Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Guardian Angel +16 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Guardian Angel +16 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Guardian Angel +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Guardian Angel +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Guardian Angel +16   Guardian Angel +16 - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Mar 2015, 16:35

Helooo!

Aoleooo, 6 luni de cand nu ai mai scris nimic? De ce? Ce s-a intamplat? Sper ca nu abandonezi ficul. Incepe da fie din ce in ce mai interesant.  ;;)
Acum, pot sa incep prin a-ti spune ca imi place la tine faptul ca incerci, pe cat posibil, sa te distantezi de tiparele banale de "fic tragic, parinti morti, violatori, cineva o salveaza pe fata etc." Astea sunt fumate de mult timp. heh  
Totodata, din punctul meu de vedere(mai ales dupa ce ai primit si critica), te-ai mai imbunatatit. Desi mai ai, pe ici pe colo, cate o fraza confuza sau niste cuvinte care nu-si au rostul, lucrurile merg bine. Descriere, stii si tu, se poate tot timpul mai multa, sentimente sunt, actiunea daca ai mai complica-o putin, ar fi perfect. Incearca sa iti imaginezi cateva conflicte si combina-le in asa fel incat sa creezi si suspans.

Sper ca nu ti-ai abandonat creatia. Chiar daca a trecut atata vreme (6 months, for God's sake!), eu inca astept un next cu entuziasm.  happy2

Te pup, draga mea! Spor la scris! a hug
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Guardian Angel +16 - Pagina 3 Asss10Guardian Angel +16 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Guardian Angel +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Guardian Angel +16   Guardian Angel +16 - Pagina 3 I_icon19Vin 17 Iul 2015, 13:34

FanFic inactiv.
Sus In jos
 

Guardian Angel +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-