Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ce ti-a placut la ficul meu? :D
Titlul
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_lcap4%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Ideea
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Actiunea
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_lcap2%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Descrierea perversa
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_lcap14%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_rcap
 14% [ 11 ]
Descrierea in general
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu mi-a placut nimic.
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mi-a placut tot!
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_lcap80%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_vote_rcap
 80% [ 65 ]
Total voturi : 81
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 03:06

te rog next next next next next din cauza ta vara nu dorm ca si conecta-r
Sus In jos
Bia18
Academy Student
Academy Student
Bia18

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatul cu privirea .Problem :))?
Stare de spirit Stare de spirit : Ok :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 13:58

Am dat de fic-ul tau si e super fain:X Sper sa pui repede si Sezonul 2 . E bestial :X:X:X Il ador:X in sfarsit ,ceva diferit si ce sa mai zic ai destula imaginatie,sa nu te opresti din scris :X Sper ca Sasuke sa ramana cu Sakura.
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/Pentru-suflet-/355380031155473
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 19:50

Scumpa kiss* mi-a placut ficul tau!
A fost plin de suspans si momente incendiare :)) ca sa zicem asa :)) :X.
Sfarsitul ficului m-a lasat intr-un suspans nebun..tipa aia chiar este obsedata dupa el..si chiar isi doreste sa il santajeze pe bietul Sasuke..este pur si simplu innebunita dupa ...s... in fine :)) ma abtin :)). Nu e voie sa spun :-".
Sper ca ne vei aduce sezonul 2 repede.. eu una sunt curioasa..chiar nu imi pot da seama ce o sa faca Sasuke ca sa scape de nebuna aia..si Sakura sa nu afle.. Pff ce situatie complicata....
Oke..deci sper sa aduci sez. 2 ...
Te pup kiss*kiss!
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Mier 28 Noi 2012, 23:11

Hey,am aterizat si eu pe aici happy
Ficul mi-a placut foarte mult,ai avut multe momente in care m-ai tinut in suspan si pe mine ma mai atras si perversitatea cu care povesteai,ce sa imi faci rock
Dar am o intreabare:
CAND INCEPE SEZONUL 2????
Sper sa ma anunti si pe mine ;;)
Kadorin terminat rainbow :\
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 17:43

Cum,stiu ca am ajuns cam tarziu,dar......VA URMA???!!!! Nuuuu nervi! nervi! Spune-mi ca exista sezonul 2 sau o contiunuare a ceea ce ai scris aici,nu poti lasa lucrurile in aer,ce se va intampla mai departe,vreau sa stiu... sad Daca vei pune next-ul sau veri face un sezon 2,ma poti anunta si pe mine??! Te rog... kiss
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Vin 15 Feb 2013, 22:24

Hai cu sezonul doi mai repede!!! Nu lasa totul balta!!!! Sa-ti fie rusine ca n-ai mai scris! Hai mai repede!!!
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 00:03

e foarte frumos ficul.nici sa nu te gandesti sa nu ma anunti cand aduci continuarea ca de nu...te......bat de nu te vezi.desi l-am citit abia acum,astept sa ma anunti.hai la mai mare.Akatsuki_lavy te pupa i love you
Sus In jos
Annaswk
Academy Student
Academy Student
Annaswk

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Chitara . :3
Stare de spirit Stare de spirit : In love with Nirvana .

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 22:33

Ai un fic genial. Nu imi vine sa cred ca abia acum dau de el.
Sper sa faci rapid următorul capitol. Merită să continui !
#muchlove. :3
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Mier 01 Mai 2013, 23:11

Frumos! Frumos! Iar descrierea perversa wow! Iubesc ficurile cu descriereperversa.De larpimul cpaitol descrierea a fost perversami-aplacut atunci cand a venit Itachi.... A fost chiar wow!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Asss10Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Mar 03 Dec 2013, 12:03

Vreau mai repede sezonul 2
De ce?
tru ca iubesc acest fic si vreau sa vad ce se intampla cu Sasuke si in special cu Sakura.
Ce se poate mai rau? Sa ramana aratarea aia insarcinata cu Sasuke ? No asta in nici un caz.

Hai mai repede cu sezonul 2 ca mor aici sad
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19Joi 06 Feb 2014, 20:25

Hei!Voiam sa-ti zic ca ai un fic foarte frumos!Trebuie sa-l continui.Trebuie sa pui next-ul cat mai repede deoarece "fanii" tai vor muri.Stii de ce vor muri?Deoarece ne-ai lasat cu sufletul la gura,vrem sezonul 2 al ficului si te apreciem pentru ce faci pe forum.Te rog sa pui sezonul 2!
PS:Esti geniala!Te ador happy
Sus In jos
Continut sponsorizat




Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 12 I_icon19

Sus In jos
 

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-