Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 19:43

Pfoai de capu' meu!
Idiot ordinar ! Da,chiar,tâmpitu' ăla ce păzea ? X(
Şi................ aia deja mă calcă pe bătături X( Numai pumni în gură i-aş da.
Să pui nextul repede !


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 43041335886647080746110


Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 20:29

ELE !!!
Next ca te oomoor !!
Hai 1,23,4,
1,2,3,4 !!
Mai repede!!


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Joi 16 Iun 2011, 21:24

de ce de ce de ce atata suspans Eleeee
Vaii nu sti cat de mult mia placut
nu mai pot fierb toata Sofia aia e enervanta la culme
vreau neaparat nextul tee roogg
pwpic dulce si te roogg nextul

pwp kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 09:32

E asa de super acest fic. ma intreb ce se v-a mai intampla.
vreau next-ul....
huh? huh?


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 10:44

Nu pot sa cred cat am lipsit o.o..uite ca am recuperat si pot sa-ti spun ca am si bocit la capitolele tale.. Sasuke e un nemernic jumate, dupa ce o cere in casatorie pe Sasuke se duce la alta? Nesimtitu, iar aia nu are alta treaba si cum a dat de Sakura..vai ce-mi vine sa o bat.
Abia astept next:*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 12:12

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 977748 pentru comm-uri, so next floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 962758
Dragilor! Vreau sa va anunt ca acest capitol este unul dramatic, sa imi spuneti daca plangeti, pentru ca asta este misiune mea de data acesta floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 384738, primul si ultimul meu capitol dramatic, adica nu o sa mai fac ca el floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 947835, sper sa va placa floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 384738


Capitolul 26.Sinucidere cu precizice

!Atentie capitol dramatic!
,,iar in urmatorul moment....''

Momentul urmator am indreptat lama spre venele mele. O ultima lacrima, un ultim suspin, o ultima privire spre usa, si o ultima soapta venita de la brunet. Usor lama strapunge pielea mea fina, ajungand la vene, un tipat se face auzit in camera, un tipat surd de durere, apoi un rau sangeriu se scurge pe podea, lacrimile imi inundau fata ajungand pe buzele mele care tremurau de frica, de suparare, de nervi. Usa se tranteste la pamant, vazand fata turbata a lui Sasuke, si fata speriata a ciorii de Sofiei. Ma ridic cu ultimele puteri de jos, indreptandu-ma spre Sofia, ignorandu-l complet pe Sasuke care se uita cu regret la mine, ma durea fix in 14. Ajunand in dreptul Sofiei, imi ridic mana sangeranda si o atinga in joaca pe fruntea alba, dezlipindu-se de mana mea o picatura de sange ce se prelinge pe fruntea sa, iar un zambet gingas imi apare pe chipul trist. Acesta mareste ochii cat cepele uitandu-se speriata la mine, eu incerc sa zic cu ultimele puteri, fiind contienta ca o sa mor.
-Sofia, Sofia, chiar daca nu te-am simtit ca sora, tot te-am iubit proasto, spun eu muribund.
In urmatorul moment, corpul meu incepe sa nu mai raspunda, ma las moale, asteptand contactul meu cu podeaua rece din marmura. Doua brate ma prind, doua voci ma cheama, suspine aud, doua imbratisari calde incearca sa ma trazesca, dar doar una ma i-a....negrul mortii.

O voce calda, un sarut pe frunte, si intr-un final lumina alba ma inconjoara. Ochii mei de un verde pal, inundati de lacrimi, se deschid, vazand in fata mea fata trista a tatalui meu. Ridic mana cerandu-i din priviri o imbratisare, dar acesta imi intoarce spatele si pleaca, lasandu-si in urma copila plapanda. Imi vad manile sangerii, cicatrizate de la taieturile de mai devreme, inteleg de ce m-a indepartat, nu vroia sa isi vada fata in halul asta, fata pe care o credea perfecta.
-Sakura Haruno, m-ai dezamagit, spune tata care inca era intors cu spatele, iar o tenta de nervozitate se remarca in glasul sau.
O lacrima pura mi se prelinge pe chip, avea dreptate l-am dezamagit. Am lasat in urma ce am avut mai de pret, iubirea. Am ales moartea, am lasat-o sa ma ia in brate, sa ma aline prin suferinta, si prin ganduri necurate. Simt o palma rece pe obrazul meu, care imi face capul sa se intoarca 60 de grade la stanga. Tata m-a pleznit? Lacrimi, durere, suferinta, aceste cuvinte ma carcaterizeaza, pana si tata m-a batut pentru prostia asta pe care am facut-o. Ma simt atat de jos, ajungand la nivelul unui om josnic ca si Kiba. Am decis pe moment sa ma omor, vazand cum iubirea vietii mele se saruta cu Sofia. Nici macar nu i-am dat sansa sa imi explice, si eu am ales moartea. Imi doresc sa pot da timpul inapoi reparand acesta greseala, cum am putut? Lacrimile imi inunda fata, suspinele isi fac loc, si o imbratisare parentala incerca sa linisteasca, incercand tot odata sa imi aline suferita, dar totul este in zadar.
-Totul o sa fie bine ,,raza de soare''... ochii mi se maresc, asa imi zicea Sasuke, acceasi voce dulce, accelas ton bland, imi deschid ochii si il vad doar e pe tata, privesc dupa umarul lui si ochii incep sa mi se maresca. Il vad...
Statea langa patul meu, eram plina de perfuzii, intre viata si moarte. Plangea, prima data cand il vad plangand. Ma apropii de imaginea din fata mea, incercand sa o ating, sa il ating, pentru ultima oara macar, dar....Chiar reusesc, ii simt pielea fina cum este mangaiata de mana mea rece zgariata de lama. Incep sa plang, sa suspin, am lasat un copil, un om minunat in urma, alegand moartea ca viitor. Sasuke isi ridica privirea trista, ahh, acei ochi negri de care m-am indragostit, atat de tristi, parca ma simte, parca chiar sunt acolo, si chiar sunt in salonul de spital.
Picioarele mele simt gresia rece, facand un fior sa rece sa imi strabata corpul, am trecut din lumea mortilor in lumea viilor, dar cum?
-Sakura? spune Sasuke trist, prea trist.
-Sunt aici, ii soptesc eu la ureche.
-Te-te aud....spune acest mirat, lasand lacrimile sa se scurga pe podea.
Eu nu mai dau asa mare importanta brunetului si ma indrept spre patul unde zacea coprul meu alb ca varul. Imi pun mana pe obrazul alb ca varul, lasand o lacrima sa ajunga pe acesta, cum am putut? Imi sarut obrazul, atingandu-mi mana ranita, care inca sangera, trecand prin pansamentele albe dar totusi de proasta calitate. Ma intorc la brunet, care statea si se uita la un perete, un zambet gingas imi apare pe fata. Usor ajung in fata lui, ii cuprind buzele trandafirii intr-un ultim sarut, o ultima placere, un ultim moment perfect. O lacrima mi se scurge pe chip ajungand pe chipul albicios al brunetului, soptind-ui incet un sincer ,,Te iubesc''. In urmatorul moment o lumina ma invaluie, iar....

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=P-lNBrZCJ9k


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt


Ultima editare efectuata de catre ♥Agent♥Ele♥ in Vin 17 Iun 2011, 12:14, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 12:14

omg... doamne ele o sa mor. vai vai vai sad
Bine ca ai pus atentionare. am citit pe raspunderea noatra lough
Vai.. ce-am mai plans.
o doamne nici nu sti cat iti iubesc fic-ul. vreau next-ul cat poti tu de repede.
repede repede ca nu mai rezist vreau sa vad ce se intampla.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|


Ultima editare efectuata de catre Aniska in Lun 04 Iul 2011, 18:52, editata de 1 ori
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 12:26

mai tu vrei sa ma omori si sa inund casa..prea tare, sa mai faci capitole asa frumoase :X..
mi-a placut:* abia astept next si te rog sa nu moara rozalia mea :((


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 12:26

:(( Plaang
Asa de trist
asa de frumos ..
Repedee next !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 12:40

Ieiiii! Nextul l-ai puuuuus!
Scuze ca nu l-am vazut oana acum, dar....
Eh.... Astept urmatorul capitol, dragutz-o! Te pwpicei *sasuSaku=love*!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 14:01

Eleeee morrrr crying

De ce a facut astaaa crying

Aoleu nu vreau sa se termine asa crying

Hai Ele fa un miracol crying

Deabia astept nextul ❌x

Te pup dulcee love


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 14:29

Foarte trist :(
Vreau continuarea
Te pup!kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 19:49

Iti iubesc ficul e super si astept nextu cat mai repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 21:08

Vai , Sis m-ai facut sa plang floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 896861 E atat de trist ... Vreau nextu repede floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 962758 Pupici si spor la postat floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 208323 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 962758


 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 11uyc9l
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Vin 17 Iun 2011, 21:11

E atat de trist....... sad sad
vreau nextul....... sad good


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 07:41

ooaauu. Cat de trist a fost.
Chiar am plans la acest capitol. Felicitari este superb.
Nu trebuie sa se termine asa sad
HAi cu NEXtu in love


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 9r4p45
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 12:58

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 544217 Ca deobicei sunteti cei mai tari :lovr:
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 977748 pentru comm=uri


Capitolul 27. Si ziceati ca nu exista minuni....

,,In urmatorul moment o lumina ma invaluie, iar....''

Iar o voce calda, blanda, Dumnezeiasca incepe sa imi graiasca, prin cele mai frumoase cuvinte posibile. Ma simteam protejata, implinita, fericita, ca si atunci cand eram cu Sasuke si cu Daisuke. Imi deschid larg ploapele si imi ciulesc urechile, fiind interesata de ce avea de zis, iar inima batandu-mi cu putere, mai repede decat a unui soricel fugarit de o pisica.
-Sakura Haruno, fata lui Yuki si Danzo Haruno, cea care a ales moartea, in locul iubirii vesnice oferite de mine. Datorita vorbelor tale am decis - facuse o pauza intre cuvinte raspufalnd usurat-... Vei...spuse vocea blanda si calda, dar nu am lasat-o sa termine.
-Va rog nu! Stiu ca am ales un drum gresit, stiu asta, sunt constienta, dar a fost ceva pe moment. Nu am suportat ca inima mea sa sufere iar, nu am suportat imaginea din fata chilor mei, sa ii vad cum se saruta, chiar pe patul meu, pe muzica mea si in lipsa mea, spun eu si las o lacrima pura sa ajunga in lumea celor reali sub forma unei ploi de vara.
-Nu mai lasat sa termin, si aud un chicot cristalin, un zambet isi face aparitia pe fata mea alba lasand lacrimile sa curga usor pe fata mea... Vei trai in lumea oamenilor, vei creste un copil, te vei bucura de tot ce iti pot oferii eu, si cand iti va suna ceasul cu adevarat, atunci vei veni la mine, spuse el si vad cum lumina se intensifica.
Simt doua degete fine pe fruntea mea care ma imping usor, iar eu cazand pe spate printre norii rozalii. Aud un chicot cristalin, ma las sa cad in voia sortii, printre amintiri, lasand in capul meu sa se deruleze un film, inchid ochii asteptand sa vad ce se va intampla, sa il vad pe el. Soptesc printre buze un simplu ,,Multumesc'' care era incarcat cu toate emotiile pe care le simteam pe moment. Iubire, fericire, melancolie, teama, nici eu nu stiam defapt ce simt.

O durere imi strabate corpul plapand, incerc sa deschid ochii mei de un verde pal de la atata plans, dar fara succes. Aud un suspin, un strigat, un tipat de durere, si intr-un final vocea LUI. Imi transmitea curaj, iubire si un gram de teama, da... totul in acel cuvand fiind numele meu ,,Sakura'' mai mult soptit. Mi-a fost de ajuns, cu greu ploapele mele se ridica, incet parca puse pe replay.
Intr-un final le-am deschis, iar in fata mea era o ceata deansa, clipesc de cateva ori acomodandu-ma cu lumina din salon. Il vad, ochii mi se maresc, statea pe picioarele mele plangand, suspinand si rugandu-se sa ma trezesc. Imi indrept buzele spre urechea lui, vrand sa il surprind putin. Soptesc un ,,Te iubesc'' atat de frumos spus, eram uimita de mine. Ochii lui se intersecteaza cu ai mei, iar eu afisez un zambet tandru, unul incarcat cu fericire. O imbratisare, un sarut pe frunte, nu mi-a fost de ajuns sa il simt la pieptul meu cum imi sopteste de milioane de ori ,,Te iubesc'' spunand uneori ca i-a fost dor de mine, cerandu-si scuze, dar stiam ca a fost vina Sofiei, si implorandu-ma sa nu il urasc. Cum puteam eu sa il urasc pe cel care il iubesc din toata inima?
Ii iau fata trista dar si fericita in mainile mele, sarutandu-l apasat pe buze, fiind eu, de data acesta, care il domin in sarutul cu limba. Mana lui calda incepe sa imi incalzesca spatele, usor lasandu-ma pe spate. Buzele lui apetisante usor coboara pe gatul meu, sarutandu-l, lingandu-l, si muscandul usor, facandu-ma sa gem incet, aproape soptit. As mai fi continuat dar la usa se aud niste batai, iar in urmatorul moment isi face aparitia pe usa Naruto, Hinata cu burtica ei mare, hehe, si in brate cu scumpul meu Daisuke. Mi-l da in brate el zambind usor.
-M-a-ma, t-a-ta, spune acesta in timp ce se juca cu o suvita de par rozalie.
Primele lui cuvinte, primele lui cuvinte, imi tot repetam in gand, lacrimile de fericire cazandu-mi pe chip, in timp ce Sasuke isi puse capul pe tampla mea uitandu-se la Diasuke.
-Da puiule, mama si tata vor fi cu tine mereu, spun eu sarutandu-mi micutul copilas, ma simteam atat de iubita si protejata.
-------------------Mai Tarziu---------------------
Ajungem acasa, iar eu ma trantesc pe canapea, acceasi canapea. Oftez, uitandu-ma la Sasuke cum il duce pe Daisuke sus in patutul lui. Ma gandesc unde s-o fi dus disperata de Sofia, nu a fost bun Sasuke? Imi musc buza de jos de nervi, gandindu-ma la tupeul pe care l-a avut dandu-se la el, la viitorul meu sot. Vreau sa ma ridic de pe canapea, cu gandul de a imi face un dus, dar simt ceva rece pe gatul meu. Cum putea face asta?


Melodia Capitolului: 1. https://www.youtube.com/watch?v=2VLDaJQ-je0
2. https://www.youtube.com/watch?v=NUVCQXMUVnI&feature=related


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 13:07

primaaaaaa..ce bine ca ai adus nextu. Mi-a placut si cu suspansu tau. Ce e? Ce se intampla, vrea sa o omoare cineva, e sasuke si o saruta? Frumos, te descurci destul de bine..
kiss*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 13:16

Foarte frumos :X
Abea astept next
Nerepede bai
Si Sofi
Vrea Sa o omoare huh?
Cum ..
Mama N**** !!
A d**** t**** !!
Repede next !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 14:36

Eleee insf nextulllll nam putut dormi azi noapte din cauza ta biciuitor

Este minunatttt ❌x❌x na muritttt ❌x❌ yupiiiii❌:x

Oare ce sa intamplat cu ..... de Sophy (d)

Deabia astept nextul pupici scumpo:x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 15:03

Elee vai e mia placut e superb
aproape ca ma apucase plansu :))
de imi place mult
oare ce simte saku pe gat biciuitor
vom afla in episobul urmator din serialul Floare de LOtus a lui Elee dance2
asteptam nextul draga kiss

pwp kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 15:10

Imi place mult si iar ne-ai pus in suspans
Te rog adu next-ul repede
Te pup dulce de tot!kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
SmokeGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Giurgiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : dans
Stare de spirit Stare de spirit : IN STARE DE ORICE CREDETIMA!! sunt ca Naruto lol

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 16:15

Hei am trecut si eu pe-aici.....

Nu pot sa zic ca nu-mi place, dar am mai auzit de seful "Yakuzei"


In fn nu pot sa spun altceva decat:

PUNE REPEDE NEXT CA FAC GAURA IN PODEA!!!!

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 16:58

Vai, capitolul acesta a fost de-a dreptul extraordinar. Sincer nu prea am ce comenta, doar ca ai avut cateva greselute de tastare. Astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 18:40

next e superbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bv

Chiar imi place foarte mult. Il ador:x:x



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 12 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-