Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sunteti de acord sa pun in capitolul 53 scena de hentai [ una mica cat o furnica :o3]?
1. Da !
Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_vote_lcap100%Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_vote_rcap
 100% [ 8 ]
2. Nu !
Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_vote_lcap0%Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 20:49

Draga mea sa pui nextul repede ca sunt nerabdatoare happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 22:27

Superr capitol scumpo sper ca nextu sa vina repede repede Ja ne! happy



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 14:29

varisoara ta zapacita este aici cu ganduri bune si intelete , deci ..... vai imi place foarte mult capitolul asta , il iubesc , nu ...,.. il ador in love
astept next cu nerabdare kiss ca de nu asta te asteapta biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 16:13



ANUNT : Ieri , 9 iunie 2011 , a fost ziua de nastere a unuia dintre personajele ficului meu . si anume .. Uchiha Itachi - san . La multi ani , Itachi - san !

Apropo dedic acest capitol sisuu`lui meu ^^Soricelu^^ . Te iubesc sisuu` kiss .


CAPITOLUL 19 :
Ma trezesc din somn . Motivul pentru care am vrut sa dorm nu a fost oboseala , ci ciuda ... ciuda fata de Aragaz cu patru ochi . Imi adusesem aminte de alintul dat de Karin lui Itachi : Ita - kun . vai cat o sa`mi mai bat joc de el ! Mu ha ha ha ha ! Sa nu credeti ca sunt o ciudoasa dar nimeni nu e perfect ! Suerte 1

Aud cum podeaua scartaie . Ignor asa zisul sunet si ma intorc de unde am fost intrerupta . imi inchid din nou ochii si ma gandesc la acel moment parca desprins din Infern ! Incep sa rad in somn . ITA - KUN ! Ha ha ha ha !

- Sakura - chan , ia spune`i lui Ita - kun de ce razi ? spuse pletosu` .

Tresar speriata de mosrte din pat . Dumnezeule mare ! Cand a intrat si asta aici ? Imi intorc privirea catre el vazandu`l cum se apropie de mine . Ma ridic din pat . Ma imbracasem si ma dusem in birou . Aveam un plan . Il ademenesc pe Itachi pana in biroul meu . El muscase plasa . Ma prefac indiferenta pana el se apropiase de mine si incepu mi sarute o laterala a gatului . Ma asez pe birou . El se lasa peste mine . Imi incolacesc picioarele de talia lui .

Urma faza a doua a planului . Acum imi prinse jumatatea partii mele dorsale dupa care continua sa ma sarute senzual in laterala gatului . Eram pe ultima suta de metri. Imi plimb mana prin parul pletosului . Si ... finalul ! Il prind cu putere de par si il trantesc de perete cu putere . El ranji . ma napustes asupra lui cu o furtuna de pumni . Ii strig intr`una " Netrebnicule , netrebnicule ! "

- S`a intamplat ceva ? intreaba el pe un ton calm.

De parca n`ar stii ... Oftez acoperindu`mi fata cu aplmele . El se apropie de mine . Ma imbratisa . Dadu sa ma sarute scurt pe obraz . M`am asezat pe canapea alaturi de el si incep sa`i povestesc despre Ka - Aragaz cu patru ochi . El incepu sa rada la auzul acelei porecle .

- Vorbesti despre Karin ? Oh .. haide . A fost doar o noapte de " distractie " cu ea si se pare ca s`a simtit foarte bine , spuse el pe un ton calm .

Aha ... deci a fost DOAR o noapte . nu e asa de grav . Chiar a trebui sa`l iert . Sa`l indemn , sa`i spun ca mai are 1001 de nopti de " distractie " cu ea . Desigur ! As face toate asta .. Daca as fii o BAKA ! Da de unde ! Si inca spune pe un ton atat de linistit . Nerusinatu` ! Si fix cu Karin a facut asta . Mi`e de ajuns . ma ridic de langa el si fug catre iesire . El ma prinde de mana dar eu il azvarliu din nou in perete .

Apas clanta usii lasandu`l pe Itachi in casa mea incuiat acolo , de parca nu ar putea iesi de acolo . cine se credea el mai exact ? Elvis Presley intors din mormant ? Johnny Deep ? A ! Am gasit ! Brad Pitt ! Sa te ia dracu` , Itachi !

Trantesc usa . Ma indrept catre casa mamei mele , care este decedata . Il mai am doar pe tata care acum este cu o ... Cred ca intelegeti . Doresa`mi pastrez limbajul decent . Acolo aveam laptopul . Doream sa vorbesc pe messenger cu Hinata . imi introduc id meu de messenger : Saku.Haruno .

Just a Dream : Hei Sakura - chan ! Ce faci ? cum de ai mai trecut pe la casa mamei tale ?
Cherry Flower : Hei Hinata ! Poveste lunga ... cum de nu mai raspunzi la telefon?
Just a Dream : Aa .. Poveste lunga ? laughing
Cherry Flower : De mult nu ne`am mai destainuit una alteia ... Ai un secret sa`mi zici ?
Just a Dream : Aa.. Pai , Sakura - chan ,trebuie sa ies ! Mai vorbim . Ceao !

Just a Dream has signed out .

Desigur ! Era cu Na - Ru - To ! De ce ! Viata Cruda !


Nu uitati ! 3 commuri si aveti next . Lecturare placuta dance2


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 16:39

Super, bravo Nee-chan. ⭕ Hai cu nextuu' ca sunt nerabdatoare. (sa vii si cu idei) in love kiss happy2 happy


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 16:59

supper n-am kuvinte... ::)):


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 18:21

i love this cap >:D<
esti geniala! si ti-o voi spune de cate ori va trebuii
Miha te :*
hai cu nextu =]]


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 20:14

Scumpa mea imi place foarte mult nextul happy2
Ita-kun? lough imi place asta
Sper sa o stranga Sakura de gat pe aragaz cu patru ochi ca de nu biciuitor o omor eu
Astept nexul cu nerabdare kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 22:17

WTH?:opsesc si eu cateva ore si u deja pui 3 sau 4 capitole?Anyway,next plzzzzzzzzz


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 23:48

DEDIC ACEST CAPITOL SURIOAREI MELE GEMENE PENTRU CA PE DATA DE 12 IUNIE 2011 VA IMPLINI 12 ANI ! LA MULTI ANI SISU` !



CAPITOLUL 20 :



In timp ce Hinata era cu Naruto eu traiam in propia mea viata imaginara . Dupa axpresia fetei mele paream a fii o drogata care`si luase doza zilnica . Ma indreptam catre apartamentul meu . Spre norocul meu Itachi nu era acolo . Vad pe frigider un bilet de culoare rosie pe care scria un mesaj :


" Draga Sakura - san ,


Te rog sa vii pe strada Yoruchi nr. 19 . Te astept acolo !


Te salut ,

Pletosu`



Vai ce dragut ! Si`a spus pletosu` ! La naiba ! Sakura - chan ! Trezeste`te din aceasta visare ! Rup biletelul in doua dupa care ma imbrac si ma indrept catre adresa descrisa de el in biletel . am ajuns acolo dar nu era . Desteptu` mai si intarziase . dupa 15 minute de asteptate veni si Itachi . Acesta imi spuse ca va trebui sa merg cu el la ceva meci de fotbal la care Aragaz cu 4 ochi era majoreta . am acceptat . doream sa`i fac in ciuda lui Kari ca eram cu Ita-kun al ei . Mu ha ha ha ha !

Intru in sala de sport cu mandrie tinandu`ma de mana cu Itachi . Karin se uita la noi cu manie . BINGO ! Ne asezam in trbune . Imaginati`va ca acea fitoasa era si majoreta ! Cand se termina meciul auzeam majoretele cantand : “ Un , doi , trei , patru iar am pierdut campionatu` , cinci , sase , sapte , opt nu renuntati , fiti in top ! “ Ma rog ..

Dupa ce se eliberara tribunele , Hidan il chema pe Itachi in birou sa discute ceva . Eu raman singura in sala. Hopa ! O vad pe Karin apropindu`se amenintator de mine ranjind diavoleste . Uau ! Imi era tare frica ! Tremuram toata . De parca mi`ar fi frica de o desteapta ca ea .

Ne luaram la paruiala mai ceva decat atunci cu Ino . Eu ii aruncasem ochelarii pe jos si ii calcasem fara mila . Ea imi rupse cateva suvite din par dar spre mirarea ei crescura la loc . Dintr`o data imi iesira coltii la iveala . La fel si ei .

Era o batalie pe viata sip e moarte intre mine si Karin si premiul era Itachi . Am inceput sa ne muscam pan ace ea ma trantise intr`un geam . Ma zgariasem peste tot dar mai rau .. mi s`au distrus hainele . Oh nu ! Gata !Acum e acum ! O trantesc pe Karin de perete si ma napustesc asupra ei cu o furtuna de pumni . Asta a distrus`o . VICTORIE !

- Bine jucat ! aud o voce din umbra .


Umbra aceea se apropia . Din umbra iesi Itachi . Trec pe langa el plina de demnitate dupa care trantesc usa salii . Vad limuzina neagra asteptandu`ma . Il rog pe Gaara sa ma duca acasa . Zis si facut .

Spre mirarea mea usa era deschisa .. Credeam ca e Itachi dar ma inselasem amarnic ! Vedeam lucrurile mele imprastiate pe jos . Ma speriasem de groaza ! Tremuram . Usa dormitorului meu era intredeschisa . Arunc o privire . Uau ! Cel care imi distruse casa era …
~ SFARSIT PARTEA I ~
Am adaugat si suspans sa va tin un pic la foc mic biciuitor . Ei dragilor , aceasta a fost partea I din “ Dragoste Sangeroasa” . De data aceasta o sa fie nevoie de 6 comentari ca sa pun capitolul 21 . Lecturare placuta !

P.S: Inca o data Roxy-chan La Multi ani si multa sanatate . Sa ai parte numai de bucurii in viata ! happy2 . Sysuu` tau Shibaa te pupa kiss !



Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 23:59

Multumesc pentru dedicatie, Nee-chan! Mi-ai dat cadoul mai devreme ! A fost super ! Suspans...Un lucru superb si taxa 6 commuri? Fie , haideti repede toti cu commuri ca sa vedem cine i-a distrus casa Sakurei! Inca odata multumesc! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 10:27

uuuuu suspans :))
astept urmatoarea parte cu nerabdare!
>:) baai astia mai puneti commuri ca va carpesc :))


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 11:48

Baaai Shibulika !!
Pune nextu' ca te omor !!
Hai mai repede 1, 2 , 3 ,4 !!
Mai repede !
Baaa !!
Hai comentati mai repede ca daca nu ..
Va tai k toporu'


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Asss10Dragoste sangeroasa - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 12:39

Vai, de cand nu am mai trecut eu pe aici... Sa-mi fie rusine... Asa, ficul este interesant si imi place cum scrii. Totusi as vrea mai multa descriere, mai ales sentimentala. Eu de felul meu sunt innebunita dupa descriere, o mananc pe paine. Asa, astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Toto
Academy Student
Academy Student
Toto

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satu Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal
Stare de spirit Stare de spirit : Buna

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 12:42

uau mi-a luat ceva sa citesc ca am ramas in urma #:-s
deci super astept urmatorul
bafta ;))
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 12:42

De ce suspans? Dragoste sangeroasa - Pagina 5 896861 A fost frumos capitolul
'pletosul' Dragoste sangeroasa - Pagina 5 947835
vezi sa pui next
daca l prind pe cel care i a distrus casa Sakurei il bag la inchisoare
Dragoste sangeroasa - Pagina 5 621493 Dragoste sangeroasa - Pagina 5 621493

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 962758 te pup dulceeeeeeeeeeeee de tot si spor la scris si la idei si pune mai multa descriere sentimentala Dragoste sangeroasa - Pagina 5 208323


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 13:44

Hei ! se pare ca va incepe partea a doua din aceasta poveste Dragoste sangeroasa - Pagina 5 384738 . Era sa uit ! Dedic acest capitol lui ℓα∂у яуσυѕнι «3 .Ea o va intruchipa intr`un fel pe noul personaj feminin din acest capitol. Sper sa`ti placa sau sa`l citesti macar Dragoste sangeroasa - Pagina 5 384738 . Lectura placuta Dragoste sangeroasa - Pagina 5 384738 Dragoste sangeroasa - Pagina 5 208323



PARTEA A II A

CAPITOLUL 21 :




Era fostul meu prieten din clasele V - VIII , Kiba Inuzuka . Are parul brunet , ochii caprui si un corp de iti venea sa te omori cand il vedeai . Acesta se infurie pe mine deoarece in clasa a VIII a am incheiat relatia cu el mai putin placut , daca ma intelegeti . Cand ma vazu ma imbratisa . Eu il trantesc cat colo intr`un perete de gemu de durere . Daca va intrebati de ce am rupt`o cu el a fost pentru ca ma inselase . Cand l`am vazut cu alta am facut spume la gura !




Am sa va explic mai pe inteles ca sa stiti despre ce e vorba . Deci .. eu am cunoscut`o pe Hinata in clasele I- Iv . LA inceputul clasei a V a ea s`a mutat la ceva Academie . Ma simteam singura in acea incapere in care nu cunosteam pe nimeni . Dar , cand a trebuit sa ne alegem colegii de banca o fata m`a ales pe mine . Era foarte draguta . O chema Rin Uchiha . Avea ochii albastrii , parul lung si blond , nu este Ino stati linistiti , si fata rotunjoara . M`am inteles foarte bine cu ea . Chiar mai trebuia sa mai vorbesc cu e. Noroc ca am id ei . Dar sa revenim de unde am pornit ! Ce dracu` cauta Kiba in casa mea ? O comoara ?




- Pe tot ce`i sfant pe lumea asta ce dracu` cauti aici Kiba ? Am rupt`o cu tine acum multi ani ! Valea de aici si da`mi pace !
- Te`am vazut cu altu` .. mormai el .
- Ei si ? Hai ca ma faci sa rad pana mor ! Cu tine nu mai am nici o treaba ! Am rupt`o cu tine acum mult timp . Ha ha ha ! Si te rog sa parasesti casa mea ca de nu te bat de`ti suna apa in cap .



Se napusti asupra mea . Parca am incremenit in fata lui . Slava Domnului ! Doua persoane au intrat pe geam si m`au salvat de desteptu` ala . Vai de viata mea si de neamul meu ! Era Deidara - kun si cu .. cu .. Rin ! de unde pana unde ? Uu ^^ ! Si se pare ca erau impreuna ! Ia stai putin ! Cred ca aceasta este fata cu care era Deidara atunci , nu scrof - Ino ! Pfiuu ! Ce usurare ! Deidara are gusturi bune ! Cei doi se potriveau . Putea sa`si spuna deja doamna Deidara ! Sper ca o sa ma cheme la nunta lor ! Sa aiba gemeni ! Uu ! Sa nu ma avant prea tare !




Ii salut pe cei doi ! Deidara parca nu ma cunostea . Ii spun pe un ton mirat ca am fost impreuna 6 luni . blodul se uita la mine ca la felul 3 . Sigur nu stia despre ce e vorba . Atunci dadu sa spuna un : " Aaa ! " Si imi spuse ca acela era frate`suu geaman care era pus de sotii ! Deci .. In toata viata mea numai un iubit am avut si se pare ca acela era un destept de talie mondiala . Atunci intreb dfratele lui mai este in viata , Deidara raspunse ca e morta . Pacat ! as fii vrut eu sa`l omor cu mana mea ! Ehe ...




Mi`am luat inima in dinti si i`am intrebat daca sunt impreuna si daca da de cand s`a intamplat asta . Rukia - chanincepu sa chicoteasca spunand ca sunt impreuna de 7 ani si spuse ca si ea era vampir . Nice ! Deci puteam sa`mi creez propiul grup de vampiri . He he ! Am mai vorbit cu ei dupa care isi luara ziua buna si iesira pe geam in timp ce se tineau strans de mana . How cute ! Oare puteam si eu asta cu itachi ? Nee ! E diferit cu el ! Ca tot veni vorba de pletos , unde s`a evaporat ?


Aud usa trantindu`se . Era pletosu` . Il intreb care`i faza cu intarzierea asta . El nu imi raspune . Eu am inceput sa chicotesc . Itachi - kun imi arata un zambet diavolesc si ma intreba de ce sunt asa de biune-dispusa . De nimic ... Pe messenger am primit un BUZZ cat mine de mare . Slava Domnului !! Era Hinata !

Just a Dream : Heii Saku !
Just a Dream : Ce faci ? Eu prima ! Sunt foarte fericita ! In al noua-lea cer !
Cherry Flower : Eu sunt bine , pe aici pe acasa . Ia zii bonita ce te bine-dispnue asa ? Hmm ? Te ascult !
Just a Dream : Sunt intr`o relatie amoroasa cu Naruto .
Cherry Flower : Ce mirare ....
Just a Dream : Stiai ?
Cherry FLower : V`am si vazut in actiune , dragilor ...


Just a Dream has signed out .



3 comm`uri si aveti nextu` ! Va salut ! Inca o data ℓα∂у яуσυѕнι «3 te roog sa`mi citesti ficu` c degeaba ti l`am dedicat Dragoste sangeroasa - Pagina 5 384738 . Va pupaceste biine de tot Shibaa <3 !



Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS


Ultima editare efectuata de catre Shibaa in Sam 11 Iun 2011, 19:55, editata de 1 ori
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 13:58

Superb. Ce dragutza e Rukia (varianta Deidara :)) ) Haide repede cu nextuu' . Deabea astept. kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 14:49

Scumpo te rog sa ma ierti ca nu tiam dat comm si la celalalt capitol dar sunt mai aeriana si nu am observat ca ai pus next.Deci sa sti ca imi plac foarte mult capitolele si abia astept sa vad ce se mai intampla. kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 15:16

vai , imi place foarte mult si astept next ca de obicei lough


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 18:20

In primul rand iti multumesc foarte mult ca mi l'ai dedicat :X
In al doi'lea iara iti multumesc
Si este foarte frumos acest capitol ca si celelalte :x
Sa vii foarte repede cu nextu' ca daca nu te pap
Uite ca sunt trei ba mi se pare ca sunt patru cu acesta al meu :X
Deci siis repede cu next !
Si multumesc foarte mult :X !


Ja Na Shi ^.\/


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 18:27

suuuuper tare.vreau nextu cat mai repede.mor de curiozitate sa vad ce se intampla.
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 20:24




Bucurati`va de capitolul acesta . Lecturare placuta ! happy2



CAPITOLUL 22 :




A iesit de pe mess . Mdea .... Are " treaba " . Saraca ! Hopa ! Vad ca intra Rin pe mess .


ℓα∂у яуσυѕнι «3 Pusi: Salut Saku !! Ce mai faci , fata ?
Cherry Flower : Hei Hei Hei ! Cine`si face intrarea pe scena ? Fain nume ti`ai tra draga ce sa zic ... eu bine aici stau pe acasa . Tu ?
ℓα∂у яуσυѕнι «3 Pusi : Pai .. In cautare ..
Cherry Flower : In cautare de ce , mademoissele ?
ℓα∂у яуσυѕнι «3 Pusi: Madame , Saku ! Madame Deidara !
Cherry Flower : Ha ?
ℓα∂у яуσυѕнι «3 Pusi: Se pare ca esti la fel de BAKA precum pari .. Ma rog .. Ma logodesc cu Deidara . Maine la ora 23:59 .
Cherry Flower : Fain punctat ... Si banuiesc ca la ora 00:00 incepe party`uu corect ?
ℓα∂у яуσυѕнι «3 Pusi: Apai cum ! Se poate altcumva ?
Cherry Flower : Nu comment !
ℓα∂у яуσυѕнι «3 Pusi: Auzi , vrei sa fii nasica noastra ? Te rog dulce ca o savarina !
Cherry Flower: Eu ? Nasa ? Rosesc tu ! Numai eu ?
ℓα∂у яуσυѕнι «3 Pusi: Nu ! Am mai ales si celalalt nas . Sa fii gata maine la ora 23:30 si sa fi pe strada Ai nr 22 . E numarul norocos a lui Dei - kun !
Cherry Flower: Ok .. Ba nu`i ok ! Cine e celalalt nas ?


ℓα∂у яуσυѕнι «3 Pusi has signed out .



Hmm ... Ciudatel ! Vroiam sa pun sa ascult ceva muzica dar numai atunci imi aduc aminte ca pletosu` era inca in aceasi incapere cu mine . Shannaro ! Defapt ce ma intereseaza . Dau volumul la maxim bucurandu`ma din plin de sunetele mirifice scoase de membri din trupa Skillet .


- Skillet ? Esti rockerita sau ce ? Ulala ! Pune si tu Natalia Kills sau ceva .. am gasit ... Brig me to life . ti se potriveste , spuse el pe un ton amuzat .
- Ma rog , mormai eu indispusa .


Il poftesc afara din casa dar inainte sa plece isi lua un "ramas bun" lung si pasional , daca ma intelegeti . Eu ii traznesc o pamla peste obrajor acesta rad tot alb cum era si inainte sa ii aplic lovitura . Dupa o jumatate de ora ies si eu din casa . era destul de intuneric .. Soarta ! Vad intr`o fundatura 5 barbati inghesuind o femeie intr`un colt . saraca ! Se citea spaima pe chipul ei firav . Ea tinea de mana o fetita . Era ora 03:30 . Alo ? La ora asta se iese la plimbare ?


Ma indrept catre ei . Acestia imi zambira nintator ! eu le intorc gestul . Il apuc pe unu de ceafa si il trantesc direct in perete . Pe altii doi ii lasasem K. O . Pe ceilalti doi ii prind de ceafa si ii trantesc cap in cap de le trosnira craniile . Tres Bien ! Dupa ce ii las fara viata , fetita ma imbratisa aratandu`si recunostinta . Eu ii spusem sa plece de langa mine caci sunt un demon . Un vampir ! Adept de`a lui Satana . Fata imi spuse ca nu sunt un vampir rau , ci unul iubitor de Dumnezeu . O duc pe fata la maica` sa si incep s`o cer pe ea de ce iesie la o asemenea ora afara , mai ales cu un copil .

- Gomen ! Gomen ! murmura ea .


Ma indepartez de ele si ma indrept catre casa . Am intrat in dormitor si m`am uitat in sifonier dupa vreo rochie sa imbrac la logodna celor doi artisi . Ma gandeam cine trebuia sa fie celalalt nas .. Voi vedea eu . Gata 1 Am gasit o rochie rozalie prinsa la talie cu o cureluta neagra . Mi`am pregatit si pantofi . Pentru prima oara nasica ! Uau ! Mai am timp sa mai fac asta nu gluma !


Ma pun in pat si a culc nitel . Era ora 09:50 . Chiar cand atipisem putin suna alarma ceasului desteptator .

- Ahh ! Fir`ar dracu` de ceas desteptator ! Shannaro !!


3 comm`uri si aveti nextu` ri . a hug va salut ! kiss ^.^


Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 20:37

Vaai siis'ule sunt artista :>:>
Si ai fuarth convorbirea dupa mess :))
Bai multumesc mult !
Esti f dragutza ! >:D<
Haide reoede k next k daca nu te pap!

Ja Ne Shi ! Te iuubesc :x !



P.S : Priima :p :X


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 21:06

super super nam ce zice:)))
nextu cu dedicatie >:) =]]]


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste sangeroasa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-