Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I hate you but I love you - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I hate you but I love you - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I hate you but I love you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 19:57

Si daca nu o sa te tii de el ce-to facem?? biciuitor
Fii atenta ca daca nu te iti respecti cuv eu nu mai stau cu sufletu la gura saptamani intregi... :|
Sper sa fii fata de cuvand very sad
IN orice caz sper ca nu ai de gand sa renunti la asta ca te mananc ike
MUlt nooroc cu depresia si sper sa pui repede next. kiss
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 02:37

Te.urasc!Dar.te.iubesc:X
VREAU.NEXT.SI.PE.CELALALT.FORUM.NU.NE.PUI.NEXT.REAUO


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

I hate you but I love you - Pagina 6 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 10:47

ohh...nam intrat de moolt pe site dar o fac acum...
cat de frumos poate sa fie... dance2
il iubesc..dar totusi..oare ce se va intampla..?? think
mie frica pentru saku ingrijorat
oricum abia astept nextul in love
spor la scris si mooolta inspiratzie happy2


am o poveste si cei ce o aud se indeparteaza de mn,fug de parca as avea un monstru in mine as vrea sa fiu un inger si sa nu mai cutreier strazile pline cu oameni ce nu aud vocile si lacrimile cristaline ale celor ce nu stiu ce este dragostea ca mine
sunt *singura* intr-o lume nebuna
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Dum 07 Aug 2011, 20:27

11. Poate fi mai rau de-atat?


Sasuke :


Simt o durere insuportabila, o durere ciudata. Ceva sufletesc, nu trupesc.
Sunt distrus. Ea si copilul meu, au disparut. Cat de usor pot spune aceste cuvinte si cat de greu le pot asimila. Mi-e greu sa accept asa ceva. Practic, nu pot !
Ceva din mine nu mai este. Cum ar trebuie sa accept asta? Ma comport ca si cum Sakura ar fi moarta. Cum pot gandi astfel? Doamne !

Gonesc cu masina pe strazile Tokiolui. Sunt disperat ! Nu stiu unde sa caut, ce sa fac. Am nevoie de ajutor. Cine ar putea-o rapi? Cine ar avea o minte atat de bolnava incat sa faca un lucru asa de josnic?
Gata ! El este ! Nenorocitul care i-a facut, Sakurei, viata un calvar, un cosmar. Trebuie sa o gasesc, sa o salvez, dar unde-ar putea fi? Un indiciu, ceva !
Imi amintesc un lucru important. Sakura a scris intr-un carnetel tot ce si-a adus aminte. Poate acolo a scris si adresa casei unde locuia cu acel nenorocit. Sigur a dus-o acolo, in alta parte nu are cum, sper.
Conduc cu viteza pana acasa. Imediat cum ajung, urc scarile si intru-n camera ei. Cotrobaiesc prin dulap, noptiere pana il gasesc. Rasfoiesc paginile foarte agitat. Gasesc pe una scrisa o adresa si in dreptul ei o sageata ingroasata. In dreptul sagetii, scris cu rosu “ Adresa blestemata ! “.
Sigur asta este. Rup foaia cu adresa si o bag in buzunar. Cobor scarile si inaintez spre masina. Sper sa fie acolo.

Ajung la adresa scrisa pe hartie. E un loc nu prea populat, nu-mi inspira incredere. Pe foaia rupta de mine, scrie casa numarul 450. O zaresc. O vila cu un etaj. Deschid poarta, ea nefiind inchisa. Ma uit putin in jurul casei si observ un fel de pivnita in spatele casei. Cobor scarile pana la usa pivnitei si apas pe clanta. E incuiata ! Caut prin jur ceva cu care sa pot deschide usa. Poate, Sakura se afla in spatele usii.
Gasesc din fericire o ranga si fortez usa.
Inauntrul camerei un peisaj de nedescris. Ceva ce ma face sa-l omor pe nenorocit. Sa il bag in mormant de viu. Nu, nu trebuie sa pierd timpul gandindu-ma la un prost. Ma apropii de trupul iubitei mele. O ating. E atat de palida, de rece. E pe jumatate dezbracata, doar in lenjeria intima. Zeci de vanatai ii acopera trupul blajin. Simt ca mor cand o privesc. Numai stau pe ganduri si o iau in brate. Nu ma intereseaza unde e nenorocitul ala, va plati pentru asta cu varf si indesat. Tot ce conteaza e ca Sakura sa ajunga la spital. Sa traiasca ! Nu ma poate parasi, nu acum !
O pun pe bancheta din spate a masinii, iar dupa ce-i sarut crestetul capului, urc si eu in fata. Conduc cu o viteza foarte mare pentru a ajunge cat mai repede. Mi-e frica sa nu pateasca ceva. Nu as putea suporta !

In cateva minute ajung. O iau din masina si alerg catre intrarea spitalului.
Un doctor si cateva asistente o pun pe targa si o duc in sala de operatii zicandu-mi ca a suferit o lovitura puternica la cap. Nu zic nimic in afara ca e insarcinata. Insarcinata cu copilul nostru. Al meu si-al ei. Puiul nostru.

Ma asez pe un scaun si ma gandesc la ea, la copil, la ce sa intamplat intre noi. Absolut toate momentele fericite petrecute impreuna. Sunt pustiu fara ea. O iubesc prea mult. Nu cred ca as putea trai fara ea, fara iubirea ei. Insa, nenorocitul ala va plati ! Imi scot telefonul si anunt poliatia. Le spun absolut tot. De rapire si mai ales de faptul ca Sakura e inspital din cauza lui si cine stie daca va rezista. Le dau adresa si inchid.
Continui sa ma uit in agenda telefonului. Caut numerele de telefon ai prietenilor si le spun ca am nevoie de sprijin.
Naruto, Hinata, Ino si Sai vin dupa cateva minute. Ceilalti prieteni fiind plecati din tara cu afaceri. Incep sa le povestesc ce s-a intamplat cu o mare tristete in voce. Naruto incerca sa ma binedispuna cu glumele lui, dar nimic nu ma inveseleste. Sunt prea plictisit de viata atunci cand ea nu este langa mine.

Dupa cateva ore bune …



Observ cum doctorul iese din sala de operatii. Ma ridic de pe scaun si merg la el, tremurand.
- Spuneti-mi, va rog, ca Sakura si bebelusul sunt bine, va implor ! ii spun eu, doctorului.
- Tanara este in afara oricarui pericol si puteti intra sa o vedeti, dar fatul nu a rezistat operatiei. Imi pare rau !

Tocmai am primit cea mai rea veste pe care o pot primi. Rodul iubirii noastre a murit ! Nu se poate. Cad in genunchi si privesc gresia de pe podea. Nu pot accepta ca copilul meu, nostru a murit. E prea dificil. Dar totusi, ea nu a murit, a luptat pentru viata, a luptat pentru noi !


Am terminat si cu capitolul 11, iertati-mi intarziala.
Astept comm-uri
La 10 comm-uri aveti next.
Kiss and Hug






I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 6 Asss10I hate you but I love you - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Dum 07 Aug 2011, 20:37

Deci este foarte tare, mai ales ca actiunea m-a tinut in suspans tot timpul capitolului. Este foarte draguta evolutia, iar descrierea face ca toata povestea sa se desfasoare linistit. In concluzie vreau nextul cat mai curand si sper sa primesti acele zece comentarii, deoarece vreau nextul. Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


I hate you but I love you - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Dum 07 Aug 2011, 21:10

Yeeeyyy!!!!!
Un nou capitol superb!!!!! in love
Deci, nu conteaza ca l`ai aduc foarte tarziu..conteaza ca l`ai adus si este magnific!! Ba nu, superb!!! in love
Anyway, continuarea o vrem repedeee!!
Pupici kiss


I hate you but I love you - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Iulia Iuly
Academy Student
Academy Student
Iulia Iuly

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : scrima

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 12:35

Vrea NEXTT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT !!!
Plz, adu-l repede
Te-am popat kiss
Sus In jos
Adinux
Academy Student
Academy Student
Adinux

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Happy:D

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 21:50

deci... foarte foarte foarte foarte fain. cam tarziu, cei drept angry
dar... data viitoare sa vii repede cu nextu
vrem nextu yeah
Adinuxz dance 2


Nu! Gresesti..Nu toti oameni inteligenti sunt tocilari,nu toti cei care se imbraca in negru sunt emo..
nu toate blondele sunt proaste sau pitipoance,nu toti baietii sunt mincinosi,nu toate fetele sunt c***e..NU!NU!NU!Suntem diferiti...Asta se numeste REALITATE!!
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 22:31

Uite, acum constat ca eu nu ti-am lasat comm.
Cat de proasta pot fii...cum sa uit eu de tine?
Nu-mi vine sa cred asta.
Scumpik mik stii ca fic-ul asta e superb si nu vreau sa aud obiectii.
Nu vreau sa faci nimic prostesc si vreau sa te vad la fel de entuziasmata de next-uri ca intotdeaua
te pupacesc doolce. kiss a hug


I hate you but I love you - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 11:09

Si mie imi place
Si eu astept next-ul
Si eu sunt cu inima la gura
Desi si eu te rog sa-l aduci repede (next-ul) happy2


I hate you but I love you - Pagina 6 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 6 Asss10I hate you but I love you - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 12:41

Bulinuta, unde-i nextul? Hai ca ne apuca Craciunul si nu aflu ce se intampla... Deci, go go go, da-i cu nextul, apasa pe taste si da-i bataie... Ca daca nu, iti dau eu tie bataie... Ai grija, ca te alerg pana pui capitolul. Anyway, astept cu nerabdare si spor la tastat... Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


I hate you but I love you - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 13:19

ce supeerb...pacat de copilas...totusi hai cu nextu ca o sa murim aici sad


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
I hate you but I love you - Pagina 6 Img1439861115large
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 16:04

Acum ai 9 comuri sper sa mai dea cineva un com si pui nextul pt ca nu mai pot de curiozitate



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 10:16

Plss iubire! :x
Pune nextul ala!
Plsss.. sad


I hate you but I love you - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 16:08

Ehh, tare nemulţumită mai eşti Deiia. Adică, serios ai mulţi cititori ( cel puţin faţă de mine ). Eu am doar 3-4 şi tu faci mutre la 9-10 câţi sunt aici ?!

Idea este una foarte originală. Eu nu am întâlnit-o încă. Cum Sasuke are un accident rutier ( fix cu Sakura ) iar victima are amnezie. Ador idea asta, chiar m-ai lăsat plăcut suprinsă.

AH!! Am uitat : Îmi cer umile scuze că nu am trecut până acum la acest fic ( total reuşit din toate punctele de vedere si de nevedere : ]] ).

Acu' să revin la subiect. : ]] Deci am să repet de milioane de ori că această idee este superbă, originală şi pur şi simplu foarte captivantă. Sincer, eu când m-am apucat de citit ficul nu m-am lăsat de el până nu l-am dus la finish. : ]] Ca să zic aşa.

Deidera este un... N-am cuvinte. Porc, imbecil, nesimţit, insolent, pedofil, prefăcut, profitor.. etc. : ]] Ştiu multe adejective negative : ]] ( cum le numesc eu ) pentru persoana lui.

Sasuke e aşa de drăgălaş, grijuliu, vaii este total opus de cel dur, rece, cel pe care îl regăsim în majoritatea ficurilor. Asta face ca povestea să fie una mult mai deosebită, specială faţă de restul.

Deiia, prăjitura mea, treci cu nextul că ai 2 pagini şi ceva numai cu comuri. Bagă nextul.

x.o.x.o
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 11:39

Unde`i nextul? sad
Am crezut ca l`ai postat deja...
Well, il vreau repede. Asata daca nu vrei sa chelesc!
Losty te pupa!


I hate you but I love you - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 12:36

Scuzele mele, next-ul il pun cel tarziu maine, astazi ies in oras si poate diseara il scriu, daca nu, il scriu maine..
Kiss and Hug !


I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 13:19

Okok.. hmm...?!

Have fun! in love

Dar daca nu aduci nextul pana maine.. biciuitor

Losty te pupa!


I hate you but I love you - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 17:23

Cum am promis am adus next-ul. Ei bine am o problema putin cam mica sau cam mare, nu conteaza : ]] Pai sper sa va placa si va anunt ca sunt scene +16. Nu sunt prea ...prea : ]]
Sper sa va placa. Enjoy it !





12. Un nou inceput.

Sasuke P.O.V.


Dupa cateva saptamani…

Simt ceva… vreau sa am ceva, dar nu stiu ce. Imi aduc aminte cu greu cand i-am dat vestea Sakurei, ce-a mai trista din viata mea, din viata ei. O durere isi face aparitia in sufletul meu facandu-ma sa-mi doresc sa scap de toate tampeniile firmei, toate dosarele si .. si sa plec. Ochii mei privesc un punct fix al camerei, ei nemaifiind atenti la teancul de dosare de pe birou. Cateva reconstituiri se ivesc in mintea mea facandu-ma sa-mi para rau de neatentia mea. Stiu ca daca as fi fost mai precaut, Sakura acum nu mai traia cu teama ca data viitoare nu va mai putea concepe un copil si nu ar mai suporta depresia asta pe care eu o suport zi de zi. Poate ca e greu pentru ea, e greu si pentru mine, dar vreau ca totul sa devina la normal. Eu si ea iubindu-ne, nefiind obstacole intre noi si bucurandu-ne de propriul nostru copil, insa din pacate nu se poate. Totusi, un zambet apare pe fata mea atunci cand gandul imi zboara la nenorocitul de Deidara, fostul sot al rozaliei. Acum infunda inchisoarea spre fericirea nostra si cu putin noroc avocatul a reusit sa-l convinga sa semneze divortul.

O mica durere de cap incepe sa ma enerveze, imi pozitionez mainile in dreptul tamplelor si mi le masez usor, nevrand ca durerea sa persiste in continuare. Ma ridic de pe scaun si ies din birou. O anunt pe Hinata ca nu mai am chef de afaceri si ca am nevoie de putina odihna, aceasta da din cap aprobator iar eu parasesc cladirea.
Ajung in cele din urma acasa. Imi dau jos sacoul negru si-mi largesc cravata roz. Urc scarile dorind sa vad ce face Sakura, vreau sa numai planga zi de zi din cauza … Trebuie sa treaca peste, sa uite, sa nu renunte atat de usor, dar orice as face acesta nu renunta la depresie.
Ajung in cele din urma in fata dormitorului, eu fiind cu privirea in pamant. Apas pe clanta usii, dar ma opresc. Pe usa, observ un biletel roz dat cu parfumul Sakurei. Il desprind si incep sa il citesc, nestiind ce am sa descopar in el.

“Iubire, astazi am avut un vis – nu iti voi zice ce am visat – si am realizat ca toata treaba asta cu depresia e o pierdere de timp, trebuie sa trecem peste si sa incercam din nou, cred ca intelegi tu la ce ma refer. Eu sunt la mall, trebuie sa imi cumpar ceva pentru seara aceasta, tu pregateste totul. Am nevoie de tine, mi-ai lipsit prea mult. Te voi iubi indiferent daca … daca nu se va putea. Sakura. “
Nu pot sa cred ca ea si-a revenit si acum vrea sa … Se pare, Sasuke ca vei avea parte de o nopate super incinsa, bravo tie. In bilet a zis sa pregatesc totul, nu-i foarte complicat. Apas a doua oara pe clanta usii si de data aceasta o deschid, imi ghidez piciorusele catre dulap si aleg de acolo o lenjerie neagra pe care scrie cu rosu : “ Just Love” si o aranjez pe patul de doua persoane. “Culeg” din toata vila toti trandafirii rosii si ii asez de la usa intrarii pana la patul din dormitor. Pe el asez petalele in forma de inima iar pe noptiera de langa, pozitionez o tava cu o sticla de sampaniei si doua pahare de cristal. Ma uit atent la tot ce am muncit si zambesc victorios. E perfect !
Imi racoresc trupul cu ajutorul unui dus de cateva minute. Cobor din cabina si ma sterg de picaturile de apa, imi infasor un prosop in jurul taliei. Ies din baie, iar privirea-mi atinteste trupul Sakurei acoperit cu o lenjerie sexy rosie, ea stand pe inima facuta din petalele de trandafiri. Imi musc vizibil buza de jos si o analizez foarte pofticios. Vocea ei cristalina imi hraneste auzul.

- Ti-a fost dor de mine, iubire ? ma intreaba ea cu un zambet strengaresc pe buze.
- Nici nu-ti imaginezi ce dor mi-a fost, ar fi mai bine sa-ti arat, ce zici? Ii zic eu apropiindu-ma de pat.
O sarut apasat pe buze in timp ce o mangai pe trupu-i delicat. Limba ei incepe cu pofta sa-mi linga buzele, iar mai apoi mi le suge violent. Nu o opresc, din contra, adancesc sarutul cu aceiasi intensitate, violenta. Mainile ei se “infing” in parul meu negru si incepe sa ma traga violent de el. Ii prind barbia si o musc de buza inferioara incat sa-mi faca loc limbii mele sa intre in acel loc umed. Limbile noastre incep sa se “omoare” intre ele, iar hormonii mei ajung deja la cap. Picioarele ei se incolacesc de talia mea int imp ce eu o sarut cu ardoare pe gat, inspirand din cand in cand parfumul puternic cu care-i data. Toata actiunea incepe in momentul cand lenjeria ei face contact cu podeaua, iar prosopul meu cu canapeaua.
Contactul ia sfarsit in momentul ce imi dau drumul in ea si ii spun cuvinte dulci la ureche. Ne acoperim cu cearceaful negru si o iau in brate, ea fiind cu capul pe umarul meu. Incerc sa adorm, dar Sakura sopteste ceva .

- Crezi ca o sa raman?
- Nu stiu, Dumnezeu va decide, incerc eu sa ii soptesc la randul meu.



I had to break myself to carry on.


I hate you but I love you - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---


Ultima editare efectuata de catre andreia dee in Mier 31 Aug 2011, 20:47, editata de 1 ori
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 19:09

OMG OMG OMG!! huh?
Un capitoool super incitant!!! in love
Te rog adu nextul repedee!!! heh
Sper sa vina mai repede decat ltimele 2 hmm...?!
Te pup kiss Zbye hi!

P.S: Prima nr1
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
I hate you but I love you - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 20:59

Omg.. :x
Ce frumos e Andreea :x:x
Deci, e superb!
Wow...ma bucur ca ai pus nextul.
deci, vreau continuarea cat mai repede!
Losty te pupa!


I hate you but I love you - Pagina 6 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 21:19

hey hey draga mea.. Am ajuns si eu pe la fic-ul tau!!
Imi place rau si ma bucur ca rozalia a depasit acea perioada grea din viata ei!!

Imi place rau si sper sa ne aduci repejor continuarea!
Spor la scris si la idei!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 22:24

Scumpik mik...ai venit ku next asa kum ai promis.
E bestial, il ador, e prea tare.
Macar mi-ai mai alungat din dracii pe kre ii am. lough
Ehh...lasa k imi trece mie...
Te astept ku next cat de repede si te pupacesc doolce kiss a hug


I hate you but I love you - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
Iulia Iuly
Academy Student
Academy Student
Iulia Iuly

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : scrima

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 23:26

Ai adus next.
Mi-a placut acea scena intre Sasuke si Sakura.
Ma bucur ca s-a rezolvat problema dintre ei 2
Astept continuarea.
Bye !
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19Joi 06 Oct 2011, 09:54

Iubitha mea Andreea sad
Unde e nextul mamica? hmm...?!
A trecut o luna si ceva huh?
Sa sti ca n-am uitat de ficu' tau ike
Eu inca vreau next crying
Sper sa-l pui cat mai repede unsure
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Continut sponsorizat




I hate you but I love you - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I hate you but I love you   I hate you but I love you - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

I hate you but I love you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-