Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ~Ooops i think I am in love with a monster~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Tokimemo-chan <3
Genin
Genin
Tokimemo-chan <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 124
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : momentan happy

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Apr 2014, 15:47

 Copilasii v-am adus nextu si sper sa va placa!
Paste Fericit!

Capitolul XVI
 O noapte horror Partea a II-a


Am incercat sa il sarut lacoma dar el ma desprinse usor din bratele lui cu un zambet strengar .
-Ce ai zice sa lasam asta pe alta seara? ma intreba el.
-Cum zici tu,am raspuns eu dand din umeri.
M-am dus sa imi pieptan parul ciufulit si m-am uitat la el admirandu-i fizicul si salivand putin.  Mi-am sters buzele si mi-am revenit la realitate incercand sa ma uit in orice alta parte,numai la corpul lui nu.  Deja devenea o obsesie sa tot incerc sa ii vad abdomenul bine lucrat.
Sincer chiar nu stiam ce sa fac. Totul era prea plictisitor si nu aveam chef de nimic special. M-am asezat in pat inchizand ochii si tinandu-i inchisi.  Ma simteam aiurea si nu stiam de ce. Simteam ca alunec intr-un loc rece si plin de intuneric din care nu mai puteam scapa. Mult intuneric si multa rautate si suferinta. Simteam  o durere in inima ca atunci cand cineva iti infinge un cutit ruginit si murdar atat de adanc si durerea te acapareaza atat de tare incat iti vine sa tipi.
Daca el doar folosea o masca sa ma inveseleasca si el defapt nu ma iubea?  Dar totusi imi spusese ca nu vrea sa ma raneasca sau sa ma ucida.  Sa inteleg ca lui ii chiar ii pasa de mine si ma iubea din tot sufletul?
Posibil.
-Sakura,ce s-a intamplat? Ti-e rau? Te rog ,raspunde!
-Aaa,ce? Ce s-a intamplat? intreb eu ametita.
-Aproape lesinasei....Esti cam galbena la fata. Trebuie sa te duc la cabinet!
Ma lua cu totul in brate. Sincer ma intrebam daca ii paream grea,dar el nici nu se vaita vreun pic. Mi-am permis o privire in ochii lui negri ca cel  cel mai intunecat abis in care te puteai pierde. Parca era  un print deprins din basme,  era ca un frate al lui Fat-Frumos  doar ca era  in varianta moderna. Inima incepuse sa imi bata cu putere si el  sigur o auzise deoarce zambi larg ca si cum ar fi auzit cel mai frumos cantec.
Ma intrebam ce or face Hinata si Naruto acu. Poate ceva prostioare? 
"Doamne Sakura nu  te mai gandi atata la prostii. Sunt oameni mari,e treaba lor ce fac. Tu vezi cum ill convingi pe Sasuke,ca de nu ies din tine si il fac eu sa vrea acum!"
-Sasuke-kun?
El se uita la mine parca ma invitase sa continui.
-Pai ce film o sa vedem? am continuat eu cu mai mult curaj.
-Pai aaaa.....mai bine afli tu diseara,e un secret.
-Sa ghicesc...Inca un bonus de ziua mea?
El evita intrebarea si schimba intrebarea despre genurile mele favorite de filme.  Imi placea sa vorbesc despre filme asa ca i-am raspuns cu veselie ca imi plac cele de actiune.comedie, romantice si horror. Poate va intrebati de ce imi plac filmele de groaza.  Sa va explic acest de gen de filme te baga in sperieti dar capeti  un sentiment de andrenalina,mai ales in cazul meu.
Cand auzi ca imi plac filmele de groaza imi zambi smechereste si m-am luminat la fata. Deci si lui ii placeau filmele de groaza? Aveam ceva in comun asa ca am deschis mai multe subiecte ca sa pot face conversatie cu el. Macar il puteam cunoaste si eu mai bine si apoi sa imi mai fac o parere despre el ca un iubit ideal. Totusi era rece si el,avea . un aer misterios carea putea cuceri orice fata inclusiv pe mine. Poate ca meritase sa ma indragostesc de el? Eu zic ca da!
Imi spusese ca ii place rock-ul.pop-ul si dance-ul si isi aduse aminte de Lee care dansa si canta pe manele,lucru ca ma facuse sa rad  cu gura pana la urechi. Intr-adevar petrecerea fusese reusita si numai voie buna. Nu aveam de gand sa o uit plus ca aveam destule poze de la party.
Cand am ajuns la cabinet m-am asezat pe pat si asisenta incepu sa ma consulte. Nu durase mult si imi spusese ca doar eram prea obosita si ca ar fi trebuit sa dorm mai mult. Nu am dat atentie fazei cu dormitul mult.
Incet incepusem capat o energie mexima dar simteam o pofta necontrolata si vroiam sa vanez niste animale.  I-am spus si lui sasuke si el ma aproba si  veni cu mine. Sub ochii lui incepusera sa apara niste cearcane vinetii.
Stiam ca inainte sa ma transform intr-un varcolac trebuia sa ma dezbrac ca sa nu imi rup hainele si le-am agat de o creanga.  M-am lasat in patru labe si a inceput chinul. Spatele mi se  arcui si mii de fire roz imi acopereau tot trupul,botul deveni mai proeminent si coltii mei albi si ascutiti isi facura prezenta,urechile mi se lungeau si incepusem sa am simturile ascutite activate.
Imi placea sa fiu lup.  Imi placeau viteza mult si andrenalina.   Imi placea sa mai sfasii din cand in cand niste carne proaspata.  Am facut o intretecere cu brunetul meu si cautam niste pume gustoase.
Cand am simtit gustul de carne am luat-o la alergatura mai ceva ca la un maraton intrecandu-l pe vampir. El imi scoase limba si eu la fel cu o mare placere. Era distractiv sa il oftic. Cand am imoboilizat doua pume el,brunetul se uita socat la mine. Mi-am bagat coltii in gatul lor rupand,sfasiin si gustand mancarea. Yummy,ce gustos era!
El marai isi muta privirea. Am scos un  latrat care ar fi trebuit sa semene ca un ras.
-Iti place sa imi faci in ciuda,rozalio,spuse el zambind cam infricosator.
Am afirmat scotand limba intr-o parte ranjind.
El isi dadu ochii peste cap semn ca deja se hranise cu niste caprioare care le prinsese cat eu muscam din puma. M-am uitat la el. Dumnzezeule nu avea nici pic de sange pe haine. Era incredebil tipul asta!
Terminasem si  ii facusem semn brunetului sa ne intoarcem acasa. El ma aproba si mai facusem o intrecere pana la copacul unde imi lasesem hainele.
Nu intelegeam totusi un lucru si acela era cand ma transformam in om. De ce nu aveam aceleasi dureri ca atunci cand deveneam un lup? Era totusi ciudat,asa ca am renuntat sa ma mai gandesc la asta. Era o pierdere de timp.
Cand am ajuns in camera de zi, Hinata si Naruto erau pe canapea si erau imbratisati sarutandu-se. Zgomotul pasilor nostri ii trezira din treaba lor si ne salutara zambind.
-Ok,deci cum a fost la intalnire,tati? am intrebat eu dornica sa stiu detaliile.
Naruto rase cand ii spusesem tati si incepu sa imi spuna ca prima data se dusesera sa manance ceva si apoi s-au dus la un parc de distractii apoi au facut o plimbare cu barca.
-Pe mine nu m-ati luaat! Ce tatii rau esti,Naru! am potestat eu scotand limba din nou.
El ma lua in brate razand cu pofta asa nici eu nu m-am putut abtine din ras.
Hinata se ridica si............................
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Apr 2014, 17:36

Ne lasi sa aflam in cpiolul viitor.
De ce? angry 
În rest mi-a placut capitolul.
A fost interesant.
Mi-e interesant cum va fi filmul.
Deci astept next.
P.S:Nu uita sa ma anunti.




В жизни настоящий друг – один. Остальные – так или иначе, просто хорошие знакомые и люди, просто в данный момент находящиеся около тебя.

Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Apr 2014, 17:40

"Hinata se ridica si...O lua la bataie pe Sakura rolling on the floor " Ar fi tare daca asta ar fi continuarea frazei :))) Oricum, merci de anunt si pot spune ca mi-a placut capitolul. Are suspans si imi place dialogul in love  Insa.... Nu prea vad o legatura titlul capitolului cu textul..."O noapte horro part. 2"...Nu prea are legatura cu textul, nici la inceput, dar nici la sfarsit. Mai bine ii gaseai alt titlu decat acesta...Nu se potriveste! In rest, mi se pare totul okey.  happy2 
Merci de anunt si s-o faci si data viitoare!!!!!!!!
Sus In jos
T. MIHAELA
Academy Student
Academy Student
T. MIHAELA

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ploieşti, prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 0

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Apr 2014, 19:23

Bunăăă !!! Mulţumesc că m-ai anunţat !
Mi-a plăcut foarte mult capitolul ăsta .
Sper să fie interesant la film !
Aştept next ! :*
Sus In jos
Evans Blue
Academy Student
Academy Student
Evans Blue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Dincolo de lume
acebook acebook : https://www.facebook.com/melli.tlb
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 51
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul , Muzica , Pictura , Animeurile , Manga
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Apr 2014, 14:05

Bai , bai , bai !!! Eu sunt aia care comenteaza la sfarsit ?! Cum naiba ???? Scuze ca am trecut atat de tarziu dar una dintre noi stim noi care ( tu ) , uiti sa anunti omul !!!! Sa te bat ha ?! deci au au vanat , Sasuke e atat de tare incat nu isi pateaza hainele , hinata cu naruto au fost la intalnire fara sa o anunte si pe Sakura , bun si filmul , ce film va fii ? Si Hinata draga mea te-ai ridicat si ce ???? Nextul si anunta omul !!! =)))


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Large
 

SHUT UP .
I CAN HEAR YOU DARLING !
Sus In jos
Tokimemo-chan <3
Genin
Genin
Tokimemo-chan <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 124
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : momentan happy

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Apr 2014, 18:01

Capitolul  XVII
Complicatii


Naruto

Hinata se ridica si tusi destul de rau.  M-am ridicat alert in picioare si m-am dus sa o bat unpic pe spate sa ii treaca dar o apuca mai tare si isi duse mana la gura.
O doamne! Asta nu era de bine! Ii era destul de rau. Ce puteam sa fac?
-Hinata,ti-e rau? am intrebat eu speriat de-a binelea. Eram  in criza si nu stiam ce sa fac. Hinata du-te la baie daca iti vine sa versi sau ceva, am continuat eu ingrijorat.
Ea ma asculta si se duse la baie desi se ingalbenise la fata.  Puteam sa aud cat rau ii era si inima mi se stranse ca un ghem asa ca m-am dus la bucatarie si am luat un pahar mare si l-am umplut cu apa. Macar ii va face bine o perioada scurta. Ma durea inima sa stiu ca se chinuia in halul asta.  Daca starea ei se va inrautati voi fi terminat si voi suferi destul de mult.  Spaima puse stapanire pe mine si nu o mai puteam opri. Mana incepu sa imi tremure pe pahar si am incercat sa ma calmez ar nu prea imi reusi.
"Naruto calmeaza-te,nu o sa pateasca nimic rau. Poate e doar un virus,ceva."

Am oprit apa si i-am dus paharul in baie si m-am lasat in genunchi langa ea. Ea bau unpic si apoi imi arunca o privire speriata. Puteam sa ii citesc teama din ochii si incepusem sa  fierb pe dinauntru.
Dupa ce goli paharul se ridica usor dar se clatina asa ca am prins-o de talie si am luat-o ca in brate ca pe o mireasa si am dus-o in camera de zi din nou asean-o usurel pe canapea alaturi de Sakura.  Am incercat sa caut ceva in ochii Sakurei dar tot ce puteam vedea era un sentiment asemanator mie, de grija.  Mi-am mutat privirea catre Sasuke care era in acelasi stare de disperare ca si mine.
Hinata se uita la noi ca la masini straine,dar nu o condamnam. Si noi poate exageraseram asa ca am oftat si m-am asezat langa bruneta  si am imbratisat-o usor fara sa o sperii brusc.
-Ce ati zice sa punem filmul? intreba rozalia.
Hinata se desprinse din bratele mele si ma saruta cu o pasiune de mai avea putin si dadea foc incaperii si am scos un mic chicot si m-am dus sa iau filmul . Am bagat CD-ul in DVD  si dura ceva sa se incarce si am aruncat o privire pe furis la bruneta ca sa ma asugur ca e bine.Cand i-am dat play m-am dus sa sting lumina.  Imi placea sa fac asta de efect.
-Bai ce uraaat! Nu aveeem poopcorn! se planse Sakura.
Uitasem complet de floricelele asa ca am dat fuga in bucatarie sa umplu vreo patru castoane uriase si m-am intors la film imparind la toti castroanele.Speram din tot sufletul  sa nu isi mai aduca cineva aminte de vreo prostie. Era suficient deocamdata. Aveam tot ce era necesar.
-Iubitule,e totul in regula,sunt bine,imi sopti Hinata.
-Scumpo daca te mai simti rau doar spune-mi,ok? o intreb eu inca ingrijorat.
Ea dadu din cap si aseza capul la pieptul meu si ma stranse in brate.  I-am raspuns la imbratisare si am saruta-o pe crestetul capului.
Filmul incepu asa ca am ramas toti tacuti .  Zgomotul puternic zguduie canapea si ne facu sa tresarim unpic. O  chestie moarta  care tinea o lumanare si cu o fata tare urata isi facu aparitia facandu-ne sa tipam si sa ne ascundem fetele. Asta era riscul cand te uitai la un film de groaza si trebuia sa il platesc asa ca am incercat sa fac si eu pe tipul curajos ca sa nu rada Hinata de mine. Era chia jenant si simteam ca rosesc tare. Bruneta ma mangaie pe brat si imi atrase atentia de la uratenia aia.
-Ti-e frica cumva,Naruto? ma intreba Sasuke.
-Cine? Eoo? Noo!
Hinata chicoti  si i-am aruncat o fata de catel suparat si ea ma pupa pe obraz.
Lucrurile deveneau cam plictisitoare la filmul asta. Se pare ca un pitic se dusese in pod de curiozitate sa vada ce se afla acolo. Mi-am mutat privirea de la film catre fata brunetei care usor i se schimba din nou culoarea si deveni palida,lucru care ma bagase in alerta de gradul doi. In loc sa isi revina i se facea si ma rau si nu era bine deloc. Nu vroiam ca iubita mea sa sufere.
M-am ridicat si m-am dus in bucatarie sa umplu paharul din nou si sa caut niste pastile  pentru raceala intr-un cosulet si nu mai era nimic. Am ramas cu privirea in gol si inca ma gandeam ca nu putea fi chiar o raceala normala.
Am luat paharul si am prins lumina din camera hotarat sa las balta filmul si sa trec la lucruri serioase pentru ca nu aveam de ales.
-Naruto, ce s-a intamplat? intreba Sakura.
-O sa lasam filmul pe alta data,am raspuns eu rece si mi-am intors privirea catre Hinata .
Ea ma privi ingrijorata si nu puteam decat sa citesc si unpic de teama. I-am pus o  mana pe frunte incercand sa detectez vreo urma de temperatura. Ii ardea unpic fruntea si incepu sa transpire. Nu eram vreun medic excelent dar trebuia sa fac ceva sa vad ce are,dar nu si aici.
-Baieti,mergem la spital! am spus eu pe un ton ce nu admitea contraziceri. Grabirea si haideti!
M-am dus sa imi iau instrumentele si i-am asteptat  in masina pe rozalie si pe brunet sa se pregateasca .
-Hinata,o sa aflu ce ai! Nu o sa te las asa!
-Multumesc,Naruto-kun....Te iubesc!
-Si eu te iubesc,draga mea.....
Cand aia doi venisera ,Sasuke se aseza in fata si Sakura cu Hinata. Se lasa o tacere pana la spital. Nu eram in stare sa mai scot nimic pe gura.  Eram stresat,furios si ingrijorat. Nu puteam descrie in multe civinte ce simteam eu acum. Ii simteam privirea lui Sasuke atintita spre mine.
Am ajuns in parcare si am m-am dus sa ii deschid portierea brunetei ajutand-o sa se ridice. Am luat-o de mana si ma gandisem ca era o idee chiar aiurea sa o las pe bruneta  sa mearga in picioare asa ca am luat-o in brate si am intrat in spital. Erau doar cativa medici asa ca am decis sa o duc in cabinetul meu. Mi-am luat halatul medical  si cautam trusa potrivita.
Aveam un cabinet destul de mare  si un pat imens in care mi-am asezat iubirea cu usurinta. sakura se uita ingrijorata la mine de parca mi-as fi pierdut mintile. Ideea era ca eram foarte stresat ca abia mai stiam de mine.
-Hinata trebuie sa iti fac niste analize,asa ca te rog sa stai calma,ok? am intrebat eu serios.
Ea dadu asculatoare din cap si se calma in timp ce eu cautam in trusa o seringa  mica ca sa nu o sperii cu una mai mare. Ea se uita la mine si nu la ac ceea ce ma facu sa zambesc si m-am apropiat de ea si am luat un elastic si i-am legat bratul incet.
-Acum te rog,ca sa nu te sperii sau altceva uita-te la mine si nu la ac.
I-am bagat cu agilitate acul in vena si am asteptat pana se umplu seringa. Rozalia se uita cand la mine cand la bruneta parca incercand sa ne citeasca gandurile dar nu prea reusi pentru ca se incrunta. Nu am bagat-o in seama si m-am ridicat cand terminasem cu acul si m-am ridicat spunandu-le prietenilor mei ca ma duc in laborator sa vad rezultatele analizelor.
Numai asa puteam afla ce se imtamplase cu bruneta mea frumoasa. Nu aveam laboratorul desparte asa ca m-am asezat la boirou si am lasat substanta sa se dizolve intr-un aparat cand am vazut ................................


Ultima editare efectuata de catre ~Sakura-Chan~ in Mar 22 Apr 2014, 17:55, editata de 1 ori
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Apr 2014, 22:08

Edit: Buna, iti multumesc pt faptul ca m-ai anuntat. Ai editat capitolul intr-un mod surprinzator. Mi-a placut ideea capitolului foarte mult. Ai lasat suspans si m-ai surprins. Totul mi se pare perfect. <3 Chiar daca nu mi-a placut cap pe care l-ai sters, acesta pot spune ca a fost E-X-T-R-A-O-R-D-I-N-A-R si ca mi-a placut mult de tot. :-) Ti-ai revenit !!! Din nou amuzamentul, suspansul, dialogul, ideile au revenit acasa!!! Evoluezi si abia astept next-ul :*


Ultima editare efectuata de catre !ALEXANDRA! in Mar 22 Apr 2014, 23:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Evans Blue
Academy Student
Academy Student
Evans Blue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Dincolo de lume
acebook acebook : https://www.facebook.com/melli.tlb
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 51
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul , Muzica , Pictura , Animeurile , Manga
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Apr 2014, 23:07

Pfu , paiii e bine . Ma bucur ca ai pus nextul dar unde a disparut inspiratia :( , ai avut niste dezacorduri intre subiect si predicat dar nu sau observat , nu ai avut suspans la subiectul asta . De ce vrei sa plang ?! Ah , ce omor iti dau . Stii cand iti ziceam de ce pui suspansul crede-ma ca acum in capitolul asta nu e deloc suspans , promit ca daca pui in urmatorul capitol suspans nu iti voi mai zice niciodata ca : " Te omor , de ce ai bagat suspansul asta " !!! , sper ca aduci nextul mai rapid si te pup dulse :*


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Large
 

SHUT UP .
I CAN HEAR YOU DARLING !
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Mar 22 Apr 2014, 08:54

Mersi mult ca m-ai anuntat de schimbare.Mi-a facut o mare placere sa citesc acest capitol.Îmi este interesant ce ca patit Hin.Ce a vazut Naruto.Deci adu nextul,ca sa pot afla.




В жизни настоящий друг – один. Остальные – так или иначе, просто хорошие знакомые и люди, просто в данный момент находящиеся около тебя.



Ultima editare efectuata de catre Emyly in Mier 23 Apr 2014, 14:44, editata de 1 ori
Sus In jos
T. MIHAELA
Academy Student
Academy Student
T. MIHAELA

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ploieşti, prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 0

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Mar 22 Apr 2014, 10:39

Mi-a cam plăcut :)))))))
Să aduci cât mai repede capitolul următor !!!!
Te pup :* 
P.S. Să mă anunţi când pui next
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Mar 22 Apr 2014, 19:08

Mersi că mă anunţi de fiecare dată, dar zilele ăstea nu prea am intrat frecvent şi dacă am intrat nu am stat mult, deci scuze dacă ţi-ai irosit timpul să-mi scrii mesaj, dar acum sunt aici^o^
Capitolele le-am citit şi mi-a plăcut ce-am citit. Momentul cu Naruto şi Hinata a fost atât de drăguţ in love
Suspansul este nelipsit. Mai ales cu analizele. Eu sunt foarte sensibilă la ace şi analize, mi-e frică de ce ar putea ieşi, deci îţi dai seama cum sunt acum:))
Abia aştept next-ul.
Ja nee!


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 3216174793_1_2_dhCecdPQ
Sus In jos
Evans Blue
Academy Student
Academy Student
Evans Blue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Dincolo de lume
acebook acebook : https://www.facebook.com/melli.tlb
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 51
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul , Muzica , Pictura , Animeurile , Manga
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Mar 22 Apr 2014, 19:18

Ufffffffffffffffffffffffffff, suspans?!!!!! De ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???
Bat la pariu ca e GRAVIDA!!!! Si daca e gravida ce o sa avem ?! : '' O SA AVEM UN NEPOTEL '' . Ar fi super daca ar fi gravida :))) Multumim ca ai refacut capitolul si vrem nextul incontinuare sefa kiss*:*


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Large
 

SHUT UP .
I CAN HEAR YOU DARLING !
Sus In jos
Tokimemo-chan <3
Genin
Genin
Tokimemo-chan <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 124
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : momentan happy

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Lun 28 Apr 2014, 12:58

Dragi  copliasi,am adus nextul!

Capitolul XVIII

O veste buna

Am vazut o celula mica care se misca. Asta insemna decat un sigur lucru si cred ca imi dadeam seama. Hinata era...insarcinata. Un strop mic de fericire isi facu loc in inima mea,dar ma intrebam cum o sa reactioneze Hinata. Stiam ca ei ii plac copii mici dar sa afle ca are si unul ma ingrijora putin. Noi eram doar niste adolescenti de saptesprezece ani. Nu eram buni in a creste un copil dar trebuia incercat.
Inca stateam pe scaun uitandu-ma in gol si gandindu-ma la toate posibilitatile. Nu doream sa las copilul pe mana altcuiva dar nici sa renunt la el. El sau era era comoarea mea mica si imi era greu sa decid singur. Trebuia sa ii spun Hinatei. Nu puteam ascunde un lucru atat de important.
Mi-am facut curaj si am iesit din laborator ducandu-ma in cabinet la prietenii mei buni . Nu  imi voi lasa comoara balta. Orice ar fi o sa il apar cu pretul vietii mele.
Deschid usa cu o  oarecare nesiguranta si vad privirea brunetei atenta sa imi citeasca expresia. M-am asezat in genunchi   si i-am strans mana intr-a mea chinuindu-ma sa ii spun:
-Hinata esti.....Noi o sa avem.. un....copil!
Am privit-o in ochii ei lila si am putut vedea o stralucire in ei. Un zambet se asternu pe chipul ei palid si am ranjit si eu incercand sa ma intind sa o sarut cu pasiune.
-Sunt foarte fericita,Naruto-kun....
-Si eu,Hinata!
Ea tacu un moment dupa care ma intreba curioasa si rosind:
-Pai....ce este? Stii tu...fata sau baiat?
-Deocamdata nu pot vedea dar sincer nu stiu .Eu unul as paria pe un baiat,am spus chicotind.
-Eu pe o fata. Si mi-as dori sa semene cu tine mai mult.
-O sa vedem la momentul potrivit,scumpo,am spus eu cu multa afectiune.
Sakura si Sasuke se uitau la noi ca la masini straine si m-a luat rasul. Rozalia cred ca era pe punctul de a imi trage un pumn sanatos dar si ea chicoti,la fel si brunetul. Eram toti ca o familie si imi placea sa ii am pe toti alaturi. Abia asteptam sa imi vad in curand puiul meu mic si drag. Sa il tin brate zile si nopti.
-Oi,Naruto! Si nasii? Cine sunt? intreba Sakura.
-Sakura,tu cine crezi?intreb eu amuzat.
Ea chiui si ii sari lui Sasuke in brate  sarutandu-l cu multa dragoste. Eu mi-am intors privirea catre femeia mea care o iubesc din toata inima mea  si o voi iubi intotdeauna. Copilul asta ne lega pentru totdeauna si ma simteam cel mai fericit tip de pe lumea asta.



Hinata

In sfarsit ma simteam implinita si ramasesem inca socata. Voi avea un copil cu Naruto si ma simteam fericita. In sfarsit eram legata de un adevarat barbat caare il iubeam si noi voi renunta la el niciodata.  Naruto ma lua in brate si ma saruta pe frunte. M-am intins cu greu sa il sarut dar el ma pacali si ma pupa inainte si ma gadila pe burta. Am incercat sa ii spun sa se opreasca si el ma asculta si doar ma tinu de mana.
Acum ca aflase ce patisem ce vom face? Incepusem sa imi pun mai multe intrebari fara niciun raspuns. Blondul era singurul care imi putea raspunde in  momentul acesta.
-Naruto,ce facem acum?intreb eu.
El tacu un moment si imi raspunse zambind:
-Mergem acasa si o sa ne odihnim. Se opri si se uita la ceas. E destul de tarziu si o sa lasam filmul pe alta data. Ce zici?
-Sunt de acord! Mai am o intrebare..
-Care,Hinata?
-Cum ne vom descurca cu copilul? Crezi o ca sa reusim sa il crestem?
El paru sa nu stie ce sa raspunda si tacu apoi raspunse:
-Nu  o sa las pe mana altcuiva ingerasul nostru,Hinata. El este singurul nostru ingeras si va fi intotdeauna.
Mi se umflase inima si simteam ca o sa explodeze. Vorbea asa de frumos despre copil incat ochii mi se umezira fara sa vreau si el mi le curata.
El se ridica si incerca sa ma ajute sa ma ridic din pat. Rozalia si brunetul aveau o fata de mai aveau putin si  sareau de bucurie. Imi placea sa  stiu ca ii am si pe ei alaturi de mine aici. Eram toti o familie . Noi patru doar sau chiar cinci si cu puiul meu mic care il voi avea in curand.
-Baa,haideti acasaa! se planse Sakura.
-Imediat ne pregatim sa plecam acasa,spuse Naruto.
Isi dadu jos halatul medical si isi lua geaca si sapca. Incuiase usa de la cabinet si ne-am dus la masina . Sasuke se puse in fata cu Naruto si incepura sa vorbeasca de ale lor in timp ce eu mai vorbeam cu rozalia despre copilas.
-Sper sa semene cu Naruto cu Naruto spuse Sakura razand.
-Maai,ce aveti cu mine? intreba blondinul.
-Nimic,blondule. Speram ca el sau ea sa fie la fel zapacit ca tine,spuse Sasuke amuzat. Tu esti cel hiperaciv dintre toti.
 Naruto tacu si telefonul suna.
Scot telefonul si observ ca era...............................
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Lun 28 Apr 2014, 22:10

Wooowww.....Chiar un next superb. Mi-a placut ideea, nu m asteptam la ea, si mi-a placut foarte mult suspansul. Chiar ma intreb cine este la telefon... think  A fost un capitol scurt, insa l-am savurat din plin. Nu pot crede cat de dragut este Naruto cu Hinata... in love  Sunt asa dragalasi :3  Mi-a placut si faptul ca ai avut descriere si faptul ca next-ul a venit repede si a fost unul....Wow!!!! Chiar mi-a placut  what?lol!  Iti multumesc de anunt si vad ca ti-ai revenit!!!!!! Esti din nou plina de ideei  si pe care le conturezi frumos. Astept capitolul urmator si sa nu uiti sa ma anunti!
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Lun 28 Apr 2014, 23:05

Hellow:3
Mersi de anunț^^
Capitol NaruHina! Deci a fost atât de kawaii❤
Cum a spus Alexandra mai sus, descrierea Hinatei și a lui Naruto a fost super drăguță:3
Din nou își face apariția suspansul la sfârșit și abia aștept să văd cine e:]
Mulțumesc încă o dată de anunț și abia aștept next-ul!
Ja nee!


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 3216174793_1_2_dhCecdPQ
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Mar 29 Apr 2014, 15:19

Buna!
Mersi de anunt.
Mi-a placut foarte mult acest capitol.
Descrierea mi sa parut asa de dulce.
Iar cu suspansul m-am obisnuit.
Sper sa aduci repede nextul.
Te pup kiss 




В жизни настоящий друг – один. Остальные – так или иначе, просто хорошие знакомые и люди, просто в данный момент находящиеся около тебя.

Sus In jos
T. MIHAELA
Academy Student
Academy Student
T. MIHAELA

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ploieşti, prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 0

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Joi 01 Mai 2014, 15:12

Bunăăă , mersi că m-ai anunţat !
A fost genial capitolul ăsta Naru Hina :*
şi suspansul a fost >.< neplăcut , dar m-am obişnuit
Aştept un next frumos şi lung :D
Te pup :*
Sus In jos
Tokimemo-chan <3
Genin
Genin
Tokimemo-chan <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 124
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : momentan happy

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Mai 2014, 19:21

Dragi copilasi,v-am adus nextuul! imi cer scuze daca e cam plictisitor...

Capitolul XIX

O legatura  importanta nu poate fi uitata niciodata. In niciun caz de mine!




Scot telefonul si observ ca era Lee! Ce naiba mai voia si asta? Nu avea ce face sau se imbatase din nou? In fine,i-am raspuns si am auzit o voce cantand:
-Hai in vacantee! Pe la Saint Tropez!! Prin America si in Africaaa! Ca trece viataaa! Hai in vacanteee! Pe la Saint Tropez! Ia si nevasta si amantaa! Ca e frumoasa viataaa! Ragadaga daaa!
-Serios?! fac eu. Asa hal?? am intrebat eu razand. Lee,ce  naiba ai baut?
-Pai..aaa..sa vad! A,da! Jack Daniel's Tenesse Whiskey! Sa cuurgaa bai!
-Serios?! Asa hal? intreb eu razand. Esti nebun!
-Da chiar foarte serios! Vai mersi,stiam deja,raspunse Sprancenatu' sughitand in continuu.
-Cine este scumpo? ma intreba Naruto curios.
-Lee! am raspuns eu lesinand de ras.  Da-l in ma-sa!
-Baii aloo! Nu te mai lua de mamicaa!!striga el la telefon
Naruto rase de mine si se intoarse zambindu-mi  cum numai el stia. Am rosit instantaneu.  Parca era un inger cazut din cer si daruit mie. Inima imi batea de sa imi sparga pieptul si nu o puteam controla. Nu mai eram atenta la Lee care spumega ca il vroia pe Naruto.
-Da-l la mine,imi spuse blondul. Da baa! Ce naiba te-a apucat sa bei la ora asta? intreba blondul amuzat.
-Cand veniti bai? Tocmai era sa va dau disparuti pe OTV!
 -Venim acum acasa, ma disperatulee! Hoo,calm! Asteapta si tu!

Sasuke

Il puteam auzi pe Sprancenat cum se contrazicea cu Naruto si ma pufni rasul. Astia doi puteam sa jur ca erau ce mai caraghiosi tot timpul.  Astia erau baza distractiei in campus si nu renuntau niciodata. Noroc ca il stiam de anul trecut pe Lee. Parca ii cunosteam de mai mic. Pe Naruto il stiu de cand aveam vreo cinci sau sase ani parca. In fine,el era geniul farselor pe atunci,nu ca nu ar fi si acum. Acum era unpic diferit de cum il stiam. Crescuse mult si intr-un mod apreciativ. Devenise in sfarsit unpic mai grijuliu si mult mai responsabil ca un adult. Imi era ca un frate mai mare si imi va fi intotdeauna. Uneori ma intrebam cum ar fi fost daca nu ne-am fi imprietenit.
As fi fost singur pe lumea asta? Fara prieteni? Fara un pic de viata,de zambete si rasete?
Da,exact  asa ar fi stat treaba,dar el mi-a schimbat complet viata si intr-un mod remarcabil. Inainte nu eram decat un copil care familia ii era macelarita de catre un nenorocit de frate pe nume Itachi Uchiha. Mi-am strans pumnii la auzul numelui sau in gand. Il uram din toata inima si voiam sa il ucid cu mana mea pentru ca mi-a distrus o intreaga viata dar  blondul mi-a demonstrat ca exista si altceva decat ura pe lumea asta.  El m-a facut sa vad viata  altfel. sa invat din nou sa iubesc si sa  nu fiu stapanit numai de ura,dar si de unpic de dragoste. Ii datoram mult baiatului asta zapacit.Povestea legaturii noastre a inceput cam asa:

~ Flashback~
Stateam pe plaja uitandu-ma in gol catre apa. Ma simteam asa pustiit. Toata durerea se raspandi in inima si imi intuneca sufletul. Acum trei zile familia mea murise din cauza unui criminal,unui nerococit odios de frate,daca putea fi numit asa. Nu il suportam nici cand eram mic. Tot timpul era mai bun decat mine si parintii mei il favorizau dar eu tot ii iubeam. Seara cand ma intorsesem de la gradinita,venisem in sfarsit acasa sa imi imbratisez parintii. Mi se paruse o zi lunga fara ei. Dar cand am intrat am vazut trupurile lor spintecate in fata mea. fara unpic de viata si cu ochii socati fixati catre tavan. Era o scena infioratoare parca deprinsa din filmele de groaza. Picioarele si mainile incepura sa imi tremure intr-un asa hal incat nu ma mai puteam tine.
-Mama! Tata! Nu se poate....
Mi-am strans pumnii si am lovit peretele facandu-l faramite. Eram nervos,disperat si cuprins de un sentiment nou mie.
Ura. Asta era tot ce simteam in momentul ala si nimic altceva. M-am asezat i genunchi langa mama si am luat-o de mana si i-am dus-o pe obrazul meu. Vroiam doar o singura data sa ii mai simt mangaierea sa fina. Lacrimile au inceput sa mi se prelinga pe obraji ca o cascada fara sfarsit. M-am lasat pe jos si am inchis ochii incercand sa nu ii mai privesc.
 Razele soarelui m-au trezit si observasem ca eram pe un pat. Mi-am frecat ochii si am incercat sa imi seama unde sunt.  Soeram ca totul sa fi fost un cosmar si sa ma duc acasa sa imi revad parintii zambind si imbratisandu-ma calduros. Dar tocmai atunci auzisem o voce necunoscuta si ingrijorata dar copilaroasa a unui baiat:
-Hei,pustiule,esti bine? Credeam ca o sa mori si tu ca ei.
Am tresarit speriat. Deci era adevarat? Ei chiar murisera? Nu era un cosmar doar?
O mana mi se aseza pe umar si am ridicat socat privirea catre baiat. Era blond cu parul in tepi si foarte dezordonat si bretonul ii acoperea fruntea . Avea ochii albastrii ca niste oceane in care te puteai pierde. Pe ambii obraji ii erau trasate trei linii care semanau ca niste mustati de pisica. Avea o expresie trista lucru care ma inmuia unpic. Oare si el era in aceasi situatie?
-Am auzit de parintii tai,Sasuke. Imi pare asa rau pentru tine omule. Dar din cate am auzit,un tip numit Uchiha Itachi,parca asa il chema,i-a ucis. Asa am auzit. Nu inventez nimic!
Am ramas inmarmurit. Nu puteam crede ca tocmai fratele meu a fost in stare sa imi faca asta. Nu putea fi! Dar trebuia sa revin si la realitate. De unde stia blondinul asta numele meu ? Se purta ca si cum i-ar fi fost mila de mine.
-Blondule,de unde imi stii numele? intreb eu cu o voce scazuta. Cine te-a trimis aici si de ce iti pare asa rau pentru mine si te porti asa frumos?
El casca ochii la mine uimit si apoi isi schimba expresie intr-una miloasa. Era genul de fata care o facea mama cand se ingrijora pentru mine. El era la fel ca scumpa mea mamica. Chiar ii pasa de mine si nu se sfia sa o arate.
-Ei bine, am auzit de la o femeie,dar nu asta conteaza. Tu esti bine? intreg? Te rog.raspunde-mi!
Am simtit  starea de disperare a blondului cum ma invalui si pe mine. Dar aveam si eu niste intrebari pentru acest necunoscut.
-Blondule,tu de ce esti trist?
El ma fixa cu privirea si apoi si-o lasa in jos. Se pare ca suferea si el din moment ce evita intrebarea. Mi-am mutat ochii de la el si am privit in gol.
-E o poveste mai lunga. Nu e destul timp sa ti- o spun acum dar promit ca intr-o zi o sa o afli. Iti promit,prietene!
Ce? Cum mi-a spus?  Eram,nici eu nu mai puteam descria ce simteam in acel moment. Era de-a dreptul ciudata situatia. M-am uitat in ochii lui albastrii foarte seriosi. Cred ca intelesesem ca se intampla defapt.Durerea il acapara  prea mult dar nu ura asa demult ca mine.
-Cum te numesti,blondinule? am intrebat eu. Daca tu imi stii numele,trebuie sa il stiu si eu.
-Ma numesc,Uzumaki Naruto! Sunt singur de cand m-am nascut. Nu mi-am cunoscut parintii niciodata. Nici nu stiu cum ii cheama. Dar o sa incerc sa fac tot posibilul sa aflu despre ei,dattebayo! Nu o sa renunt! si cand o sa aflu o sa iti spun si tie.
El intinse o mana si m-am uitat la ea mirat. El zambi cu gura pana la urechi si am zambit si eu scurt si i-am prins mana intr-o stransoare tipic barbateasca. El  ma ajuta sa ma ridic si apoi imi spuse:
-Tu de acum incolo vei fii prietenul meu cel mai bun si iti voi fi ca un frate adevarat. sa nu uiti asta!
-Naruto...
-Haide,Sasuke! Doar nu o sa ramai aici! OF DOAMNE IARTA-MA!
El ma prinse de incheietura si ma trase afara din camera si ma scoase afara. Era ceva ciudat cu tipul asta dar ma si bucura ca era vesel chiar si acum cand  erau vremuri cam grele,puteam conta pe el.
~End of flashback~

Naruto,tu esti cel care m-a salvat din ura si m-ai facut sa realizez ce sunt si iti sunt dator. Tu imi esti ca un frate adevarat asa cum mi-ai promis de atunci. Ai avut mare grija de mine,chiar daca mai faceam mofturi.
Tu esti cel mai bun prieten al meu!

 


Ultima editare efectuata de catre ~Sakura-Chan~ in Vin 09 Mai 2014, 20:02, editata de 1 ori
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Mai 2014, 19:35

Deciiiii....uite-ma pe la un fic de al tau :))) Ce pot spune? Pai, m-ai surprins!!!!!!! Nu ma asteptam la povestea dintre Naruto si brunet....Cum s-au cunoscut, imprietenit, infrati....etc. Acea parte mi-a placut cel mai mult. Acum am net deci s-ar putea, de fapt, mai mult ca sigur, voi trece pe la celelalte fic-uri ale tale. Iti multumesc de anunt si imi palce foarte mult acest capitol, insa a fost prea scurt crying 
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Mai 2014, 20:00

Frumos. Sasuke si Naruto au o legatura speciala. Nu m-am indoit niciodata de asta. Ei doi sunt ca niste frati. Mi-a placut ca ai lasat ideia din anime. Ce sa mai spun? Lee este foarte amuzant. Serios. Mersi de anunt. Sper sa aduci repede nextul.




В жизни настоящий друг – один. Остальные – так или иначе, просто хорошие знакомые и люди, просто в данный момент находящиеся около тебя.

Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Mai 2014, 23:26

Aweee<3
Mersi de anunț^^
Capitolul ăsta a fost așa de frumos^o^
Sasuke și Naruto...mă face să mă bucur că citesc mangaXD Iubesc capitolul ăsta, poate chiar preferatul meu.
Spoiler:
Cum s-au cunoscut și prietenia lor...aww^^
Mulțumesc pentru acest capitol, abia aștept următorul capitol:*
Ja nee!


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 3216174793_1_2_dhCecdPQ
Sus In jos
Tokimemo-chan <3
Genin
Genin
Tokimemo-chan <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 124
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : momentan happy

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Mai 2014, 18:01

     Deci copilasii iertati-mi intarzierea lunga dar acum am venit in sfarsit cu un next care sper sa va placa!

Capitolul XX
 
O dorinta in sfarsit indeplinita

Am ajuns in sfarsit acasa. Naruto o lua pe Hinata si se dusera sa doarma. Eram asa fericita pentru ei doi ca devenisera niste parinti fericiti. Era chiar o surpriza fericita pentru Naruto,mai ales caruia ii placeau copii mici.  Incepuse sa se faca tarziu asa ca m-am dus in pat dar o mana ma opri si m-am intors socata.
Sasuke se uita  adanc in ochii mei parca vrand sa citeasca ceva anume. Isi inguste ochii, chestia cara starni o reactie speriata din partea mea si am incercat sa imi trag mana,dar el se sperie  de expresia mea.
Ma stranse in brate protector si eu imi afundasem capul la pieptul lui. Ma simteam asa de bine in bratele lui incat nu voiam sa il mai las niciodata ci doar sa il tin captiv pentru totdeauna. El se apleca si imi saruta crestetul capului si eu mi-am infasurat degetele in parul lui tragandu-l mai aproape lipindu-l de mine.
-Sasuke,am soptit eu. Vrei sa dormi cu mine,te rog?
El ma lua in brate cu totul si ma duse intr-o camera necunoscuta mie dar totusi foarte frumos aranjata,dar nu aveam destul timp sa studiez camera prea mult. Aveam o alta dorinta  mai puternica de indeplinit ca sa mai observ si alte lucuri.
L-am tras pe brunet aproape de mine si incepusem sa ii desfac nasturii dar el ma opri uitandu-se serios la mine. Stiam privirea aia. Era semnul lui de pericol.  Ii era frica ca o sa isi piarda controlul si ca ma va rani  dar pe mine nu ma interesa deloc. Il voiam cu totul.
-Sakura,nu,spuse el hotarat. Nu pot sa fac asta!
-Dar nu ai sa o faci tu,am spus eu chicotind. Eu am sa o fac!
El ma lua de umeri si ma indeparta. Chiar era speriat,nu gluma. Dar nu puteam nici sa ii ranesc sentimentele,dar el era cel care exagera. Era atat de obsedat de siguranta incat ma facu sa imi dau ochii peste cap plictisita dar o idee ma lovi instantaneu si incepusem sa zambesc strengareste. Daca de vorba buna nu voia,atinci exista o alta cale mai buna.
-Sakura,ce s-a intamplat? Esti bine?
-Sasuke,de ce imi faci asta? De ce trebuia sa eviti de fiecare data un lucru asemanator ca asta? De ce ma ranesti atata?
Incepusem sa inlacrimez  si sa plang cu sughituri.
-De ce mai sunt cu tine daca tu nu imi oferi tot ce imi doresc? De ce mai stai cu mine daca nu esti in stare sa ma faci fericita macar odata? Te urasc,Uchiha!
-Taci naibii odata! striga el si ma stranse in brate apoi ma saruta.
Am tacut uitandu-ma facand ochii mari la el.  Incepu sa imi mangaie bland fiecare parte din corp si cu alta mana imi puse mana pe posteriorul meu bombat. Inima incepuse sa imi bubuie intr-un asa hal incat el sigur o simti. L-am sarutat cu multa pofta si ma chinuiam sa ii scot toti nasurii si i-am lasat pieptul gol. Uramaream fiecare forma a pectiraliilor sai cu degetul. Sasuke opri putin sarutul si ma privi serios.
-Esti sigura de asta,Sakura? Fii sincera!
Am dat din cap aprobator si l-am intins in pat. De obicei baietii se ocupau cu intinsul fetelor dar la cat de lacoma eram nu mi-a mai pasat. Tot ce imi doream era ca trupul meu mic,alb si firav sa fie legat de al lui.
Era in sfarsit al meu si al nimanui altcuiva. El imi scoase tricoul lasanadu-mi la iveala sutienul meu sexy cu danteluta neagra si rosie. Imi masa spatele cu atinger moi incatma inebuneau de tot si ma facura sa vreau mai mult. Mi-am infipt unghiile in spatele lui lasand mici firicele se sange sa curga pe lenjeria alba si l-am sarutat cu mare pasiune de parca deadeam foc camerei. Nu stiam sigur daca trebuia sa facem asta aici dar era prea tarziu. Depasisem limita si o stiam si totusi eram mult prea departe ca sa ma mai opresc. 
-Jos pantalonii,am spus hotarata. Nu scapi asa usor!
El rase si ma asculta deschizandu-si cureaua si desfacu fermoarul dand jos textila. Stateam in genunchi si ma minunam de perfectiunea lui,cred  ca si salivasem fara sa imi dau seama. Brunetul imi observa reactia si izbucni intr-un ras copios  care ma facu sa chicotesc. Ramase in boxeri si eu incepusem sa imi scot pantalanii trei sferturi ramanand doar in chestiutele mele dantelate.
-Doamnee parca vad un desert,se minuna Sasuke. Nu un desert,o papusa Barbie.
Am ras cat de tare am putut si am sarit in bratele lui trantindu-l cu capul de perne si m-am asezat deasupra lui.
-Heeei,stai! Nu e coreect! De ce trebuie sa stai tu pe mine?
-Dar cine a spus ca eu joc corect? am intrebat eu smechera.
-Ce rea esti! marai el jucaus.
-Imi scot ghearele oricand,sa stii,l-am avertizat eu. Asa ca ai grija!
El ma saruta si apoi aud telefonul sunand. L-am luat fara sa mai privesc numele respectivului.
- Ce mama naibii vrei? Am treaba! Suna mai tarziu!
Am inchis nervoasa si apoi m-am intros la brunetul meu care incepu sa se gandeasca daca sa inceapa cu desertul sau cu cina.  Dupa ce se hotara el......................
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Mai 2014, 08:29

Dupa ce se hotar el tu ai pus suspans.
Dupa atata timp nu ai putut sa nu-l pui.
In rest capitolul e fierbinte sa spun asa.
Si Sakura e atat de smechera.
Cine a sunat la telefon?
Sper sa ne spui in capiolul viitor.
Mersi de anunt.
Sper sa-l primesc si data viitoare. 




В жизни настоящий друг – один. Остальные – так или иначе, просто хорошие знакомые и люди, просто в данный момент находящиеся около тебя.

Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Mai 2014, 12:15

Halo.
Mersi de anunț^^
Aww, ce perversă a fost Sakura în capitolul ăsta xD
Abia aștept să văd ce se mai întâmplă în capitolul următor^^
Baftă!


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 3216174793_1_2_dhCecdPQ
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Iun 2014, 21:56

Scumpii  mei,dupa un car de ani,am adus nextul. Inca o data va multumesc mult celor care imi urmaresc ficul inca de la primul capitol. Sper sa va placea si acest capitol cum v-au placut si celelalte. Va multumesc mult!

Capitolul XI

Sete de neoprit




Dupa ce  se hotara,el intrerupse mica noastra distractie,lucru care ma uimea. Ce era cu el? De ce tocmai acum?
-Sasuke,ce este? am intrebat eu speriata.
El nu imi raspunse,ci doar statea ca o statuie. Singurul care il misca erau doar ochii care ma examinau din cap pana in picioare si apoi ranji pervers. Simteam ca de data asta mi se pusese un nod in gat.  Imi era cunoscuta privirea aia si ma facea unpic sa ma tem. Dar eu de ce ma temeam mai exact? Nu eram cumva si eu un  monstru periculos? Eram si eu puternica deci trebuia sa fac si eu ceva util sa ma apar de el,dar eram complet paralizata.
Sasuke incepuse sa isi linga buzele pofticios. Stiam ce vrea. Nu trebuia sa imi mai si ceara. M-am dat cativa pasi in spate tematoare  si am incercat sa deschid usa dar era incuiata. Perfect,acum ce aveam sa fac? Sa incep sa tip ca o disperata dupa ajutor,practic,sa fiu eu tot cea salvata? Sau cel mai corect ar fi fost sa ma transform in lup si sa incerc sa il dobor de una singura?
Mda,eram complet fara idei in momentul asta. Pur si simplu ma bagasem intr-o mare belea din care nu mai puteam scapa. Nu avem furie destula cat sa ma pot transforma. Era complet inutila,un lucru umilitor din partea mea. 
El inainta tot mai mult aproape de mine cu coltii scosi la iveala. Nu aveam ce sa fac. Decat sa il las sa faca ce vrea din mine pana i se va potoli setea. M-am apropiat foarte incet ca sa nu fac miscari prea bruste si am incercat sa il imbratisez incet. El imi raspunse mai tare decat as fi vrut ca aproape imi rupse oasele. Sigur aveam sa ma invinetesc repede dar nu aveam e ales. Asta era! Urma sa fiu torturata de propriul iubit posedat de un demon cu aripi si ochii rosii,cu niste dinti ascutiti.  Nu am avut de ales decat sa ma las muscata sau mai degraba zis.mancata de un monstru care voia sa ma ucida.
Mi-am lasat capul pe spate si am inchis ochii lasand intunericul sa ma invaluie. Ii simteam respiratia  rece pe gatul meu cand se apropia sa isi infinga dintii in gatul meu alb si finut.   
-Esti atat de gustoasa,Sakura,imi spuse el pe un ton suav. Te-as devora cu totul.
Cred ca tremurasem pentru ca el se opri si se uita in ochii mei in care,evident,mi se citea frica  si apoi se intoarse la treaba lui. Ma tranti in pat fara sa Ii pese daca ma ranea sau nu. Era complet posedat si nu mai puteam avea efectul anterior.

~Flashback~
Am alergat catre Sasuke strangandu-l in brate si plangand. Trebuia sa isi revina. Nu aveam sa il las sa imi faca rau si nici lui Naruto si Hinatei. Era prea de tot.
-Sasuke-kun,opreste-te! Te rog...
Am stat asa tinandu-l in brate. Sigur il va ajuta,daca nu se putea,nu puteam decat sa privesc moartea si sa rad.Nu am sa permit asta! Sasuke-kun trebuia sa isi revina. Nu putea fi un monstru atat de rau. Dar putea sa fie? Ei,bine, mie nu imi pasa. Aveam sa il protejez de ce este oricum. Am sa lupt pentru el char daca nu ii pasa. Un sentiment dulceag de dragoste isi facu loc in sufletul meu fragil.

~End of flashback~

Toate acele amintiri imi faceau ochii sa lacrimeze ca o cascada fara infinit.  Nici atunci nu il oprisem ,dar macar si-a facut efectul dupa.  El isi apleca gatul si coltii sai imi intalnira gatul. Simteam niste intepaturi groaznice care ma faceau sa tip si sa ma zbat. Era ca intr-o camera de tortura si nu aveam cum sa scap deloc. Era mult prea dureros si insuportabil. Toata viata mea se scurgea de parca as fi fost pe patul de moarte. Preferam de o mie de ori sa mor in cel mai linistitor mod,nu si in felul asta. Preferam sa mor batuta,calcata de o masina,dar in niciun caz sa ajung hrana unui monstru insetat,care mai era si iubitul meu.
Sangele imi curgea pe perne,transformand si restul patului intr-o balta de sange. Se muta de la gat spre incheietura mainii mele. Dintii lui mi-au patruns in piele cat si foarte aproape de oase. Am incercat sa ma abtin sa nu tip,dar nu am rezistat asa ca am tipat cat de tare am putut. Trebuia sa ma descarc unpic de durere.  Speram din tot sufletul ca nu avea chef sa ma transforme intr-o vampirita la varsta atat de frageda. Nu eram pregatita sa fiu pentru o eternitate un vampir de saptesprezece ani. Nu voiam sa imi gasesc sfarsitul atat de repede.
-Nu mai tipa atata,ca nu o sa te auda nimeni,imi spuse el zambind diavoleste si cu buzele rosii de la sangele meu. O sa te sec de sange pana mori.
Deci asta era planul lui? Sa ma ucida? Sa isi ucida propria iubita? Ce trebuia sa mai insemne si asta?
-De ce,Sasuke? am intrebat eu tipand si plangand de mama focului din cauza durerii. De ce imi faci mie asta? De ce vrei sa ma omori,tocmai perspana care te iubeste?
-Enervanta mai esti,stii? Mai taci naibii din gura si suporta-ti moartea,spuse el aspru,ochii sai rosii scanteindu-i cu multa salbaticie.
Era un  final nefericit,dar asta era. Viata nu iti putea oferi chiar cele mai frumoase lucruri.
Ochii mei verzi ca iarba cruda s-au inchis si.................


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 B56b34894a07e241513e505b34d19a86

One day you will ask me which is more important- my life or yours?
I will say mine and you will will walk away not knowing that

y o u   a r e   m y   l i f e
Sus In jos
Continut sponsorizat




~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

~Ooops i think I am in love with a monster~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-