Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

Sunteti de acord sa pun in capitolul 53 scena de hentai [ una mica cat o furnica :o3]?
1. Da !
Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_vote_lcap100%Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_vote_rcap
 100% [ 8 ]
2. Nu !
Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_vote_lcap0%Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 00:13

Buna am trecut si eu pe aici.


Un trandafir intodeauna sufera. Dragoste sangeroasa - Pagina 12 896861

In iubire, in familie, mereu, absolut mereu.

Este fragil, dar tepii lui te pot rani.

Te poti considera un trandafir numai cand esti puternica.

Orice trandafir are ceva special : este poet, scriitor, fotograf, orcie, absolut orice.

Este sensibila, dar in acelasi timp puternica.

Buna la inima dar in acelasi timp egosita.

Nu este perfecta, dar totusi te atrage.

Fetele sunt trandafiri, dar acum sunt boboci.

Intro zi vor inflori, si isi vor dezvalui frumusetea...
Sus In jos
patricia
Academy Student
Academy Student
patricia

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : is a secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa merg cu prieteni mei la plaja
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,aproape dar daca as avea baiatul pe care il iubesc langa mine as fi si mai fericita

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 10:01

Buna ai venit de la mare ca nu mai pot? .. ..  ..


De ce nu vrei sa schimbi lumea,de ce rasetele unui copil au pierit?


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Images?q=tbn:ANd9GcSSTfufZiQ0x4BIrgGjnjoTDHdpK6-5LtqM_ChqJ3TnOrnfei7R
Sus In jos
patricia
Academy Student
Academy Student
patricia

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : is a secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa merg cu prieteni mei la plaja
Stare de spirit Stare de spirit : fericita,aproape dar daca as avea baiatul pe care il iubesc langa mine as fi si mai fericita

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 17:45

te rog te implor pune nextu ca ma omori,draga ce mai vrei sa-ti fac daca as fi langa tine m-as pune in genunchi pune-l daca poti azi ca nu mai pooooott si kiss


De ce nu vrei sa schimbi lumea,de ce rasetele unui copil au pierit?


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Images?q=tbn:ANd9GcSSTfufZiQ0x4BIrgGjnjoTDHdpK6-5LtqM_ChqJ3TnOrnfei7R
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 14:39

te roooooooooooooooooog mult de tot sa pui continuarea k pana acum n-am mai citit nici un fic itasaku atat de frumos si care sa nu fie abandonat. deci te imploooooooooooooooooooooooooooooor sa pui next very sad sad crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 16:08

CHAPTER 49 :

Acest sir de case mi se parea prea... bengos, vorba Kiriei. Dar acum nu`mi fac griji pentru acest detaliu nesemnificativ care in viitor poate va conta, cine stie... Taci Sakura, doar nu iti imaginezi vreun viitor cu Ita-kun, nu ? Asta`i buna, din nou insser me. Taci Baka ! Ops. Cred ca m-am facut singura proasta.Em... asta e rusinos.

Dintr-o data sinusurile mele sunt controlate de un miros aparte, diavolesc. Mmm. Era miros de sange, unul puternic.
Cred ca lupta deja incepuse. Ma las ghidata de miros pana ajung in fata la Central Park. Ce legatura avea Central Park cu lupta pentru tronul vampirismul. Dintr-o data se deschise un portal din care iesi Tina.

Ma prinse de mana si ma trase inauntru. Uau, fantastic. Deci, imi imaginez vechiul Central Park: un parculet linistit, cu aer curat in care domnea o atmosfera de pace. Acum sunt in fata unui castel, similar cu cel al contelui Dracula. Se simtea o oarecare atmosfera de ura in ea, frica si moarte. Acum mirosul de sange era si mai puternic. Doamne ai mila de mine si de nasu` meu. Asta e din ce in ce mai infricosator. Tin minte ca m-am uitat la un film cu dracula intr-o seara cu furtuna, tipic.

Mda, acel film m-a facut sa o iau pe Jazmin, deoarece auzeam zgomote in casa si vedeam umbre. Vroiam sa pasesc catre castel care era la vreo 700 de metri distanta de noi, dar un fior imi trecu prin tot corpul, eu ramanand nemiscata ca o stana de piatra.

Tina se uita ciudat la mine. Dintr-o data din pamant iesi ceva . Un fel de mormant . Cand usa se deschise un scartait se auzi ceea ce ma enerva la culme , acum ca auzul meu e mai fin. La d***u`. Vampirismu` asta ! Dar ma concetrez de " continutul " mormantului. Cand vad cine e in el, credeam ca acu` cad pe jos de uimire. Mdea... Era Deidara . Dar ce se intampla acum ? cine l-a inviat? Cum a putut ? Dar cine a facut asa ceva ?

Bine ca Rin nu e aici ca ar fii pierdut sarcina cand l-ar fii vazut. Ah Sakura nu glumi e un lucru serios. din pamant mai iesi un mormant. Tot Deidara era in acela. Hmm... Cred ca era geamanul sau cu care am avut o relatie. Off .

De ce eu ies cu toti destepti acestia aerieni. Imi dau ochii peste cap , intre timp cei doi incepura sa se miste. Uu , nasol. Acum nuanta ochilor lui Deidara care erau odinioara albastrii ca smaraldul s-au transformat intr-un gri posomorat. Si-au scos sabiile si erau gata de atac. Pai nici eu nu ma voi lasa mai prejos, ca doar o am si pe Tina.

Ei , acum o lupta se va incinge intre mine, tina , asa-zisul meu cumnat si ex-ul meu care acum nici nu`l mai recunosteam. Dar oricum nu`mi mai pasa de el. am stat cu el doar asa... De distractie, ca sa fac gelos pe cineva anume .Eh , taci Sakura ! Ca o sa spui cu siguranta ca pe Itachi. Oh nu ! Am spus-o . il plac pe pacaliciul ala pervers ! Da` acum nu stiu de ce o zic . Poate din cauza mirosului asta nenorocit de sange.


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 16:23

A dat Doamne de ai venit cu Maretul Next huh?
Ce pot spune decat ca intotdeauna ca il iubesc in love
E fantastic huh?
Si haide repede cu Nextu' please
Roxy te pupaceste! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 16:54

Ai venit?!Urrra nr1 si nextul..ceva magnific!scuze ca te zapacesc mai mult dar sa stii ca chir daca nu de asa mult timp ai pus continuarea,logic e sa vreau continuarea continuarii hi!


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 17:06

Mssssssssssssssssssssssssssssssssssssss mult de tot k ai pus next k mai aveam un pic si ma aruncam pe geam.K intotdeauna e fantastic si sper k nextul sa vina mai repede k asta k dak nu te ike happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 22:07

NEXT!! Atata am de spus happy2 . Atept next.


Un trandafir intodeauna sufera. Dragoste sangeroasa - Pagina 12 896861

In iubire, in familie, mereu, absolut mereu.

Este fragil, dar tepii lui te pot rani.

Te poti considera un trandafir numai cand esti puternica.

Orice trandafir are ceva special : este poet, scriitor, fotograf, orcie, absolut orice.

Este sensibila, dar in acelasi timp puternica.

Buna la inima dar in acelasi timp egosita.

Nu este perfecta, dar totusi te atrage.

Fetele sunt trandafiri, dar acum sunt boboci.

Intro zi vor inflori, si isi vor dezvalui frumusetea...
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 13:47

Heya dears ^^. V-am pregatit un next mumos si ciudatel , scuzati ca a durat atat , da` sora mea mai mica mi-a sters schitele si na ... lough Apropo , eu am vreo 6262 de vizualizari si abia scot vreun comentariu din gurita voastra . Apai fratilor ! Va rog , eu trudesc sa scriu acest fic . ;) Va rog . ;) Lectura placuta ! dance2


CHAPTER 50


Hmm , am ajuns eu o drogata? Heh, daca te gandeti mai binisor, suna chiar amuzant. Eu sunt Sakura Haruno, drogata vampir . Dar sa lasam genul asta de revelatii si sa ne bazam pe suspectii acestei lupte ... incitante. Deci , ma aflu in acest taram infricosator alaturi de tina si suntem gata sa luptam cu Deidara , sotul prietenei mele , sau mai bine zis raposatul sot si de geamanu` sau nerod care mi-a tras clapa cu scrof-Ino si cu care am stat sase luni , insa inca nu ii stiu nemele , deoarece s-a dat drept fratele lui , dar sa nu mai lungim atata vorbaria , ca mi se imbarliga limba in gura. Deodata din mainile celor doi au iesit doua ... guri ? Ce e asta ? Zici ca suntem la disectie aici , doar ca exersam pe cadavre omenesti.

- Maria Ta , nu te speria, e doar o abilitate a clanului Ryoushi , deodarece clanul e de origine bombarider-terorist , spuse Tina vazandu-mi nedumerirea de pe fata.

Terorist bombarier ? Dar unde sunt bombele? Multumesc tina, ca m-ai bagat si mai tare in groapa asta plina de atatea intelesuri. Cei doi gemeni au strand pumnul in mana lor aparand un fel de clei alb , gretos. Oh frate , ce gretosenie mai e si aceea. O oarecare greata imi cuprinde stomacul facandu-ma sa vars, dar ma abtin. Dupa un timp au strans din nou pumnul , cleiul lor modelandu-se si aparand sub forma unor paienjeni mici. Uu, magie ! I-au aruncat inspre noi, eu tresarind crezand ca o sa explodeze, dar nu asa au reactionat , ci au prins viata, piciorusele paienjenilor miscandusera dibace, de carca chiar erau vii. Ce frumos! Asta da arta! Ma uit la tina si citesc pe fata ei un sentiment ciudat, de parca stia ca ceva o sa se intample. Sudoarea se scurgea pe fruntea ei, stresul terminand-o.

- Sakura -sama , feriti-

Dar nu apuca sa-si termina vorbele ca Deidara spuse cuvantul " Katsu ! " iar paienjenii au explodat, formand un nor imens si impenetrabil de fum. Oh nu , nu fum! Mi-a luat ceva timp ca realizez asta, dar sunt claustrofoba. Tin minte ca in copilarie ca am suferit si de balbaiala, dar am tratat`ocu terapie intensiva. Tina se afla in aceeasi stare. Atunci ma gandesc sa actionezm, sa nu mai stau pe ganduri. Daca ma gandesc bine. eu niciodata nu am invins pe cineva sau am salvat pe cineva, ci am fost salata. si atunci cand hinata a fost atcata.. Itachi a salvat-o pe ea , si pe mine. Trebuie sa fac si eu ceva ! Decid si ma arunc in bolta de fum incercand sa-mi tin respiratia sa nu respir acel fum. Ajung intr-un final in fata celor doi. Acestia au inceput sa rada infundat, de parca am picat in vreo capcana sau ceva de genul. Vreau sa pasesc in fata, dar numa pot misca. Cand ma uit in jos , vad cum cleiul se urca pe mine inghitindu-ma cu totul , oprindu-se cand ajunse la gatul meu. Of , shimatta ! Am picat in plasa asta ieftina! Acu` a acu` ! Am vrut sa ajut.. si am ajutat. Macar nu va muri vreun supus de al meu sau un prieten. Lacrimi mi se scurg pe obrazul meu.. Dar cum? Nu spunea Naruto ca corpul meu nu mai produce fluide. Fata imi era scaldata de mii de lacrimioare cristaline care se scurgeau pe cleiul explozibil. Acum stau acolo, cuminte , asteptandu-mi sfarsitul . Imi pare rau Rin , ca nu o sa fiu acolo langa tine cand vei naste, imi pare rau Ruka ca nu mi-am petrecut timp cu tine, imi pare rau Kohana , ca nu am ajuns sa te cunosc cu totul , imi pare rau Kiria , ca nu o sa te mai vad pe tine si pe copii tai , imi pare rau hinata si Naruto, ca nu sa va vad fericit... Imi pare rau , Itachi , ca nu te-am putut iubi cum trebuie , imi pare rau ! Ei , pot muri cu constiinta impacata.


- Sakura, a venit timpul sa mori. Nu e dorinta mea , ci a stapanului meu. Corpul meu se misca fara vointa mea, spuse deidara in timp ce isi pregaea tehnica finala.

- Dar Deidara ! De ce ? Rin te iubeste si te va iubi mereu, de ce ai ales acest lucru? Nici nu stii in ce stare se afla , plange de parca nu mai are scop in viata. Te rog , gandeste-te.

- Ehe , asta`i buna! Am zis eu ca nu o iubesc ? O iubesc mai tare ca orice, am iubit-o de cand am intalnit-o- acu o mie de ani. Inca o port in inima mea.Si sunt foarte mandu ca o sa am copii cu ea, un mostenitor. dar, ce vroiai, sa il dau mai bine pe pruncul meu animalului de Kiba decat sa ma dau pe mine ?

- Trebuia sa ma sacrific eu ... se auzi o voce feminina din spate foarte cunoscuta.

Ma uit in spate si o vad pe Rin cu pantecul deja marisor, cu o privire furioasa si cu nici o retinere asupra lui Deidara. Acesta se uita mirat la ea, nu`l condamn. eu zaceam acolo intr-o ipostaza mai ciudatica asupra ei.



That`s all friends^^ . roll Sper ca v-am satisfacut. Va rog ascultati-mi rugamintea. Z`bye !
__________________________________________________

Poze :
Deidara cu limba in palma : http://www.foroswebgratis.com/fotos/1/3/0/4/2//1112899deidara.png
Sakura plangand : http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRF-DN5WaTTmKgrD0JzEpQJLDESlYErxPp16GtdkDvVxHBwX7RN

Melodia capitolului :


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 15:48

suuuperrrrrrrrrrr,dar ce se v-a intampla?Cine v-a muri?Sakura sau Rin?hai cu nextul happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 16:14

SCZ k nu am mai dat comm de mult dar a venit verisoara pe la mn si a trb sa stau cu ea. Ai un fic super si abia ASTEPT NEXT happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 20:22

Soooooper... Deabea astept nextuu' huh?

Deci imi place la nebunie in love

please

Roxy te pupaceste kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 12:21

scuze de 'deranj' dar unde e nextul? think de mult nu si-a mai facut aparitia si incep sa vad stele verzi si te rog sa il pui rapid deoarece e super ficul tau .....c hmm...?! mdah.....apuc batranetile pana sa iti vad nextul,te rog grabestete rusinos


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 13:19

Dear , il postez maine . Te rog sa nu faci stop cardiac pana atunci . lough


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 11:32


M-m gandit sa va indulcesc ultima zii de vacanta cu un next frumosel a la Shiba !
Chapter 51 :

Viata e un joc nesabuit s riscant de noroc. Uneori trebuie sa risti o anumita suma pentru a`ti intretine viata, dar cand prietenii tai sunt suma... pur si simplu renunti, pentru ca din momentul in care ii pierzi, ai game over. Dar, daca te sacrifici pe tine , oare se poate remedia pierderea ? Poate ca da.. poate ca nu. Insa in acest moment nu este timp de gandire, trebuie sa ma gandesc. Hmm , daca va muri Rin moare si pruncul ei , dupa care voi muri eu de tristete. Pai , daca mor eu oricum nu o sa mi se duca dorul nici cat negru cu unghie. Nu stiu de ce am crezut ca inca mai am prieteni, familie ... Da` ce spui Sakura ? Itachi te iubeste ! Si Kiria , sora ta ! Cu toti te iubesc , numai ca tu pe cat de baka esti nu`ti dai seama din capsorul asta al tau. Mai taci oda- Stai ! Cred ca tu nerusinat`o ai dreptate..
Mreu am fost iubita dar nu mi-am dat seama. Hehe , intr`un moment sincer , chiar o sa`ti lipseasca o persoana cu care o sa ai divergente , cu care o sa te certi .
Lacrimile continuau sa curga in siroaie pe obrajii mei, acestea ajungand pana la clei. In momentul in care au facut contact cu acel material lipicios, se topi, eu eliberandu-ma din acea stransoare. Uau , trebuia sa ma apuc de plans mai repede. Hm , macar de-as fi stiut ca pot plange din nou. Poate o fii vreo dereglare ?
Arunc o privire catre Deidara, care nu era atent defel la lupta, statea cu privirea atintita asupra marii si unicii lui iubiri, Rin Ryoshi , a.k.a. Beca. Hehe , ai zice ca se uita la ea ca in prima zii in care a vazut-o, pacat ca nu am prins ziua aia. Hei , acum imi dau seama ca lipsesc mereu cand se petrece actiunea, sau uneori sunt chiar eu cauza problemei. Eh , unde da si unde crapa , vorba mea.

- Nu te uita la mine asa ! Nemernicule , de ce ne-ai parasit? Macar de mureai intr-o lupta dar de buna voie ? Ce aveai de gand ? Mereu imi spuneai ca vrei sa ai un copil , baiat , sa fie mostenitor , cu ochii mei si culoarea parului tau. Seara cand adormeam ma pupai pe fruntea si imi spuneai " Noapte buna , floarea mea de foc. " Deidara , imi - imi lipsesti ...spuse Rin cu o privire trista pe fata.

Deidara era uimit, si trist in acelasi timp. Eu stiu ca el o iubeste, la fel si ea , insa nu are destula credinta. Trebuie sa creada in ea. Nu stiu cum de am ajuns sa spun asta, ea care mereu era indrazneata si de treaba. tin minte ca se lua in gura cu toti nataraii si pitzipoancele care o barfeau sau glumeau urat de tot pe seama ei. De multe ori de lua in gura si cu profesorii , mai ales cu doamna profesoara de matematica , o profesoara batrana , care toata lumea astepta sa se pensioneze.
Acum ... a devenit cum eram eu in trecut , o fata fara incredere in sine, timida. Ca sa vezi cum se invarte roata vietii. Ce cliseu! Cand observ chimia dintre cei doi, ma pufni rasul. Stiu ca nu e momentul de ras, dar trebuia sa`i vedeti. Ca doi copii de gradinita care se plac. In acel moment Deidara se apropie de ea . Rin pasi in spate de parca ii era frica , de parca cine stie ce fiara se apropia de ea sa o manance pana la ultimele ramasite. La un momentdat se opri , nemaiavand incotro. blondinul o prinse de talie si incepu sa`i pipaie pantecul marisor , deja bebelusul aratand primele semne cum ca ar fii un baietel voinic si frumusel. Ea isi pleca privirea in pamant , insa Deidara ii apuca cu doua degete barbia si isi atinti ochii sai de smarald fix in ai ei , incercand sa o vrajeasca. Mdea ... Rin , sa te vad ! El incepu sa ii sopteasca ceva . Nu am inteles prea multe insa am distins doua cuvinte cu totul speciale. " Te iubesc ... "

- Deidara , asculta , daca vrei sa o ceri din nou in casatorie pe rin striga si tu putin mai tare sa te auda si popa de la biserica ca ma ai pe mine ca martor si s-a rezolvat ! spun eu cu un zambet pe fata care cu timpul se extinse si se transforma in rasul meu isteric.

Cei doi au inceput sa chicoteasca lenes, pana cand Deidara isi apropie buzele de a lui Rin si o saruta pasional , artistic puteam sa zic.Ah , ce cuplu fericit . imi aminteste de mine de Itachi , doar ca ei nu se bat , si eu cu Itachi nu suntem un cuplu ! Of , ce gura mai am ! Dupa ce rupsera sarutul am pornit sa o cautam pe Tina care sigur isi rdea unghiile de teama si stres ca cine stie ce am patit si pornim catre locul luptei lui Itachi cu Jiraya. Itachi , rezista , venim imediat !

_____________________________________________________________

Chapter 52 :

Cineva spunea ca viata fara pace ar fii un adevarat calvar , multi oameni , chiar mii si-ar pierde viata in razboaie , in moartea instanta. Se mai spunea si ca viata fara iubire e imposibila , vei muri singur , in chinuri groaznice , pamantul astfel ramanand pustiu, numai pacea si linistea donind pe el. Multi oameni sunt pusi sa aleaga intre pace si iubire. multi aleg pacea , dar eu una aleg iubirea , si nu cred ca sunt singura. Inca nu se stie cum arata viata fara pace , cum arata viata fara iubire , si nici cine a pornit aceasta istorisire. Important e ca noi suntem siguri pe ceea ce facem , avem credinta in cei dragi , ne ajutam reciproc, la fel ca familia.
Eu , Rin si Deidara ne plimbam pe o alee prafuita, ca in vestul salbatic as putea adauga , in cautarea camaradei mele Tina , care sigur isi roadea unghiile de spaima si stres ca cine stie ce am patit. Ia s`o mai tin putin pe jar ! Dar sakura , nu cumva sa o mai pui sa se streseze pe saraca tina , care poarta deja atatea poveri in carca de-ale tale si ale pletosului aluia. Mna .. am ajuns eu asa de sadica ? Sakura , vampirita sadica drogata cu mirosul de sange. Ce revelatie frate ! Ma mananca ideologia asta a n****i ! Mergem si mergem pana ce dam de Tina care se invartea in cerc. Ma apropii de ea s o speri , aceasta tresarind ca arsa.

- Sa - Sakura chan , adica Sakura-sama ? Ati patit ceva ? Va doare ceva ? Va rog spuneti-mi ca n-ati patit nimic ! spuse tina cu o oarecare teama in glasul ei tremurand.

Eu o linistesc ca sunt bine , aceasta rasufland usurata. Macar mi-am mai o piatra de pe inima . Vroiam sa pornim la drum , dar atunci imi aduc aminte de un detaliu , unul mare ! Rin ! Nu poate sa vina , sub nici un caz ! e insarcinata ! Trebuie sa ma gandesc la ceva. In acel moment le spun ca voi merge numai eu cu tina deoarece nu vom putea merge tot. deidara se prinse de smecheria mea si imi trase cu ochiul , semn ca imi multumeste. Ii intorc miscarea dupa care cei doi plecasera. Hei , am citit intr-o anumita revista ca si cand esti insarcinata poti sa ti-o tragi si inca cum ! Iisuse Hristoase ! Sakura , ce ai ? Mai nou te intereseaza subiectul " Family & Hentai ". Nu vreau sa mai stiu nimic . Oftez scurt dupa care pornim la drum. Cu toate ca eu nu prea stiu sa ma bat sau ceva de genu` , o sa fac orice sa`l ajut pe pletos. Pornim la drum , grabindu-ne ca nu cumva sa pierdem vreo secventa unica pe Terra , sau cihar in intregul pamant. din nou ,ideologie!
Acum ne apropiem din ce in ce mai tare de locul luptei, emotiile mele punandu-se deja pe jar , interiorul meu arzand cu totul. Am ajuns ! In fata noastra se afla jiraya cu o sabie in mana , plina de sange , iar Itachi era cu spatele catre noi. " Mai ,mai ! Ia uite cine a ajuns ! " spuse Jiraya pe un ton batjocoritor. Itachi se intoarse catre mine si imi afisa un zambet , dupa care cazu jos. Nu , Itachi ! Sufletul meu este cuprins intr-o vijelie de sentimente , cele mai puternice fiind tristetea si ura . Atunci izbucnesc si merg catre Jiraya , gata sa0l omor. acesta chicoti , gata sa ma loveasca cu sabia . Dar , dintr-o miscare foarte bine ticluita am ajuns in spatele lui , si imi infig mana in pieptul lui , scotandu`i inima la iveala.

- Ce frumos pulseaza... Nemernicule , l`ai omorat ! Nu te voi ierta pentru asta ! spun eu cu privirea atintita catre el si ii strang inima aceasta pocind , Jiraya murind in chinuri .

Ma uit la
Tina care se uita infricosataa la mine. Dar ce aveam ? doar stia ca nu ii voi face nimic ma uit intr-o balta sa imi vad reflectia si palesc ! aveam ochii ... rosi, asemeni unui vampir. Ma apropii de Itachi si soptesc : " Itachi , nu muri !" dupa care siroaiele de lacrimi incep sa curga din nou.
- Hehe , asta e prima data cand mi-a spus pe nume , Sakura , spuse el prinzandu-mi fata cu mana sa .

Tina veni si imi explica ca exista doar o cale de a`l salva , si aceea este sa il las sa`mi bea sangele. Eh , a venit si momentul ! Dupa un minut imi mai spuse ca trebuie sa il bea sub apa, pentru ca asa nu voi simti durerea. De acord. Il prind de dupa cap si ne azvarlim in apa. el ma imbratisa si isi infige dinti in gatul meu , in timp ce gemeam.

Com` please ! roll


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 12:26

super marfa tare misto!!!!!!! huh?
Ce tare e!!!!!! in love
Next!!!! please
Pupici dulci! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 13:23

Haha vreau neaparat nextu >:)
siisu meu diabolic <3
A fost mistoooooo
Acum imi trebuie o vuvuzea sa iti cant o serenada =]]
Z`bye


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Mar 13 Sept 2011, 17:32

super extra super marfa.abia astept nextu dar acum k a inceput scoala nu te mai grabesc k styu k e greu. eu abia am inceput si deja ne-a dat teme. down dar sa nu te culci pe o ureche si sa ne faci sa asteptam saptamani intregi. ok? happy2 spor la inchisoare.....adica la scoala lough


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Mar 13 Sept 2011, 19:29

Pur si simplu m-ai uimit totalll huh? !!
Am ramas cu gura cascata 2 metri .
Este super grozav acest fic! Il ador ..nu ! Il iubesc !
Imi pare foarte rau ca nu am mai venit cu cate un com dar am fost prinsa in toata nebunia asta cu scoala..
Dar acum tot ce vreau este NEXTUL ! Asa ca te rog fumos cu ciresica deasupra sa pui nextul repede kiss



Dragoste sangeroasa - Pagina 12 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Mier 21 Sept 2011, 22:14

pls next very sad happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 20:48

'gemea' ce imi place cuvantul asta lough nexturile ...ca au fost 2 capitole au fost superbe dar cred ca v-a urma o perioada luuunga pana bagi nextul ca mereu asa se intampla ltea minunate kiss a ficurile as


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Mar 11 Oct 2011, 12:05

Eha!! Next ca nu a chef de comentat!!=)))) Vin altii!


Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 19:01

next pliz.........te roooooooog. e super tare



Dragoste sangeroasa - Pagina 12 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Dragoste sangeroasa - Pagina 12 575281br5nqkcttj
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 21:22

shiba te ROG FRUMOS sa pui nextca nu mai pot de asteptare very sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste sangeroasa - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 12 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-