Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Ce ti-a placut la ficul meu? :D
Titlul
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_lcap4%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Ideea
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Actiunea
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_lcap2%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Descrierea perversa
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_lcap14%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_rcap
 14% [ 11 ]
Descrierea in general
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu mi-a placut nimic.
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_lcap0%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mi-a placut tot!
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_lcap80%Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_vote_rcap
 80% [ 65 ]
Total voturi : 81
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Lun 16 Ian 2012, 15:38

Buna ciresica, hi! dance2 happy2



acest capitol a fost minunat

imi pare rauca s-a terminat ,

sper sa aduci sezonul doi cat de repede poti tu,

sper samasi anunti ,

poti face si o manga din povestea asta ,

bine ca osapui sisezonul trei ca sa nu

pupici si vino repede cu sezonul doi
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Joi 19 Ian 2012, 23:14

Hei. Mersi ca m'ai 'atentionat' ca ai pus un capitol nou, si din pacate ultimul. Vreau sa iti spun ca a fost bestial :X. Imi vine sa ii dau una in cap la Iasmina biciuitor si sa o las sa zaca intr'o balta de sange. Imi pare rau de Sakura, scz sa te anunt dar nu am plans delic cu toate ca le'am simtit durerea celor 2 dar eu is asa din fire, nesentimentala, dar pot sa spun ca ea l'a invatat destul de bine pe Sasuke si stia ca va face ceva nechipzuit.

Commul meu e scurt dar mi'am cuprins toate ideile.(sper sa nu te superi)
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Dum 22 Ian 2012, 11:55

Ei bine, concursurile s-au terminat.
Dragele mele, va multumesc mult pentru comm-uri, astept in continuare sa mai vina, iar in ceea ce priveste sondajul, va ramane asa mereu pentru a vota ce v-a placut cel mai mult la ficul meu, mai exact ce va facut sa-l cititi. dap ! Cu ajutorul vostru - aviz criticilor - am reusit sa ma dezvolt si sa fiu ce sunt azi, cu ajutorul vostru am capatat atatea cunostinte din acest "domeniu" si fiti sigur ca le voi transmite mai departe, cu ajutorul vostru am facut tot ceea ce vedeti aici. Un fic care vi-l dedic voua tuturor, este Agonie si Extaz, el este rezultatul a tot ce s-a petrecut aici rusinos
Acum ca si acest fic este gata, ma simt implinta sa stiu ca am 2 ficuri terminate, insa nu ma opresc aici heh Pana la sfarsitul noului meu fic mai e cale lunga, dar pana atunci trebuie sa anunt castigatorii celor doua concursuri. happy2 Castigatorul primului concurs e: Diavolitia, iar castigatorul celui de-al doilea concurs e: Choco happy
Felicitari fetelor, mi-ati aratat ca va place, adica va placut ficul meu. Choco, imi pare rau, stiu ca ai fi vrut sa castigi tu primul concurs, insa in schimb l-ai castigat pe al doilea. Ai reusit sa ma emotionezi prin comm-ul tau cel mai mult. De asemenea, si tu Deea ai facut-o, mai ales sa rad, crede-ma, iar cand am vazut cat de mare ai facut acel comm m-am si speriat.... huh? In fine, apreciez ceea ce ai facut insa nu trebuia sa te deranjezi. :| Ei bine, ramane numai sa-mi adresezi intrebarile pe mess, iar tu choco vei primi o fila din jurnalul lui Sasuke prin PM sau pe mess intr-un Word, cum vrei tu good job
Acestea fiind zise, va astept pe toti dragilor la noul meu fic - Agonie si Extaz - cu un mic comm si sa-mi ziceti daca va place dedicatia pe care v-am facut-o. Inca astept o ultima critica din partea criticilor pentru ficul meu ca de sfarsit de sezon. Pana una alta, v-am pupat si va astept! a hug kiss hi!

Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Aww Ilzu
Genin
Genin
Aww Ilzu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mereu acolo pentru tine>.<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 110
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : ehm...mereu cu zambetul pe buze:D

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Mier 25 Ian 2012, 21:00

E fooarte interesant.Imi place foarte mult.Bravo e super!
TE pup in love
Sus In jos
ayameforever
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Jurnalele lui sasuke   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 16:42

imi place vreau next
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 18:59

Hey hey scumpa mea.
Imi cer scuze ca ajung tocmai acum sa dau comentariu, desi capitolul l-am citit acum ceva timp:*
Un fic care mie sincer mi-a placut si ti-am zis-o!:x Ma bucur ca ne aduci un sezon doi care sper sincer sa ajunga cat mai repede:">...EU una as incepe de pe acum, dar na..avem rabadare
Iti urez succes si multe idei!:8 Te pup
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 12:09

Buna scumpy! Cum ti-am promis si pe Chat, iti las si eu un comm la ficul tau minunat. Mi-a placut foarte moolt acest fic si mai ales perversitatea cu care ai scris lough . Ce vrei, asta e genul meu happy2 ...Abia astept sezonul doi si sper sa il aduci cat mai repede. Te poop doolke kiss hug2 i love you . Zbye dap ! hi! .
Sus In jos
Kiky
Genin
Genin
Kiky

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 253
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Mar 07 Feb 2012, 14:24

tareee taree de toooot
Sus In jos
Madeline.Lestrange
Genin
Genin
Madeline.Lestrange

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 218
Puncte : 247
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Lectura.

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Sam 25 Feb 2012, 00:00

sooper ficul....pune nextu is curioasa:X:X
te pwp
Sus In jos
sexysakura
Academy Student
Academy Student
sexysakura

Sex : feminin Localizare Localizare : sighisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Sam 25 Feb 2012, 15:49

Hello am aterizat si eu din gresdeala pe aici si am dat de ficu tau.Ce pot sa spun imi place super mult,de Iasmina ce pot sa zic imi vine sa o omr si pe sasuke si sakura i-as casatori daca as face eu ficu.Greseli de ortografie vad ca nu ai.Si revenim.Pe Iasmina sa o calce draq masina si sasusaku casatorie.Oricum astept cu sufletu la gura urmatorul sezon.Pupici! kiss
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Lun 27 Feb 2012, 17:36

Buna tuturor happy2
Am revenit cu niste imagini cu Iasmina dupa atata timp, insa eu cred ca a meritat asteptarea dap !
Multumesc prietenei mele Mùsè pentru incredibila ei bunatate in a ma ajuta cu desenele si rabdarea cu care a reusit sa faca desenele sa iasa atat de bine. Multumesc mult draga mea kiss
Ei bine sper sa va placa deci prima este aceasta si e facuta cu ceva timp in urma si e un pic cam suparata ca Sasuke nu se mai uita la ea:
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Scaled.php?server=839&filename=iasmina3

A doua e atunci cand afla ca Sasuke face dragoste cu Sakura happy2
Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Scaled.php?server=193&filename=iasmina5

Ei bine acestea sunt happy
Sper ca v-am creat o imagine a Iasminei si multumesc inca odata prietenei mele a hug
V-am pupat kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre ♥ Nekko ♥ in Sam 28 Iun 2014, 19:07, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 17:18

Hellauu, darling a hug

Scuze ca nu am reusit sa iti dau critica mai devreme. So, sa incep.

Ideea FanFic-ului tau este originala si s-a dezvoltat pe parcurs, chiar daca la inceput credeam ca va fi another nasty story with perverse moments, but m-am cam inselat.

Titlul imi place foarte, foarte mult si se potriveste la fel de bine cu fic-ul. E genul de titlu care te atrage ca un magnet sa vrei sa il citesti, exact cand vezi o prajitura si salivezi dupa ea :))

Descrierea la inceput era putin cam seaca si nu prea te axai pe descrierea sentimentala, tu vroiai sa atragi atentia cu acele momente perverse dintre Sasuke si Sakura. Oricum, ai evoluat enorm de mult si se vede diferenta din primele capitole si ultimele in care descrierea ta e mult mai ampla si mai frumoasa.

Dialogul nu e sec si apreciez ca inca de la inceput ai incercat sa il eviti si sa il introduci in naratiune.

Actiunea la inceputul fic-ul era cam grabita, putin cam mult. Ei doi, Sasuke si Sakura erau intr-o “relatie” neoficiala din primul capitol, cred ca puteai sa mai astepti putin astefel incat sa ii faci pe cititori mai curiosi. Anyway, in capitolele finale se vede evolutia si nu te mai grabesti actiunea deci e okai.

Greseli de tastare/exprimare:

Sinteam – simteam;

Vroiam – voiam;

Umpic- un pic (am vazut ca si Choco te-a atentionat in legatura cu acest cuvant si tot asa il scrii. Ai putea totusi sa il inlocuiesti cu “putin”, suna mult mai bine)

Supun – spun;

Sis cot – si scot;

Estetica e okai, imi place. Deranjant e faptul ca pui cam multe puncte de suspensie.

Cam atat, scuze din nou pentru ca ai primit critica atat de tarziu.

Kiss and Hug si apropo, fic-ul e foarte frumos si merita citit de oricine yeah

Sus In jos
*•.¸♥Fallen Angel♥¸.•*
Academy Student
Academy Student
*•.¸♥Fallen Angel♥¸.•*

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : nici eu nu stiu unde sunt...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai rau?

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 22:41

Buna in love imi place mult ficul tau, e frumos si ne-ai lasat in suspans nervi! nervi! abia astept sa vina sezonul doi happy2 ma intreb daca Sakura o sa afle sau la ce experiente o sa-l mai supuna Iasmina pe Sasuke. spor la scris in continuare a hug in love
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Mier 09 Mai 2012, 14:15

SUPER FICUL!!!!!

(ma rog...un pic cam pervers dar...)


scumpo...pune repede NEXTULETZUL ca mor nervi! kiss
Spoiler:
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Mier 09 Mai 2012, 14:16

Scuze de spoiler...a apasat varul meu ca sa-mi faca im ciuda
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
kika_kida
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : eeeeeh na.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy everyday

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 17:55

oh my god !!! dak iasmina aia strik tot o jupoi pe infecta nervi!
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 11:12

buna am trecut si eu pe aici si vreau sa zic ca fic-ul e tare . Insa prin minune caseta aceia a ajuns la Sasuke si a fost sparta
Sus In jos
AlLyA ღ
Chūnin
Chūnin
AlLyA ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 648
Puncte : 733
Reputatie Reputatie : 57
Stare de spirit Stare de spirit : H@@py ^-^

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 13:13

Mi-a placul la nebunie ficul happy2 Abia astept continuarea dap !
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 14:00

bun , sezonul 2 unde e ?

ASTEPT CU MARE DAR MARE NERABDARE

sti ce astept ?

sa ma anunti de continuare ,

crisu te asteapta cu sezonul 2 ,

pupici
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 17:27

HeyHey... Abia astept sa citesc primul capitol din sez 2!!!
PS: Anunta toata populatia cand il pui! Inclusinv EU!
Te-am kiss
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 11:15

Deabia astept sa faci sezonul 2...e super ficul :XSper ca sakura va ramane cu sasuke :( :X:X
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 22:20

iartama ca am ajuns dabea acu defapt lam citit mai demult dar nu eram inregistrata dar acum sunt si te rog pune next please please please please please please please daca nu primesti asta biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor glumeam dar te rog pune next in love kiss
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 10:51

Te rog eu cat de dooolce pot si cat de frumos sa pui o data sezonul 2 maaaaiiii....
De ce iti place sa faci atat lume sa astepte??? angry angry angry
Mai repedeee...ca nu mai am rabdare! angry
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 12:47

De ce esti asa?!!Eu mor aici daca nu pui continuarea.
Serios mor.
Sa revenim este un super fic te rog sa continui.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 16:17

Bine pai, ii lipseste descrierea muult de tot si dialogul la fel. Tu ai descriere doar la parte aia cand sunt in baie. Dar stii ce nu inteleg ? nervi! Iti place asa de mult sa faci ficuri cu Sasuke si Sakura + 16 ani ? Sincera sa fiu mie nu-mi prea place pt ca ..cum spui tu e "pervers" :)):)). Dar ma rog, intr-un fel povestea e frumoasa.... dance2 like michael jackson
Sus In jos
Continut sponsorizat




Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile   Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile - Pagina 11 I_icon19

Sus In jos
 

Jurnalele lui Sasuke - Inceputurile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-