Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Do you feel the pain?  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Do you feel the pain?  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Do you feel the pain?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 10:19

Da Elle, aşa o să facem=)))) Do you feel the pain?  - Pagina 3 947835
Deci practic, aştept cât mai multe păreri despre capitol...Nu vă zgârciţi că vin şi vă pap Do you feel the pain?  - Pagina 3 947835
So, ja ne! Do you feel the pain?  - Pagina 3 127686 Do you feel the pain?  - Pagina 3 301723


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 10:24

heiiii matusa happy2
vreau next ca de nu il pui te pap happy2


Do you feel the pain?  - Pagina 3 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 10:29

Frumos capitol.
Dialogul nu e mult şi nici sec :d
Deşi..Nu pricep o chestie.. dacă era geamu' deschis de ce n-au sărit pe el ? =)) ( GLumesc )


Nextul când ai de gând să îl postezi ? :d


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 3 Asss10Do you feel the pain?  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 15:10

Vai ce capitol frumos. Imi place extrem de mult, iar descrierea ta este geniala. Sincer nici nu stiu ce cuvant ar putea descrie cel mai bine parerea mea despre fic, dar ma rezum doar la a-ti spune ca il ador. Astept nextul cu nerabdare. Pune-te pe tastat daca nu vrei sa ajungi la mine in burtica. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 15:46

vai, abia acum am citit si eu ficul...un fic incredibil de minunat
il ador...
imi place cum descrii, absolut tot
foarte originala ideea
te poop si astept next-ul


I had to break myself to carry on.


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 19:09

Melly, scumpo ma asteptam sa am ce critica insa sincera sa fiu chiar mi-a placut.
Descrierea ai avut-o si mi-a placut cum ai folosit-o. Te-ai axat pe ce a fost important si chiar mi-a placut.
Dialogul l-ai folosit cand trebuie si nu sec.
Actiunea nu ai grabit-o ci ai mers lent cu lucrurile ceea ce a fost bine.
Estetica nici aici nu am ce comenta deoarece ai lasat spatiu cand trebuia si nici greseli nu ai vazut. Poate nu mai vad eu bine, insa chiar nu am vazut greseli.
Deci ce sa mai spun? de critica eu nu am avut deoarece mi-a placut si chiar m-ai facut curioasa.
Spor la scris si la idei.
Pupici kiss


Do you feel the pain?  - Pagina 3 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Mai 2011, 20:39

Deci practic si teoretic astept cat mai multe pareri despre fic... Please~! Do you feel the pain?  - Pagina 3 23826 Do you feel the pain?  - Pagina 3 23826


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Mai 2011, 23:02

Am citit si eu acum ficul happy2
Ideea e originala. Descriere ai. dialogul nu este sec. greseli nu prea am vazut .
E reusit ficul. Vreau NEXT kiss


Ultima editare efectuata de catre Nyko in Mier 01 Iun 2011, 12:58, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 3 Asss10Do you feel the pain?  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 06:47

Cate comm-uri mai vrei? Mie chiar imi place ficul tau si sper sa aduci nextul cat mai repede. Hai, da in taste si pune-te pe scris daca nu vrei sa ajungi la mine in burtica. Choco te pupaceste dulce!!! kiss in love kiss


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 08:51

adooor ficul asta mooolt de toot ca multe ficuri de pe site.
abia astept nextu dance2 dance2


am o poveste si cei ce o aud se indeparteaza de mn,fug de parca as avea un monstru in mine as vrea sa fiu un inger si sa nu mai cutreier strazile pline cu oameni ce nu aud vocile si lacrimile cristaline ale celor ce nu stiu ce este dragostea ca mine
sunt *singura* intr-o lume nebuna
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 09:44

Melly, babaciunea mea, Do you feel the pain?  - Pagina 3 947835, suntem babaciuni noi 2 ;))...adu nextu ca uite plangem toti dupa el Do you feel the pain?  - Pagina 3 947835 Do you feel the pain?  - Pagina 3 896861 Do you feel the pain?  - Pagina 3 836813


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Do you feel the pain?  - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Do you feel the pain?  - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDo you feel the pain?  - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Do you feel the pain?  - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 15:33

Pai imi cer scuze ca v-am innebunit cu comm-urile.
Si as vrea sa va spun ca nextul il pun in seara asta ...
So, ja ne! Do you feel the pain?  - Pagina 3 127686 Do you feel the pain?  - Pagina 3 962758 Do you feel the pain?  - Pagina 3 208323 Do you feel the pain?  - Pagina 3 268890


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 3 Asss10Do you feel the pain?  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 19:39

Aolo, te bat. Cu parghia de genul trei te bat. Daca cumva ai uitat ce-i aia iti improspatez eu memoria si iti spun ca este o matura. Mai bine zis un maturoi. Vezi ce faci ca aia esti. lough Sa aduci nextul in seara asta ca te bat pana iti scot nextul prin ureche. Te pupacesc, dar mai bine fereste-te de ghivece. kiss in love kiss


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 22:02

Bine păi v-am adus nextul ... lectură plăcută şi sper să vă placă. Capitol dedicat lui Elle şi Choco !

Capitolul 5

Poftim? Ce a zis? Poate că mi-au jucat mie urechile o festă. Nu cred că am auzit bine. Să îl cred? Să nu îl cred? Chiar nu ştiu ce să fac. Poate merită o şansă. Toţi merităm. Sau poate că nu? Sunt specială? În ce sens? Diferită da sunt, chiar foarte diferită de celelalte fete. Dar specială?? Nu înţeleg cum funcţionează creierul acestui băieţaş. Pur şi simplu nu înţeleg. Dar, mai este o posibilitate. Dacă mă minte? Băieţii mint cel mai bine, se prefac cel mai bine. Aceste gânduri mă distrug pe dinăuntru. De ce îmi pasă atât de mult?! Mă desprind uşor de el şi încep să fug. Alerg şi alerg dar nu ştiu unde. Pur şi simplu nu mă interesează. Ceea ce vreau este să scap de el, de ce a intrat în viaţa mea? Nici măcar nu a bătut la uşă, s-a năpustit peste mine. Nu înţeleg ce vrea de la mine. Eu nu am să îi dau nimic în plus faţă de alte fete. Crede că mă cunoaşte, când de fapt nu ştie absolut nimic despre mine. Ah, simt că-mi explodează capul de la atâtea gânduri. De ce doamne iartă-mă a trebuit să îl întâlnesc? De ce? Îmi poate spune şi mie cineva? Fără să îmi dau seama, am început să plâng. Lacrimile curg şiroaie pe faţa mea, nemaivrând să se oprească. Şi încă o dată mi-am încălcat promisiunea. Încep să încetinesc şi mă opresc în mijlocul trotuarului. Chiar nu îmi pasă de oamenii care se holbează la mine. Stau cu faţa în jos, privind asfaltul neprietenos care nu exprimă absolut nimic. Nu am să înţeleg niciodată de ce viaţa este atât de crudă cu mine. Câteodată stau şi mă gândesc cum ar fi acolo sus, în cer. Poate că acolo nu există suferinţă, durere, ură ceea ce simt eu acum. Am ajuns să urăsc totul, până şi pe mine. Dar, un singur lucru nu pot urî aşa cum urăsc eu celelalte lucruri, pe el. Pe Sasuke, nu îl pot urî. El este singura sursă a fericirii mele, este un om de o blândeţe rară, nemaiîntâlnită de mine, este special, dar nu pot să îl judec atât de repede. Ceva îmi spune să stau aproape de el, dar eu fac exact opusul. Nu mai vreau să sufăr. Pur şi simplu nu mai vreau. Cu toate că eu vreau mereu să aleg calea cea bună, fac mereu opusul. Visez ca într-o zi să pot fi şi eu fericită cu adevărat. Da, am şi eu vise. Până acum, am trăit numai un coşmar. Un coşmar care nu cred că se va termina. Se va termina doar dacă eu voi lupta, dacă voi lupta pentru demnitatea mea, fericirea mea, pentru tot. Dar nu, eu mă adâncesc din ce în ce mai mult în întuneric. Nu am să încerc niciodată să lupt pentru ceva ce nu o să dobândesc niciodată. Dar, câteodată viaţa ne mai dăruieşte un strop de fericire. Partea cea mai rea este că fericirea nu durează mult. Totul se poate spulbera într-o secundă. Brusc, două braţe puternice îmi înconjoară talia. Tresar puţin şi nu mă mai obosesc să văd cine este... Închid ochii şi oftez uşor. De ce trebuia să apară din nou? Să îmi provoace şi mai multă suferinţă? De ce nu mă lasă odată în pace? Dar, pe de altă parte, el poate fi unica mea şansă ca să pot fi... fericită.

Deci practic sper să vă placă şi scuzaţi-mi greşelile de tastare, dar capitolul este necorectat.
Vă mulţumesc pentru că îmi ciţi ficul ... chiar mă bucur din suflet.
Pe de altă parte, sunteţi nişte persoane minunate, care mi-au marcat viaţa, în sensul bun al cuvântului.
Do you feel the pain?  - Pagina 3 947835
Nu mai dau nume căci toţi sunteţi minunaţi...

So, vă iubesc, sper să nu uitaţi asta ! Ja ne!
Do you feel the pain?  - Pagina 3 127686 Do you feel the pain?  - Pagina 3 962758 Do you feel the pain?  - Pagina 3 268890




Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mar 31 Mai 2011, 22:09

ce capitol reusit in love
imi place nespus de mult cum descrii sentimentele...esti geniala
abia astept next-ul si sper sa vina cat de curand posibil..
P.S: si eu te iubesc in love


I had to break myself to carry on.


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 3 Asss10Do you feel the pain?  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Iun 2011, 06:47

Mai, ma faci sa plang. Capitol dedicat mie? Iti multumesc din suflet. Asa, iti ador stilul de a scrie si mai ales descrierea. Nu stiu ce faci, dar ma tii cu ochii lipiti de ecran pe tot parcursul capitolului. Deci te iubesc mult de tot. Astept nextul cu nerabdare. Sa te pui pe tastat ca ajungi la mine in burtica. Choco te pupaceste dulce de tot!!! Te iubesc!!! kiss in love kiss


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Iun 2011, 09:10

Vai rusine sa imi fie ca nu l-am citit ieri :hehe:
Deci Melly este superb, descri minunat sentimentele, si imi place mult cum povestesti. Este ca un Rio de Janeiro[Rau de ianuarie heh]
Vreau nextu ala urgent lough ceva ceva...hmm...kiss?...oricum :-j....nextu urgent please


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Do you feel the pain?  - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Do you feel the pain?  - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDo you feel the pain?  - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Do you feel the pain?  - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Iun 2011, 16:59

Sueprb ! Te rog eu mult nextul kiss


Do you feel the pain?  - Pagina 3 44321453




Do you feel the pain?  - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 19:05

Hei fetelor ! Am revenit, dar din pacate fara next.
Imi cer mii de scuze dar zilele astea am fost foarte ocupata.
So, maine aveti nextul ...
Inca o data iertati-ma!
Nu uitati ca va iubesc.
Do you feel the pain?  - Pagina 3 268890
Ja ne! Do you feel the pain?  - Pagina 3 127686 Do you feel the pain?  - Pagina 3 301723


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Do you feel the pain?  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 19:11

SI noi te iubim in love
Bine bine...mai putem astepta o zi heh DAR O SINGURA ZII!!1
Vrei sa ma gasesti dupa sefu Yakuza? lough


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Do you feel the pain?  - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Do you feel the pain?  - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDo you feel the pain?  - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Do you feel the pain?  - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 16:47

Dupa o lunga intarziere, am adus si eu nextul ... So, sper sa va placa!

Capitolul 6


Mă strânge tare în braţe, este atât de plăcut... Nu mai este nimeni pe stradă pentru mine, doar noi doi. Brusc, cuvintele fetei aceleia îmi răsună din nou în minte, exact ca un ecou. Mă smucesc din îmbrăţişare şi încep din nou să fug. Fug de propria mea fericire, nu ştiu de ce. Simt că şi brunetul a început să alerge după mine. Nu o să mă lase niciodată în pace? Ajung în faţa blocului meu, cred că ar cam trebui să mai trec şi pe acasă. Mă uit în jurul meu şi observ că Sasuke mi-a pierdut urma. Oftez uşor şi intru în bloc. Bat de câteva ori în uşă, dar nu răspunde nimeni. Împing uşor uşa, provocând un scârţâi enervant. Era deschisă! Inima îmi bate nebuneşte, dacă a intrat vreun hoţ în apartament? Merg cu paşi mărunţi pentru a nu fi auzită. Am verificat toate camerele şi nu este nimeni. Răsuflu uşurată şi mă trântesc pe patul moale din dormitorul meu. Îmi pun mâinile sub ceafă şi închid ochii. Mă tot gândesc la Sasuke. Nu am să îl înţeleg niciodată. Sunt atât de confuză... Ceea ce nu pricep este sentimentul acesta. Poate m-am îndrăgostit de el? Nu se poate aşa ceva.


Brusc, mi-am amintit de ceva. Unde au plecat cu toţii ? Nu mi-au lăsat nici măcar un bilet? Au uitat cumva că eu sunt fiica lor? Nu pot să cred cât de indiferenţi sunt. Nu au să ştie niciodată că m-au distrus cu această nepăsare. Nu ştiu cât îmi lispeşte vechea îmbrăţişare a mamei, înainte să apară el. Scutur puţin din cap pentru a alunga aceste gânduri şi mă ridic leneşă din pat. Arunc pe mine obişnuita pijama roz, destul de provocatoare, dar în acelaşi timp cuminte. Deoadată, uşa camerei mele se trânteşte de perete, făcându-şi apariţia John, având pe chip o expresie foarte nervoasă. Înghit în sec... Mă întreabă de ce am lăsat uşa deschisă, căci putea intra oricine. Asta e chiar foarte ciudat. De ce i-ar păsa de chestia asta? Îi răspund scurt şi la obiect că aşa am găsit-o când am ajuns. Nu mai spune nimic, doar pleacă din cameră. Oftez uşor şi mă duc la bucătărie. Mă aşez pe un scaun de la masă şi îmi pun într-un pahar apă. Sorb încet, dar nu apuc să termin căci vine frăţiorul meu.

-Deci, până la urmă, unde sunt mama şi tata? îl întreb absolut nepăsătoare şi punând accent pe ultimele două cuvinte. Nici nu ştiu de ce l-am mai întrebat asta. Puţin îmi pasă unde au plecat, sau dacă sunt bine.

- De unde vrei să ştiu eu? Nu mi-au zis nimic. Îmi răspunde pe un ton rece şi distant, ca de obicei. Îmi dau ochii peste cap şi dau să plec din încăpere, dar John mă prinde de încheietura mâinii. Are o mână atât de rece...exact cum e inima sa. Niciodată nu se va schimba. Îl întreb hotărâtă ce vrea. Se apropie de urechea mea şi îmi şopteşte că dacă va trece diseară pe la mine. Gata! M-am săturat. Mă smucesc din strânsoarea lui şi mă îndrept spre dormitor. Mă trântesc în pat şi strâng cu putere perna mea. Încep să plâng cu lacrimi amare. De ce mi se întâmplă mie asta? Aşa mi-a fost scris să am viaţa asta? Îmi bag capul în pernă pentru a astupa suspinele. Nici el nu o să mă lase în pace? Am să fiu mereu jucăria lui? Nu pot să fac chiar nimic împotriva sa?

Scuze că este scurt, dar vreau să lungesc acţiunea, cred că înţelegeţi la ce mă refer.
SO, sper că v-a plăcut!
Şi nu uitaţi că Melly Salam Regheton vă iubesşte !
Do you feel the pain?  - Pagina 3 962758 Do you feel the pain?  - Pagina 3 78717 Do you feel the pain?  - Pagina 3 268890
Ja ne! Do you feel the pain?  - Pagina 3 127686


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 16:59

vai de mn...e atat de frumos capitolul acesta nu ca celelalte n-ar fi...
foarte interesant!
ce-mi vine sa-i fac lu' John biciuitor biciuitor biciuitor
in fn....astept next-ul, sper sa vina cat de curand
te poop kiss


I had to break myself to carry on.


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 17:33

bun.deci ador ficul asta.e super tare.vreau nextu plzzzzzz


Do you feel the pain?  - Pagina 3 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 18:19

Astept cat mai multe pareri despre capitol ... Do you feel the pain?  - Pagina 3 268890 Do you feel the pain?  - Pagina 3 127686


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 18:25

Hey!
Uite-acum am citit şi eu capitolul şi îmi place.:)
Că e scurt nu e nici o problemă am văzut altele şi mai scurte :))
Mă rog,sper să pui nextul cât de curând :)
Ja ne! hi!


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Do you feel the pain?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Do you feel the pain?    Do you feel the pain?  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Do you feel the pain?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-