Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 11:38

huh?huh?huh?huh?
Buni a hug
Interesant capitol si plin de descriere
Are si dialog insa nu e sec ceea ce-l face minunat
Estetica - e buna happy
Ortografia - super belea si nu am vazut multe greseli... heh
Si c-am atat.
Asta e dabea primu cap de pe ziua de azi, asteptam nextul
Te pup kiss Bye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 13:07

Ele, ador capitolul... A venit mult asteptata nunta si mor de curiozitate ce se intampla.... Chiar se va intampla ceva rau? Nu ca ai fi zis ceva.... Da..... Asta e! Tre sa astept nextul, nu? nervi!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Bruneta cu ochi mov
Academy Student
Academy Student
Bruneta cu ochi mov

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Traiesc drama.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 13:28

Deci am lipsit amandoua la fix!:))
E frumos capitolul. Imi place. N-am de facut comentarii.Adica, ma rog, am vazut o chestie. Ai scris ''acuma''. De fapt, e ''acum''. :"> Suna parca mai bine, mai frumos... mai corect! Alte comentarii n-am. Nu vreau, nu trebuie si n-am fost atenta. >.<
<3 Next!


Photobucket
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 13:52

In sfarsit nextul<3.!!Ador ficul asta ... xD.. Faci o treaba foarte buna <3<3








-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit ... iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta . ♥♥♥

Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 14:59

Aoleuu Eleeee insf nextulllll dupa 3 mi e ani aleluiaaa

Hai repede cu nextul ca deabia astept sa vad ce se mai intamplaa very sad

Ador cum descri ❌x❌

Te pup dulcic spor la scris a hug


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 23:47

Elee a fost super frumy capitolu imi place mult de tot
Hehe momentu amuzant cu Elz, unu din preferatele mele pfff , abia astept nextu si te rog sa vina repede te pwp dulce i nu uita
Elyy te iubeste kiss

Elyy incheiat hi!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 10:22

Va multumesc pentru comm-uri dragilor in love
Si acum next dedicat Duduscai mele in love



Capitolul 36: Picant ca mine

Atentie +16/+17
,,Cand am intrat pe usa...''

Am parte de o priveliste care ma face sa zambesc din inima. Iar pentru prima data in 2 ani, in inima mea isi face loc un cuvant care nu a mai fost rostit de mult,, Distractie''. Inaintez timid, in rochita mea neagra cu strasuri, usor franjurata in jos, cu Sasuke pe urmele mele zambind pervers, uitandu-se insisten la funduletul meu. Zambetul meu dulce devine uimire, uitandu-ma la cuplurile cum danseaza lasciv, hehe, nu mi-ar strica si mie un dans asa, dar mai tarziu. Simt cum inima mi se mareste asta chiar e o zi perfecta, desi muzica e un pic prea veghe dar merge, doar e o petrecere.
-Scumpo, ce zici sa dansam lasciv putin? isi face loc o intrebare la urechea mea, pusa de Sasuke, trimitandu-mi fiorii dragostei prin tot corpul.
,,Sasuke, Sasuke, oare ce o fi in capul ala al tau cu atentionare +25?''
-Poate mai tarziu, acuma as avea chef de un vals, mai tarziu iti fac un striptis, chicotesc eu in timp ce zambetul ala pervers devine mai intens.
O muzica lenta incepe sa cante prin difuzoare, iar noi doi ne leganam ca doi betivi. Hehe nici chiar asa, adica dansam un vals, sa zicem gen ,,Valsul Miresei''. Mana lui ajunge undeva pe spatele meu, incalzindu-mi-l in timp ce eu imi pun capul pe umarul lui, lasandu-ma ghidata de inima lui, de iubirea lui, de miscarile lui incantatoare. Ma gandesc oare ce gandeste el, oare s-o gandi la mine sau la hartoagele din birou? Ochii mei se umezesc la gandul acesta, dar simt o mana care coboara jucaus mai jos decat ii este permis, chicotesc in sinea mea, in timp ce il sarut apasat pe buze, lasandu-i o frumoasa urma de ruj rosu. Pe fundal nu se mai aude muzica ci numeroasele aplauze ale oaspetilor, iar noi nu mai dansam ci suntem imbratisati. Poate nu o sa fie asa de rau sa fi doamna Yakuza...bine doamna Uchiha.
Ahh, iubirea lui, ce bine e in bratele lui, simtindu-i inima cum bate la unison cu a mea, buzele lui pe ale mele, muscandu-ma senzual de cea inferioara, trimitandu-mi o atentionare ,, Am nevoie de corpul tau diseara'' facandu-ma sa nu mai stau la petrecere ci sa sar direct in dormitor. Cum ziceam mai devreme, mana lui cade jucaus pe funduletul meu, iar eu i-o indepartez spunandu-i sa mai astepte cateva ore, apoi sunt numai a lui.
-Si daca nu mai pot? intreaba acesta tragandu-ma intr-un loc mai retras.
-Atunci ar trebuie sa iti accept oferta, spun eu cat de senzual posibil, tragandu-l de mana spre parcare, si spunandu-i Hinatei la ureche ce o sa se intample, aceasta chicotind cristalin, avand un zambet pervers pe fata. Wow? La ce s-o gandi? Hin ce ai facut?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Urcam amandoi scarile sarutandu-ne nimerind cateodata balustrada sau vreun perete. Ma simt atat de salbatic, de dornica de actiune, ma simt pur si simplu ca la 14 ani, nu va ganditi la prosti, ma simt fresh ca la 14 ani. Cred ca mi s-au urcat hormonii la cap.
-10 minute da-mi si apoi sunt numai a ta, ii soptesc la ureche urcand rapid spre baie, unde ma astepta o punga verzuie pe care scria ,,Cadou de nunta de la dragii vostri nasi Naruto si Hinata'', scrisul frumos al Hinatei si parfumul de liliac, imi inunda narile si imi starneste interesul de a vedea ce e inauntru, exact ca un copilas de 5 ani care vrea sa vada ce a primit de ziua lui.
Deschid suspicioasa punga si o lenjerie lila cu dantela, foarte provocatoare, imi atrage atentia. O imbrac numai decant, facandu-mi un dus caldut, si demachindu-ma, doar nu vreau sa arat ca o baba de 60 de ani cand ma trezesc.
1, 2, 3...Tocurile mele de 10 centimetri isi fac aparitia in camera...pustie? Ahmp? Unde s-a dus si asta? Ma intorc nervoasa cu fata spre usa dand nas in nas cu pectoralii sai, el fiind cu un cap mai mare decat mine, zambindu-mi pervers. Cu un singur deget imi ridica fetisoara umpic trista si imi saruta buzele deja dornice de ale lui. Cu muscari usoare ne indreptam spre pat, trandindu-ma usor, dar totusi violent, simtindu-i greutatea cum se lasa pe corpul meu firav.
Buzele lui carnoase coboara usor spre gatul meu, muscandu-mi-l usor, facandu-ma sa scot un mic icnet infundat. Cu miscari usoare sandalele imi sunt indepartate din picioare lasandu-mi cale libera sa ma incolacesc in jurul bazinului lui pentru o pozitie usor mai sexy si mai relaxanta. Parul meu roz, lung este tras usor de degetele lui jucause si reci, in timp ce o mana cauta ceva anume prin pat. Intr-un final il gaseste, iar sauruturile devin din ce in ce mai apasate, facandu-ma sa gem de placere, cu o mana imi indeparteaza sutienul si chiloteii ( lenjeria fiind dintr-o simpla piesa) iar eu trag puternic de boxerii lui. Hehe.... incepe joaca....

~~~~~~~~Moment Amuzant cu Elz~~~~~~~~~~
-,,Hehe.... incepe joaca....'' spun eu facand o fata....
- Ce e cu asta? intreaba Sasuke nedumerit.
- Dragule stiu ca esti un tigru in pat, am auzit gemete toata noaptea+juma din dimineata, m-ai facut sa vars cafeaua, si sa imi iau o pastila ca sa mi se linisteasca hormonii.
-De ce nu ai venit si tu? intreaba acesta pervers venind mai aproape de mine.
-Pentru ca ai SIDA, soptesc eu amuzata.
-De ce ai verificat? intreaba acesta venind mai aproape, distanta ramanand de doar 10 centimetri.
-Foarte frumos joc de teatru Uchiha, acum dute ca ai uitat sa o opresti pe Sakura din gemut, zici ca e porcul la taiere, spun eu rautacios.
-Da chiar, vin imediat papusa.
-PAPUSA E MATA! tip eu dupa el, iar tu esti papuselul meu, zambesc eu pervers.
~~~~~~~~~~~~~~Zbay scumpyy meii!!!~~~~~~~~~~~~~~




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Vizitato
Vizitator
Anonymous


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 10:34

Deci sti ca ficul tau este foarte frumos,uimitor,da?
Atunci pune te rog dulce ca o savarina next-ul.
dance2
please
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 10:40

vai ce te iubesc, dar stii asta..mi-a placut si nasi sunt cam perversi :>
ai ceva cu hormonii =)) lasa-i sa doarma.
Cand ma gandesc ca e pe final, dar asta e..nu am sa ma satur de el niciodata :X
te pup dulce


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 11:37

Cand pui next-ul?
Te roggggg pune-l mai repede
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 13:16

Cel mai interesant "moment amuzant cu ele" de pana acum lough
Esti bestiala, geniala, fenomenala in love
Ador ficu, insa mai vroiam descrierea actiunii, mai ales spre sfarsit dap !
Unde-i next-ul? :|

please please please please please
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 14:57

O doamne mama manelista! Deci nici n-ai venit acasa bine ca ai pus 2 nexturi? Si fara ca eu sa stiu? :-w

Doamne m-ai inebunit cu SIDA! :)) Tom are SIDA!! Prostata la cap! :)) Doamne Ele, esti ingrozitor de amuzanta.

Mhm, sa revenim la fic. Vai cat imi place. Tot cu perversitati esti nu? Firai tu sa fi, nu scapam de tine nici in mormant nu? E bine macar radem acolo :)) Ne luam tv si ne uitam acolo da?

Asa, vai imi place foarte mult. Sakura este o Uchiha, si nebunu de Sasuke nu o lasa neterminata! :)) Perversu' nici Tom nu-i asa :))

O_o Ce cadou i-a dat Hina si Naru lui Saku, omfg! Perversi si aia! Toata lumea ii perversa nu? La Ele in fic. :))

Hai cu nextu!
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 15:01

HOpaaaaa ce next pervers eleeeeee:x:x:x

Vai il adorrr uimitor ca de obicei:x:xx:

Deabia astept sa vad ce se mai intampla cu cei doi iubareti :>


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 15:47

Elee prea super capitolu, imi place mlt hehe
Deci nu am ce spune
dect ca a fost foate pervers :>:>:>
la ce mei gandu, hehe
vreau nextul repede scumpa si nui uita ca Elyy te ubescte kiss*:*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 08:16

lough momentele amuzante cu elz sunt culmea!ok...deci....next!!!
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 10:26

Tiah... Tiah... Nextul cand vine? Tiah... Tiah.... Nu mai am rabdare.... Tiah... Tiah.... Ce tare a fost capitolul... Tiah.... Tiah... Scuze mi-a intrat o musca-n gura cand citeam capitolul rusinos Ma bucur ca l-ai pus si ma bucur c-am scapat de musca... Tiah... Tiah.... Ce gust... Oricum ador capitolul si intreg ficul! Ti pwp!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 14:55

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 977748 for comm's
So next^^

Capitolul 37.Violul

Ma simt dezgustata de propria persoana. Cum a putut sa faca chestia asta? De ce? De ce si iar de ce? Beat, murdar, fara pic de mila ma violat, pe mine, pe sotia lui, pe cea care a facut-o a lui, dama lui de companie, careia i-a jurat iubire vesnica. De ce? Atat de grea este pofta asta trupesca? Nu putea sa astepte, acum mai mult ca sigura am pierdut copilul. Lacrimi cristaline imi alueca pe fata alba precum varul, imi vine sa ma arunc de la etaj, numai sa scap de acest corp, nu am ripostat cu nici un deget sa il fac sa inceteze, sa il trezesc, i-am lasat drum liber sa ma violeze.
Suspin sonor, in timp ce el isi vede de treaba. Nu simt nici o placere ci doar ura pentru cel pe care il iubesc, pentru Sasuke, pentru sotul meu. Inchid ochii cu speranta in suflet de a inceta, de a ma lasa in pace, adormind intr-o lume trista fara culori, unde tot ce domina este albul.

~~~~Peste doua ore~~~~

Ochii mei reci se deschid in intmpinarea intunericului din camera. Am crezut ca totul a fost un vis, dar durerea pe care am simtit-o a fost reala. Inima ma doare, pentru ca cel pe care l-am iubit, il iubesc, si il voi iubi ma tradat intr-un asa josnic fel. Eram nud, macar daca ar fi avut simtirea de a ma inveli cu ceva, dar nu, betivi tot betivi raman. Ma uit pe cerceaful alb ca neaua si vad rosu, iar o lacrima mi se varsa pe chipul deja prea palid pentru ca eu sa fiu considerata un om. Imi iau pe mine o rochita alba, strang cerceaful si il arunc, satula sa imi reamintesc ceea ce s-a intamplat in urma cu doua ore.
Ma duc in camera lui Daisuke sa il verific, si dormea, apoi cobor scarile spre bucatarie, cu gandul de a vedea ce are de spus Sasuke. Cu fiecare treapta coborata, parca pierdeam curajul pe drum, dar totusi am reusit sa cobor si ultima treapta. Era acolo, pe canape se uita in gol, in timp ce capul sau era sprijinit de maini, farca murmurand ceva ce nu am inteles. Ochii lui negri si calzi ma privesc cu dragoste in timp ce eu refuz un contact vizual.
-Sakura....eu...incepe acesta sa spuna o scuza destul de credibila.
-Scuteste-ma Uchiha, de azi nu mai ai ce discuta cu mine, poti sa te duci si d***u ca nu ma mai intereseaza, si spunand acesta fraza ma indrept spre bucatarie cu gandul de a imi face o ompleta, dar sunt impinsa brutal in usa frigiderului, scotand un icnet infundat de durere.
-Asculta aici micuta t*******a, eu sunt seful eu dau regulile, tu esti dama mea de companie, daca crezi ca daca esti sotia mea ma opreste sa te bat sau sa te folosesc cand am nevoie te inseli, asa ca nu te mai umfla in pene ca nu e cine stie ce de c***l tau.
-Te urasc, Uchiha! tip eu cat ma tin plamani primind o palma zdravana de la Sasuke peste fata.
Ma las usor pe usa frigiderului in jos, privind in gol, m-a violat, injurat si batut. Din nou ma intreb de ce eu? Ce ai Doamne cu mine? De ce nu imi dai un gram de fericire? Sasuke se uita mirat la mine, dar totusi pleca undeva prin casa, tipand cat il tineau plamanii,,Lua-mar d***u!''. Zambesc in sinea mea si un gand sadic isi lasa amprenta.

~~~~~~~~Moment Amuzant cu Elz~~~~~~~~~~~
-Skaura, Sakura! tip eu la fata, am o idee.
-Care? Ce? intreaba aceasta cu un zambet pe fata.
-Stiu ce ii vom face lui Sasuke ca sa moaraaa de frica, zambesc eu sadic.
-Il vom cas***a?
-Nuuu, deci suna la numarul asta si adu-o la mine in birou, eu il aduc pe Sasuke, spun si fug pt al gasi pe Sasuke.
~~~~~~~~~~~~~
-Care este surpriza? Imi faci striptis? intreaba Sasuke pervers.
-Da, dragule, toples, spun eu. Iataa!!
In fata lui o baba grasa dansa la bara, aia fiind Tsunade, iar lui Sasuke ii cad ochii in gura, omg sa cheme cineva doctorul.
~~~~~~~ZBAY~~~~~~~~


Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=PcJipqpSbcs


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 15:16

Wow... Pot sa mor? Ce tot face Sasuke acolo? O loveste? A violat-o?! Asta nu stiam....
Nu stiu cat mai poate sa o tina asa si nici nu stiu ce o sa se mai intample cu Sakura pana nu aduci nextul.
Mor de suspans aici, dar momentul tau amuzant m-a facut sa zambesc... Tsunade baba... :))
Asta chiar a fost amuzant...
Ti pup si astept nextul draga mea!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 16:04

lough lough lough momentele amuzante cu elz imi plac la nebunie!!!!!cat despre capitol...SASUKE E UN PROST,NESIMTIT,UN...òò@°à*@!!!!gata,dak sakura nu il pune la punct,vin eu si credema,ca la ce nervi am eu,sunt in stare sa aduc Iadul pe pamant pentru el!!!!!!la cate a facut,mai si comenteaza!
a,daa...NEXT!!!!!!!!
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 16:10

stai ca nu am cuvinte..ce a facut Sasuke? iti bati joc de mine? esti rea, zau asa :((..
cum a indraznit, acu a pierdut si un copil si mai ales pe Sakura. Ce va face acum rozalia? inca numi pot reveni din soc, esti geniala..desi ai putea face capitolele mai mari. Misto momentul amuzant =)) aoleu, ce imagine am avut, trebuia sunat de urgenta la 112 ca imi dadeam duhu acolo :))
Te pup :*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 19:50

Ce?
Cum a putut sa faca asta.Se pare ca Sasuke nu s-a schimbat.
Ter roggggggg,pune next-ul
M-ai facut curioasa
please
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 20:00

Elee prea super deci prima data urasc comportamenu lu sasuke si bine i-ai facut ca l-ai facut sa faca pe el :))
mia placut enorm capitolul si abia astept nextul
e super frumos si devine din ce in ce mai interesant
hai cu netul scumpa in love

Elyy terminat hi!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 10:29

OMG Ele o sa mor. Vai cat cat cat ma dispera Sasuke. Ce nesimtit e.
Cum a putut sa faca asa ceva! Il omor!
Omoaral fa-l sa sufere. Sa-si dea duhul in chinuri!
Nu o merita pe Sakura! Nesimtitul, vai cat ma supara pe mine!
Ce o sa faca Sakura acum?
Vreau next-ul ca altfel ma stafidesc de suspans.
Te rog next-ul please
Mult spor la scris si multe idei!

Aaa si momentul amuant. M-ai dat pe spate. Am cazut de pe scaun. lough



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 11:15

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 977748 for comms floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 962758
Va iubesccc:X


Capitolul 38.Gelos?
CAPITOL PERVERS +16



Stateam si ma uitam la el cum se lingea cu o depravata. Sanii ei vulgar de mari mai aveau putin si explodau, iar picioarele ei erau pe bazinul brunetului, in timp ce mainile brunetului ii mangaiau spatele. Saruturile ei erau asa de umezi ca ma faceau sa vomit, ziceai ca erau caini in calduri. Brunetul meu erau pe jumatete dezbracat, avand pe el numai boxerii negri. Hehe, totusi sunt fericita, pentra ca t***a asta va ajunge lafel ca toate celalalte, moarta.
-Ahh ce bine e Tatiana, esti mai buna ca nevastamea, spune Sasuke in rautate, iar Tatiana adanceste sarutul tragand de boxerii lui Sasuke, sigur o sa vars.
Ai sa mori tu? Asta e mai buna ca mine? Ei bine...draga Sasuke daca vrei ca hormonii tai sa fie undeva pe luna lasa ca iti arat eu. Ma urc sus rapid, si deschid usa dormitorului, dar Daisuke incepe sa planga cerand papa. Ma resemnez repede si incep sa ii dau laptic cu biberonul. Nermenicul de Sasuke, ma violat, injurat, batut si acuma imi spune ca t***a aia e mai buna ca mine. Doamne ce au ajuns barbati din zilele noastre, isi lasa sotile care se daruiesc lor din dragoste pentru niste prostituate care se daruiesc pentru bani.
Oftez sonor, in timp ce vad ca Daisuke a adormit in bratele mele, peste 3 zile va si el un anisor, saracul tatal lui abia il baga in seama, iar el ca un baietel cuminte sta in camera si se joaca frumos si singur. Exact ca mine cand eram mica, parintii mei erau prea mandrii de Sofi, iar de mine uitau cu desavarsire. Off, Daisuke daca nu as fie eu tu ai fi la orfelinat. Ochii mei incep sa se umezeasca dar imi reamintesc de idea mea perversa, iar un zambet dulce imi lumineaza chipul. Il pun pe micut in patului lui moale si cald si inchid silentios usa, ducandu-ma la mine in camera.
Deschid usa dulapului si imi iau o camasa barbateasca lunga, ehh asa incat sa mi se vada chilotei roz. Cine a zis ca nu sunt perversa s-a inselat. Ma duc in baie si ma schimb, ma dau cu parfumul preferat a lui Sasuke, vanilie si capsuni, foarte pervers, hehe. Imi iau o pereche de sandale cu toc cui, de 10 cm, si imi leg parul roz intr-o coada de cal. Imi deschid camasa la primii trei nasturi asa incat sa se vada sutienul roz pe care il port. Cu un zambet pervers cobor la parter, am degand sa-l excit asa de tare si sa ii dau sanse false apoi ii le zdrobesc ca un gandac, perversa si rea, descrierea mea perfecta.
Ajung jos si vad ca Sasuke a terminat, da ca deobicei Tatiana era moarta, iar servitoarele ii aduna cadavrul, care avea o gaura in inima. Oftez incet cu gandul ca inca o fiinta a murit din mana lui Sasuke si ma indrept spre bucatarie, cu servitoarele care se uitau mirate la mine. Ehh daca sunt tunata nu inseamna ca nu pot deveni o bomba.
In bucatarie erau Sasuke care savura o cafea, cand am intrat eu s-a inecat, ochii lui cazand undeva in decoleteul meu adanc. Hehe, asta este doar inceputul Sasuke Uchiha. Cu miscari usoare si sexy ma indrept spre cosul cu fructe si imi iau o piersica suculenta. O musc cu pofta iar o picatura de suc aluneca pe buzele mele, pe barbie, ajungand undeva in decoleteu. Ochii negrii a lui Sasuke devin pofticiosi si se ridica silentios de pe scaun, si inca nu am terminat.
-Tu vrei sa ma faci sa innebunesc, spune Sasuke luandu-ma in brate pe la spate, sarutandu-mi gatul parfumat.
-Asta nu e tot ce pot sa fac, spun eu sensual, iar el imi musca lobul urechii, iar eu gem usor de placere facand sa inainteze cu mine spre camera noastra spunandu-mi ,,Arata-mi si in dormitor tot ce poti’’.
,,Din neatentie’’ imi pica lantisorul jos pe faianta, ma aplec si il iau, iar cand revin Sasuke erau rosu ca racu la fata. Perversa de mine a lovit din nou, il sarut usor pe buze si ii spun cat mai sexy posibil.
-Diseara as fi fost o bestie, dar m-ai luat de ieri, ai pierdut distractia vietii tale, spun eu, iar Sasuke casca ochii cat cepele, imi misc funduletul meu atat de sexy incat a cascat gura de 2 m,
Ma joc umpic pe balustrade si apoi urc in camera, Sasuke ramanand cu gura cascata, pentru a doua oara, lingandu-se pe buze, cam asa fetelor pui baietii cu botu pe labe.
Ajunsa in camera ma trantesc pe pat, ochii mei se inchid, lafel si usa. CE USA??? Doamne, imi deschid repede ochii si il vad pe…..

~~~~Moment Amuzant cu Elz~~~~~
-Moama sunt mandra de mine, ce perversa sunt.
-Da scumpo esti:X, spune Sakura lunadu-ma in brate, apropos tu ai terminat ASE-ul?
- LOL`...de 2 ori.
-Chiar aasa? O.O
- O data tavanul si a-2-a oara peretii, rand eu.
-Ma iei de proasta, intreaba acesta.
-Hai mai taci, daca Sasuke nu ari fi avut bani, si bani ar fi crescut in copaci te-ai fi maritat cu o maimuta, spun eu rautacioasa.
-Lasa-mi-l pe Mojo Jojo si nu ma lua de proasta.
-Ma bucur ca recunosti ca esti :D.
~~~~~~~~~~~~Zbay lumee!!~~~~~~~~~


Melodie capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=rZz8bnFTMSw


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt


Ultima editare efectuata de catre ♥Agent♥Ele♥ in Joi 14 Iul 2011, 11:45, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 11:29

Vai nu pot sa cred..ce ia facut-o Sakura, vai radeam ca nebuna aici.
Si-o merita din plin, dar acum ce sa intamplat cu usa? sa darmat de la atata perversitate? sau nu a mai rezistat nici usa cand a vazut-o pe Sakura =))
da bun, cand vii cu nextu? ca mor aici :((
Te pup dulce :*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 17 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 17 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-