Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Legaturile Muzicii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Va placut ficul?
Da, a fost frumos.
Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_lcap100%Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_rcap
 100% [ 10 ]
Da, dragutel.
Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_lcap0%Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Da... Cat de cat.
Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_lcap0%Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu, ii lipsea ceva.
Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_lcap0%Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu, nu mi-a placut.
Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_lcap0%Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 10
 

AutorMesaj
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 12:10

Fetelor, ma bucur enorm de mult ca va place ficul meu. thank you pentru tot! Sunteti niste dulci stiti bine asta! Sper ca in urmatorul capitol sa va surprinda cine "vorbeste".

Capitolul 8 ("Cine poate sti?")

Izabela's P.O.V.:

Iar se cearta! Doamne nu se satura si Sasuke sa o tachineze mereu pe Sakura? De data asta a intrecut masura. E prea de tot in tot ce face. Nu-i e rusine ca putea trezi tot satul? Cred ca si aici vrea sa-si faca aceasi reputatie ca in Tokyo. Eh, el decide. Stie numai el ce vrea sa faca in viata lui. E prea tarziu de o schimbare brusca. Prea tarziu ca sa-l iertam.

Spike e si el nelinistit. Si el trece prin chinuri ca si mine, ca si Sakura. Doar noi trei stim cum este sa traiesti langa Sasuke Uchiha. Faima il orbeste practic. Cand sunt paparatzzzi trebuie sa arate cat mai bine, mai ales cand e cu Sakura. Atunci e momentul tensionat. Ca poate rozalia isi da drumul la guritza si-l face praf in fata lor, a paparatzzzilor. E foarte greu sa-l mai suport.

Liniste, in sfarsit liniste! Ce? Liniste? Cine a incheiat cearta? OoO... Nu-i a buna! S-a auzit o palma. Upsi, sper sa nu fie Sasuke cel care o da. Inchid ochii si astept sa se mai auda ceva. Sa-mi dau seama ce s-a intamplat.

Eu-mi savurez acum foarte nelinistita sucul. Mi s-a facut pielea de gaina. Nu-i frig in casa. Ce-oi avea? Frica poate? Incerc sa ridic paharul la gura dar nu pot. Ma simt moale, ca o mamaliga. Ce-i cu mine? N-am mai fost asa de mult timp.

Aud cum usa se tranteste de perete. Oh, asta e Sasuke. El i-a dat o palma. Aud cuvintele lui din ce in ce mai tare. Vine aici. Ce sa-i spun? A, trebuie sa gandesc repede. Repede Izabela, nu mai ai timp. Gata. Stiu!

Paseste violent pe gresia rece si curata, intreptandu-se spre frigider. Eu par neinteresata de ce s-a intamplat si imi deshid gura.

-Sas'ke, ma duci si pe mine in parc astazi? Te rog eu mult de tot, Neni! Neni il strig eu, bine, doar atunci cand vreau ceva cu adevarat. Ma prefac a vreu acest lucru cu adevarat, dar el, la fel de enervat scoate o injuratura printre dinti. Crezi ca nu te-am auzit? Sas'ke cand voi fi eu mai mare, o sa-ti para rau de acest gest. O sa vezi tu!

Iese grabit din casa. Rasuflu usurata si-mi vad de lucru. Ce-o face Sakura? Sakura? OoO. Am lasat-o singura acolo. Mai bine ii fac un ceai inainte sa merg la ea.

Ma ridic de pe scaunul mesei si ma duc la aragaz. Pun intr-un ibric apa si o las sa fiarba. Peste ceva timp, cam doua- trei minute, e gata si ceaiul. Incetisor ma duc la persoana mea preferata. Cu ochii atintiti pe cana, ca nu cumva sa pice ceai, ajung in fata usii unde era Sakura.

Deschid usa si o vad plangand. Nu-mi place deloc cand o vad asa. E mereu trista si ma deprima si pe mine. Pun cana de ceai pe un dulapior si ma asez langa ea.

-Sakura...


Legaturile Muzicii - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 13:54

Sunt si eu prima o data!
Sincer, chiar nu stiu ce sa-ti mai spun. Descrierea ta e asa de frumoasa! Abia astept sa vad ce se mai intampla, ca m-ai facut curioasa.
Spor la scris si pupici dulci! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 15:10

Draga mea, imi place extrem de mult ficul tau. Este foarte reusit, mai ales descrierea care se imbina cu celelalte moduri de expunere formand un tot unitar foarte frumos. Imi place mult ca reusesti sa ma faci sa simt tensiunea si tristetea personajelor, bravo. Acestea fiind spuse, astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Legaturile Muzicii - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 00:50

you are the best!
foarte frumos capitolul dar cum am mai spus mie tot scurt mi se pare indiferent cat de lung ar fi happy2
astept cu nerabdare nextul asa ca punete pe tastat si sper sa nu asteptam mult pt ca eu una nu mai am rabdare :)
spor la scris si te pup !


Legaturile Muzicii - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 13:29

Eh, fetelor, daca tot va place, hai sa-l pun si pe urmatorul. Nici nu o sa va asteptati in a cui perspectiva o sa fac. Dar acest capitol cu perspectiva urmatorului personaj, o sa fie foarte rar. Multumesc pentru toate comm-urile si acest capitol va este dedicat!

~Capitolul 9~ ("-Sakura...")

Spike's P.O.V.:

Aerul este asa curat! Ma simt asa de bine. Plamanii parca explodeaza de fericire. Iubesc acest aer extrem de "delicios". Fara poluare, fara galagie. Totul e minunat! Iarba subtire si proaspata ma rasfata si ea. Se intelege destul de bine cu toata natura. Daca ar vorbi si ele...

Ma simt singur singurel. Niciun caine sau animal nu-i prin jur. Parca eu as fi singurul pe planeta. De ce? Eh, poate nu-i vad eu. Imi pun capul pe labute si ma uit in fata. Era poarta. As vrea sa fie deschisa, sa pot merge in "aventura" de afara. Sa cunosc pe cineva.

Sa pot dezlega mistere, sa devin eroul animalelor de aici. Sa devin si eu ceva. Ah, dar mai e pana atunci. Mai am de asteptat. Oftez lung si incerc sa dorm.

Nu pot. Nu sunt deloc obosit. Desi am alergat cu Izabela prin curte ore intregi. Ea e poate obosita. Eu pot ridica si munti cu energia pe care o am. Dar marea dilema, cum s-o folosesc?

Ma ridic in patru labe si ma uit in jur. Nimic. Parca totul e pirdut. Parca as fi doar eu si atat. Nici o vieturitoare prin zona, sau om. Doar eu. Am chef de joaca, dar parca ma lipsesc.

Soarele bate cu putere afara, incalzind totul, cap coada. Cerul era albastru cristalin, pasarile zburau de colo colo. In sfarsit ceva nou. In fata mea se aseaza o radunica. Se uita la mine studiindu-ma. Eu eram neinteresat.

Imi indrept labutele anterioare in fata si codita o ridic in sus de tot, tragandu-mi corpul. Parca ma tineam de ceva si eram cu fundul in sus. Ma indind cam vro doua minute de parca nu eram destul de lung. De parca as fi un pitic si vreau sa cresc mai inalt.

Dupa ce-mi termin treaba ma uit la aceasta micuta vrabiuta. Nu e ca toate celelalte. Este rosie si varfurile de la aripi sint galbene. La fel ca aripile sale este si codita aceia lunga. Desi nu am mai vazut-o, mi se pare extrem de cunoscuta.

Nu-i mai dau importanta si intru in casa. Urc scarile reci ce-mi dau fiori si am de gand sa ajung la Sakura. Sigur stie ea ceva ce sa ma relaxeze sau cum sa ma distrez. Urc sus din ce in ce mai repede.

Usa era intre-deschisa, asa ca intru fara probleme. Nu am fost atent unde intru si am ajuns direct in camera lui Sasuke. Dau doi pasi in spate si aud cum Izabela vorbeste. Glasul ei asa de bland, de dulce si fermecator ma atrage spre ele. Le aud , sau mai bine zis, o aud cum incearca sa-i spuna ceva.

-Sakura... Nu te mai gandi la Sasuke si la cat rau ti-a facut in viata. Gandeste-te la tine, la mine , la Spike. Gandeste ca noi iti vrem binele si la fel vor si Hinata, Naruto si ceilalti prieteni ai nostrii. Sasuke are ce-si doreste, faima, bani, femei. Are totul, iar tu nimic. Asta pentru ca tu i-ai darut tot ce are in momentul de fata. Arata-i ca nu esti slaba, o carpa in fata lui. Arata-i cine esti cu adevarat. Recapatati viata si fii din nou vesela. Vreau sa zic, vesela cu adevarat.

Mama, asta da discurs motivant din partea ei. Cu cate sinceritate si seriozitate vorbea. Are perfecta dreptate, iar stapana mea ar face bine sa o asculte. Nu merita Sasuke toate eforturile pe care Sakura le face pentru el. Nu merita.

Bun fetelor, sper ca v-a placut! Va pwpa *SasuSaku=love* si astept critici!


Legaturile Muzicii - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 16:08

Eu, aici, prezent!!! Legaturile Muzicii - Pagina 2 947835

Pai stii ca imi place cum descrii, te descurci foarte bine la asta, iasr actiunea nu este deloc grabita, se desfasoara lent, asa cum trebuie. Dialogul nu este sec si nici prea lung avand decat o replica. La estetica stai bine, este usor de citit. Am vazut vreo doua greseli de tastare, dar nu mai imi amintesc care erau. Cam atat am avut eu de spus. Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Legaturile Muzicii - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 16:54

esti cea mai tare !:*
imi place mult ficul tau si astept cu nerabdare sa se schimbe ceva din comportamentul lui Sasuke.
spor la scris si sper ca nextul sa vina cat mai repede. a hug
Pupici !


Legaturile Muzicii - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 19:31

Buna iubirea mea calatoare!!!
Dupa cum vezi am trecut si eu p-aici happy
Stii de ce?
Pai pot spune ca ma simteam prost ca tu imi lasi mesaj aproximativ la fiecare capitol iar eu nici macar de citit vrun fic de-al tau nu am citit.... kiss

Ideea - Mi se pare extrem de neobisnuita si... nemai intalnita cel putin de mine.
Estetica - Hmm... NO COMMENT huh?
Dialog - Pot spune ca nu prea te intelegi vine cu el insa nu ma plang... E bine ca nu-l folosesti.
( Si eu care chiar ma asteptam sa vorbeasca Spike macar 3 cuvinte cu randunica aia lough )
Greseli de tastare - nu stiu unde a vazut choco 2 ca eu am vazut decat una si anume:

"radunica" --> randunica

C-am asta e si vreau next, apropo da o fuga la ficu' meu
P.S: Imi esti verisoara? huh? Adica eu o stiam decat pe choco drept verisoara oficiala.
Esti sora ei si eu nu stiam? biciuitor think Stai sa vezi ce-ti fac ike
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 12:21

Da Ioana, poate sunt sora ei, nu se stie, ea decide.
Oricum ma bucur nespus ca va place ficul meu, dar acum urmeaza bataia de cap, fiinda nu prea mai am idei pentru el.
In orice caz, gasesc eu si sper sa va placa .


Legaturile Muzicii - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 12:43

Scuze ca nu ti-am lasat comm... rusinos
Nici nu stiu de ce ma mai minunez ca-ti ies capitolele asa bine. Dupa greseli nu m-am uitat, ar fi fost o pierdere de timp. Si nu e ca si cum as putea, sunt prea nerabdatoare sa citesc ficul.
Astept nextul si te pup dulcic! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 14:06

Pai eu nu am nimic in potriva in a-mi fi sora, insa trebuie intrebata si Christine. In legatura cu ficul, nu stiu, dar inspiratia nu trebuie grabita, adica eu de vreo cateva zile am capul gol, iar azi mi-a explodat fiind invadat de idei. Oricum noi asteptam nextul.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Legaturile Muzicii - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 14:16

Cristine? Tu ce zici? Esti deacord? Dar stai, de ce trebuie si ea intrebata? Oricum peste cateva ore s-ar putea sa pun next-ul, asa ca raspundeti-mi macar pe chat.


Legaturile Muzicii - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 17:22

Bun fetelor, sper sa va placa urmatorul capitol. Va multumesc fetelor pentru ca fara voi nu ajungeam la capitolul 10. Sunteti niste dulci si va pup cu mare drag! * dar un cuvant de aici va fi +16, scuze.

Capitolul 10 (" Nu merita.")

Sasuke's P.O.V.:

Ce repede trec toate. Privesc pe geam la peisajul ce ma acapareaza. Vreau sa scap de toti si toate. Cum sa fac asta? Nu pot. Tata ma iubeste si e singurul din viata mea care ma intelege. Nu-i pot face asta. E prea dureros pentru el si nu ar supoorta, mai ales ca are cancer. Nu mai are mult de trait.

"- Fiule, sunt asa mandru de tine! imi spune cu bucurie si mandrie in glas. Nici nu zici ca i-a murit adevaratul fiu. Oare o fi tinand la el macar un gram? El stie totul si are raspuns la ce vreau eu sa aflu. Dragul meu, de astazi esti vicepresedintele acestei companii. Sunt mandru sa-ti inmanez acest loc cel meriti. Si cand te gandesti ca in curand vei schimba compania. "Bine ati venit la Firma Familiei Uchiha!" Suna asa de bine.

-Tata, doar nu te gandesti sa-ti fac de acum copii, nu? ii spun inspaimantat. Nu as putea face acest lucru atat de tanar. Maine- poimaine implinesc saisprezece ani si deja sa am familie? Prea de tot.

-Nu. Sigur ca nu. Dar m-as bucura nespus de mult sa te vad la casa ta, cu sotia si copii tai. Se intristeaza tata. Nu-mi place cand devine asa de suparat si amagit.

-Nu te ingrijora tata. Eu si Sakura vom fi impreuna pentru totdeauna. Nimic nu ne va desparti. Si-ti promit ca vom fi o familie fericita pentru tine. Il anunt cu bucurie si cu un zambet urias pe fata.

-Fiule, tu nu vezi? E doar o profitoare. Iti vrea doar banii. Tu de ce crezi ca are atatia ani de actorie in urma ei? Stia ca va veni acest moment. Sa-si gaseasca un baiat cu bani pe care sa-l manipuleze dupa cum vrea ea. Crede-ma fiule, stiu ce zic. Am trecut prin asta si nu-ti doresc si tie. Eu vreau ca tu sa fii fericit si stiu ca nu-ti convine ce ti-am spus, dar ai incredere in mine. Stiu ce zic. Chiar are dreptate, nu-mi convine ce a zis, dar poate are dreptate. Poate Sakura chiar e o profitoare.

-Si cum pot scapa de aceasta amenintare, ramanand totusi cu ea? il intreb destul de speriat.

-Nu stiu. Spunei ca daca ea vrea sa-ti arate ca te iubeste trebuie sa renunte, nu stiu... La muzica. Ca doar acest lucru ii aduce bani, nu? imi spune sigur pe el."


Ce mai zi a fost si aceia. Nu mi-o pot scoate din minte. Mi-a parut rau de Sakura care a suferit din pricina mea, dar m-am convins ca e o profitoare. Si stiu bine asta.

Copacii sunt parca batuti de bataia vantului. Sau asa mi se pare mie. Gonesc pe sosea fara sa-mi dau seama cat de repede o fac. Totul disparea din ochi intr-o fractiune de secunda.

Eram prea cufundat in ganduri ca sa-mi mai dau seama de mici amanunte. Dar totusi... O bubuitura ma trezeste. O pata mare si rosie imi apare pe parbriz. Pun frana de se auzea si la sase kilometrii distanta. Se pare ca am lovit o persoana.

Inima imi bate din ce in ce mai tare. Ce o fi acest sentiment? Imi face un mare gol in stomac de parca nu as fi macat nimic. Ah, nu il vreau. Nu stiu ce tip de sentiment e, dar nu vreau sa-l mai intalnesc. Inima parca vroia sa fuga din piept.

-Suna la salvare dobitocule! se aude vocea speriata a unei fete. Suna nu mai sta, dobitocule!


Legaturile Muzicii - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 17:52

prima la comm :*
foarte frumos capitolul , deci in cele din urma se pare ca tatal lui sasuke a fost vinovat pt cele intamplate intre cei doi .
In continuare sper ca sasusaku sa depaseasca mai repede problemele .
NEXT NEXT NEXT
spor la scris .
pupici!


Legaturile Muzicii - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2011, 18:18

Vad ca ai pus capitolul. Scuze, dar nu iti voi da critica, doar iti voi spune ca imi place foarte mult. Sunt atat de trista, m-a lovit ca untsunami. Imi vine sa ma arunc de pe Everest. Astept cu nerabdare nextul surioara.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Legaturile Muzicii - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iul 2011, 19:51

Bun dragele mele, pun nextul numai de dragul vostru.

Capitolul 11 ("Suna nu mai sta, dobitocule")

Sasuke's P.O.V.:

Ce rece-i scaunul. Ce rece se poarta persoanele cu mine. Poate-o merit, dar nu prea pot crede asta. Eu sunt un adolescent cuminte, iar oamenii cu siguranta ma vor ierta pentru ce am facut azi. Doar nu ma vor baga la inchisoare sau ceva de genu, nu?

Doctorii umblau de colo pana colo, ajutandu-i pe pacienti. Se miscau repede de parca vor pierde trenu'. Aveau multi oameni in saloane. Cred ca nici locuri pentru noi venitii "vizitatori" nu mai au. E galagie, dar nu e asa mare si zgomotoasa. Esti multumit cat de cat de ea.

E curatenie luna prin toate camerele spitalului. Nici un pic de praf nu vezi sau un ambalaj pe jos. Toti au grija ca spitalul sa fie curat 24 de ore din 24. Sunt atat de atenti cu tot. De la un mic fir de praf pana la cel mai grav pacient al lor. Esti multumit de ei.

Eu sunt total paralel cu ce se intampla pe hol. Stau si ma gandesc la unele zile de-ale mele. Vreau sa scap odata de aceasta "inchisoare" ce nu-mi da pace. La asta ma gandeam. Ce oare o fi acest semtiment ce-mi macina inima, de-mi mananca tot stomacul pana nu mai ramane nimic din el? Ce o fi?

O persoana inalta si bruneta, de gen masculin, vine in fata mea serios si cu un catalog in mana. Se uita in ochii mei si-mi arata tristetea si dezamagirea lui fata de mine. Se pare ca ma cunoaste destul de bine de la televizor, dar nu cred ca este vre-un fan de-al meu. Ca daca ar fi fost, m-ar privi altfel.

-Domnule Uchiha, fata pe care ati lovit-o grav, este acum in coma. Va rog sa semnati aici. Imi spune direct in fata. Fara resentimente. Parca ar fi vrut sa intru in pamant cu totul si sa scape de persoane ca mine. Dar ce nu inteleg e ca de ce aceste minipersoane din jurul meu, nu recunosc ca eu sunt superios lor. E foarte ciudat. Ma abat de la subiect, iar doctorul vazand ca nu sunt atent, ma trezeste la realitate.

-Si ce anume scrie aici? Despre ce e vorba? il intreb, ca un actor bun ce sunt, foarte interesat de aceasta persoana. Defapt, nici nu ma intereseaza de ea, de ei si de oricine. Ma intereseaza doar de ce va spune tata cand va afla ce am facut. Cred ca o sa fie nervos pe mine.

-Pai, daca semnati sunteti deacord sa ii platiti spitalizarea si sa donati sange ca sa vedem daca este compatibil. Am spus-o mai pe intelesul dumitale. "Dumitale"? Cine se crede? O fi dintr-asta de la tara care nu are maniere.

Semnez acel act si ma asez din nou pe scaun. Imi pun mana in falca si ma uit in jur. Telefoanele nu intarziau sa apara. Sunau din ce in ce mai repede si mi se parea ca nu se mai termina odata. Straniu este ca vreau sa vad ce face acea persoana pe care am lovit-o.

Ma ridic si pas cu pas ma tot gandeam ce o sa creada tata. Imi e cea mai draga persoana si nu vreau sa-l vad suparat pe mine. Mai ales stiind ca-i bolnav...

Pun mana pe clanta si deschid usa unde ma intampina...


"-Te iubesc enorm Sasuke! Esti viata mea si as da totul pentru tine! dupa care ma saruta pasional, tandru si dulce. Ii raspund la sarut, dar foarte rece. Vreau sa inteleaga ca nu o iubesc asa de tare cum crede ea. Vreau sa-si dea seama ca stiu ca-i o profitoare."

"-Sas'ke, eu si Sakura mergem la un picnic, ai vrea sa vii si tu? Spike e foarte bucuros cand stie ca vii si tu. imi propune Izabela dulcica, asa cum e ea."

"Stau pe prispa casei unui vecin unde peisajul ma cuprinde in frumusetea lui. Copacii sunt infloriti si plini de rozaliul florilor de cires. Iarba-i frageda si verde ca smaraldele. Vantul adie in momente foarte calde, racorindu-ne. Pasarile isi canta ce au ele mai bun, iar eu, eu stau si ma gandesc le toate cele intamplate in urma cu o zi. Am mers la picnic cu Izabela si am aflat cat de fals ma iubeste rozalia. Ahm, Spike era asa de bucuros. Micuta mea surioara nu s-a inselat in privinta lui.
Il mangai usor pe blana lui aurie si matasoasa. Doarme in bratele mele ca un prunc."

Eu una sper ca va placut. Atept sa vad ce credeti si.... Va pwpa *SasuSaku=love*!


Legaturile Muzicii - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iul 2011, 20:10

Super capitolul ajtept nextul happy2 dance 2


Legaturile Muzicii - Pagina 2 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 13:50

Capitolul acesta ese foarte reusit, are de toate. Imi plce atitudinea medicului, dar si cea a lui Sasuke. El se pare ca nu are nicio treaba, e atat de nonsalant. Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Legaturile Muzicii - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 17:43

Hey fane nr 1!! kiss
Sper ca nu-ti imaginezi ca altcineva nu-ti mai citeste ficu ca te inseli.
Tu baga next ca sgur ti se va lasa comm happy
Am citit si sa stii ca imi place mult cap.
CUm naiba sa fie Sasuke superior tuturor? angry
Firar capu lui ala dragutz love
Mi-a placut mult atunci cand Sas'ke l-a facut pe doctor unu dala de la tara si fara maniere lough
E bestial....
Eu una astept next in love
P.S:Nu prea ai cum sa-mi fi sora pt ca eu sunt fata lui Gaby happy2
Si le am ca bunicutze pe meyrin si pe Elenutza in love
Poate om avea alt grad de rudenie... Cine stie? dap !
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 19:12

NEXT NEXT NEXT!
Esti cea mai tare si ma bucur ca postezi repede capitolele.
Ador ficul tau , dar astept in continuare sa se schimbe ceva din atitudinea lui Sasuke. :|
Spor la scris si la idei in continuare si nu uita SUNT FANA TA ! nr1
PUPICI !:*


Legaturile Muzicii - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 19:48


Dragele mele, pun nextul si nu stiu cat de lung va fi fana nu termin cap. happy2 Va rog frumos sa nu ma certati daca-i scurt, nu pria-mi vin cuvintele, dar ideile le am. Ioana, eu's surioara cu choco din cate am decis, sau nu?
_________________________________________________________________

Capitolul 12 ("Doarme in bratele mele ca un prunc." )

Sakura's P.O.V.:

De ce-mi simt corpul asa de greu? De ce parca as fi sub o stanca? Totul e negru in fata ochilor. Intunericul a pus stapanire pe visele mele. De ce? De ce nu imi pot deschide ochii? Oi fi prea obosita?

Inchid strans ochii si-i deschid. Poate am visat asa de mult incat visul a pus stapanire pe mine si m-oi fi simtit ca un pietroi ce sta singur intr-o lunca. Asta da vis.

Imi ridic mainile in sus si incep sa ma intind cat de mult pot. Cearcanele se observa de la atata zapaceala pe capul meu. E numai vina lui Sasuke care nici nu stie cum sa se poarte. E ca un badaran. Ce zic eu "ca un", e mai mare ca unul.

Ma dau jos din pat cu cea mai mare lene posibila si ma duc pana la baie unde imi fac siesta de dimineata. Incredibil de repede dau drumul la apa cristalina sa-mi pice pe corpul alb ca spuma laptelui. Caldura imi inunda pielea, relaxand-o.

Un sunet ma distrage. Sunetul unor clopotei. Imi e asa de cunoscut. Imi e atat de drag.... Nu i-am mai auzit de mult timp. De foarte mult timp. E greu sa crezi ca au trecut aproximativ unsprezece ani de atunci.

Inchid apa si stau ca o stana de piatra in cabina de dus. Picaturi de apa alunecau ca pe derdelus pe corpul meu. Inca imi amintesc glasul mamei. Atat de bland... Atat de dulce... Atat de calm. Imi e dor de el.

Ies din dus si-mi pun un prosop in jurul coprului. Ies din baie si ma indrept spre pat unde aveam o rochita alba pe el. Pas cu pas simteam din ce in ce mai mult raceala parchetului. Pielea mi se face ca de gaini, mai sa mi se ridice parul din cap in sus ca si cand as fi electrocutata.

Intr-un sfarsit ajung langa pat. Privesc rochia alba imaculata. Avea doar doua bretele subtiri. E lunga pana la glezne, bine doar cu doi- trei centimetrii mai mica, astfel incat sa nu o murdaresc.

Usor, usurel mi-o pun pe mine. Partea se sus, la sani este stramta, iar in rest e larga. Asa cum imi place mie. Cu ea ma simt libera. "I wanna be free!" pot spune!

Din dulapiorul de langa pat imi iau feonul si il bag in priza. Astept cateva secunde si ii dau drumul. Cu miscari atente si scurte, incep sa-mi usuc parul.

Ce o fi fost acel sunet? Clopoteii aceia? O fi avand Izabela unii si se joaca cu ei? Poate. Nu sunt sigura, dar trebuie sa-mi termin de uscat parul inainte sa ies si sa verific. Nu pot raci chiar acum, pe timp de vara.

In sfarsit termin si eu si pun feonul la locul lui. Imi bag mana in par de cateva ori si-l aranjez putin. Iar eu fiind mai copilaroasa, imi pun o bentita alba cu o fundita de aceasi culoare in par. Sunt gata.

Cu mainile de o parte si de alta a corpului, tinandu-le tepene ca niste scanduri, fac o firueta in oglinda. E perfect! Ca un copil dintr-acela mic, topai prin camera. Ma comporc ca un pici, dar imi place.

Acum e momentul sa fac ce n-am facut in copilarie. Sa topai in pat! Tipam de una singura prin camera ca o nebuna de se auzea prin toata casa. Nu ma opresc decat atunci cand obosesc foarte tare. Dar tot nu ma puteai stapani. Cantam de una singura si faceam prostiuare prin dormitor.

Si brusc beculetul mi se aprinde in varful capului si decid sa ies pe afara sa cunosc diferite persoane. Imi e draga lumea, asa ca mai bine o traiesc cat timp nu-i Sasuke pe-acasa, nu-i asa?

Pun mana pe clanta rece si aurie si o misc spre stanga. Scartaind, dandu-mi fiori acest lucru, usa o deschid incet. Cu ochii atintiti pe modelul clantei, deschid usa de tot. Imi intorc privirea in fata si raman foarte socata.

-M-m-ma-mama?

Sper ca va place! Va pwp!


Legaturile Muzicii - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 19:56

Pai am aterizat si eu pe la ficul tau si vad ca ai mai postat un capitol. Imi place, este chiar reusit. Abia astept sa vad ce se va petrece in urmatorul capitol, asa ca pune-te pe tastat, ca de nu, vin la tine si te pap.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Legaturile Muzicii - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 21:33

CUm poti zice ca nu-ti vin cuvintele?
E foarte frumos!!! in love
Deci baga next!!! love
Vreau sa vad daca a venit mama Sakurei la ea!! huh?
Si ea cred ca choco e sora ta....
Deci tu imi esti verisoara si gata!!!! heh
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 23:14

NEXT NEXT NEXT
Sper sa "rasara soarele" si pe strada cuplului nostru si asta cat mai repede ;)

Esti cea mai tare si pls grabeste-te si pune nextul cat de repede poti :* please
pupici kiss


Legaturile Muzicii - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Legaturile Muzicii - Pagina 2 Asss10Legaturile Muzicii - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 16:52

Multumesc mult dragelor, asteptam sa mai posteze cine un comm, dar asta e. Spor la citit!
*un cuvand doua +16.
_____________________

[center]Capitolul 13 ("-M-m-ma-mama?")

Sasuke's P.O.V.:

De ce oare amintirile imi bantuie capul? De ce chiar acum imi vin in minte? De ce nu-mi dau pace? E chiar asa de greu sa plece din capul meu? Sunt ca niste fantome ce bantuie o casa parasita, desi este locuita.

Inchid usa la loc si stau nemiscat. Oare de ce? Ce am? Doar nu mi-e teama sa dau ochii cu persoana pe care am bagat-o in spital nu? Nu e asa de grav. Sta doar in pat inconstienta. Ce-i asa de grav? Pff... Eu imi reveneam numaidecat. Ce stiu astia sa faca pentru o persoana? Va spun eu, nimic.

Desi ii laudam pentru curatenie si alte cele, la capitolul medicina nu se pricep deloc. Suntem in Romania pentru Dumnezeu! Ce-i de calitate aici? Nimic. Toti isi iau adio din aceasta tara si se "cazeaza" in alta parte doar pentru bunul plac al propriei persoane.

Imi iau mana de pe clanta rece si acel gol in stomac isi reia locul sau. Ma simteam ciudat. Exterm de ciudat. De la un timp in coace nu mai stiu nici ce-i aia frica. Dar totusi... Stau aici. Fara sa ma uit la ea. Nu vreau sa ma uit la ea? Nu e asta.

Inspir si expir de doua trei ori si-mi fac curaj. Ma intorc spre pat cu capul in jos. Nu vroiam sa vad cine se ascunde acolo, la caldurica. Pasesc lent, iar picioarele imi tremurau al naibi de repede. Parca furnicile mi se urcau pe picioare ca pe niste craci.

Un scaun, verge inchis, dintr-acela de plastic, statea plictisit langa pat. Pun mana pe el si-mi musc atat buza inferioara cat si cea superioara, bagandu-le pe amandoua intre dinti. Ma asez pe scaun si ma uit in jur.

Pe dulapiorul maroniu de langa mine vad telecomanda. O iau si dau drumul la televizorul cu plazma din camera. Ceva ciudat pentru un spital, dar avand in vedere ca don'soara ecazata in salonul V.I.P, nu ma mira.

Cum spuneam, dau drumul la televizor pe un nu stiu care canal de televiziune. Sunt placut surprins sa ma vad la acest show, dar se pare ca-i de scandal, oarecum. Imi las gandurile la o parte si ascul ce se vorbea acolo.


"-Doamnelor si domnilor, astazi avem un subiect mai delicat. Veniti din Tokyo impreuna, Sasuke Uchiha si Sakura Haruno, nu par sa se intoarca in tara lor natala asa cum au venit. In urma cu cateva ore domnul Uchiha Sasuke a facut accident. Se pare ca a lesinat cu cateva minute dupa incident. Am intrebat mai multi medici si spune ca e in stare foarte grava. Sa speram ca adolescentul va scapa cu bine din toata tarasenia.

Eu sa scap cu bine? Ce? Eu am fost accidentat? Pe bune? Nu am nici macar o zgarietura. Doamne ce incurcati mai sunt si astia! Sau e devina doctorul care s-a incurcat intre mine si aceasta fata? Acest specimen ce tot exista prin jur.

Imi intorc privirea catre ea. Observ cu mare atentie...


Legaturile Muzicii - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Legaturile Muzicii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legaturile Muzicii   Legaturile Muzicii - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Legaturile Muzicii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-