Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sunteti de acord sa pun in capitolul 53 scena de hentai [ una mica cat o furnica :o3]?
1. Da !
Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_vote_lcap100%Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_vote_rcap
 100% [ 8 ]
2. Nu !
Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_vote_lcap0%Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Iun 2011, 22:20

yeyy , a doua la comm, insfarsit ai pus next dance2
Deci imi place , dar dialog : lung si sec sad nu te supara
descriere : hmm .... ai avut de data asta , dar eu vreau ma multa happy2 se vede ca incepi sa te prfectionezi din ce in ce mai bine .
restul imi place si vreau next happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Iun 2011, 23:05

next plzzzzzzz


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 09:54




CAPITOLUL 12 :


Pana la urma Itachi pleca acasa cu lacrimi in ochii de la atata ras . Sa fii auzit ce ras avea ! Mi`a urat noapte buna dar eu l`am ignorat complet . Ma indrept catre pat dupa care imi iau hainele de pijama si ma arunc in pat si adorm bustean .


Dimineata urmatoare sunt trezita de soneria telefonului meu mobil . La inceput imi era frica sa raspund dar intr`un final imi iau inima in dinti si raspund . Slava Domnului ! Era doar Hinata care ma chemase la ea acasa sa mai povestim . Zis si facut . Ma imbrac rapid dupa care ies pe usa si ma indrept catre strada pe care locuia Hinata .


Cat timp sun la sonerie ma gandeam cat de repede trecea timpul . De cand nu am mai fost in oras cu hinata . Frate , avem ce recupera . Intr`un sfarsit imi deschide usa afisandu`si zambetul ei cald care ma inveselea intotdeauna . Ne`am asezat pe canapea si am inceput sa ne distram cum putem noi mai bine !


Cand am ajuns la ea era ora 15:40 . Acum e 19:50 . Amm zabovit minute bune la ea . Intr`un final am spus ca ar fii timpul sa ma indrept catre casa . A fost o zii insorita azi . Semaforul arata rosu . Eu astept rabdatoare in multime . Dintr`o data vad doua fete cam de 16 ani care fugeau speriate spunand : " O fii patit ceva barbatul ala ? " " Nu stiu ce sa zic , dar era asa de furios ca ochii ii erau rosii . Sa uitam de asta ! Sa mergem acas ! "


La auzul acestor vorbe am tresarit dupa care incep sa fug de`a lungul strazii . Intr`o fundatura il zaresc pe Itachi . Saracu` avea rani peste tot . Ma apropii incet de el dupa care imi iau o batista si incep sa`i curat ranile . El se uita incruntat la mine . Avea si motive ...


- Auu ! scapa el un geamat de durere .

Eu imi cer scuze cam de vreo trei ori . , dupa care am inceput si curat din nou ranile . Ii zaresc un zambet smecher pe fata dar incerc sa il ignor . Nu trecu mult timp dupa care Itachi ma prinse de mana cu care`i curatam fata si ma apropie de el . Buzele noastre erau cam la 1 cm distanta . Dupa ce`si facu miscarea imi soptise :

- Am mintit ...

Eu fac ochii mari cat cepele dupa care incep sa urlu la el spunandu`i : " Mincinosule ! Mincinosule ! " . El incepu din nou sa geme de durere dar nu l`am luat in seama . Dintr`o data isi lasa capul in poala mea spunandu`mi in soapta : " Casa mea a luat foc si nu mai am unde sa stau ... Imi cer scuze pentru purtarea de dinainte ... "


Eu incep sa`i mangai parul dupa care ii zic : " Poti sa stai la mine daca v - vrei ." El imi spuse ca si dau cheile de la casa fiindca ii era foarte somn . eu ii le inmanez dupa care ma mai plimb prin oras . Ajung acasa pe la ora 21:40 . Ma indrept catre camera mea . Imi iau camasa de noapte dupa care ma pun in pat . nu ma sez bine ca si vad pe cineva acolo . E-Era ... ITACHI !! Shannaro . Era la bustu` gol . Vaii de mine !!

El deschise incet ochii dupa care imi spuse : " Sper ca ai o scuza buna ca`i venit la ora sta . Acum stai nemiscata caci mie foarte frig ." Picioarele ii erau reci . El ma imbratisa murmurand : " Caldura , ce bine e ... " Eu il arunc jos din pat spunandu`i ca mai am o caera si ca`l poftesc acolo .



Itachi imi urase noapte buna dupa care iesi afara . Eu incer sa inchid ochiii sa adorm . ia stai asa . prima data sa inchui usa de la camera mea ... Ca persversu` asta nici nu stii ce a avea in minte . Dupa aceea adorm dus .



Nu uitati 3 com` si aveti nextu` . Spor la citit ! dance2

~ Ja ne Shi ~ hi!


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 10:00

wtf asta chiar ma facut sa rad =))))
saracu Itachi mereu e batut mar de careva :( :o3
=))) saraca Sakura sa imparta casa cu Itachi
astept nextu cat de repede =))))))))


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Toto
Academy Student
Academy Student
Toto

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satu Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal
Stare de spirit Stare de spirit : Buna

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 10:04

hei <3
a fost super amuzant acest capitol
ii zic si la Sakura - neechan sa iti lase ^:)^
spor in continuare
Sus In jos
Sakura-nechan
Academy Student
Academy Student
Sakura-nechan

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 10:06

hehe =)))
toto data viitoare cand dormi la mine nu mai intra asa de dimi pe net :-L
draga Shibaa iti iubesc ficu !
spor in continuare
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 12:36

Bai deci daca nu am ras !!
De m'am spart ! =]]
Si ce inseamna "Shannaro" ??
Va rog io spunetsim si mie ce inseamna >.<" :[[
Imi place foarte mult fiku' tau !! :X
Defapt il iubesc !
Hai repede cu next ca daca nu te capresc !
Si auzi vezii
Ca io nu vreau sa se termine asa repede !
Clar !!
Te bat daca se termina asa repede
ItaSaku ...:-?
Interesant ..
Deci vreau
NEXT !!
Daca nu pui next o sa iti spun mereu
"Baka" :P
Next !!!


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 15:58

Shannaro : " La naiba ! " e un cuvant folosit cam prea des de Sakura -chan lough


Lasa Pastilutza ca nu se termina asa repede .. macar 20 de capitole ... Dupa care pun partea a II a dance2 ... ca sa nu mai lungesc o sa fac in total vreo III parti fiecare destul de lungi cu numere diferite de capitole dap !

Multumesc inca o data pentru comentari thank you . O sa pun nextu` happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 16:20

Scuze ca nu ti-am lasat mai devreme comm dar eu sunt cam aeriana si nu am observat ca ai pus nextu.
Cand l-am citit mai ca era sa cad pe jos de ras.
Chiar imi place foarte mult si abia astept sa pui si celelalte capitole.
Si inca ceva:Iti iubesc ficul!!! kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 18:00



CAPITOLUL 13 :


Ma trezesc . Ma imbrac si ma indrept catre bucatarie . Itachi ma intampina cu vesnicul sau zambet atragator si cu ochii sai de culoarea sangelui . O tinea in brate pe Jazmin si o dezmierda . Ce`ai fii vrut sa fiu eu in locul ei . Nu din nou ... Ii arunc o privire usturatoare celor doi colegii de`ai mei , dupa care ma retrag . Intru in camera sa imi aranjez patul dupa care ies si ma indrept catre bucatarie .


Am avut o presimtire ca cineva era in spatele meu . Brusc ma intorc dar nu era nimeni . Cand ma intorc ma trantesc de Itachi . El ma cuprinse cu cele 2 brate solide ale sale . O mana imi tinea mijlocul si alta imi mangaia parul . Ma uit in ochii lui . Acum in loc sa fie rosii puri aveau 3 punctulete negre care pareau sa fie unite . Nu mai puteam sa`mi mut privirea de la ochii lui . El imi tot spotea " Apropie`te ... " Capul meu se misca fara motivatia mea . Buzele erau la 2 mm de ale lui .


Dintr`o data ma trezesc din hipnoza diavolului dupa care incep a`l certa si a da cu pumnii in pieptul lui . Fara efect . Era tare ca piatra , sau eu sunt mai slaba decat credeam . Nu . Sigur ca e tare ca piatra . Sa revenim . Ochii lui devenisera ca inainte . Gata ! M`am prins ! Ma hipnotizase ! Perversu` ! De ce ma aleg eu mereu cu cei ciudati , dar totusi cei aratosi . Viata cruda !


- Sakura - chan . Trebuie sa iti spunem ceva .

Sa`ti spunem ceva? Dar numai el era .. a stai .. Deodata aparu si Tina , fara sa`i detectez prezenta . Ea purta in mana o carte . Era mai veche si mai subtire decat cealalta . Ce putea sa fie , Shannaro ! Am rupt ce`a dintai tacerea intrebandu`i ce e cu cartea aceea . Ei incepusera sa`mi explice ca e o carte a profetiilor .
Asta nu ma lamurise destul incat sa`mi dau seama de aceasta imbarligatura . Eram cu un picior in groapa .

- In aceasta carte apare un fragment interesant . Ar trebui sa`l citesti , spuse Itachi de data asta serios .

Am deschis cartea . Tina ma indrumase catre pagina in care apare fragmentul . Am gasit ! In el scrie ~ Cand intreaga societate a vampirilor pare in intregime de Jiraya , va aparea o fata de 21 de ani pe nume Haruno Sakura . Ea va lupta intre viata si moarte si va deveni Regina tuturor vampirilor ! “
Ia stai un pic .. Time out ! Eu ? Regina a vampirilor ? Ce Shannaro ? Si cum de desteptii astia abia acum imi spun ! Cred ca facea parte din planul lor . Vai ! Deci asta inseamna ca si tandretea lui itachi fata de mine facea parte din plan ? Nu ! Viata cruda !

Eu imi plec privirea retragandu`ma din camera . Ce prostie ! Eram doar jucaria din planul lor . Imi smulg de la gat cruciulita de la gat primita de la Itachi . Ies afara sa ma plimb din oras . Cum ma amestecasem prin multime dau de un strain . Era blod . Avea parul lung pana la omoplati prins intr`o coada . El imi zambi bland cand dadu peste mine si ma chema la o cafea .
Dup ace povestisem indelung am iesit din cafenea el oferindu`se sa ma conduca acasa.

El se uita insistent la gatul meu . Eram intr`o fundatura . El se apropie de mine , ma rog , de gatul meu . cand dadu de el ma musca fin de parca nu simtisem nimic . Doua firicele de sange se prelingeau pe gat . El mi le lines vulgar . In acel moment rasari o oarecare simpatie pentru el .

-Era sa uit , ma cheama Deidara . ai un sange delicious ! imi sopteste el .

Ei asta a fost amici . nu uitati 3 comm` si aveti nextu` happy2 . :thnx:



Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 18:05

Iei sunt prima...deci imi place foarte mult capitolul.Si a aparut si Dei-kun kiss
Ce tare ii!!!abia astept nextu huh?


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 18:35

waw... :-?
hmm nu zic nimic pe moment astept urmatoru sa vad ce se intampla :))


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 18:54

Scz k nu am komentat pana acum dar abia l-am citit
e diferit,original n-am ce zice vreau nextu...a si am uitat imi plake de Itachi e pervers heh lough


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Toto
Academy Student
Academy Student
Toto

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satu Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal
Stare de spirit Stare de spirit : Buna

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 19:18

esti tare !
vreau next acum! =)))
spor la treaba asai saku-nechan?;;)
Sus In jos
Sakura-nechan
Academy Student
Academy Student
Sakura-nechan

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 19:18

asai :))
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 22:47


CAPITOLUL 14 :

Ma uitam speriata la individual acela , sau cum il chema , Deidara cum isi lingea buzele . Ma uitam la el . Vai ! Era chips . Dar .. era cam 90/100 , pe cand Itachi intrecea limitele posibile . Cu Deidara vroiam s ail uit pe Itachi . Nu prea cred ca acest lucru nu e posibil dar voi incerca …

El imi saruta obrazul dupa care ajunse la buze . Eu ma lasam sa ma dezmierde pe cand pe Itachi il palmuiam de nu se vedea . Ma lua de mana si imi zise ca ma duce la el acasa . Ma speriasem putin caci credeam ca era pervers ca Itachi , dar imi spuse ca vom avea camera separate si ca fiecare are o cheie asa ca ma linistisem .
Ajunsi acasa el ma saruta obraznic pe buze dupa care isi cobori traseul catre gatul meu . Eu ill as cu sufletul la gura lasandu`l sa ma diezmierde . La un momentdat ma lasa in pace si ma dusem sa ma culc . Abia asteptasem sa`l aud pe Itachi nervos certandu`ma ca nu am fost acasa la noapte .

Ma trezisem destul de repede . Imi iau la revedere de la Deidara care fuse generous cu mine dupa care ma indreptasem catre casa . Cand intru vad un biletel lipit pe frigider . Era de la Itachi .
“ Draga Sakura –chan ,
Iti multumesc pentru ospitalitate . mi`am gasit un alt camin . Voi fii plecat in urmatoarele luni . Imi va fii dor de tine !
Te sarut ,
Itachi .”
BINGO ! Lovitura de gratie . Acum puteam sa`l uit pe frumo- adica pletosu` asta ! Noroc ca Deidara imi lasase numarul sau de telefon . Urmatoarele lunii aveau sa fie luni linistite , ale uitarii …

DUPA 6 LUNI :
Eu cu Dei-kun ne intelegeam de minune . Imi dadu voie sa`I spun Dei-kun . El ma iubea enorm la fel si eu pe el . Ma rog , in mintea mea au mai ramas imagini cu Itachi . Shannaro ! Dintr`o data imi suna telefonul . Credeam ca e Dei-kun . Era Hinata :
- S – Sakura –chan .. imi e greu sa`ti zic asta dar .. Ano .. Eu .. Deidara – kun te inseala cu alta fata , ghici cu cine .. Cu .. I- Ino .
S-H-A-N-N-A-R-O ! Cu scrof-Ino ? Vaii ! Trantesc receptorul lasand`o pe Hinata sa vorbeasca singura . Ma arunc in pat si`mi acopar fata cu o perna . Pe obrzul meu fin se prelingeau cateva lacrimi . Trecusera vreo 30 de minute dupa care telefonul suna din nou . Fug cu sufletul la gura crezand ca e Hinata . doream sa`I cer scuze de gestul dinainte . Raspund . Dupa o secunda o voce tandra si barbateasca imi spune :
- Bonsoir …
- Huh … Cine e acolo ? intreb eu confuza .
- Deja nu`mi mai cunosti vocea ? intreaba barbatul .
Itachi-kun ? Ce minune . El ma intreba ce mai fac ..eu ii raspunsem ca binisor …Itachi ma intreba daca e ceva in neregula . Intreba daca patisem ceva sau ca dedara imi trase clapa . a nimerit`o . stai ~ De unde stia de Dei-kun ? Eu ma balbai la telefon ..
- Deci asta e ! Daca as fii fost acolo te`as fii consolat … Te`as saruta , te`as imbratisa sau ceva de genul …

Gome daca e scurt . I hope you like it heh . 3 com`
~ Ja ne Shi ~


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 22:53

frumos! bine punctat :))
te :x my sis ;x
spor in continuare
Miha-nechan te :* dulce


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 23:34

Deidara cu scrofIno?!aaaa...o sa-l omor.Biata Sakura crying Sper sa fie cu Itachi.Abia astept nextul.ASa-l pui repede kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 23:52

De as fii fost Sakura la`s fii nenorocit pe Deidara ca era cu scrof-Ino biciuitor .Dar tinand cont k e a tau tusii nu ma iau de el happy2 . Nu uita ca SASORI e a meu biciuitor Nu`l ispititi !

Ink un com` lume si aveti capitolul 15 heh . Va pup in love


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 03:09

Esti nepotica mea cea dulce kiss
Eu nu ma ating de Sasori....doar de Deidara happy2
Nici nu pot sa mi-l imaginez pe blondul meu cu scroafa aia :><:
Oricum imi place foarte mult ficul asta...cred ca ti-am mai spus asta de o gramada de ori dar il ador
Si ceilalti mai puneti commuri ca sa ne puna nextul happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Toto
Academy Student
Academy Student
Toto

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satu Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal
Stare de spirit Stare de spirit : Buna

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 10:03

hai ca pun eu :*
draga mea ficul tau e foarte inspirat!
BAFTA in continuare
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 12:37

MAI PRIMESTI UN COMM DE LA VERISOARA TA ZAPACITA lough
DECI O SA-L OMOR PE BARBATELUL MEU DE DEIDARA angry
ASTEPT NEXT happy2
BYE happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 13:03

Soramea nextul unde e ? hmmmmmm...mor de curiozitate


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 44321453




Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 15:26




CAPITOLUL 15 :

Am inceput sa tremur de emotie . Incepusem sa ma joc cu parul . Nu mai aveam stare . Ce se intampla cu mine ?
- Ce este Sakura ? De ce tremuri ? intreba el tandru .


Ia stai nitel ! De unde stia ca eu am inceput sa tremur de emotie ? Simteam o mana calda si fina cum imi mangaie in zona in care Deidara ma musca . Sper ca observati ca nu`i mai spun Dei-kun . Acum poate sa se hraneasca din Scrof – Ino . Intr-un fel aceasta infidelitate nu ma supara . Atata timp cat Itachi exista .


Daca ma mangaia in zona aceea banuiesc ca stia de acel incident din acea fundatura din oras . El continua sa ma mangaie fin . In timp ce el ma mangaia mie imi veni sa`I dau una de nu`si mai vedea zilele dar imi placea asa de mult incat puteam face o exceptie . . De data asta doar !

- Nu`mi vine sac cred ca altul s`a hranit din sangele copilei mele , spuse el ganditor .
Am plecat capul la auzul vorbelor lui Itachi . Isi indeparta mana de pe gatul meu dupa care incepu sa ma sarute intr`o laterala a gatului . eu il lasam sa ma dezmierde in voie . La un momentdat dadu sa ma muste . Ma speriasem dupa care ii dadusem una de se tranti de perete .
Ce Shannaro ! Trebuia sa il las . . Doamne ! Deja m`am obisnuit il tot lovesc . Dintr`o data imi veni din nou in minte gandul care imi rasari dupa dialogul de acum 6 luni cu Tina si Itachi :” Oare Itachi se poarta asa cu tandrete numai ca sa accept propunerea ? “ Atunci am decis sa`I fac jocul .Am decis sa accept propunerea facuta de el si anume , cea de a deveni regina vampirilor .
Cu aceasta afirmatie doream sa vad daca el va mai continua cu tandretea sau va inceta ,acest fapt aratand ca doar ma manipula . La um momentdat plec capul instinctive spunand cu o voce hotarata sip e un ton mai jos :
- Am decis ! O sa`l infrunt pe Jiraya !


Itachi se uita la mine uimit , dupa care imi zambi . Se apropie de mine dupa care ma saruta tandru pe buze . El faceam ochii mari cat cepele . L`am impins de pe mine de dadu cu cl de podea aceasta scotand un sunet puternic . Nu ma interesa defel . Oricum era nemuritor ! Ce mai ? Nu`s chiar asa de “ BAKA “ . Asa`I ?

- Am acceptat doar propunerea nu si un sarut , mai pletosule ! ii atrag atentia mai dur ca de obicei .
- Gome .. spuse el uitandu`se la mine de parca numai eu eram pe planeta .



Acum incepu sa se apropie nitel de mine dare eu am trasat cu degetul pe podea o linie imaginara aratandu`I limita spatiului sau . Nu mi`am dat seama dar ma taiasem cand trasam cu degetul asa-zisa linie . El se uita insint la degetul meu .

Dintr`o miscare ma trase aproape de el si imi baga degetul in gura sa incepand sa`mi suga sangele . Eu incercam sa mi`l trag . Dintr`o data m`am oprit . Dintr`o data Itachi ma trase de mana . Ma trasa atat de tare incat cazu peste el . EL ma cuprinse cu ambele brate ale lui .

Ce pervers ! Simteam stransoarea lui . E ca si cum te aflai sub propietatea unei besti care putea sa te devoreze intr`o secunda dar nu vroia asta . Cred ?


Lectura placuta dance2 . Nu uitati cele 3 com` sunt magice deoarece va pot aduce un premiu de milioane !! Nextu` ! happy2




Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 15:31

yeee prima la comm
deci n-am cuvinte decat : next happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 3 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste sangeroasa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-