Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:34

deci ador capitolul asta, e asa pervers:X:X sa pui nextul repede ca mor de curiozitate te rooog:o3


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 14:45

Asa ... ca sa nu ma manance Piersicuţă♥, ღChloeeღ, ♥SweetBunny♥ si ca sa nu o dezamagesc pe ♥ LostAngel ♥ pentru ca a zis ca e prea scurt, o sa incerc sa va prezint imaginea cu cei doi care mi se tot deruleaza in minte.
In primul rand la acest capitol e nevoie de o melodie ca sa va dati seama despre ce e vorba. Cea mai potrivita dupa mine este Timbalad feat Nelly Furtado - Promiscuous. Chiar daca e putin cam veche pe ea ma bazez. Versurile merg ca la carte, o sa mai scriu secvente din cantec pe parcurs, nu vreau sa va zapacesc de tot. Insa o sa scriu versurile in romana ca sa va vina mai usor.
Va mai repet o data ca e primul meu fanfic mai pervers. Nu vreau sa va faceti sperante prea mari =)) . Faza aia cu cantecul o sa inceapa pe la mijloc pentru ca LostAngel vrea un capitol mai lung, iar eu chiar vreau sa-i fac pe plac.
Inca ceva... FETELOR VA IUBESC si va mulutumesc ca imi cititi ficul apreciez si ador sa-mi petrec timpul vorbind cu voi.

Hai ca incep.
Melodia o s-o pun intre paranteze.


Capitolul 3: "Mamaaa!"


Sakura:

Fericirea mi se vedea pe chip. Planul sau mai bine zis jocul asta imi facea placere. Figurile lor chinuite care ma implorau din ochi sa le spun ce se intampla, ma satisfaceau pe deplin. Aud zgomotul zurliu al clopotelului si ma indrept spre clasa. Spre surprinderea mea baietii stateau amandoi in banca si radeau de mama focului. Am vazut cum Sasuke se uita la mine si imi zambeste cu subanteles, lucrul asta mi-a cam displacut. Am incercat sa nu il iau in seama si m-am concentrat pe restul orelor plictisitoare care parca nu se mai sfarseau.

Ceasul batea ora 18:50, elevii molesiti si cu dureri de cap se indreptau agale spre casa. Insa aveam de gand ca azi sa dau proba pentru echipa de volei. Avand in vedere ca la scoala mea veche eram capitan de echipa nu mi se parea un lucru atat de greu.

Cand am plecat acum doi ani de aici, am simtit cum sufletul respira usurat. Nu mai suportam lumea asta care radea de mine, sau mai bine zis de greutatea mea. Am trecut prin multe clipe grele si pline de lacrimi, ei nu intelegeau cum ma simt. Nu imi intelegeau durerea si efortul pe care il depuneam pentru a ma schimba. M-au facut sa ma simt un nimic.

Dar lucrurile s-au schimbat. Am intalnit persoane noi, care mi-au devenit prieteni si m-au ajutat sa trec peste, inscriindu-ma la volei. Fiind absorbita parca de acest sport m-am antrenat din rasputeri sa devin din ce in ce mai buna, fara sa observ ca acele kilograme suparatoare dispareau usor usor.
Am capatat incredere in mine, am destul curaj ca sa ii fac praf pe cei care m-au facut sa ma simt astfel mai ales pe el..... Sasuke Uchiha, cuceritorul, cavalerul si printul tuturor fetelor din scoala. Incepuse sa se dea la mine, eu chiar credeam ca simte ceva, dar mare mi-a fost surprinderea atunci cand mi-am dat seama ce vroia de fapt.

Eram prin zona, cand Naruto a inceput sa rada zgomotos de Sasuke care incerca sa-i explice sau mai bine zis urla ca pariul asta cu mine trebuie sa se schimbe. Blondul se apropie de el si ii spuna sa vorbeasca mai incet ca poate aude cineva. Deci asta este faza cu gasca lor de baieti rai. Pustanii astia, ca altfel nu pot sa-i numesc se distreaza pe seama fetelor inocente, dandu-le sperante si pe urma aruncadu-le ca pe niste carpe. Era si eu sa cad in plasa daca nu as fi fugit ca disperata din locul asta infect. Si tind sa cred ca am fost propusa din nou ca pariu pentru Sasuke. Era clar, pentru ca atunci Naruto s-ar fi comportat altfel in momentul in care saraca Hinata la sarutat pe tampitul ala.

Gandurile ma apasau puternic, incercam sa ma desprind de ele dar nu reuseam. Ajunsa in sala de sport ma prezint cat se poate de frumos avand in vedere starea in care ma aflam si incep sa dau proba. Pot spune ca profesoara a fost placut impresionata si a decis sa ma bage in echipa. M-am imprietenit repede cu fetele de acolo, plus ca si Hinata si Ino erau in echipa m-am acomodat usor.

Palma mea se lovea cu putere de balonul alb facandu-l sa zboare dupa bunul meu plac. Picaturile sarate ce se dezlipeau usor de chipul meu se izbeau puternic de podea.

Am jucat vreo 2 ore in continuu, dupa care antrenamentul s-a sfarsit. M-am dus la dusuri si am lasat ca apa cristalina sa imi invaluie corpul. Mirosul sapunului de portocale imi inunda usor narile facunda-ma sa tresar. Asta chiar m-a revigorat. Simteam cum toata oboseala disparuse, ma uit la ceas si observ ca este 22:12. Chiar m-am speriat, pierdusem si autobuzul, iar fetele plecasera deja. Ma imbrac repede cu hainele de schimb din nefericire erau prea subtiri. O pereche de blugi scurti, o camasa alba mai sus de buric prinsa cu o funda si niste tenisi de aceeasi culoare. Era clar ca o sa dardai pana acasa. Totusi ma simteam prea bine ca sa ma mai supere ceva.

Am iesit din scoala si imediat am simtit aerul ce ma imbratisa cu raceala lui. Lumina suava a lunii era singura ce ma ghida, iar stelele de pe cerul intunecat ma priveau curioase si asteptau sa vada urmatoarea mea miscare. Drumul asfaltat parca nu se mai termina, ma uit din nou la ceas 22: 40. Nu era deloc bine, ma intreb daca parintii erau ingrijorati. Telefonul ramasese fara baterie deci nu aveam cum sa-i anunt. M-am hotarat sa o iau prin parc, deoarece drumul era mai rapid asa. Arunc o privire si imi dau seama ca totul este linistit. Era putin periculos, dar am hotarat ca e mai bine sa o iau pe aici.

La inceput totul era bine, insa incetul cu incetul am inceput sa vad umbre care se miscau pe langa tufisuri si sa aud zgomote nu tocmai placute. Inaintam rapid, cautand o iesire cat mai apropiata de locul in care ma aflam. Insa singura era la cativa kilometri, iar eu eram aproape de centrul parcului. Nu prea cunosteam bine zona, dar stiam ca in mijloc sunt rampele. Acolo era un loc destul de mare. Se pare ca acea constructie era cam ciudata. Oamenii au sapat o gaura destul de adanca au cimentat-o iar rampele au fost amplasate inauntru, prin urmare eu eram deasupra lor si trebuia sa ma feresc cat puteam de bine de acel loc.

O muzica infernala imi acopera auzul. Si atunci am vazut ceva ce nu prea mi-a facut placere. Zici ca era noaptea retardatilor. Zbieraturile si gemetele lor puteau trezi si mortii. Frate, nu era nici un copac liber. La fiecare se aflau cate 2-3 adolescenti, in mod normal ai putea spune ca faceau dragoste, dar era prea putin spus ca amestecatura aia de betie cu sentimente si pofte se putea numi asa. Unul dintre ei se intoarce spre mine si gafaind ma intreaba daca vreau sa-i iau eu locul fetei suspendate de copac, mi se facuse greata si am plecat mai departe. Vroiam sa scap mai repede din infernul ala si sa ma prefac ca fusese doar un cosmar. Aratau exact ca niste zombii imbatati, nu imi era frica ca puteam pati ceva, deorece cred ca daca le dadeam un pumn erau deja in lumea viselor.

Era prea intuneric, nu recunosteam pe nimeni, incercam sa-mi pastrez calmul si cand in sfarsit reusesc simt ceva umed pe obraz. Ce scarbos... unu care trebuia dus la sapoca ma linsese. Ma sperii si ma impiedic de niste cabluri cazand in locul unde se aflau rampele pe o saltea, tipand cat ma puteau tine plamanii. Muzica se opreste si o lumina nu foarte puternica fu aprinsa. Acum toti retardatii se uitau la mine. Incerc sa ma ridic si sa ma scutur dar observ ca hainele imi erau cam sfasiate. Grozav Sakura, acum ce o sa te faci? Dintr-o data aud o voce dulce care ma striga. Imi intorc capul si observ ca e Sasuke cu o sticla de bere in mana, iar Naruto zacea aproape lesinat, se pare ca spre deosebire de brunet acesta era beat mort deja. Desi nu vroiam sa o recunosc m-am bucurat ca i-am vazut pe ei.

- Hei, copilo! Ai invitatie? se auzea vocea dj-ului care sa zic ca avea in jur de vreo 20 si ceva de ani.
- Pe bune? Iti trebuie invitatie pentru nebunia asta?
Il observ cum se incrunta. O Doamne, dau de belea, se vede ca face semn unor musculosi sa vina si sa-mi faca felul. Nici nu-i invinuiesc, adica nu cred ca politia ar fi prea incantata sa auda de asa "petrecere".
- Eu am invitat-o. Dar am crezut ca nu mai vine pentru ca mi-a spus ca ii era putin rau. Ma bucur ca ai ajuns! Sasuke imi zambeste parca incercand sa-mi spuna din priviri sa intru in joc.
Eram prea uimita ca ma aparase, asa ca dau doar aprobator din cap. Chiar ii eram foarte recunoscatoare, pana cand am auzit-o si pe asta.
- Hei lume, daca tot aveti de gand sa va holbati la fata, atunci va va prezenta un spectacol incendiar ca astfel sa se scuze ca va intrerupt din micile voastre afaceri.

Urletele huliganilor se auzea si din departare. Ceee!!!! Da ce sunt eu, o pitipoanca? Inteleg ca vrea sa ma ajute, dar zambetul ala pervers pe care mi-l arata, imi da de inteles ca abia asteapta sa ma umileasca. Dintr-o data se aude din nou vocea groasa a nesuferitului cu muzica.

- Atunci s-a stabilit. Vom avea un concurs. Pisicuta asta care nu stiu de unde vine si cum o cheama va concura cu irezistibilul nostru camarad care n-a pierdut in viata lui un astfel de joc, unicul Sasuke. Jocul va fi.... hmmmm....va veti misca corpurile pe ringul de dans in asa fel incat sa-l faceti pe cel de langa voi sa strige "Mamaaa!".
Din nou Ceeee! Ma uit la brunet si vad ca si lui ii picase fata. Totusi observ ca situatia nu e prea roz. Daca tot trebuie sa o fac atunci o sa ma asigur ca ii dau o lectie pe care nu o s-o uite. Ochii au inceput sa-mi scanteieze si asteptam ca sunetul muzicii sa ma poarte pe culmile cele mai inalte ale nebuniei si perversitatii.

Sasuke :

Se uita la mine si asteapta un raspuns. Ei bine, nu ma deranjeaza sa o vad cum se chinuie sa ma cucereasca. Astfel imi va fi mai usor sa castig pariul. Mai am vreo 5 zile si cred ca e momentul sa inceapa si distractia.

Boxele date la maxim ma zguduie pe dinauntru. Vantul bate puternic, iar sapca mea neagra imi zboara. Melodia incepe, hmmm Promiscuous, e chiar buna. Sa vad cum stie sa se miste pe ea, nu cred ca ma va impresiona, dar totusi sunt curios.

Imi prinde sapca. Se apleaca senzual... isi pune cu grija o mana pe picior si imi face cu ochiul, semn ca avea de gand sa ma doboare. Se ridica, inca avea mana pe sapca picioarele ei de felina incep sa se miste usor, pasind ritmat pe fiecare sunet. Cu capul in jos dar totusi agila defileaza spre mine cu incredere, un inceput bun e timpul sa prind si eu ritmul melodiei :

(Ce mai faci tanara domnisoara?
senzatzia pe care mi-o dai ma innebuneste
nu e voie sa te joci cu mine
oricum mi-am pierdut cuvintele cand am vb prima oara)

Ajunge in dreptul meu si se linge pe buze, dupa care se duce in spate, urcand cu mana la gatul meu masandu-l usor. Imi pune sapca la loc dandu-mi-o peste ochi si in urmatorul moment ma tranteste de un perete bagandu-si piciorul intr-un loc in care hormonii incep sa-si faca de cap. Va dati seama ce am simtit in momentul acela. Melodia ca si ea continuau sa ma inebuneasca :
(te asteptzi sa-ti dau ce vrei pur si scimplu
dar ma vei respecta o data ce-ai primit ce vroiai?
nu pot decat sa incerc,da-mi doar o sansa
care-i problema?nu vad nici un inel pe degetul tau..)

O trag usor punand-o pe ea la perete si incerc sa o sarut, dar ma impinge, se da peste cap, intinzandu-si picioarele lungi ajungand din nou in mijlocul ringului de dans.Imi arata fundul ca si cum m-ar invita sa il obtin. Promite multe fata se pare ca s-a schimbat mult. Felina asta cred ca ar putea sa ma satisfaca chiar foarte bine, ma intreb de cate prezervative o sa avem nevoie?

Sakura :

Vad ca e cam ametit, a vrut sa se joace cu mine? Inseamna ca trebuie sa se joace si cu focul. Continuam sa imi misc formele apetisante facandu-i semn sa se apropie. Mana mea se plimba de la sani spre fund si invers. Imi muscam putin degetul, asteptand sa ajunga langa mine... si in acel moment incepe refrenul. Ce sa mai astept sa vina el? Nu mai bine sar eu direct?
(fata promiscua
oriunde ai fi
sunt singur
si te vreau pe tine

Ma ridic si incep sa alerg .... simteam adrenalina care nu inceta sa-mi umble prin vene..

(baiat promiscuu
tu stii deja
ca sunt doar a ta
si-atunci ce mai asteptzi?
fata promiscua
ma exciti
stii ce imi doresc
si eu am ce vrei tu)

Acesta ma prinde de maini si parca ghicind ceea ce vroiam sa fac ma trage usor, iar eu alunec printre picioarele lui ajungand spate in spate.
Simt mainile lui cum ma ridica spre cer tinandu-ma de fund, iar eu incolacindu-ma in jurul corpului lui bine lucrat incep sa ma joc in parul lui matasos. Ii simteam caldura si respiratia proaspata.. mai ca imi venea sa strig eu prima "mama"... prima litera iesindu-mi pe gura, dar ma opresc la timp lasand sa iasa doar un simplu marait. El incepe sa zambeasca cu subanteles crezand ca mai are putin si ma inebuneste. O sigur! De parca atunci cand m-a luat in brate, mi-ar fi dat lovitura de gratie! Vezi sa nu!

Si in acel moment simt cum ma ridica si mai sus picioarele ajungandu-mi pe umerii lui si ma invarte sarutandu-ma pe abdomen...ahh asta chiar a fost buna, aproape ma topisem de atata fericire. Dupa care imi da drumul incet lasand ca corpul meu sa se prelinga de al lui. Ma concentrez asupra versurilor si ma gandesc la urmatoarea miscare.

(baiat promiscuu
hai sa ajungem la acel moment
pentru ca suntem pe drumul cel bun,
esti gata?)

Ma dau inapoi si incep sa-mi las fundul purtat de ritm. El vine langa mine, ma prinde de talie si incepe sa mimeze o scena plus 18. Se aud strigatele celor care stateau pe margine. Asta imi da curaj, nu ma las mai prejos. Il imping mai incolo dupa care asezandu-ma pe asfaltul rece, stand intr-o pozitie ca si cum as incerca sa fac podul numai ca spatele il tineam mai sus de maini, incep sa-mi unduiesc corpul in valuri. Iar zbieraturile alora incep sa se auda de 10 ori mai tare. Il privesc seducator si il vad cum isi musca buza de placere.

Sasuke :

Mii de sunete incearca sa-mi iasa pe gura dar nu o sa-l las pe nici unul sa evadeze. O trag mai aproape dorind sa-i simt sanii cum se lovesc de mine. Aceasta se intoarce imi da tricoul jos si incepe sa ma sarute de la gat in jos. WTF!!! Daca nu se termina melodia asta repede cred ca o sa cedez sau o sa inceapa sa imi curga sange din nas.

Sakura:

(te vreau alaturi de mine
la fel ma vrea toata lumea
baby,putem fi discretzi
lasa garda jos,nu tre sa stie nimeni
daca esti de acord,stiu un loc unde putem merge
drept ce fel de tipa ma iei?)

Baiatul asta nu stie cu cine se pune.Observ cum incep sa prind teren. Nu mai am mult si il fac sa cedeze. Ma uit la rampa cea mai de sus. Se pare ca si el face acelasi lucru. Zambim amandoi pervers, ma ia in spate sau mai bine zis ma intoarce cu capul in jos dupa care incepe sa urce spre rampa. Eu il strang de fund ca sa-l fac sa simta ceva, iar acesta mai mai sa pice din picioare. Incep sa rad zgomotos ca si cum si eu eram deja beata. Ajunsi in varf il trag de tricou pana la marginea rampei si ii spun cat de suav dar in acelasi timp marsav mod posibil:

- SPUNE-O!
- Dupa tine!

(nu fi rea,nu fi afrurisita
nu fi rau,nu fi afurisit
hey!nu fi rea,nu fi afurisita
nu fi rau nu fi afurisit
asteapta,nu insinuam nimic rau
dar parca te si vad goala in fata mea
simtind ca asta doresc sa-mi arati.
imi aratzi?
stii ce vreau sa spun
girl,sunt cam nebunatic,n-ar trebui sa-mi spui asta
incerc sa iti ghicesc gandurile)

Putin enervata il trag mai aproape muscandu-l de buza puternic. El isi pierde echilibrul. In acel moment simteam placerea si nebunia asa ca sarim amandoi in gol.
Nici nu-mi pasa daca ne rupeam gaturile. Totusi am avut noroc ca jos era o saltea deci impactul fu unul mai moale.
Ma simteam cam prost, pur si simplu nu vroia sa o spuna... haide omule, fa-o te rog fa-o, spune-o o data. Inchisesem ochii, iar glasul lui mirat dar in acelasi timp grozav de incantat se facu auzit:
-"Mama - mama" !!!

Sasuke:

Nu o sa va vina sa credeti ce am vazut. In timp ce cadeam am observat cum bluza i se rupe asa ca am desprins usor sutienul. Se pare ca era atat de emotionata incat nici nu si-a dat seama. Acum sta deasupra mea, iar privelistea pot spune ca e uimitoare. Chiar nu m-am putut abtine adica am vazut eu la viata mea multe, dar nici chiar asa plus ca sunt si naturali. Cuvantul acela blestemat ba chiar 2 mi-au iesit pe gura exact cand melodia s-a terminat. Fir-ar!
Toti adolescentii care au privit pot spune eu destul de excitati scenele, au inceput sa o strige si s-o laude pe rozalie. Ce mai, doar nu reuseste o fata in fiecare zi sa ma inebuneasca in halul asta, incat sa ma faca sa sar de pe o rampa.
Am pierdut recunosc, dar seara nu s-a terminat. Cine stie poate pana la sfarsitul noptii o sa castig premiul cel mare.


Sper ca v-am multumit cat de cat pe toate. Se putea si mai bine... nu zic ca nu am muncit putin, dar mai trebuie sa fac si niste chestii pe care mi le spune mama, deci am incercat sa-l fac cat de repede posibil :D
Astept pareri... sper ca nu v-am distrus toate visele....



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre ╰☆╮kattya96╰☆╮ in Sam 17 Sept 2011, 01:16, editata de 4 ori
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 15:36

Oh, god, nebunatico :>
Ce mai scene incdendiare plus ca acest jos a fost pur si simplu genial. Ma bucur ca Sasuke a cedat, iar Sakura a iesit invingatoare. Uh, dar ce mai capitol!!!
Crede-ma ca mie nu mi-ai distrus nici un vis, caci capitolul a fost perfect (exceptand cateva greseli de tastare carora nu le-am dat atentie).
Anyway, astept next cat mai curand si sper sa fie scene la fel de tari :> Spor la scris! Te pupacesc dulce:*


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 15:37

Mi-a dat sangele din nas lough
Nu am mai vazut next asa de pervers fat'o!
Deci mai intrecut pana si pe mine
Care fac hentai!!!
A fost cel mai tare next pe care le-am vazut luna asta lough
A fost prea tare!
Repede next!
Ce repedE?
Maine next de nu te mananc!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 16:10

cred ca voi suna la 112,perverso! good job ce tare!acum astept mai mult ca niciodata nextul ala,cred ca la noapte voi visa ficul asta,pupici in love


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 18:10

Wow.
Mama-mama.
Ce scene happy2
Daca mai continuai mult nu stiu ce faceam happy -glumesc
Deci pune next-ul ala mai repede
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 20:54

incendiar...pervers'o...imi plashe.. roll
oricum...sper sa mai fie scene deastea...si inca cum...
sper sa pui repede nextul dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 22:06

Mama mama.....:)) ce tare a fost capitolullllllll!!!!!

Ai niste idei genial de perverse!!

Imi place mult de tot!!!

Deabea astept sa vad ce o sa mai scrii!!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 22:38

Am aterizat si eu pe aici
Mamaaaaaa, sfanta macaroana ce tare a putut sa fie
mo luat cu caldurile lough
Deci a fost prea tare, mia placut mult de tot, vreau nexxxxttt neaparat
Te rog yo mult de toot
Ce de nu..plang sad


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 22:51

super mega ultra grozav este acest fic imi place la nebunie plus k l-ai facut pe sasuke sa spuna mama. faza a fost misto si oricum seara nu sa terminat . cum spunea sasuke. abia astept sa vad ce idei mai scoate capsorul tau pervers happy2 kiss
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 23:51

Ai de capul meu in love
Ce fic bestial !! a hug
Wai ce perversitate scumpoo ! Astazi m-ai uimit in totalitate huh?
Pfoai, te implor adu next`ul repede ca nu mi pot ! Te rog dulce ca o savarina :o3 !!
Wai nu mai am rabdareee ! Ai starnit tot extazul din minee lough lough lough
Te pup dulce scumpo si sa stii ca sunt cu ochii pe tine !





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 08:52

Mamaaaa!!! OMG iubire! Pervers`o!!
Deci, m`ai lasat..wow! Nici nu stiu ce sa spun...OMG..chiar ne`ai surprins intr`un mod placut..ei, mai mult decat placut.. :))
Deci, :O....ai de viata mea..bestial capitolul...si nu m`ai dezamagit iubire!
Deci, omg..inca sunt in soc..nici nu mai stiu ce sa zic..Nextul repede!
Pupici de la Losty kiss

OMG.. :)):O


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 14:11

waw chiar nu ma asteptam sa va placa=))). Mi-ati dat multa incredere in mine, dar astazi merg la tara :(( si nu stiu cand vin. sper sa o fac repede.
Deci sa lamurim cv mai inainte. Sakura a facut asta pentru ca era obligata pentru ca tipii aia erau beti si putina distractie nu strica. Insa ea nu are de gand sa se dea pe langa Sasuke cu scene din astea mereu. Ce crede el e alta, el incearca sa castige pariul, ei deocamdata nu simt nimic unul pentru alta. E pur si simplu o joaca. Nu o sa-l las pe nici unul mai prejos.. sa zic ca Sakura e mai tare sau ceva de genu. Deci o sa mai pun scene, dar deocamdata visati la asta =)). O sa mai fac ficuri din astea, dar acum am 2 si incerc sa ma concentrez pe ele.
V-am pupat, sper sa ma intorc repede si sa nu va dezamagesc :)



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 14:55

Iubire, si eu sunt la tara.. :P
Si o sa asteptam cat va fi nevoie.. :D
Dar...sper sa faci sa se infiripe ceva intre ei cat mai repede..da?
Pupici de la Losty..si have fun kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 19:37

Imi pare foarte rau, dar mi s-a stricat calculatorul :((( . Nu stiu cand o sa-l repar, dar am dat o fuga pana la o prietena sa scriu nextu. A trebuit sa aleg si am decis sa fac continuarea la ficul asta. Deci vreau sa va spun ca nu am stat degeaba. Mi-au venit o gramada de idei si nu o sa va vina sa credeti cum va reusi Sakura sa rezolve sau mai bine spus sa incurce lucrurile. Ideiile astea le-am scornit cu cea mai buna prietena a mea. Te iubesc Alllyna :X:X:X
Deci sa incepem..... :)
Inca ceva, nu stiu daca e asa de important dar maine e ZIUA MEA. Deci la multi ani mie happy2 kiss in love dance2 love dance1 dance 2

Capitolul 4 : Printre nori


Adolescentii urlau ca niste lupi flamanzi. Pot spune ca atmosfera devenise incendiara, cred ca nimeni nu se astepta ca marele Sasuke Uchiha sa piarda un pariu in fata mea. Ce e drept nu va fi singurul pariu pierdut de el saptamana asta, dar toate la timpul lor. Eu doar trebuie sa rezist si sa nu las tentatiile sa puna stapanire pe mine.

Imi fac curaj si deschid ochii. Ce sa vezi? Nesimtitul ala se uita destul de amuzat fluturandu-mi sutienul. Ceee!!! Ma uit la mine si imi dau seama de situatia jenanta in care ma aflam. Ii spun sa mi-l dea inapoi dar incepe sa rada, dand negativ din cap.

Ma ridic furioasa incercand sa-l conving, dar observ cum pramatiile se adunau in jurul meu cica sa ma felicite... da sigur, veneau sa se holbeze mai bine. Eram putin speriata.Trebuia sa gasesc ceva cu care sa ma imbrac. Deodata simt o mana pe picior, era Naruto care incerca sa se trezeasca si el din betie. Ii vad hanoracul alb si ma gandesc ca eu aveam mai multa nevoie de el, asa ca incerc sa il scot. Acesta incepe sa se zbata de zici ca vroiam sa il violez, iar eu bineinteles ca daca aveam mainile pe hanorac a observat si el panorama. Se holba ca nesatulul in timp ce a pus mana pe unul dintre ei. Ma infurii la culme dandu-i un picior acolo unde il doare mai tare inrosindu-ma ca un rac. Dupa ce m-am acoperit, am privit lumea ce se tot aduna, iar eu stiind ca intru intr-o nebunie si vazand ca el doar statea tolanit pe jos de ras, am hotarat sa nu las lucrurile asa.

- Ascultati-ma cu atentie. Prea-iubitul vostru "tovaras" a pierdut pentru prima data un pariu. Dar nu va faceti griji... ca sa va mai inviorati pierzatorul asta va va face cinste cu cate o lada de bere. Deci mergeti si serviti-va.
Incep si eu sa rad isteric ca astfel sa ii dau o replica dar il simt cum ma strange furios de mana. Dupa care cu o voce destul de serioasa, care sincer pe mine ma amuza imi zice:
-Cum adica sa platesc eu ce consuma aia?
- Asta este pentru ca nu mi-ai dat sutienul. Dar acum nu mai conteaza. Pastreaza-l ca un suvenir. Eu plec acasa!

Imi intorc capul, incercand sa-mi dau seama cum sa scap mai repede. Dar vocea lui care devenise dintr-o data dulce si protectoare ma roaga sa mai stau. Eu am incercat sa ii spun ca parintii vor fi ingrijorati si normal, putea el sa ma conduca acasa sau macar sa-mi spuna sa am grija? Nuuu...a inceput sa rada si sa-mi spuna ca nu stiu ce e aia distractia si ca atunci cand dau de ea o iau la fuga. Sincer m-a cam deranjat. In ultimii doi ani, am savurat distractia si bautura din plin. Numai ca eu aveam limite spre deosebire de ei. Plus ca in acel dans am lasat sa iasa toata nebunia din mine. Chiar m-am distrat! Desi nu simteam nimic pentru el, trupurile noastre au fost chiar la unison. Incepeam sa ma gandesc la toate scenele ce se petrecusera cu cateva momente inainte. Cum mainile lui calde ma mangaiau usor si cum buzele noastre aproape se unisera intr-un sarut. Sincer am vrut mai mult.... am vrut sa vad cum saruta... am vrut sa-mi dau seama de ce e atat de marfa.....am vrut sa traiesc ceva live, intens.... dar daca dansul acela nu a fost adrenalina pura inseamna ca eram foarte greu de satisfacut. Adica in ciuda imprejurarilor l-am facut praf, totusi vocea lui continua sa imi sune in cap :

- Si vrei sa spui ca eu trebuie sa suport costurile doar pentru ca faci tu fite? Scuze pisicuto, dar va trebui sa-mi dai mult mai mult ca sa-ti fac pe plac.
Sa-mi faca pe plac? O nu, a facut-o! A reusit sa ma infurie, nu i-a ajuns lectia de mai devreme. Vrea sa ma cunoasca cu adevarat? Atunci hai sa-i arat ce inseamna adevarata distractie.
- Bine, desteptule, ce zici de inca un pariu? Care dintre noi bea cel mai mult. Cine cedeaza primul plateste tot ce natangii astia au consumat!

Nu stiu ce imi venise. Nu aveam nici un ban, iar pentru mine pariurile astea erau destul de periculoase. Plus ca daca ma imbatam nu mai eram sigura de ceea ce faceam si s-ar putea ca maine dimineata sa ma trezesc goala langa el intr-un tufis. Totusi il vad cum rade satisfacut. Se vede ca si el se gandea la aceasta posibilitate. Nu sta mult si accepta. Dar nu stiu cum, un tampit auzise ce am vorbit si ii cheama si pe restu spunand ca se face un concurs de baut. In urmatorul moment se facuse un cerc mare, erau in jur de vreo 50 de persoane, fete, baieti, Domnu stie, eu sincer nu puteam sa-mi dau seama. In mijloc erau vreo 15 lazi de bere si un asa zis arbitru. Jumatate dintre ei erau beti, dar totusi eu eram fata. Cata bautura puteam sa suport. Plus ca nici Sasuke nu era beat, deci aveam putine sanse sa-l inving.

- Nu conteaza cine castiga dintre ei. Noi avem regulile noastre. Daca cazi inaintea mea, pregateste-te sa-ti scoti banii din buzunar.
Acesta incepe sa ranjeasca....
- Vei regreta acest pariu, stiu prea bine ca nu ai nici un ban la tine. Asa ca va trebui sa platesti altfel.... incepuse sa rada destul de tare.
Miza era prea mare. Mi-am dat seama imediat de modul in care avea de gand sa ii platesc. Oricum am intrat in asta si trebuie sa ies cu capul sus. Sa ma culc cu el nu era deloc o optiune. Mai bine imprumutam bani de la mafie si tot plateam.

Jocul incepe.... Eu nu am de gand sa pierd......Dar stiu sigur ca nu o sa castig!
Il aud pe dj cum striga "Primul pahar". Nu a fost prea greu, se pare ca era chiar buna berea. Ma uit in jur, vreo 4 cazusera deja. Sasuke se uita indiferent la paharul din mana lui, iar Naruto urla de mama focului la unu care era deja mort.

Dj-ul continua "Al 2-lea" , " Al 3-lea" si tot asa pana am ajuns la "Al 20 -lea". Simteam cum totul se invartea rapid in jurul meu. Deja imi venea sa vars, mi se parea prea mult. Dar Sasuke nu avea nimic. Astepta ca arbitrul sa continue. Naruto si el se tinea destul de bine, incepuse sa danseze pe acolo, cat despre restul, ei bine mai ramasesera dintre cei pe care ii cunosream Neji, Choji, Sasori, Gaara, Temari si Konan ... a nu stai saraca a cazut, oricum mai erau in jur de 20 de adolescenti. Inghiteam din ce in ce mai greu, paharele se goleau, iar stomacul imi era dat peste cap.

- Deja nu mai poti pisicuto? se auzea vocea lui care devenise enervanta.
- Musca-ti limba si pregateste banii, papusel!

Il vad pe Neji cum se pregateste sa vomite si incep sa ma simt mandra. Adica Neji nu era un orisicare. Ma ridic incercand sa ma tin pe picioare, dar nu prea reusesc si cad in bratele lui Gaara. Ma apropii tot mai mult de buzele lui si incep sa-l sarut. Nu stiu ce era cu mine, dar simteam ca trebuie sa scap de greata aia care nu ma lasa in pace. Baiatul nu a refuzat, dar dupa ce am terminat cu el, il vad cum cade lat la pamant. E adevarat ca il zgaltaisem cam mult, deci era ceva firesc. Ma uit din nou la Sasuke... si el de abia isi mai tinea ochii deschisi. Incep sa urlu ca o disperata spunandu-le la toti ca imi este foarte cald. Il aud pe arbitru cum striga "Al 35-lea pahar" . Il dau pe gat intr-o secunda dupa care ma indrept spre el, ii iau tricoul care avea un craniu mov pe spate, ma dezbrac de hanorac spunand "Sunt 100% naturali", dupa care ma imbrac cu tricoul. Choji inca mai tragea la pahar, dar cand ma vede se ineaca si incepe sa vomite. Destul de scarbos, ii arunc hanoracul peste cap ca astfel sa nu il mai vad si incep sa sorb din "Al 36-lea pahar". Naruto devenise dintr-o data la fel de vesel ca mine. Incepem sa ne tinem de gat unul pe altul si sa cantam "Pusca si cureaua lata/ Ce tampit e Sasuke cateodata".

Cred ca si ala era deja destul de beat deoarece radea si ne aproba spunand sa i se dea urmatorul pahar. Arunc o privire spre concurenta, nici nu observasem cum amaratii aia zaceau pe acolo. Mai ramasesem eu, Naruto, Sasuke si inca vreo 5 tipi drogati rau de tot carora nu le puteam vedea fata. Dupa ce il bausem si pe cel de-al 39-lea incerc sa ma ridic dar aterizez intr-un spagat. Naruto se impiedica de mine si saracu dus a fost. Acum eram la numarul 40. Sincer nu credeam ca o sa ajung pana acolo. Dar simteam ca nu mai pot sa beau nici unul. Facusem ochii cat cepele vazand paharul care mi se paruse ca se facuse si mai mare. Mana imi tremura de-a binelea. Il duc la gura, incep sa beau. Dar imi venea sa vomit. Era clar, atinsesem limita. Doar o minune, mai putea sa ma salveze. Il vad pe brunet cum se stramba. Dj-ul ma avertizeaza ca trebuie sa beau. Nu imi amintesc prea bine, dar stiu ca i-am zis o injuratura de aia frumoasa. Naruto se pare ca o aude si incepe sa rada foarte tare dand din maini si din picioare. Nu stiu cum a reusit sa-mi loveasca paharul. Tot lichidul scurgandu-se pe pamant. Toata lumea se uita acum la Sasuke care vomita, dupa care intorcandu-si privirea catre mine si paharul meu gol si striga " Al 41-lea". Da ce? Crezi ca ma mai interesa? A pierdut el si asta era tot ce conteaza. I-am zis tapitului de Dj sa-si bea el paharul aruncadui-l in fata dupa care ma intorc cu spatele.

Muzica incepu sa rasune zgomotos, eu radeam prosteste spunand la toata lumea ca Naruto era cel care facuse toata treaba. Nu stiu de ce nu am tacut, probabil pentru ca eram prea beata. Totusi se pare ca nimeni nu ma lua in seama. Cred ca era in jur de 3 noaptea. Incerc sa ma ridic, dar vazand ca nu reusesc ma tarasc spre brunetul care era intins in fata mea. Am incercat sa-i spun ca trebuie sa plateasca, dar vazand ca nu reusesc si probabil din cauza ca bautura ma afectase destul de tare, il sarut ca o nebuna. Acesta imi raspunde, limba lui incercand parca sa-mi ajunga pana in gat. Bratele lui ma trageau usor dar cu forta mai aproape de el. Mainile mele se jucau in parul lui in timp ce incercam sa-mi mangai corpul de cel al brunetului. Incepem sa scoatem niste sunete destul de ciudate, el imi da tricoul jos. Saruturile ajunsesera de la gat la sani si tot asa pana la elasticul de la lenjeria mea intima. Da ce? El credea ca nu sunt cat de cat treaza? S-o creada el, vroiam doar sa experimentez macar un sfert din ceea ce ar fi trebuit sa se intample. Incercam sa-mi dau seama de ce era numit o bunaciune. Nu stiu daca din cauza betiei, sau poate chiar era real, oricum stiam ca daca vreodata vroiam sa fiu satisfacuta gasisem persoana potrivita la care sa ma duc. Ma dau inapoi, punandu-mi degetul pe buzele lui si ii zic:

- In visele tale!
L-am vazut zambind spunandu-mi ca in curand voi fi a lui. Dupa care nu imi mai amintesc nimic.


O voce stridenta si suparatoare, mi-am intiparit-o in minte ca fiind a Dj-ului se face auzita :

- Scularea mumiilor, e timpul sa va tarati in grotele voastre!

Soarele ma mangaia blajin incercand sa ma trezeasca. Capul imi plesnea de durere si ma simteam foarte obosita. Incerc sa-mi dau seama unde ma aflu, dar nu reusesc decat sa disting figurile adolescentilor, care se impleticeau in drumul lor spre casa. Eu eram intre Sasuke si Naruto. Nu stiu cum de ii tineam pe amandoi in brate. Incerc sa le spun sa se trezeasca, dar nu are nici un efect. Enervandu-ma le dau cate un pumn in cap, acestia sar in picioare ca arsi. Dupa ce isi dau seama de imprejurari se uita la mine, si incearca sa ma ajute sa ma ridic. Punandu-mi mainile in jurul gaturilor lor incep sa ma tarasca spre casa. Eram inca destul de beata asa ca nu reusisem sa scot nici un cuvant. Nu mai intelegeam ce e cu mine si nici nu aveam de gand sa aflu. Ajungand in fata portii, ma rezem de gard. Le fac un semn cu mana si le spun sa plece. Acestia se tineau unu de altu si incercau sa vada drumul mai departe. Eu ma tarasc pana in pat si adorm fara sa ma mai gandesc la altceva.


Scuze ca e scurt. Dar nu am timp sa fac unul mai lung. Sarea si piperul o sa vina mai tarziu. Pana atunci, va trebui sa ne multumim cu asta. happy



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre ╰☆╮kattya96╰☆╮ in Sam 17 Sept 2011, 01:19, editata de 4 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 19:56

Ce tare-tare-tare!!!!!!!!!!E si pervers,supeer,dar tu stii de cand am asteptat nextu?Oricum daca ti s-a stricat calculatorul e innregula dar sper ca nextul sa apara mai repede pupici in love


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 20:22

A fost foarte foarte tare
Mi-a placut la nebunie
Foarte pervers
Yumy
Adu mai repede nextul
Foarte repede!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 20:40

,,Pusca si cureau lata/ Ce tampit e sasuke cateodata" Am murit de ras la faza asta pe bune=))Deci cred k vrei sa ne ucizi cu atata ras. nu mai pot nici sa respir la cat am ras lough .deci ms mult k ai ales sa pui continuarea la asta si iti zic de azi ,,La multi ani" pt maine happy2 . Iti doresc sa ai numai succese in viata si sa ti se indeplineasca orice dorinta. oooooo era sa uit, iti mai doresc ca acest fic sa se termine cat mai tarziu happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 23:01

Wai un nou capitol grozav , de la o fata minunata in love
Ce maa bucur ca ai aduc Nextul scumpii kiss
Ii seara tarziu si vrei sa trezesc vecinii de la etaj cu rasul isteric ? lough lough lough
Bine ca te-ai dus la prietena ta , ca altfel nust ce faceam de nu aducei nextul biciuitor
Si ce-ti faceam de nu punei continuarea la ficul acesta biciuitor [Rawwwr ] !
Sunt iarasi in culmea extazului tu fatuka ! Cum se poate asa ceva .. ?
P.S: Adu Next Chapter ca daca nuu . . biciuitor , Sunt iarasi cu ochii pe tine !





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 00:36

Bestial :x
Omg, ce perversa poti fi:x
Te iubesc :X
Doamne cat de tare a fost capitolul, nu doar asta, toate. deci le ador.
Nu pot sa cred ca Sasuke a pierdut deja 2 pariuri in fata unei fete =]]
Anyway, adu next repede :o3
Kiss and Hug !

P.S : La Multi ani ! :x


I had to break myself to carry on.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 08:08

Ce tareeeee, cred ca asta e ficul meu preferat!!

E geniaaall!!

Mi-a placut la nebunie!!....

in love good job dance1 dance 2 lol damn! lol damn!

Deabea astept next-ul!!!!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 09:43

OMG iubire? :O
Ce`i facut? Ai creat un super-fic! in love
Atata perversitate..iooii :x
Deci, chiar am nevoie de neeext!
Pupici de la Losty kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 10:58

Mi-a placut mult pentru ca e pervers si mie imi plac asa! happy2
Te rog eu mult fa-ne un cadou de ziua ta si pune next-ul lough
Pupici! Il astept! kiss
SI LA MULTI ANI! kiss la multi ani! friends dance 2 beer2


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 12:55

huh? OMG!!!! huh?
M-ai omorat, is pe culmile extazului, Doamne, esti nebuna! Deci cu cat citeam mai mult cu atat ziceam de mai multe ori WTF???!! Vai deci nu mai pot, cred ca explodez aici, imi da si mie sangele pe nas! lough Adu repede nextu` ca nu mai pot.

Si LA MULTI ANI! la multi ani! kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 14:50

La multi anii Katty la multi ani!
Sper ca tu aduci bautura , da ? friends
Imi nenumarate ficuri care imi plac ,dar tu mai dat se spate:love:
Cum a zis Yumz,ne pui nextul de ziua ta :o3 ? dap !
Te kiss scumpii si inca odata iti urez: la multi ani! to yù !





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-