Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ~Ooops i think I am in love with a monster~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Iun 2014, 08:02

Hei, salut. Mersi de anunt. Mi-a placut foarte mult capitolul. Of, biata Saskura, oare ce se va mai intampla cu ea? Sasuke sincer pot spune ca e un monstru insetat de sange. Sper sa intre cineva in nenorocita aia de camera si s-o salveze. Astept nextul.




В жизни настоящий друг – один. Остальные – так или иначе, просто хорошие знакомые и люди, просто в данный момент находящиеся около тебя.

Sus In jos
Gabriel.
Genin
Genin
Gabriel.

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Meh
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Horror.
Stare de spirit Stare de spirit : Ha. :)

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Iun 2014, 09:10

Si............Ce?!  O_o *suspans!!!*
Te rog inceteaza cu suspansul ca nu mai pot! :))
Oh, Doamne, deci Sakura va muri? Te rog sa nu fie asa! :((( 
Capitolul a fost superb, ca restul! :)
Adu repede next-ul si.........*suspans* :))))
Ja nee! ;D
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Dum 29 Iun 2014, 13:34

 



Scumpii,v-am adus nextul si sper sa va placa !


Capitolul  XII




Intunericul


Ochii mei verzi ca iarba cruda s-au inchis si cazut intr-un somn linistit.  Se pare ca moartea ma astepta demult si acum in sfarsit sosi sa ma ia. Ce puteam sa ma spun?  Eram o fiinta simpla,sau poate nu. Eram un varcolac,dar nici macar nu eram stare sa ma apar. De ce nu ma transformasem atunci? De ce nu aveam atata furie? 

Cand iubesti persoana care te ucide,nu mai ai de ales. Nu poti sa fugi,nu ai cum sa lupti stiind ca l-ai putea rani persoanei iubite. Daca viata mea ar fi tot ce i-as fi putut da lui Sasuke,cum as putea nu ii dau?

Moartea asta era mai dureroasa decat oricare alta. Ma simteam de parca eram despicata fierastraul,lovita de un autobuz,plesnita cu pumnii de un nenorocit,calcata in picioare de tauri si scufundata in acid,toate in acelasi timp.

Adevarul era ca  imi simteam  corpul zvarcolindu-se pe toate partile si rasucindu-se,cand nu era cu putinta din cauza durerii. Poate asa era cand mureai muscat de un vampir. Mda,in fine Sasuke nu era chiar un vampir in totalitate,ci era si un inger negru care ma putea hipnotiza oricand voia el. Acesta era cel mai mare talent al lui. Posibil si de accea sa fi cedat stei lui mari. Asta era prima data cand ma hipnotiza si isi facea efectul,dar acum imi doream de o mie de ori sa tip dupa ajutor.

Puteam sa simt cum ma inecam in apele intunericului si disparuse absolut tot cand ochii mi se inchisesera si lasand loc unui val puternic de arsuri care imi strabateau tot cprpul. Eram ca intr-o camera de tortura,diferenta era ca nu eram legata de lanturi si langa niste schelete putrezite langa mine. Ochii imi erau acoperiti de intuneric  mai mult decat era nevoie. Dar faza mai proasta era ca nu imi acoperea decat ochii,dar ma si impingea cu o mare greutate. At fi fost mai ploticos sa cedez pur si simplu si sa nu mai trezesc niciodata. As fi incercat sa suport durerea cat mai puteam si apoi sa nu mai simt nimic. Sa fiu odata moarta si sa nu ma mai trezesc niciodata,dar daca alegeam aceasta cale,l-as fi ranit pe brunetul meu.

Sasuke...Viata mea si a lui erau legate intr-un singur fir si asa vor fi intotdeauna,chiar daca eu nu mai aveam sanse sa exist vreodata. O lume fara brunetul meu parea incompleta. El trebuia sa existe cum trebuia sa incerc si eu sa lupt,dar era atat de intunecat incat nu puteam sa vad nimic. Nimic nu mai era real,ci doar imaginatia mea.

Daca stateam sa ma gandesc mai bine era la fel de greu ca o planeta, nu il puteam da jos. Trebuia sa lupot odata si sa zdrobesc totul in jurul meu. Acum chiar incepeam sa ma enervez intr-un asa hal incat imi venea sa injur orice sau pe oricine imi statea in cale.

Sasuke mai mult ca sigur se chinuia sa incerce sa ma tina in viata. Sigur nu renunta! Cum nici eu nu voi renunta. Voiam sa imi deschd ochii sa ii vad ochii negri care ma faceau sa ma pierd de fiecare data.

Im  doream de o mie de ori sa tip dupa ajutoare sa vina si sa ma salveze. Dar cum puteau auzi daca eu nu puteam tipa?

Dar ceva se schimba in interiorul meu isi facea loc provacandu-mi niste dureri groaznice. Inima incepea sa imi arda groaznic. Nu ma asteptam niciodata la asa ceva,nici in cele mai sinistre si gotice cosmaruri ale mele. De fapt,daca incercam sa imi aduc aminte mai bine,aveam destule cosmaruri de genu asta.

Cat de satanista puteam sa fiu numai sa visez asemenea lucruri?

Cred ca tocmai imi gasisem raspunsul aici si acum. Da,eram o fire satanista inca de mica si nu ma interesa ca lumea ma credea dusa cu pluta. Asa eram eu,Haruno Sakura,satanitsa din nascare. De multe ori ma intrebam cum era atunci cand aveam sa mor si acum riscam din cauza asta sa ajung arzand in focurile Iadului la Satan,care mai mult ca sigur era mandru sa ma astepte langa el.  Mda,ciudata fire mai puteam fi si eu. Cred ca se aceea m-or fi dat la scoala asta. Uneori ma intrebam daca si ai mei erau niste monstrii mitici ca mine si nu degeam am ajuns aici,ca doar nu veneam de capul meu,sau poate da.

Ceva se schimba,si era totusi unpic de bine.

Puteam auzi tot. Puteam auzi fiecare respiratie,chiar si fiecare miscare,dar se pare ca  era singurul lucru de eram in stare acum,cu tot cu focul care facea ravagii distrugandu-mi corpul. Acum auzeam niste susoteli.  Imi erau niste voci cunoscute.

-Cat crezi ca o sa mai tina asa? intreba o voce mai sumbra de barbat.

-Habar nu am,oricum pare sa i se intareasca pielea si sa se raceasca din ce in ce mai mult,raspunse o voce de femeie. Stiam vocea asta. Apartinea doamnei Tsunade.

-Sa speram ca o sa se trezeasca. Deci de acum nu mai este un varcolac? intreba acelasi barbat.

-Ma tem ca nu,spuse Tsunade. O sa fie  ca Uchiha.

-Adica e...? Nu pot sa cred ca nenorocitul ala ne-a distrus eleva model,continua el nervos si auzeam un pocnet de pumni zdrobind ceva.

-Mda,este exact ceea ce crezi tu,Kakashi...

Am auzit un oftat trist si atunci mi-am dat seama ca domnul Kakashi era suparat  si totusi nervos pe brunetul meu.

-Hey,salut! Ce s-a intamplat aici? intreba o voce care as recunoaste-o oriunde si oricand. Naruto.

Nimeni nu ii raspunse si mai ca sigur incerca sa vada ce se intampla. Imi parea asa de rau pentru el. Rau pentru ca isi pierduse cea mai buna prietena lui. Imi era greu sa vorbesc. Daca as fi deschis ochii si gura,sigur as fi inceput sa tip si sa ma zvarcolesc pe toate partile si asta i-ar fi creat un soc care l-ar costa viata pentru totdeauna.

-Cine i-a facut asta? intreba naru maraind nervos. Pe cine trebuia sa omor pentru chestia asta?

-Uzumaki Naruto,abtinete-te din asa ceva! Stiu ca Kyuubi te poseda din nou,asa ca abtinete-te din chestii de genu asta. Ai putea sa o ranesti pe Sakura,din greseala. Ai uitat?

O usa se auzi si  intra .......................


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 B56b34894a07e241513e505b34d19a86

One day you will ask me which is more important- my life or yours?
I will say mine and you will will walk away not knowing that

y o u   a r e   m y   l i f e


Ultima editare efectuata de catre BellaCullen<3 in Sam 26 Iul 2014, 12:14, editata de 1 ori
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Dum 29 Iun 2014, 14:06

Hei, salut. Capitolul m-a fascinat. Nu credeam ca Sasuke e in stare de asa ceva. Biata Sakura trebuie sa suporte atatea. Cred ca are leziuni destul de grave pe corp din cauza nenorocitului de Uchiha, dar cea mai interesanta parte la ce s-au referit Kakashi si Tasunde? Oare Sakura a devenit un Inger Negru? Sper sa aflu tot in capitolul viitor.
PS: Sa ma anunti.




В жизни настоящий друг – один. Остальные – так или иначе, просто хорошие знакомые и люди, просто в данный момент находящиеся около тебя.

Sus In jos
Gabriel.
Genin
Genin
Gabriel.

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Meh
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Horror.
Stare de spirit Stare de spirit : Ha. :)

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Dum 29 Iun 2014, 21:22

O.M.G. Capitolul este pur si simplu genial si chiar pot sa simt felul in care sufera biata Sakura! T^T
Si oare la ce se refereau K si Tsunade? Hm...Sper sa aflu in capitolul urmator! ;D
Doamne, ce rau imi pare de Sakura!! :(( Ugh, Sasuke...monstrule. >:{
Sper sa ma anunti de next!!! ;D
A da, si IAR suspans... >_< :))

Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Lun 30 Iun 2014, 17:16

Doamne, saraca Sakura......Tu esti normala? Uf, scuze de intarziere, dar am avut ceva treaba. :) Mi-a placut intr-un fel capitol, dar ai fost mult prea rea cu Sakura =)) Vreau sa vad ce se intempla in capitolul urmator, asa ca apuca-te de scris si anunta-ma!
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Vin 25 Iul 2014, 17:09

Timpul trece. Chiar si atunci cand pare imposibil. Chiar si atunci cand fiecare bataie a ceasului doare la fel ca pulsul sangelui sub o vanataie. Trece neregulat,cu rataciri ciudate si pauze taraganate,dar trece. Chiar si pentru mine.



 Capitolul XXIII




Trezirea




O usa se aizi si intra Hinata. Ii cunosteam pasii si ii puteam auzi respiratiile neregulate. Se va ingrijora,bineninteles,dar ii va trece cand ma va  vedea in picioare.dar momentan trebuia sa astept sa mi se opreasca odata focul asta nenorocit. Simteam cum se  muta fix in inima si ma durea groaznic. O singura miscare si as incepe sa tip si sa ma zvarcolesc,creeandu-i lui Naruto numai suferinta.
-Stiti cat o sa mai dureze asta?asta intreba blondul cu o voce sparta.
-Lasati-ma pe mine sa vad,spuse Hina serioasa.
Toti tacura si linistea incepu sa ma jeneze si apoi in sfarsit am auzit-o pe Tsunade:
-Of,e bine.. Abia astept sa se trezeasca si sa vad cum reactioneaza,continua Tsun entuziasta.
Cat aveam mai exact de stat ca o statuie aici? Cat trebuia sa mai stau in acest purgatoriu? Cat trebuia sa mai indur toata durerea asta fara sfarsit?
Multe intrebari fara un raspuns anume,dar din cate intelesesem de la Tsunade mult nu mai aveam de suferit,ceea ce era bine. Sper ca nu aratam ca un carbune.
Ceva se nou aparu si chiar simteam nevoie sa testez.
Inca cinci minute de dormit. Rezista,Sakura,cea mai buna prietena a mea. Doar rezista inca cinci minute. Stiu ca poti suporta inca un pic. Fii puternica,Sakura...
Aveam sa fac tot posibilul sa suport inca un pic durerea asta. Pentru toti o sa incerc sa rezist,oricat de greu ar fi. Nu o sa ma dau batuta pentru nimic in lume.  imi iubeam prietenii si nu voiam sa ii vad suferind. Asta mi-ar fi creeat mie suferinta.
Sakura-chan,te rog,trezeste-te...Sper sa ma poti auzi,fetita mea...
Daca as fi fost om,sigur mi-ar fi dat lacrimile la asemenea cuvinte. Nu suportam sa il vad pe Naruto suferind. Era mult prea sufletist si suferea mult. Nu voiam sa aud plangand,sau chiar sa il simt. Inima ma strangea mult si ma simteam vinovata pentru ca facusem o mare greseala si aceea era sa cred in  singurul meu iubit,Sasuke. Un criminal nenorocit care mi-a distrus viata si m-a transformat intr-un monstru insetat. Era numai vina mea,dar mai multa a lui ca a indraznit sa bea din sangele meu fara sa imi ceara macar permisiunea. Dar nu!
Un minut,Sakura. Mai ai un minut si gata. O sa te poti trezi in sfarsit.
Asta imi si doream,Hinata. Iti multumesc mult,am raspuns eu gandului sau. De abia astept sa va revad in ochii mei.
O sa fie bine. O sa vezi,cu totul ca nu mai esti un om,o sa te poti adapta. O sa fii extraordinara oricum,de asta pot fi sigura.
Sincera sa fiu nu am nici o idee,Hin. Pana nu ma pot convinge ca ma pot controla,nu pot fi de aceeasi parere cu tine. Naruto nu ma poate auzi?
Nu. Doar eu te pot auzi,fiindca esti un vampir eu pot vede si viitorul dar si pot citi gandurile oricarui,dar specia ta e mai dezvoltata decat a mea si tu ai simturile mai ascutite decat ale mele.
Deci ce naiba sunt pana la urma?am intrebat eu nervoasa.
Esti un hibrid. Adica esti jumatate om,jumatate vampir. E ciudat totusi,pentru ca tu ar trebui sa fii ca el,un Inger Negru.
E de rau?am intrebat tematoare.
Nu chiar. Poti manca si mancare obisnuita,dar si poti vana ca un vampir. Acum depinde,nu la toti hibrizii le plac mancarea obisnuita,asa ca decid sa vaneze. Fii pregatita! E timpul sa deschizi ochii.
Durerea disparuse de tot.  Am deschis ochii cu mirare deasupra mea.
Totul era atat de clar.
Limpede. Conturat.
Puteam vedea fiecare firicel de praf. Puteam vedea siluetele conturate ale oameniilor din fata mea care ma priveau usurati,sau mai speriati,lucru care ma inspaimanta si ma ingrijora. De ce se uitau asa la mine? Aratam ca un monstru?
Stiam ca acum eram un pericol pentru ei. Eram un vanator si daca stateam sa ma gandesc mai bine,eram chiar foarte insetata. Gatul ma ardea groaznic si ma simteam slabita si dezorientata.
M-am ridicat usor din pat si am incercat sa fac cativa pasi catre o  oglinda sa ma pot studia. 
Femeia din oglinda era chiar frumoasa. Parul ei lung si roz ca florile de cires crescuse pana la talie,ochii sai verzi care erau acum cateva zile,erau acum rosii ca sangele,buzele rozalii odata erau acum la fel ca si ochii,corpul ei era bune conturat ca si cum ar fi fost desenat de un mare artist. Miscariile femeii erau foarte gratioase,spre deosebire de ale mele cand eram un om. Erau multe diferente,si unele chiar reusite si eram oarecum mandra de ce vedeam in fata.
-Eu ti-am spus ca esti extraordinara,spuse Hinata zambindu-mi larg. Cum te simti?
-Mersi mult,Hin,si ma simt cam ciudat si foarte insetata. Ma arde rau gatul.
-O sa fie bine,ma consola ea. Trebuie doar sa vanezi. O sa te ajutam noi,spuse aratand si spre Naruto.
-Pai el nu era...?
-Nu,raspunse el. Aia a fost doar sa iti ascund adevarata mea natura. Chestiile alea care le-ai vazut atunci au fost un soi de efecte.
-Deci ,sa inteleg ca aici majoritatea sunt vampiri? am intrebat eu confuza dar si uimita.
-Da! Bine,exista si varcolaci aici. Doar vampiri si varcolaci,spuse Tsunade zambind.
-Deci suntem o adunatura de creaturi mitice pe aici,am spus eu ironica. Interesant!
Toti rasera cu pofta,dar cine ne intrerupse momentul de veselie. Era....................................


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 B56b34894a07e241513e505b34d19a86

One day you will ask me which is more important- my life or yours?
I will say mine and you will will walk away not knowing that

y o u   a r e   m y   l i f e


Ultima editare efectuata de catre BellaCullen<3 in Sam 26 Iul 2014, 12:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Vin 25 Iul 2014, 19:16

Nu ma asteptam la asa ceva.
Sakura a devenit un hibrid.
Destul de interesant.
Acest capitol m-a captivat foarte mult.
Astept continuarea.




В жизни настоящий друг – один. Остальные – так или иначе, просто хорошие знакомые и люди, просто в данный момент находящиеся около тебя.

Sus In jos
Madeline.Lestrange
Genin
Genin
Madeline.Lestrange

Sex : feminin Varsta : 31
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 218
Puncte : 247
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Lectura.

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Vin 25 Iul 2014, 22:43

Este un fic incredibil!
Sakura varcolac si Sasuke Inger negru Vampir...ma asteptam ca el sa fie rau, dar nu-i nimic, tot interesant este.
Monster High, foarte inteligent, chiar imi plac ficurile de genul asta.
Dar cel mai mult imi place Hina. E si buna si rea.
Astept next.
Anunta-ma.
Mady.


"Find a goal, a dream... and NEVER stop trying, until it comes TRUE!"
Sus In jos
Gabriel.
Genin
Genin
Gabriel.

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Meh
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Horror.
Stare de spirit Stare de spirit : Ha. :)

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Iul 2014, 11:20

Wa, Sakura este un hibrid?! Wow, ce ciudat trebuie sa fie pentru ea... o.o
Suspans din nou, oare cine era ''el/ea''? Sper ca voi afla in next. :)
Capitolul foarte frumos, ca si celelalte, de altfel! :D
Sa ma anunti cand pui next!! :))
Ja nee!  =D
Sus In jos
andreea:x
Academy Student
Academy Student
andreea:x

Sex : feminin Localizare Localizare : In spatiu :))
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 3

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Mier 03 Sept 2014, 22:12

Imi place ficul tau foarte mult. Scrii frumos. :) . Sa ma anunti cand pui next.   jos palaria in fata


Oricine isi poate purta povara, cat ar fi de grea, pana la caderea noptii. Oricine isi poate indeplini munca oricat de dificil ar fi, timp de o zi.
Oricine poate trai dulce, rabdator si afectuos, pana la apusul soarelui. Si asta este tot ce inseamna viata. -Robert Louis Stevenson
Sus In jos
Nimeni
Academy Student
Academy Student
Nimeni

Sex : feminin Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : https://www.facebook.com/IsabelleIrimia?fref=ts
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : volei, citit ficuri, scris ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : *lost*

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Vin 05 Sept 2014, 22:12

Este foarte frumos ficul tău! Aștept cu nerăbdare următoarele capitole! Spor la scris (dacă nu te deranjează mă poți anunța). Te pup :*


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Lana-del-rey2
 She never looked nice. She looked like art and art wasn't supposed to look nice ; it was supposed to make you feel something.
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Oct 2014, 22:08

Capitolul XXIX



Toti rasera cu pofta,dar cine ne intrerupse momentul de veselie. Era TenTen cu ditai zambetu pe fata.
-Hey,Sakura arati chiar foarte bine,dar...
Se opri din vorbit si ma privi cu atentie sa sigur isi daduse seama ca ii scapase ceva. Ma studie din cap pana in picioare.
-Dumnezele mare! Doar nu esti un...vampir!
-Defapt sunt hibrid,am corectat-o eu ridicand un deget. Nu te teme,nu vars sange,am mintit eu fara tresar.
Nu eram atat de sigura in privinta asta. Simteam cum gatul ma ardea groaznic si trebuia sa ma hranesc neaparat,cat mai repede posibil dar nu puteam sa spun prea multe de fata cu colegii mei si profesorii. Intr-adevar,imi placea asa cum eram acum,dar tot ma simteam oarecum ciudat. Ma simteam oarecum periculoasa,extrem de periculoasa.
Ma uitam in jur la prietenii mei,dar la Hinata ma uitam cel mai insinstent. Oare ma mintise cu sarcina? Vampirii nu puteau concepe copii fiind inghetati pentru totdeauna la saptesprezece ani,dar  era nu era un vampir,obrajii i se imbujorasera si o mana o tinea la pantece. Deci nu glumea cu sarcina,ceea ce insemna ca Naruto era un vampir.
-Uchiha pare destul de vinovat pentru ce i-a facut Sakurei,spuse Kakashi cu mainile incrucisate la piept. Nu ma uimeste dat fiind ca ea era totusi un varcolac,sangele ei parea destul de comestibil  si irezistibil pentru Sasuke.
Stiusem demult ca sangele meu era mult prea puternic pentru el  si nu ii putea rezista. Sigur fusese mult prea infometat atunci,dar totusi,fusese destul de obraznic si inca nu il iertasem defintiv pentru asta,dar avea sa imi treaca si supararea si totul va redeveni la normal,cred..
-Oricum sufera destul de mult pentru ce i-a facut.
Deci el chiar suferea pentru ca ma omorase? Chiar ii parea rau pentru ca ma transormase fara nici un fel de anunt? Posibil da. Nu il invinuam  pentru stiusem de la bun inceput avea sa se intample odata si odata. Avea sa se intample inevitabil,si ia uite-ma,un hibrid,dar macar nu un vampir in totalitate,ceea ceea ce era o usurare pentru mine.
-Ma duc pana afara,m-am trezit eu vorbind.
-Vrei sa vin cu tine? intreba Hinata doritoare.
-Ma duc singura,am spus eu pe un ton inexpresiv.
Am iesit din sala de spital si am iesit pe hol coborand scarile academiei dand nas in nas cu Lee care se uia la mine de parca nu m-ar mai fi vazut de secole intregi. L-am ignorat si mi-am continuat drumul cu gandurile departe.
Ajunsa la usa mare de stejar,am deschis-o si am iesit in sfarsit afara. Desi era un frig afara,eu nu puteam simti frigul,aveam temperatura vampiriilor si nu ma deranja cu nimic. Mi-am facut vant si am sarit pe o creanga si apoi pe alta,catrandu-ma cat mai sus. Aveam nevoie sa dau de hrana,desi aveam mirosul dezvoltat,nu ma deranja sa si vad ceva sa ma ajute, dar un miros sa ma facu sa intepenesc.
Era un miros de om,un miros floral  si totrusi gustos care ma facu sa imi ling buzele pofticioasa. Simteam nevoia sa strapung un gat uman si sa il sec de sange pana la moarte.
Ok,deci cam exageram cu setea. Trebuia sa imi revin in fire neaparat si sa scap de gandurile astea masochiste.
-Hei,Sakura!
Nu trebuia sa intorc capul sa stiu cine ma strigase. Era chiar el.
-Hei,iarta-ma...pentru ce ti-am facut. Mirosul tau a fost prea irezistibil  incat nu am putut sa imi mai tin in frau setea.
-Si chiar trebuia sa ma chinui in halul ala? am intrebat eu cu venin. Sa ma torturezi pana la moarte?
-Am fost pur si simplu...un idiot. Crede-ma pe cuvant ca nu as fi dorit sa iti fac asta,mormai el.
-Si totusi ai facut-o,am soptit eu.
-Stiu si nu o sa mi-o iert niciodata. A fost mult prea rau ce ti-am facut,spuse el dand cu un pumn intr-un copac.
Era complet distrus. Suferea. Iar eu dadusem prea mult vina pe el.
-Sasuke...
-Sakura,te iubesc din toata inima. Nu vreau sa te mai pierd vreodata,spuse el asezandu-si palmele pe obrajii mei. Nu imi pot permite sa te mai ranesc vreodata in felul in care am facut-o. Nu ai idee cat de distrus sunt de ceea ce am facut. E numsu vina mea. Sunt un monstru.
-Sasuke,si eu te iubesc. Si te rog,inceteaza sa te mai invinuesti atata. Inteleg ca ti-a fost greu sa rezisti sangelui meu. Acum inteleg de ce tot timpul evitai sa ma saruti prea mult si sa ma atingi prea mult. Nu ar fi trebuit sa cedez daca stiam ca ma vei ranii.
El ridica privirea trist catre mine si..........................


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 B56b34894a07e241513e505b34d19a86

One day you will ask me which is more important- my life or yours?
I will say mine and you will will walk away not knowing that

y o u   a r e   m y   l i f e
Sus In jos
Gabriel.
Genin
Genin
Gabriel.

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Meh
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Horror.
Stare de spirit Stare de spirit : Ha. :)

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Vin 10 Oct 2014, 20:20

Aww ce dragut capitolul! In sfarsit, venii si nextul la Ooops I think I'm In love with a Monster! :D
A iesit foarte bine. Sa vedem ce o sa se mai intample cu Saku si Sasu acum... :)
Sa ma anunti de next, REPEDE! :))
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Sam 11 Oct 2014, 08:42

Foarte interesant si in acelasi timp si captivant.
Mi-a placut foarte mult cum s-a desfasurat actiunea.
Sper sa ma anunti si pe mine la next.
Sus In jos
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Sam 01 Noi 2014, 22:42

imi pace mult ficul tau dar as vrea sa il citesc mai des deeec isa vii cu nextul o capra (ok)? hey sexy ! hey sexy ! ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcRe8-VrhaKeBCzLsyfrDHTKpfwlL2y5HVPVLoOw74HDFanvAoK0eQ


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Univer11
~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Textu10
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Dum 02 Noi 2014, 23:30

Capitolul XXX

Dragostea nu moare niciodata


El ridica privirea trist catre mine si apoi i-am putut observa durerea prin care trecea. El chiar nu dorise sa imi faca rau,dar setea pusese stapanire pe el cat nu mai era constient de ceea ce facuse. Puteam intelege de ce se temea sa ma atinga in orice mod si sa ma stranga puternic in brate. Se temea sa nu imi faca vreun rau,desi fara sa vrea,m-a transformat in ceea ce eram.
Am intins o mana catre obrazul lui si l-am mangaiat cu varfurile degetelor. El imi prinse mana si isi impleti degetele cu ale mele si se ridica si ma saruta cu pasiune. Inima imi batea cu putere,deci nu ma lasase cu adevarat inima. Puteam sa imi aud bubuiturile puternice si nu le-am dat importanta. Nu aveam sa il las vreodata pe brunet sa se mai invinovateasca din cauza mea. Nu ar fi trebuit nici eu sa cedez asa usor si sa ma las omorata pe jumatate.
-Ce o sa se intample cu mine? am intrebat unpic tematoare. Adica procesul de transformare inca nu e terminat? Nu ar trebui sa fiu ca tine,adica nemuritoare?
-Ai vrea sa fi nemuritoare? Pentru o eternitate?
Sincera sa fiu,poate nu era chiar atat de rau sa traiesc o eternitate cu el fara mai fiu vreodata ranita fizic. Sa fiu puternica,sa am o viteza extraordinara si macar un dar,o abilitate,ceva,dar eu eram mai ghinionista de fel,deci nu prea credeam.
-Poate nu ar fi chiar atat de rau,am murmurat eu. Adica sa fiu cu tine o eternitate fara sa fim deranjati,nu m-ar supara. Te doresc,te iubesc numai pe tine si pentru totdeauna. Tu esti singurul de care am nevoie sa imi acopere singuratatea.
-Si eu te iubesc,chiar mai mult decat crezi,Sakura,si te voi iubi.
-Pentru totdeauna?intrebai eu cu respiratia intretaiata.
-Pentru totdeauna,fu el de acord. Pentru o eternitate,dragostea mea..
-Te iubesc,i-am reamintit eu printre saruturi.
-Si eu,spuse el si isi muta buzele pe gatul meu. Nu te voi parasi niciodata.
-Asta a fost tot ce voiam sa aud. Nici eu nu o voi face,tu esti jumatate din mine si nimic nu ne va desparti. Daca vor exista obstacole,vom trece peste ele oricat de grele ar fi. Tu esti motivul pentru care eu traiesc.
El ma lua de mana si ma conduse inapoi in conac,adica academie. Ma simteam atat de bine in preajma lui,ma simteam iubita si protejata. Poate el era alesul meu? El era cel care imi completa viata pentru o eternitate? Da,el era alesul meu si  singurul care ma completeaza la nesfarsit. Poate ca asta avea sa fie inceputul unei frumoase povesti de dragoste?
Cand am ajuns inauntru fuseseram intampinati calduros de Naruto si Hinata. Blondul isi tinu ambele maini pe pantecul brunetei si il mangaie. Ma bucuram asa de mult pentru ei,aveau sa fie o familie fericita. Se uitau unul la altul cu mare cu dragoste si pasiune,nimic nu ii putea desparti,exact cum erau niste suflete pereche. Ei aveau ceva ce ii unea. Aveau amandoi suflete atat de calde si iubitoare incat ti se topea inima cand le vedeai mai ales chipurile  vesnic senine. Atata se chinuise Hinata sa il faca pe Naruto sa isi dea seama cat de mult il iubeste si cat de mult ii pasa cat de mult suferea din cauza singuratatii,dar acum totul era roz,acum existau doua povesti frumoase de dragoste. 
-Ma bucur ca v-ati impacat,spuse Hinata zambind cu caldura.
-Eu unul sincer ma temeam ca o sa se bata amandoi,spuse blondul arucandu-mi un ranjet pervers.
-Mai taci dracu din gura pana nu te capacesc,am murmurat eu iritata.
-Pff,nu te-a schimbat foarte mult transformarea,Sakura-chan. Tot violenta ai ramas cu mine.
Am chicotit scurt.
-Asta e numai specialitatea mea,am spus eu zambind cu superioritate,asa ca ciocu mic.
-Asta s-o crezi tu,Sakura-chan,comenta blondul scotand limba la mine ca la un copil de cinci ani.
-Narutoooo! am strigat eu scotand dlacari din urechi si pregatindu-mi pumnii.
-Sa-Sakura-chan,nu..nu am vrut sa te enervez,se scuza el.
-Ce copii mici,murmura Sasuke. Nu s-au schimbat deloc.
Am inceput cu totii sa radem si ne-am dus in camera noastra sa facem o mica petrecere in pijamale toti patru. Cand m-am dus sa ma schimb,am observat.......


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 B56b34894a07e241513e505b34d19a86

One day you will ask me which is more important- my life or yours?
I will say mine and you will will walk away not knowing that

y o u   a r e   m y   l i f e
Sus In jos
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Mar 04 Noi 2014, 18:55

E frumos capitolul asta serios vorbesc poate putin scurt da' frumos ,foarte frumos imi place sper sa il aduci pe celalalt repede o capra (ok) ? Ty pup PA!!! kiss kiss


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Univer11
~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Textu10
Sus In jos
Gabriel.
Genin
Genin
Gabriel.

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Meh
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Horror.
Stare de spirit Stare de spirit : Ha. :)

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Vin 07 Noi 2014, 19:07

Dupa o eternitate, ai adus nextul, care este WOW de altfel.
Sper ca l aduci pe celalalt in max. o saptamana!!*_* :))
Apropo, ce s-a intamplat cu HYBML? Sau cu CYBML?
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Sam 08 Noi 2014, 16:45

Capitolul XXXI

Anuntul


Cand m-am dus sa ma schimb,am observat usa mare de stejar deschisa de la Sala Mare. Ma intrebam ce se intampla. Se intamplase oare ceva rau?
Am alergat cat de repede am putut spre prietenii mei buni sa ii anunt:
-Veniti toti in Sala Mare,am spus eu pe un ton hotarat. Nu puneti intrebari. Habar nu am ce s-a intamplat,tocmai de aceea trebuie sa aflam toti. Imbracati-va in uniforme repede si sa mergem!
Zis si facut,eu si Hinata ne-am dus in camera noastra si ne-am luat uniformele din dulap. Uniforma noastra consta intr-o fusta,camasa alba,o neagra,un pulover visiniu  si un  sacou. Nu ne-a luat prea mult sa ne imbracam si am iesit in viteza amandoua,cautandu-i pe baieti. Erau chiar in fata usii si am deschis usa intrand in Sala.
Toti elevii erau asezati la mesele lungi fiind atenti la directorul nostru,Kakashi Hatake, care se parea ca facea un anunt destul de important deoarece expresia  lui era destul de trista.
-Anul acesta,va anunt ca o sa avem niste masuri de protectie asupra scolii,deoarece se pare ca avut parte  niste atacuri asupra bobociilor si inclusiv se celor din ultimul an si sunt destul de periculoase. V-as ruga sa fiti cat mai precauti si aveti grija cu cine vorbiti si despre ce vorbiti. Am sa chem niste vrajitori experimentati sa puna niste vraji de protectie asupra scolii ca sa fim siguri ca nu se va mai intampla ceva rau,.
-Atacuri? intreba Naruto infulnecand niste pui prajit. Cine sau ce oare pune in pericol scoala? Adica pe bune acum,se presupune ca scoala este bine pazita de vampiri puternici si varcolaci,nu-i asa?
-Sincera sa fiu nu stiu,am raspuns pe un ton ingrijorat. Eu sper ca o sa rezolve problemele. Si ma tem ca daca este vorba de ceva foarte periculos,nu cred ca vampirii  si varcolacii de aici o sa faca fata,Naruto. O sa avem nevoie de ceva mult mai puternic si de temut.
-Cum ar fi? sugera blondul ganditor. Unicornii,paianjeni gigantici? Poate chiar si troli?
-Troli? paianjeni gigantici? Fii serios,Naruto! Nu exista troli si nici unicorni.
-Ai uitat ca scoala asta este mutata in inima padurii?intreba Hinata ridicandu-si spranceana. Am auzit chiar azi de la niste boboci.
-Cred ca glumesti,i-am mustrat eu. Nu poti muta o scoala,decat daca pui niste vraji destul de puternice asupra ei.
-Se pare ca profesorul nostru de Magie,Asuma este un vrajitor,si chiar unul foarte puternic,spuse si Sasuke indiferent. Si da,exista paianjeni gigantici si toate creaturiile care le-ai vazut in filme sau,ma rog,ai citit in carti despre ele.Nu mai suntem de zile bune in oras.
-Adica vrei sa spui....ca  noi suntem in padure?am intrebat socata.  Oameni buni,cred ca ati visat prea multe cat am fost in starea aia nenorocita.
-Asa e cand esti in urma cu stirile,Sakura-chan,spuse Naruto pe un ton pitigaiat.
-Tu sa taci din gura,Naruto! am spus eu scotand limba la el si luand un cartof prajit. Deci ce o sa facem daca vine pericolul asupra intregii scoli?
-Noi ne-am putea baga,spuse o fata Temari. Suntem penultimul an,adica suntem declarati adulti.
-Dar nu avem decat saptesprezece ani,am soptit eu tematoare. O sa moara multi elevi daca incepe vreun razboi,am spus eu pe un ton serios.
Am studiat fiecare elev  incercand sa ii descifrez starile. Se pare ca teama pusese stapanire pe toti,inclusiv si pe mine. Nu m-as fi asteptat vreodata ca aceasta scoala,care o credeam singurul refugiu pentru ceea ce eram nou,sa fie pusa in pericol. Nu era de gluma cu acel avertisment. Bagase o intreaga sala in sperieteti,si pe cei din ultimul an in garda. Speram ca ei sa ne ajute sa facem fata pericolului.
-Mi-e frica,auzisem o fata cu doua coculete spunandu-i lui Lee. Nu sunt indestul de puternica incat sa pot lupta.
-Nu iti face griji,Ten,o linisti el.O sa reusesti,stiu sigur.
-Si de asemenea o sa schimbam programul in ceea ce  priveste ora de inchidere a scolii. Toti la noua si jumatate sa fiti fiecare in aripile voastre si sa speram ca vedem in pat si nu hoinarind pe coridoare aiurea la douasprezece noaptea.
Aripa fetelor era mai bine pazita decat aripa baietiilor. Ok,pe ei nu prea avea cine sa ii atace. Nu erau o tinta tocmai potrivita pentru monstrii pradatori de sange cum eram noi fetele.
-Ce prostie,mormai Naruto. S-a zis cu farsele facute noaptea.
-Ce farse? am intrebat eu banuitoare. Naruto,ce ai facut?
-Ce? Nici o farsa,Sakura-chan. Ti s-a parut doar!
Mi-am dat ochii peste cap,dandu-ma batuta luand furculita si incepand sa imi tai si eu portia de prajitura cu visine. Oricum nu avea sa recunoasca nici daca il amentintam cu pumnul in gura.
Intr-un fel ma bucuram de masurile de protectie luate. Aveam sa fim macar pentru scurt timp sub protectia vrajiilor,desi nu stiusem niciodata ca exista vrajitori in scoala. Ma intrebam ce specii mai eram in scoala asta. Eu hibrid,Naruto vampir,Sasuke inger intunecat,Hinata,ma rog o specie de vampir care nu o puteam intelege,Lee si Gaara erau varcolaci si restul,chiar nu aveam nici o idee.
Dupa ce am terminat de mancat,am iesit cu totii din Sala pe coridor. Desi afara era intuneric,tortele erau singurele care luminau intregul caste,daca ar fi sa o luam defapt asa. M-am dus afara cu Sasuke,Hinatsa si Naruto si observasem intr-adevar pentru prima data schimbarile de care imi spusesera prietenii mei.
Trebuia sa recunosc ca teama ma cuprinsese. Cum Dumnezeule mare sa muti un castel intr-un loc asa de sinistru? Noroc ca portiile erau atat de imense si protejate de magie ca sa nu se poata infiltra nimeni.
Cand sa dau sa ma asez pe o banca veche,am auzit.....................................


~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 B56b34894a07e241513e505b34d19a86

One day you will ask me which is more important- my life or yours?
I will say mine and you will will walk away not knowing that

y o u   a r e   m y   l i f e
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Sam 08 Noi 2014, 18:56

Ce ai auziiiiit?
Mă bucur ca ai adus next, deși acum reușesc sa comentez. Really sorry, în schimb l-am citit pe tot cap-coada și sa știi ca îmi place. Ideea e nemaintalnita și ăsta mă incanta cel mai mult. Sper ca nu ne faci sa mai așteptăm 1 an pana la next, eu te pup și iți urez spor la scris și inspiratie, sa mă anunți :*


Damn.
Sus In jos
Emyly
Genin
Genin
Emyly

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 293
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Tennis si volley
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Dum 09 Noi 2014, 08:58

Soory ca nu am comentat.
Totul e asa super incat regret ca nu am citit pana acum.
Totul s-a schimbat asa mult.
Totusi asta imi place cel mai mult.
Abia astept next-ul.
Sus In jos
Gabriel.
Genin
Genin
Gabriel.

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Meh
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Horror.
Stare de spirit Stare de spirit : Ha. :)

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Dum 09 Noi 2014, 11:22

LOL, scoala seamana cu Hogwarts din Harry Potter. Dafuq. :)) Oricum mi-a placut. Un pic de diversitate in ficurile SasuSaku. :D Si chestia cu mutatul unui castel intreg? Pai, ce sa zic, ai inspiratie, nu gluma. o_O =))) De unde ti-a venit ideea? Fiindca e ciudata, dar in acelasi timp imi place. Din nou, Harry Potter STYLE. =))
Adu nextul!! ;)
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Asss10~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Iul 2015, 13:06

FanFic inactiv.
Sus In jos
Continut sponsorizat




~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: ~Ooops i think I am in love with a monster~   ~Ooops i think I am in love with a monster~ - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

~Ooops i think I am in love with a monster~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-