Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sunteti de acord sa pun in capitolul 53 scena de hentai [ una mica cat o furnica :o3]?
1. Da !
Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_vote_lcap100%Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_vote_rcap
 100% [ 8 ]
2. Nu !
Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_vote_lcap0%Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 22:08

Bine, bine. Vin si eu cu intarziere. Capitolul asta este super, la fel ca celelalte de asemenea. Si cum s-au implinit cele tri comm-uri asteptam next cu nerabdare. Spor la scris si la idei. Te poop doolce kiss kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 19:45

Bai ... Deci eu vreau nextu' ala mai repede ca daca nu te papicesc !
Rin vrea necstu' sa vada ce mai face sh ea p'acolo :))
Repede cu next !


<3 Te ube' siis :x ^.\/ !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 10:52






CAPITOLUL 23 :




Ceas nenorocit ! Ma rog , cine Dumnezeu l`a pus sa sune ? Ma ridic lenesa din pat imbracandu`ma rapid si indreptandu`ma catre bucatarie . Pe Jazmin n`am mai vazut`o de 2 zile ...Hopa ! Se pare ca am un musafir in bucatarie . Nu , nu e Itachi . Este Rin . Se uita la mine nervoasa . Fac ochii mari cat cepele si ma indrept catre ea cu sfiala . Rin imi da un biletel pe care scria : " Saku , sunt foarte emotionata ca nici nu pot vorbi . Comunicam prin biletele . " Uau 1 Unde suntem ? In clasa a V a ? Rin , Rin , Rin ! Vei avea intotdeauna o inima de copil ! Asta mi`a placut intotdeauna la ea si inca imi place .





Am comunicat prin intermediul biletelelor cam o jumatate de ora . Uau ! Am consumat deja 5 pagini de caiet . Daca nu stiati , si Rin este vampir . a devenit inaintea mea . deci de acea in clasa a VIII a n`am mai vazut`o . He he ! Acum mai lispea ca hinata sa devina vampir . nu , nu , nu ! Hinata va ramane asa cum este ... Macar sa mai am un om normal langa mine .






Rin isi lua la revedere de la mine si se retrase in spunandu`mi ca la ora 23:30 sa fiu gata ca va veni ea dupa mine alaturi de celalalt nas .




ORA 23:28 ...




Unde`i Rin ? Vai ce`am sa`i fac ! Aud un claxon din fata casei mele . Aleluia ! Era Rin . Langa ea il zaream pe Deidara si langa el o ubra masculina . nu vedeam cine e . Eu intru in masina cu Rin . dupa o jumatate de ora de mes am ajuns la 23:58 . Ha ha ha ! Erbiserica destul de draguta . Pasesc catre altar alaturi de Rin . In fata era Deidara iar perechea mea era ... Itachi ! SHANNARO ! Imi tineam gura ca in biserica nu se injura . Deidara si Rin se prinsera de mana iar eu trebuia sa fac tot posibilul sa ma tin de mana cu itachi fara sa i`o fracturez sau sa i`o smulg .




- Ryoushi Deidara , o iei in casatorie pe Rin Uchiha ? intreba preotul .
- Da !
- Uchiha Rin , il iei de sot pe ...
- Da ! spuse Rin .



Uau ! Ardeau emotiile in ea ! 00:00 . PArty ! Acum isi faceau dansul cei doi insuratei . Urmam eu cu Itachi ! Off ! Mergem p[e scena . Itachi ma prinde de mijloc si ma ghideaza senzual in pasii de dans . Eu nu ma prea stiam cu dansul . chiar de cateva ori l`am si calcpe Itachi si mormaiam un : " Gomen ! " diabolic .




Gomen daca e scurt ! 3 commuri si aveti nextu` happy2

Ja ne shi !


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 11:25

Superbbbb , Nee-chan!
Hai repede cu nextu' ca nu mai am rabdare. please
Gomen ca nu ti-am lasat comm la cap. 22 .
Oricum , te mananc la cina daca nu aduci cap. 24.
Glumesc! Spor la scris ! kiss in love


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:25

E sooper cap.
Abia astept next-ul asa ca pune-te pe tastat a hug


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 12:50

=> Nebunica mea ce te iubesc eu pe tine >:D<
=.Uite ca ai trei com ..
=> DeiDei al meu ;x
=> In sfarsith' ne'am casatorit ;;)
=>Repede cu next siisu' >:D<

=>Ja Ne Shi ! Te iubesc !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 15:08


CAPITOLUL 24:



Dupa cum va spusesem dansam cu Itachi pe o melodie putintel cam lenta . Eu eram aia energica la petreceri nu aia care dansa pe vals . Cand se termina melodia ma indrept catre masa mirilor . La nunta erau numai vampiri si stiti ce era AMUZANT .. Ca nimeni nu manca nimic doar bea suc . Deci cheltuielile pentru nunta nu au fost asa de mari . GRATIE VAMPIRISMULUI !


Dupa ce lumea se satura de muzica linistitoare si eleganta a valsului DJ - ul petreceri a pus melodi ceva mai energice . Aleluia . Deci prima piesa este : J-Lo si Pitbull - On the Floor . Nice selection ! Eu sunt prima in ringul de dans lumea mirandu`se de energia si miscarile mele . Itachi se uita la mine ca la felu` trei . Dupa ce se termina melodia au fost puse dansul pinguinului , bineinteles eu am condus aici , macarena , la fel si aici , menahito si muzica country .


Nunta s`a terminat la ora 06:00 . Am asteptat sa plece toti invitati dupa care cei doi insuratei s`au indreptat catre masina lor sa se indrepte catre luna de miere . Eu intru in masina cu Itachi . Mi`e rusine sa zic dar am cam baut la nunta , doar un pic . Pletosu` profita de asta . Imi saruta o laterala a gatului si eu de beata ce eram il lasasem . Se bucura din plin de asa`zisul meu " bufet " de bunaciuni , daca ma intelegeti ...



Imi cuprinse buzele intr`un sarut pasional cum nu am mai vazut in toata viata mea anterioara ! Se lasa peste mine iar eu ii cuprinsem talia cu picioarele . rupse sarutul si se indrepta spre gat spunand : " Ma tot intreb ce gust ai , Sakura ... " . Ma musca de gat dar si de data aceasta imi fu de ajuns o secunda sa il dau jos de pe mine .


Masina se opri iar eu am coborat in graba . Am deschis usa . Ma dezbrac si ma duc in baie si fac un dus revigorant . Imi iau camasa de noapte si ma pun sa ma culc . Era 07:00 . Deci va imaginati ca de obicei dormeam 12 ore . La ora 08:00 iarasi mi`a sunat ceasu` . Fir`ar al d***u` de ceas ! Cine il punea sa sune , ca eu sigur nu ! O zarisem pe Tina pe un scaun in fata patului meu asteptand sa ma trezesc . Iisuse Hristoase ! Ma speriase de moarte .


- Sa .. Sakura - sama , ma scuzati daca v`am speriat dar am un anunt important pentru tine . De maine vei incepe pregaatirile de lupta contra Jiraya deoarece acesta se pare ca ... SUSPAN lough



NU UITATI . 3 COMENTARI SI AVETI NEXTU` . JA NE SHI~ kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS


Ultima editare efectuata de catre Shibaa in Lun 13 Iun 2011, 17:07, editata de 2 ori
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 15:15

prima edit


Edit :


Ce frumos siisu' :x
Deabea astept next ;x
Imi mai trebuie 3 com
Si am next
Muahahah >:)
Deci pune'ti inca doua com
Repede ca daca nu va capacesc !

Ja Ne Shi ! Te iubesc in love kiss



Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 16:15

Bine....suspansul asta ma omoara. Vai, abia astept next
Pune-te pe tastat ca astept...
kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 16:26

Iubesc capitolu' asta .
E , pur si simplu, genial!
Hai repede cu nextu' ! please
"Fierb emotiile-n mine "
Te iubyyy , Nee-chan!!!! kiss in love


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 20:39






CAPITOLUL 25 :



..... a pus un spion sa`ti omoare prietena ta , Hinata . Mai bine bine ar fii sa te imbraci si sa plecam .


La auzul acelor vorbe simteam ca incremenesc toata in pat mai ceva ca si cand profesoara de mate mi`a dat un 3 ca am trimis biletele in ora . Ma ridic din pat rapid si incep sa ma imbrac cat de repede pot netinand cont cat de bine arata sau nu . Ies din casa si fug disperata catre casa Hinatei . De unde stia de ea ? ce avea cu ea ? Pe mine ma vrea nu pe Hinata ! Ce d****u` !


FlashBack :

Eram in clasa I a . Ma plimbam prin curtea scolii . Zaresc intr`un colt doi baieti cu vreo 3 ani mai mari ca mine inghesuind o fata de`o varsta cu mine . Ea avea parul scurt si negru ca pana corbului , ochii mari si de`o nuanta foarte frumoasa si fetisoara sfioasa si plina de spaima . Ma indrept catre ei .




- Lasati`o in pace ! Nu`i faceti nimic ca o sa regretati .


Cei doi nu ma bagasera in seama . In momentul acela au facut cunostinta cu pumnul meu . Cei doi nesocotiti fugeau inspaimantati de scorpia ce se ascundea in mine . Ma indrept catre asa`zisa fetita si o intreb cu o cheama si daca e bine . Ea imi raspunse cheama " Hyuuga Hinata ma cheama si iti multumesc ca m`ai salvat de acei derbedei . Ano .. Vrei sa fii amica mea ? " intreba ea sfioasa .


- Desigur ! Haide ca s`au inceput orele ! ii raspund eu afisandu`i un zambet larg .

Ii intind mana sa se ridice de jos si mergem impreuna in sala de clasa . Ii promisesem in acea zii ca nimeni nu se va atinge de ea doar daca va trece peste cadavrul meu ! "[/i] [/color]


Am ajuns ! Usa era sparta . Lucrurile erau aruncate pe jos . Cand am ajuns in camera ei il vedeam pe asa`zisul mercenar cum o cauta pe Hinata . Ea se ascunse bine ! Atunci eu ma indrept catre el si ` i trag un pumn de i`am mutat falca de la loc . Tina statea si o cauta pe Hinata . A gasit`o . Se ascundea dupa pat . Ma bateam cu vampirul acela ca la ringu` de box . In timpul luptei imi vin in minte imagini cu Hinata din copilarie ... Ma durea capul deja .


Vampiru` profita de ocazie si imi dadu un pumn in burta de zburasem si ma trantisem de perete . Coastele mele se auzeu pocnind . Hinata urla de spaima ca nu cumva sa mi se intample ceva dar era linistita de Tina . Eu ma apropi de Hinata si ii soptesc ca o sa o apar cu pretul vietii mele . Ea atunci izbucni in plans de spaima .


Fug catre vampir si incep sa`l zgarii , sa`l pisc , sa`l musc orice numai sa o lase in pace pe Hinata o data si o data . In sfarsit isi arata coltii . Imi arata un zambet diavolesc . Se apropie rapid de mine si dadu sa ma muste de mana . Dupa cca 15 secunde m`am cit si mi`am scos mana din coltii acelei bestii . Pentru Hinata toate acele scene ce se petreceau in camera ei erau parca rupte din Iad .


Imi linsem rana si imi iesisera si mie coltii . Fug catre el si il musc zdravan pana ce cazu jos . Ma intorc catre Hinata si Tina care zambeau si zic catre ele : " Victorie ! " . Nu una prea mare ... Pe fata Hinatei si a Tinei se arata o oarecare spaima , oare de mine le erau frica ? Nu stiu .

- Sakura - sama ! In spate ! ai grija ! dadu un urlet parca din razboi Tina .


Ma intorc in spate si il vad pe vampir gata sa ma muste . Din colti ii curgea venin .


Trosc !

Pe fata aveam numai sange . In fata mea era cineva care parca se sacrifica pentru mine . Nu putem distinge daca e femeie sau barbat caci avea parul lung , era prins in coada . Vai nu ! Shannaro ! Este .. este ... SUSPANS lough


Nu uitati 3 commuri si aveti next . Ja ne shi ! hi! .


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 20:45

uuu ce gest frumos din partea anonimului :o3
astept next :))


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 20:52

Hoopaa ..
Crd ca stiu cine este ..
Este Itachi-san nu ?
So beiib' repede cu next siis !

Ja Ne Shi in love kiss


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 20:56

Ce mi-a placut.
Abia astept next-ul.
te pop doolce. kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 21:23

Hai repede cu nextuu' ca ai ajuns deja la al 4-lea comm si stii ce ne-ai promis dupa ce ne-ai lasat in suspans. please
Urasc suspansul insa ma face sa imi placa si mai mult fic-ul tau, Nee-chan! in love
I love this story and my sister , Shibaa-chan!
Te pupacesc dulce , Sis!!! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 21:42

Heii !

In primu` rand multumesc pentru comentari ... In al doilea rand nextu` va veni numai maine . Lispa de inspiratie lough . Imi pare rau ca va las asa cu ochii`n soare lough .

Promit ca nextu` care vine va fii fain happy2 .

Ja ne Shi !


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 22:04

Ne tii atat de mult in suspans...Cum mai pot dormi eu acum la noapte?
Pfff...spor la scris. kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 22:10

Pinky_Saku lasa ca ai putea dormi tu la noapte happy2 . Ai visa poate toata aceasta scena din camera Hinatei ! lough . incdata Gomen ca pun asa traziu next dar am anumite ocupatii ... Scoala ...

Nextu` aterizeaza maine ! Ja ne Shi !


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 22:19

lough Chiar nu vreau sa visez acea scena happy
Vreau sa visez frumooos...dar nu-mi pot alege visele as aca fie ce o fi...
Bafta la scoala. kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 14:46


Ei scuzati pentru intarziere ! Aici va e nextu` happy2 . Spor la citit !a hug



CAPITOLUL 26 :


Itachi ... Shannaro ! Cum am lasat sa se intample asa ceva ? Sunt asa de baka ! Vedeam cum sangele ii murdarea camasa sa de culoare alba . Pletosu` isi intoarse privirea catre mine si se incrunta . Il stranse de gat pe atacator spunandu`i :

- Una e sa ma musti pe mine si alta este sa o degusti pe copila mea . Cum ai indraznit ? Iti vei vedea moartea !



Il tranti cat colo in perete de nici nu`si mai amintea cum il cheama . Itachi ii spuse Tinei sa o duca pe Hinata acasa la mine . tina ma chema si pe mine dar eu am refuzat spunandu`i ca nu pot sa il las de izbeliste pe pletos .



Se batura ce se batura dupa care Itachi isi arata coltii sai albi ca neaua si mari si`l musca pe inamic lasandu`l secat de sange . Il lasa jos intins pe podea si se indrepta spre mine , r , ca`ntotdeauna . Imi prinse barbia indreptandu`mi capul in sus catre al lui . Se apleca in jos si imi spuse in soapta la ureche : " Sakura , eu imi dau viata pentru tine ! Te iubesc enorm ! " si`mi cuprinse buzele intr`un sarut senzual . Iisuse ! Tipul asta stia cum sa satisfaca o fata , chiar si una moarta !






Rupse sarutul si ma ridica de jos conducandu`ma catre casa . Pe drum nu scoase nici un cuvant ce ma ingrijora caci de obicei imi adresa o vorba perversa sau ceva de genul dar de data aceasta nimic . Am ajuns ac. Hinata era in camera mea in pat odihnindu`se dupa acel lung cosmar . Eu cu Tina si pletosu` eram la masa . Ma holbam la rana cea urata provocata de acel netot . Shannaro ! Ce urata e ! Trebuia sa nu se bage .


Dumnezeule ! Si nici nu i`am multumit ! Sunt o BAKA , cum a spus si Rin cand am acceptat sa fiu iubita desteptului de Kiba . Astept timp de 15 minute . Imi iau inima in dinti si zic cu o voce nitel mai tare : " Pletosule , arigato ca mi`ai salvat viata ! " . El imi ranji la auzul vorbelor mele si imi zise : " Cum zici tu... Si am si eu un nume stii prea bine . " Eu ii trag un ranjet diavolesc si i-o intorc numai decat : " Zau? " . Dupa aceea a inceput din nou o tacere de mormant .


Tina este cea dintai care rupe acea tacere spunand :

- Itachi - sama , ar trebui sa mai continuam pregatirea ? intreba pe un ton ingrijorat Tina in timp ce isi freca mainile si ii tremurau buzele de frica dar nu stiu de ce .


La Tina i`a fii fica de Itachi ? Vai ! I`a fii frica de mine ? Saraca fata ...

- Pai , Tina , eventual voi da astazi un test sa vad ce se poate intelege din aceasta poveste , raspunse Itachi .

Tina dadu aprobator din cap . Cei doi isi luara la revedere si plecasera . Oare aveau de gand sa`mi dea un test ?Nee ... Ma duc catre camera Hinatei . Ea era trezita . Hopa ! Uitasem de cadavrul acelui nemernic . Am fugit catre casa Hinateii sa vad daca mai e acolo . Stai ce spun ? de parca ar fugi cadavru` de acolo ! Cand am ajuns totul era tot ca inainte . Totul arangat , lipseau urmele de sange si cadavrul parca s`a evaporat .



O las pe Hinata acasa si ii spun la Hinata sa puna o cruciulita pe clanta usii . Ma indrept catre casa si ma culc . Dimineata urmatoare ma trezesc si de data ace surprinzator nu ma astepta nimeni si nici ceasul nu sunase . Ma ridic lenesa din pat si ma indrept catre bucatarie . Surpinzator , vad pe masa o foaie pe care scria un mesaj destul de lung .

" Haruno - san , astazi vei da testul de initializare pentru vampirism . Succesc ! "


Shannaro ! Astia doi mi`au tras`o ! Uff ... Si nu mi`am luat nici o copiuta ! Huh .. In fine !


Intrebarea 1 :

........ SUSPANS lough



Am ce am eu cu suspansu ` lough ! Nu uitati ! 3 comentarii si aveti nextu` !


Ja ne Shi ! hi!


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 14:55

yeee baby , prima la comm dance2
deci n-am ce comenta , si doar un lucru iti zic : NEXT NEXT !!!


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 14:56

Superb! in love
Deabea astept sa vad in ce consta testul de "vampirism" al Sakurei.
Haide repede cu nextuu' ca deabea daca mai am rabdare! please
Te pupacesc ,Nee-chan! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 17:14

tare tare :))
astept nexu
scz is cam seaca astazi deci n-am sa iti dau un comm deala ca de obicei :D


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 17:25

Ma disperi cu suspansul tau.
Ufff e super cap abia ast next happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Rwre

Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 20:54

Sisuu' ..
Cand am nextu' ;-w ..
Vezi ca ma supi ;-w
Repede nextu' ...
Ca daca nu te bat !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Continut sponsorizat




Dragoste sangeroasa - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-