Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Teach me how to love again[SasuSaku]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 13:03

ok..dar tot nu mai pot de curiozitate!incearca sa-l pui cat mai repede!plz!deeeeeci...NEXT!!!
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 16:20

superb ficul , chiar m`a miscat , adica sakura un vampir sa indragostit se Sasuke un vanator de vampiri si invers ... aa si scuze k nu ti-am mai lasat comuri dar casi Ioana am crezut k este un poveste despre o balerina oarecare ce se indragosteste de sasuke si el de ea si asa mai departe.....deci m-am inselat si scuze pt asta , este un fic grozav abia astept nextul yeah


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 16:25

Va multumesc tuturor pentru comentariile voastre si va anunt ca nextu` va veni azi!!!
Si stati linistite Ioana si .allii. Nu m`am suparat! Asta a fost intentia mea Sa fac o povestea un pic mai neobisntuita iar oamenii sa creada ca este una banala.
Va iubesc pe toti la fel de mult!!!<3<3
Pupici kiss


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 17:21

Abia astept huh?
Baga baga baga baga baga baga baga baga huh?
Cand il bagi? happy
Mor de derabdare acum ca tot mai pus sa-l citesc heh
Astept ca pe ghimpi, deci daca vrei sa-mi atenuezi durerea baga next
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 18:07

Hello my little monsters <3<3
Va multumesc din tot sufletelul meu pentru comentarii!!! Sunteti minunati!! in love
Am venit cu nextu` si voi decideti daca este bun sau nu. Daca mai merita sa continui sau nu.
Soo...Lectura placuta!!


Dimineata venii repede. Nu apucasem sa inchid un ochi toata noaptea.
Ma aflam in bratele lui Sasuke, amandoi aflandu-ne in pat. Se pare ca am dormit impreuna. Ma tot uitam la el. Ochii lui negrii ce exprimau raceala, buzele lui bine conturate, parca schitate de un pictor profesionist, parul lui nergu ca abanosul, pielea lui alba si fina, toate aceste lucruri ma obsedau. El era un inger. Iar eu demonul.

In scurt timp, acesta se trezeste. Isi intoarce capul spre mine iar eu in clipa urmatoare imi iau privirea de la fata lui si il salut de dimineata.
-Buna dimineata si tie Sakura! Ma ridic din pat si pe cand sa ma indrept spre baia simt o mana calda cum imi prinde incheietura. Era Sasuke care ma adusese la pieptul lui. Eram in mijlocul camerei si stateam in picioare. Bratele lui puternice erau in jurul taliei mele, strangadu-ma puternic iar fata lui era la zece centimetri fata de chipul meu. Si totusi, respiratie lui calda ma facea sa tremur si picioarele sa mi se inmoaie iar parfumul lui imi invada narile. Palma mea dreapta se odihnea pe pieptul lui bine lucrat chiar in dreptul inimii.
Vocea blanda si tandra a lui Sasuke ma readuce cu picioarele pe pamant.
-Ce mi-ai facut Sakura? Acesta se uita drept in ochii mei cu o privire serioasa dar in acelasi timp calda.
-Cum..cum adica Sasuke? spune eu, balbaindu-ma un pic din cauza emotiilor care nu ezitau sa apara. Acesta isi pune mana stanga pe chipul meu si incepe sa mi-l mangaie, incet.
-Chipul tau ma bantuie noaptea iar parfumul tau ma face nebun dupa tine. Sakura...te iubesc. Te iubesc mai mult decat orice pe lume. Si vreau sa stiu daca si tu simti la fel.

Oare auzisem bine? Sasuke tocmai spusese ca ma iubeste?? Nu, sigur e un vis. Dar, daca e un vis, de ce inima-mi bate asa de tare? De ce simt fluturasi in stomac care asteapta sa zboare? De ce?
-Sasuke...eu...nu mai puteam sa spun nimic. Ma blocasem. Totusi, Sasuke imi marturisise sentimentele lui. Eu de ce nu puteam face la fel? De ce?
-Eu...te iubesc enorm de mult Sasuke. Esti totul pentru mine! La inceput, am crezut ca te iubesc ca pe un prieten, dar aseara mi-am dat seama ce simt cu adevarat pentru tine. te iubesc, Sasuke!

Si in acel moment i-am cuprins buzele intr-u sarut pasional, dulce si plin de iubire. Aveam nevoie de el, de iubirea lui si de buzele lui si simteam, stiam ca si el avea nevoie de acest sarut. Incet, incet, rup sarutul si ma uit adanc in ochii lui. Sasuke radia de fericire si puteam citi asta in ochii lui.

-Deci, accepti sa fi iubita mea? Se puse in genunchi si scoase din buzunar o mica cutiuta si cand o deschise puteam vedea cel mai frums inel cu o perla superba in mijloc. Eu ce puteam sa mai spun? Normal ca am spus "Da" din tot sufletul. Ma simteam minunat, dar mi-am amintit ca trebuia sa mergem si la scoala.
Ii spun asta lui Sasuke si incepem sa ne pregatim. El se duce si face un dus in timp ce eu ma imbrac. Dupa ce am terminat, m-am dus la oglinda si am inceput sa-mi pieptan parul. Dupa ce am terminat, mi l-am impletit intr-o parte, iar bretonul l-am facut cu placa lasandu-l liber. Mi-am luat trusa de machiaj si cand vroiam sa incep am observat ca obrajii mei erau fierbinti. Mi-am scuturat un pic capul si m-am machiat natural.
Dupa ce am terminat si Sasuke isi facuse dusul, am mers in bucatarie si am inceput sa facem de mancare impreuna. Sasuke intorcea clatitele ca un adevarat profesionist iar eu pregateam tacamurile.
La finalul micului-de-jun ne-am luat ghiozdanele si am mers spre scoala.

Tot drumul ne tineam strans de mana, ne mai sarutam scurt din cand in cand si pe cand am ajuns la scoala am avut surpriza sa vad......SUSPANS happy2


Sper sa va placa nextu` si imi pare rau pentru ca e scurt si pentru greseli!
Astept comm`uri!
Pupici kiss


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 18:29

N-ai de ce sa-ti para, greselile nu-s multe sa stii happy
Defapt eu n-am zarit nici una fiindca eram hipnotizata de acest cap. nemaipomenit huh?
Serios... ori eram hipnotizata ori stiam ce cuvant trebuia defapt sa fie si n-am bagat de seama greseala happy2
Imi place mult sa stii in love
Cand bagi next? heh
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 20:16

Mersi Ioana pentru comm!!!<3<3
Pai, nextu` poate o sa vina diseara...depinde....sunt cam deprimata si..nu prea imi arde acum de un next`...
Dar, pentru voi o sa fac o exceptie happy
Asa ca, daca sunteti curiosi sa vedeti ce se va intampla in continuare cu Sakura da`ti un comm!!!
Pupici si va iubesc kiss


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 20:43

eu sunt curioasa , sunt extrem de curioasa asa ca te rog mult , mult cu ciresica deasupra sa pui nextul happy2


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 21:53

Hey my little monsters..<3...
Imi cer scuze de pe acum pentru capitolul asta doar ca..ma simt oribil. sad ..nu prea sunt in stare sa scriu dar stiu ca vreti mult nextu` asa ca pentru voi il scriu....Sper sa va placa.
Lectura Placuta!


P.S.:Acest capitol il dedic lui Ioana<3

"..am avut surpriza sa vad....."

[...] ca Uzumaki ma astepta la poarta. Statea rezemat, cu mainile in buzunar si cu un zambet pervers pe fata. Ahh! Cat mi-as dori sa-i mut zambetul ala de pe fata. De nervi, nici nu observasem ca incepeam sa-l strang din ce in ce mai tare de mana pe Sasuke.
-Ai patit ceva, Sakura? Vocea lui ma linisti. Am dat negativ din cap si am intrat in curtea scolii
Bineinteles ca nu puteau lipsi privirile uimite ale colegilor, dar mai ales barfele ce incepeau deja sa circule. Eu si Sasuke nu le-am bagat in seama. Eram prea fericiti si nimic nu ne putea despartii. Sau..asa crezusem eu.

Ajunsi in clasa, acesta, ca un gentleman, ma ajuta sa ma asez pe scaun. Eu ii multumesc si se pune langa mine. Trecusera deja douazeci de minute si profesoara de franceza nu aparuse. In tot acest timp, Sasuke ma privea. Iubeam privirea aceea. Dupa cateva secunde, usa clasei se deschise si pe ea intra profesoara care isi cerea mii si mii de scuze pentru intarziere. Ne spusese ca a fost prinsa intr-o sedinta cu ocazia unei....bla bla bla. Nu am mai stat s-o ascult. Mi-am deschis caietul si inauntru am vazut un micut biletel. Hmm..oare ce cauta aici? L-am deschis incet si l-am citit:

" Iubita mea roza, te astept la fantana din Parcul Florilor.
Al tau print, Sasuke....Te iubesc!"


Deci, asta facea Sasuke azi dimineata.

FlashBack

Eu si Sasuke ne indreptam spre bucatarie pentru a incepe sa facem micul-de-jun. Acesta se scuza si spune ca si-a uitat telefonul in camera. L-am rugat, cu niste ochisori de catelusi, sa-mi aduca ghiozdanul aflat langa birou. A durat cam noua minute. Dupa aceea, Sasuke a coborat si am inceput micul-de-jun.

End FlashBack

Ma mai uit odata la bilet, dupa aceea la Sasuke. Acesta scria de zor de pe tabla. La un moment dat aud o bubuitura. Intorc capul si o vad pe doamna profesoara stand in mana cu un liniar mare si gros si batand din picior.
-Haruno, ce tot faci in ora meaa??? Eu te strig ca sa vi la tabla si tu ce faci?? Stai si visezi la "Fat-Frumos din tufe"????? spune, rectific, urla la mine baba asta proasta. Oricum, nu ma intimidase. Doar eram un vampir, nu? Un vampir nu se sperie de o baba-cloanta cu nasul mare, ochii bulbucati si ochelari ca fundul de borcan nu?
Toti colegii se uitau la mine si unii incepeau sa rada. Nimeni nu spunea nimic pana ce "Miss Buricul Pamantului", adica Ino, isi deschise gura:
-Ea citea un bilet, doamna profesoara. M-am intors si m-am uitat la Ino care avea un zambet de genul "Ha!! Si ce mai spui acum??"
-Asa deci, Haruno. Vorbesti prin biletele? Ei bine, NU SI LA ORA MEAAA!!!! In clipa urmatoare imi lua biletul din mana si vrand sa-l desfaca, ma ridic repede din banca si spun pe un ton calm:
-Da-ti-mi biletul, acum. profesoara se intoarce uimita la mine si isi aranjeaza ochelarii, semn ca era socata. Cum putea unu elev sa comenteze un fata unui profesor. Problema era ca eu nu eram un elev obisnuit.
-Ce ai spus? Vrei cumva biletul? Eh, va trebui sa il ceri directorului. pentur ca acolo va ajunge!!! Bun, deci se lasa greu. Bine.
-Doamna profesoara, va mai spun odata....da-ti-mi biletul. Aceasta se uita atent la mine, eu ma uit atent la ea, iar ochii mei se fac rosii ca sangele. In mintea mea incep sa spun ceva si acel ceva ajunge la profesoara in minte: "Vei veni inapoi la mine si-mi vei da biletul apoi vei merge la tabla si nu-ti vei aduce aminte decat ca ai scos-o pe Ino la tabla dar ea nu vrea". Vroiam sa ma razbun un pic si pe Ino. Asa, ca sa vada ea.
Dupa ce termin, spre surprinderea tuturor, mai putin a mea, doamna se intoarce si-mi inapoiaza biletul, apoi se duc la catalog si ii trece lui ino un "doi".
-Ce??? Cum adica doi??? E aberant!!!! Nu merit un doi, mai ales la materia la care sunt experta!!!
Experta? Daca la ea "Moulin Rouge" inseamna"Cumpar un ruj" atunci clar creierul ii ia foc. Profesoara se uita la ea cu aceeasi privire cu care s-a uitat si la mine cand a aflat de bilet.
-Domnisoara Yamanaka, v-am chemat de doua ori la tabla si dumneavoastra a-ti preferat sa stati si sa va faceti manichiura, care apropo, este varza!
-Varza cu orez si carnati, completeaza un coleg din prima banca. Toti am inceput sa radem cu pofta, chiar si profesoara. Mai putin Ino, care era foarte iritata. O merita. Si nu numai pentru ce-mi facuse mie, ci pentru cum se comporta cu toti din clasa.
Sunetul clopotelului o salvase pe Ino de la si mai multa umilinta. Cu totii am mers in curtea scolii. Eu si brunetul meu stateam sub un cires proaspat inflorit. El statea cu capul pe genunchi meu in timp ce eu ii mangaiam parul.

***
La sfarsitul orelor, eram prima care plecase din clasa. Ma grabeam sa ajung la printul meu, Sasuke. In doua minute, am ajuns la fantana. In cateva secunde, perle cristaline s-au arat pe fata mea. Cum era posibil??? In fata fantanii era......SUSPANS[i/]



[i]Imi cer mii si mii si mii de scuze pentru toate greselile si pentru capitol. Desi nu este prea bun, il dedic lui Ioana<3<3
Astept comm`!
pupici kiss


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 22:21

huh?huh?huh?huh?
Oh wai!!
Sunt miscata! lough
Un cap. dedicat mie? dap !
Wai dar nu trebuia lough
Mda pai ma bucur ca ai reusit sa faci next
Chiar daca esti c-am suparata in perioada asta ...
No comment. happy2
Te admir pt. ca ai reusit sa faci un cap. asa de frumos in ciuda faptului ca nu ai nicun chef de asta si nu esti "in stare" de nicio culoare sa gandesti la rece heh
Apreciez efortul sa stii a hug
Acum cand iti mai vine inspiratia si "starea aia buna" baga next lough
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 15:58

Hey dragilor!!!
Va anunt ca nextu` va veni...probabil azi..dar nu sunt sigura..
Pana atunci mai astept cateva commentarii...
Pupici kiss

P.S.: Ioana, ma bucur ca`ti place. Ma gandeam sa`ti dedic un capitol pentru ca esti asa de minunata incat imi lasi comm`uri la ficul meu. Esti geniala! Si din fericire incep sa`mi revin incet, incet! heh happy2


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 18:39

este grozav !! abia astept nextul si sper din toata inima sa iti revii cat mai repede kiss


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 21:07

Opaa, opaa, opaa...Ce eraaa? Ce s-a intamplatt?
Hai cu nextu ca te bat lough repejoorr ca imi place foarte mult ficul tau ^_^


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanTeach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 23:31

Haha Ele.. happy2
Pai, nu stiu cand voi veni cu nextu` ca am de facut nextu` si la celelalti fic "Sa te prezint Parintilor"..dar stati linistiti..
Si pe acesta`l continui..
Pupici:*


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 00:04

SUSPANSUL ASTA MA OMOARA ....ZAU ASA???? vreau nextul cat mai repede sa vad ce se intampla please kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 00:12

PUNE NEXTUK CA MOR DE CURIOZITATE good


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 13:34

te rog rog rog pune next please


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 15:44

Hello my little monsters<3
Stiu ca am intarziat foarte mult cu continuarea numai ca am fost ocupata..heh
Acum sunt aici si sper sa va placa nextu`...
Lectura Placuta!!


"In fata fantanii era....."

[...] Michelle. Cea mai buna prietena a mea. Ea mi-a fost intotdeauna alaturi, al bine si la greu. Imi este ca o sora. O sora pe care n-am avut-o niciodata. Desi suntem diferite, ea e singura care ma intelege. De ce spun diferite? Ea este un varcolac. Stiu, pare ciudat ca un vampir sa fie prieten cu un varcolac, dar asta e destinul.

Ma uit la Michelle. E neschimbata. Acelasi par auriu, tuns pana la umeri, cu un breton pe toate fruntea si aceeasi ochii rosii. Aceasta se uita la mine dupa care ne imbratisam strans. Lacrimile incepeau sa curga din ochii mei, udandu-i tricoul lila.
-Michelle, cum ai ajuns aici? spuneam eu in timp ce-mi ridicam capul spre chipul ei.
-Sakura, credeam ca te vei bucura sa ma vezi, spune si incepe sa rada. Pai, iubitul tau m-a chemat aici. Apropo, zice si scoate din buzunar o cutie acoperita de catifea rosie, la multi ani, Saku`.

Nu-mi venea sa cred! Tocmai eu uitasem de propria zi de nastere. Cum era posibil?? Dar stai!!! Cum stia Sasuke de ziua mea de nastere? Cum o fi luat legatura cu Michelle? Vrand s-o intreb toate acestea, imi spune ca trebuie sa plece sa se inscrie la un liceu, deoarece va sta aici. Eram asa de bucuroasa. Prietena mea cea mai buna se mutase tocmai din Franta pentru mine. Era cel mai frumos cadou.
Inainte ca aceasta sa plece, imi inmana un bilet infasurat intr-o panglica rosie. Il desfac si citesc ce scrie:

"Sper ca te-ai bucurat de cadoul meu, roza mea. Ei bine, este doar o parte. Te mai asteapta multe suprize de acum incolo. Daca esti curioasa, vin-o la Statuia Eroilor.
Te astept...Al tau print, Sasuke."


Putea fi baiatul asta mai dulce? Nu cred. Pun biletu, sau mai bine zis "papirusul" in buzunar si pornesc spre statuie. Nu era prea departe, doar vreo cinci sute de metri.
Pasesc usor printre arborii batrani si intre timp, ascult cantecul privighetoarelor. Ma relaxa. Ma tot gandeam la Sasuke. Cum putea un baiat atat de inocent, dulce si bland sa fie un asasin de vampiri? Nu mi-l puteam imagina omorand cu sange rece si cu un tarus vampiri. Totusi, asta eram si eu. Consiliul ma trimisese sa ucid un varcolac. Nu eram si eu o asasina? Defapt, o asasina-spion, dar intelegeti unde bat.

Dintr-o data zaresc pe jos niste sageti albe, care ma conduceau spre o noua locatie. Am urmat sagetile si cand am ajuns in acel loc, eram uimita de-a dreptul. Il puteam vedea pe Sasuke imbracat la patru ace, cu un trandafir in mana, iar in spatele lui o masa frumos aranjata. Ma blocasem instantaneu.

Sasuke ma vede si se indreapta spre mine, incet. Cand ajunge in fata mea, imi ofera trandafirul, iar eu il accept. "Ce puteam face altceva?" Sasuke se apropie tot mai mult de fata mea, aflandu-se la cinci centimentri...patru centimentri....trei......doi...un centimentru....Iar pe cand era doar un milimetru pana cand buzele noastre se uneau.....SUSPANS!!!



Sper sa va placa. Stiu ca nu este minunat doar ca ma cam grabesc si este improvizat!!!
Astept comm!!
Pupicii:*:




Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 15:53

iiii insfarsit nextul !!! si sunt primaaa !!! Mi-a placut mult de tot . Sasuke e asa dragut si grijuliu . Dar m-ai lasat tottal in ceata , ce se intampla ? se saruta ? ii intrerupe Naruto sau altcineva ?? te rog sa pui nextul repede kiss


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 20:23

Super capitolul astept nextuuu happy happy2


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 12:22

Mie nu mi se pare improvizat dar sa stii k e posibil sa ma piezi caci din cauza curiozitatii am facut preinfarct si dak vrei sa nu mor te roooooooooooooooooooog pune continuarea happy2 please


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 22:14

buzele noastre se uneau.....SUSPANS!!!
heloooo....vreau sa stiu ce se intampla.aaaaaa....
te roog mumos de thoot sa pui continuarea..dak nu cumva ai uitat de fikul asta .. ..  ..


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Img1439861115large
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 22:18

♥️SweetBunny♥️: Stai linistita, iubire..n`am uitat de ficul asta yeah
Doar ca in ultimul timp sunt cam ocupata..dar stati linistiti, my little monsters<3
Nu v`am uitat eu pe voi<3
Pupici dulci de la Losty kiss


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 15:22

Imi pare rau ca de abia acum citesc ficul taul. Insa mi-a placut mult mult de tot.... e foooarte frumos. Am impreisa ca te uiti la The Vampire Diaries. Adica sigur de uiti =)) si mie imi place la nebunie.
Astept nextu , spor la scris si la idei!
Pupici :*



Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 16:02

Hello, my little monsters<3
Am adus..stiu-Aleluia-..nextul la acest fic.
Eu una sper sa va placa.
Lectura Placuta!



"Iar pe cand era doar un milimetru pana cand buzele noastre se uneau..."

[...] acesta isi retrage chipul, indreptandu-si-l catre ureche si-mi soptise, cu cea mai provocatoare voce posibila "La Multi Ani, roza mea!". Obrajii mei albi incepeau sa capete o culoare rozalie. Sasuke vede acest lucru si incepe sa rada, dar nu foarte tare. Acesta ma ia de mana si-mi spune sa ma asez.

Ne-am indreptat spre masa, iar acesta, fiind un adevarat gentleman, m-a ajutat sa ma asez, oferindu-mi un sarut pe ceafa. Acest lucru, intr-un fel, ma excita si ma facea sa ma gandesc la lucruri, teoretic, interzise cu el, asa ca am scutura din cap, eliminand acest gand si rugandu-ma ca Sasuke sa nu observe imbujorarea mea.

In timpul cinei, brunetul se tot uita la mine. Ah! Adora privirea aceea. Acei ochi negrii ca mantia noptii, acele buze carnoase si rosii si acele trasaturi perfecte. Gata! Il vroiam acum! Aici si acum! Ce tot spun acolo? Suntem intr-un loc public! Gata Sakura, taci si baga-n tine.
Mi-am luat furculita si am inceput sa iau tot ce era in farfurie.
Probabil acum Sasuke ma credea o ciudata, asa ca am avut intuitia sa ma uit la el. Acesta se uita la mine, parca eram cazuta din Spatiu.
-Ce e? il intreb eu, putin rusinata. Acesta ia un servetel si se intinde pana la obrazul meu drept si-l sterge. Chiar si acea atingere ma facea sa-l doresc, chiar daca nu era o atingere, intr-un fel.

Sasuke se aseza la loc, dar nu inainte de a-mi fura un mic sarut dulce. Cateodata, cand ma saruta, aveam impresia ca gust dintr-o prajitura facuta numai cu sirop de capsuni. Pe bune! Fluturasi din stomacul meu nu au uitat sa-si faca simtita prezenta. Stiam ca eram indragostita, dar, practic, era o iubire imposibila. Eu, un vampir, si Sasuke, un vanator de vampiri.

Ma intreb cum va reactiona cand ii voi spune. "Dar stai putin! Ii voi spune? Nici gand! Nu va afla niciodata. In fond, cine i-ar putea spune?" Stau putin linistita si deodata tresar, spunand in soapta un singur nume "Naruto...".
-Ai zis ceva, roza mea? spuse Sasuke in timp ce savura vinul, acesta lasand cateva picaturi sa se scurga pe gulerul brunetului. Cand Sasuke vede asta, lasa paharul din mana si isi ia repede un servetel si incepe sa-si stearga gulerul, dar si gatul.
-Oh nu, iubitule. Lasa-ma sa te ajut, spun eu, ridicandu-ma de la masa si luandu-i lui Sasuke servetul din mana. Am inceput sa-l sterg si atunci le-am vazut. Venele lui albastre erau in perfecta armonie si parca ma implorau sa le musc si sa-i gust sangele.

Cateva minute de nemiscare fizica au fost de-juns ca sa-l faca pe brunet sa ma intrebe daca sunt bine. Eu i-am raspuns din cap afirmativ si am continuat sa-l sterg, desi vroiam din tot dinadinsul sa-l gust. I-am deschis inca un nastire de la guler, pentru a curata mai usor picaturile. Atunci, am facut ochii cat cepele. Erau acolo. Doua intepaturi mici, dar adanci, semn ca deja Sasuke a fost gustat de catre cineva. Ma calmez, usor, si imi continui treaba.

La sfarsit, ii spun lui Sasuke ca este ca nou si vrand sa plec, acesta ma ia de talie si ma pune in poala lui. Ma simteam ca un copil de cinci ani stand in poala lui Mos Craciun, acesta asteptand sa-i spui ce-ti doresti de Craciun.
Sasuke, a carui respiratie aflata pe gatul meu ma facea sa tremur, incepea sa ma sarute de la gat, coborand mai jos catre coloana. Imi placea cand facea chestii de genul asta. El era perversul meu mic.

La un moment dat, Sasuke se opreste si ofteaza. Il intreb daca s-a intaplat ceva, daca am facut ceva rau sau..dar nu mai puteam sa rapsund pentru ca am fost oprita de vocea lui suava:
-Nu ai facut nimic, roza mea. Eu sunt cel care minte. "Minte? Cum adica minte?" Am vrut sa deschid gura sa-l intreb "De ce?" dar acesta scoase pe gura, ceea ce nu credeam ca se va intampla.

-Stiu ca esti un vampir!


Va Urma...


Sper sa va placa. Am incercat sa-l fac cat mai bun. Capitolul nu este corectat.
Astept comm`uri.
Pupici de la Losty kiss


Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Continut sponsorizat




Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Teach me how to love again[SasuSaku]   Teach me how to love again[SasuSaku] - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Teach me how to love again[SasuSaku]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-