Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 10:48

ce se intampla????????????????????????
Scuze ca am intarziat cu comm.... Dar, nu mai gasesc scuza!hehehe....
Nu e de ras, nu e de ras cand tre' sa pui nextul si tu, ce faci?
Ah... Tu si suspansul tau! Rele mai sunteti!
Sincer, iarta-ma ca nu am lasat comm mai devreme si...Unde-i nextul?


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 10:37

Scuze pentru intarziere nervi! Deci ma-i lasat fara cuvinte. Imi place mult de tot.
CAnd ne pui NEXTu ? in love


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 9r4p45
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 10:57

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 977748 pentru comm-uri sunteti cei mai tari floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 962758
Dupa cum stiti eu Dumnica nu mai pun next-urile din lipsa de timp floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 962758
Ma rog... deci ma scuzati ca e scurt dar nu am voie sa il fac mai lung ca dau in +20 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 947835
Spor la citit si lasati comm floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 962758

Sa va anunt ca in acest capitol aveti un bonus Moment Amuzant cu Elz., sa imi spuneti daca mai vreti floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 208323

Capitolul 28. O noapte fierbinte
Atentionare +16/b]

Ahhh, ce bine este, buzele lui reci se zdrobesc de gatul meu alb, provocandu-mi fiori si o pofta nebuna de o noapte salbatica. Ma simt asa de bine ca il am langa mine, pe el, pe Daisuke, prietenii, tot. Ma intreb daca as fi murit ce s-ar fi intamplat? Cred ca stiu raspunsul, el si-ar fi luat o alta t***a de companie, iar Daisuke ajungea la orfelinat. Un oftat prelung mi se prelinge printre buze, facandu-l pe brunet sa intrerupa micutul lui joc pe gatul meu.
-Saku s-a intamplat ceva? spune Sasuke vizibil mirat de gestul meu, din cauza ca eu mai adineauri gemeam de placere.
-Nu, nu... spun eu sarcastic, dar totusi amuzata. Nu s-a intamplat nimic, si fac un gest cu mana gen: ,,Numai pune intrebari''
-Spune de nu, sti ce o sa fac, spune el cu un zambet de smecheras pe fata aia a lui de printisor, dar eu dau negativ din cap strambandu-mi nasul asemenea fitosilor.
Incepe sa ma gadile, iar eu izbucnesc intr-un ras fantastic. Nu am mai ras de atata timp asa de bine, incat am si uitat ce e aia sa razi cu pofta. Nu stiam ca defapt ,,gadilatul'' e defapt o capcana, in urmatorul moment ma apuca de mijloc si ma pune pe umarul lui urcand sus pe scari, spre dormitorul nostru. Mii de scene perverse imi treceau prin cap, in timp ce incercam sa ,,ma eliberez'' dandu-i usori pumni in spatele lui bine lucrat, el razand. Ahh, acel ras, acel zambet, acel chip perfect. Cat puteam sa il iubesc pentru tot ce facea, pentru cum arata, pentru ce era... un om aproximativ perfect. Imi musc buza de jos, gandindu-ma la brunetul meu in costumul lui Adam, si rosesc putin in obrajii mei acum aramii. Inchid ochii ca imaginea sa fie mai clara, dar sunt trantita pe patul moale, acoperit cu o lenjerie precum safirul, rosie precum sangele meu acum, precum buzele pe care le sarut in fiecare seara, precum focul si precum iubirea dintre mine si brunet.
Ma ridic in fundulet si vad ca numai este nimeni in camera, ma uit pe jos si vad ca pe covorul alb si pufos era o sticla de sampanie intr-o galetusa cu gheata, langa acesta 2 pahare de cristal, un platou cu fructe cu frisca si o punga mare si roz in fata patului. Am uitat sa va zic ca in toata camera erau presaratii trandafiri, ma rog petalele lor, si lumanarele parfumate intr-un colt si in altul, facand atmosfera mai romantica, pentru brunet, caci pentru mine deja era inceputul unui joc XXX.
-Scumpo, umbracate cu ce este in sacosa, se aude vocea dulce a brunetului, eu urmandu-i micutul ordin si indreptandu-ma spre baie.

----------------Mai tarziu----------------
Pasesc in camera slab luminata, decat de lumanarelele roz parfumate, lasandu-l pe Sasuke sa ma manance din priviri. Parul meu roz usor ondulat era lasat gratios pe umeri, in timp ce corpul imi era acoperit de o lenjerie albastra foarte sexy, si un frumos furou albastru marin care imi scotea in evidenta sanii mari. Daca Sasu ma manca pe mine din priviri, eu il devoram, fiind doar intr-o pereche de boxeri albi. Hehe, cum e numele unui film ,, I can be pervert too'', ma asez gratios langa el intr-un stil ceva mai sexy si incepem o discutie total... patetica. Nu stiu ce sa zic, ma simt usor rusinata, si timida in prezenta lui mai ales ca urma o noapte fierbinte, ma simt.... nici eu nu stiu cum sa zic.
-Cum ai ajuns sef Yakuza? spun eu cu capul in podea, savurand o capsuna cu frisca.
-Pff, tata a fost capetenie Yakuza timp de 15 ani, cred ca ai auzit de faimosul mafiot Pein, iar mama, Konan, i-a fost mereu alaturi, si s-a facut ca amandoi sa moara sub ochii mei si ai fratelui meu, la varsta de 55 respectiv 53 de ani, impuscati de un mascat, nici in ziua de azi nu l-am gasit, spune brunetul dintr-o suflare cu o urma de tristete in voce. Apoi... fratele meu a zis ca nu vrea sa devina mafiot si asa am ramas eu....
Intr-o scanteiere perversa in mintea mea, cu scopul de a nu mai vedea fata aia trista a brunetului ii pun putina frisca pe buza inferioara si il sarut apasat pe buze, el raspunzandu-mi imediat. Un zambet pervers se aseaza pe chipul brunetului. Dintr-o data ma trezesc sub el, cu mainile deasupra capului, eu fiind mai acum 2 minute deasupra lui. Il las sa continue, sarutandu-mi apasat gatul, lasandu-mi mainile libere eu varadumi-le in parul lui negru, tragand usor de el. Mainile lui se plimbau pe tot corpul meu incalzidu-mi-l, si intr-un final dandu-mi jos furoul ramanand in lenjeria mea albastra. Dintii lui musca usor pielea sensibila a gatului meu, eu scotand un icnet surd.
Nu stiu, cum s-a facut ca in urmatorul moment eram in pat, sarutandu-ma apasat pe buzele bombonii, eu gustand din plin aroma buzelor lui. Tragea cu putere de lenjeria mea, dar nici eu nu ma lasam mai prejos, trageam de boxerii lui. Hehe, incepe adevaratul joc.
Dupa 3 ore de agitatie, in care gemetele mele si ale brunetului au rasunat in toata casa. cred ca Naruto si Hinata, care erau in camera alaturata ne injurau de toti mortii, cadem amandoi franti intr-un somn dulce.


-------Moment Amuzant cu Elz-------
-Sasuke nesimtul d******i!! strig eu cu putere.
-Da mama, tata, unde, ce, cine? se trezeste si Sasuke cazand din pat, luand dupa el cerceaful dezvelind-o pe rozalie, acesta tipand in gura mare din somn ,,Durex!!!''
-Ma copii copaci ce sunteti! Stiti cat mi-a luat sa scriu chestia asta? incep sa urlu la ei... Mi-a fost si rusine pe bune!!! O sa ma credea lumea dependenta de ce faceti voi....
-Arrhh...aaaa.... spun amandoi odata.
-O ORA! Da o ora a durat! Ca domnisoara Sakura vroia dans lasciv, si Sasuke striptis, asta vroia sa apara un castron cu Durex si frisca, si asta vroia un poster cu ea goala+Pamela Anderson toples. Perversi d***u! Bahh ciobani subterani mai citesc si copii ficul asta!! urlu eu.
-Scuze....dar si tu esti copil nu ai 16 ani, incep ei sa gasesca motive.
-Asta nu se pune, eu is mai nebuna mah de el, intrebati cititorii ficului! Nu vedeti ca e fic normal?! Nu are atentionare +16/+18 bahh!!! tip eu.
-Ba aree!!!! floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 32630191
-OOps am gresit ficu! Paaaa, spun eu si incep sa fug.
-ELENAAAA!!!!!!
----------------------Sasuke is Mineeeee; pe data viitoare---------------------
[b]Melodie Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=PyQ2UFuo7E0



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt


Ultima editare efectuata de catre ♥Agent♥Ele♥ in Lun 20 Iun 2011, 14:25, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 11:13

Vai ce bine ca ai adus nextu..mi-a placut :x toata atmosfera a fost misto si ai facut o scena romantica, ce tare.. abia astept next:*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 11:13

Wow, capitolul acesta a fost... superb! M-am indragostit de ficul asta. Mai ales de unele scene... good
Astept cu mare nerabdare nextul si te pup dulce! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 11:31

Aolol mor=))))))))))

Deci mai vreau momente amuzante=)))) mor aici=))

Arr ce scene fierbiti (hello) dinti, lenjerie ,gemete pfoai=))

Superr debia astept nextull :x:x:x:x

Spor la idei scumpo :x:x:x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 11:35

Scumpa mea Ele deci iti iubesc ficul si cum ai putut sa greseti ficul of of iai trezit pe cei doi amorezi happy2 .Astept nextu cat mai repede posibil.Te pwp dulce



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 12:09

Omfg=)))=)))=)))=))0
Deci mor aici=)))
Prea tare e capitolul
Si faza aia la final, senzational
Vin-o cu next-ul k de nu, te bat
Te poop si nu uita de next kiss


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 13:34

Ele... momentul amuzant, chiar a fost amuzant, sincer!
Am ras... Am fost cu sufletul la gura... Eh, de ce sa nu te intreb cand pui nextul?


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 14:42

CAT DE TAREEEEE:))


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 15:43

Mor!!! floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 385627 Cica am gresit ficul. floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 947835 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 947835 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 947835 Doamne, Ele, ma omori cu zile. Pai as vrea sa te felicit pentru acest capitol minunat. Ai avut descriere, dialogul nu a fost sec, actiunea deloc grabita, estetica buna, greseli nu am stat sa caut. Mai e ceva? A, da, Choco te iubeste si te pupaceste dulce de tot!!! Pe data viitoare. kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 18:59

Aolooo !!
Ce melodie are ficu' !!
Am picat cu scaunu' cand am auzit'o ! =))
Aolo perverso =)) [ fara suparare] =)) !
Mai sa mor pe aici cand am citi momentu amuzant =))
Castron cu frisca si Durex =))
Ma omori tu pe mine =))
Repede cu next =)) !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 09:46

Elee morr
Deci a fost super tarer capitolul nu am ce spune dar momentul amuzant a fost mortal=))))
Am ras cu pofta si inca rad =)))))0
La cat de adormita eram, acum tu m-ai trezit si nu mai pot =))
deci a fost super megea aximum tare capitolul
Il asteptam si pe urmatorul =))
Tot asa amuzant sa fie da =))


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 11:56

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 968803 Va multumesc pentru commentari dragilor floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 968803
Va iubesc floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 164882
Si numai pentru voi acum Nextu! :D

Capitolul 29. Istoria se repeta...

Sasuke P.O.V


Privesc in fata, o lumina alba imi acapareaza privirea, lasandu-ma pentru doua minute aroape orb. Pentru prima data in 20 de ani imi este frica, poate am murit, am ajuns la Judecata De Dinainte, trebuie, poate, sa platesc pentru greselile mele. Niste pasi, asta aud urechile mele acuma, si stupefiat imi dau seama ca sunt in beciul vilei, unde m-am intalnit pentru prima, ma rog a treia, oara cu Sakura, unde sentimentele mele pentru ea au inceput sa incolteasca. Un tusti fortat ma face sa ma intorc cu fata spre persoana cu care trebuia probabil sa vorbesc, tata si mama. Ochii mei mi se maresc la vederea acestora, 2 fiinte brunete, una mai slaba si una mai durdulie cu zambete largi pe fata, iar in urmatorul moment disparand ca niste stafii. Simt o mana pe umar era tata, si eu eram asezat pe un scaun, in living, cum am ajuns aici? Il vad cum se framanta sa spune ceva, dar nu poate, dar ochii mi se maresc cand o vad pe Alice. Doua lacrimi mi se preling pe fata, surioara mea? Ma duc la ea si o imbratisez strans, de parca nu as vrea sa ii dau drumul, blestemata fiind ziua in care a murit in acelas accident cu parintii mei. Soarele meu, raza mea de soare, a murit la numai 6 anisori, iubirea mea dulce, ochii mei din cap. Ochii ei caprui ma privesc cu iubire in timp ce parul ei castaniu este lasat pe spate, imi pune un degetel pe buze, eu luandu-i palma in mana si sarutandi-o.
-Sasuke, imi este dor de tine si de Itachi, spune trist micuta faptura aruncandu-se in bratele mele, lasand sa se scurga doua lacrimi pe gatul meu.
-Nu trebuie, raza de soare, suntem cu tine mereu, spun eu ingropandu-mi fata in parul ei castaniu, in timp ce o alta imbratisare pe la spate ma surprinde, transmitandu-mi iubirea parentala care demult nu a mai facut cunostinta cu mine. Mama, cu surasul ei fermecator, imi sopteste un simplu ,,Ai grija de tine, copii si Sakura''. Nu am inteles cuvantul ,,copil'' la plural. Tata incepe sa zambesca alaturi de mama, iar surioara mea incepe sa bata din palme. Ce se petrece?
-Mai, mai, mai viteazul meu copil a ajuns sef Yakuza, sot, si tata a doi copii, spune tata mandru, in timp ce mama chicoteste.
-Copii? pun eu accentul pe ,,i'' transmitand un fel de ,,Despre ce vorbesti mosule?''
Surioara mea scumpa, imi zambeste calm si ma ia de manuta pana la etaj, unde vroia sa ma duca? Camera mea, vechea mea camera, cu tot felul de personaje care de care mai traznite, ba chiar si un poster cu Tokio Hotel, Jonas si Miley Cyrus. Bine ca am crescut, acuma ii consider pe toti astia niste amatori care vor numai bani, mai ales Jonas si Miley Virus. Simt cum ceva ma trage de par, mai concis de parul de pe ceafa. Surioara mea incepe sa se uite atent la tatuajul meu. Hmm, da aveam un tatuaj cu o floare, dar nu stiu exact ce floare era, este defapt un semn din nastere.
-Floare de lotus, spune incet surioara mea.
-Ce inseamna, spun eu incet...dulce si calm.
-Sakura Haruno, tigroaica ghetii, spune incet, defapt soptit. Sas'ke te rog pune-o sa iti spuna toata istoria ei, spune surioara mea si dispare din camera, lasand pe pat o poza cu un copilas, o fetita draguta si dulce, o bebelusa.
I-au poza, prea frumoasa pentru a o lasa in urma, si o bag in boxeri, lucru tipic mie, hehe. Aud un tipat, un tipat de moarte, cobor scarile si o vedere sumbra imi acapareaza privirea. Parintii mei...sora mea, morti intr-un lac de sange. In fata mea doi ochi rosi ma privesc cu sete de razbunare. Se apropie de mine cu lama cutitului luicind si lingandu-se pe buze, un gest scarbos care lasa la vedere limb de sarpe, tinteste lama cutitului spre inima mea....


-AAAAAAAAAAAAA!! tip eu din somn gafaind, alarmand-o pe rozalie.
-Sasuke! Ce s-a intamplat? spune acesta alarmata.
-Nimic, doar un cosmar, rasuflu usurat, asezandu-mi iarasi capul pe perna.
,,Tigroaica ghetii'' zambesc eu pervers. Sincer sa recunosc este o tigroaica in pat, si eu un leu, dar la ce s-o referi chestia acesta? O vad pe rozalie cum se albeste la fata, fugind cu cerceaful dupa ea la baie, varsand tot ce avea in ea. Un zambet copilaros imi apare pe chip parca transmitand un ,,Sac, sac am facut-o iar''
Dupa 1 ora in care m-am uitat la tavan asteptand-o pe rozalie sa iasa din baie, insfarsit momentul mult asteptat apare. Acesta apare imbracata doar intr-o lenjerie albastra, cea din noaptea precedenta, care inca ma excita.
-Sakura stiu ca esti insarcinata, spun eu lasand-o masca pe fata, si vreau sa stiu cine este ,,tigroaica ghetii''.
Sakura incrementeste la auzirea ultimelor 2 cuvinte, isi lasa jos capul, muscandu-si buza inferioara de nervi, nestiind ce sa spuna. Isi ridica usor capul, vazundu-se usor lacrimi in ochii ei verzui. Incerca sa spuna ceva, in soapta, eu spunandu-i sa spuna mai tare, ca poate sunt surd.
-Sasuke eu........SUSPANSS>:)

-------------------------Moment Amuzant cu Elz-----------------------
-Eu...eu cee? tip eu.
-Eeee o sa vezi...defapt tu o sa vezi ca tu scri ficu asta:)), spune Sakura
-Poate vrei sa mori>:) spun eu rautacioasa
-CEEE? tipa Sakura.
-Uite cum sta treaba scumpo, 1% vor ca tu sa mori, 20% vor GaaSaku, 9% vor ca Sasuke sa moara si 70% vor SasuSaku(D) spun eu.
-Si? spun eu.
-NU TE SUPORT,SASUKE E AL MEUUUUU!!! tip eu in gura maree.
-ALLL MEU AL MEU AL MEUUUU! tipa Sakura.
Si asa incepe o bataie generala, desigur din care eu am castigat ajungand fara 2 dinti si zgariata pe mana, dar cu parul rozaliei in mana. Ea era chela fara cei 2 dinti din fata. YEEEEE I WINN!!! nr1

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=z3qX1qZhxB0


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 12:06

Aoleo...Elz, te iubesc.:Xx;x;x;x;x

Deci prea frumos a fost capitolul si mai ales momentul ala amuzant=))))

Sa stii k vreau repede next-ul k ma omoara suspansul asta..

Te poop si nu uita de next kiss


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 12:09

Ele Ele Elee moamaa dec in primul rand suspansul ma omoara
De ce trebuie sa se termine asa repede de ce :((
Vai ce mia placutt :x
Nici nu stii
Iii inca un copiill vai doamnee iubesc ficul tau:x:x:xX:
Hai cu nextul te rog mult

Aaa si inca cevaa
=))Domnee ma omori cu partea amuzanta trerbuia so pui in fiecare capitol co iubescxX: =))

Hay cu nextul si un pic de comedie te rog:))


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 12:10

"tigroaica ghetii" mai ce ne pregatesti? abia astept, mi-a placut..se pare ca Sakura va mai avea un copil..ma mir ca Sasuke nu a lesinat :)) abia astept sa vad cu ne surprinzi.
succes..deci de aici se leaga si titlu?


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 12:31

Ce frumos :X
Deci next repede !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 12:50

Draga mea, imi place foarte mult acest capitol. Sa vedem:

Descriere: ai avut si mi-a placut foarte mult. Imi place extrem de mult cum descrii, felicitari.

Dialog: nu a fost sec deloc, si l-ai plasat acolo unde trebuia.

Actiune: se desfasoara lent, nu este deloc grabita.

Estetica: este bune, nu am ce comenta.

Greseli de tastare/ortografie: nu stau acum sa ti le enumar, dar sincer nici nu am stat sa ma uit dupa ele.

Cam atat am avut eu de zis. Astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 12:51

Esti geniala! Nu numai ca ficul e frumos, dar mai pui si momentele amuzante, care sunt ciresica de pe tort!
Deci, nu am ce sa-ti mai zic inafara de cuvinte de lauda si 'Bravo!'
Astept nextul cu nerabdare si te pup dulce! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 14:46

Iubireeee :x:x:x:

Tigroaica ghetii deci hmm?(hello)

Oare ce surprize ne mai pregatesti ele (hello)?

Deabia astept nextul suspansul ma omoara :x:x:x:x

Aoleu si partea amuzanta =)))))) cea mai tare idee a ta =))

Te pup dulce si spor la scris scumpo :x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 14:59

hey .. happy2 ti-am citit ficul si e prima data cand comentez la el
imi place foarte mult cum scrii si ai niste idei grozave.. a hug
ficul este superb...imi place mult in love
si off mereu ne lasi in suspans .... nervi!
vreau next ..pwwp kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Emoig

Sus In jos
lavinujjjj
Academy Student
Academy Student
lavinujjjj

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Tulcea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : fffffff buna

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 17:57

deci cand am inceput sa-ti citesc ficu nu ma-m mai putut oprii.este superb si vreau nextu cat mai repede kiss


[i] Am invatat sa am rabdare
Ca totu iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare
[img][/img]
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 18:24

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 544217Ca deobicei sunteti cei mai tari floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 544217
Va multumesc ca m-ati ajutat sa fac 30 de capitole din Floare de Lotus floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 896861
Pentru voi am adus nextu in love



Capitolul 30.Tigroaica Ghetii

-Sasuke eu........

-Sasuke eu chiar nu stium cum sa iti zic, spun eu lasand o lacrima sa mi se prelinga pe chipul alb.
Acesta tace, in ochii lui vazndu-se nervozitate. Cum a aflat de cealalta latura a mea? Cum a aflat? Nu vroiam sa se afle nimic, deaceea toti cei care au stiut au murit in conditii ciudate. Oftez prelung, uitandu-ma pe geam, gandindu-ma daca sa ii spun sau nu. Daca afla cine sunt, trebuia sa imi fac bagajul si sa plec, daca nu, ma va chinui pana ii voi zice. Ne-am promis amandurora ca o sa fie o relatie corecta, bazata pe respect si adevar, fara secrete, si eu sunt cea care o incalc. Inima imi bate cu putere, frica ma acapareaza, iar efectele sarcinii pun stapaniere pe mine.
-Doar fa-o...se aude vocea rece a brunetului.
Ochii lui negri, odinioara dulci si calzi, te puteau omori numai dintr-o privire, in timp ce buza inferioara suferea sub efectul muscaturilor repetate. Ma ridic usor din pat indreptandu-ma spre dulap, lunadu-mi o rochita alba, scurta, care se lega dupa gat si jurnalul meu personal in care nu am mai scris de cel putin 4-6 ani. Ma imbrac si ma asez iar pe pat, destul de departe de brunet. Deschid cartea destul de maricica si grosuta si i-o imanez brunetului la ultima scriere din jurnal, acesta incepe sa citeasca cu interes parca captivat de randurile cenusii. Oare ce o sa imi faca?

21 aprilie 2005
Draga Jurnalule,

Astazi a fost o zi oribila la servici, la cei 14 ani ai mei, singura fara nimeni, incerc sa ma descurc. Dar sa iti povestesc mai pe larg....
Am ajuns la servici la ora 8:09, o ora matinala obisnuita unde nimeni aproape nu vine numai eu si un om de servici si desigur obsedatul sexual Denis, omul cu cafeaua. Sa fi mafiot sub acoperire de politist nu este usor, trebuie mereu sa mort o peruca blonda care imi da mancarimi, niste lentile mov care cred ca daca mai le port mult timp o sa orbesc si ca sa puna capac mai si trebuie sa ma imbrac exact ca o usuratica. Ma plimbam pe holurile cladirii, inpectand totul in jur, inclusiv ce se intampla in inima mea. Imi era frica, de saracie, de foame, nici eu nu stiu de ce, macar mai castigam un ban din munca asta egala cu zero. Oftez si ma asez pe scaunul din biroul meu, unde era noul raport acela de al gasi si captura pe seful Yakuza, Sasuke Uchiha. In poza arata chiar foarte sexy, bustul lui fiind la vedere, eu facand un gest pervers lingandu-mi buzele, hmm, poate dupa ce il capturez ma joc si umpic cu el asa 2 ture. Ranjesc satisfacut si imi pun picioarele pe birou, asteptandu-mi cafeaua, aruncand raportul undeva prin dulap.
Dupa o ora apare si talambul de Denis cu cafeaua mea. Imi dau ochii peste cap si ma intorc cu spatele, facand o greseala colosala. In urmatorul moment un cutit este pus la gatul meu si un altul imi taia bluza pe la spate, in scurt timp ramanand doar in sutienul meu alb. Denis incepe sa ma sarute pe gat, trantindu-ma pe un fotoliu din incapere, muscandu-ma puternic de accea zona sensibila a gatului. Mana lui murdara incepe sa se plimbe pe corpul meu bagandumi-o in pantaloni si indepartandu-mi imediat, lasand la iveala si cealalta parte a lenjeriei mele albe. Eram numai in lenjerie intima, nervii ma acaparasera, nu imi venea sa cred cum un om de nimic ca Denis sa se atinga de mine, imi scot din sutien un micut pistol cu gloante si ii trag una fix in cap, lasandu-l mort pe podeaua din biroul meu sangerand abundent, iar eu razand sadica si ii mai trag un glond in inima.
De frica sau mai bine zis din instinct, ca nu cumva sa ajung la inchisoare, ma imbrac urgent si parasesc sediul lasand in urma niste bani, o slujba si o fapta oribila, dar totusi comuna cu slujba mea. De atunci am inceput sa transfer pe ascuns in tari din Europa, droguri, tigari si alte chestii interzise. Politia nu ma prins niciodata primind porecla de ,,Tigroaica Ghetii'', sinonim cu ,,Greu de prins'' sau ,,Greu de ucis''.

Sasuke amutise, balbaind ceva de genul ,, Nu imi vine sa cred'' dar incet, foarte incet. Inima imi bate cu putere, nu imi vine sa cred ca i-am aratat chestia aia. Incep sa suspin, lacrimile cazandu-mi pe chipul alb ajungand pe buzele mele rozalii, gandindu-ma la scene in care Sasuke ma batea.
Simt doua buze cum le acopera pe ale mele, lingandu-mi lacrimile reci, linistindu-ma usor. Un fior cald imi strabate corpul, dorind mai mult si mai mult. Ii musc buza inferioara vrand sa intru in lacasul lui umed jucandu-ma cu limba lui, zambesc pervers impingandu-l pe spate, fiind eu deasupra lui. De data acesta eu vroiam sa domin, eu sa simt totul, incep sa trag de elasticul de la boxerii lui negri, in timp ce il sarutam pe gat si pe piept, el zambind pervers, hehe.
Dintr-o data usa de la parter se deschide, provocand un zgomot asurzitor, intrerupand micuta partida de care vroiam sa profitam eu cu Sasuke. Daisuke incepe sa planga, deranjat de zgomotul provocat, in timp ce Sasuke fugea la parter, eu ramanand sa linistesc si sa culc copilul inapoi. Zis si facut.
In 10 minute eram jos amandoi cu gurle cascate, in fata noastra erau 2 persoane. O fata si un baiat, imbrcati bine, Gaara si.....Suspans>:)


----------------Moment Amuzant cu Elz-----------
-Fata ma simt sexy b-), spun eu.
-Aaa? spune Hinata mirata.
-Da draga sunt Hot, Hot Hot Hot, spun eu facand niste semne obscene.
-Ia un ferverx, spune ea artagoasa.
-Si tu foloseste Durex, spun eu cu acelas ton.
-Da de ce draga, spune ea fitoasa.
-Nu vezi cata burta ai? spun eu razand.
-Nu te lua de Tiffany Pamela Angelina Oprah Monique Vanessa Bieber Uzumaki, spune Hinata.
-Stai sa imi iau o hartie sa notez.
-Esti imposibila.
-Am vazut filmul, altceva? spun eu superior.
Apoi Hinata explodeaza. Puff!
----------------O da Elz e malefica!! Pe data viitoare--------------


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 18:35

Ele esti fenomenala!
Cine e acea persoana? Hinata?
Eh o sa aflam in urmatorul cap. nu?


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 13 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 13 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-