Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sunteti de acord sa pun in capitolul 53 scena de hentai [ una mica cat o furnica :o3]?
1. Da !
Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_vote_lcap100%Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_vote_rcap
 100% [ 8 ]
2. Nu !
Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_vote_lcap0%Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 07:37



CAPITOLUL 27 :



1. Care este obiectul letal pentru vampiri?

Am raspuns . In total erau 10 intrebari . Ma si durea capul cand ma uitam la test , Deodata se auzi un cianit in usa . In fata ochillor mei se afla o fata cam de 14-15 ani si avea parul negru iar ochii ii erau la fel .


- Bu - Buna ! Tu trebuie sa fii Sakura , nu ?Eu sunt Kohana Uchiha si te voi supraveghea la acest test . S-Sunt verisoara lui Itachi si aparent unica lui ruda in viata ... Incantata de cunostinta ! La ce intrebare esti ?



Uau ce fetita adorabila ! E vorbareata dar si rusinoasa . N`are cum sa fie vara`sa . E prea , prea draguta si punct . Continui testul . Am terminat in cca 36 minute . Ii predau testul si ii zambesc iar ea imi intoarse gestul printr`un zambet scurt si pleca .





DUPA DOUA ORE DE ASTEPTARE ...



Asteptam rezultatul ttului . Nu vroiam sa ma fac de minune . In sfarsit ! Il zaresc pe Itachi intrand pe geam . Nu ma speriase . Deja m`am obisnuit ..Cat de cat ... Imi preda testul fara niciun zambet pe fata sa .

Dattebayo ! Am luat 10 * . Ole ole ole ola ! Am inceput sa sar si sa tip de bucurie pe cand Itachi statea ma privea si radea . Doamne ! Nu`l pot intelege pe tipy` asta . Unde eram ? Ah da ! Iehe ! Pletosu` ma privea smecher si radea cu pofta. Hopa ... Atunci imi veni minte de adorabila sa verisoara .

- Ah ! Da ! Te referi la Kohana . Ea este verisoara mea . Imi este foarte apropiata , defapt , imi era ca o sora mai mica . Surprinzator , ea a devenit vampir inaintea mea . Uneori e cam rusinoasa si sperioasa . Nimeni nu e perfect .

- Mai bine asa decat un pervers fara scrupule ca tine , bolborosesc eu .


Am stat si am mai discutat despre ea . In acest timp Itachi radea cu pofta de glmele mele . Aflasem ca eu am fost prima care l`a facut sa rada in ultimi 100 ani .


- Sakura , eu ... Trebuie sa`ti spun ceva . Tu esti , esti ..... SUSPANS lough



Personajul intitulat " Kohana " este nimeni alta decat RoxYuuKikyo a noastra ! happy2 . Deci de acum siisu` faci parte din ficul meu . a hug . 3 commuri si aveti next .




Kohana alias RoxYuuKikyo : https://s268.photobucket.com/albums/jj4/CosmicRainbow/Anime%20Girl%20Pictures/?action=view¤t=AnimeGirl1.jpg&sort=ascending


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 09:32

Frumos capitol,cam scurt,dar merge :d
Sper să pui un capitol mai lung după acesta :)
Te pup dulce şi aştept nextul cu nerăbdare. kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 43041335886647080746110


Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 13:48

Offf...oare va exista un capitol care sa nu ma lase in suspans?
Vino cu next`ul repejor kiss .


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Rwre

Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 13:55

Verisoara ta zapacita si nebuna si-a facut aparitia cu ganduri pasnice Dragoste sangeroasa - Pagina 7 947835
Pai , eu personal , n-am ce comenta Dragoste sangeroasa - Pagina 7 962758 imi place foarte mult , dar ....ia stai !
II prea scurt Dragoste sangeroasa - Pagina 7 359687 Ma dau cu capul de pereti Dragoste sangeroasa - Pagina 7 947835
In rest n-am ce comenta , dar am o rugaminte la tine , intra si da un comm si ficului meu Dragoste de sofer
https://sasu.forumgratuit.ro/t1678-dragoste-de-sofer

Astept next


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 14:05

Multumesc , Nee-chan ca m-ai pus si pe mine. in love
Imi place cum m-ai descris( asa sunt si in realitate) shy
Continuarea a fost superba . Pune repede nextuu' please
Te pupacesc, Shibaa-chan! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 14:13





CAPITOLUL 28 :

... ATAT DE ...


Se aude telefonul lui Itachi vibrand din buzunarul blugilor sai de firma . Fix cand vroia sa`mi zica ceva ! Shannaro ! Se pare ca vorbea la telefon cu Hidan dar nu stiu care era subiectul . Ciulesc urechile incercand sa aud conversatia celor doi . Am auzit doar ca Hidan a zis : " Lupta este din ce in ce mai aproape , esti sigur de alegerea facuta ?


Dintr`un reflex Itachi isi intoarse privirea vazandu`ma cum trag cu urechea . Inchise telefonul si imi arunca o privire ucigator de rece si incruntata . La vederea acesteia am plecat privirea caci m`am simtit stanjenita de gestul facut de mine . Parca as fii o scolarita care nu are alta treaba de cat sa spioneze profesorul si sa barfeasca . Doamne ! Cum ajuns eu asa de ... ?


Pe el il apuca rasul . Shannaro ! Din nou m`a tras pe sfoara ! Vai ! Incep sa ii reprosez intr`una in timp ce`l loveam cu pumni : " La d****u` ! Ce tot ai cu mine ! BAKA ! You pervert ! Shannaro sa te ia ! "



Dupa ce am terminat cearta cu Itachi , care deja deveni un obicei pentru mine , pletosu` a incepu sa isi plimbe privirea prin camera mea si zari o poza mai veche de`a mea . Era din liceu . In poza aveam un stil .. putin .. gothiuc ! Gata ! Am zis`o . Tuturor ni se intampla ! Bine .. Nu chiar tuturor . Aveam parul lung si suvite negre , lentile de contact rosii care acum nu imi mai trebuiau caci pot face si eu asta natural GRATIE VAMPIRISMULUI si un machiaj strident . Imbracaminte`a imi era alcatuita dintr`un tricou mov cu un craniu negru pe el si o pereche de jeansi negrii .




La vederea mea perversu` a inceput sa rada . Am plecat capu`n jos de rusine , again !


- Deci ... Tipa gothica . Ia sa vedem si ce medie ai avut . Hmm : 9 , 99 . Frumos de tot , dar se putea si ami bine , stii asta ! spuse el pe un ton serios dar totusi amuzat .


- Tu ... Uf ! O mini-sutime omule ! De ce nu mi`a pus`o si pe aia ? As fii vrut s`o intrec pe TenTen ! Ea a avut zece ... Rin a avut media de 8 , 55 . Nu a suparat`o defel , ba chiar din contra a sarit in sus de bucurie ca a avut media mai mult de 7 . Profesorul a zis ca se astepta mai mult avand in vedere ca era Uchiha .. ca si tine ... Ia stai ! eti cumva ruda cu ea?

- Poate ...



Am inceput si eu atunci sa il sacai obligandu`l sa spuna daca e ruda cu ea . Pana la urma a spus : " Rin este asa numita mea stra`nepoata si sora mai mare a lui Kohana . Deci ma lasi acum in pace ? " . I`am dat pace ... Deci Rin cu Kohana erau surori . Nu se vede . Kohana e atat de dulce si linistita pe cand rin este atat de .. energica si uneori enervanta .


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 14:18

prima edit


Edit :


Hey Ya ! Am aterzitah si eo p'aiki :))
Deci sunt str'nepoata si sunt sora mai mare a lu' Kohana ...
Si mai sunt si enervanata :)) :-w

Deci repede next ca daca nu te sparg ! :))


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 14:29

Bravo , Nee-chan! think
A fost super! nr1
Pune repede nextuu' please
Deabea astept! in love
Te pupacesc, Shibaa-chan! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 20:03

tare sis ^^
astept nextu dance2


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
IzunaUchiha9000
Academy Student
Academy Student
IzunaUchiha9000

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Konoha^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : -3
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc jocuri online si sa es cu prieteni :D
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostit!!! I love you Ryoushi-chan

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 22:39

eee ce sa zic mai usor cu comentarile dure e frumos fanficu spor la idei la fel de misto kiss


Shinobi Forever .. Yes

Rapper Forever .. Yes

Frend Forever .. Yes man
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 23:49



CAPITOLUL 29 :


Deci Kohana si Rin ... surori ... Nu e prea credibil dar ma rog . Itachi incepu o conversatie despre anii tineretii . Eu am spus ca as vrea sa ma mai vad o data cum eram in liceu , asa gothica cum eram . Pletosu` zambi si imi facu semn sa merg cu el . Imi arata o cheie care o avea in buzunar . O baga in tencuiala unui perete si se pare ca se forma un portal . Uuu !



Ma prinse de mana ceea ce ma enerva si am sarit in acel portal . Am ajuns in anii 1900 , anul in care s`a nascut Itachi . Am mers pana in 1921 . Pletosu` arata beton . "Adoni " baby ! Era asa de frumos . Aerul sau de indiferenta si plictiseala ma fascina , in comparatie cu cel de acum , unul pervers si amuzat , il detestam , dar uneori imi si placea . UNEORI !


Am ajuns pana in anul cand am implinit 17 ani . Pe atunci eram adepta gothica , una inraita ! Cand ma uitam la mine aveam sentimentul ca mai aveam 17 ani si acum . Era un sentiment placut , inocent si pur . Am continuat mica noastra calatorie in timp . Am ajuns aproape pana in prezent , ma rog , am ajuns in momentul in care m`a concediat Tsunade ...


- Urat mod de a`ti termina cariera ... Ma rog , in cazul tau , viata , spuse el chicotind usor .


Eu am plecat capul in jos , aducandu`mi aminte de clipele placute in aceea companie , Acum stau si ma gandesc , cine este acum in locul meu ? Cred ca e greu sa gasesti pe cineva la fel de competent ca mine caci eu sunt o finta rara asa ca ...



Ne`am intors in prezent . Eu purtam in sufletul meu o durere ucigatoare . Ma simteam obosita , ametita si prost - dispusa . Nu , nu era setea de sange . Cred ca era oboseala , Itachi ma vazu si ma intreba ce mi se intampla , iar eu i`am raspuns inapoi urat ca sa ma lase in pace deoarece sunt obosita . Asa si facu . Isi lua la revedere dar de data asta iesi civilizat pe usa nu pe geam .



Imi croiesc drum catre camera mea . Ma trantesc in pat fara sa`mi pese de nimic si adorm intr`un somn fara vise .


DUPA TREISPREZECE ORE BUNE DE SOMN ....


Ah ! Ca e ceasu` ? Era 12:50 . Acum ma simteam mult mai bine . Ma simteam plina de viata si imi venea sa fac tumbe prin camera dar am lasat balta acest subiect pentru ca : camera era prea mica si spargeam ceva si nu sunt o majoreta ca si Karin , pardon , raposata Karin ! Ce bine ca am scapat de ea ! Nu sunt o criminala psihopata sau ceva de genu` dar detest persoanele trufase care mereu doresc sa`mi faca`n ciuda .



Ma ridic lenesa din pat si ma indrept catre biblioteca mea . Caut cartii din sectiunea t . Am gasit ! Twilight ! Ador aceasta carte . Sincera sa fiu , parca seaman cu Bella , mai putin cu temperamentul . Un fragment scria asa :



" Nu sunt singura de multe lucruri dar cateva sunt sigure :

Unu - Edwar Cullen era un vampir
Doi - O parte din el - si nu stiu daca aceea parte e foarte puternica sau nu - tanjea dupa sangele meu
Trei - Eram irevocabil indragostita de el pana peste urechi "



Asa este si in cazul meu , in afara de 3 , bineinteles . Incep sa citesc cartea cu o pasiune incredibil de mare , ca si cum atunci am pus mana pe ea prima data , Am si terminat`o . Se pare ca noi , vampiri , citim foarte repede . De ce nu am putut deveni vampir in clasa a V a cand am dat testarea la limba romana la citire ?

Din nou aparu acea oboseala . Ma pun din nou in pat dar nu pot sa adorm . Ma tot fastacesc in pat incercand sa`l ademenesc pe Mos Ene sa mi se puna peste gene dar in zadar , Atunci imi veni in minte ceva : Jitaya . Care era faza cu lupta cu el ? Si regina vampirilor ? Ma trecu un fior numai gandindu`ma la asta .

Deodata aud telefonul sunand . Ma ridic repede din pat si ridic receptorul in graba .

- Alo ?

- Buna , eu sunt ,,,, SUSPANS lough

LECTURARE PLACUTA ! happy2 a hug



Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 00:02

tu nu mai pune atata suspans X) :))
ca te nervi!
in fine ii super capitolu
dic la Sakura seman cu Bella cu exceptia punctului 3 dute mah =]]]
II prea indragostita sa isi dea seama :)))
spor in continuare scumpa mea Shibaa neechan
>:D<


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 00:30

Scumpo te rog sa ma ierti ca nu ti-am mai lasat comm de o suta de ani dar am fost ocupata cu scoala
Oricum am citit de fiecare data si imi plac foarte mult
Suspansul asta...abia astept sa vad ce se mai intampla kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 08:15

Bravo, Nee-chan! in love
Scuze ca nu am lasat com aseara dar imi picau ochii in gura de somn. shy
Oricum, astept nextuu' cu nerabdare! please
Spor la idei si scris!
Te pupacesc , Shibaa-chan! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 11:34

Nee-chan
Scuze ca nu am dat com mai de vreme :))
Ce vrei Soul e de vina :))
Deci cine sunt ??
Pardon era ??
Repede next !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 21:21



CAPITOLUL 30 :



- Sunt Michael Jackson intors din mormant te anunt ca ai castigat cinci milioane de yeni ! Felicitari !




Trantesc receptorul furioasa . O farsa ... Ce prostie ! Nasol . Ma duc din nou in biblioteca si imi iau cartea sa citesc . Intr`un sfarsit termin cartea . Deci , Edward x Bella . Frumos . Dar in nici un caz Sakura x Itachi . In nici un caz . Eu nu sunt indragostita de pacaliciul ala pervers ! Voi ma credeti , nu ?




Dintr`o data suna soneria de la usa . Deschid usa si vad o fata . Acea fata era surioara mea mai mare pe nume Kiria . Ce mult ma bucur sa o vad . Ea are 30 de ani si este casatorita cu un tip foarte de treaba pe nume Iusuke si aveau impreuna doi copii , gemeni , fata si baiat . Pe fata o chema Konana si pe baiat il chema Juugo . Amandoi aveau 12 ani . Deci va dati seama ca sunt tusica ! Ea avea parul negru lung pana la talie si ochii de un albastru ca marea . In copilarie ca o papusa de portelan . Nu am stat pe ganduri si am strans`o in brate pana cand ea nu mai avea respiratie .




Am poftit`o in casa si am povestit . I`am si zis ca eu sunt vampir fara nici o retinere . Pe Kiria o cuprinse la un momentdat o spaima , dar se linisti cand imi vazu ochisori parca inlacrimati . Pe cat e ea de smechera era Kiria ma intreba daca am pus ochii pe vre`un frumusel . Eu i`am tras o privire incruntata dupa care imi dadu pace . Mereu dar mereu castig !





Nu am mai vazut`o de 5 ani . nici pe ea nici restul familionului ei . Deci , inse ca Konana si Juuga au acum 17 ani . Kiria scoase o poza cu Juugo si Konana . Juugo arata leit ca tatal ei iar Konana avea culoarea parului meu .




Kiria pleca si am ramas din nou singura in intuneric , ca o bufnita . Am inceput sa dau ture prin casa investigand fiecare colt al micutei mele casute . Nimic nou . Uneori chiar credeam ca bate cineva la usa , cat colo nu era nimeni .


Ma gandeam ce`o mai face Hinata ? Sau Naruto ? Oare mai sunt impreuna ? Vai de`I face ceva Naruto la Hina a mea jur ca ii intorc capul de la loc . Dar Rin si Deidara ? Sunt total cu capul in nori … desi acum e senin si sunt cam 31 de grade .


Aud cum cineva ciocaneste incet la usa . Fug intr`un suflet si o vad pe Kohana speriata cat de brusc am deschis usa . Cand am vazut`o am luat`o in brate spunandu`I ca in sfarsit s`a mai gandit cineva si la mine . Ea tremura in bratele mele . Gata ! O las in pace !



O poftesc in casa si o servesc cu un pahar de lapte . Ea il bea cu pofta si ma facu sip e mine sa`mi pun un pahar . Ce sa spun ? sunt foarte pofticioasa din fire . O mai intreb ce mai face si cum ii decurge viata ei in aceasta societate . Kohana imi spuse a se integrase singura singurica deoarece este prima din familia Uchiha care a devenit vampire . Dupa ea au venit Rin , Deidara si Itachi dupa care eu .



Kiria este nimeni alta decat mihaxela !



Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS


Ultima editare efectuata de catre Shibaa in Sam 18 Iun 2011, 09:24, editata de 1 ori
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 21:29

Hei, Nee-chan ! a hug
Se pare ca imi place laptele ! lough
Frumos! in love
Astept cu nerabdare nextuu' please
Te pupacesc, Nee-chan ! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 21:33

Paii da siisu` uite`te amandoua suntem in anu` pisici deci cum sa nu lough Dar surprinzator mie imi place ciocolata nu laptele happy2 . hmm ? :-? Poate ciocolata cu lapte lough



MULTUMESC DE COMENTARI ! a hug


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 21:43

Ce imi place.
Super capitolul asa ca pune-te pe tastat ca astept happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Rwre

Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 10:02




CAPITOLUL 31 :




Deci , s-ar spune c sunt mezina acestei numeroase si ciudate famili . Mai stau la taclale cu Kohana , dar mai mult eu duceam greul conversatiei caci abia scoteam un cuvant cu clestele de la ea , fiind tacuta din fire . A mai stat 10 minute dupa care ma lasa din nou singura . Again ! Stiu ca am terminat cartea Twilight dar o ador atat de mult . o iubesc pe Stephenie Meyer ! Reincep cartea . Partea mea preferata este atunci cand Edward o salveaza pe Bella :



" Edward Cullen statea la patru masini distanta , uitandu`se la mine infricosat si cu raceala , dar il ignor si ma concentrez la dubita care aluneca salbatic pe gheata apropiindu-se de mine . nici nu am avut timp sa inchid ochii ...

Deodata aud o bubuitura . simt cum cineva ma imbratiseaza discret . Edward ... "




Se aseamana cu viata mea dar e un lucru omis . ItaSaku ? Da ! Poate in alta viata . Nu mi`ar cadea cu tronc acel pervers . Dar ... chiar suna bine , nu ?



Termin DIN NOU cartea dupa care ma imbrac si ma duc intr`o plimbare prin oras curatandu`mi mintea imbuimacita , Ma pun pe o bancuta din fata scolii la care am umblat eu . Incep sa deapan amintiri care faceau parte din frumoasa si inocenta copilarie . Deodata aud clopotelul sunand brusc . Se pare ca urma pauza . Mii de elevii navalesc pe usa incercand sa se bucure de frumoasa dar scurta lor pauza . Parca imi aduc aminte ca am auzit un citat despre pauze . ah da !


" Pauzele lungi si dese , cheia marilor succese . " Bine zic ?



Oftez usor incercand sa`mi reamintesc ca nu mai sunt ceea ce am fost . ma ridic incet de pe banca si plec cu capu`n jos acasa . Pe cine cred eu ca pacalesc ?Viata mea ... este o farsa ! De ce m`am mai nascut ? Ma simt devastata , un val imens de tristete navalea pe tarmul bucuriei si sperantei de a trai . .
Nimeni , chiar nimeni nu ma putea scoate din acea stare deploranta . Nci chiar Hinata , Rin , Kiria , Tina , Kohana sau Itachi .


Ajung acasa si imi pun un pahar cu ciocolata calda , da , inca imi placeau dulceturile . O savurez dupa care ma arunc in pat si adorm intr`un somn fara vise . Cred ca intelegeti cum ma simt eu acum ...


NEXTU` VA VENI PE SEARA SAU MAINE . GOMEN , DAR VOI FII PLECATA LA TARA ...


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 10:08

Bravo , Nee-chan! a hug
Te-ai chinuit mult si bine sa scoti cuvintele de la mine cu clestele! lough
Oricum ,astept nextuu' please
Distractie placuta la tara! in love
Te pupacesc, Shibaa-chan! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 10:15

foarte frumos nee-chan >:D<
Repde cu next !
Sa vii repede de la tara daca nu te pap cu tot cu fulgi !!


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 10:53

E super capitolul.
Imi place ff mult.
Ms ca te`ai trezit mai devreme doar ca sa`l pui a hug kiss
Asteptam next cu nerabdare. kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Rwre

Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 11:12

Next-ul plssssssssssssssssssssssssssss


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 15:02

Ola! Am venit si eu pe-aici heh
Sa stii ca-mi place ideea mai ales ca si eu am un fic cu sakura si vampirii lol!
Am o rugaminte. Te rog sa nu mai scrii asa ca eu sincer ma chinui sa citesc si cred ca obosesc ochii tuturor heh
Daca ai fi curioasa si ai vrea, sa treci si pe la ficul meu "Ura dintre doua clanuri"
Astept next-ul
Te pup!kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste sangeroasa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-