Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Do you feel the pain?  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Do you feel the pain?  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Do you feel the pain?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Mai 2011, 20:54

Ok draga mea,aştept ;;)


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Mai 2011, 21:03

Aici vreau eu next
Ca imi place SasuSaku in love


Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Do you feel the pain?  - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Do you feel the pain?  - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDo you feel the pain?  - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Do you feel the pain?  - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Mai 2011, 19:05

`~> Buna . !! ^^
`~> Sper cool :x
`~> Hai repede ccu neext >:D<


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Mai 2011, 21:37

Aştept cât mai multe păreri despre fic..... Do you feel the pain?  - Pagina 2 161504


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Mai 2011, 21:45

baai.......de nu pui nextu te carpesc , ai inteles happy2


Do you feel the pain?  - Pagina 2 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Do you feel the pain?  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Mai 2011, 00:26

Miau miau !

Ei bine am observat că ai pus next-ul. Se pare că ai cam uitat să mă anunţi şi pe mine lough Ehh, în fine..aşa să vedem ce e cu acest capitol.

1. Descrierea- Ei bine descriere de data aceasta ai avut, am rămas plăcut surprinsa. Ai descris sentimentele şi pot spune că si împrejurimile, puţin puţin. Ei bine, imi place. Ai evoluat destul de mult si este deabea al doi-lea capitol. Felicitări pentru asta, draga mea.

2. Dialogul- Hehe, la tine e de ştiut că nu ai un dialog lung şi nici sec. Ok, păi stai ok la tema asta. Aici e chiar bine şi nu am nimic de comentat.

3. Acţiunea- Nu mi s-a părut grăbita, am apreciat foarte mult faptul că nu ai trecut de la o idee la alta. Aş fi vrut mai multă acţiune intre cei doi. Deşi îmi e clar că vrei să ne laşi în suspans şi e ok aşa. Atragi cititorul. Ok, păi să mergi în continuare aşa. Să nu tragi lucrurile de coada, mergi lent aşa cum ai făcut în acest capitol.

4. Estetica- Ei bine nimic de comentat. Aici imi place. Dar am văzut ceva, ai uitat să dai space după ce ai pus o virgula..decât o data insă eu tot am observat lough

5. Greşeli de ortografie, gramatică, tastare :


" ţigara " - " ţigarea "

" scărpindându-se " - " scărpinându-se "

Pai na, draga mea, cam asta a fost tot.

Capitolul mi-a plăcut deşi aş vrea să mă anunţi când pui capitolele. Căci nu trec pe la Fic-uri mereu, şi dacă trec nu dau pe la toate Fic-urile, deci nu am de unde sa ştiu că ai pus capitolul. Ca acum de exemplu. Şi chiar vreau să vad ce se mai întâmplă caci Fic-ul e frumos şi îmi place.

Nu te gândi sa renunţi, nu este deloc plictisitor. Dacă nouă ne place asta contează, plus că nimeni pana acum nu ţi-a spus că nu ai un Fic frumos, căci ar fi fost o minciună oricum.

Ok, gata cu filozofia căci mai am treaba şi pe la alte Fic-uri. Iubita, să nu uiţi să mă anunţi când pui capitolul, şi sper să-l pui cat mai repede, bine ? happy

Spor la scris si la idei, draga mea. a hug

Mrr dap ! hi!


Do you feel the pain?  - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Mai 2011, 20:42

Heey ! Am revenit ...
Şi din păcate fără next ...
Mâine dau teză la română deci nextul îl pun mâine seară
Do you feel the pain?  - Pagina 2 301723
Bubule scuze că nu te-am anunţat!
Şi chiar mă bucur că vă place !
So, zbye!
Vă iubesc..!
Do you feel the pain?  - Pagina 2 268890


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Mai 2011, 21:18

[b] Buna!happy2


Ti-am citit ambele capitole.Ambele sunt dragute:*: .Actiunea este la locul ei si imi place la nebunie povestea :X...Sa inteleg ca este SasuSaku heh...astept nextuu'' kiss



thank you


Do you feel the pain?  - Pagina 2 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 06:41

hai ca am ajuns si eu pe aici. Ce pot sa zic inafara de faptul ca imiplace la nebunie. Nu e deloc plictisitor, ba chiar opusul! Si trebuie sa-l continui ca daca nu va fi vai de tine ;)) Asa ca hai si tu! Dai bataie cu scrisul si pune nextu!


[img]Do you feel the pain?  - Pagina 2 Atouchofmagicbyluches[/img]

Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen.
~Goethe





[img]Do you feel the pain?  - Pagina 2 Blackmagicbyxgnyc [/img]

Magic is all around the world, isn`t it? dap !
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 16:05

Heey am revenit ! Şi de data aceasta şi cu nextul Do you feel the pain?  - Pagina 2 947835 Deci practic şi teoretic sper să vă placă.. Ah, da şi acest capitol i-l dedic lui BuBu Do you feel the pain?  - Pagina 2 962758 că nu am anunţat-o mai devreme...

Capitolul 3


Nici nu ascult ce zice, puţin îmi pasă...Nu înţeleg, cum de nu m-a ocolit? Este singura persoană în aceşti doi ani care a vorbit cu mine şi nu m-a ignorat. Poate din cauză că nu îmi ştie trecutul... sau poate altceva? Gândurile îmi sunt întrerupte de o mână caldă atingându-mi fruntea. Tresar puţin şi îl privesc pe Sasuke în ochi, putând citi cu uşurinţă îngrijorarea. Mă întreabă dacă mă simt bine, îi răspund scurt din cap că da şi îmi întorc privirea către ceasul de la mână. 22:12, este destul de târziu...Dar, stai o clipă! Biblioteca trebuia să se închidă la ora 8. Oare am rămas încuiaţi? Nimeni nu ne-a observat prezenţa? Ah, poate bătrâna bibliotecară a uitat că mai sunt şi eu aici..Ah, poate că mai are nişte treabă şi a rămas peste program? Off, mai bine nu mi-aş mai pune întrebări fără rost şi m-aş duce să verific uşa. Mă ridic repede de pe covor şi îmi scutur puţin blugii. Sasuke face acelaşi lucru, privindu-mă confuz. Ah, nu am timp să îi dau explicaţii... Încep să alerg către ieşire cu brunetul în spatele meu. Haide, încă puţin, încă puţin. Te rog din suflet să nu fii încuiată! Apăs uşor pe clanţă ... şi după cum bănuiam este închisă. Înghit în sec şi îmi pun mâinile pe cap. De ce sunt atât de aiurită? Cum de nu am observat că bibliotecara a plecat? Îmi întorc privirea către Sasuke, care se uita la mine ca la maşini străine.

- Sakura, -face o mică pauză - , ce s-a întâmplat? Îmi poţi spune şi mie? De ce te porţi aşa de ciudat? mă întreabă Sasuke ridicând din sprânceană. Oftez uşor şi îi spun totul. Mai încearcă de câteva ori să deschidă uşa, dar fără rost.

Îmi dau ochii peste cap şi mă uit în jurul meu. Becurile de abia mai luminează, îţi dau senzaţia că eşti în mijlocul unui film de groază. Perdelele lungi şi albe se clatină după adierea vântului, exact ca într-un film horror. Văd o siluetă neagră ascunzându-se după perdea. Închid puţin ochii şi îi deschid repede. Deci practic, devin paranoică. Mâna caldă a lui Sasuke o prinde pe a mea, provocându-mi o stare ciudată, ceva ce n-am mai simţit până acum. Nu spun nimic, doar îl urmez. Inima îmi bate nebuneşte, parcă vrea să iasă din piept. Parfumul lui unic şi divin îmi inundă nările, făcându-mă să închid ochii şi să inspir adânc. Nu se aude absolut nimic, doar respiraţiile noastre foarte accelerate.
Liniştea mortuară mă înspăimântă. Ajungem la ultimul raft, exact lângă un geam deschis. Vântul rece mă face să tremur incontrolabil. Instinctiv, îmi încolăcesc mâinile pe corp şi închid ochii, pentru a mă mai încălzi, dar fără rost. Brusc, două braţe puternice mă strâng la piept, făcându-mă să-mi deschid ochii. Simt o căldură pe care n-am mai simţit-o niciodată în viaţa mea. Nu mai există nici un vânt, nici frig, doar noi doi. Eu şi Sasuke, nimic mai mult. Ridic puţin privirea şi dau de ochii lui negri, care mă priveau intens. Mă strânge şi mai tare la piept, forţându-mă să mă apropii de el. Îi puteam simţi respiraţia fierbinte. Continua să mă privească adânc în ochi, parcă vrând să citească dincolo de aceştia. Lumina lunii se reflecta asupra noastră, dându-i încăperii un aer foarte romantic. Se întâmplă ceva foarte ciudat cu mine...Nu am să înţeleg niciod
ată ce este acest sentiment. Mâna lui fină îmi atinse obrazul, provocându-mi furnicături, în sensul bun al cuvântului. Cealaltă rămase în poziţia iniţială, pe talia mea. Se apropie din ce în ce mai mult de faţa mea. Doar câţiva centimetri ne despart. Înghit nodul ce îmi stătea în gât. Îşi freacă puţin nasul de al meu, făcându-mă să tresar. Deodată, buzele lui le atinseră pe ale mele, foarte delicat şi tandru. Nici nu ştiu cum să reacţionez. Am rămas cu ochii deschişi, din cauza şocului. Nu mi-a trecut prin cap că o să mă sărute. Închid ochii, lăsându-mă condusă de el. Nu am mai sărutat pe nimeni până acum. Nu ştiu cum să sărut, n-am nici cea mai vagă idee. Mă muşcă încet de buza inferioară, fortându-mă să-mi întredeschid gura. Îşi introduce limba, chemând-o la joacă pe a mea, dar nu îi răspund. Ei bine, după puţin timp, fac şi eu acelaşi lucru. Îşi bagă mâna în părul meu, adâncind mai mult sărutul. Îi urmez şi eu exemplul. Sărutul lui mă epuizează. Spre nefericirea mea, se desprinde încet de mine, fixându-mă cu privirea. Ochii aceia negri, în care te poţi rătăci cu uşurinţă. Mă prinde de mână, parcă nemaivrând să-mi dea drumul niciodată. Din nou, acelaşi curent electric, aceeaşi tensiune, care mă face să înnebunesc. Pentru prima oară în viaţă, mă simt împlinită, pot spune cu uşurinţă ... fericită.

Bine, bine păi sper că v-a plăcut capitolul.
Nu uitaţi că Melly vă iubeşte!


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!





Ultima editare efectuata de catre Melly~>Bluffy~>Muffin' in Joi 26 Mai 2011, 16:35, editata de 3 ori
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 16:07

vai....ce capitol frumos huh?
mi-a placut foarte mult in love
astept nextu-ul happy2


Do you feel the pain?  - Pagina 2 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 16:08

vai....ce capitol frumos huh?
mi-a placut foarte mult in love
astept next-ul happy2


Do you feel the pain?  - Pagina 2 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 16:12

Si yo o besc pe Melly
Mai ales ca a adus nextu
Romantic
Next Urgent


Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Do you feel the pain?  - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Do you feel the pain?  - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDo you feel the pain?  - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Do you feel the pain?  - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 16:30

Heii mamii! Do you feel the pain?  - Pagina 2 384738 Do you feel the pain?  - Pagina 2 384738 Do you feel the pain?  - Pagina 2 384738
Deci de unde sa incep...
Ficul e super.Actiunea este la locul ei,sa nu cumva sa o scapi din lesa Do you feel the pain?  - Pagina 2 947835 ,si descrierea e suuper,imi place tare mult :*

Pune repede nextu'' >:D<


Te pupaceste fiica-ta.


Do you feel the pain?  - Pagina 2 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Do you feel the pain?  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 17:01

Miau miau !

Ei bine, in primul rand multumesc pentru ca m-ai anuntat kiss Si iti multumesc pentru dedicatie scumpo. good Asa, acum sa vedem

1. Descrierea- Pai, descriere ai avut. Ceea ce mi-a placut a fost ca ai folosit descrierea sentimentala intr-un mod placut. Stii, sunt unele persoane care descriu sentimentele..insa intr-un mod plictisitor. Folosind aceleasi cuvinte, aceleasi sinonime, aceleasi adjective de fiecare data, in fiecare capitol. Insa, la tine nu e asa. Imi place cum ai descris totul si faptul ca pe langa descrierea sentimentala ai adaugat-o si pe cea a imprejurimilor. Felicitari

2. Dialogul- Ca de fiecare data dialogul la tine este prezent insa in cantitati foarte mici. Ador asta, e bine ca te-ai axat pe sentimente si imprejurimi iar dialogul l-ai lasat la urma.

3. Actiunea- Ei bine actiunea nu mi s-a parut grabita. Ai mers incet iar ceea ce am apreciat eu a fost ca nu ai trecut de la o idee la alta rapid. Nu ai tras lucrurile de coada. Actiunea mi se pare dezvoltata, adica mie imi place, ca sa spun mai simplu.

4. Estetica- Ehh, estetica ca de fiecare data imi place. La acest capitolul estetica stai chiar foarte bine, nu am observat ceva ineregula.

5. Greseli de tastare, ortografie, gramatica :

Pai se pare ca greseli de tastare nu ai avut. Eu nu am observat niciuna. Acum nu stiu insa cert e ca nu am observat. Daca nu sunt foarte bine, chiar foarte bine heh

Cam atat, capitolul mi-a placut foarte mult. Ca de fiecare data are un farmec aparte. Fic-ul imi place, la fel si ideile tale. Foarte frumos, felicitari draga mea happy Ei bine cam atat, caci trebuie sa mai trec si pe la alte Fic-uri.

Inca odata iti multumesc pentru dedicatie, foarte frumos capitolul. Sper sa pui next-ul cat mai curand posibil caci sunt curioasa de ce va urma in continuare.

Spor la scris si la idei, draga mea ! a hug

Pupici cei mai dulci ! in love kiss

Mrr dap ! hi!


Do you feel the pain?  - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 2 Asss10Do you feel the pain?  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 17:18

Ajung si eu pe aici cam cu intarziere, dar asta e, ce sa-i faci? Ador acest capitol, pur si simplu m-a tinut lipita cu ochii de ecran. Cum a spus si Bubu, descrierea este nemaipomenita si chiar imi place mult de tot. Astept nextul care sper sa soseasca curand. Pune-te pe tastat daca nu vrei sa te pap. Choco te pupaceste dulce!!! kiss in love kiss


Do you feel the pain?  - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Mai 2011, 18:49

Vai, ce capitol frumos, mi-a placut foarte foarte mult.
Deci imi place foarte mult ideea.
Astept nextul.
Spor la scris si si idei in continuare.
Te pup kiss


  Do you feel the pain?  - Pagina 2 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Mai 2011, 13:47

Pff, fetele mele Do you feel the pain?  - Pagina 2 78717
Păi în primul rând vă arigato pentru comm-uri.
În al doilea rând, chiar mă bucur că vă place ...
Do you feel the pain?  - Pagina 2 301723
So, nextul îl pun mâine. Do you feel the pain?  - Pagina 2 127686


Nu uitaţi că Mellly vă iubeştee! Do you feel the pain?  - Pagina 2 273918


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Mai 2011, 14:02

maine ????? angry vrei sa imbatranesc aici ? yeah
Te rog , nepotica ta te roaga si in genunchi daca este nevoie , draga mea matusa !
acum , va trebuii sa astept sad
Nepoata ta zapacita te pupaceste kiss


Do you feel the pain?  - Pagina 2 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 00:46

Astept cat mai multe pareri despre fic. Do you feel the pain?  - Pagina 2 268890
Va pup si iubbbeeeesccccc:X!


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 09:11

Hai Mellyscutza adu nextu ca ne omori pe toti lough please :next:


Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Do you feel the pain?  - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Do you feel the pain?  - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDo you feel the pain?  - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Do you feel the pain?  - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 09:13

Heiiiiii deci am trecuit si eu pe la ficul tau si mi se pare foarte interesant asa ca astept nexutl cat mai repede kiss






please please please please please




dap !
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 09:57

Vreau nextul, imi place foarte foarte foarte mult ficul tau in love
Te pupacesc dulce:*:


  Do you feel the pain?  - Pagina 2 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 23:33

So, am revenit cu nextul :x...Sper să vă placă! Do you feel the pain?  - Pagina 2 268890


Capitolul 4


Ne privim adânc în ochi, vrând să citim dincolo de aceştia. Vai, primul meu sărut...Nu credeam că voi avea parte de el niciodată. Pur şi simplu nu înţeleg. De ce a făcut asta? De ce m-a sărutat? Aceste întrebări mă macină pe dinăuntru. Oare vrea doar să se folosească de mine? Şirul gândurilor îmi este întrerupt de mâna sa fină, care îmi dădea la o parte nişte fire rebele de păr. Tresar puţin şi îmi mut privirea spre geam, care era încă deschis. Mă desprind uşor de Sasuke şi închid geamul, cu un mic scârţâit. Îmi întorc privirea spre brunet, care mă îndeamnă să ne culcăm. Ce? Să dormim? De ce? Are să îmi dea o grămadă de explicaţii. În plus, nu mi-e somn. Nu îmi mai spune nimic, doar se aşează comod pe covor. Off, doamne! Tocmai când trebuie să-mi explice de ce m-a sărutat, îl apucă somnul. Se pare că nu am altă alternativă. Mă aşez şi eu pe covor, asigurându-mă că stau cu spatele la el şi păstrând o anumită distanţă. Încerc să închid ochii, dar pur şi simplu nu pot. Mă mai răsucesc de câteva ori, încercând să adorm, dar degeaba. Mă pun pe spate, cu mâinile pe lângă corp, privind tavanul alb, care nu exprimă absolut nimic. Mă uit la ceas şi văd că este ora unu jumate. Ahh, dar stai! Dacă nu doarme, dacă doar se preface? Pff, tentaţia e prea mare. Merg în patru labe spre el şi îmi pun genunchii sub mine. Inima îmi bate din ce în ce mai tare, iar mâinile îmi tremură. De ce mă comport aşa când sunt pe lângă el?

- Hmm, Sakura. Nu ai mai sărutat pe nimeni, aşa-i? mă întreabă Sasuke, speriindu-mă foarte tare. Se pare că mi-a simţit prezenţa. Rămân încremenită, cum şi-a dat seama de asta? Sunt o tâmpită, asta sunt. Trebuia să îl resping de la început. Dar de ce nu am făcut-o? Acum, ce îi voi spune? Dar mai rău, ce va crede despre mine? Va crede că sunt o proastă, sunt sigură. Off, de ce ar trebui să îmi pese? Eu nu eram aşa. Ce e cu schimbarea asta? Nu înţeleg. Off, doamne, ajută-mă!

Îşi întoarce privirea către mine. Mă priveşte blând, aşa cum nu a mai făcut-o. Las capul în jos, nu mai rezist. Nu trebuia să îl sărut, a fost o mare greşeală. De fapt, el nu trebuia să mă sărute, căci el a făcut-o. Se pune şi el în fund, în faţa mea. Îmi ridică bărbia cu două degete, forţându-mă să îl privesc. Lacrimile amare au început să curgă pe chipul meu obosit. Liniştea ce se aşternuse peste noi a fost spartă de suspinele mele. Cu mişcări uşoare, Sasuke îmi şterge lacrimile, făcându-mă să tresar. Din nou, inima îmi bate nebuneşte, vrea să iasă din piept. De ce mi se întâmplă mie asta? Sunt atât de confuză...După ce termină, mă priveşte adânc în ochi. Aşteaptă un răspuns de la mine. Ce să îi spun? Să îl spun adevărul? Să îl mint? Ce să fac?? Deschid gura pentru a spune ceva, dar el mi-o ia înainte. Îmi zice s-o las baltă şi să mă culc. Înghit în sec şi mă aşez cu spatele la el. Oftez uşor şi într-un final adorm.
Dimineaţa a sosit mai repede decât mă aşteptam. Razele soarelui pătrund prin perdeaua destul de transparentă, forţându-mă să mă trezesc. Deschid încet ochii, dar nu prea disting nimic. Mai clipesc de câteva ori şi totul începe să prindă contur. Casc lung şi mă ridic de pe covorul roşu. Îmi întind mâinile pentru a mă mai dezmorţi puţin. Mă uit în jurul meu, dar nu îl văd pe Sasuke. Unde s-o fi dus? Mă plimb printre rafturi, dar nu îl găsesc. Până la urmă îl văd discutând cu bibliotecara. Mă uit la ceas şi văd că e ora nouă. Mda, s-a deschis biblioteca de la şapte. Alerg până la el şi îl iau de mână, speriindu-l puţin. Se pare că nu mă observase că venisem. Îşi întoarce privirea către mine, iar un zâmbet larg şi sincer îşi face apariţia pe chipul său. Aş putea spune de un miliard de ori că are un zâmbet minunat. Parcă pământul fuge de sub picioarele mele când zâmbeşte. După ce vorbeşte cu bibliotecara despre ce s-a întâmplat aseară şi miile scuze ale acesteia, într-un final plecăm. Răsuflu uşurată... Nici nu îmi pasă unde mergem, ceea ce îmi pasă este că sunt cu el. Ce am spus? Că îmi pasă că sunt cu el? Ei bine, asta e foarte ciudat. Ajungem pe plajă...Valurile ce se izbesc de mal şi mirosul apei sărate îmi provoacă o stare de melancolie totală. Mă descalţ de converşii mei rupţi. Calc încet, dar puţin temător pe nisipul fin şi fierbinte. Sasuke mă ia de mână, făcându-mă să tresar. Îi arunc o privire scurtă şi chicotesc puţin. Mă anunţă că se duce să vorbească cu nişte băieţi şi să îl aştept aici. Îmi dă un pupic scurt pe obraz şi pleacă. Rămân acolo, privind în jur. Multe priviri sunt aţintite spre mine, adică la cum sunt îmbrăcată, nu mă mir. Toată în negru. Parcă aş fi în doliu...Dar mă rog. O fată micuţă de statură, blondă, cu ochii căprui, drăguţă după părerea mea, se îndreaptă spre mine.

- Hei, uite încă o victimă de-a lui Sasuke. Draga mea, dacă eşti împreună cu el, fii liniţită că îţi va da papucii imediat ce se va sătura de tine şi va trece la următoarea... Aşa face cu toate. Deci, îmi pare foarte rău pentru tine. Ne mai vedem! îmi spune şi se îndepărtează de mine.

Ce a zis?! Nu pot să cred. Nu se poate. Eram sigură, vrea să se folosească de mine şi dupaia să mă arunce ca pe cârpă murdară. Valuri de nervi pun stăpânire pe mine. De ce îmi face asta? Ce i-am făcut ca să merit aşa ceva? Uite-l că se întoarce. Strâng din pumn şi aştept.

- Tu crezi că sunt o proastă? De ce îmi faci asta? Mă crezi ca toate celelalte? Că o să îţi cad la picioare? Vrei doar să mă foloseşti, nu? Dupaia după ce te saturi să treci la următoarea, aşa-i? Eşti ... dar nu apuc să termin căci buzele lui se izbesc de ale mele, formând un sărut minunat. Nu! Trebuie să îl resping! Dar, nu pot, îmi este imposibil. Oare ce se întâmplă cu mine? Se desprinde uşor de mine, privindu-mă în ochi, foarte hotărât.


- Tu nu eşti ca celelalte..Eşti specială. îmi spune încet, aproape şoptit...








Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 09:57

Capra sareee pe la ficc!!!
Asa buna Melyscutza kiss a fost superb nextu, mi-a placut la nebunie, mai ales de Sasu e dolce rau, nu uita sa facem copia sa o tinem in pivnita sa nu scape lough si apoi ne jucam zilnic cu el. Blonda e Tsunade lough lough lough Nu ma mir la cat de...,,jucausa'' e lough
Te astept cu nextu urgent!!! please


Do you feel the pain?  - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Do you feel the pain?  - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Do you feel the pain?  - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDo you feel the pain?  - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Do you feel the pain?  - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




Do you feel the pain?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Do you feel the pain?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-