Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire ascunsa in spatele tradarii Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire ascunsa in spatele tradarii Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire ascunsa in spatele tradarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Arishime
Genin
Genin
Arishime

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In my world !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 286
Puncte : 336
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa ma distrez e tot ce vreau...
Stare de spirit Stare de spirit : indragostita , melancolica , indiferenta , ganditoare !

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Lun 01 Aug 2011, 18:21

Iubire ascunsa in spatele tradarii...


Cobor scarile in sila indreptandu-ma spre salonul urias in care se afla o mare de oameni . Trena rochiei mele negre cu visiniu se intinde in urma mea . Tocurile pantofilor mei se aud in incapere pana ajung la ultimele trei trepte unde ma opresc pentru a fi prezentata .
- Priviti-o in toata splendoarea ei si admirati-o pe Contesa Sakura Haruno , zana buna a regatului nostru si fiica Contelui si a Contesei Haruno , stapanii acestui regat vesel . In toata sala se starnesc ropote de aplauze . Afisez un zambet fals si cobor printre invitati . Imi arunc privirea prin sala si il vad . Acel om bun de nimic , jalnic si cu o minte bolnava , contele Ryu , cel mai josnic om pe care l-am intalnit iar partea cea mai rea este ca el urma sa fie logodnicul meu . Sincer imi uram parintii pentru alegerea pe care au facut-o . Fiindca sunt considerata o fata model si sunt o contesa respectata si cunoscuta nu-mi pot face familia de ras si trebuie sa fiu de acord cu acest plan al parintilor mei . Nu pot sa zic ca arata rau , as minti . Era saten cu ochii albastri , inalt si bine-facut dar caracterul lui era acela al unui om de nimic . Era lingusitor si viclean ca un sarpe ce ti se baga pe sub piele si isi imprastia veninul lui . Asta era lucrul ce ma facea sa il urasc atat de mult . Nu suportam oamenii mincinosi si cu doua fete...dar ce tot vorbesc ... pana si eu am ajuns asa si asta doar din cauza lui . Nu voiam sa imi contrazic parintii , acest lucru i-ar fi inmaniat si la cum ii cunosc probabil m-ar fi inchis in turn daca le-as fi zis ca refuz ca acest om sa-si petreaca restul vietii alaturi de mine si reciproc . Cu pasi micuti si salutand toti invitatii , imi fac loc inspre marea usa ce ducea spre libertatea mea . Ajung in gradina si cu aceeasi pasi ma indrept spre fantana arteziana in forma de trandafir . Dintre toate fantanile si locurile din gradina uriasa a palatului in care locuiesc acest micut locusor , inconjurat de flori multicolore era preferatul meu . Ma asez pe leagan , la umbra teiului batran si incep sa fredonez o melodie . Priveam mareata luna si stelele ce luceau jucaus pe cer . Linistea de mormant si misterul noptii era tot ce aveam nevoie in acel moment . Vrand sa imi iau gandul de la tristetea si suferinta ce avea sa vina inchid ochii visand la un print frumos care ma va salva din intunericul sortii ce ma asteapta . Inspir adanc iar simturile mele capteaza mirosul parfumului de crin , fapt ciudat deoarece nu se afla niciun crin in acel loc . Imi spun in minte ca este doar imaginatia mea apoi incep din nou sa fredonez pana simt o prezenta misterioasa langa mine . Deschid curioasa ochii mei care intampina doi ochi nergi ca abisul , ca cea mai intunecata noapte , si deasemenea cei mai frumosi ochi pe care i-am vazut . Un zambet timid imi apare pe fata iar ochii mei par sa nu se poata dezlipi de pe chipul celui ce statea in picioare in genunchi in fata mea . Parul negru ca cerul noptii si pielea alba ca laptele , parea cel mai frumos inger cazut din cer .
- Imi permiteti sa intreb , ce cauta un inger atat de frumos ca domnia voastra stand trista si singura , invaluita in misterul noptii ? Cuvintele lui curgeau atat de lin , incantandu-mi inima innecata in durere , vocea lui atat de calma si dulce rasuna placut in intunecimea si linistea noptii . Imi intredeschid buzele si cu emotia unei prime iubiri in glas ii raspund suav vorbelor lui dulci .
- Noaptea si misterele ei sunt tot ce cauta o tanara trista si ingandurata ca mine pentru a se linisti .Dar permiteti-mi sa va adresez aceeasi intrebare , ii spun cu putina curiozitate . Zambetul de pe fata lui creste devenind din ce in ce mai fermecator iar buzele incep sa i se miste , scotand acele suntete ce suna ca cea mai frumoasa muzica pentru mine .
- Ma plimbam prin linistea noptii pana am intalnit cea mai frumoasa dintre zane , pe domnia voastra , contesa . Obrajii mi se imbujoreaza arzand ca doua faclii la fel ca noul sentiment necunoscut mie ce se naste in inima mea . Printul din vis statea chiar in fata mea complimentandu-ma si rasfatandu-ma cu vorbe dulci .
- Ma simt flatata de complimentele domniei voastre , dar ma si bucura in acelasi timp . Imi puteti permite sa va intrab care va este numele ? Gratia se simtea pana si in vocea mea dar si timiditatea si emotiile .
- Sasuke , Contele Uchiha Sasuke , dar pentru dumneavoastra doar Sasuke . Ochii lui emanau vraja iubirii iar pe chipul lui se citea dragostea . Se pare ca sentimentele imi erau impartasite .
- Atunci , Sasuke , te rog sa imi spui doar Sakura , sa putem vorbi ca de la egal la egal . Imi zambeste frumos apoi imi saruta mana . Raman placut surprinsa de gestul lui insa atmosfera romantica este intrerupta de catre un servitor ce ma anunta ca parintii mei doreau sa ma prezint in salonul de bal . Ii multumesc apoi ma ridic vrand sa plec .
- Imi pare rau ca plec atat de curand cu toate ca as putea sta o vesnicie in placuta ta companie insa datoria ma cheama si nu pot sa refuz . In voce mi se citea regretul insa si speranta ca ne vom revedea . Vreau sa ma indepartez dar el ma prinde de mana tragandu-ma spre el . Ii puteam simti respiratia calda pe fata mea fina si parfumul de crin inundandu-mi simturile .
- Atunci ce-ar fi sa pecetluim aceasta frumoasa seara cu un sarut . Nu am timp sa ma impotrivesc , cu toate ca nici nu as vrea , caci buzele imi sunt surprinse intr-un sarut tandru si timid .
Simteam cum prin vene imi curge emotie si placere iar corpul parca mi se inalta . Nicicand nu mi-as fi putut imagina ca primul meu sarut va fi atat de romantic . Buzele sale erau atat de moi si dulci incat as fi vrut sa i le simt vesnic dar sarutul se sfarsi in scurt timp .
- Acest sarut ti-l las ca amintire pana ne vom revedea si iti promit ca va fi cat de curand , frumoasa mea , si pleca lasandu-mi un trandafir negru dar si un nou sentiment ale carui mistere le voi afla cat de curand ...

Este un nou fic , o noua idee . Sper sa va placa si sa imi lasati comentarii iar daca am greseli sau mai trebuie ceva la el , orice sfaturi sunt bine venite pentru a ma perfectiona .


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬




Ficurile mele : De la rivalitate la iubire :
https://sasu.forumgratuit.ro/t523-de-la-rivalitate-la-iubire-sasusaku
                    Sunt doar o fata de la tara dar mi-ai promis ca ma vei iubi:
      https://sasu.forumgratuit.ro/t2003-sunt-doar-o-fata-de-la-tara-dar-mi-ai-promis-ca-ma-vei-iubi
                     Iubire ascunsa in spatele tradarii :
    https://sasu.forumgratuit.ro/t2092-iubire-ascunsa-in-spatele-tradarii
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Iubire ascunsa in spatele tradarii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Lun 01 Aug 2011, 18:34

Deci new fic ha?
Foarte frumos, chiar imi place
Este fascinant, chiar ma bucura
Deci next rapid


Iubire ascunsa in spatele tradarii Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Iubire ascunsa in spatele tradarii 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Iubire ascunsa in spatele tradarii Taemin_Stamp_by_eiyuutanIubire ascunsa in spatele tradarii Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Iubire ascunsa in spatele tradarii Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Arishime
Genin
Genin
Arishime

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In my world !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 286
Puncte : 336
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa ma distrez e tot ce vreau...
Stare de spirit Stare de spirit : indragostita , melancolica , indiferenta , ganditoare !

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Mar 02 Aug 2011, 10:58

Noaptea innegurata si plina de mister incepea sa se spulbere deja iar eu abia mergeam la culcare . Balul parintilor mei s-a dovedit a fi un adevarat succes . Dupa misterioasa mea mea intalnire , atat de fascinanta si care mi-a oferit pentru prima data experienta de a ma indragosti , experienta ce o voi descoperi mai mult pe parcurs , nu am incetat toata seara sa-l caut cu privirea pe Sasuke insa se pare ca plecase si ma lasase singura cu sute de invitati pe care abia-i cunosteam si parintii mei ce nu incetau nici o clipa sa-l laude pe acel mincinos ce se dadea drept un om cinstit si de incredere , viitorul meu logodnic ... si cand ma gandesc ca Sasuke este singurul pe care il iubesc , cum m-as putea casatori cu acel monstru ? Pasesc incet pe scarile ce duceau spre partea vestica a palatului , unde se afla camera mea . Merg pe coridoarele lungi , singurele surse de zgomot fiind respiratia mea si tocurile inalte . Imi placea sa fiu intotdeauna eleganta , sa port doar hainele cele mai scumpe , insa nu pentru a ma lauda in fata lumii ci pentru ca asa ma simteam mai bine . Intr-un final ajung in camera , fiind foarte obosita . O servitoare imi pregateste schimburile apoi ii spun ca poate pleca . Ma imbrac cu o rochita de noapte din matase roz si ies pe balcon . Briza rece imi imprastia parul roz in aer precum si rochita de acceasi culoare . Negura noptii devenea tot mai rara si deja incepea sa se lumineze . Era ora patru dimineata , ora la care eu merg la culcare . Desi as fi vrut sa stau sa mai admir peisajul ma indrept spre pat fiind rapusa de oboseala . Imi inchid ochii osteniti visand la contele ce imi furase inima . Sasuke , unde esti ?

Dimineata soseste in scurt timp iar lumina soalara ma forteaza sa ma trezesc . Usor imi deschid ochii verzi precum frunzele copacilor si imi intind corpul subtirel . Sun din clopotelul micut din aur si o servitoare se prezinta imediat in fata mea . Ii spun sa-mi pregateasca cada cu apa pentru ca voi sosi imediat . Aceasta se supune plecand imediat . Ma ridic din pat si merg la fereastra . Dau la o parte draperiile de un roz palid lasand soarele sa intre cu totul in camera mea . Imi iau o pereche de balerini micuti tot din matase si merg spre baie . Imediat ce ajung dau jos hainele de pe mine apoi imi scald corpul firav in apa parfumata si calduta . Dupa jumatate de ora ies din cada si imi iau un halat alb din matase cu insemnele regale pe el si plec spre camera mea . Imediat ce ajung in camera deschid usile dressingului pentru a-mi alege o noua tinuta . Imi aleg o rochie mov in partea de sus fiind brodata cu perle iar partea de jos era simpla . Imi iau o pereche de pantofi cu toc inalt de culoare mov . Parul mi-l ondulez si mi-l las pe spate punandu-mi o coronita de argint in el . Cobor in sala de masa in care parintii mei isi serveau micul dejun . Fac o plecaciune cand ii vad apoi ii salut politicos si iau loc la masa .
Dupa servirea micului dejun le cer permisiunea de a iesi la o plimbare . Bineinteles ca accepta iar eu plec imediat .
Ma indrept spre lacul din partea estica a regatului , acoperit cu nuferi roz . Ma asez pe iarba verde , curata si privesc luciul apei . Era atat de frumos incat ma facea sa visez cu ochii deschisi .
- Unde esti tu , contele inimii mele ? Unde ai disparut ? intreb cu voce tare , inchizand ochii si visand in continuare .
- Sunt chiar langa tine , ingerul meu . Mereu langa tine sa te protejez si sa te iubesc . Ochii mi se deschid si raman blocata . Era aici , era langa mine si mi-a zis ca...ma iubeste . Ma ridic brusc si ii sar in brate , cuprinzandu-i buzele moi intr-un sarut . Bratele sale puternice imi inconjurau corpul . Imi dezlipesc buzele de ale lui si imi sprijin capul pe pieptul lui bine-facut . Ma strange mai tare in brate si imi saruta crestetul capului .
- Sa inteleg ca ti-a fost dor de mine , ingeras ? Din nou spunea acele vorbe ce ma faceau sa zbor , ce imi dadeau emotii atat de puternice incat abia puteam sa mai vorbesc . Ii soptesc un da timid nemiscandu-ma din acea pozitie . Imi ridica barbia cu doua degete , ochii lui relfectandu-se in ai mei apoi imi cuprinde buzele intr-un sarut senzual . Din nou pluteam , ma inaltam spre fericire inconjurat de iubirea lui si vorbele dulci ce mi le soptea . Rataceam intr-o lume a placerii pe care o experimentam doar alaturi de el . Simteam cum fericirea imi cuprinde tot corpul , parca vrand sa iasa inafara . Isi dezlipeste buzele de ale mele privindu-ma din nou in ochi . Si mie mi-a fost dor de tine , iubirea mea . Aceste vorbe , acest glas il adoram atat de mult . Ma ia in brate ca pe o mireasa si ma aseaza in bratele lui pe o banca . Imi cuprinde talia cu bratele lui si imi saruta buzele doarnice de atingerea buzelor lui . Eram atat de fericita incat as fi putut uita orice problema dar nu a fost asa . Imi amintesc de casatoria ce urma si zambetul piere de pe fata mea .
- Ce s-a intamplat , zana inimii mele ? Il privesc in ochi apoi oftez .
- Parintii mei doresc ca eu sa ma casatoresc cu un om pentru care nu simt decat ura si sila . Il urasc pentru ca imi voi distruge viata casatorindu-ma cu el si imi provoaca sila gandul ca acest mincinos jalnic si lingusitor va locui in aceeasi casa cu mine . Eu te iubesc pe tine si cu tine vreau sa imi petrec restul vietii dar ma tem ca imi este imposibil sa refuz cererile parintilor mei daca nu vreau carestul vietii sa mi-l petrec inchisa in acel palat , singura si fara sa simt iubirea ta . Iubirea noastra trebuie sa fie ascunsa , la fel ca si tradarea pentru decizia parintilor mei . Nu vreau ca dragostea noastra sa fie pusa in pericol .
Il privesc tematoare pentru ceea ce ar putea spune dar el in loc de raspuns ma saruta tandru pe buze .
- Nu ma pot impotrivi dorintelor tale , frumoasa mea zana . Tu esti stapana inimii mele iar eu sunt subordonatul tau , accept orice mi-ai cere . Un zambet urias imi apare pe fata in monetul in care imi spune aceste lucruri si nu rezist fara sa il sarut . Ma tem ca acum va trebui sa pleci . a trecut ceva timp de cand esti aici cu mine iar parintii tai probabil se ingrijoreaza . Nu ar fi prea frumos sa trimita garda regala dupa tine , nu-i asa ? Dar sa nu pleci fara sa-ti dau asta . In momentul urmator buzele sale sunt presate peste ale mele formand un sarut romantic . Mana lui se afla pe spatele meu mangaindu-ma . Dupa ce sarutul se sfarsi imi lasa un trandafir negru si un bilet apoi pleaca .
" Pana ne vom revedea , inger frumos cazut din cer "
Inspir parfumul sau apoi plec spre casa gandindu-ma la urmatoarea noastra intalnire.....


Sper sa va placa :*


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬




Ficurile mele : De la rivalitate la iubire :
https://sasu.forumgratuit.ro/t523-de-la-rivalitate-la-iubire-sasusaku
                    Sunt doar o fata de la tara dar mi-ai promis ca ma vei iubi:
      https://sasu.forumgratuit.ro/t2003-sunt-doar-o-fata-de-la-tara-dar-mi-ai-promis-ca-ma-vei-iubi
                     Iubire ascunsa in spatele tradarii :
    https://sasu.forumgratuit.ro/t2092-iubire-ascunsa-in-spatele-tradarii
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Iubire ascunsa in spatele tradarii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Mar 02 Aug 2011, 11:35

Tii, ce iubesc ficul asta, chiar imi place in love
Atat de romantic, de frumos, de dragutz dap !
Next urgent!


Iubire ascunsa in spatele tradarii Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Iubire ascunsa in spatele tradarii 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Iubire ascunsa in spatele tradarii Taemin_Stamp_by_eiyuutanIubire ascunsa in spatele tradarii Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Iubire ascunsa in spatele tradarii Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iubire ascunsa in spatele tradarii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Mar 02 Aug 2011, 21:29

Uuu ce romantice capitole ai pus, dear:^^:
Soo, iubesc ficul din ce in ce mai mult..happy2
Deci, daca nu aduci nextu` repede..biciuitor heh
Pupici:*:


Iubire ascunsa in spatele tradarii Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Mier 17 Aug 2011, 22:01

te rog din inima sa continui!!!
este de a dreprul mirobolant!!!!:X:X:X
te rog cu next-ul cat mai repede!!!! kiss-h
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Mier 17 Aug 2011, 22:16

So....mai uimit..
hmm..interesant si romanitic..misterios si cool toate in acelasi timp...
vreau repede ca nuj ce fac..ma arunc pe usa.. lough


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Iubire ascunsa in spatele tradarii Img1439861115large
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iubire ascunsa in spatele tradarii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Mier 17 Aug 2011, 22:25

Hai cu nextu` ala... sad
Vreau sa vad ce se intampla!!
pupici de la Losty kiss


Iubire ascunsa in spatele tradarii Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
★CrIstiana★
Genin
Genin
★CrIstiana★

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Piatra Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 126
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : ♥♥Durerea te'a maturizat, te'a pus pe gânduri! Te'a invăţat să citesti printre zâmbete şi rânduri!♥♥

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Mier 24 Aug 2011, 00:15

E super!! dance2 Nextu cat mai repede in love kiss
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iubire ascunsa in spatele tradarii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19Mier 24 Aug 2011, 10:01

Plsss..unde`i nextul? sad
Hai cu el repede.. in love
Pupici de la Losty kiss


Iubire ascunsa in spatele tradarii Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire ascunsa in spatele tradarii Empty
MesajSubiect: Re: Iubire ascunsa in spatele tradarii   Iubire ascunsa in spatele tradarii I_icon19

Sus In jos
 

Iubire ascunsa in spatele tradarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-