Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 16:09

micuta perversa ce esti u....e superb capitolul.....hmm oare cum va decurge de aucm situatia deabia atept nextu....deci hai la scris cu tine


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 17:00

Vai, cat de pervers poate fi... Sa stii ca imi place mult de tot acest capitol si il astept pe urmatorul cu nerabdare. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 17:33

He he he he he rusinos
Ce capitol ai mai facut si tu rusinos
Da mi-a placut nu pot spune nu rusinos
Hau cu nextul cine stie c e se va mai intampla rusinos
Trebuie sa fiu pregatita, mai ales sufleteste rusinos


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 17:40

Doamne, ce frumos a fost capitolul❌x
Am ramas fara cuvinte
Pune repede next-ul..te rog!
Te poop kiss


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
ShizueAsahi3
Academy Student
Academy Student
ShizueAsahi3

Sex : feminin Varsta : 23
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Dansez,Desenez,fac rpc-uri si cant
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Forever

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 18:08

e chiar tare......imi place la nebunie in love e minunat huh?


------**♥️♥️**####___####**♥️♥️**
.____**♥️♥️**##____#.#____##**♥️♥️**
.___**♥️♥️**#_______________#**♥️♥️**
.___**♥️♥️**#_______________#**♥️♥️**
.____**♥️♥️ **#____________#**♥️♥️**
._____**♥️♥️**#__________#**♥️♥️**
._______**♥️♥️ **#______#**♥️♥️**
._________**♥️♥️ **#__#**♥️♥️**
.___________**♥️♥️**#**♥️♥️**
._____________**♥️♥️♥️♥️**
_______________**♥️♥️**
_________________*♥️ i love you shy love in lovefloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Sakuramadshippuudenfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Sakura4-1floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Sakura8-1floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Th_ShizPowerfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 OutputCABHYVDHfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Sakuragaah
Sus In jos
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 18:37

Ehehe ele,incepi sa treci de la +16 la +18 (hello) Hai cu nextu :))


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 201ty


When the lights go out

I'm a killer on the sheets !

You can't stop me babe ,

It is hot , over here ?


Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 18:44

..... nervi! nu am ce zice decat superr m-ai uimit bv tie dap ! thank you


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 19:26

fratele meu.da u chiar ai imaginatie multa.nextu plzzzzzzzzzzz


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 19:28

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 977748 pentru comm-uri dragilor in love
Este un scurt capitol la cererea Duduiei mele scumpe in love
Pofta buna...adica...spor la citit si comentat lough


Capitolul 16. Iubire sau nu?
.....Dupa 2 luni jumatate....

Sunt asa de fericita, nu pot sa cred, o sa devin mama unui copil, mai exact unei fetite. Sa va explic mai pe larg.


....Flash Back....[P.O.V by Sasuke]
Stateam pe patul mare din dormitor uitandu-ma la usa mare de la baie. Sakura era acolo de circa 1 ora, si ma rodea ceva, vroiam sa vad daca era insarcinata. Ma simt asa de bine, insfarsit i-am luat puritatea, dar chiar o iubesc, decand am vorbit cu Kiba ultima data am inceput sa o indragesc nespus, nu mai vreau in viata mea sa il vad pe Kiba mai ales ca se atinge de propietatea mea,pe care nu as vrea sa o ranesc niciodata, dar sunt sef de mafie, trebuie sa fiu dur, si incurcand o sa mi se termine scurta ,,vacanta''. Vad cum usa se deschide, si isi face aparitia rozalia intr-o rochita scurta roz cu decolteu adanc, se pare ca plange si rade ce sa inteleg?
-Deci? spun eu nerabdator de rezultat.
-Sunt insarcinata, continua acesta sa planga.
-Si de ce plangi fluturas, spun eu si o imbratisez pe la spata sarutandu-i tampla.
-De fericire, spune aceasta si ma saruta dulce.
O sa devin tata, imi surade ideea, o sarut usor pe buze si ne bagam in pat fiind deja o ora destul de tarzie.
....End Flash Back....


Mda, deci asa s-a intamplat totul. In curand, mai precis in 7 luni, mai precis in martie-aprilie, voi aduce pe lume o fetita. Inca de acuma ma gandesc la numele ei, iar cel mai mult ma atrage, Selena, da precum luna intre stele. Stau pe pat intinsa, nici nu dormeam, dar nici nu eram asa treaza, langa mine se afla Sasuke care dormea dus. Ii dau suvitele negre de pe chipul alb si imi incarc plamanii cu parfumul lui. Ma gandesc daca nu se joaca cu sentimentele mele, daca nu planuieste sa ma vanda lui Kiba, niciodata nu o sa uit convorbirea intre el si fratele lui Itachi.

.....Flash Back....
,,-Sasuke crezi ca e bine? In fond este o finta vie.
-Da Itachi, imi este o sluga, imediat ce nu mai am chef de ea o dau la proxeneti, mai exact lu' Kiba. Sti ca nu are prospaturi in ultima vreme, si i s-a pus pata pe rozalie.
-Tu crezi ca o sa te lase Gaara? Sti ca o iubeste.
-Frate, e doar o sarantoaca buna de nimic, daca nu ar avea bomba aia de corp, ar spala picioarele la oamenii de la spital, si in plus Gaara nu o sa afle.
-Si cat mai ai degand sa o ti?
-Pana mi se daruieste mie, apoi, o sa vad ce o sa fac, adica nici nu o sa mai vad, o s-o dau direct. [si incepe sa rada diabolic]''
.....End Flash Back.....


Daca se tine de cuvant? Daca ma va vinde? Zambesc diabolic, daca vrea sa innebunesca doar privindu-ma asta o sa fac, o sa vedeti o noua Sakura, una nebuna, harnica, sexy, perversa si total provocator imbracata. O sa incep asta chiar de maine, o sa am o fica nebuna, lafel ca mama ei. Inchid ochii cazand in tara viselor dulci, unde nimeni nu ma putea rani sau uri vreodata, unde pacea e la ea acasa.

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=Tpw2LKuTRaw


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 19:29

:o Sakura mama?Chiar vreau sa aflu si eu ce o sa se intample pana la urma :))


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 201ty


When the lights go out

I'm a killer on the sheets !

You can't stop me babe ,

It is hot , over here ?




Ultima editare efectuata de catre Abel+Ani in Joi 09 Iun 2011, 19:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 19:32

Mi9nunaaaaaaaat!huh? Vaii cat imi place in love
A ramas insarcinata huh?
YY ce bine :>:>
Sakuyra rea huh?:>:> Da da da imi place huh?
Vreauuu next ! :X:X: love please


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 19:34

Vad k ai adus next-ul:x
Tot ce pot sa-ti zik este k e superb, vreau next-ul, repede!


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 19:36

Eleeeeeeee superbbb :x:x vai vai ce te bat eu

Ai pus 3 capitole si eu nu am apucat sa dau comm crimaaaaaaaa=)))

Deci le adorr pe toate 3 inca o data mai surprins placut :x:x:x:x

Si ce pervers era al doilea vai vai vai =))) nu ca nu mi-ar placea Doamne fer=))

Aoleuuu deabia astept sa vad cum se schimba Sakura :x:x:

Sunt sigur ca Sasuke se va indragosti si mai si :xx:

OO si vor avea o fetita iupyyy:x:x:x:x

Hai cu nextul :x:x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Bruneta cu ochi mov
Academy Student
Academy Student
Bruneta cu ochi mov

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Traiesc drama.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 19:57

Heii. Stiu ca n-am mai trecut de mult pe la ficuri. Si de fapt ca nu scriu comenturi cu toate ca citesc. Ma rog, vine vacanta si e mai mult timp liber.

Idee: E ok. Am mai vazut ideea, dar imi place mult. Totusi, Sas`ke, scumpul meu Sas`ke, e al dracu. Si asa al dracu cum e, il iubesc. Pur si simplu ii iubesc persoana. Te mananc! M-am indragostit de Sasuke!=)) Ma enerveaza faza ca o iubeste. Asa de repede nu se poate indragosti. Crede-ma, dragostea la prima vedere exista, dar nu mi-l imaginez pe Sasuke indragostit.

Descriere: O ai. Sunt sentimentele, aspectul fizic, imbracamintea -pe care sincer eu nu o prea iubesc dar da bine la majoritatea cititorilor deci las-o acolo-. E tot ce trebuie, dar mi se pare ca actiunea e grabita.

Dialog: E bun si asta.

Greseli de tastare/ ortografie +estetica:

Am vazut greseli la inceput, atunci ma uitasem ca lumea peste capitole, la cele de la sfarsit nu cred ca ai avut. Estetica e buna. Dar ma deranjeaza ca scri acolo ``atentie +16``, cand puteai sa spui inainte sa incepi capitolul, ceva de genul ``Atentie, pentru toti cititorii acestui fiction, capitolul contine scene +16``, si tadaaa, iesea mai bine estetica.


Astept viitorul capitol, spor la scris!



Photobucket
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 20:03

Scorpiuta imi place ca vrei sa ma ajuti dar te rog frumos pe viitor lasa membrii din
Echipa de critici Fan Ficuri happy2 sa comenteze, din caute am inteles. Oricum esti o dulce kiss si iti multumesc ca mai atentionat in love


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 09 Iun 2011, 20:22

scumpo ficul e superb si imi place la nebunie.....o fetita hmmm....nebuna ca mama ei....hmmm.....super betial.....hai cu nextu repede
p.s: nu tre sa te superi daca mai sunt unii care critica ceva gen cie din comiie pana la urma aceste critici ne ajuta sa ne perfectionam si eu cred ca u vrei sa te perfectionezi nu?


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 06:38

Ele, te pap! Capitolul acesta, desi este scurt, este foarte frumos. Ma bucur mult ca a ramas insarcinata, dar sper ca Sasuke s-a razgandit si nu o va vinde. Adica doar va deveni tatic, nu? Astept nextul cu nerabdare. Sa te pui pe postat. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 08:55

Aleluia am venit si eu cu nextu floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 807803
Multumesc pentru comm-uri dragilor kiss
Va iubeste Ele kiss
Deci nextu happy2


Capitolul 17. 2 factori negativi si unul pozitiv

[i]------POV. By Ele------
Au fost 3 luni frumoase, fericite, pline de bucurii. Dar ca in orice poveste trebuie sa fie niste ,,microbi''. Viata Sakurei se va schimba radiacal, cand v-a aflat adevaratul plan a lui Sasuke, iar chestia cu fata rea nu va merge. 3 factori negativi se vor reintoarce facandu-i viata un calvar, decat unul o va ajuta sa scape din ghearele nemilioase ale sefului Yakuza. Oare iubirea dintre ei va tine? Oare copilul se va naste? V-om afla pe parcursul urmatoarelor 3 capitole.
--------------------------------


Stau intinsa pe patul moale asteptand sa se reintoarca Sasuke cu mancarea, nu va ganditi ca eu l-am trimis, el s-a dus singur. Ma ridic cu greu din pat, indreptandu-ma spre baie, este greu sa fi o femeie insarcinata, atatea stari de voma, si atatea ameteli nu sunt bune. Ajung in baie si incerc sa imi fac siesta, reusesc dar cu foarte mare greu. Sunt insarcinata in 3 luni jumate, si imi este greu sa fac unele lucruri, dar cu ajutorul iepurasului meu Sasuke, reusesc sa le fac. Am burtica destul de mare, si suna jenant, nu prea ies din casa decat in curte. Nu vreau sa afle lume ca Sasuke a facut-o cu ,,sclava''. Deci ideea cu fata rea, poi am incercat-o si a zis ca sunt nebuna, si sa nu fac asa ca dauneaza copilui. Ma rog, oricum tot il iubesc, si inca o veste, se pare ca doctori au gresit este un baietel. Normal, secolul 21, mereu doctorii gresesc.
Deschid incet usa si pasesc pe hol, dar simt cum o mana imi este pusa la gura, ma zbat sa ies din stransoare lui dar nu pot. Ma trage intr-o camera de la baza scarilor si acolo imi da drumul, aprinde o lumanare si ii vad chipul.
-Gaara? Ce d***u cauti aici? spun eu nervoasa.
-Am venit sa te salvez, spune acesta grabit dar totusi calm.
-Sa ma salvezi? De ce? spun eu calmandu-ma.
Acesta intre-deschide micuta usa, iar in fata noastra se afla Sasuke si Kiba discutand, si mai era un baiat dar nu i-am vazut chipul, pentru ca avea o gluga pe cap. Cum a mai intrat si viermele asta in casa mea? Ma rog, casa lui Sasuke, imi vine sa il iau la bataie dar Gaara ma opreste si ma pune jos, spunandu-mi sa ascult cu atentie.

- Deci cum merge treaba cu Sakura? spune Kiba entuziasmat.
-Foarte bine imi mananca din palma, imediat ce o sa nasca baiatul o sa ti-o dau tie, spune Sasuke calm.
-Abia astept, o prospatura la pret triplu pe ora, incep toti trei sa rada.


Asta era planul lui, sa ii nasc un mostenitor, si apoi sa ma arunce la cos ca pe un gunoi. Incep sa plang cu lacrimi de crocodil, in timp ce Gaara incerca sa ma calmeze, mi-a zis ca o sa ma salveze, atunci o sa accept sa fug cu el.
-Cand plecam? spun eu in sec.
-Diseara, ora 1:30, fi pregatita vom fugi in Cairo.
-Si ce fac cu copilul? spun eu in timp ce plang si mai tare.
-O sa ajungem acolo, si o sa vedem, spune acesta si ma saruta pe frunte

-Kiba, dar ma pot distra si eu cu ea? se aude o voce familiara, prea familiara, ma uit prin crapatura si il vad. Era Jhon, cum a scapat? Parca l-am omorat.
-Desigur, se aude vocea lui Kiba.


Nu am mai rezistat, am lesinat, nu mai vroiam sa stiu de nimeni si de nimic, am lesinat in bratele lui Gaara, singurul meu ajutor de a scapa din mainile sefului Yakuza.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 09:00

Vaiii cat imi placee huh?
Mai vreauuu mai vreauu huh?
Vaii :X:X: o idee mai mult decat minunata:X:X:
Next :X:X:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 09:06

Superrrrrr!
Vreau sa vad ce se mai intampla!
Nu pot sa cred ce frefacut e Sas'ke!
Deabea astept next-ul!!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 09:18

Doamne, nu pot sa cred ce vrea sa faca Sasuke....il bat, pe bune de nu biciuitor
Abia astept sa vad ce se va intampla il urmatoarele capitole...sunt prea nerabdatoare!
Vino repede cu next-ul...te poop kiss


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 11:54

supeeeeeer tare , mai vreau mai vreau next in love
deci next in love


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 12:17

vreau nextu


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Bruneta cu ochi mov
Academy Student
Academy Student
Bruneta cu ochi mov

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Traiesc drama.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 13:00

SI iata nextuuu. E frumos, ce sa zic? N-am fost atenta la detalii, numai la intamplari. Mi se pare ca ai grabit actiunea, dar nu comentez, stiu cum e cand n-ai chef si idei. Poate pui si tu zilnic cate un capitol, toata lumea ar fi fericita. :)) Ehh, speranta moare ultima. Next!


Photobucket
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 13:06

supperr no komment huh?
pune aztazi nextul k de nu.... biciuitor biciuitor biciuitor


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-