Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parerea mea despre relatia lor - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parerea mea despre relatia lor - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Parerea mea despre relatia lor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Parerea mea despre relatia lor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea despre relatia lor   Parerea mea despre relatia lor - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Ian 2023, 15:49

Am un obicei extrem de dubios sa caut nestematele acestui forum atunci cand nu exista activitate si sa vad ce mai pot gasi prin el. 
Da si cand gasesc...
Avand realitatea animeului in fata a fost amuzant pt mine sa recitesc comentariile de la acest topic. Btw, relatia celor doi expusa in Boruto (bleah) este mult mai interesanta decat cea a lui Naruto si a Hinatei dpmdv. Pana si copilul lor imi place mai mult =))) Manga Sasuke Retsuden si ultimele episoade din Boruto (bleah again) chiar au fost foarte sweet si au oferit niste confirmari despre relatia lor, confirmari pe care acum ceva timp le culegeam din expresii faciale, teorii si mii de episoade.
Sunt mai curioasa de ce anume credeti de extensia/copia neureusita a lui Naruto, caci p-asta cu relatiile a elucidat-o timpu. 
Sus In jos
 

Parerea mea despre relatia lor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-