Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Sunteti de acord sa pun in capitolul 53 scena de hentai [ una mica cat o furnica :o3]?
1. Da !
Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_vote_lcap100%Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_vote_rcap
 100% [ 8 ]
2. Nu !
Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_vote_lcap0%Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 21:52

happy2


Ultima editare efectuata de catre itasaku99 in Dum 24 Iul 2011, 21:56, editata de 1 ori
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 21:54

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA scz mii de scz am pus un comm unde nu trebuia. Oricum ficul tau cu ideea de hipnoza perversitatii e super mega tare si nu mai pot de nerabdare sa vad ce se va mai intampla hi!
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Mar 26 Iul 2011, 21:54

Heii Nee-chan! a hug
M-am intors de la mare si ti-am citit capitolu' nou.
E suuuper. in love
Imi place cum o vezi tu pe Kohana (eu) :d:
Soo...Hai repede cu nextuu' please
ca mor de nerabdare. kboom

Te poop si astept urmatoru' capitol! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Mar 26 Iul 2011, 23:31

Te rog,te rog,te rog sa ma ierti....ca am uitat sa-ti dau comm
Of!cap bun de nimic
Deci revenind la fic...capitolul este superb...nu am nimic de comentat
Vreau doar nextul!!! in love


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 12:27

Te rog dulce k o savarina sa pui continuarea k imi place mult si sunt curioasa ce va face sakura happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 13:54

Chapter 46 :

Isi baga mana pe sub tricoul meu , dupa care gem infundat . aveam de gand s-ai fac jocul , pe moment ... Itachi incepu sa-mi linga pielea fina a gatului , dupa care incepand sa depuna sarutari de-a lungul gatului meu . Gem in continuare dupa care pletosu` incepu sa-mi muste gatul , lasand urme acolo , dar nu foarte dureroase . Cand isi scoase coltii , eu il dau jos de pe mine si ma urc eu peste el . Hahaha ! Acum nu mai scapi , am eu ac de cojocul tau .
Ii trag cu ochiul , acesta chicotind in urma gestului meu smecher . Ma ridic de pe el , oftez infundat si il afund intr-o furtuna de pumni , ca de obicei , meniul zilei .
Descui usa si ies afara , lasandu-l pe el acolo , pe podea , in mediul lui . Cobor jos la fete , acestea ascultand la usa tot ce se intampla , inclusiv Kohana , doar Kiria statea linistita pe fotoliu si asculta Music channel , Skillet = Hero .

Deci eu ador acea melodie . Ea e sora mea .. mai mare care mereu se da mare si tare . odata facu un test pe internet . " Crezi ca esti o fata vampir " . Rasounsul ei a fost " Ai toate calitatile pentru a fi o fata vampir.
Esti rea si de neinvins. Ai atata incredere in tine, incat baietilor le este frica se se apropie de tine. " pe cand mie imi veni " Esti o fata cat se poate de normala , nu esti vampir . stai linistita , baietilor le e frica de fetele vampir . " Ironia sortii , intr-un fel nostim si totusi miterios . Pentru mine , misterul isi pierduse aerul ... Acum eu sunt un mister , alaturi de corpul unei femei care este ca o " enciclopedie " pentru masculi . Hehe .
Le arunc fetelo o privire fulgeratoare acestea chicotind cand o vazusera . Ele s-au retras .. Intre timp ma apropii de Kiria . Inghit sec si intreb :

- Deci ... cum de ai aflat ?

Ea chicoti si spuse :

- Pai Sakura . Mai stii cand am facut acelt test " fata vampir " ? am inversat rezultatele ...

Nu-mi vine sa cred . Ei , minciuna are tocuri scurte , vorba Rinei . chicotesc aceasta aruncandu-mi privirea mea fulgeratoare , mostenire de familie . Am inceptu sa purtam o discutile lejera , dar am fost intrerupte de .. ah ... Ruka . Incepu sa bolboroseasca ca o oara stricata . Imi venea sa-i ingund in gura toate servetelele mele , dar m-am abtinut . La un momentdat se oprii , parca la un semnal .Kiria se ridica de pe fotoliu si se duse pana in bucatarie . Dintr-o data , lumina se stinse ..Huh . Simt o briza care immi bate in ceafa . Dintr-o data lumina se stinse si in fata mea se afla Ichijou cu o masca faciala pe fata . Dumnezeule sfant si prea-curat ! Ce oameni disperati !

Cei doi au izbucnit in ras in timp ce eu sedeam speriata si in acelasi timp nervoasa .
Ma ridic , lasandu-i pe cei doi acolo , in lumea lor . Tina statea pe scaun si se uita ingandurata pe geam , urmarind picuri de apa cum faceau contact cu firele de iarba si asfaltul rece si tare .
Mereu asa ingandurata . Nu pot citi nimic pe fata ei ... Ma apropii de ea si ii readuc aminte de marea lupta care va avea loc .


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 13:59

Super :x ! Dar scurt T.T ! Sa vii repede cu nextul ! Apropo .. Sa fie mai lung hmm...?! !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 14:01

Esti o scumpa si mersi mult k ai adus nextu. Am murit de ras k de obicei caci ficul asta e super tare si abia astept continuarea hi! happy2
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 14:46

deci nu imi gasesc cuvintele sa iti zic cat de mult iti ador ficul . capitolul asta este foarte , foarte amuzant lough . ce sa mai zic , abia astept nextul yeah


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 14:50

Un singur cuvant:
Suuuper! huh?
Stii cat am asteptat eu capitolu' asta ? in love
Si o sa fac la fel si cu urmatorul. please
Roxy te pupaceste! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 22:43

Mda ... Mi-am batut joc de ortografie ... Scuze ca l-am facut scurt , but inspiration can`t be found . xD
Acu` v-am adus nextu` cu speranta ca ma veti ierta pentru boacana aceasta . rusinos


Ma apropii de ea si ii readuc aminte de marea lupta care va avea loc . Ea suspina ...
- Maria Ta , despre acest subiect vom discuta mai tarziu deoarece poate vom intampina o oarecare dificultate si va fii nevoie sa oprim tot . Atunci cand Jiraya va
face primul pas , noi il vom face pe al doilea si asa totul la fii -
- Si daca va fii prea tarziu cand vom face al doilea pas ? o intrerup eu brutal pe biata Tina .
- Ramane de vazut , imi sopteste Itachi la ureche , eu speriindu-ma putin , tresarind , dar pastrandu-mi calmul .

Imi intorc privirea si el se uita calm la mine , fata sa era foarte apropiata de a mea , aproape ca i-o puteam atinge . Ma inrosesc si ma dau mai incolo , el incepand sa chicoteasca , iar tina ... calma ca intotdeauna .
De-as putea sa o determin sa zambeasca , sa-i vad zambetul gingas pe fata ei ... Vise desarte . Ma ridic de pe scaun , imi plec privirea si ma retrag incet , Tina prinzandu`ma de mana si spunandu-mi : " Maria Ta , te rog nu fii trista , caci nu stiu ce sa fac . " Raman uimita , nu stiu daca placut sau prost , intr-un fel ambele ... Ochii mei verzi s-au marit aratandu-si uimirea fata de gestul ei .
Imi trag mana si urc in dormitor , inchizandu-ma acolo , dar nu am inceptu sa bocesc sau ceva de genul , nu ! Mi-a ajuns toata “ adrelanina “ pe ziua aceasta . A fost ca o supra-doza de iluzii desarte .
M-am pus in pat dar in acel moment am simtit un fior incredibil de mare care imi cutremura intreg corpul . Cu siguranta urma sa se intample ceva rau . Deschid disperata usa si o iau la goanna pe scari , eu impiedicandu-ma , gata sa cad . Hopa ! Deci poate ca asta era “ lucrul groaznic “ . Din fericire ma prinse cineva in brate . Eh , cine altcineva decat Ita - Haa ? Era perverse` de Ichijou , tinandu-ma in brate . Uii !
Se apropie de urechea mea si imi musca lobul urechi , eu gemand de durere . De ce ma port asa ? Cum am devenit eu o asa persoana intr-o stare asa deplorabila ? Urc rapid in dormitor , incuind cu cheia usa .
Ma smucesc pana ma scap din stransoarea lui si ii trag o palma de nu`si mai stia numele . Asa iti trebuie nesimtitule ! Cum indrazneste ? E mai ceva ca Itachi ! e alta treaba asta . Pe Itachi il iu – Stai ce zic ? Dumnezeule Mare si Prea-Curat sterge-mi acea raza din vocabulary ! Off … cum de am asa ceva ? Dar cum de nu puteam sa n-o spun ? Imi state ape varful limbii de atata vreme . De atata vreme … Eh , asta e ! Am spus-o si o s-o spun , daca tot sunt singura in dormitor . Itachi , te iube-
- Continua , imi sopti in ureche in timp ce imi mangaia lteralele gatului cu o pana .
Ma gadila extreme de tare . Imi venea sa rad in gura mare sis a spun : “ Opreste-te ! O – opreste-te ! “
Incepu sa imi spuna despre marea lupta care va avea loc , iar dupa fiecare fraza spunea “ Regina Mea .“ Mai ce imi venea s ail pocnec de ii ieseau coltii din gura dar nu puteam , ceva ma impiedica , parca eram tinuta in lanturi .. de usturoi ! Acum … parca eram o marioneta . Acest cuvant imi adduce aminte de o melodie “ Marionette “ . Dar sa nu ma abat , acum incepea el , dupa ce a terminat Ichijou . Ii trag o palma si lui de ii se inrosi obrazul , parca ii luase foc . Acesta se uita uimit la mine , eu plecandu-mi privirea , rusinata si in acelasi timp victorioasa , o da ! am facut-o ! Sakura esti tare ! Da , merci , stiu ! ei asta-I buna ! Acum ma laud singura . Cat de narcisista m-am facut , gratie vampirismului ! Ei , vampirismu` n****I ! De-as putea sa renunt la aceasta viata , sa ma intorc la cealalta .
Dar , cred ca este o idée . Ma ridic din pat , deschid ferastra si sar , lasandu-l pe vampire acolo , inca uimit de palma mea . Da . Am de gand sa renunt la vampiris , o data si pentru totdeauna ! am ajuns acasa la Itachi . deschid usa . Caut in biblioteca cartea cea mare si prafuita , gasesc vraja care dezlantuia vampirismul si am pregatit ingredientele . Ei , acum cheia de a reveni la vechea mea viata e sa beau aceasta licoare . Cand sunt gata sa iau o gura , cineva ma lovi zdravan si cad la pamant . Cand ma trezesc , simteam o durere ingrozitoare de cap . Arunc o privire si ma aflam in camera cu vinuri din casa lui Itachi .

- Ei , Sakura .. Vrei sa renunti la vampirism ? Nu prea cred . Ce lasa poate fii Regina Vampirilor , dar se va rezolva asta , in acest moment , spuse atacatorul .
Ma uit inspre el dar cand ii vad fata raman socata , parca imediat imi ieseau ochii . Dar .. cum e posibil asa ceva ? Parea mereu o persoana amabila , de incredere , care nu era in stare de asa o tradare de inalt grad . Ei , esti rau ! atacatorul era nimeni altul decat …

Ei dragilor , sper ca va place .
Eu i love you toti cei care imi citesc ficu` .
Ce ziceti , ma iertati ? ^^ :-s



Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 22:59

Hey!Scumpo capitolul asta a fost extraordinar
Uff....suspansu asta...cine era persoana....aaa lough
Si binenteles ca te iert.... happy2
Sa pui nextul repede happy
Te kiss si te in love


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 23:25

Te ieeeeeerrtt!!! in love
Deci e suuper capitolu' huh?
Sunt extrem de curioasa! kboom
Nu cred ca stii cum ma simt! lol damn!
Abia astept.
Cand pui urmatorul capitol? happy2
Roxy te pupaceste! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 00:09

era..cine era atacatorul?hai mai nu sad fi rea


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Lun 01 Aug 2011, 17:07

uff !! ma omori cu suspansul `asta.

pune nextul te rog frumos , frumos ca mor aici crying


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Mier 03 Aug 2011, 22:18

S*x , virginitate , noapte , trandafiri , caine , lesa .
Mdea , provocare de la Ade . rolling on the floor
Va rog nu dat ban . crying


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 14:39

Cine era atacatorul ? Cine? Ei bine o sa aflu cand pui nextu`.
Deci imi place la nebunie ficul si vreau nextu`!
Sper sa il pui cat mai repede.
Spor la scris!
Pupici ! kiss a hug
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 10:34

Buna tuturor . V-am adus nextu` .

CHAPTER 48

Era Gaara. Dar cum? Un baiat pe care eu l-am crezut a fii de incredere, care nu era in stare de asa ceva si totusi... a facut-o. Ranji malefic. Nu-l mai recunoscteam deloc... Si vocea i se schimbase profun. Imi suna cunoscut. Stiu! E vocea celui care m-a sunat in ziua aceea sa merg la restaurant, pentru a fi rapita... Ii arunc o privire fulgeratoare, care in trecut la el nu era cazul, dar cand o vazu il apuca rasul isteric, de parca cine-stie ce gluma am spus. De cateva ori chiar era sa darame ceva de pe dulap, zici ca era beat. Ei, si eu care credeam ca poate va lupta pentru noi in lupta cea mare care urmeaza sa vina .... Dar , s-a terminat.

Mda... Imbatat cu rautate. Imi plec privirea, incercand sa-mi mai aranjez gandurile, dar in acel moment Gaara imi lipi pe obraz o palma zdravana, dupa care ma cufunda in bataie. Incepu sa dea cu pumnii in mine,cu ce apuca, pentru el fiind o joaca,dar eu deja simteam durerea, nu ceea a loviturilor ,ci cea a tradari lui.

Incerc sa ma feresc de acele lovituri brutale, dar fara folos. Imi tranti capul de perete si ma cufunda intr-o furtuna profunda de pumni.

- Nu ma poti omori doar cu asta netrebnicule. In primul rand : cum ai putu face asa ceva ? Eu mereu te-am consiferat un baiat bun, amabil, care mereu te ajuta la greu. Dar tu ... esti un monstru! Sa te ia d***u` pe tine si pe Jiraya !

Nu reusesc sa termin fraza ca ma plezni din nou.

- Deci stii nu ? Ca lucrez pentru Jiraya ?

Zambesc smecher si ii explic , spunandu-i ca nu sunt asa de proasta incat sa nu-mi dau seama de acel fapt. Sincer, chiar nu-mi dadusem , pana in momentul de fata. Doar el a telefonat, din partea lui Jiraya. E logic , nu ? Il intreb ce treaba are cu mine , de ce m-a sechestrat. El ranji si imi spuse ca vrea sa ma omoare. Hehe .. Izbucnesc in ras nebun, gata sa se sparga toate ferestrele din cauza vocii mele tipatoare. Gaara se uita confuz la mine, vrand sa imi mai dea o palma , dar se abtinea , vrand sa vada ce mi se pare mie asa de amuzant. Pana la urma lasa pumnul moale si se uita din ce in ce mai confuz la mine

In acel moment ii readuc aminte ca vampirii nu pot muri, sunt nemuritor. Gaara se uita prin odaie si zari niste sabii, deoarece ne aflam la subsol si acolo obisnuia pletosu` sa-si tina armele. Lua una in mana si spune : " Exista doar o cale pentru a ucide un vampir , iar aceea e sa fie decapitat. " In acel moment gleznele incepura sa imi tremure nebuneste, de parca ele urmau sa fie taiate , nu capul meu. Ei, m-am tot plans de viata mea, ca vreau sa mor... Acum dorinta urmeaza sa-mi fie indeplinita. Eh , trag aer in piept, pentru ultima oara in timp ce Gaara ridica amenintator sabia, fiind gata sa-si faca miscarea.

Ei asta e ! Adio lume ! Astept sfarsitul dar acesta nu mai vine. simteam cum picaturi de sange stropeau si se prelingeau pe obrazul meu. Hmm .... Nu era sangele meu, inseamna ca ... Gaara ! Deci , dorinta nu mise mai intampla. Vad ca ... Gaara are pana la urma o inima. S-a decapitat singur. facundu-i-se mila de mine. Aww , se pare ca tot un copilas amabil ai ramas. Ma ridic de pe podea si deschid fereastra. Se pare ca lupta cea mare se incepuse, sar pe fereastra si incep sa sar de pe o casa pe alta , indreptandu-ma spre casa cea mare a lui Itachi . Ah .. urasc ca are atatea case!


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 12:30

Shiba (D) ! I gonna kill you ! Yo de ce ma rog frumos nu am stiut ca pui next :-w ?So my dear :x ! Nextu` ca de nu te omor !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 12:32

Ieiii next ! Deci iti ador ficul , devine mai interesant cu fiecare capitol .
Deci ce sa mai spun succes la scris nextul kiss
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 14:34

Va anunt ca o saptamana voi pleca la mare. Imi pare rau , dar promit ca la intoarcere voi posta next`ul . Multumesc pentru comentarii . happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Dum 07 Aug 2011, 21:52

Scz k nu am mai dat comm dar am fost plecata la mare si nu am putut lua si laptopul cu mn asa k vreau sa iti spun acum k imi plac super mult continuarile si iti doresc distractie placuta happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 16:55

deci iubesc ficul asta, deci nu am mai vzt p cineva asa de pervers ca itachi...doar p mne cand ma apuka nebuniile:))):) si scuze ca nu am trecut cu commuri pe aici.
deci astept NEXT`u ca ard de nerabdare sa vad ce se intampla please please


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
lorena
Academy Student
Academy Student
lorena

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in my lyfe
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 61
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,in general animeuri...
Stare de spirit Stare de spirit : A pretty good

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 13:49

deci:m-ai lasat fara cuvinte deabea astept sa te intorci.te pup dulce kiss si hi!


Smile ,because all is not lost.be happy! happy2

https://sasu.forumgratuit.ro/t2227-dragosteiubire-si-suferinta#54267 My fic.


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Images?q=tbn:ANd9GcTXip0WVFay0YPAPqszN5P5Is3gOyXc4-nTTEVwWYEf4_sq8AQu



Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Images?q=tbn:ANd9GcR5NunnX5phH4Rqg0vqUjhaNGKwscCyUn0SGnGV6Ccq97Nc2njF
Sus In jos
lorena
Academy Student
Academy Student
lorena

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in my lyfe
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 61
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,in general animeuri...
Stare de spirit Stare de spirit : A pretty good

Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 10:31

hai cu nextu dance2


Smile ,because all is not lost.be happy! happy2

https://sasu.forumgratuit.ro/t2227-dragosteiubire-si-suferinta#54267 My fic.


Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Images?q=tbn:ANd9GcTXip0WVFay0YPAPqszN5P5Is3gOyXc4-nTTEVwWYEf4_sq8AQu



Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Images?q=tbn:ANd9GcR5NunnX5phH4Rqg0vqUjhaNGKwscCyUn0SGnGV6Ccq97Nc2njF
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste sangeroasa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 11 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-