Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bani sau iubirea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bani sau iubirea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Bani sau iubirea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Sam 22 Mai 2010, 23:21

Capitolul 1.Prima intalnire

Era o noapte frumoasa cu luna plina.Acea frumoasa noapte era insa perturbata de melodiile de petrecere care rasunau prin tot Tokioul sau cel putin in acel cartier.La o vila ca un castel cu trei etaje si camerele ca terenurile de fotbal baiatul cel mic al familiei Uchiha dadea o petrecere cat timp parinti erau in strainatate la munca.Era sa uit sa va spun ca parinti lui Sasuke erau cei mai influenti oameni din Tokio .Cei mai bogati si respectati oameni de afaceri, iar baiatul nostru era ceva de genul cu nasul pe sus, nimeni nu se putea compara cu el deoarece era si foarte frumos.Parul sau negru si ochi ca smoala in care te pierdeai, un trup bine lucrat si un chip dupa care toate fetele mureau si el stia asta deoarece schimba iubite ca pe sosete, insa toate planurile i-au fost stricate deoarece fratele sau Itachi anunta ca parinti ajung acasa in 2 minute, insa a fost prea tarziu deoarece parinti deja intrasera in casa furiosi.Toti au inceput sa iasa pe unde puteau din casa ramanand din sutele de persoane doar patru.
-Sasuke ce este cu tine?Te lasam doar cateva ore si tu deja ai dat casa peste cap.Vei plati pentru asta.Este deja a sasea oara pe luna asta cand tu faci asa ceva.
-Bine ce sa zic.Este si casa mea si am voie sa fac ce vreau in ea
-Ooooo asta crezi tu.Casa asta va fi a ta cand vei face ceva in ea
-O poi am facut
-Si nu ma refer la petreceri.
-Hay iubitule nu fi asa rau cu el.Insa cand mama sa spuse asta o fata jumate dezbracata iese din camera lui Sasuke si il cheama spunand ca a inceput ceva insa nu a terminat.Acela a fost picatura care a umplut pahar.Nervos si foarte stresat tatal lui Sasuke il trimite la tara la bunici sai.
-Ceeee?Eu sa ma duc la tara?Nici sala de spor nu au.
-Lasa ca nu o sa patesti nimic.
-Cum sa nu patesc nimic.Urasc sa ma duc la tara.Nu am ce face acolo
-Ba da ai .Bunici tai sunt batrani si chiar au nevoie de ajutor
-Pai de ce nu il trimiti pe Itachi, doar el ma lasat sa fac petrecerea
-O nu iti face griji pentru fratele tau.Fati griji pentru tine pentru ca vei sta acolo toata vara
-Ceee?Tata nu poti face asta.Nu este corect
-Ba da este corect.Mi-ai transformat casa intr-un club.Asa ca dute si fati bagajelul pentru ca maine la prima ora pleci la bunici.Si cu asta am terminat.Dupa aceste cuvinte Sasuke urca nervos in camera lui si incepe sa lovesca tot ce prinde.
Intre timp intr-un sat frumos cu oameni harnici catarata intr-un pom inalt privea luna o fata a carui par era ca florile de cires si ochi ca cele mai verzi smaralde.Mainile sale atarnau pe langa corp avand in mana stanga o floare si cu mana dreapta tinadu-se de o creanga.Deodata este strigata si coboara rapid din pom indreptandu-se spre casa.
-Sakura scumpo vine nepotul meu maine la prima ora.Vrei te rog sa aranjezi putin camera de oaspeti.
-Sigur doamna .Sakura fuge repede si aranjeaza camera.
Dimineata soseste foarte repede iar in fata casei bunicilor lui Sasuke opreste o masina luxoasa.Sakura vine fugind din camera si se duce pentru al intampina pe nepotul celor care au crescut-o de cand parinti ei au murit.
Sasuke iese din masina punandu-si ochelari pe ochi si privind in jur pana a dat cu ochi de frumoasa fata care il privea uimita.Aceasta o ia la fuga si se duce in spatele masini pentru a lua din bagaje, insa si Sasuke face lafel astfel incat mana lui sa fie peste a ei.Sakura fara sa sti ce sa spuna il priveste in ochi.Acesta o admira in toata splendoarea pe care o avea.
-Buna, numele meu este Sakura Haruno si locuiesc cu bunici tai.Bine ai venit in Konoha!
-Numele meu este Sasuke.Cum de fata ca tine se afla intr-un sat mizerabil ca asta?
-Konoha nu este un sat mizerabil, si dupa aceste cuvinte Sakura trage furioasa de valiza dandu-i cu ea in burta dupa care loveste din greseala usa de la portbagaj dandu-i cu ea in cap si calcandu-l pe picior.Sasuke ranit si murdarit, insa si furios se indreapta grabit spre ea si o prinde de brat introcand-o spre el. se uita in ochi ei si


Daca va place va rog sa spuneti ca sa stiu daca mai continui sau nu.Sper sa va placa.Va pup
Sus In jos
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Sam 22 Mai 2010, 23:28

E superrr imi place foarte mult in love Si normal ca vreau continuarea love please
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 34
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3411
Puncte : 5195
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Sam 22 Mai 2010, 23:33

am mai vazut ceva de genu la voi ... de ce intrebati daca mai are rost sa continuati? e dreptul vostru.
Dragutz fic happy
Sus In jos
alyona
Genin
Genin
alyona

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 17
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....cred

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Sam 22 Mai 2010, 23:33

Normal ca vrem continuarea.Credeam ca o sa mai dureze ceva timp pana vei posta un nou fic dar se pare ca avem printre noi o scriitoare cu multe idei. thank you
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Dum 23 Mai 2010, 11:17

ma fetito tu multe idei mai ai.vad ca esti o foarte buna scriitoare.felicitari te descurci super.vreau continuarea sunt curios de ce se va intampla
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Dum 23 Mai 2010, 13:59

wesser a scris:
ma fetito tu multe idei mai ai.vad ca esti o foarte buna scriitoare.felicitari te descurci super.vreau continuarea sunt curios de ce se va intampla


Hai ca mia placut asta .. sper ca nu ai spus-o ca pe o insulta. ... si va rog eu incercati sa folositi cuvinte de adresare mai frumoase. Cele de genul "ma" , "ba" incercati sa le evitati. multumesc dap !


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...


Ultima editare efectuata de catre JustMe in Dum 23 Mai 2010, 14:19, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
alyona
Genin
Genin
alyona

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 17
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....cred

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Dum 23 Mai 2010, 14:12

JustMe a scris:
wesser a scris:
ma fetito tu multe idei mai ai.vad ca esti o foarte buna scriitoare.felicitari te descurci super.vreau continuarea sunt curios de ce se va intampla


Hai ca mi-a placut asta .. sper ca nu ai spus-o ca pe o insulta.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Dum 23 Mai 2010, 15:02

asteptam continuarea dap !
Sus In jos
woalket
Academy Student
Academy Student
woalket

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
acebook acebook : cristi valentin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 221
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : fericit

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: woalket   Bani sau iubirea I_icon19Lun 24 Mai 2010, 11:23

e foate frumos happy2 thank you
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Lun 24 Mai 2010, 15:17

woalket a scris:
e foate frumos happy2 thank you

se pare ca s-a decis inca un utilizator sa comenteze pe la noi dupa multa vreme heh .... bafta mai departe happy2


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 25 Mai 2010, 16:13

Capitolul 2.Viata este grea atunci cand muncesti


Si ii spune privind-o in ochi:
-Ce este cu tine?Nu sti cine sunt?Se vede ca nu sti deoarece daca ai sti ai fi onorata ca vorbesc cu tine
-Nu fi asa sigur ,stiu cu cine vorbesc.Vorbesc cu un increzut plin de sine cu gura mare si nu prea mobilat la mansarda daca sti la ce ma refer
-O acuma faci pe desteapta cu mine.Te crezi mai desteapta ma tarancuta ce esti
-Nu este nevoie sa ma cred mai destepata pentru ca deja se observa ca gandesc mai mult decat tine chiar daca nu am facut facultatea.Si dupa aceste cuvinte care l-au lasat pe brunet fara grai isi smulge bratul din mana puternica a brunetului si se indreapta spre casa.Se opreste in pragul usi si ii spune:
-Ar trebui sa te schimbi pentru ca o sa te murdaresti la porci
-Mda sigur...ia stai ai spus porci?Bombonica ai spus porci?
-Ma numesc Sakura nu bombonica ok?
-Bine cum zici tu.Dar ma ajuti nu?Sasuke intrat in camera care urma sa fie a sa pentru urmatoarele trei luni de vara.Se indreapta spre valiza cautandu-si niste haine mai vechi si spre fericirea lui mama sa incurcase cateva haine cu cele ale lui Itachi asa ca fara sa mai ezite le-a si imbracat doritor de multa murdarie pe scumpele haine ale fratelui sau.Iese din camera frumos aranjata si da cu ochi de o frumoasa fata care isi prindea parul lung roz intr-o coada pentru a nu o deranja.
-Haide ce stai in usa?Porci te asteapta.Merg inpreuna pana la cotetul porcilor unde se pare ca era multa murdarie.Sakura ii inmaneaza o pereche de cizme destul de mari pentru a nu se murdari si intra in cocina ,unde Sasuke descopera ca porci miroase si isi fac treburile aproape unde mananca.O clipa de neatentie si Sasuke calca gresit alunecand cu capul in balega porcilor lough .Sakura destul de implinita de situatie radea satisfacuta.Sasuke nu prea fericit fuge sa se schimbe.Urmeaza gainile de unde descopera ca ouale ies pe fund nu din masini.Sasuke renunta a mai manca oua.Tot la o mica neatentie se impiedica de scari si cade pe jos cu capul in cosul cu oua lough .
Gradina urmeaza foarte repede iar lui Sasuke ii se parea ca a trecut deja un an ,insa trecuse doar o ora.Nestiind care este sapa brunetul ia grebla.Sakura nebagand de seama ce are Sasuke in mana ii arata cu sapa ei cum se face si se apuca de treaba.Sasuke saracul se chinuia cu grebla sa sape insa vede ca tot pe loc a ramas asa ca hotaraste sa se duca la Sakura sa-i ceara ajutorul.Cand vede ce are Sakura in mana si ce are el ramane putin socat dupa care o intreba destul de surprins:
-Ce ti tu in mana?
-Sapa
-Si eu?
-Sapa
-Si egzista mai multe tipuri de sepe?
-Sepe?Nu, nu egzista decat un fel de ce?
-Pentru ca sapa mea are mai multi colti si a ta nu.Inseamna ca sapa mea este mai buna?Sakura putin curioasa ridica capul uitandu-se in mana la Sasuke.O bufneste rasul si incepe sa rada cu multa pofta.Sasuke neintelegand se uita la ea, incepand sa i se para chiar dragutza.
-De ce razi?
-Pentru ca ce ti tu in mana se numeste grebla
-Si pot sapa si cu asta?
-Mai repede cu mana decat cu grebla.Stai aici ma duc sa-ti aduc una.Sakura se duce dupa sapa ,fundul fiindu-i urmarit de brunetul care acum visa.Si asa a fost toata ziua, amuzanta si plina de rasete pentru Sakura si un chin si o tortura pentru Sasuke care trecuse prin multe doar intr-o singura zi:lupta cu tapul (tapul castiga la un corn in fund), duelul cu cainele ciobanesc (cainele castiga la o muscatura), lupta cu vecina (vecina castiga la o tigaie in cap) si cu tantari unde tot tantari castiga ,Sasuke fiind plin de bandaje ,si unde nu avea dandaje avea cucuie si piscaturi.
Seara se apropie si Sakura hotaraste sa ii faca lui Sasuke cunostiita cu prieteni ei invitandu-i pe la ea seara
-Sasuke ei sunt prieteni mei:Hinata ,Naruto, Neji ,Ten Ten, Lee ,Ino ,Sai si Shikamaru.
-Buna spuse toti in cor
-Baieti el este nu prea priceputul si foarte increzutul Sasuke
-Poti sa ma lasi in pace?Nu iti ajunge ca mi-am incasat-o de la toate animalele astea needucate?
-Sa ma gandesc....NU
-Bun deci ce facem , intreaba Ino prividul cu multa atentie pe Sasuke care o admira pe Sakura fara sa stie de ce
-Am eu o ghicitoare destul de dragutza.Vreti sa v-o spun?
-Sigur ,spusera adolescenti in cor
-Ce este batut in cap ,nasul pe sus si corpul punctat?Toti copii se gandeau pana ce Hinata incepe sa chicoteasca si ridica mana sunand:
-Sasuke!!Toti copii au inceput sa rada tavalindu-se pe jos numai unul era furios:Sasuke.Seara a trecut repede si acum era noapte asa ca copii au plecat fiecare la casele lor deoarece spre nefericirea lui Sasuke urma inca o zi plina de munca.Sasuke intra in camera sa unde ramane in fata usi plin de scarba
-SAKURA!!!!!!Sakura auzindu-se strigata vine repede inpreuna cu bunici sai la Sasuke care statea in fata unui teanc de haine pline de caca de porc si ceva viermi asezata in frumosul pat cu asternuturi noi.
-Sasuke vei dormi in camera cu Sakura
-Ceeeeee?au spus ambi copii .Pai nu avem unde sa il culcam?
-De ce nu poate sa doarma cu calul?
-Aveti si un cal?Vai de mine.Bunica da din cap in semn ca Sasuke trebuie sa doarma in camera Sakurei si amandoi se indreapta spre camera ei.Usa se deschide si cei doi intra in taramul Sakurei.In timp ce Sasuke egzamina din fiecare unghi camera Sakurei aceasta ii da cu un sac de dormit in cap
-Eu nu dorm in el, spune Sasuke in timp ce isi da tricoul jos si se arunca in pat.
-Nici eu, spune Sakura care era deja in pijamale.Il impinge pe Sasuke si se pune in pat.Dupa doua ore de certat pentru patura Sakura adormi.Sasuke se intoarce si fara sa vrea ii atinge fata Sakurei care era asa fina.Incepe sa ii atinga incet fata sarutand-o pe frunte
-Doamne am inebunit?Da cred ca am inebunit, adica sa o sarut dupa ce si-a batut joc de mine toata ziua si chiar si in fata prietenilor ei.Si daca as fi sarutat-o de ce numai pe frunte.Si in timp ce Sasuke se certa cu el insusi Sakura visand se intoarce luandu-l pe Sasuke in brate.Inima acestuia a inceput sa bata puternic in piept si a luat-o si el in brate strangand-o tare la piept.Asa au dormit toata noaptea.
Dimineata vine foarte repede si prima care se trezeste este Sakura care pentru un moment il mangaie pe fata pe Sasuke dupa care...

Sper sa va placa ce am scris heh Astept comm...
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 25 Mai 2010, 16:25

draguta si parte asta . Bietul Sasuke, a fost tarat prin toate gunoaiele si mizeriile lough

sa inteleg ca gz=x.? good mai bine foloseste cs=x e mai potrivit heh


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 25 Mai 2010, 16:46

Foarte frumos; bietul Sasuke.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 25 Mai 2010, 16:50

super amuzant..saracul Sasuke numai probleme a avut sad oricum cat am citit am ras ....tare
Sus In jos
alyona
Genin
Genin
alyona

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 17
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....cred

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 25 Mai 2010, 17:08

Multumim ca ai pus continuarea....amuzante scenele lough . please continuarea
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Joi 27 Mai 2010, 21:12

Capitolul 3.Ochi se deschid, inima capata culoare

Dimineata vine foarte repede si prima care se trezeste este Sakura care pentru un moment il mangaie pe fata pe Sasuke dupa care sare din pat tipand cat o tine gura.Sasuke alarmat sare si el din pat privind-o somnoros pe Sakura care era putin ciufulita.Se indreapta spre ea si incepe sa se joace in parul ei ciufulind-o si mai tare.
-Ce faci?Hai termina, inceteaza heiii, si cei doi cad jos unul peste altul.Cateva momente ochi celor doi se intalnira si Sasuke parca fermecat de frumusetea ei se apropie de ea incercand sa o sarute insa.....Sasuke a fost impins de catre Sakura punandu-se ea peste el si luandu-si o perna pentru ca urma o mare lupta.Rasete si voie buna era in camera.Fulgi pluteau incet miscati de doua trupuri care fugeau si se loveau cu perne
-Sakura, Sasuke hai la masa.Sakura vezi ca vin acum sa iau hainele murdare.Cei doi se uitara unul la celalalt si apoi in camera unde fulgi zburau incet
-Ce ne facem?Daca bunica vede ce este in camera asta ar face infart.
-Am o idee
-Care?
-Hai sa ii bagam in pat sub patura ca asa nu o sa-i vada.
-Sakura asta este ideea ta care o sa ne salveze de cal
-Cai sunt mai multi si da alte ideei nu am.Hai miscate imediat o sa vina.Cei doi au inceput sa ascunda fulgi si cu greu fix cand bunica intra toti fulgi era sub patura.Femeia a luat hainele murdare din cosul Sakurei,Sasuke rasufland usurat se arunca cu fundul pe pat.Cinci fulgi au iesit din patura printre picioarece lui Sasuke facand-o pe Sakura sa izbucneasca intr-un ras puternic.Bunica se intoarce si ca sa nu se vada Sasuke prinde fulgi si ii isi apropie picioarele ca si cum i-ar veni la baie.
-Sakura ce s-a intamplat?De ce razi?
-Aaaa ....nimic eu doar...mi-am ..amintit ..o gluma foarte amuzanta
-Serios mi-o spui si mie?
-Pai sa vezi ......o liniste apasatoare se asterne peste camera si dupa aceea Sakura spune AM UITAT-O.Bunica neintelegand ce se intampla pleaca din camera, cei doi incepand sa se tavaleasca de ras.Dupa o portie buna de ras si dupa micul dejun cei doi pleca la parcul de dictracti care numai ce se deschisese.Sakura iese din camera imbracata cu o rochita draguta rosie cu modele albe si in picioare niste sandale destul de comode.Parul lung era lasat pe spate, cateva fire avandu-le crete.Sasuke vazand-o a ramas cu gura deschisa si o privea fara sa-si dea seama ca toti din camera il observase
-Sakura...arati..incredibil.Esti foarte frumoasa.Sakura auzind cuvintele brunetul se inrosi la fata ca racul si reusi sa scoata un ''multumesc''.
La parc s-au dat cu toate, de la masinute cama la trenulete si altele avand ca plan sa le incerce pe toate.
-Bun deci cred ca am terminat, spune Sasuke foarte mandru de el
-Nu te bucura asa repede cocosel mai este tunelul iubiri dar pe ala nu il incercam pentru ca
-Nu ai curaj?
-Ba da am doar ca este pentru
-Gainuta, vai de tine si te dadeai curajoasa.Auzindu-se intr-un fel insultata il prinde de mana si il arunca in barcuta intrand si ea.Au parcurs cam jumate de drum.Sasuke pentru prima data simtea ceva ce nu simtise in viata lui pentru o fata.Era indragostit.O privea pe Sakura si un zambet mic i-a aparut pe fata alba ca spuma laptelui.Sakura observand ca este privita de brunet se intoarce spre el.Se priveau in ochi si parca se simteau atrasi unul de altul.Mana lui Sasuke a ajuns inet pe fata fetei plimbandu-se si prin parul ei.Chipurile lor incet, incet se apropia unul de altul cu fiecare secunda.Sakura inghite in sec si...


Daca vreti continuarea dati comm.Sper sa va placa
Sus In jos
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Joi 27 Mai 2010, 21:47

Este super; imi place foarte mult.
Continuare please
Sus In jos
alyona
Genin
Genin
alyona

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 17
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....cred

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Vin 28 Mai 2010, 13:15

jhvgf17 a scris:
Este super; imi place foarte mult.
Continuare please
Da e super.Vrem continuarea please please please


...:::Poti sa traiesti o suta de ani, daca renunti la toate acele lucruri care te fac sa-ti doresti sa traiesti atat:::...
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Lun 31 Mai 2010, 19:02

Capitolul 4. Sentimente sau dorinte


Chipurile lor incet, incet se apropia unul de altul cu fiecare secunda.Sakura inghite in sec si spune cu jumatate de gura:
-Sasuke nu, insa nu a mai apucat sa spuna si altceva deoarece buzele Sakurei au fost cuprinse intr-un sarut dulce.Incet sarutul s-a rupt si Sakura rosie la fata il privea pe Sasuke care zambea.
-Se pare ca tunelul dragostei chiar are efect, si dupa aceste cuvinte buzele Sakurei fura cuprinse din nou intr-un sarut insa acum mult mai lung si mult mai dulce.Se priveau si nu spuneau nimic, ochi si sufletele lor vorbeau pentru ei.
-Sakura ...te ..eu te plac foarte mult si pur si simplu nu am mai rezistat.Cand te vad simt cum totul in jurul meu este perfect, cand tu esti langa mine totul mi se pare mult mai usor.Te iubesc din toata inima si sper ca si tu sa simti lafel pentru mine.Sakura il privea si nu-i venea sa creada.Atinge incet chipul alb al brunetului privindu-l in ochi lui negri si deodata il saruta apasator pe buze.Incet brunetul inchide ochi sarutandu-se pana la iesirea din tunel.Sasuke sare repede din barcuta si fuge pentru a o ajuta pe rozalie sa iasa din barcuta.Aceasta ii da mana plimbandu-se prin parc de mana.Ora 23:25 a sosit repede iar cei doi se indreptau incet sper casa.Im drum spre casa s-au mai sarutat si imbratisat pana au ajuns in fata usi.Inainte sa intre Sasuke o prinde pe Sakura de mijloc tragand-o spre el.Aceatsa il privea si nu ii venea sa creada cat de repede s-a indragostit.Buzele celor doi se unira din nou formand un sarut pasional, insa ce nu au observat el era ca in spatele celor doi privindu-i statea bunica Sakurei cu un zambet cat fata ei de mare.Acesteia ii venea sa tipe de bucurie insa incerca sa fie cat mai serioasa intrand incet in casa fara ca sa-i deranjeze pe cei doi porumbei care pareau a fi in al noualea cer.Au intrat incet in casa ducandu-se amandoi in camera Sakurei.Bunica vroia sa vina sa le spuna ca camera lui Sasuke este curata acum insa ia lasat .Cei doi au intrat in camera.Becul se aprinde insa Sasuke il stinge repede, inpingand-o pe Sakura cu spatele in usa, sarutand-o cu multa pofta.Incet el incepe sa se dezbrace de geaca insa cand a vrut sa-si dea camasa jos, Sakura l-a prins de maini si ia spus ca nu.
-Stai linistita nu o sa se intample nimic, insa nu asta era si in gandul lui Sasuke.El o placea pe Sakura insa numai trupul ei ,si dorea doar sa o faca a lui.Incet se apropie de gatul si strangond-o de la mijloc apropiind-o de truput lui.Isi indreapta capul spre gatul ei sarutand-o incet, facand-o pe Sakura sa tremure.Simtea niste fiori care se raspandeau prin tot trupul.Insa nu spune nimic.Deodata Saske se opreste simtind nelinistea Sakurei privind-o in ochi.Chiar daca vroia doar sa o faca a lui parca in inima lui era o mica scanteie care se marea tot mai mare cu fiecare sarutare pe care io dadea rozaliei.Sakura pleca in baie pentru a se schimba in pijamale.Cand iese Sasuke ramane putin uimit.Defapt era mult mai uimit decat arata.Sakura purta o rochita de noapte roz cu ceva modele negre ceva mai scurta.Sasuke fiind la bustul gol purtand doar o pereche de pantaloni scurti deoarece era foarte cald se indreapta spre ea lipind-o de el.Ii atinge incet bratul privind-o in ochi.Incet o saruta si o intinde in pat.Sakurei ii era frica facandu-l si pe Sasuke sa-si dea seama.Incet se pune peste ea insa imediat se arunca pe partea lui de pat, facand-o pe Sakura sa se linisteasca.Rozalia se intoarce cu spatele la el insa acesta o intoarce cu chipul spre el, sarutand-o pentru noapte buna.
Dimineta soseste repede, si de data asta Sasuke era treaz.Simtea ceva ce nu a simtit pentru nici o fata.Imediata Sakura se trezeste sarutandu-l incet pe Sasuke.Acesta ii zambeste si se ridica din pat luandu-si hainele in brate ducandu-se in baie pentru a se imbraca.Sakura se ridica si ea imbracandu-se cu o pereche de pantaloni scurti rosi si un maieu cu buricul gol tot de aceasi culoare, prinzandu-si parul intr-un coc.Sasuke iese din baie si o priveste indreptanduse spre ea prinzand-o de mijloc si intorcand-o spre el, sarutand-o.Incet ii atinge fata roza saratund-o pe frunte.Ies din camera si se indreapta spre bucatarie insa nu prea aveau ei chef de mancat pentru ca mereu se priveau, facand-o pe bunica sa chicoteasca iar pe sarmanul bunic sa fie confuz.

Sper sa va placa happy2
Sus In jos
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Lun 31 Mai 2010, 19:18

Ce super este acest capitol in love Continuarea please please please
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Lun 31 Mai 2010, 20:08

e frumos ficul dar sa ai totusi grija ...

tu deja creezi o scena de dragoste ce tinde catre scene mai erotice si nu asta e scopul acestui forum, de a citi povesti erotice heh rusinos

... iar tu parca cu fiecare nou capitol sau povestioara o faci tot mai ... cu grija te rog happy2

P.S. nu asi vrea sa se incinga spiritele pe aici lough


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 01 Iun 2010, 15:44

sta linistit nu o sa fie scene erotice nici altceva asa ca linistestete si nu mai face presiuni asupra mea pentru ca nu sunt chiar asa heh
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 01 Iun 2010, 15:49

meyryn a scris:
sta linistit nu o sa fie scene erotice nici altceva asa ca linisteste-te si nu mai face presiuni asupra mea pentru ca nu sunt chiar asa heh

Ti se pare tie ca sunt un pic nelinistit?lough ... eu doar ti-am spus sa fi grijulie caci vad ca imaginatia dumitale e foarte bogata si iti merge mintea la rece nu gluma lough

Cu ce te "presez" eu asa de tare de ma rogi sa nu mai fac presiuni asupra ta? happy2


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 01 Iun 2010, 15:51

pai mereu imi tot spui sa nu pun scene erotice...nu am pus si nici nu o sa pun
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 34
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3411
Puncte : 5195
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19Mar 01 Iun 2010, 15:55

Eroticul aveti idee cand apare? good

Doar asa ca intrebare sau dupa parerile voastre daca tot v-ati bagat in asa ceva rusinos roll good
Sus In jos
Continut sponsorizat




Bani sau iubirea Empty
MesajSubiect: Re: Bani sau iubirea   Bani sau iubirea I_icon19

Sus In jos
 

Bani sau iubirea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-