Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sunteti de acord sa pun in capitolul 53 scena de hentai [ una mica cat o furnica :o3]?
1. Da !
Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_vote_lcap100%Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_vote_rcap
 100% [ 8 ]
2. Nu !
Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_vote_lcap0%Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 15:35

Uuuu ce tare ii nextu...mai mai da pervers e Itachi
Oricum imi place...e super abia astept nextu
Nepotica mea are o imaginatie bogata kiss
Astept nextul cu nerabdare


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 15:36

next plss <3 !
esti geiala


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 15:44

esty super next plss


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 15:54

hey hey.vreau nextuuuuuu plz


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 18:01

MaY pUi NeXtuL pls K daka nu ma supyy pe tn ingrijorat very sad


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 20:23

Hei, Shiba-chan . De a cum incolo pot comenta fic-ul tau pe forum. Sa stii ca si eu astept nextu' la fel de mult ca si ceilalti. Deabea astept!!! Te pup :-*


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 20:30



Gome nu va suparati pe mine crying . Eu nu pot trai fara prieteni crying .. Voi pune nextu` happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 21:15





CAPITOLUL 16 :
Stateam asa unul peste altul imbratisati . Eu am inceput sa ii tip in fata . El imi impinse capul catre al lui si imi cuprinse buzele intr`un sarut pasional . Ceea ce a facut acum a fost un fel frumos de a`mi spune “ Taci din gura ! “

Vampirul se bucura din plin de sarut . La fel si eu . Am inceput sa ma joc cu parul lui . Degetele sale jucause se plimbau de`a lungul spatelui meu . Dintr`o data imi dau seama de cursa intinsa . Decisem sa`I fac jocul . Imi plimbam mainile pe obrajii sau si intr`un sfarsit ii lipesc o palma zdravana peste obraz .

Ka – ching ! Ti`am aratat eu , Itachi – kun . De acum inainte fii chibzuit sau veii arata ca o adevarata gramada de carne insangerata . Hahaha ! Imi venea sa urlu de placere .

- Sakura –chan … Esti obraznica . Stii ca sunt mai invarsta decat tine deci arata`mi respectul cuvenit , imi spuse el .


Hopa ! Itachi mi`a trantit`o inapoi . Ma simteam ca si cum cineva imi aruncase o placinta drept in fata , si nu una foarte dulce , as putea preciza . Dar el ? El e un pervers si jumatate . As fii vrut sa i`o trantesc inapoi dar nu puteam .


Ma indepartez de el . El se apropie de mine . Parca eram doi copiii care se jucau intre ei . Pana la urma ii spun ca ar fii timpul sa se duca acasa caci e tarziu .. El imi spuse ca vrea sa stea cu mine . Incredibil ! Credeam ca daca accept propunerea el se va indeparta de mine dar s`a intamplat contrariul . Shannaro !


Eu parasesc casa . Ma indrept catre trecera de pietoni . eram in dreptul fundaturi in care Deidara isi arata adevarata identitae . Acolo vedeam pe cineva . era o femeie . Parul blond , lung , prins in coada . Era scrof – Ino ! O vedeam pe jos de parca cineva o rapuse in bataie . Cred ca si`o primise de la Deidara.


Ma apropii de ea . In momentul in care facusem primul pas catre ea facusem un pas catre o capcana mortal . Acea femeie din fata mea era o papusa . Adevarata Ino era in spatele meu cu ghiarele gata sa ma insface .




Sari pe mine ca si cum as fii fost o bucata de carne iar ea un lup infometat . Incepusem sa ne paruim un ape alta incercand sa ne aparam . Ne zgariam , ne impingeam , urlam , darn nimeni nu ne auzea .




Zici ca era un ring de box . Mai lipsea un arbitru si atunci puteam chema si televiziunea . Sakura Regina Vampirilor Vs. Scrof-Ino .

Parca auzeam auzeam multimea cum striga : “ Sakura-chan ! Sakura – chan ! O poti bate pe Baka asta ! Haide ! Haide , papusa ! “
In fine ! Pana la urma am trantit`o de perete cu capul de am omorat`o pe loc . Jocul se termina , cu victoria meineinteles ! Ma departez de cadavrul acelei baka dupa care ma urcasem pe un zid . Aveam un echilibru uimitor . Zici ca eram o pisica . Mai ceva ca Jazmin !


Eram in fata casei mele dar se parea ca imi pierdusem echilibrul . Am cazut ! Oricum nu aveam cum sa mor deci ! Cineva ma prinse in brate … Era Itachi . Observam ochii sai rosiatici . Erau foarte frumosi . Ma pierdusem in aceea mare de sange intruchipata in ochii sai .




Asta e ! happy2 . Multumesc pentru com`urile anterioare :thnx: . 3 com`uri si aveti nextu` .
~ Ja ne Shi ~ dance2



Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 21:21

my beauty your fic is awesome
next pls :D >:D<
luv yu ! ;X my sis


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 21:24

Draga mea nepotica sa sti ca te iubi foarte mult kiss
Imi place foarte mult capitolul si ma bucur ca Sakura a omorato pe Scrof-Ino nr1
Si Itachi e asa un pervers si romantic si chiar dulce happy2
Deci astept nextu cu nerabdare yeah


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 21:31

Offf. Ficul tau da dependenta. E uimitor. Imi place foarte mult si acest capitol e mortal, asa ca hai cu nextu`. Te pup doolce si spor la scris si la idei. kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Rwre

Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 21:48

Bv , Nee-chan .M-ai uimit de-a dreptul. Felicitari. Frumoasa prindere, Itachi-kun!!!


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Iun 2011, 23:08

e super capitolul!kiss
abia astept nextul
tusi te pupa kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 18:49


CAPITOLUL 17 :

- Frumoasa captura , spuse el ranjind . Am sa ma bucur de ea din plin .




Ii trag o palmuta peste obraz ca sa se trezeasca la realitate , sa nu mai viseze cu ochii deschisi . Isi ceru un scuze cu jumatate de gura dupa care ma conduse pana in fata usii . Isi lua la revedere . De data asta i`am raspuns la salut . Din instinct … Ce ma apuca ?




Ma indrept catre camera . Imi iau camasa de noapte dupa care trag perdelele si ma arunc in patul meu moale . In aceea noapte am avut cel mai ciudat vis din toate cate le`am avut in viata mea :



Deci … Eram imbracata intr`o rochie de mireasa elegant alba imaculata si tineam in mana un buchet de trandafiri rosii . Langa mine aparu si asa-zisul mire . Cred ca stiti cine e . V`am spus din prima ca e un vis foarte straniu . In fine … Sa continui . Ne tineam de mana . Ne indreptasem catre limuzina sa neagra in timp ce lumea de fata striga : “ Sa fiti fericiti impreuna ! Ai grija de Sakura , Itachi ! “ Cand am intrat in limuzina Itachi isi dadu jacheta jos ramanand numai in camasa sa alba . Incepu sa ma sarute nebuneste . Una dintre maini ma tinea de mijloc si alta imi desfacea parul , caci era prins in coc , ca la oricare nunta . Eu ma lasasem peste el si ii raspundeam saruturilor sale . Zici ca eram ca doua animale in calduri . Am ajuns la destinatie . O casa mare si luxoasa . Ne indreptasem catre avea un pat imens cu petale de trandafir presarate pe cearsaf . Itachi isi dadu jos camasa ramanand la bustul gol dupa care .. Vai ! Nu mai are rost sa continui ! Ce cosmar ! Dumnezeule !



Ma trezesc traumatizata complet de acel cosmar . Ma imbrac dupa care ma duc in bucatarie si beau un pahar cu apa , nu ca mi`ar fii potolit setea dar simteam nevoia sa mai cred ca sunt vie … M asez pe un scaun . Simt nevoia de a vorbi cu cineva apropiat . Nu mai stau pe ganduri si o sun pe Hinata – chan ca sa vina la mine acasa . Ridic receptorul si incep sa formez numarul .


“ Ne pare rau dar persoana se afla intr`o alta convorbire telefonica . Incercati mai tarziu . Sayonara ! “ Am asteptat inca 10 minute dupa care iarasi am sunat . Acelasi raspuns ! O data m`am infuriate si i`am raspuns robotului inapoi : “ Dar eu vreau sa vorbesc cu ea acum! Shannaro ! “





Ma ingrijorasem . Ies din casa si ma indrept catre casa Hinatei . Eram in fata casei sale . Am tras cu ochiul pe fereastra . Credeam ca acolo mor de ras . Hinata se saruta cu Naruto . Ea se afla peste el . Naruto isi plimba degetele jucause pe spatele prietenei mele .Cred ca mi`am dat seama de ceva ! Atunci cand Hinata ma chema la ea la inceput se tot balbaia incercand sa imi spuna ceva dare eu am spus sa lasam balta acel subiect si sa trecem la altul vazand balbaielile Hinatei caci dupa acest obicei de`al ei nimic n`o sa mearga bine .




Am zis sa ii las in pace pe cei doi porumbei in cuibusorul lor . Pe drum ma apucase rasul . De prima oara cand s`au intalnit s`au simpatizat . Eu stiam asta . Hei ! Oare vampirii pot detecta si emotiile dintre doua personae vii ? Grozav ! Eram in coltul unei strazi cand deodata opreste o limuzina neagra cu niste initiale pe usa ei . “ U . I . “ Uchiha Itachi . Itachi crapa geamul de la masina si ma salute in stil frantuzesc : “ Bonjour . “ . Eu ii zambesc smecher dupa care ii raspund inapoi : “ Au revoir ! “ si ma indepartez de masina . El deschise usa si ma lua de mana . Ma privea in ochi . Din nou pupilele sau ii devenisera rosii cu trei puncte negre pee le . Hipnoza mortii . Atunci el imi spuse sa urc in masina .




3 commuri si aveti nextu` . Lectura placuta dance2



~Ja ne shi ~ sau cum i`a zis Sakura-chan lui Itachi-kun “ Au revoir “ happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 18:54

hehe tare imi place partea cu nunta =]]]
esti geniala si cred ca stii si tu asta :>
deci vreau next repede!>:)
hipnoza mortii =))


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 19:04

Super, Nee-chan! Felicitari! kiss Bravo! Astept cu nerabdare nextu! dance2 Va pup pe toti! rusinos kiss hi! .Ce cosmar, Sakura-chan! (pentru tine) happy2


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Toto
Academy Student
Academy Student
Toto

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satu Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal
Stare de spirit Stare de spirit : Buna

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 19:19

da l-ai pus ii super tare :P
>:D<
Sus In jos
Sakura-nechan
Academy Student
Academy Student
Sakura-nechan

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 19:21

deci ce schimburi facem noi aici sa mor io =))
ii super capitolu:*
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 19:30

Salut scumpo kiss
Sa sti ca iti ador ficul si imi place foarte mult capitolul asta
Abia astept nextul happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 12:33

vai......da cate capitole ai pus ? Ca era sa fac spume la gura , pentru ca nu mi-ai spus angry
n-am nimic de comentata si doar vreau next ca de nu te bat cu ciocanu lough
te rog sa ma anunti cand pui next in love
bye hi!


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 17:11

CAPITOLUL 18 :



Urcasem in masina . Acea hipnoza merge ape campul de batalie ca hipnoza mortii , dar cu mine era ca hipnoza perversitatii . Ma uitam la gatul sau cu o ardoare nemaipomenita . Era setae de sange . Cad in plasa . Ma urcasem peste el . noroc ca geamurile limuzinei erau negre . Era asa peste el holbandu`ma la gatul sau . Nu mai stau pe ganduri . sar la gatul lui si il musc . el ma mangaia pe spate lasandu`ma sa`I beau angele in voie . daca chiar ma gandeai bine , lui chiar ii placea sa ii beau sangele . Clar ! e pervers ! Asta am stiut`o din prima zii in care l`am cunoscut .




Mana lui cobora din ce in ce mai tare pana cand ajuns la destinatia mult dorita . Ma prinse de acea zona dupa care am tresarit dandu`mi seama de gestul placut . Ma ridic de pe el si incep a ma napusti asupra lui cu o furtuna de pumni . In tot acest timp el radea . Dumnezeule curat ! Ce e cu omul asta ? Oare cand era in viata acum vreo 60 de ani era la fel de pervers sau aceasta abilitate a fost preluata din generatie in generatie in familia Uchiha . Sincer , nu stiu . Im familia Haruno , abilitatea posedata era furia , bineinteles .




Limuzina se oprise dintr`o data . Eu ma clatinasem . Ma indepartam de Itachi dar el imi raspundea inapoi . Era sa cad jos din masina , dar Itachi imi prinse capul si imi linse incet gatul gata sa`si faca miscarea . In timp ce imi lingea gatul il bufni rasul . Deci era o pacaleala .
- Haa ? Nu din nou !! Shannaro !!
- Ha Ha Ha ! Ca sa vezi ce`ti pot face daca mai esti obraznica Sakura-chan . Ha Ha ! imi spuse el pe un ton mai strident . Oi fie eu mai batran si putin pervers dar stiu cum sa obtin ceea ce`mi doresc . Era sa uit , ai avut acel vis ?




Bine ! In legatura cu abilitatea sa de a fii pervers “ putin “ era foarte putin spus . Si stai un pic ! Cum de stia de vis ? El mi l-o fii trimis ? Poate facea parte din efectul hipnozei perversitati ? Cu siguranta . Itachi cred ca e cel mai mare pervers pe care l`am intalnit vreodata . Cred ca el a dat in aceasta lume barbatilor de pretutindeni abilitatea perversitati . Abilitate detestata de femei ! Nu ii raspund la intrebarea adresata de el .

Limuzina se oprise a doua oara . De data asta am fost pe faza . Destinatia noastra era o academie de vampiri plasata intr-un loc mai retras . Asta explica de ce am calatorit atat de mult . Ne intampina in fata portii un barbat care se pare ca era professor acolo . Numele sau era Hidan . Bineinteles ca era si el vampir .

Am intrat in holul academiei . Eram doar eu cu Itachi . Vai ! De ce eu , sau mai bine zis , de ce noi ? Pe pletos il intampina o fata cu parul roscat , ochii rosi si purta o pereche de ochelari . Ea il imbratisa si ii dadu o sarutare aprinsa pe buze aratandu-si bucuria .

In momentul acela ma cutremurasem . Cine era aragazul ala cu patru ochi ? Vedeam un ecuson pe camasa ei . O chema Karin . deci , Karin , sa nu te astepti la o saptamana prea placuta caci cand cineva se pune cu mine , o va incurca . Dup ace isi termina sarutarea se uita mirata la mine si il intreba pe pletos :

- Ita – kun . Cine`I asta ? Ce vrea ? sa ne lase singuri ! haide ! stiu ca`ti place Ita – kun . Iti ador perversitatea . Haide !
Nu termina de rostit vorbele ca il mai saruta o data . Eu ce rol aveam acolo . Ma retrag pe furis din acel peisaj siropos intorcandu-ma in limuzina . Ii spun lui Gaara sa ma duca acasa . El era un adolescent foarte amabil . Il admiram foarte mult . In el puteam avea incredere tot timpul . nici o urma de perversitate pe fata lui . Ma duse acasa dupa care isi lua la revedere . Intru in casa si ma descalt . Ma arunc in pat si imi afund trupul si mintea intr-un somn bine meritat . Sa nu mai am vreun vis de-ala !

Nu uitati ! 3 comuri si aveti nextu` . va multumesc happy2 din suflet pentru toate comentariile . Sunteti tari :thnx: .

~ Ja ne Shi ~




Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 18:57

Sis e superb .....da nextuuuuu...hai noooo


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 44321453




Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:25

frumos! :))
dic fite pe Karin =]]
o carpesc de imi mai pupa barbatu biciuitor
:))))
bravo bravo spor la mai multe:))


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:30

Scumpa mea te iubi mult sti asta nu? in love
Imi place foarte mult capitolul
Da ce imi vine sa o strang de gat pe Karin...sper sa-i dea o lectie Sakura biciuitor
Astept nextul cu nerabdare happy2 kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:43

Bravo !! In sfarsit ai pus nextu' . M-ai uimit! Felicitari Nee-chan!


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste sangeroasa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-