Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love me like you do Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love me like you do Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love me like you do

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Dum 29 Mar 2015, 20:04

Capitolul I: Inceputuri

 
Sakura point of view :
       Un nou inceput , o noua viata. Asa e  mereu , cazi , te ridici si pleci mai departe . Niciodata nu se v-a schimba acest lucru. Un singur lucru ma inspaimanta: Cum ar fii daca nu am ar exista perfectiune? Va spun eu: "Oribil" , "Imposibil" , de "Neimaginat" . Cred ca v-ati dat seama ca sunt genul de  pshi****t/a care iubeste perfectiunea , un blestem , stiu. Sincera sa fiu ,  am putini prieteni care ...De fapt eu sunt sungura persoana cu probleme de genul asta pe care o cunosc .

        V-am dat  atatea indicii despre mine, incat am uitat si sa ma prezint. Numele meu este Sakura Haruno , sunt dependenta de  perfectiune si imi place mirosul florilor de cires. Nu de mult am ajuns la renumita  varsta de 22 de ani , o "povara " cica. Toata lumea imi spunea: ca o sa fie greu , ca o sa ai un job , ca e periculos , ca iti pierzi vir******a etcetera, etcetera . Sincera sa fiu ma simt...la fel ca in anii trecuti . Nu m-am schimbat prea mult . Toate aceste lucruri le fac inca din facultate.         

         
          Ceasul desteptator este setat la ora 6:30 , asa ca ma trezesc cu 1 minut inainte. Fug repede la baie si imi fac siesta de dimineata. Ma spal pe parul meu roz  -da stiu , nu radeti-  si lung cu un sampon cu miros de flori de cires , imi imbai pielea alba , prea alba , cu gelul de dus , tot cu moros de flori de cires  si ma clatesc . Ma spal pe dinti , iar dupa 10 min de stat in baie merg sa ma imbrac .

            Imi iau camasa alba , inflorata , roz lunga pana la jumatea fundului si colantii mei negrii , mulati pe picior. Imi iau tocutile de 10 cm , iar parul mi-l las pe spate , acesta fiind lung pana in talie. Imi iau gentuta alba si plec catre un drum nou.  

         
            Va intrebati unde merg? Pai ma duc pentru un interviu ca , consiliera la o companie renumita , numita Compania Uchiha . Mergeam usor pe trotuarul incarzit de Soarele fierbinte de vara. Interviul incepe deabea la 7:15 , ceea ce inseamna ca mai am ...20 de minute!! Fac ochii mari si incep sa alerg ca nebuna pe drum. Vantul imi batea in fata , lasandu-ma fara aer. Ajung in 5 minute in fata cladirii uriase , evidentiata de geamurile curate , stralucitoare la lumina razelor solare.  Imi trag rasuflarea si intru in cladire. Parterul era imens , fiecare om alerga de colo colo dupa un anumit lucru. Mai pe scurt , foarte mult stres .  Intreb pe cineva unde e biroul sefului , fiind trimisa la ultimul etaj....Grozav .
               Iau repede  liftul pana la etajul 27 . A durat ceva pana am ajuns acolo . Mainile imi tremura puternic cand observ ca am ajuns la ultima oprire . Ies din mica cutie metalica , dar nu fac nici 2 pasi ca sunt intampinata de o femeie  cu ochii albastri si parul blond , prins intr-o coada de cal , lunga pana la genunchi.
           -Buna ziua domnisoara. Numele meu este Ino Yamanaka si sunt insotitoarea voastra, spune fata privindu-ma dulce .
           -Multumesc, zic eu. Dar, de ce vorbesti asa? soptesc incet pentru a ma auzi doar ea, ceea ce e ciudat ca nu mai era nimeni acolo .
           -Asa zice directorul scuze, sopteste blonda destul de amuzata de situatie.
                 Chicotesc incet si ma las condusa de Ino . Cred ca ne vom intelege de minute . Intr-un final ajung intr-o incapere uriasa , iar dupa spusele blondei acesta e al doilea hol....pe bune...al doilea hol?? Ma uit ciudat la ea , iar aceasta incepe sa rada, dar nu prea tare.
            -Pe aici domnisoara , zice Ino primindu-ma spre o camera de la marginea holului , singura de pe acel palier de fapt.
                   Intru emotionata pe usa, nu mai puteam de nerabdare sa il intalnesc pe acest Fukaku Uchiha . Eram foarte bucuroasa ,  dar si speriata in acelasi timp . Vreau sa dau ochii cu el , dar cand colo era......



____TO BE CONTINUED____




Sper ca v-a placut aces nou fic facut de mine si de Daria ( Cryout) . Urmatorul capitol v-a fii facut de ea  :))) . Spuneti-ne ce credeti :* . Cate o pupa de la amandoua :)) . Bye!!!
P.S : sper ca nu sunt greseli rusinos . Nu mai sunt :))))
Sus In jos
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin
Zahăr ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Dum 29 Mar 2015, 21:01

Buna seara micuto , deci eu sunt prima care iti lasa comentariu , primul capitol este destul de dragut , iar ideea in sine imi place vom afla pe parcurs daca va fi originar  hey sexy !. Nu ai greseli de tastare insa vreau sa iti atrag atentia unui lucru sper sa nu te superi : se scrie etc Nu "etcetera " . Daca nu e prea mare deranjul anunta-ma si pe mine cand pui capitolul urmator
P.S.:Si eu va pup fetelor si spor la scris   kiss
Sus In jos
Cryout
Genin
Genin
Cryout

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 148
Reputatie Reputatie : 24
Stare de spirit Stare de spirit : Habar n-am cum ma simt.

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Dum 29 Mar 2015, 21:04

Hei,imi place inceputul si abia astept sa vad ce se intampla in continuare hey sexy ! oh stai,am uitat!! stiu deja ce se va intampla  rolling on the floor what?lol! sper sa va placa continuarea pe care o voi scrie eu in curand,pana atunci sunt curioasa sa va aflu parerea,asa ca nu ezitati sa comentati  in love hug tuturor a hug
Sus In jos
Cryout
Genin
Genin
Cryout

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 148
Reputatie Reputatie : 24
Stare de spirit Stare de spirit : Habar n-am cum ma simt.

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Joi 02 Apr 2015, 19:52

Melodia:https://www.youtube.com/watch?v=D6DFLNa6MBA


Capitolul II:Directorul adjunct


Era doar un baiat,cam de o varsta cu mine as putea spune si mama ce bine arata!Okey,trezeste-te Sakura,nu ai venit aici sa te hilizdesti la tipi in costume scumpe!
Ii zambesc tamp,privindu-l fix in ochii sai ca smoala si simt cum ma pierd in ei.
Acesta ma invita sa iau un loc,eu supunandu-ma,ma asez pe cel mai apropiat scaun de langa biroul sau.Camera era imensa,cu peretii de un alb imaculat,unul fiind doar un geam imens care ducea spre o terasa si mai mare.
Mi-a trebuit toata ratiunea sa nu ma holbez ca si un copil mic,insa cred ca tot am parut uimita,caci el se uita la mine ca la felu' 14.Mi-am pus mainile in poala,jucandu-ma nelinistita cu inelul micut,din argint,de pe deget.Fusese un cadou de ziua mea de la mama.
FlashBack:
-Iti va purta noroc.Imi spuse ea,zambindu-mi dulce.I-am zambit la randul meu,privind pietricica micuta,rozalie,asemeni parului meu.Am imbratisat-o strans.
-Multumesc,mama.Te iubesc mult.I-am soptit.
-Si eu te iubesc,draga mea.
End Of FlashBack
-Probabil ca te intrebi de ce nu stai in fata directorului companiei,Fukaku Uchiha.Vorbi brunetul,readucandu-ma in prezent.Am tusit,emotionata.
-Da,domnule.Am spus,ragusita.Mi-am dus mana la gat,incercand sa ma calmez.Inima imi batea foarte tare.Calmeaza-te,baka!Te faci de ras!
Brunetul continua sa ma tinteasca cu o privire profunda,de parca ar fi vrut sa vada prin mine.Ar fi fost bine sa nu o mai faca,caci sub camasa nu purtam decat un sutien din dantela subtire.M-am inrosit la acest gand.
-Numele meu este Sasuke Uchiha si sunt directorul adjunct al acestei firme.Spuse el,luand niste foi de pe birou si trecandu-si privirea peste el.
Daca directorul adjunct arata atat de bine,imi puteam imagina cum arata directorul.WTF,ce se intampla cu mine?
In acel moment mi-a cazut fisa:Sasuke Uchiha..Uchiha.
-Sunteti ruda cu domnul Fukaku Uchiha?m-am trezit,intrebandu-l.El se uita la mine,surprins de indrazneala mea.Am murmurat ceva neinteligibil.O liniste apasatoare se lasa intre noi,facandu-ma sa-mi regret intrebarea.
-Sunt fiul lui.Spuse el intr-un final.
Mi-am tras o palma mintala.Deci Fukaku are un copil?Si sotie?Nu stiam.Baka,ar fi trebuit sa ma informez.
-Hmn,facu brunetul,atragandu-mi atentia.Domnisioara..facu o pauza,uitandu-se pe o foaie scoasa dintr-un dosar.Uitandu-ma mai bine am observat ca era CV-ul meu..Haruno?facu el.Am incuviintat.
-Haruno,continua el,povesteste-mi despre tine.
Mi-am muscat buza inferioara.Okey,am raspuns la toate intrebarile de pe net pentru un interviu,dar nu m-am gandit la una ca si aceasta.Haide,gandeste,nu poate fi atat de greu.
-Ma numesc Sakura Haruno.Am murmurat,blocandu-ma.Aaa...am absolvit "Facultatea de Business si Comert" si aaa..um...
Si in acel moment m-am pierdut in ochii sai,in abisul nemarginit,intunecat si am simtit ca nimic si nimeni nu ma mai poate aduce inapoi.Era atat de frumos,ma calma,facea sa uit de toate problemele din acel moment.
El scoase un sunet,facandu-ma sa tresar.Mi-am cerut scuze,continuand sa ma fac de ras si raspunzand la intrebarile pe care mi le punea cu niste raspunsuri banale,prea simple si copilaresti.La final,el se ridica si dadu mana cu mine.I-am luat-o,in momentul in care ne-am atins simtind un soc.M-am uitat la fata sa,expresia lui fiind neutra.
M-a condus pana afara,multumindu-mi.Pentru ce?Ca i-am ocupat timpul fara nici un motiv?Oricum nu ma va angaja.Eram atat de patetica.
Am dat sa plec,salutand politicos,iar cand am ajuns la lift,i-am auzit vocea mentionandu-mi numele.
-Fa-mi rost de numarul domnisoarei Haruno.Murmura el incet catre Ino,insotitoarea.M-am intors repede,intrand in lift,simtindu-ma mai rosie ca si o tomata.
Tocmai mi-a cerut numarul.Doamne Dumnezeule!
Ok,linisteste-te BAKA,totul aici e strict profesional si..atat.
Totusi,nu m-am putut abtine sa nu topai putin de fericire.Asta a fost cam jenant caci usile liftului s-au deschis si inauntru au mai intrat cativa oameni imbracati la patru ace,uitandu-se la mine ca la felul 14,dar nu imi pasa.Continuam sa ranjesc ca si o idioata.
Cand am ajuns acasa,m-am trantit pe pat,inca avand un zambet pe buze.M-am schimbat de haine,am facut un dus si am rontait ceva,desi nu prea aveam pofta de mancare.Eram prea emotionata si aveam fluturi in stomac.Pe la 10:30 seara am primit un telefon de la firma.Ino Yamanaka ma felicita,anuntandu-ma ca am obtinut postul.


___TO BE CONTINUED___
Buna tuturor si eu sper ca v-a placut acest capitol,lasati o parere,un comentariu,ceva..sunt curioasa sa vad daca a dat la public  hey sexy ! Urmatorul capitol va fi scris de andreea.stefania50 
Sus In jos
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Mier 08 Apr 2015, 21:54

Capitolul III : Un loc pasnic

( Pentru primul alineata incercati melodia asta :  https://www.youtube.com/watch?v=7WYVE_yC-Xc )


       Sunt cea mai fericita fiinta umana de pe Terra...ce tot spun, din tot Universul ! Bine , asa ma simt eu. Nici nu ma asteptam sa iau postul . Cand ma uitam in ochii lui de onix parca uitam ca traiesc. Simteam ca zburam printre stelele argintii stropite pe suprafata intunecata a cerului noptii. Alunecam incet pe langa ele , suflata de vantul puternic dar in acelasi timp bland si caldut . Iubeam acel sentiment , care , parca il simteam pentru prima data . Eram hipnotizata . Intr-un fel as fi vrut sa stiu tot ce gandeste . Sa stiu ce face cum se comporta . Eram naiva pe scurt . O fra**ra . Ma simteam ca un gandacel minuscul in fata lui . Oare pentru ca era superiorul meu sau....? Offf! La ce ma gandesc . La prostii . Sakura Baka!! Concentreaza-te fetito ! Daca nu muncesc nu o sa ajung nicaieri . Nu am nevoie de opsesii in momente ca astea. Nu am nevoie de el aproape de mine , sa ii simt rasuflarea in  fiecare moment pe pieptul meu , si sa stiu ca sunt protejata de el....Firar!!! Iar am facut-o . Gata! De acum jur ca nu ma voi lasa pacalita de asa ceva. Nu trebuie sa imi pierd capul .
  
(De aici melodia asta =) : https://www.youtube.com/watch?v=4ze8xVLZVAA , nu stiu daca se potriveste , dar macar incercati ) 


      Privesc pe geamul transparent privind  inspre orasul imens . Tokyo este destul de aglomerat cam mai...tot timpul , dar daca stii unde sa mergi poti sa gasesti cele mai minunate si linistite locuri. Acolo ma indrept eu : la librarie .
      Azi este cea mai buna zi din viata mea ! Nimic nu o poate strica ! Ies din casa cu viteza lumini si incep sa ma plimb pe  poteca ingusta , dar plina cu oameni grabiti . Masinile claxonau din cinci in cinci minute formand o melodie enervanta care ii distrugea toata binedispunerea omului . Insa eu , din contra , ma simteam din ce in ce mai fericita . De fiecare data merg pe jos , nu am masina sau scuter sau ceva de genul asta. Niciodata nu merg cu masina , iubesc sa ma plimb sa fiu inconjurata de natura. Parca  ar fi a doua mama a mea .
      Deci sa ne intoarcem la lumea reala. Merg ce merg , trec strada principala  - am avut noroc ca am prins  semaforul verde - si fac coltul. Ma  opresc si imi ridic ochii , in fata mea infatisandu-se o cladire draguta , nu prea mare , cu geamuri stralucitoare , pictate cu o vopsea speciala , desenate pe ele carti deschise si flori albe , crini probabil. Deasupra era pozitionata o pancarda pe care era scris mare cu rosu cuvintele : " Libraria Mara" . Asa zisa librarie era in acelasi timp si o biblioteca , deci nu stiu cum sa o numesc. 
      Intru incet pe usa din lemn de stejar , clopotelul sunand vesnic anuntand ca a intrat cineva in incapere  , o melodie pentru urechile mele. Oamenii di-nauntru isi ridica privirea catre mine , lasand ceea ce faceau , privindu-ma parca deranjati . Probabil ca i-am perturbat din citit .  Intru de-a binelea in incapere , nu inainte de a face o fata gen : "Scuze lumee!!!" si ma indrept catre raftul meu preferat , cel de aventura , dar nu inainte de a o saluta pe bibliotecara , vanzatoare...sau ce-o fi ea.
       Nu ma puteam decide intre doua carti "Ocolul Pamantului in optzeci de zile" si " Cinci saptamani in balon" , amandoua de acelasi autor . Ma uitam ca o ne*una la raftul destul de inalt pentru mine , eu fiind o pitica . Simt cum cineva vine prin spatele meu aproape...bine, prea aproape si imi sopteste la ureche : " Cea cu Mr. Fogg si Aura suna bine" . Spune persoana , care se dovedeste a fi un barbat . La contactul sunetului vocii lui cu membrana mea timpanica , un fior mi se ridica pe sira spinarii , cutremurandu-ma .
       Ma intorc brusc si raman usor surprinsa :
            -Domnule Director...Ce faceti aici?
       Pentru cateva minute ma uit in ochii lui  negrii , abisali , si simt cum incep sa imi iau zborul , dar incetez la atingerea mainii lui cu umarul meu .
            -Pai , ca un om normal caut o carte . Vad ca nu te poti hotari ..Sakura.
       Imi stie numele , imi stie numele! KYAA!!....Of , Sakura, iar o faci. Iar iti pierzi capul . Concentreaza-te ! Stiu ca poti! Nu fi o lasa, asa cum ai fost mereu. Super...Vorbesc cu mine insami. Foarte inteligent , BAKA!
       Simt cum se uita la mine, destul de incurcat , probabil la vederea fetei mele ciudate. Dandu-mi seama incep sa ma rosesc asa ca schimb repede subiectul :
            -Deci....Ce mi-ati spus la ureche adeineaori?
            -Aaa...Atunci. Pai iti recomandam "Ocolul Pamantului in optzeci de zile"  , cred ca e cea mai buna poveste pe care ar fi putut-o scrie Jules Verne...Bine, asa cred eu.
        Ii zambesc usor , el facand la fel.
            -Atuci vreau sa vad si eu despre ce e vorba. Mi-ati starnit curiozitatea Domnule Director. Multumesc.
            -Nu ai pentru ce....Aaa...Da . Sakura? isi spune el vrand sa plece dar se opreste.
            -Da? Ce este?
        Acesta se apropie tare de mine , foarte tare si imi spune:
            -Data viitoare cand ne intalnim in afara Companiei ....Spune-mi Sasuke. , si asa pleaca acesta fara a ma lasa sa spun ceva .
         Ma intorc la treaba mea luand cartea despre care am vorbit si dau sa merg la biroul "celei cu cartile" , dar ma opresc la auzul numelui meu strigat de o voce:
             -Sakura!!!...


___Va Urma___





Hei Dragilor. dance2 Am adus continuarea , planuita de fapt martea  , dar ma rog  :| . Sper ca a fost suficient de lung. Bun acum o intrebare : DE CE NU LASATI COMM??? Sincer acum eu si Cryout vrem sa stim cum vi se pare ficul. Va rog sa ne spune-ti cum vi se pare , daca nu dati macar doua( La tine Daria nu se pune)   nu mai aducem continuarea crying very sad crying crying crying  . Deci cam atat si sper ca v-a pacut capitolul , ca nu v-am speriat  si ca imi veti urma sfatul referitor la comuri .
Urmatorul capitol v-a fi scris de *Batai de tobe*......Cryout ~Daria~ . Paaa!!!! 


Ultima editare efectuata de catre andreea.stefania50 in Joi 09 Apr 2015, 12:56, editata de 2 ori
Sus In jos
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin
Zahăr ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Joi 09 Apr 2015, 10:59

Buna se pare ca tot  eu sunt prima si nu inteleg de ce  crying .Mie imi place ficul vostru , ii dragut si imi starneste amuzamentul.Ai greseli de tastare , cand ai timp poti sa il EDITEZI ,deoarece acele greseli minuscule eclipseaza intreaga creatie.Poate te va deranja remarca mea , dar totusi ma deranjeaza acel cuvant "Baka" nici macar nu stiu ce inseamna. can\'t see !!! Astept cu nerabdare capitolul urmator spor la scris si la idei cat mai multe 
Ja ne!
Sus In jos
Getker
Academy Student
Academy Student
Getker

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Dreadnought
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 3

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Joi 09 Apr 2015, 12:34

Salutare, in primul rand vreau sa iti spun ca e destul de faina povestea e originala asta o face speciala si in al doilea rand ai grija cu greselile gramaticale deoarece cateodata ma pierd si trebuie sa ma gandesc la ce ai vrut sa zici....a da si Stormi Baka=pr**t=id**t etc.
Spor la scris si astept next-ul  dap !
Sus In jos
★Karina★
Genin
Genin
★Karina★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În cabană
acebook acebook : N-ai feisbuc, Kari.

Nr. mesaje Nr. mesaje : 97
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica 24/7 si mancatul
Stare de spirit Stare de spirit : Luv

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Joi 09 Apr 2015, 23:01

        Buna, Andreea! *hug*. Bineinteles ca eu comentez la aces fic din pricina faptului ca pur si simplu ador ficurile shippuden si cele legate de munca, birouri, avocatura. Ficurile cu acst gen de idee, anume lucru la birou & stuff, ma atrag foarte mult, deoarece implica, daca pot sa spun asa, sex. Este clar ca seful sau sefa va ajunge, mai devreme sau mai tarziu, in gherele adulterului sau isi va insela iubitul. In birou te poate vedea sau auzi toata lumea, sunt camere... Dar eu nu inteleg de ce cenzurezi anumite cuvinte care nu trebuie cenzurate :)). Inteleg ca poate esti o fire mai delicata sau gen. 
        Imi place ficul, nu stiu de ce nu am intrat la el pana acum. Vreau sa vad neaparat ce se intampla in continuare. Adu nextul si anunta-ma, te pup.
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Sam 11 Apr 2015, 21:23

Hey,in sfarsit am ajuns si eu pe aici. Mi-a atras titul atentia si chiar imi place ideea,imi pare chiar interesanta si sunt curioasa cine o striga pe Saku. Astept next si pwp!! :* :3
Sus In jos
Cryout
Genin
Genin
Cryout

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 148
Reputatie Reputatie : 24
Stare de spirit Stare de spirit : Habar n-am cum ma simt.

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Sam 11 Apr 2015, 22:32

Capitolul IV:Salvatorul
-Sakura!!
Ma intorc cand imi aud numele strigat de el.Ochii mi se maresc surprinsa si simt doua brate puternice strangandu-ma intr-o imbratisare de urs.
-Nu..pot..sa res..respir!icnesc,facandu-l sa chicoteasca si imi da drumul.Nu imi vine sa cred ca e chiar el:Naruto Uzumaki,cel mai bun prieten al meu inca din copilarie.
El imi zambeste.
-Haide Sakura-chan,avem multe de vorbit.
~~~
Am iesit din librarie dupa ce am platit in graba cartea.In tot acest timp Naruto mi-a spus motivul pentru care s-a reintors in tara.Fusese plecat de doi ani in Australia.
Ne decidem sa mergem sa bem o cafea linistiti la o cafenea.
-Ce mai face Hin?il intreb,privindu-l cu subinteles,acesta inrosindu-se.Chicotesc.
Hinata a fost si este cea mai buna prietena a mea.Alaturi de Naruto,eu si ea:noi trei eram de nedespartiti,pana cand..ironic parintii lor s-au decis sa plece si sa infiinteze o afacere impreuna in Australia.
-Cum merg lucrurile intre voi?insist,blondul facandu-se mai rosu decat o tomata.
Hinata mereu l-a placut,dar niciodata nu a avut curajul sa vorbeasca cu el.
-B-bine.Murmura,privind in alta parte.Zambesc dulce
O tacere neplacuta se lasa intre noi.
-Sakura-chan,vroiam sa te invit sa iei cina cu noi in aceasta seara daca nu e cu deranj.Spune el.
Incuviintez.
-Mi-ar face mare placere.
~~~
Intru in cabina,lasand apa fierbinte sa imi relaxeze muschii incordati.Dupa spalare,ma acopar cu un prosop si intru in camera,indreptandu-ma inspre dulap.Scot din el o rochita draguta:scurta pana in genunchi,neagra,fara bretele cu o funda rozalie in talie.O asortez cu un colier negru si niste pantofi cu toc cui de 10 centimetri.Imi aranjez putin parul,lasandu-l liber si ondulandu-l usor la varfuri.Ma machiez putin si imi pun intr-o gentuta asortat niste bani si telefonul.Inainte sa ies din casa ma privesc in oglinda de pe hol:arat decent.
De cand ma stiu niciodata nu am considerat ca aratam frumoasa..sau bine.In zielele mele bune arat decent.
Soneria de la telefon ma readuce in prezent.
-Alo?raspund,iesind din casa,indreptandu-ma inspre statia de autobuz.Mda stiu,autobuz?Serios?
Dar inca nu imi permit masina deci..
-Sakura pe unde esti?face glasul agitat si binecunoscut al prietenei mele,facandu-ma sa imi tin respiratia.
-Hinata!suier,rasetul ei de la celalalt capat facandu-mi picioarele sa se inmoaie.
-Ai patit ceva?spune ea,facandu-ma sa ma uit la ceas.Dumnezeule!Este 9:30.Trebuia sa fiu acasa la Naruto la 7:00!
Cum am putut intarzia atat?
Incep sa fug,dar pierd la un centimetru autobuzul.
Firar!Raman singura in intunericul de afara.
Asteptand dupa un alt autobuz,brusc se aude o pocnitura si niste rasete grosolane.
Privesc agitata inspre gasca de tipi care se indreptau inspre locul in care ma aflam eu.Cand unul dintre el ma zareste,suiera,privindu-ma pervers,aratandu-le si celorlalti ca sunt singura in statia de autobuz si nu trece nici o masina pe langa mine.Sunt complet singura,lipsita de aparare.
Okey,Sakura,linisteste-te!
Poate ca te vor lasa in pace!Poate ca nu iti vor raul!Esti paranoica..
-Mai mai.Spune unul dintre ei,zambindu-mi pofticios.Se apropie din ce in ce mai tare.Sunt multi:7.Inghit in sec.
Ma uit in alta parte,in speranta ca va aparea un autobuz sa ma ia si sa ma duca...oriunde.La n*iba!
Aud pasi apropiindu-se.Simt o mana unsuroasa tragandu-ma brutal departe de strada.Tip,dar o alta mana imi acopera gura.Incep sa lovesc cu picioarele si cu mainile si simt brusc o durere ascutita in fata.M-au plesnit.Simt alta.Inca o fac.Simt o lacrima luand-o la vale pe obrazul meu infierbantat.
-Nu plange,papusico.Zice unul dintre ei,neputand sa vad prin intunericul ce ma inconjura.Daca esti cuminte,nu te va durea asa de tare.
Gura lui se apropie de fata mea,mainile sale dand sa imi deschida rochia.Am icnit,dandu-ma in spate.Si brusc nu ma mai tinea nimeni,se aud doar pocnituri si zaresc umbra salvatorului meu cum ii arunca pe toti pe rand pe jos,aplicandu-le lovituri puternice ca sa nu se poata ridica.
-Esti in regula?imi sopteste,luandu-ma in brate.Tremuram toata.Am strans cu mainile de camasa pe care o purta.Ssst,esti in siguranta acum.Spuse el,mangaindu-ma pe par.Am scancit.
El ma duce inapoi aproape de strada,iar la lumina unui stalp ii zaresc chipul.Incremenesc.Este..


________
Rochia Sakurei: Love me like you do 2v7tfrp




Pantofii Sakurei:Love me like you do 2elryax
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Lun 13 Apr 2015, 13:16

Cine e? Cine?
Ma bucur ca a sosit si capitolul asta chiar dragut :3 Ce dragut din partea tipului sau salvatorului mai exact spus, sa o salveze pe Sakura :3
Ce pot sa mai zic? Astept next!<3
Sus In jos
★Karina★
Genin
Genin
★Karina★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În cabană
acebook acebook : N-ai feisbuc, Kari.

Nr. mesaje Nr. mesaje : 97
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica 24/7 si mancatul
Stare de spirit Stare de spirit : Luv

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Lun 13 Apr 2015, 15:05

          Bună, pisicilor. Înainte de toate, nici nu pot descrie cât de mult îmi place ţinuta Sakurei. Pantofii, mai mult. Sunt genul de pantofi pe care i-aş purta şi eu. Şi poate că sună ciudat, dar ador violurile în ficuri... Am impresia că sunt unele dintre cele mai bune momente dintr-o carte/fic. Când am citit şapte, m-am gândit ca Sakura o să ajungă la spital la câţi ar fi vrut să o "folosească" :D. Şi acel bărbat este... SASUKE! Sunt sigură de asta. 
           Well, abia aştept capitolul următor. Postaţi-l repede, va pup.
Sus In jos
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Mar 14 Apr 2015, 14:26

Capitolul V: Perfectiunea Pura


(Melodia capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=nX1VeFBo9AQ )

       Lumina felinarului ne infasurau ca intr-un fel de patura , indragindu-ne. Ochii mei verzi priveau neincetat la salvatorul care ma scosese din ghearele celor 7 atacatori. Stralucirea ochilor sai negrii , ca noaptea ce ne inconjura pe langa lumina stalpului  parca ma orbea, ducandu-ma printr-un tunel intunecat spre o alta lume. O lume unde ma simteam in al noualea cer. Nu stiu ce simte el in acest moment , dar eu sunt sigura ca ma simt in siguranta , protejata , ca intr-un scut puternic al iubirii. Nu mai vedeam nimic nici in dreapta , nici in stanga. Doar el. El este singura fiinta de care am nevoie , nimic altceva. Vreau sa ma tina vestic in brate , ca un fel de imbracaminte iubitoare si calduroasa.
       Parul lui negru , matasos , imi atinse fruntea fina si goala , astfel trezindu-ma la realitate . Nici nu imi dadusem seama pana acum , dar tremuram mai ceva ca o gelatina pe o farfurie , gata sa fie mancata la o masa festiva . Daca eram cu ce comparasem , doream ca doar el sa ma manance. La acest gand imi las capul in jos , coplesita de acel sentiment nu prea placut, si anume rusine , el nestiind de ce fac acestea.

     Simt cum se misca in fata mea , nu stiu de ce dar cred ca voi afla in cateva momente. Asa-i. Simt din nou cum isi pune sacoul pe umerii mei si cum incep sa ma fac ca o rosie coapta in mijlocul gradinii.
Imi ridica chipul cu doua degete , eu din nou ma pierd un ochii lui .
            -...Gata , te duc acasa! spune el dintr-o data , devenind nervos fara nici un motiv.
       Nu stiu ce sa ii spun: "Nu vreau ca tre' sa plec la casa unui baiat care e prietenul meu cel mai bun , intors de curand din Australia, unde o voi vedea pe cea mai buna prietena a mea" ? Asta e patetic! Singurul lucru pe care il fac este sa dau afirmativ din cap. Vad eu cum ii explic Hinatei absenta mea.
       Acesta ma ridica in sus , pozitionandu-ma in bratele sale . Nu spun nimic, doar accept. Acesta incepe sa mearga in directia casei mele.
            -De unde stii...spun eu dar mi-o taie.
            -Ti-am citit dosarul. Stiu exact unde stai.
       Nu schita nici un sentiment, parca nu se gandea la nimic. Era intr-un fel afara din acest Univers. Poate fii cineva mai bun decat el? Va spun eu: Nu! El este forma cea mai pura a perfectiunii. Nimeni nu il poate inlocui. La acest gand imi las mecanic capul pe pieptul sau , inchizand ochii. In acel moment eram sigura ca a zambit cand i-am atins pieptul .


~~~~

       M-a adus acasa , deschizand usa cu cheia pe care i-am dat-o. Ma simteam ciudat cand facea asta. Nu eram in largul meu. Eram jenata de faptul ca m-a dus in brate pana acum. Daca sunt prea grea ? Sper ca nu l-am incurcat la mers. Oficial sunt disperata. Doar stiti ca iubesc perfectiunea.
       Ma duce in dormitorul meu , usa din lemn de cires trantindu-se de perete. Ma aseaza usor pe pat , "scufundandu-ma" in cearsafurile albe , frumos mirositoare.  Ma uit , cred ca pentru a mia oara , in ochii lui perfecti , acesta observand asta , se apropie de mine lent . Aproape era peste mine . Imi inchid ochii , acesta facand la fel . Un  centimetru , doi , un milimetru ....si....




___Va urma___  
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Mar 14 Apr 2015, 14:54

Si ce? Ce a facut,Sakura-chan? Ei hai,chiar asa de mult iti place sa lasi asa lumea in suspans?:)))) Ok,deci capitolul asta a fost chiar frumos si abia astept nextul ca sa vad ce face brunetul :3 :> ♡
Sus In jos
★Karina★
Genin
Genin
★Karina★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În cabană
acebook acebook : N-ai feisbuc, Kari.

Nr. mesaje Nr. mesaje : 97
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica 24/7 si mancatul
Stare de spirit Stare de spirit : Luv

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Mier 15 Apr 2015, 14:33

Stai, stai, stai. Că de mine nu scapi aşa de uşor. De ce capitolul este aşa de scurt?! Nu se poate aşa ceva >.>.
Adică s-au întâmplat atât de puţine lucruri, trebuia să scrii mult mai mult :((. Un centimetru, un milimetru şi...SEX. Clar. Nici nu mai discutăm. :D. Poate eu îmi fac speranţe pentru asta, dar s-ar putea să nu fie nici măcar un sărut. Şi sper că nu se va întâmpla asta. da? Te pup, adu nextul repede.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Joi 16 Apr 2015, 00:47

       În primul rând, vreau să vă atenţionez cu privire la estetică: font-ul acela afectează foarte mult vederea, pentru că este mai mult decât obositor. Folosiţi unul din font-urile: Calibri, Cambria, Georgia, Arial, Times New Roman, Trebuchet MS, Verdana, Serif sau Sans-serif. Pe lângă faptul că oferă lizibilitate, sunt şi elegante. Nu mai scrieţi capitolele cu scris îngroşat; afectează vederea în aceeaşi măsură. Capitolele se scriu cu size 13, 14 sau 15. Voi folosiţi un size mult prea mare. Iar în al doilea rând, se presupune că scrieţi din plăcere, nu pentru comentarii. Postaţi pentru că vreţi, nu pentru că trebuie.
       Acum, în legătura cu cei care acordă "sfaturi": nu o mai faceţi. Dacă vor să se perfecţioneze, cer o critică de la un membru autorizat. Niciunul din voi nu este în măsură să se lege de greşeli. În cazul în care nu aţi citit regulamentul, ţin să vă anunţ că opiniile voastre atât de "detaliate" sunt pedepsite cu avertizare, respectiv ban. Mai multă atenţie. Limitaţi-vă la a vă exprima opinia cu privire la conţinutul capitolului. 
        Iar Karina, văd că ai o pasiune pentru cuvântul "s*x". Ţin să te anunţ că acest cuvânt trebuie cenzurat.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Cryout
Genin
Genin
Cryout

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 148
Reputatie Reputatie : 24
Stare de spirit Stare de spirit : Habar n-am cum ma simt.

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Joi 16 Apr 2015, 15:19

Capitolul VI:Feelings
Si nu se intampla nimic caci soneria telefonului sau rasuna in intreaga incapere:un ecou.
Oftand,se indeparteaza imediat de mine,raspunzand apelului.
Iese din camera,lasand intunericul sa-mi aline singuratatea.Ma simt folosita.Dupa ce ma salvase,cum indraznise sa se apropie in asemenea hal de mine si apoi sa ma lase balta?Ce doreste de la mine de fapt?Ce scop urmareste?
Consientinta ca gandesc pr*st,ma ridic dintre cearceafurile pale,aruncandu-le la o parte.Ma schimb repede de rochie si de pantofi,lasandu-le langa pat.Imi iau un tricou mai larg si niste pantaloni de trening.Ma demachez si imi prind parul intr-o coada simpla.
Pe cand sa ma bag inapoi in pat,usa se deschide,scartaind usor,el intrand in camera.
-Imi cer scuze pentru intrerupere,spune cu un glas hotarat,insa privirea lui ma cerceteaza cu curiozitate.Simt cum ma inrosesc toata.
-Multumesc.Zic,privind in alta parte.
-Hmn..face el.
O tacere apasatoare se lasa intre noi.Gandeste baka,spune-i ceva!
"Ce as putea sa ii spun?"gandesc eu,adresandu-ma subconstientului meu.
"Orice,baka.Fa bine si lasa-i o impresie cat mai buna!"se ratoieste inapoi.
Imi dai ochii peste cap.
-Multumesc,insist,ridicandu-ma.M-ai salvat acolo.
El aproba.
-Pentru putin.Eu..nu suportam sa stiu ca te vor atinge,nicio femeie nu ar trebui atinsa fara voia ei.Spune,privind lung catre mine.In acel moment simt cum ma pierd in ochii lui,ca si in alte dati,doar ca de data aceasta nu imi doresc sa o fac.Vreau sa raman constienta,vreau sa port o discutie ca de la adult la adult.Vreau sa fac o..impresie buna.
-Da,corect.Murmur.El zambeste usor.
-Te las sa te odihnesti,domnisoara Haruno.
-Nu!sar eu.E Sakura,Sakura e ok.
Zambetul ii se lateste.Off,arata atat de bine.Ma simt mai rosie ca si o tomata.
-In regula,atunci Sakura.Spune el,tintuindu-ma cu privirea.Ma cutremur.
-Ok.Murmur.
-Ok.Repeta el.
Inima incepe sa imi bata atat de tare.
-Ok.E tot ce pot spune si ma simt ca si o t*anta.
-Ok.Incheie el,urandu-mi "noapte buna".
Iese,inchizand usa in urma lui si pot sa jur ca pentru o secunda s-a intors uitandu-se la pieptul meu.
~~~
Oftez prelung cand pielea mea iritata ia contact cu apa rece.Las stropii sa curga,relaxandu-ma din plin.
Indreptandu-ma inspre sifonier,il deschid si iau din el o fustita de un roz pal cu o funda in talie si o bluza subtire cu maneca lunga,in dungi.Ma incalt cu niste sandale crem,imi iau ca accesori un lantisor si niste bratari aurii,si ma machiez natural.
Parul mi-l las curgand in cascade rozalii peste umeri,ajungandu-mi pana la fund.
Ma indrept cu pasi repezi inspre companie,simtind un sentiment de entuziasm,dar si de groaza.Am fost patetica aseara.




FlashBack:




-Te las sa te odihnesti,domnisoara Haruno.
-Nu!sar eu.E Sakura,Sakura e ok.
Zambetul ii se lateste.Off,arata atat de bine.Ma simt mai rosie ca si o tomata.

-In regula,atunci Sakura.Spune el,tintuindu-ma cu privirea.Ma cutremur.

-Ok.Murmur.

-Ok.Repeta el.

Inima incepe sa imi bata atat de tare.

-Ok.E tot ce pot spune si ma simt ca si o t*anta.

-Ok.Incheie el,urandu-mi "noapte buna".



End of FlashBack.




Oh Doamne!Imi dau o palma usoara peste frunte.Cap sec ce sunt!Ce a fost cu acel joc de cuvinte?
Oricum nu am nici o sansa.El e seful meu,nu crush-ul meu.
Ino Yamanaka ma conduce din nou,doar ca de data aceasta catre biroul meu.Sunt atat de fericita,voi avea propriul meu birou.Ma simt prost in privinta imbracamintii mele:este total diferita de cea a blondei.O admir:are un gust atat de bun in privinta imbracamintii.Poarta o rochie rosie,mulata pe corp,punandu-i in evidenta formele rotunde care fac orice alta femeie din jurul ei sa crape de invidie,sincer nu se aplica asta si in cazul meu:nu doresc sa insinuez nimic,dar pot spune ca Mama Natura nu m-a lasat pe dinafara.
In picioare poarta Stilettos purpurii,iar parul ii este aranjat intr-un coc perfect.Este genul de femeie potrivita pentru Sasuke,ma intreb..
Neatenta ce sunt,ma izbesc in plin de un corp solid,simtind cum toata mana dreapta si umarul incepe sa ma arda.
~~~
-Va rog sa ma iertati,domnule Uchiha.Repet,aceasta stergandu-si cu o batista uda camasa patata de cafea.
Baka!
-Ti-am mai spus,Sakura,nu a fost vina ta.Zice el,parand intr-un fel amuzat de situatie.
Imi inabus un suspin din cauza durerii ce ma sageata in umar.M-am ars.
-Lasa-ma sa-ti verific bratul.Spune el deodata.Casc ochii,socata.
-Cum?fac eu.
El se uita la mine ca la felul 14.
Imi ceruse cumva sa ma dezbrac?
__________________________________
Tinuta Sakurei: Love me like you do W0dc6




Pantofii Sakurei:Love me like you do 51x95d




Rochia lui Ino:Love me like you do 2jawx02




Pantofii lui Ino:Love me like you do N3r86b
Daca va deranjeaza ca postez si poze cu tinutele,nu o mai fac.Pe data viitoare(de fapt peste doua dati rolling on the floor ).Ja ne! kiss
Sus In jos
★Karina★
Genin
Genin
★Karina★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În cabană
acebook acebook : N-ai feisbuc, Kari.

Nr. mesaje Nr. mesaje : 97
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica 24/7 si mancatul
Stare de spirit Stare de spirit : Luv

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Joi 16 Apr 2015, 16:00

         Gosh... Clar vreţi să mă ucideţi. Absolut nimic?! Nici măcar un sărut. Nu ştiu de ce, dar ăarca presimţeam asta. Totuşi, tind să cred că aţi făcut asta doar ca să mă ţineţi încordată. Îmi dădusem seamă că ceva nu este în regulă, adică el o scăpase atunci şi acum o voia el :)). Dacă aş fi fost Sakura, cu siguranţă nu aş mai fi vrut să dau ochii cu el. Asta-i clar. Este clar că Sasuke vrea să o vadă cât mai de dezbrăcată. Şi o să-i placă şi Sakurei în curând :D.
         Însă am şi o problemă, Rain a dat nişte sfaturi extrem de utile, însă cu siguranţă nu se referea la un scris aşa de mic. Ştiu că a zis 13, dar ar merge o mărime puţin mai mare. Adică eu sunt mai chioară, înţelegi? 
         Şi nu, pe mine nu mă deranjează că puneţi poze cu ţinute, dar ar fi minunat dacă aţi descrie în asa fel încât să deducem cum ar arăta ţinutele. Aduceţi nextul repede, vă pup.
          
Sus In jos
Charity†
Genin
Genin
Charity†

Sex : feminin Varsta : 99
Localizare Localizare : Aici, acolo, nicăieri.
acebook acebook : Loading...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : I like books, music and stuff...
Stare de spirit Stare de spirit : I hate my name :-1

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Joi 16 Apr 2015, 16:44

Am văzut deja filmul,  însă ficul vostru continuă să mă fascineze. Nu l-am citit de la început și chiar nu știu de ce,  dar ma bucur ca am reușit să las un comentariu. 
Deci,,  aștept Nextel.  Spor și să nu uitati sa mă  anunțați! 
Sus In jos
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Vin 17 Apr 2015, 23:03

Capitolul VII: Soo Embarrassing!

El se uita la mine ca la felul 14.
Imi ceruse cumva sa ma dezbrac?
-Cum!? ii mai spun o data, fiind uimita de ceea ce mi-a spus, sau mai bine zis de ceea ce am inteles.
-Vreau doar sa vad daca esti bine. spune el cu tremurat in glas.
-Aaa..asta, cui ii pasa!? zic punand mana de pe bluza, batandu-mi usor umarul.
-Ei bine mie imi pasa. zice el apropiindu-se tare de mine.
Ii simteam respiratia pe parul meu , si cum inima ii batea cu o putere neobisnuit de mare.
Nu  intelegeam de ce pulsa asa.
Imi ridic privirea, el coborand-o de asemenea pe a sa . Cand ne priveam in ochii parca nu mai stiam de nimic, absolul nimic. Parca stelele Universului de inconjurau.
Un tusit facut dinadins  se auzii din partea dreapta. Era Ino care ne privea cu o oarecare jena
 -a noastra era mai mare- , zambind , coltul gurii arcuindu-se aratandu-si astfel dintii albi si stralucitori.
Sasuke se da doi pasi inapoi , isi aranjeaza sacoul -care era patat- si isi regleaza vocea.
-Va rog sa ma iertati domnisoarelor , dar trebuie sa plec. spune acesta disparand in biroul sau .
Incep a pornii si eu de asemenea spre biroul meu , inchizand usa.



~~`~~


  Era destul de dragut aici. Biroul era de o culoare deschisa , dintr-un lemn de fag din cate stiu eu. 
Aveam un scaun de culoare rosie , din piele falsa.
Podeaua era acoperita cu un covoras dragut si pufos de culoare
asemanatoare cu scaunul , dar mai deschisa. In spatele biroului se afla un geam
imens pe care puteam zarii in mare parte , orasul Tokyo. Era frumos afara, cerul albastru parca te implora sa te duci
la o plimbare prin parcul din centrul orasului , lung cat un sat de inaltime normala. Lucrul acesta ma deprima.
Trebuia sa stau in biroul asta si sa aranjez la hartii , documente si portofolii pana la ora...15:30.
Plictiseala totala dupa parerea mea. Fiind o experta in arta ordonarii , m-am apucat sa aranjez
in ordine alfabetica fiecare document , foaie si portofoliu.


La ora 14 totul era gata. Fiind insfacata de oboseala cad intr-un somn pe biroul confortabil ,
dar nu dureaza nici 5 minute ca
sunt trezita de usa camerei
, aceasta trantind-se de perete.
Faptasul fiind bine inteles...Ino Yamanaka? Ce face aici? Exact asta am si spus:
-Ino , ce faci aici?
Ino inchide usa, trage de doua ori cheia in broasca, incuind-o - nu stiu de ce- si trage jaluzelele de la ferestre.
Trage cu ochiul pe canalul de aerisire, se uita dupa camere, acoperindu-le,
se uita sub biroul meu , surprinzandu-ma
iar la final pune un scaun la usa...care era incuiata???
Dupa ce isi face cele prezentate ,  se pune in fata mea sprijinindu-se cu mainile de birou,
vazandu-i-se astfel minunatul ei decolteu, care nu ma intriga prea tare asa ca ma uit in ochii sai albastri .
Eram putin surprinsa ce comportamentul fetei. Se purta ca si cum urma sa
 imi spuna ceva de la serviciile secrete, F.B.I. s.a!
Ceea ce urmeaza sa imi spuna ma lasa masca, blocandu-ma definitiv:
-Ce se intampla....




Suspanssssss....


____VA URMA____
Pozele cu biroul si covorasul le pun maine...ca mi-e somn.Sper ca v-a placut , e cam scurt dar...eh. Gomen!!!!
Ja ne!! : hug :
Sus In jos
Cryout
Genin
Genin
Cryout

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 148
Reputatie Reputatie : 24
Stare de spirit Stare de spirit : Habar n-am cum ma simt.

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Sam 18 Apr 2015, 20:52

Capitolul VIII:Lunch


-Ino,ce se intampla?o intreb din nou,privind-o speriata.Blonda imi zambeste ciudat.
-Asculta aici,tu micuta...dar nu mai continua caci se arunca in bratele mele.Nu imi vine sa cred!Va sta atat de bine impreuna!Ce kawaii!
Adevarul este ca nu ma asteptam la aceasta reactie.O imbratisez la randul meu.
-Trebuie sa recunosc ca sunt invidioasa.Zice ea,facandu-mi cu ochiul.
-Poftim?fac eu,incruntandu-ma.De ce ai fi?
Nu inteleg.Ce crede ea ca se intamplase acolo?
Rade.
-Sakura,nu ma poti pacali,stiu ce s-a petrecut acolo.V-am vazut cu ochii mei.Spune ea,glasu-i fiindu-i atat de strident,incat ma mir ca nu mi-a spart timpanele.
-Bine,imi poti explica si mie ce ..
Dar nu apuc sa mai continui caci soneria telefonului rasuna ca un ecou in toata camera.Dau sa il iau,dar blonda ma plesneste usor peste mana.
-Ino!fac eu,blonda chicotind.
-Scuze,am exgerat.Zice,iar eu incuviintez.Iau telefonul,privind apelatorul:Hinata.
-Ma scuzi?mormai,aceasta dand din umeri si iesind.
Oftez,ce ciudata e.Raspund,iar glasul movaliei imi racneste in ureche.
-Sakura?Sakura!Esti in regula?Ce ai patit?De ce nu ai venit?S-a intamplat ceva/Ne urasti si nu mai vrei sa ne vezi niciodata?Credeam ca suntem prietene!Sak..
Indepartez telefonul de la ureche,asteptand sa termine.
Cand nu mai aud nimic,rostesc pe un ton calm si matur:
-Hinata,totul este in regula.Nu s-a intamplat nimic.Nu m-am simtit bine aseara si am decis sa stau acasa,imi cer scuze ca nu v-am putut anunta.
Un oftat se aude de la celalalt capat.Pot sa jur ca nu ma crede,niciodata nu am fost o mincinoasa buna.
-In regula.Zice intr-un final.Ochii mi se maresc,surprinsa.
-Serios?fac,uimita ca a inghitit scuza asta.
-Da,normal.Spune ea.Suntem cele mai bune prietene,am increde in tine.
Rad nervoasa.
-Da,nu as putea sa te mint.
Imi musc buza,rusinata.
Un ciocanit in usa ma face sa tresar.Ii cer scuze Hinatei,spunandu-i ca sunt la munca si o sun mai tarziu.Pe usa intra brunetul,purtand o camasa noua,curata si calcata la perfectie.Nu pot sa nu ma holbez la el.
-Domnisoara Haruno,zice el,readucandu-ma in prezent.Ochii sai intunecati aproape ca stralucesc in lumina de la bec,ironic stiu.Imi arunca un zambet de milioane si jur ca imi trebuie toata rabdarea mea sa nu izbucnesc si sa cad de pe scaun.
-Programul tau s-a incheiat pe ziua de azi.Zice,dar eu clatin uimita din cap.
Ma uit la ceasul de pe perete,el urmarindu-mi privirea.Este 15:00,mai am o jumatate de ora.
-Lasa asta,ma atentioneaza,apropiindu-se si aplecandu-se peste birou,doar cativa centimetrei despartindu-ne.Ce zici daca am lua pranzul impreuna?


~~~
Ma conduce cu masina sa pana in centru.Parcheaza in fata unui restaurant luxos,cred ca cel mai luxos din oras si iese din masina.Dau sa ies,insa acesta e mai rapid si ajunge in fata usii mele,deschizand-o pentru mine.Simt cum ma inrosesc,cand acesta imi intinde mana si ma ajuta sa ma ridic."Pot si singura."dau sa ii spun,dar mi se pare nelalocul lui si il urmez in tacere inauntru.
Este pur si simplu uimitor:este atat de rafinat totul si de elegant.Ma cutremur la gandul preturilor.Totul este asezat la perfectie.Sala este intima si nu se gasesc foarte multi oameni.Probabil ca nu multi isi permit sau ceva in genul acesta.Exista un perete format in totalitate din sticla,vederea ilustreaza orasul,restul peretilor sunt tapetati.Observ modele abstracte,in culori intunecate de pe ei.
Mesele sunt patratoase,de trei sau patru persoane,pe fiecare fiind asezata cate o vaza cu flori salbatice,necunoscute mie.Din tavan se preling un fel de candelabre moderne,o gramade de luminite stralucind in interiorul lor.
-Vom sta aici?intreb socata si simt mana brunetului cuprinzandu-mi talia.
-Desigur ca nu.Spune el,privindu-ma direct.Ma cutremur.O femeie imbracata intr-o uniforma eleganta,care pare ca il cunoaste pe Sasuke ne cere sa o urmam pana la celalalt capat al salii,conducandu-ne pe o usa care duce la un hol,terminandu-se la capat cu niste scari.Sasuke imi zambeste,luandu-ma de mana si urcam amandoi.
Ajungem intr-un fel de terasa,doar ca e inchisa cu un acoperis de sticla.In spatiul micut exista cateva mese,decorate complet diferit de cele din restaurant:intr-un stil vintage,vechi,dar credeti-ma acesta este favoritul meu.
Mesele sunt patratoase,din lemn.Nu mai este nimeni.Brunetul merge inspre una dintre ele,cea din mijloc,iar eu il urmez tacuta.
~~~
Primesc o gramada de mesaje de la Hinata,telefonul vibrandu-mi in geanta din minut in minut,dar brunetul pare sa nu observe.Ma uit in farfuria lui:nu mancase aproape nimic.Imi comandasem o salata,foarte buna alegere,insa nici eu nu aveam pofta de mancare.
-Povesteste-mi despre tine.Spune el,brusc.Imi ridic privirea direct catre ochii sai:iubeam acei ochi,cand eram mica obisnuiam sa imi desenez viitorul sot,baiatul perfect:acesta avea mereu ochi negri.
Am zambit timid.
-Ce-ai vrea sa stii?il intreb,jucandu-ma cu furculita in frunzele verzui.
Intr-un fel ma surprindea:citise aproape totul despre mine din CV-ul meu.
-Care e culoarea ta preferata?ma intreaba.
Rezist cu greu tentatiei de-a izbucni in ras.Mereu am considerat st*pida aceasta intrebare.
-N-as putea sa iti spun.Fac eu,uitandu-ma in jos.Se schimba rapid,depinde de starea mea,poate si de vreme.Se prea poate ca intr-o zi sa fie albastru,iar in alta rosu.
Ii simt respiratia mai aproape,parfumul sau barbatesc innebunindu-ma.Se uita direct in ochii mei,vrajindu-ma.
-Care e culoarea ta preferata in acest moment?ma intreaba.
-Negru.Rostesc,simtind cum ma inrosesc.
~~~
Se ofera sa ma conduca acasa.
-Este in regula.Ma descurc.Putin miscare nu strica.Spun,dand din cap.
Pufneste.
-Nu accept un refuz.Mormaie,conducand cu viteza pe strazile surprinzator de libere la aceasta ora.
O liniste apasatoare se lasa intre noi,tensiunea crescand.Baka,ce tensiune poate exista intre tine si seful tau,ha?
Telefonul vibreaza din nou.
-Scuze.Mormai,deschizandu-l.
O Doamne!15 mesaje!
-Fata asta.Gem,citindu-le socata.
"Sakura,de ce nu mai sunat?";"Sakura,este totul bine?";"Esti in regula?";"Ce ai patit?";"Restabilim cina pentru astazi?";"Am ceva foarte important sa iti spun."
Si asa continua toate.
-Te sacaie cineva?ma intreba brunetul,cotind brusc.Inghit in sec.
-E doar..o prietena foarte insistenta.Ii raspund pe un ton care il face sa rada.
Opreste masina si realizez ca am ajuns.
-Pai iti urez o noapte buna.Spune el,privindu-ma insistent.Eu raman blocata,holbandu-ma ca o id*oata ce sunt.
"Mama m*sii,spune-i ceva!"tipa ca din gura de sarpe subconstientul meu.
Incerc sa-l ignor.
-Multumesc.Zic,tusind.A fost foarte placut azi.
Incuviinta.
-Maine,daca doresti putem repeta.
Simt cum ma inrosesc si privesc in alta parte.
-Ar fi grozav.Spun,deschizand usa masinii si iesind afara.
Mai privesc inca o data inspre masina,inainte sa fug inauntru.Inainte sa ajung la usa,simt cum picioarele ma lasa,cazand pe pamant.Fac contact cu asfaltul rece,julindu-ma.Se aude o injuratura din departare.Realizez ca ceva slinos si cald mi se prelinge pe gat.
-Sakura!se aude o voce de inger.
Ochii mi se inchid,iar doua maini puternice ma trag de pe jos,ridicandu-ma.


_______________________Va urma______________________
Restaurantul:Love me like you do 2zg4zcx


Terasa:Love me like you do 2q082ty


~Scuzati greselile de gramatica,daca sunt,capitolul este necorectat.Astept pareri,ja ne  I rock peopleee!!!
Sus In jos
Charity†
Genin
Genin
Charity†

Sex : feminin Varsta : 99
Localizare Localizare : Aici, acolo, nicăieri.
acebook acebook : Loading...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : I like books, music and stuff...
Stare de spirit Stare de spirit : I hate my name :-1

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Dum 19 Apr 2015, 15:17

Edit ≥3≤
Cum sa îmi faci asa ceva? Nu te mai opri! ≧ω≦ Oh my, nu mai pot. Stau ca pe ace ai cu celalalt fic. Te rog adu next mai repede și aici, oricine (○゚ε゚○)
Sus In jos
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Dum 19 Apr 2015, 21:03

Capitolul IX: Maybe next time


~~~

Nu stiam nimic din ceea ce se intamplase. Imi inchisesem ochii si...atat. Si acum incerc din rasputeri sa m-i deschid ,
dar nu pot. Parca as avea greutati pe pleoape si nu pot sa le dau la o parte.
Nu stiu ce se intampla. Eram mai aletrata decat as fi putut fii toata viata mea. Eram moarta?? Sub corpul meu mic si firav puteam simtii un cearsaf rece, dar iti dadea o senzatie de placere. Puteam simtii, deci inca traiam.

Incerc sa imi misc pozitia, dar in schimb reusesc doar sa imi misc mana. Simt o alta cum mi-o ridica pe a mea, atingerea fiindu-i calda si protectoare. Aud un "Sunt aici" intetosat, fapt ce imi tulbura urechile.
In sfarsit simt ca greul de pe ochii sunt alungati - cum, nu stiu-  si reusesc sa deschid ochii. Vedeam in ceata, prea in ceata. Incet , incet vederea revenea la normal, dar incepea usor , usor sa ma doara capul . Cand in sfarsit reusi sa vad foarte clar, o durere ucigatoare de cap ma apuca. Parca mi-as fi spart capul...daca ma gandesc mai bine, cred ca asta s-a si intamplat:

~~FlashBach~~


Mai privesc inca o data inspre masina,inainte sa fug inauntru.Inainte sa ajung la usa,simt cum picioarele ma lasa,cazand pe pamant.Fac contact cu asfaltul rece,julindu-ma.Se aude o injuratura din departare.Realizez ca ceva slinos si cald mi se prelinge pe gat.

~~EndFlashBach~~

Da...Buna treaba,Baka! Ai cazut ca o isterica pe jos, lesinand, in fata...LUI! Cat de tam**ta pot fi cate o data!
Durerea asta de cap ma omoara.Ma ridic in sezut , dar aud o voce cunoscuta care imi spunea:
-Nu te forta, mai bine stai jos...
Imi indrept privirea spre posesorul vocii. Era...el. De ce sa ma aduca aici? Putea pur si simplu sa ma lase acolo si sa isi vada de drum. nu? Nu era neaparat necesar sa ma aduca..stai, sunt la Spital?!? Sunt asa de idi**ta cate odata!!Acum o sa creada despre tine ca esti o fetita neajutorata care are nevoie de badyguard NonStop. La ce tam*enii ma mai gandesc?!!
Atentia imi este atrasa de mana mea, care e stransa in acest moment de...el. Mai bine zis de mana lui. Abia in momentul ala imi dau seama ca ma uitam la el ca o toa*ta. Simt cum ma fac rosie la fata. Imi pulsea sangele in vene de la nervi. Imi era frica sa nu fac iar hemoragie. Este asa de jananta aceata situatie. Abia puteam sa il privesc. Imi intorc privirea rapit in partea opusa, durerea avansand, incetinandu-ma.Capul imi era greu, mare parte din el fiind bandajat,  orindu-se astfel sangerarile.
Il simt cum ofteaza, punandu-si cealalta mana pe umarul meu, intoarcandu-ma automat.
-Stii eu zic sa te pui totusi jos..., spune el impiangandu-ma. Acesta se pune peste mine, dar nu mult.  Am o senzatie de deja vu. E tare neplacut sa ti se intample  lucruri de mai multe ori fara sa iti aduci aminte, dar parca sa simti ca ai mai facut-o.
Sa trecem la subiect. Acesta se uita adanc la mine cu o dorinta nebuna in ochi. Eram intr-o pozitie incomoda si nu  reuseam sa analizez problama , pur si simplu nu puteam. 
Era tare aproape, nici nu stiu cat.Nu vroiam sa mai calculez. Ne priveam unul in ochii celuilalt de parca vroiam sa intram fiecare in acestia, imposibil din pacate.Nici durerea de cam nu o mai aveam, disparuse. A avut dreptate cand a spus sa stau jos.
Nici nu imi mai dadusem seama ce se mai intampla pe langa noi. Acesta isi pusa mainile in jurul taliei mele, jucandu-se cu un fir de par ce se intindea pe spatele meu.  Pieptul meu era llipit de al lui, el aproape peste mine.
imi doream ca acest moment sa nu se termine niciodata, nici el nu dorea, se vedea pe chipul si ochii sai.
Din pacate dorinta noastra este spulberata de o sistenta , pentru mine fiind un monstru. La auzul usii deschizandu-se, Sasuke a sarit ca ars din fata mea, ramanand astfel in picioare , teapan.
-Trebuie sa o consult pe tanara baiete, iesi afara! spune fata...femeia-avea vreo 50 de ani- .
Sasuke pleaca, dar nu inainte de a faca o fata gen: "Nu mi-am terminat treaba" .

~~~


-Gata scumpo! Esti in regula , poti sa pleci acasa.
-Multumesc doamna Tsunade! spun eu doamnei doctor. Asa e , nu era asistenta.
Era chiar cel mai bun doctor din spital. In tinpul consultatiei aflasem ca trecusera peste 100 de pacienti pe mana ei, acum toti sanatosi. Doar 3 i-au scapat din mana la niste operatii dificile. Despre pierderi vorbea cu asa durere in voce incat ma facea sa cred ca voi incepe sa plang. La sfarsitul examinarii era ca si cum as fii cunoscuta de o viata. imi schimbasem gandirea despre ea: era de fapt o femeie puternica, curajoasa, cu o inima mare , care nu da inapoi la ceva in care este implicata.
Intotdeauna am placut oamenii precum Tsunade. De aceea am asa putini prieteni. Fiind vorba de prieteni cred ca hinata mi-a trimis peste 10.000.000 de mesaje pe telefon. De unde are atatea SMS-uri, nu stiu.
Doctorita pleaca din salon, lasandu-ma sa ma imbrac in hainele mele. Am terminat in cateva momente.

~~~

Ne aflam in fata casei mele, Sasuke carandu-ma in brate de la masina pana la  usa. L-am rugat sa ma lase, dar a refuzat.
I-am multumit din nou ca m-a adus acasa.
Acesta ma trege langa el , foarte aproape, soptindu-mi la ureche:
-Poate data viitoare...
Acesta pleaca, intra in masina si o ia la goana pe strazile orasului, eu ramanand stana de piatra, in fata usii, ma irosie ca o tomata.



______VA URMA______





Hey guys!! kiss . Aleluia!!!Insfarsit am facut si eu un capitol lung in ficul asta. Savurati-l. Nu stiu cand am sa ma mai apuce damblaua lough   soo..bucurati-va rodurilor ale Domnului. Daca am greseli Gomenasai! rusinos
Ja nee!!! dance 2 dance1 dance 2 dance1
Sus In jos
Charity†
Genin
Genin
Charity†

Sex : feminin Varsta : 99
Localizare Localizare : Aici, acolo, nicăieri.
acebook acebook : Loading...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : I like books, music and stuff...
Stare de spirit Stare de spirit : I hate my name :-1

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Dum 19 Apr 2015, 21:10

Edit
Mai roșie ca o tomata =3 cat de dragut. Și Sasuke ala sa își mai tina mâinile pe acasă, zic și eu doar. Nu știu cum faceri dar numai 1 minut îmi ia sa va citesc capitolele. Mi se par scurte,dar deja cred ca cer prea mult. Deci, spor la scris. Mai trec eu pe aici (~_^)
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19Dum 19 Apr 2015, 21:39

Rusine sa imi fie ca am intarziat atat de mult! Rusine,rusine,rusinee! Asa,sa revenim la oile noastre..Saraca Sakura,ce impiedicata poate fi,dar ma bucur ca Sasuke a dus-o la spital sa se faca bine si ca a adus-o acasa: "Poate data viitoare" imi aduce aminte de Itachi,dar revenind la fic,sunt curioasa sa vad ce o sa se mai intample.
Astept next!! :3 <3
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love me like you do Empty
MesajSubiect: Re: Love me like you do   Love me like you do I_icon19

Sus In jos
 

Love me like you do

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-