau nu. Nu imi mai aminteam. Speram doar sa nu se supere daca era asa ceva.



Sper ca va placut!
Astept in continuare comm-uri si nu fiti zgarciti
V-am poopat...


I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 4 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---


Ultima editare efectuata de catre andreia dee in Mar 14 Iun 2011, 13:23, editata de 1 ori
Sus In jos
Adinux
Academy Student
Academy Student
Adinux

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Happy:D

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 17:03

oh.. e asa de superb.. in love credeam ca vei fi putin mai perversa.. lough dar a fost.. a fost..
cum sa iti explic.. lol damn!
with love,
Adinux


Nu! Gresesti..Nu toti oameni inteligenti sunt tocilari,nu toti cei care se imbraca in negru sunt emo..
nu toate blondele sunt proaste sau pitipoance,nu toti baietii sunt mincinosi,nu toate fetele sunt c***e..NU!NU!NU!Suntem diferiti...Asta se numeste REALITATE!!
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 18:33

ooooo....ce tare deabia astept next....deci hai mai repede....oricum ideea cu amnezia si casatoria bestiala frate....hai hai ca vreau sa vad ce se intampla in continuare....o sugestie in urmatorul capitol sotul sakurei sa moara ca ma streseaza...daca se poate omorat chiar de sakura si sasuke =))


I hate you but I love you - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 4 Asss10I hate you but I love you - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 20:11

Vai, draga mea, ce faci tu aici? Perversitati, ha? Auzi la ea... huh? Sincer ador acest capitol, mai ales descrierea. Astept cu nerabdare nextul care sper sa apara cat mai curand. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


I hate you but I love you - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Iulia Iuly
Academy Student
Academy Student
Iulia Iuly

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : scrima

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:23

super:X:X abia astept sh next:X:X
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 18:46

Normal ca mi`a placut!!

Iubesck acest fic si devine din ce in ce mai interesant!!
kiss in love

Ce pot sa spun?? Totul este minunat. Descrierea se imbina perfect cu dialogul, care nu este sec.

Un singur lucru vreau sa`ti zic: NEXTU` CAT MAI REPEDE!!! please

Pupici dulciii kiss kiss kiss kiss


I hate you but I love you - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 13:31

Depinde de voi daca pun next-ul.....
Mai vreau 3 comm-uri si aduc continuarea...
Va poop si nu fiti zgarciti! yeah


I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 4 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 14:11

Uite inca un comm de la nebuna de mine lough
Vai ...cum poti spune ca noi suntem zgarciti ? Asta-i culmea ( glumesc ) lough
Pai ....sincer imi place foarte mult acest capitol si-ar fi mare pacat sa nu pui nextul astazi ( hihihi) lol!
Sa stii ca astept next , iar restul datii comm ca sa bage next


I hate you but I love you - Pagina 4 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 14:22

Ti-am citit ficul de la inceput si imi place foarte mult in love
Descrii foarte frumos sentimentele iar despre titlu pot spune ca e super in love
Deci vino mai repede cu next ca de nu te pap toata please
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 4 Asss10I hate you but I love you - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 18:38

Uite si de la mine inca un comm. Si cu asta face trei daca am numarat eu bine. Sa ne pui mai repede nextul ala ca te bat de-ti sar toti fulgii pe care nu-i ai. Astept, dar nu prea mult, asa ca ai grija. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


I hate you but I love you - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 19:40

I hate you but I love you - Pagina 4 636441 cam ciudat sfarsitul, dar totusi mi-a placut.
ASTEPT NEEXT!!!




I hate you but I love you - Pagina 4 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 20:11

Păi,ce să spun,e un capitol destul de pervers ;))
Dar măcar a văzut şi fata asta latura lui romantică. :))
Mă bucur foarte mult că ai pus continuarea,sau poate ai pus-o de ceva timp dar sunt eu cam aiurită.. şi cred că e a doua variantă.:))
Mă rog,eu sper că vei pune curând nextul.:)
Pa,te pup dulce! happy2


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

I hate you but I love you - Pagina 4 43041335886647080746110


Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 12:48

Astept NEXTU!!!!!!!


I hate you but I love you - Pagina 4 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 16:17

Unde e nextu`??
Sti cat de curioasa sunt??? Ficul asta e genial!! E unul din ficurile mele preferate:X:X
Sper ca nextu` sa vina cat mai repede si dak ai nevoie de cat mai multe comm`uri....NO PROBLEEEMMM XDXD
Iti dau euu :D happy2
Vreau nextu` cat mai repede posibil...
Ja Ne!!


I hate you but I love you - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 20:16

Vai Doamne!
Ce-mi place
Te rog pune next-ul! dance2
Sunt curioasa heh
Te pup!kiss


I hate you but I love you - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 12:33

E prea tare ficul si te iau de urechiuse daca nu vi repede cu nextul!Kiss si succes la scris kiss in love

________________________Semnatura________________________________No Music...No Life


No Music...No Life
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 16:55

Deci, unde ee``????
Vreau nextu` ala cat mai repede posibil!!
Mor de curiozitatee``!!! sad

Plss`` cu ciresica de`asupra...adu cat mai repede nextu`!! very sad please

LostAngel pe pupaceste dulcee` de tot kiss


I hate you but I love you - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 21:42

Asa....iertati-mi intarzierea doar ca am avut si eu examene, astazi am scapat de toate si v-am adus next-ul cu intarziere ce-i drept...nu va suparati, nu?

Pai e cu dedicatie pt. Mell si pt. toti ce-mi citesc creatia lough
Enjoy!





9. Veste buna v.s. Veste rea





Au trecut deja cateva saptamani de la minunata noapte de dragoste si de perversitati. Nu pot sa cred ca in sfarsit iubesc o femeie, cineva care ma iubeste pentru cea ce sunt si nu pentru alte lucruri. Da, o iubesc la nebunie si stiu ca si ea la fel, dar ceva ne sta in cale si acel ceva este el. Sotul rozaliei, Deidara. Off, de ce a trebuit sa fie si el in peisaj? Tocmai acum cand eu si Sakura ne-am dezvaluit iubirea, tocmai cand am simtit si eu cu adevarat ce inseamna dragostea adevarata, exact acum totul e spulberat.
Off, viata asta atat de anosta si…firar. Nu stiu cum ar trebui sa procedez. Trebuie sa raman cu ea, iar ea sa scape de el…atat de incurcat, de ciudat si aiurea. Confuzie totala.

Sunt oarecum trezit la pura realitate de rozalie care imi spune ca ii este extrem de rau si ca ar vrea sa merg cu ea la medic sa-si faca analizele.
Vai de mine, sper sa nu aibe nimic. Mi-e teama, de cateva zile ii este rau si nu m-as mira daca este bolnava sau poate a ramas....nu, nu cred, nu are cum, Doamne, ar fi ceva care ar pune capac la toate. Cred ca ar fi solutia, cine-ar fi crezut.

Ma imbrac repede cu o pereche de pantaloni negri de treining, un tricou bleo si-n picioare o pereche de tenisi confortabili. Cobor jos si o astept pe Sakura sa vina si ea.
Imediat coboara si ea. Putin cam sifonata ce-i drept, dar mereu cu acel farmec aparte care ma atrage ca un magnet. Se lipeste de mine si ma saruta apasat. Buzele ei trandafirii le intalnesc pe-ale mele formand un sarut tandru si plin de dragoste. Mainile mele incep sa se plimbe lejer pe corpul ei firav si totodata dotat. Cobor incet cu saruturile pe gat si tot mai in jos. Sakura incepe sa scoata icnete de placere, cat de mult ador chestia asta, placerea pe care i-o provoc, absolut tot. Ma opresc brusc, dar nu inainte sa-i mai gust odata buzele dulci. O iau de mana si ne indreptam amandoi ca doi indragostiti catre clinica.

In cateva momente ajungem, iar rozalie intra in cabinetul medicului. Trebuie sa astept. Tic tac, tic tac….vai….Sunt oarecum speriat, nu stiu ce are, daca este insarcinata? Ar fi cea mai buna veste din viata mea, dar daca este bolnava, daca este ceva grav…Nuu!!! Totul va fi ok si, si nu va pati absolut nimic. Nu pot trai fara ea, sufletul meu pereche. Ca florile fara razele soarelui, copii fara ciocolata, Andreea fara Melly (asta-i de-a autoarei), si ca catelusii fara iubirea unui stapan. Da, exact asa sunt si eu, doar ca eu am nevoie de ea, doar de ea.
Off, a trecut deja jumatate de ora si ea tot nu a iesit din cabinetul ala. Stau si ma gandesc ce dracu’ o sa facem cu sotul ei. In caz ca ea este- ce mandru as fi- insarcinata, nu ii va conveni, adica totusi e nevasta’sa. Vedem noi dupa, acum sa iasa mai repede si sa scap de banuieli.
Usa se intredeschide, iar Sakura iese. O vad posomorata, lipsita de vlaga, fara chef de viata. Ma indrept catre ea si o strang la pieptul meu, iar apoi o sarut pe crestetul capului. Ochii ei verzi si plini de dragoste sunt stersi si lipsiti de stralucire. Ii este teama….O cred, dar poate nu e nimic grav. Se apropie usor de urechea mea si-mi sopteste Ca mai trebuie sa astept putin si rezultatele vin. Ma panichez, dar nu o las pe Sakura sa vada lucrul acesta, nu ar fi bine pentru ea. Ma asez pe scaun si o pun sa stea in bratele mele protectoare. Isi lasa capul pe umarul meu si-mi saruta delicat gatul. Un gest tandru si placut intr-un asemenea moment. O strang mai tare in brate si-l asteptam pe doctor cu analizele.

Aud pasi pe gresia clinicii. E doctorul. O ridic usor pe rozalie si ma ridic si eu. Momentul adevarului.

- Ma tem ca am o veste buna si un rea. O sa incep cu cea buna deoarece daca o zic pe cea rea nu ar mai avea logica fiindca nu o stiti pe cea buna. V-am cam incurcat, dar o sa aflati imediat.
- Mda….Zic eu pe un ton destul de rece.
- Felicitari, sotia dumneavoastra este insarcinata in prima luna!!!
- Eram sigur! Spun eu privind-o pe Sakura uimita.
- In aceasta poveste exista un “dar” si ma refer ca ….nu stiu cum sa va spun, doar ca sarcina aceasta este un pericol pentru viata ei. Se pare ca a fost foarte stresata in ultimul timp si daca o tine tot asa, la nastere ea va muri, iar copilul va trai…..




Asa sper ca va placut..
Aduc next-ul la 10 comm-uri
Nu uitati ca va iubesc mult de tot!


I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 4 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 21:50

Adooor ficul asta...
Vin`o repede cu next k dak nu...te pap... happy2


I hate you but I love you - Pagina 4 Rwre

Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 21:56

nu se poateeeeeeeeeee!!!! nu trebuie sa moara!!!!!
si daa, Andreea fara Melly
I hate you but I love you - Pagina 4 385627 I hate you but I love you - Pagina 4 947835 vaiii, dar ce imaginatie ai pufoshenia mea cu puf pufos I hate you but I love you - Pagina 4 962758 I hate you but I love you - Pagina 4 962758
te iubesc mult de tot! si capitolul a fost suuperb
I hate you but I love you - Pagina 4 78717
astept nextul I hate you but I love you - Pagina 4 962758 te iubesc. I hate you but I love you - Pagina 4 268890


Fericirea este un vis, durerea este reală.

I hate you but I love you - Pagina 4 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 22:08

Nuuuu sa nu moaraaaaa ! Jesus ! Daca moare nu`ti mai citesc creatia >:) !

Imi place la fel ca celelalte deea ! a hug


Scuze ca nu ti-am prea lasat comentarii da` m-am cam lenevit . lough


I hate you but I love you - Pagina 4 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 22:37

Cee ?! Ce vorbeşti mă ? Ăstea-s poveşti de copii! Cum să moară ?
Nu o să moară :D
Acum nu fiţi scârţari şi voi,lăsaţi comment-uri pentru că eu chiar vreau să văd reacţia celor doi porumbei ( love )
Te pup dulce! kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

I hate you but I love you - Pagina 4 43041335886647080746110


Sus In jos
Continut sponsorizat




I hate you but I love you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

I hate you but I love you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-