Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Ce ti-a placut la ficul meu? :D
Titlul
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_lcap4%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Ideea
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Actiunea
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_lcap2%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Descrierea perversa
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_lcap14%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_rcap
 14% [ 11 ]
Descrierea in general
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu mi-a placut nimic.
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mi-a placut tot!
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_lcap80%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_vote_rcap
 80% [ 65 ]
Total voturi : 81
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 09 Iun 2011, 18:48

Bine toata lumea, ard de nerabdare pentru a incepe un nou fic foarte pervers.
Acest fic este +16 si va asigur ca o sa va placa bineinteles daca va plac perversiunile.  in love
Sa nu mai asteptam si sa incepem, acest fic fiind unul SasuSaku. :D
ATENTIE: Descrierile sunt nu perverse, CI FOARTE PERVERSE, iar acest fic nu este recomandat tuturor  categoriilor de persoane in special minorilor. ( Oricum ficu e facut de un minor lough )


Capitolul I: Cabina dragostei

        Ca orice barbat de 22 de ani, cand este beat are chef de prostii. In seara asta incendiara am vrut sa-mi sarbatoresc “indepententa” evident band ca spartul cu prietenul meu Neji. M-am plictisit tot dansand, vreau ceva actiune. Se pare ca mi-a venit o idee. Cand sa ma duc la baie vad pe usa alaturata cum intra o fata destul de bine dezvoltata indreptandu-se spre cabina din toaleta fetelor. Avea parul roz bombon cu ochii verzi ca frunzele copacilor vara, cu o tinuta provocatoare. Fiind beat musc momeala si ma duc dupa ea in baie unde nu mai era nimeni. Pana sa plec, prietenul meu Neji ma striga.
- Sasuke! Unde pleci? intreaba el curios.
- Pana la baie, ma intorc repede si ii raspund eu din mers. Ma grabesc sa o ajung din urma pe acea fata, strecurandu-ma usor prin multime. Ma uit si observ in care cabina intra si eu dupa ea, pana sa se incuie in cabina, o fortez si intru peste ea spunandu-i o singura propozitie: "E timpul sa ne jucam."  cu un ranjet pervers pe fata dupa care imi dau tricoul meu verde jos. Las capacul toaletei in jos si o trantesc pe acea minunatie de fata pe el. Ma pun usor pe ea muscandu-mi buza inferioara apoi incet ma apuc sa o sarut pe gat cu mana la spate sub tricou incercand sa ii o bag in pantalonul ei. Fata nu ma respinge, insa nu ma lasa sa ii pun mana pe sani. Incepe sa respire un pic greu foarte excitata probabil din cauza ca eu eram la bustul gol gata sa ma dezbrac si de pantaloni ramanand numai in boxerii mei albi. Incepe sa ma sarute intr-un ritm foarte alert bagandusi una din maini in parul meu negru ca smoala si cu alta ma desface de cureaua pantalonilor mei, timp in care si eu ii dau bluza jos si ramane numai in sutienul ei super sexy de culoare rosie.
        Ma ridic in picioare si o iau de fund si in brate tinandu-i picioarele ca si cum ar sta pe scaun lipind-o de perete. Se vedea ca-i place. Mai era umpic ci tipa de placere si nici macar nu a inceput adevarata actiune, mainile ei cu unghii lungi date cu oja neagra ma tine de gat si cateodata si de picioare. Cand vrem sa marim adrenalina intra o doamna mai grasa care aude si anunta paza clubului. Ne da afara, nu inainte de a ne imbraca. Fata pleaca fara a zice nimic, iar eu imi aduc aminte de Neji care probabil se simtea abandonat in club. Iese si el si ma intreaba ce ma apucase sa fac dragoste cu o necunoscuta in toaleta. Ii raspund cu un singur cuvant putin adormit: "Pofta". Ii zic "Noapte buna" apoi ma indepartez pe strada pustie. Dupa un colt frumoasa fata ma astepta cu fata indreptata spre o masina si corpul rezemat de perete cu un picior ridicat spijinit si el tot de perete. apoi ma intreaba:
- Continuam? Incetu' cu incetu' indreptandu-se spre mine aducandusi mana pe fata mea. mangainduma fin pe cap jucanduse cu parul meu. Eram asa de obosit incat puteam adormi si in picioare.
- Chiar ai chef de actiune cu cel mai cautat baiat din acest cartier? Te anunt ca daca cedezi pana sa o fac eu o a doua intalnire nu pupi. Spun eu cu ochii inchisi si cu mainile una-ntr-alta in san. Apoi ma impinge in perete si nefiind sigur pe picioare cad insa fara sa ma lovesc, cu spetele sprijinit de perete si picioarele intinse se aseaza langa mine si incepe a ma saruta incepand de la burta pana la buze. Cand sa ma sarute din nou pe gat o apuc de mijloc apoi o resping. Fata nu ii venea a-si crede ochilor. Ma intreaba ce s-a intamplat apoi se uita lung la mine. Ii spun ca eu de obicei nu sunt genul de o noapte apoi pe strada cand ne vedem nu ne zicem nici un "buna" sau macar sa ne facem cu mana.
        Fata chicoteste in gandul ei apoi imi zice: "Crezi ca eu iti acceptam invitatia la "distractie" daca nu gaseam o oarecare atractie la tine?". Ma ridic si ma scutur de praf apoi ii spun ca nu e aceeasi chestie atractia fizica cu atractia psihica. Fata asta al carui nume nici macar ca nu il stiam incepe sa se invarta pe langa mine ca un adevarat model pe podium uitandu-se cu ochii ei verzi foarte patrunzatori in ochii mei dupa care se opreste dupa 3-4 ture date pe langa mine si imi zice: "Vezi tu, eu am pus demult ochii pe tine". Asta chiar m-a uimit. Apoi o sarut pe frunte si ma indrept cu pasi marunti spre casa. Se uita la mine ca la felul 14 si apoi imi zice: "Apropo, ma cheama Sakura frumosule."
        Ma intorc putin uimit apoi imi continui drumul. Aproape de bloc aud niste pasi repezi in urma mea. Stiu stiu. Eram urmarit insa nu dadeam importanta, nimeni avea sa-mi faca mie rau. Intru in apartament dupa care inchid usa apartamentului cu spatele fapt care daca era o persoana ce-mi vroia capul ma costa mult, insa si asa m-a costat. O persoana intra pe sub mana mea fara a-mi da seama foarte incet. M-am trantit in pat. Foarte obosit abea am simtit greutatea care apasa asupra mea. Era o...

_____________________________________________________

Poza capitollului: cand Sakura se urca peste Sasuke pe strada. happy2

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 28795749plchvwaar


Ultima editare efectuata de catre ♥ Nekko ♥ in Lun 02 Feb 2015, 18:11, editata de 12 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 09 Iun 2011, 18:57

Aveai dreptate, chiar e pervers. Daca e asa de la primul capitol, ma intreb cum o sa fie in continuare. Pupici, sa pui nextu sa vedem ce se mai intampla!
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 09 Iun 2011, 19:11

Vai de mine, Ioana da ce pervers e primul capitol❌x:x
Ma intreb cum sunt celelalte:>:>
Abia astept....
Nu pot sa-ti zik decat ca vreau next-ul si urgent k dak nu ma supar
Te poop kiss
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 09 Iun 2011, 20:19

Ai citit si tu " Jurnalele lui Stefan : Inceputurile ", nu ? Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 384738 Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 169309
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 09 Iun 2011, 20:43

Buna Ionica dupa cum ti-am promis am sa-ti las un comentariu:
E frumoasa ideea, nu prea ma impac eu cu idee ca Sakura sa fie asa dwe usuratica, dar dupa primul caspitol chiar nu am sa pot sa-mi spun o parere.
Inceputul este destul de frumos happy plin de actiune ca sa spun asa happy2
Abia astept nextul happy
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 09 Iun 2011, 20:51

@ Kokonut <3
Da exact de acolo am luat titlul. Ți-a placut povestea? heh
Știi cumva când apare vol. 2? Eu am luat cartea o data cu revista BRAVO happy2
Eu mai mult pentru descrieri am citit, însa a început să-mi placă la un moment dat.
O parte din descrierile acelei carți le vei regăsi aici, însa puțin schimbate.
M-a inspirat mult cartea aia.
Povestea evindent că va fi diferită.
Main pun next la amandoua ficurile all :)


Ultima editare efectuata de catre ♥ Nekko ♥ in Sam 28 Iun 2014, 19:12, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 09 Iun 2011, 21:27

Ei bine, daca tot e un fic nou am zis sa vad despre ce poate fi vorba. Sa sti ca voi critica!

Descrierea - sa fiu sincera, mie una nu imi place. Inteleg ca vrei sa fie pervers insa nu exageram foarte mult, nu descrie prea mult ce fac sau alte lucruri. Incearca sa nu ai in fiecare capitol astfel de scene ca ar deveni plictisitor. Descrierea la tine nu exista. Ai spus ce au facut dar eu m-am plictisit. Vrei sa fi perversa? Sa fim serioase, asta la un moment dat devine enervant si cititorul v-a fi interesat sa descrii si altceva. Cum ar fi sentimentele personajului, gandurile si alte lucruri mai importante. Narezi, ei bine e ca si cum ai spune ce gandesti tu, dar vad ca nici asta nu faci. E ca si cum ai scrie intr-un jurnal. Pe langa faptul ca scrii ce ai facut azi scrii si ce simti, asa si aici. Trebuie sa descrii sentimentele, sa te axezi pe alte lucruri mai importante.
Ai inceput si tu cu vechea introducere de parca e un CV si nici de cum un fic: Ma numesc .... '' . Nu ma intereseaza ca sa fiu sincera ci ma plictiseste. In loc sa spui cum arata pe parcurs, sa cunoastem pe rand personajele ca sa spun asa tu vrei sa ne spui tot ce se poate despre ele. Asta devine enervant, puteai incepe altfel. Vreau sa te axezi pe lucrurile importante si sa descrii ceea ce il intereseaza mai mult pe cititor. Sentimentele si desigur si imprejurimile. Banuiesc ca vedea ceva in timp ce mergea sau mai stiu eu ce. Ei bine, vreau sa vad asta, vreau sa stiu cum aratau lucrurile, ce gandea el, ce simtea. Vreau sa descrii mai mult.

Dialogul - mmm e bine ca nu l-ai folosit mult si am vazut ca l-ai transpus si in vorbire indirecta. Destul de bine. Sper sa nu il folosesti foarte mult.

Actiunea - vrei tu sa fi perversa si sa grabesti actiunea...Pai sa sti ca tu te grabesti si asta nu e bine. Nu ai descris mult, inafara ca ai spus ce faceau sau cum aratau, in rest nimic. Actiunea e normal sa fie grabita. Adauga mai multa descriere si mergi mai lent cu lucrurile ca nu te grabeste nimeni.

Estetica - ei bine ai grija cum te exprimi si unele cuvinte ai putea sa le mai inlocuiesti. Am vazut ca uneori ai inceput culitera mare si nu trebuia deoarece ai pus virgula sau ai scris un cauvant cu litere mari. Reciteste capitolul ca sa vezi ce mai trebuie sa modifici sau sa adaugi.

Ideea - pana acum nu pot sa spun daca e sau nu originala. Mai astept cateva capitole ca sa vad cum dezvolti ideea.

Titlul - ei bine, e destul de interesant... nu prea am ce comenta.

Uite si greselutele:

,, IN '' - In
,, spunandui '' - spunandu-i
,, zmoala '' - smoala
,, pisioare '' picioare
,, ci '' -si
,, indreptanduse '' - indreptandu-se
,, magainduma '' - mangaindu-ma
,, jucanduse '' - jucandu-se
,, dinnou '' - din nou
,, frimosule '' - frumosule

Cam astea ar fi. Reciteste capitolul si mai corecteaza din ele.

Nu uita sa adaugi mai multa descriere si sa o lasi mai moale cu pervesitatea;)
Spor la scris si la idei.
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 09 Iun 2011, 22:30

Scumpo sa sti ca esti geniala...iti iubesc ficul,defapt toate le iubesc happy2
Este foarte tare si imi place ca e super pervers
Abia astept nextul kiss
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Vin 10 Iun 2011, 12:01

vai....imi place foarte mult acest capitol , dar sunt deacord cu kirara , daca vrei sa fii perversa ,nu exagera happy2
in rest imi place foarte mult si astept cap 2 ca sa stiu ce se mai intampla in love
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Vin 10 Iun 2011, 18:49

Te rog pune continuarea!!!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Asss10Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Vin 10 Iun 2011, 19:08

Frumos capitol, n-am ce zice, insa oricat de mult mi-ar placea mie chestiile perverse, ar fi bine sa o lasi mai moale. Oricum este interesanta ideea. Astept nextul pentru a-mi forma o parere mai ampla asupra lui. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss
Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Lun 13 Iun 2011, 16:14

roll

LET'S START!

1. E ok! Adica ai si descriere lough si perversa rusinos si umm

( okok incerc si eu sa fac commuri dealea nasoale da nu pot!! )


Asa ca tot ce-ti pot spune e... nextu fata pana nu te carpesc!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Lun 13 Iun 2011, 16:53

Zuuper nepoata in love
Am fost prima care la citit (muahahaha)
SI ce mi-a placut
Dar vreau nextu sad
Plzz plzzz plzzz
kisskisskisskisskisskisskiss
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Asss10Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Lun 13 Iun 2011, 19:13

Ioana....Ioana, mai fetit-o, mai! Cand aduci nextul, draga?
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 15 Iun 2011, 22:17

Mda, foarteeee pervers. Nu zic ca nu-mi place, numai ca nu trebuie sa intreci masura. Pana acum e un fic promitator, dar ii cam lipseste descrierea. Defapt, ii lipseste cu desavarsire!
Eu astept capitolul urmator cat mai repede si te pup! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Joi 16 Iun 2011, 11:09

MAI Ioana , cand pui nextul ala ca nu mai pot Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 269478
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 22 Iun 2011, 10:01

Bine bine, am sa o las mai moale cu perversitatea asta, insa eu mi-am format niste idei dupa care merg si daca stric acum tot ce am construit deja nu-mi mai iese ceea ce doream.
Va spun de pe acum ca niste descrieri le ve-ti gasi in cartea Jurnalele lui Stefan - Inceputurile Insa nu toate iar povestea e cu totul diferita :)

Uita-ti next si am sa tin cont de sfaturi si va multumesc. kiss


Cap. II: Iubire falsa?

        Era o fata, chiar aceea de la club. Eu fiind pe burta, ea in aceeasi pozitie langa mine cu mana pe spatele meu pe sub tricou. Nu-mi vine sa cred, fata asta nu se lasa cu una cu doua. Am hotarat sa incerc inca odata sa o conving ca ar fi o greseala. Ea cu un zambet obisnuit se pune pe mine, ma intoarce si incepe sa ma sarute pe burta. Ma scol din pat, spunandui ca ma intorc si ma indrept spre bucatarie. Dupa 5 minute ma intorc cu o tava cu o sticla de sampanie, paharele de sampanie deja umplute si 2 savarine. Le pun pe noptiera dupa care ii dau un pahar din cele 2 apoi ciocnim pentru... "iubire". Dupa care o asez frumos pe patul meu mare si incep a o saruta pe gat coborand in spre burta, Dinou ii dau bluza jos dupa care ramane in sutien.
        I-au sticla de sampanie, pun in paharul meu putin, beau o gura apoi restul de pahar il vars pe burta ei si din nou incep a o saruta acolo evident "sorbind" sampania de pe ea. Imi da tricoul verde jos, dupa care pantalonii ramanand numai in boxeri mei albi. Ii dau jos pantalonii scurti de blugi ramand si ea in niste chiloti de aceeasi culoare ca sutienul. Aceasta face in asa fel incat ne schimbam rolurile, inrotindune in alt unghi al patului ea fiid de aceasta data peste mine. Au urmat alte zeci de minute de sarutari si... gemete.
        E ora 3 dimineata. Eu sunt inca treaz. De ce? Ma tot gandesc la fata asta. Efectul alcoolului s-a risipit ca niste nisip lasat usor sa cada in bataia vantului, si eu ma tot gandesc la ceva in timp ce o mangai pe umarul ei fin in timp ce doarme. La ce? La faptul ca fata asta nu a obosit dupa 10 minute ca celelalte. M-a facut sa ma simt cel mai bine din toate fetele cu cate am facut. M-a satisfacut asa cum trebuie. Eu credeam ca v-a fi ca toate celelalte, se pare ca m-am inselat.
        Ma apopii mai mult de ea si incep sa o sarut incet pe buzele ei fine ea raspunzandu-mi intocmai si incepand sa zambeasca si sa se intainda dupa ce rup sarutul. M-am pus putin peste ea sa o mai sarut, iar ea ma tinea apasat de gat acolo si jucandu-se cu parul meu pentru a nu incerca sa ma opresc. Nici la infinit nu aveam cum sa o fac dar cand am obosit am hotarat sa nu ma dezlipesc de ea luand-o intr-un fel in brate asezandu-mi capul pe burta ei alba ca varul. Dupa cateva minute de cand ramasem asa, ma ridic din pat pe jumatate si i-au savarinele din tava si ii ofer una ei. Aceasta ma saruta si isi mananca incet savarina. Cand termina mi-o i-au si eu pe a mea si musc odata din ea si o intreb daca mai vrea una. Aceasta ingana un “ahamm” si iau din savarina mea cireasa si i-o aduc la gura. Cand aceasta sa se ridice s-o i-a eu imi retrag putin mana ca sa nu ajunga si incepe a chicoti. Ma mai joc umpic asa cu ea, in cele din urma pana cand i-o dau. Dupa aceea se ridica si ma saruta apasat. Saruta foarte bine. Imi place mult. La etapa cu savarina nu a ajuns nicio femeie cu care m-am culcat pana-n prezent. Chiar imi place de aceasta fata cu parul roz. Dupa alte cateva minute o iau la pieptul meu foarte cald si ne culcam pana in aceasi zi in jurul orei 9:15.
        Ma scol din pat usor ca sa nu ma simta, imi i-au halatul si plec spre bucatarie. M-am gandit sa-i fac micul dejun. Oare ii place ombleta? Hmm… N-am de unde stii daca nu incerc, asa ca sparg 3 oua si incep sa le bat repede si in liniste. Pun ombleta la foc timp in care rad branza pe deasupra. Cand e gata sting focul aragazului apoi pun obleta pe o farfurie, scot din firigider sticla cu lapte, pun intr-un pahar, i-au tacumurile i-au un capac pentru ombleta pentru a ramane calda, apoi la sfarsit le pun pe toate intr-o tava de aluminiu curata. Cand ajung in camera pun tava pe noptiere si ma pun incet dinou in pat langa floarea mea de cires. Aceasta ma simte si incepe sa mormaie dupa care isi intinde corpul ei super dragut cu forme si imi spune un simplu “Neata”. Ma ridic in sezut si ma aplec dupa care o sarut pasional, si o intreb:
- Vrei micul dejun? Intreb eu pe un ton smecher.
- Hmm, ingana ea. Mda vreau, dar la desert te vreau pe tine, spune ea zambind cu ochii ei verzi somnorosi, insa larg deschisi.
- Deja ti-ai primit desertul azi-noapte, ii spun eu cu un ranjet smecher si facandu-I cu ochiul apoi i-au tava de pe noptiera si i-o pun in pat.
- Ohh, ombleta cu branza, mai ghicit foarte bine. Spune ea pe un ton strengar afisandui un zambet pervers. Nu stiu cum dar i-am uitat numele, probabil de la prea mult alcool.
        Ca sa nu par uituc o intreb tot numele. Ea imi raspunde Sakura Haruno. Hmm… Sakura? Asa, acum mi-am amintit. In timp ce mananca stau si o privesc tot cu un zambet pervers pe fata cu cotul pe noptiera si palma la falca. Eu unul pe ea as mancao. E atat de frumoasa si draguta. Nu cred ca e o c***a oarecare. As vrea sa nu plece dupa ce termina de mancat. As vrea sa ne cunoastem cat de cat. Fata asta cred ca are potential sa fie prietena mea. Cred ca e demna de iubirea mea. Pana sa realizez ea termina de mancat si se uita la mine putin speriata din cauza zambetului meu pervers.
- Ti-a placut micul tau dejun?
- Da. Foarte mult.
- Ma bucur. I-a zi-mi si mie unde stai ce ocupatii ai, ianafara sa cuceresti barbatii… asa… cu cine locuiesti etc. etc. etc? Sakura a inceput sa rada cand a auzit cuvintele ”inafara sa cuceresti barbatii” dupa care m-a lasat sa termin apoi imi raspunde:
- Conteaza?
- Enorm sa stii. Ii zic eu grabit tot mereu cu zambetul meu pervers pe fata.
- De unde sa incep? Locuiesc la cateva strazi de aici, ocupatii am destule insa cel mai mult mi–l petrec in sala de gimnastica…
- S-a vazut azi-noapte sa stii. Fata a inceput dinou sa rada si a continuat.
- SI locuiesc singura. Patintii mei nu mai sunt de 2 ani.
- Imi pare rau. Cred ca daca-ar mai fi acum printre noi te-ar manca daca-ar fi aflat de aventura ta de noaptea trecuta. Apoi de pe marginea patului, imi las papucii jos si-mi introduc tot corpul in patul meu inca destul de cald multumita Sakurei.
Sakura pune tava pe noptiera din dreptul ei si apoi se pune cu capul pe pieptul meu. O i-au in brate si o sarut pe frunte apoi imi spune:
- Ce faci? Asa ma saruti tu? Ca un tata? Zice ea schitand o fata care ar fi trebuit sa para suparata. Auzind asta incep sa rad putin malefic apoi imi apropii buzele de ale ei si incep sa o sarut incet si cu intreruperi, din ce in ce mai apasat. Fata mai are umpic si ma inghite. Nu mai aveam aer.
- Umm… Sa-k-kura, nu mai pot respira! Apoi fata se opreste si-si cere scuze.  Nu-I nimic, imi placi mult. I-a zi-mi, ai prieten?
- Da. E chiar aici langa mine. Spune ea ranjind si venind spre mine pentru a ma saruta. Eu ii scurtez drumul si fac la fel pana ce ne intersectam…

________________________

Astept comm-uri happy
Poza capitolului: cand sunt ei 2 in actiune good
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Sasukesakuralove


Ultima editare efectuata de catre ♥ Nekko ♥ in Dum 04 Noi 2012, 04:59, editata de 3 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 22 Iun 2011, 10:07

Ai pus next , Uraaaaa ! Te iubesc Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 962758 Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 544217
Deci imi place foarte mult !
Vai ce perversa este Sakura Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 385627 mrr Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 385627
Astept next , scumpo!

Miss perversa te pupaceste !

P.S Primaa la comm Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile 544217
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 22 Iun 2011, 15:01

Hello dear!
Vreau sa`ti spun felicitari!
Ai reusit sa ma faci sa ador un fic numai de la prima citiree``!!!!
Decvi, il ador la nebunie mai ales ca e inspirat di "Jurnalele Vampirilor"-"Jurnalele lui Stefan"..Sunt o mare fana si sincer, m-a atras titlul.
Ideea este foarte tare si ma bucur ca nu sunt singura care scrie despre Sakura ca fiind vampir.. happy2
Oricum, mi`a placut ca ai facut`o pe Saku` perversa...foarte perversa as putea spune. Te poti face scriitoare happy2 heh

Anyway, nextu` il vreu cat mai repede posibil!!!!!
Spor la idei!!!
Pupici multi si dulci!!!! kiss
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 22 Iun 2011, 15:36

Sa pui next-ul cat mai repede!
imi place foarte mult!
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 22 Iun 2011, 18:32

super fic...astept next-ul happy
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 22 Iun 2011, 20:34

Nici o zi nu a trecut că deja am primit o gramadă de comm-uri.
Daca ştiam ca veţi trece p-aici atat de mulţi, vă mai lăsam 2 săptămani.
Ar trebui să o fac mai des
lough
Glumesc glumesc, of course. lough
Nextul mai vedem în cate zile îl pun, însa în maxim trei. happy

P.S: Vă pup şi să ştiţi că volumul 2 din Jurnalele lui Ştefan - Sete de sange a aparut ieri ( 21.06.2011 ) la chioşcurile de ziare împreuna cu revista BRAVO.

Bye kiss


Ultima editare efectuata de catre ♥ Nekko ♥ in Vin 04 Iul 2014, 13:34, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 22 Iun 2011, 21:02

Sa sti ca daca vrei eu iti las 100000 de comuri numai sa pui nextul! Si te felicit inca o data!Ficul este super reusit si astept...si tot astept...si tot tot astept dupa next.. happy2 Spor la scris si la multe multe idei!!!!
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Mier 22 Iun 2011, 22:41

Oau huh?
Fic pervers. happy2 Adica foarte pervers. CAt imi place.
Sper sa ne pui cat mai repede NEXtu a hug
P.S: Sa fi cat mai perversa good
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19Vin 24 Iun 2011, 16:14

Ma bucur ca-ti place Nyko.
Incerc sa o fac in limita bunului simt. huh?
N-ai vazut ca toti au sarit pe mine ca am fost prea perversa? happy2

Booon.... pai aici e next-ul, l-am facut c-am in graba, am sa mai dau edituri pe parcursul zilei, netu nu tine cu mine azi si sper sa va placa.
Cei drept e c-am plictisitor.
So, let's go!


Cap. III: Coincidenta.

[…] intr-un sarut exceptional. Nu stiu cum sa fac sa dureze o vesnicie. Tot insist si insist pana cand se desparte detot de mine apoi imi zice ca deja ma invat.
Se da jos din pat si imi cere un halat. Ii dau instructiuni cum sa ajunga la baie si de unde face rost de unul. Sper sa nu mi-l i-a pe cel verde, ala e preferatul meu. Ma intind ianpoi in pat cu capul pe perna si ma gandesc la noaptea trecuta. Seara la club e c-am vaga, insa eventura de dupa este foarte clara. Mangaierile ei fine, sarutarile dulci, gemetele noastre de placere… Era ceva exceptional! Ceva ce nu se poate scrie in cuvinte, nu va puteti da seama cat a insemnat noaptea asta pentru mine. Inca ma tot bantuie gandul ca e diferita de celalate fete. Nu credeam ca am sa apuc ziua in care gasesc o fata care sa ma satisfaca asa cum aveam eu in minte. Cand “ne distram” nu a aratat nici un semn ca ar fi obosit, iar dupa ce eu nu mai puteam ea mai vroia in continuare. A fost romantica si totusi perversa. A fost ceva simplu si totusi palpitant. E diferita si totusi normala, Nu are rost sa mai continui, orice barbat intreg la minte ar fi vrut sa o aiba in pat a doua oara. Nu stiu cum – am spus-o si o mai spun odata - dar ma atrage foarte mult aceasta fata. Poate fi doar o atractie fizica, psihica sau amandoua? Pana sa apara dinnou prin fata mea, insa de data asta cu halatul… verde pe ea nu ma descept din visarea mea. Aouleu! Chiar pe ala l-a luat. Hmm. Ce pot spune, are gusturi, s-au mai bine zis acelasi gusturi ca si mine. Ii sta foarte bine in el, mai ales ca si ea are culoarea ochilor identica cu a halatului. Se pune in pat langa mine si imi spune ca trebuie sa plece.

- De ce? Te asteapta cineva acasa? Sau cumva e sotul care o sa te i-a la intrebari de gen “Pe unde umbli?” si eu sunt amantul?
- Haha… N-ai ghicit! E luni in caz ca nu mai stii de tine. O sa intarzi la job. Intr-un final am facut rost de unu’ care se plateste bine. Se pare ca am sa intarzii. Poateee, ne mai vedem, insa data viitoare v-a fi la mine acasa. Mersi de mic-dejun. A fost exact la fel de bun si la propriu si la figurat ca si tine. Pe birou ai numarul meu. Poate ma suni diseara, in prima zi de lucru am sa fiu familiarizata cu ce am de facut si cum merge totul la servici, nu cred ca voi avea prea multe de facut.

- Poate ai scris numarul de telefon gresit ca sa vezi ce-ti fac.
- Nu-ti bate capul ala frumos al tau. Nu fac lucruri de genu’. Ne mai vedem. Te sarut! Spun ea care face cu ochiu stang. E o scumpa. Se pare ca seful a pus-o la punct deja ce face in prima zi. Seamana cu mine. Numai ca in cazul meu imi pun secretara sa faca asta. Aoleu!!! Azi e luni, si eu azi trebuie sa ma duc la servici. Pfff… Tocmai seful unei firme de respectat sa intarzie. A-ti mai pomenit? Si nici macar nu mi-am mai scris in jurnal. Stiu pare c-am ciudat dar imi place mult sa-mi exprim parerile si durerile insa si bucuriile pe hartie. Mai bine m-as imbraca. Ma “tirasc” pana la sifonier si-mi i-au de acolo o camasa alba, niste pantaloni negri de stofa si evodent siosete si boxeri crem. Dupa ce termin imi pun celelalte haine in masina de spalat.Imi i-au niste pantofi negri cu varf si ma indrept spre masina mea de culoare neagra, un BMW X3. In tot drumul spre biroul meu am ascultat muzica cu geamul deschis si cu tigara aprinsa din cand in cand. Pana la servici fac c-am un sfert de ora daca ma grabesc si 30 daca o lalai pe strada ceea ce se intampla rar deoarece e greu cu un BMW la indemana numai al tau. Vad o multime de oameni cu fete diferite. Multi nu pot vedea defapt ceea ce e in fiecare minte, eu insa dupa fata imi dau seama. Cum? Fiecare figura exprima ceva. Tristete, bucurie, frustrare, oboseala, plictiseala, gelozie, melancolie, stare de neliniste sau pur si simplu ingandurati, fiecare are un inteles. Multi nu tin cont, insa eu da. De aceea imi dau seama. E ca si cum ti-as spune “Spune-mi ce-ti place si o sa-ti spun cine esti”, insa in cazul meu este “Arata-mi ce esti ca sa-ti spun ce simti”. C-am ciudat formulat, stiu insa asa ar suna mai corect. Stau la stop de cateva minute si tot nu se mai face verde. Handicapatii au inceput sa claxoneze si deja ma enerveaza si pe mine. Asa ca ma gandesc sa calc pe pedala si sa plec. Sigur am sa regret, si nu! Nu am sa fac vreun accident.

Peste vreo 200 de metri politia m-a oprit. Mi-a dat o amenda insa nu foarte mare. Cel putin pentru mine nu e. Totusi ma oftic ca din ca-ti soferi tocmai pe mine m-a luat. NU mai conteaza. Ceasul masinii imi arata ca e deja ora 11:49 si eu nu sunt inca pe strazi gonind netinand cont de nimic. Am intarziat aproape 3 ore. Intr-un final am ajuns. CU siguranta daca ,-as uita in oglinda as vedea un tip cu toate apele pe frunte foarte frustat si incruntat. N-am chef de nimic insa o firma de traduceri legalizate si constructii si inca multe alte detalii. AM sa vi le spun insa acum, dupa cum prea bine ca stiti ma grabesc. Intru in cladire si ii salut pe angajati si ma indrept spre lift cand o voce se aude din partea opusa a treiectoriei mele un strigat cu scopul de a imi aduce aminte ca o posibila noua angajata ma asteapta in birou, o taducatoare de italiana. Imi intorc capul si raspund un rapid “Multumesc!” si apas p butonul care cheama liftul. Cladirea are 8 etaje. Fiecare etaj are 4 apartamente si fiecare inchiriate de mine. Defapt toata cladirea este. Biroul meu se afla la ultimul etaj. NU ma intrebati de ce… Poate pentru ca imi place privelistea de pe geamul meu din birou de langa canapeaua cred de piele. Cateodata din cauza problemelor si multor treburi adorm la birou pe ea cu o multime de hartii pe langa mine si camasa urmat sacou aruncat pe scaunul de dupa birou care se afla fata in fata – ma refer la birou – cu geamul pentru a avea lumina. Uhhh! Deja am obosit. Liftul asta parca nu mai urca . E la fel de incet ca o furnica care merge pe mainile unui copil dinou si dinou. E dabea la etajul 5. Sper ca intr-o zi sa-mi fac timp sa mai si respir si sa fac comanda de unul nou. De numai 2 ani de cand am ajuns sa conduc firma deja s-a stricat. Cine stie cand am sa pot. Pot face un joc e carti pana urca. Ba chiar doua daca e vorba de septica.
Intr-un final ajunge.

Pentru moment credeam ca nu se mai misca. Imi salut secretara care si acesta imi auce aminte de prezenta asa zisei traducatoare si eu dinou zincad acelasi cuvant “Multumesc!’ tot cu capul intors numai ca de data asta ma opresc pentru 2 secunde. Imi reiau drumul catre birou. Cand ajung in fata lui deschid usa, intru si imi pun grabit geanta pe birou spunand intai de toate “Buna dimineata” - care oricum s-a dus – si-mi indrept fata spre fata care… NU SE POATE! E chiar…

_____________________________

Sorry... n-am poza aici very sad


Ultima editare efectuata de catre Dj Yoo-Miky in Lun 19 Sept 2011, 19:14, editata de 2 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile I_icon19

Sus In jos
 

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 12Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-