Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Mar 2019, 18:01

BUNA ZIUA, WISHING Y'ALL THE BEST IN LIFE
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mier 27 Mar 2019, 22:39

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Mar 2019, 12:28

iPrieten? a scris:
BUNA ZIUA, WISHING Y'ALL THE BEST IN LIFE

May that apply to you tenfold !
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mier 17 Apr 2019, 12:01

Si ce mai faceti voi ninja astia de pe aici?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Asss10HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Lun 22 Apr 2019, 13:50

Arcade a scris:
Si ce mai faceti voi ninja astia de pe aici?

Pregatiri de Paste :)) In timpul ce-mi mai ramane citesc GOT happy2  
Tu ce mai faci?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Lun 22 Apr 2019, 14:18

GeoMetaphose a scris:
Arcade a scris:
Si ce mai faceti voi ninja astia de pe aici?

Pregatiri de Paste :)) In timpul ce-mi mai ramane citesc GOT happy2  
Tu ce mai faci?

Pe scurt: munca, fotbal si pregatesc festivalele pentru vara asta :D.
Spor la spart oua, Geo :>
Sus In jos
Roxana.
Genin
Genin
Roxana.

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bistrita
acebook acebook : Unstoppable Mind Forum
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : tattoo
Stare de spirit Stare de spirit : oke

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Iun 2019, 11:19

La multi ani!
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Iun 2019, 14:57

Roxana. a scris:
La multi ani!

Multumesc ^_^ !
Sus In jos
LadySos
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici cu Naruto
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : RPG, Cosplay
Stare de spirit Stare de spirit : Veselă

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mier 17 Iul 2019, 19:50

Hello!
Mai trăiește cineva pe aici ? ^^
Ce mai faceți ?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Lun 22 Iul 2019, 23:45

LadySos a scris:
Hello!
Mai trăiește cineva pe aici ? ^^
Ce mai faceți ?

Ola, cu greu - dar da!
Tu?
Sus In jos
LadySos
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici cu Naruto
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : RPG, Cosplay
Stare de spirit Stare de spirit : Veselă

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Vin 26 Iul 2019, 18:51

Arcade a scris:
Ola, cu greu - dar da!
Tu?

Uite, și eu pe aici, să mai vorbesc și eu cu oamenii care mai intră. ^^
În rest multă treabă că nici nu mai scap de ea. =))
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mar 30 Iul 2019, 10:27

LadySos a scris:
Arcade a scris:
Ola, cu greu - dar da!
Tu?

Uite, și eu pe aici, să mai vorbesc și eu cu oamenii care mai intră. ^^
În rest multă treabă că nici nu mai scap de ea. =))

Bucura-te atunci cand este de lucru, eu unul ma bucur - inseamna ca nu mor de foame =)
Cu ce iti omori timpul?
Sus In jos
LadySos
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici cu Naruto
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : RPG, Cosplay
Stare de spirit Stare de spirit : Veselă

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Joi 01 Aug 2019, 15:58

Arcade a scris:

Bucura-te atunci cand este de lucru, eu unul ma bucur - inseamna ca nu mor de foame  =)
Cu ce iti omori timpul?

Haha, una este munca la proiecte personale și alta ca să primești un ban, acolo este motivația de a putea avea salariu măcar. =))
Uite, îmi omor timpul mai desenând digital, mai scriu, dar în ultimul timp am cutat un programator și am uitat să mai fac și altceva. =))
Tu ce mai faci ? ^^
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Aug 2019, 17:13

Citat :
Haha, una este munca la proiecte personale și alta ca să primești un ban, acolo este motivația de a putea avea salariu măcar. =))
Uite, îmi omor timpul mai desenând digital, mai scriu, dar în ultimul timp am cutat un programator și am uitat să mai fac și altceva. =))
Tu ce mai faci ? ^^

Munca la proiecte personale este cea mai rasplatitoare din toate punctele de vedere. Cu cat muncesti cu placere mai mult pentru tine cu atat te vei apropia de viitorul pe care ti-l doresti si vei intalni mai devreme persoana care vrei sa devii in viitor. Momentan munca, sport, putin gaming si imi fac planuri pentru urmatoarele festivale de muzica ^^. Muzica e una din marile mele pasiuni. In plus, momentele in care ma aflu intr-o calatorie sunt si cele mai prielnice pentru a citi o carte (:
Sus In jos
LadySos
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici cu Naruto
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : RPG, Cosplay
Stare de spirit Stare de spirit : Veselă

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Lun 05 Aug 2019, 22:57

Arcade a scris:
Munca la proiecte personale este cea mai rasplatitoare din toate punctele de vedere. Cu cat muncesti cu placere mai mult pentru tine cu atat te vei apropia de viitorul pe care ti-l doresti si vei intalni mai devreme persoana care vrei sa devii in viitor. Momentan munca, sport, putin gaming si imi fac planuri pentru urmatoarele festivale de muzica ^^. Muzica e una din marile mele pasiuni. In plus, momentele in care ma aflu intr-o calatorie sunt si cele mai prielnice pentru a citi o carte  (:

Din păcate la mine mănâncă doar timp în loc să iasă și ceva care să mă satisfacă pe mine personal că lucrez la ele. :)) Dar da, muncesc cu plăcere și este un mare avantaj, sper să se întâmple toate astea.
Uuu, mult succes atunci. ^^
Din păcate nu prea merg la festivale, nu am mereu timpul necesar iar când am timp nu-mi vine să merg singură. ^^
Călătoriile sunt frumoase, îți faci multe amintiri plăcute, anul acesta nu am plecat deloc ca să mă plimb și să văd și eu mai multe locuri. :(
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mar 06 Aug 2019, 10:27

LadySos a scris:
Din păcate la mine mănâncă doar timp în loc să iasă și ceva care să mă satisfacă pe mine personal că lucrez la ele. :)) Dar da, muncesc cu plăcere și este un mare avantaj, sper să se întâmple toate astea.
Uuu, mult succes atunci. ^^
Din păcate nu prea merg la festivale, nu am mereu timpul necesar iar când am timp nu-mi vine să merg singură. ^^
Călătoriile sunt frumoase, îți faci multe amintiri plăcute, anul acesta nu am plecat deloc ca să mă plimb și să văd și eu mai multe locuri. :(

No, draga doamna a Sosurilor, fa-ti timp pentru calatorit chiar daca o faci si singura.
Eu am invatat sa fac asta de cativa ani si e foarte fain sa nu mai fi constrans/blocat de prezenta altor persoane. Intai am inceput cu iesitul in oras singur atunci cand chiar doream sa merg la un party, poate sa ies la o gradina de vara si sa savurez un pahar apoi am inceput si cu festivalele si ma ajuta faptul ca sunt o fire foarte sociabila. Daca ieseam singur in oras, mai stateam la povesti cu barmanii si era super deoarece afli o gramada de povesti interesante, mai povestesti cu lumea care se pune pe langa tine. La festivale nici nu conteaza, esti acolo pentru muzica, te bucuri, mai schimbi impresii despre artisti, schimbi niste zambete, descoperi artisti noi, chestii de festival.
Ia-ti inima in dinti si fa lucrurile dorite chiar si singura, in multe situatii ai sa observi ca te vei bucura de ele mult mai mult decat poate intr-o companie care sa nu impartaseasca aceleasi pasiuni/placeri (: .
Legat de munca, la inceput asa este mereu, tragi tare, inveti, capeti experienta si propuneti proiecte mai mari, mai mici, pe care sa incerci sa le realizezi. Te ajuta mult in dezvoltarea abilitatilor tale.
Multumesc de incurajare, I'll be doing my best ^^

P.S. asa imi plac discutiile astea, din cand in cand mai intri si mai schimbi cateva vorbe cu cineva necunoscut, dai un sfat, primesti o incurajare, o cafea dimineata si muzica buna. Foarte misto.
P.P.S. atunci cand calatoresc sunt momentele mele favorite si de citit carti, nu stiu de ce dar sa mergi cu trenul vreo 17 ore gen Timisoara-Iasi ( am fost la Afterhills anul trecut ) si sa ai peisaje misto m-au facut sa citesc o carte si 1/3 din a doua cu tot cu vizionat si ceva seriale pe telefon :D
Sus In jos
LadySos
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici cu Naruto
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : RPG, Cosplay
Stare de spirit Stare de spirit : Veselă

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Aug 2019, 18:07

Arcade a scris:

No, draga doamna a Sosurilor, fa-ti timp pentru calatorit chiar daca o faci si singura.
Eu am invatat sa fac asta de cativa ani si e foarte fain sa nu mai fi constrans/blocat de prezenta altor persoane. Intai am inceput cu iesitul in oras singur atunci cand chiar doream sa merg la un party, poate sa ies la o gradina de vara si sa savurez un pahar apoi am inceput si cu festivalele si ma ajuta faptul ca sunt o fire foarte sociabila. Daca ieseam singur in oras, mai stateam la povesti cu barmanii si era super deoarece afli o gramada de povesti interesante, mai povestesti cu lumea care se pune pe langa tine. La festivale nici nu conteaza, esti acolo pentru muzica, te bucuri, mai schimbi impresii despre artisti, schimbi niste zambete, descoperi artisti noi, chestii de festival.
Ia-ti inima in dinti si fa lucrurile dorite chiar si singura, in multe situatii ai sa observi ca te vei bucura de ele mult mai mult decat poate intr-o companie care sa nu impartaseasca aceleasi pasiuni/placeri (: .
Legat de munca, la inceput asa este mereu, tragi tare, inveti, capeti experienta si propuneti proiecte mai mari, mai mici, pe care sa incerci sa le realizezi. Te ajuta mult in dezvoltarea abilitatilor tale.
Multumesc de incurajare, I'll be doing my best ^^

P.S. asa imi plac discutiile astea, din cand in cand mai intri si mai schimbi cateva vorbe cu cineva necunoscut, dai un sfat, primesti o incurajare, o cafea dimineata si muzica buna. Foarte misto.
P.P.S. atunci cand calatoresc sunt momentele mele favorite si de citit carti, nu stiu de ce dar sa mergi cu trenul vreo 17 ore gen Timisoara-Iasi ( am fost la Afterhills anul trecut ) si sa ai peisaje misto m-au facut sa citesc o carte si 1/3 din a doua cu tot cu vizionat si ceva seriale pe telefon :D

Am să țin cont de sfatul tău și o să încerc s-o fac și singură, momentan nu cred că am găsit și timpul necesar iar când îmi fac planuri ajung repede să le dau peste cap din cauza a ceva neprevăzut, este ceva foarte obișnuit la mine să se întâmple asta. La festivale însă mi-ar plăcea să merg însoțită de cineva, eu sunt foarte pitică și mă pierd ușor sau sunt înghesuită repede (LOL), așa că dacă suntem mai mulți mă țin și eu după ei, ca un scut de protecție. Nu vreau să risc nimic. =))
Dar dacă am ocazia să merg și singură și nimic nu apare în cale, de ce nu, poate merg. ^^
Ei bine, deja mi-am propus proiecte cam mari, mi-ar plăcea să nu ajung să lucrez pentru cineva anume sau companie, mi-ar plăcea să câștig din ce fac eu, este însă un drum lung pentru ce mi-am propus și sper să funcționeze. ^^
Haha, știu ce spui, eu sunt aia care face discuții, în general, cât romanele, cred că îmi place să scriu prea mult că în realitate sunt un șoricel așa de tăcut că abia de mă auzi, până mă cunoști și dau drumul la gură. =))
Nu prea vizionez seriale, nu am răbdarea necesară a aștepta episoadele, dar cărțile sunt o modalitate bună pentru a trece timpul mai bine, depinde acum și de carte. ^^
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Joi 08 Aug 2019, 09:21

LadySos a scris:

Am să țin cont de sfatul tău și o să încerc s-o fac și singură, momentan nu cred că am găsit și timpul necesar iar când îmi fac planuri ajung repede să le dau peste cap din cauza a ceva neprevăzut, este ceva foarte obișnuit la mine să se întâmple asta. La festivale însă mi-ar plăcea să merg însoțită de cineva, eu sunt foarte pitică și mă pierd ușor sau sunt înghesuită repede (LOL), așa că dacă suntem mai mulți mă țin și eu după ei, ca un scut de protecție. Nu vreau să risc nimic. =))
Dar dacă am ocazia să merg și singură și nimic nu apare în cale, de ce nu, poate merg. ^^
Ei bine, deja mi-am propus proiecte cam mari, mi-ar plăcea să nu ajung să lucrez pentru cineva anume sau companie, mi-ar plăcea să câștig din ce fac eu, este însă un drum lung pentru ce mi-am propus și sper să funcționeze. ^^
Haha, știu ce spui, eu sunt aia care face discuții, în general, cât romanele, cred că îmi place să scriu prea mult că în realitate sunt un șoricel așa de tăcut că abia de mă auzi, până mă cunoști și dau drumul la gură. =))
Nu prea vizionez seriale, nu am răbdarea necesară a aștepta episoadele, dar cărțile sunt o modalitate bună pentru a trece timpul mai bine, depinde acum și de carte. ^^

1.64cm inaltimea mea, dar trebuie sa te impingi in ei cand e cazul. Partea buna e ca lumea nu se supara pe tine cand esti scund =))
Despre vorbit, la inceput si eu mai mult ascult, tac dar daca ma destind ... no atunci ii bai, cu greu mai tac din gura. Iar la festival nimeni nu stie ca ai venit singur/a, poate prietenii ti-s la alta scena. Dar nimanui nu ii pasa de ce se afla in jur, asta e un lucru fain al festivalelor.
Zi usoara sa ai, @all sa aveti :D
Sus In jos
LadySos
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici cu Naruto
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : RPG, Cosplay
Stare de spirit Stare de spirit : Veselă

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Joi 08 Aug 2019, 15:55

Arcade a scris:

1.64cm inaltimea mea, dar trebuie sa te impingi in ei cand e cazul. Partea buna e ca lumea nu se supara pe tine cand esti scund =))
Despre vorbit, la inceput si eu mai mult ascult, tac dar daca ma destind ... no atunci ii bai, cu greu mai tac din gura. Iar la festival nimeni nu stie ca ai venit singur/a, poate prietenii ti-s la alta scena. Dar nimanui nu ii pasa de ce se afla in jur, asta e un lucru fain al festivalelor.
Zi usoara sa ai, @all sa aveti :D

Nu este corect, eu am 1.53/54, până și tu ești mai înalt ca mine. =))
Măcar atunci când mă duc în bus sau tranvai nu mi se mai cere buletinul sau cardul de ratb. =))
Eu sunt foarte emotivă de fel și introvertită, dar pot avea gură mare după ce cunosc și eu oamenii și ajung repede să fiu lipicioasă, cam așa sunt eu. =))
Pare să fie foarte fain, poate anul viitor apuc să merg, anul acesta nu prea am șanse. =))
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Vin 09 Aug 2019, 10:33

LadySos a scris:
Nu este corect, eu am 1.53/54, până și tu ești mai înalt ca mine. =))
Măcar atunci când mă duc în bus sau tranvai nu mi se mai cere buletinul sau cardul de ratb. =))
Eu sunt foarte emotivă de fel și introvertită, dar pot avea gură mare după ce cunosc și eu oamenii și ajung repede să fiu lipicioasă, cam așa sunt eu. =))
Pare să fie foarte fain, poate anul viitor apuc să merg, anul acesta nu prea am șanse. =))

Eh, pana nu demult am crezut ca nu exista nimeni mai scund ca mine :)).
Dar incet-incet am mai observat lume si mai scunda, e chiar satisfacator lucrul asta. Si tu o sa-i gasesti la un moment dat
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Asss10HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Lun 12 Aug 2019, 02:23

Piticilor. =)))))
Hola, btw. Qué tal?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Lun 12 Aug 2019, 10:36

Choco. a scris:
Piticilor. =)))))
Hola, btw. Qué tal?

Lunganii astia si glumele lor -.-
Buna! Zi faina de luni, nu e curent la munca asa ca am facut hotspot si stau pe net. Tu ce mai faci Choco? ^^
Sus In jos
LadySos
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici cu Naruto
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : RPG, Cosplay
Stare de spirit Stare de spirit : Veselă

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mar 13 Aug 2019, 20:47

Nu râde de persoanele minione, avem și noi sentimente când nu ajungem la raftul de sus. =))
Eu una mă îndop cu niște cartofi fierți cu sare, voi ? ^^
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mier 18 Dec 2019, 19:57

Si ce mai face lumea? Pune kilograme in plus asa ca de sarbatori? :3
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19Mier 18 Dec 2019, 21:49

Ce-ai, tu? E devreme. Pune întrebarea asta după 1 ianuarie :)) Acum de abia se fac pregătirile.
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Continut sponsorizat




HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii   HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

HIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIiiiii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-