Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_vote_lcap85%Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_vote_lcap13%Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_vote_lcap2%Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mar 26 Iul 2011, 20:13

~.~ .. Just for days ? Te calc cu Tractoru` :-w !! Elz sad .. Repede cu nextu` happy2 sad


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mar 26 Iul 2011, 20:34

Super capitol! Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 385627 Dar suspansul asta ma omoara!
Ficul tau este ca un drog, Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 348112 sincer
Of, ce putin este pana la final. Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 896861
Cea mai buna ''telenovela'' doar ca in proza Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 962758
Felicitari! Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 623735 Te pup si astept next.. Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 208323


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 07:37

Capitolul huh? huh?
Doamne deci este genial fic-ul..si tocmai se termina sad ...

Aolo Ele,next-ul ala mai repede ca mor aici..Saraca Sakura..nu o mai tortura asa..si nici pe noi..
Pune next-ul ala repejor:)...
Deci un fic superb,asa ca oricum mai mult de atat ce sa mai spun?

Te pup!! Spor la scris si multe,multe idei:x


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 10:42

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 977748Pentru comm-uri si vedeti ca ati stricat pagina, din cauza acelei poze uriase...Inca 3 zile...


Capitolul 48. Rapirea [Part III]

In fata usii, daca se mai poate numi asa, stateau toti baietii nervosi la culme, in spatele lor fiind fetele care erau prea socate si speriate de ce se intampla. Acum era sansa mea, Kabuto nu era atent la mine, asa ca i-am tras un picior in gura care l-a facut sa cada pe jos, mi-am luat rochia care am avut-o pe mine, si am incercat sa fug la baietii, in bratele brunetului meu, inima mea sa fie langa inima lui. Bataile inimii mele semanau cu cele ale unui ghepard care isi fugarea prada prada, vroiam sa fiu in siguranta, vroiam la familia mea....DAISUKE! Ma uit disperata la Orochimaru care isi lingea buzele la vederea prietenilor mei, iar puisorul meu mai avea 2 minute si era spintecat cu acel bisturiu infect. Sunt trantita pe jos de de nemernicul de Kabuto, care m-a prins de picior si incepe sa ma traga mai aproape de el...

-Nu pleci nicaieri pana nu esti a mea si a lui Lord Orochimaru, spune acesta, mai mult tipa si se urca pe mine, punandu-si mana mizerabila intr-un loc mult prea intim al meu. Lacrimile incep sa imi curga pe fata, in speranta ca cineva ma va putea ajuta, ca ma poate scapa de acest maniac sexual, iar ajutorul nu intarzie sa apara, in urmatorul moment o impuscatura s-a auzit in incapere, iar Kabuto a inceput sa sangereze, murdarindu-ma cu sangele lui acru. Ne mai vedem pisicuto, spune acesta si inchide ochi pe veci, ajugand probabil in Iad, langa Kiba si Jhon, iar in curand Orochimaru o sa li se alature.

Ma ridic de jos si il imbratisez pe Sasuke, care era nervos si suparat, o urma de frica se citea in ochii lui. Mana lui calda se plimba pe spatele meu, in speranta ca ma va linisti, dar nu s-a intamplat asa, eu plangeam cu lacrimi amare, pentru mine, pentru Daisuke. Saracul meu puiut statea acolo inert, in timp ce bisturiul lui Orochimaru era pe punctul de a ii strapunge inima. De ce? De ce Doamne toata viata mea ai vrut sa ma omori, sa imi dai numai amaruri. Mi-ai luat 2 copii, mi-ai daruit unu, de ce vrei si pe acesta sa il iei de langa mine? Lacrimile incep sa imi curga mai rau, in timp ce strang in pumni tricoul brunetului.

-Hei Uchiha, vrei sa vezi cum iti spintec copilul? intreaba Orochimaru lingandu-si buzele, dandu-mi o senzatie de voma. Sasuke isi inclesteaza dintii si imi sopteste un micut plan la ureche, era asa de riscant, decat o sansa aveam, daca nu...O sa murim toti 3....Impreuna, ca o familie, pe veci.

-Orochimaru, daca ti-o dau pe Sakura, imi dai inapoi copilul? intreaba Sasuke, cu o urma de dispert in voce, regretul simtitndu-se riscant de bine. Ii simteam inima cum ii bate cu putere, ii era frica, si mie lafel, pentru copil mai mult. Orochimaru aproba, iar eu ma indrept spre el cu Sasuke in spatele meu. Ce o sa ma fac? Daca mor? Asta este, viata mea a fost un calvar, daca nu era Sasuke, eram deja sus la ingeri, asa ca moartea mi-a devenit o sora.

Sasuke ma saruta usor pe obraz, in semn sa am curaj, ca nu o sa patesc nimic, desi emotile mele o lua razna, iar burta a inceput sa ma doara, sper ca nu o sa ma apuce nasterea pe aici...Ajungand in dreptul lui Orochimaru, schitez un zambet dulce in timp ce Sasuke il ia pe micut in brate, si il bate prieteneste pe umar pe Orochimaru, desi el nu stia ca i-a pus o micuta bomba, care in 10 secunde se va autodistruge, iar Sasuke fuge afara cu copilasul. Ma apropii senzual de nemernic, dandu-i semnalul ca vreau sa il sarut, dar ii trag una unde il doare mai tare si incep sa fug, spre iesire, spre familia mea, Orochimaru nici nu a avut timp sa clipeasca pentru ca in urmatorul moment o bubuitura s-a auzit, iar fabrica a luat foc. Ce s-a intamplat cu mine? Ei bine nici eu nu stiu, pentru ca am ajuns afara, la doar 50 de cm de Sasuke si am lesinat, negrul inundandu-mi campul vizual.

STATI LINISTITI CA NU O OMOR lough XD


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 22 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 10:47

Yeeee, nextul.
Primaa.
Deci il ador, il iubesc, nu mai pot sa vad ce o sa se intample.
Este foarte tare capitolul.
Vreau nextul urgent.
Te pup dulci si spor la scris si la idei.
Bye.


kisskisskiss


  Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 11:21

Superb:X
Bine ca nu o o\moriu.Hiu m-am linistit::))
Superb si ma bcuur ca cei 3 sunt din nou impreuna:X::X
Da da da!!
Astept cu nerabdare continuarea:X
mhm:x


Te pup si rapid continuarea dance2


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 11:43

superb fic ele....situatia devine din ce in ce mai interesanta...tineo tot asa...imi place stilul tau de a descrie:*


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 13:04

Hi dear ^^
Frumos capitol! Deşi îmi pare nespus de rău că se termină ( fic-ul )
Eh oricum, te aşteptăm cu următorul capitol.
Pupici! kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 43041335886647080746110


Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 13:17

hey hey..!!
foarte frumos capitolul...
mai sunt doar 3 zile... sad eu nu vreau sa se terminee..!!
deabia astept next-ul !!l vreau sa vad ce se mai intampla ..
pwwpici..!!


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Emoig

Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 15:18

da mai repede cu nextu' ca mor biciuitor hai te rog


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 15:29

tare...asta e tot ce pot spune momentan...si de ce trebuie mereu sa o torturezi asa pe saku?!oricum...vreau next....
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 17:38

Elz sad .. Foarte frumos :x ! Nu`mi vine sa zic dar .. Saku` losero !! Daca nu era Elz` era moarta dejaa >:p !! Repede nextul :x !

Bye ! By : Rin with T
oshi-kun ^.< !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 17:42

Vreau next!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 17:43

Scumpo deci iti iubesc ficul la nebunie.Ce ma bucur ca cei doi au murit si ca Daisuke este bine.Sper sa vina nextu repede scumpo kiss a hug



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 12:58

Dap... Am mai spus-o si o mai spun si acum..
Is foarte bad...
De ce?
Nu stiu.
Dar cred ca-mi dai dreptate, nu?
Da... Cum sa nu-mi dai dreptate?
E foarte greu sa nu o faci!
Sau ii usor?
Revenim la fic si gata cu mine ca is prea, prea... Nu stiu cum sa zic...
Deci... Imi pare extrem de rau ca nu am mai lasat comm...
Ma ierti? sad
Ah... orice as zice nu poate ajunge la standardul ficului tau.
De ce?
Ii prea bun si de-aia.
Ai facut o treaba minunata.
Si inca faci.
Te pricepi de minune si pentru asta iti multumesc!
Ne-ai oferit din talentul tau!
Nu pot sa cred ce i-au facut Orochimaru si Kabuto lui Sakura...
Riscant, dar a mers, nu?
Mai sunt doar 2-3 zile? nervi!
Lasa ca nu-i bai...
Faci si sezonul 2...
Nu?
Sa fie tot la fel de minunat si picant ca acesta....
Gata cu punctele de suspensie ca am pus prea multe, asa-i?
Cam multe intrebari pentru o persoana pun si eu.
Da... Ce as mai putea spune decat ca astept nextul.
Imi pare bine ca cei doi "negativi" au disparut in Iad.
E mai bine asa.
Nextul sa vina repede si ti pwp!


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 09:40

Capitolul 49. Raza de soare...

,,Hei este cineva aici?''Tot strigam. ,,Heii!!! Va rog raspundeti, oare unde sunt?'' Tot intrebam. Ma aflu intr-un loc in care albul predomina, nici o forma de om, de obiect sau de animal. Unde sunt mai exact? Nici eu nu stiu. De ce sunt aici? Probabil ca am murit...Ma uit atenta la mine, la imbracamintea mea, este aceeasi. Oare unde, mama dra*****i sunt? Daca m-as lasa ghidata de inima as zice ca sunt moarta, si probabil ca oi, dar eu inca sunt legata de pamant, nu stiu, oare am innebunit?

-Mami...se aude din spatele meu, un glas de copil, de baietas, dulce, usor trist, muribund. Nu iti mai aduci aminte de noi? repeta acesta, eu inca stateam cu spatele, imi era prea frica sa ma intorc, dar totusi...Inima mea parca a ajuns la kilometrul 60 in 5 secunde, cu 180 km.h, respiratia este usor greoaie, dar macar respir. Imi inchid usor ochii verzi precum campiile din Germania, si imi tin respiratia pentru cateva minute, sau secunde, pentru mine, oricum, au fost ore.

,,O sa pot, o sa pot, o sa pot'.'Imi tot repetam in minte, adica eu, care l-am vazut pe diavol si pe amicii sai, familia moarta, parinti asasinati, nu pot sa rezist unor copilasi mici si inofensivi? Imi deschid rapid ochii, iar pulsul incepe sa dispara, inima pompeaza sange mai mult ca deobicei, iar plamanii mei abia mai fac fata. Raman nemiscata pentru cateva minute, de ce mi se pare ca ii cunosc? Cine sunt ei? De ce imi spun ,,mami''? De ce sunt iar in Rai? Doamne ce se intampla aici?

-Junior, hai sa mergem, nu ne cunoaste, spune fetita cazandu-i doua lacrimi precum cristalele pe fata, scurgandu-se usor ajungand undeva in lumea oamenilor, sub forma unei ploi de vara.

-Junior...spun eu incet, neremarcand ca nu am gandit cand am spus ce am spus, acum ei atintindu-ma cu privirea, zambind cald....si Rin, copii pe care i-am pierdut, voi sunteti? spun eu incepand sa plang, ajungand in genunchi in fata lor. Ei sunt, ei sunt, copilasi mei, piese din viata mea, din dragostea mea, sunt aici, sunt frumosi, sunt ai mei. Ii imbratisez strans, ei raspunazandu-mi la imbratisare, si incep sa le zic tot ce s-a intamplat, sa le marturisesc ca ii iubesc, ca ii voi iubi mereu, lacrimile cazand, sarutandu-i pe obrajorii rumenii de nenumarate ori.

Dupa un timp petrecut cu cei 2, cel mai minunat timp petrecut cu copii, am adormit pe un norisor, apoi, totul negru...

,,Doua buze se unesc intr-un sarut al pasiunii, doua inimi se cheama una pe alta, doua vieti se doresc, corpurile lor unul dupa altul tanjesc. Se unesc intr-un univers, dulce si amar, dar din el se formeaza dragostea'' Imi deschid usor ochii, si ma trezesc intr-un spital, off, iar in spital. Jumatate din viata mea am petrecut-o prin spitale, lesinand, incercand sa ma sinucid, daca mi-ar fi zis cineva atunci: ,,Nu fa asta'', poate m-as fi oprit, dar el a fost mereu acolo, ei au fost sus si m-au vegheat, lasandu-mi un inger pe pamant sa ma apere, sa imi daruiasca un copil, doi chiar, poate si mai multi. Sasuke, scumpul meu Sasuke.

-Ai dormit mult, frumoasa mea, se aude vocea lui....Asa de dulce, asa de grava, asa de iubitoare. Ma saruta usor pe obraz, felicitandu-ma si spunandu-mi ca ma iubeste...Ahhh, aceste frumoase cuvinte ,,Te iubesc''. Ce poate fi mai frumos? Imi las usor capul in jos incepand sa rad, usor incepand si el sa rada, eu....eu am nascut? O fata?...Imi sopteste usor Sasuke si ma ia de mana, indreptandu-ne spre etajul special pentru nou-nascuti.

Atat de frumoasa, de sensibila, de mica. Corpul ei micut se misca in ritmul vietii, ochii ei albastri erau acoperiti de micutele ploape. Simt cum lacrimile se scurg pe fata mea, si il imbratisez pe brunet, soptindu-i de nenumarate ori cat de mult il iubesc, el sarutandu-ma fugar pe buze. Bine ai venit pe lume...Rosalinda...

~~~~~~Moment amuzant cu Elz~~~~~
-M-AM ARS IN GURA!!!!!!!!!!!!! tipa Karin.
-Mama dar tu chiar ca esti c***a, daca te arzi si in gura.
-Nu proasto, m-am ars cu...
-1, Proasta e mata, ca ea te-a facut vita cheala, si 2. Te-ai ars cu ce? Cu durexu?
-UNDE VEZI TU CA'S CHEALA?
-Vrei sa iti indeplinesc visu? Masina de tuns iarba uite-o acolo, cainele uite aici.
-*vrea sa imi pun mana imi par, dar eu i-o intorc la spate* Da-mi drumu scorpie!
-Scorpie esti tu, vai ce bine imi pare ca te-am omorat.
-Aaa?
-Bbb, acum carate.
~~~~~~~~~~~~~~~~~Ne vedem maine, la finalul sezonului~~~~~~~~~

Melodie: https://www.youtube.com/watch?v=uGQuECoCQaM


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 22 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 09:50

Un capitol foarte frumos buni in love
Stii cat te iubesc? a hug
Adu repede nextu happy2
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 09:53

Hi mami^^
Mi-a plăcut foarte mult capitolul. Foarte foarte mult, îmi place la nebunie cum descri sentimentele Sakurei. Ştii că eu am un fix pe descriere. :))
Mi-a plăcut mult capitolul şi nu numai! Mi-a plăcut şi momentul amuzant cu Elz, chiar te pricepi :))
Aştept următorul capitol, pupici. kiss
Cya. <3


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 43041335886647080746110


Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 10:12

Foarte frumos capitolul in love
Deci il ador.
Vreau repede nextul, te rooog.
Pupici dulci kiss
Bye.


  Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 11:18

Rin T.T" ? Deci chiar nu mai pot =)) ! Foarte frumos capitolu` :x ! Sa vii cu nextul :x !!

XoXo Rin


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 13:12

Cha cha!
Ai adus nextul!
Vai si cat imi place!
Mai e un capitol hmm...?!
Esti o rea...
Dar care scrie minunat!
Rosalinda!
O fetita!
Baiat si fata!
Ce-ti poti dori mai mult?
Ok... Adul si pe celalalt ca sa te felicit asa cum meriti!
Ti pwp!


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 13:16

hey hey...
foarte frumos in love
ai un fic minunat a hug
yeii Sakura are o fetita ...
se pare ca ne apropiem de final...nu pot sa cred ca mai e doar un capitol si se termina sezonul..
deabia astept next-ul
pwwpici..!! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Emoig

Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 23:56

Capitoluul!! huh?
Si mie nu mi-ai ziss? sad

Inca o fetita? Ce super!! Imi place de cei doi acum:x ..Da da da!!
D`abea astept continuarea sa vad ce ne pregatesti..Hmm:>? Superb capitol:X

Te pup kiss Spor la scris si la postat! Sa ne aduci capitolul repejor! dance2


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 10:58

Va multumesc tuturor citiroilor ficului Floare de Lotus, ati fost minunati dar iata ca a venit si timpul sa zicem la revedere nu? Va iubesc, pentru simplul fapt ca ati citit, va iubesc pentru ca va placut ficul meu!

Capitolul 50. ,,-Te iubesc pe vecie...''

Lacrimile mele s-au scurs din ochii mei verzi si au ajuns in pamant, dar nu au fost de prisos, au fost lacrimi de iubire, mereu vor fi pentru cel care il iubesc. Buzele mele au rostit de atatea ori ,,Te iubesc'', si nu a fost de prisos, a fost din inima, pentru ca imi iubesc familia, copii, pe el. Corpul meu a suferit atat de mult, sub forma unor sinucideri, dar nu au fost de pirsos, mi-a aratat ca ma iubeste, am pus totul in mainile dragostei, ai a fost bine, inca traiesc. Sufletul meu a plans atat de mult, a fost ranit si blestemat, dar el, el mi-a dat tot, iubire, o familie, a rupt sigiluiul cu inima lui. Il iubesc, pur si simplu, mereu il voi iubi pentru ca este totul pentru mine, totul. Universul meu, ochii abisali, buzele, ador totul la el, ador simplul fapt ca exista, ca este al meu.

Tot ce a fost rau a fost indepartat, Karin, Kiba, Jhon, Orochimaru, Kabuto, nimeni nu mai sta in calea fericirii noastre, nici macar Yakuza. Aceasta mafie este acum condusa de Itachi, fratele lui Sasuke, cel care m-a ajutat atat de mult la greau, fratele meu pe care nu il am.

In momentul de fata suntem toti pe o plaja, la apusul soarelui. Chiar toata lumea, toti prietenii mei, Hinata, Naruto, copii lor, Kiri si Gaara, cu micuta Layla, Daisuke si Rosalinda si noi. Soarele se ineaca in marea albastra in timp ce iubirea pluteste in aer. Viata mea va fi mai buna de acum, pentru ca sunt cu el, este langa mine, mereu va fi, chiar si dupa moarte. A fost o aventura superba, am trait, am murit, am iubit, am urat, am plans, am ras, am avut actiune, am avut drama, o viata perfecta. Ce este aceea viata fara prieteni, familie, iubire si ras? Nimic, absolut nimic. Si totusi cred ca toata aceasta relatare a vietii mele, o biografie a mea, eu am uitat un singur lucru major, voi. Da voi cititori.

Ati fost alaturi de mine, de dramele mele, sinucideri, batai, injurii, si altele, si nu v-ati lasat, ati citit in continuare. Cum as putea sa va multumesc? M-ati ajutat sa trec peste multe, v-am facut sa plangeti, sa radeti, sa va speriati, dar ati ramas. Ce mi-as mai putea dorii? Sunteti tot ce am pe langa familie, prieteni, etc.

-Hai sa dam un baieram!!!! tipa Naruto cat il tin plamanii, in timp ce toti incep sa rada, pentru ca pantalonii i-au cazut in vine.
-Hai mai sa petrecem! se aude si vocea calma a lui Neji, cu o tenta de amuzament.

Toti au plecat si am ramas numai eu si cu el, pe plaja, la apus, romantic, atat de romantic. Fetele noastre se apropie una de cealalta, ochii nostri se inchid, nemaiputand sa ma pierd in ochii lui de un negru ca al noptii. Buzele noastre se unesc intr-un sarut timid, plin de dragoste, de pasiune, de dorinta. Buzele noastre se framanta nebuneste, in timp ce limbile noastre se joaca, parca pentru prima data. Mana lui se plimba usor pe fundul meu, in timp ce mainile mele se joaca in parul lui negru ca abanosul. Ne desprindem din sarut, iar el imi sopteste la ureche...

-Te iubesc rosa mea, te voi iubi pentru tot deauna, esti Soarele dimineatii mele, flacara iubirii mele, esti tot ce am mai scump pe lume, te iubesc la infinit. -Doua lacrimi se scurg pe chipul meu palid, in timp ce ii sar in brate si ii spun de mii de ori ca il iubesc, ca l-am iubit, si c ail voi iubi pentru vecie si mai departe-.

Aceasta aventura amoroasa, plina de drama si romanta, niciodata nu se termina, iubirea nu are capat, mereu va exista. Lacrimile, simbolul iubirii, sunt varsate pentru cei ce merita. Cum zicea o veche zicala: ,,Daca voi nu ma vreti, eu va vreau...''. Oamenii sunt buni pentru simplul fapt ca sunt iubiti, si asta va ramane pentru totdeauna, pentru ca Elz, a scris asta si asa va fi si este. Va iubesc!!!

THE END

~~~~~~~~~~~Ultimul moment amuzant din anul acesta cu Elz~~~~~~~~~~~
-S-a terminaaaatttt!!!!!! *crying*, spune Elz.
- Daaa!!! Cum a putut? Cum ai putu? *crying*, spune Orochimaru.
-Oro O.O parca erai mort.
-Inviai pentru final, si pentru ca sa ma duc sa imi iau Durex.
-Te rog, e finalul hai sa nu ti-l bag in gura, *crying*
-FEMEIE O.O TU GLUMESTI? DIN ASTAAA AI FACUT FICUL SA FIE BOMBA!!!! DIN MOMENTELE AMUZANTEE!!
-Vine sa te huguies *big hug*.
-Hihihi *blush* AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa, nemernico!!!! Cocor cracanat!!
-Asta iti trebuie daca ma critici, soparla paralela care isi pune Durexu pe cap.
-Adica nu acolo se pune? *crying din cauza loviturii*
-Acolo e zona ta intima deci ^_^, si eu care te cautam la picioare rusinos]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~THE END OF JOKES~~~~~~~~~~~~~~~~


Melodia Finalului: https://www.youtube.com/watch?v=2OBDG6SZxGk
THE END:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 22 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 11:00

Ele, nici nu stiu ce sa mai spun. Se pare ca asta e finalul, sfarsitul unei frumoase povesti de dragoste si de viata. Cateodata tragedia se poate transforma in fericire si lacrimile intr-un zambet, asa cum a fost si in aceasta poveste plina de drama, actiune, umor, dar mai presus de toate dragoste. Ai facut ca povestea de dragoste dintre cei doi sa nu se rupa, sa nu poata fi distrusa si ai reusit sa captezi atentia cititorilor creand momente de suspans, momenta de inalta tensiune. Momentele amuzante de la final au fost cele care ne-au facut sa zambim dupa un intreg capitol trist ori in care am stat cu sufletul la gura. Draga mea, te felicit pentru ca ai reusit sa faci ca aceasta poveste sa prinda viata, la fel ca si personajele din ea. Iti multumesc ca mi-ai dat ocazia sa iti cunosc talentul si personalitatea, felul in care redai sentimentele in cuvinte. Sincer, finalul a fost unul atat de frumos si cum nu se poate mai potrivit. Pentru o poveste de nota zece un final de nota zece. Sincere felicitari pentru aceasta capodopera, chiar ai reusit sa creezi un nou univers in care multi sa se poata regasi mai mult sau mai putin. Acum inchei si iti mai spun inca o data bravo pentru acest capitol extrem de frumos.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss

P.S.: Nu plange din cauza ca s-a terminat, ci gandeste-te la tot ce sa intamplat, la toate sentimentele pe care le-ai creat, la tot ce ai reusit sa exprimi. Fii fericita, deoarece acum, oamenii cunosc adevarata valoare a vietii, dar si a iubirii si asta datorita faptului ca ai reusit sa faci un fic atat de frumos. in love


Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself


Ultima editare efectuata de catre ♪ choco ♪ in Sam 30 Iul 2011, 11:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 22 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 22 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-