Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Noi 2013, 20:51

A insemnat ea ceva pentru el , dar cine stie ce 
In echipa 7 a salvato de mai multe ori iar acum in shippunden a incercat sa o omoare.
prea aiurea:-w:
Sus In jos
Yondaime <3
Academy Student
Academy Student
Yondaime <3

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Fetesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : -1

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Apr 2014, 17:06

ma dar la Naruto nimeni nu se gandeste eu tin cu Naruto ii mai cool Sasuke are asa un aer nesuferit nul sufar,dar Naruto + Sakura  love
Sus In jos
Hurrem
Genin
Genin
Hurrem

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La serai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 305
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Barfa, scrisul, cititul ficurilor, muzica.
Stare de spirit Stare de spirit : In general stare prietenoasa, uneori superioara :3

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Apr 2014, 01:18

Imi pare rau s-o spun, si chiar daca ma doare inima, voi spune adevarul. Nu cred ca Sasuke va avea vreodata ochi pentru, ea, sunt de acord cu pixie. Singurul motiv prin care ar putea sa vorbeasc cu ea, daca Sakura va mai avea ocazie, doar o va batjocorii. O sa-i spuna ca a ramas tot aceeasi copila naiva si alte texte ironice specifice lui Sasuke. Asta nu puna insa ca Sakura nu a fost nimic pentru el. Sa ne aducem aminte momentul care mie cel putin mi-a ramas intiparit in minte, acela fiind atunci cand Sakura si-a taiat parul fiindca era prinsa de una, nu mai stiu cine... Sasuke a aflat si si-a eliberat semnul blestemat facut cadou de Orochimaru si i-a facut sa plateasca cu varf si indesat. Nu stiu daca a fost un sentiment de prietenie sau doar simplul instinct de a apara o fata, cert este ca Sakura a facut parte din viata acestuia. Inca mai sper la o minune in privinta celor doi, insa nu cred ca se va intampla vreodata, spun sincer.Imi spun in gand sa nu-mi mai fac iluzii in privinta unei posibile relatii, dar vreau sa spun ca as da totul sa fie impreuna. Ar fi magic cu adevarat. Ma gandesc daca sfarsitul animeului va avea un final fericit, cel cu care ne-a obisnuit Kishimoto(daca asa il cheama), nu acel deznodamant vehiculat de catre alti oameni, acela fiind moartea lui Sasuke infaptuita de catre Naruto, evident, prin urmare acesta devenind Hokage. Mai exista insa o alta optiunea, in care mor amandoi, dar am deviat de la subiect. Pe o scara de la 1 la 10 a sentimentelor lui Sasuke fata de Sakura, as zice 3, parerea mea.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iun 2014, 15:54

Hurrem a scris:
Imi pare rau s-o spun, si chiar daca ma doare inima, voi spune adevarul. Nu cred ca Sasuke va avea vreodata ochi pentru, ea, sunt de acord cu pixie. Singurul motiv prin care ar putea sa vorbeasc cu ea, daca Sakura va mai avea ocazie, doar o va batjocorii. O sa-i spuna ca a ramas tot aceeasi copila naiva si alte texte ironice specifice lui Sasuke. Asta nu puna insa ca Sakura nu a fost nimic pentru el. Sa ne aducem aminte momentul care mie cel putin mi-a ramas intiparit in minte, acela fiind atunci cand Sakura si-a taiat parul fiindca era prinsa de una, nu mai stiu cine... Sasuke a aflat si si-a eliberat semnul blestemat facut cadou de Orochimaru si i-a facut sa plateasca cu varf si indesat. Nu stiu daca a fost un sentiment de prietenie sau doar simplul instinct de a apara o fata, cert este ca Sakura a facut parte din viata acestuia. Inca mai sper la o minune in privinta celor doi, insa nu cred ca se va intampla vreodata, spun sincer.Imi spun in gand sa nu-mi mai fac iluzii in privinta unei posibile relatii, dar vreau sa spun ca as da totul sa fie impreuna. Ar fi magic cu adevarat. Ma gandesc daca sfarsitul animeului va avea un final fericit, cel cu care ne-a obisnuit Kishimoto(daca asa il cheama), nu acel deznodamant vehiculat de catre alti oameni, acela fiind moartea lui Sasuke infaptuita de catre Naruto, evident, prin urmare acesta devenind Hokage. Mai exista insa o alta optiunea, in care mor amandoi, dar am deviat de la subiect. Pe o scara de la 1 la 10 a sentimentelor lui Sasuke fata de Sakura, as zice 3, parerea mea.

N-aș comenta despre asemenea lucruri în condițiile în care nu sunt la zi cu anime-ul și nu urmăresc manga. 
Sasuke a trecut de ceva timp peste perioada "Sakura-nu-ești-deloc-importantă". În manga, în capitolele anterioare, există momente SasuSaku. Chiar dacă anime-ul poate nu o să se încheie cu cuplul SasuSaku, Sasuke a ajuns s-o admire pe Sakura pentru ce a ajuns. 
Și, da, îl cheamă Kishimoto. O god, cum să nu știi?
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Sept 2014, 15:50

Sakura tot timpul a insemnat ceva pentru Sasuke. Sa nu uitam de toate momentele din anime in care a salvat-o si astea pe care nu mai are rost sa le mentionez, dar si atunci cand a vrut sa plece si ea i-a aparut in minte impreuna cu Naruto. Cand statea sprijinit de copac si se gandea.
So, acum la cum au evoluat lucrurile este deja clar ca Sakura nu este un " nimic " pentru Sasuke.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Asss10Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Joi 25 Sept 2014, 15:40

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Can I punch him? -.-
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Joi 25 Sept 2014, 16:35

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
fan daria
Academy Student
Academy Student
fan daria

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Multe
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Joi 25 Sept 2014, 21:15

Ati vazut capitolul 693 ??
R.I.P sasusaku??? think ingrijorat crying
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Sept 2014, 20:32

Citat :
fan dariaAti vazut capitolul 693 ??
R.I.P sasusaku??? think ingrijorat crying
No girl, this is just the beggining.
Belive me.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?   Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke? - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Chiar credeti ca Sakura a fost ''nimic'' pentru Sasuke?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-