Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 01:40

deci nu pot sa cred !!! doamneee ma uimesti copiluleeee
in special replica de la sfarsit :O WAW !!!
imi pace suuuper muuult ! il ador , iubesc !!!
vreau nextttt cat mai repededede !!

Cu drag sufletel ,
Teo ;) te-a puuupacit :* :* :*
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 08:14

Bună, Kattya! Îmi pare rău că n-am trecut mai devreme, însă n-am văzut capitolul. Oh, Doamne... Cine se bate pentru Sakura? Este premiul cui? Cine se bate pentru ea? Ei doi şi Mascatul? Doamne, iartă-mă, ideea cu Punctul Mort a fost genială, cred că ştii şi tu asta. Oh, iar acum e suspansul... Dar titlul capitolului, Un final fericit, mă face să cred că chiar va fi un final fericit. :)) Aştept următorul capitol, spor la scris şi multă inspiraţie!



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 18:05

Da stiu am intarziat cu o zi, dar am incercat sa-mi fac timp. Uite capitolul. Multumesc tuturor celor care citesc kiss

Final fericit? - Partea aIIIa
Sasuke pov.


Acum chiar ca ma enervase la culme. Cum putea sa spuna, ca rozalia este doar un simplu premiu? Incepea sa mi se urce sangele la cap si imi venea sa las ca furia sa ma domine de-a binelea. Totusi, simt mana calda a blondinului pe spatele meu si starea de nervozitate parca a disparut. Il privesc din nou pe mascat, asteptand sa vad ce mai are de spus:

- Aceasta micuta telecomanda va decide ce se va intampla cu noi toti. Daca apas butonul rosu, voi declansa numaratoare inversa a unei bombe capabile sa arunce in aer intreaga vila.

Ce? Nu!!!!! Incerc sa il opresc, dar prea tarziu, a apasat deja! Ce are de gand mintea asta diabolica, sa ne omoare pe toti? Oare nebunia lui, e pe atat de mare incat sa-l aduca in starea de a se sinucide? Inspaimantat, vad cum din tavan coboara incet un ecran mare 3D, ce afisa un sir de numere descrescatoare – aveam fix 5 minute. Ma intorc sa-l injur, strangand din pumni atat de puternic, incat simteam cum unghiile imi strapung carnea. Insa, plecase deja. Acum aud doar rasul lui malefic si pasii care se departau din ce in ce mai mult de mine, bineinteles Sakura era cu el de asemenea.
Incerc sa-mi potolesc furia, de aceea trag mult aer in piept. Cand ma uit la ecran si vad 4:30, ma infurii si mai tare. Doua lucruri erau clare: 1. nu puteam sta pe loc si 2. ori il gasim pe mascat, ori dezactivam bomba. Din moment ce n-am facut asa ceva in viata mea si nici macar nu stiu unde sa o gasesc, aleg prima varianta. Naruto era deja pregatit sa fugim spre tuneluri, asa ca il urmez indeaproape. Era de la sine inteles ca si mascatul tot pe aici a luat-o, de aceea grabesc pasul.

In fata se afla la treapta a 2a si am sarit prin ea fara sa ma gandesc. Toata noaptea am colindat coridoarele astea, sper sa se fi prins vreo informatie de mine. Il opresc pe blondinul care voia sa-si continue drumul, stiind ca trebuie sa-i spun si lui tot ce stiu despre acest loc. El isi indreapta spatele amortit si imi face semn sa continui:
- In primul rand, am descoperit pe pielea mea ca peretii sunt mobili, aici harta lui Kiba nu ne este de niciun folos. In al doilea rand, nu putem merge decat pe unde sunt lampile aprinse, doarece fara ele nu se vede nimic.
- Deci sa inteleg ca trebuie sa ne dam seama cum se misca peretii si cand se aprind lampele.

Aprob masinal din cap. Ma uit in jur si imi aduc aminte ca data trecuta am luat-o prin stanga, insa ca sa vezi, in locul acestui drum se afla acum un zid, iar luminile in partea dreapta erau stinse. Doar lampa de langa noi licarea molesita de umiditate si aer inchis. Gandindu-ne in permanenta la timp am inceput sa apasam pe fiecare caramida, sigur una dintre ele avea sa fie cea corecta. Insa fara rost, trecusera deja 20 de secunde si inca nu gasisem nimic pe pereti. Asta inseamna ca nu putea fi decat pe podea. Bineinteles, eu nu atinsesem perete prima data, dar ei tot se miscau – asta insemna ca trebuia sa fac tot ce am facut si data trecuta. Am inceput repede sa calc in jur si bingo, vad cum zidul dispare si reapare in spatele nostru. La departare se aflau niste luminite aprinse, ala trebuie sa fie mascatul!

Incepem sa alergam in acea directie si observ cum lampile se aprind inaintea noastra, deci asta e. Sunt bazate pe senzori, bun! Ma intreb cat timp mai avem? Gafaiam din ce in ce mai tare si capul imi plesnea de durere. Nici nu ma mir, l-am cam suprasolicitat zilele astea.
In fata noastra apare acea bifurcatie. Data trecuta eu alesesem partea stanga, insa Sakura ma facuse sa merg prin dreapta. De data asta merg pe unde am spus eu. Il strang pe Naruto puternic in brate, stiind amandoi ca aici trebuie sa ne despartim. Il mai privesc pret de 2 secunde dupa care ma afund in abisul din fata mea. O sa fie bine, daca amandoi vom reusi sa ajungem la capat, poate ii putem inconjura.

In spatele meu totul devenise negru, nu mai era cale de intoarcere, insa mi se parea ca ma afund din ce in ce mai mult intr-un abis. Deja picioarele ma lasau si nici nu aparuse vreo luminita? Sa fie asta drumul gresit? Putin dezorientat, incetinesc pasul dar nu ma opresc. La un moment dat, in fata mea apar niste scari. Tresarind la vederea lor, apas cu piciorul stang pe prima treapta ca sa ma asigur ca nu e vreo capcana. Observand ca este in regula si urc cu prudenta, pana simt ca parul meu atinge ceva. Ma uit in sus - aici e capatul drumului. Imping cu putere, dar n-are niciun efect, asa ca cotrobaiesc dupa un buton. L-am gasit rapid in partea dreapta intr-o gaura ascunsa. Ca sa vezi, incep sa ma pricep la asta. Deschid usor trapa, si lumina orbitoare de la candelabrul de deasupra mea imi intepa rautacios ochii. Urc pana ajung cu picioarele pe podea. Raman uimit vazand ca un covor persan rosu acoperea o gresie alba, stralucitoare, in timp ce peretii albi dadeau senzatia unui infinit - parca aceasta camera nu avea margini. Nici un tablou, nici un alt decor, cu exceptia geamului fumuriu din partea stanga a incaperii, care acoperea o treime din perete. In mijloc se afla de asemenea un panou. Ma apropii de el si inghitind in sec la vederea celor o suta de butoane ( cu aproximatie). Unul dintre ele se remarca prin faptul ca era chiar in centru, era rosu si mai era si cel mai mare dintre ele. Ma simteam ca in desenele animate, dar am apasat cu o oarecare teama pe el. In urmatoarele secunde, in fata mea un proiector a materializat imaginea unui obiect ce parea a fi o bomba gigantica. Gura mi se deschide larg, nevenindu-mi sa cred? Ce tehnologie era aceasta, nu mai vazusem asa ceva?!

Dintr-o data se aude un scartait, ma uit in spatele meu stiind ca pe acea trapa nu putea intra decat o singura persoana. Mascatul ajungand la nivelul meu, isi scutura tacticos hainele, dupa care o ajuta si pe Sakura sa urce. Aceasta ii da una peste mana, semn al independentei sau mai degraba al dezgustului fata de cel care se presupunea a fi un gentilman. El zambeste putin iritat si-si intoarce privirile spre mine. Dar nici ca-mi pasa, eu o sorbeam din ochi pe rozalie. Voiam sa vad daca e ranita, obosita, stresata. Doream sa stie ca tot ce a ramas in mine este numai pentru ea si ca nimic altceva nu mai conteaza. Chiar in momentul in care si ea imi intorsese o privire dragastoasa, vocea iritanta a mascatului se face auzita:
- Of, bietul de el! Trebuia sa ramana de partea mea, acum e mort!

Dintr-o data revin cu picoarele pe pamant. Despre ce vorbeste. Privirea ii era atintita spre tavan de parca ar fi uitat ca nu este singur in incapere. Cine sa fie mort? In cladirea asta nu am mai ramas decat noi trei si … NARUTO! O Doamne, doar nu vorbeste serios, nu mi-as ierta-o. Viseaza, se inseala, ma minte! Care e varianta corecta? El nu poate avea dreptate!

Ma infig cu mainile in gatul lui, zbierand. Ii cer sa-mi dea o explicatie. Sakura era deja trantita pe jos si plangea. Ii auzeam scantecele si ma abtineam sa nu incep si eu sa plang. Aud rasul lui dezgustator, nu ma pot abtine si imi rasfrang toate puterile spre pumnul ce avea ca tinta fata lui. Capul i se intoarce la 90 de grade, dar ramane in picioare. Isi ridica mainile pentru a-si verifica maxilarul, dupa care continua:

- Ce? Nu suporti adevarul? E MORT! El a ales partea stanga, tu pe cea dreapta!



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 19:06

Prima. (D) Asaaa.. deci actiunea asta.. ma omoara! Nu stiu cum de reusesti sa ma tii atat de mult in suspans, cum ma faci sa vreau sa citesc in continiare. Ma rog sa fie un capitol lung, fara sfarsit, insa orice lucru bun are si un sfarsit, nu-i asa? Da, din pacate asta-i adevarul. Ei bine, cert este ca m-a captivat ficul, iar acest apitol a fost ca cireasa de pe tort. Cum adica a murit Naruto? O lasi pe Hinata singura? Sau ai tu vreun plan cum sa il scapi teafar? Nu, de fapt nici nu ma voi gandi la vreo solutie, o sa te las pe tine sa ma luminezi. Astept cu nerabdare nextul. Spor la scris si multe, multe idei pe viitor. te pup. :*


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 19:56

Hey,
Ce capitol incantator.Cum sa moara Naruto?.Nu vorbesti serios nu?.
Imi place mult cum ne ti pe toti cu inima in dinti.
Doamne,abia astept urmatorul capitol.


Pana la urmatoarea intalnire Anky de kiss





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Ameli.
Chūnin
Chūnin
Ameli.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhere.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 725
Puncte : 797
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : gym
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata la fel.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 21:28

insfarsit am ajus si eu aici :)) Imi place muuult ficul tau ! :x Te rog mult sa ma anunti cand pui nextu ! :o3


 

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 2zj95ix
Sus In jos
ParkRanGi
Genin
Genin
ParkRanGi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
acebook acebook : https://www.facebook.com/ran.gi.5?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 63
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc multe fanficuri,sa ma uit la anumeuri
Stare de spirit Stare de spirit : in love :X

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 00:31

Buna,ti-am citit ficul si este de-a dreptul G E N I A L(as spune lucrul asta de 1000 de ori) in love .Daomne sper totusi ca Naruto sa nu fie mort si toti sa iasa cu bine din casa mai putin mascatul evident.Te rog daca vrei sa ma anunti cand pui nextul(care sper sa fie cat mai curand), ard de nerabdare.Bafta la idei! rainbow :\


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Lovesasusakusasusaku311

~ Love will never die, no matter how far you are from your half,
you will meet one day and no one will be able to separate ~


My fanfic: O frumoasa povste de dragoste https://sasu.forumgratuit.ro/t8418-o-frumoasa-poveste-de-dragoste
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Mar 15 Ian 2013, 16:10

Hey dap ! Imi place mult cum decurg lucrurile si imi pare rau ca nu am comentat mai devreme. Nuu ! E imposibil ca Naruto sa fi murit, nu se poate ! Si la sfarsit de ce mascatul a zis ca blondul a ales partea stanga iar Sasuke cea dreapta ? Nu era invers ? Sper sa reuseasca sa dezactiveze bomba sau sa fuga in timp... apropo de acesta, a cam trecut timpul, nu cred ca mai au mult la dispozitie. Oricum, spor la scris, astept next-ul si te pup kiss


Ultima editare efectuata de catre *Jellyfish* in Lun 04 Feb 2013, 20:35, editata de 1 ori
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Vin 18 Ian 2013, 18:39

Vai nu pot sa cred ca am ajuns asa tarziu la ficul tau crying ...este superb.....si ceee????nu vreau sa moara Naruto...si cine vantul ii mascatul ala???........Sper sa scape cu viata ...cei trei adica Naruto Sasuke si Sakura puppy eyes ....mascatul poate sa explodeze in propia lui vila daca asta isi doreste evil devil mua ha ha evil devil mua ha ha .....
Dak te rog ai putea sa ma anunti de next...Mersy kiss ....Spor la scris..si..
~Sayonara~


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 13:21

Deci , imi place foarte mult ficul tau .. Ideea e foarte originala .. Si e si foooarte lung ficul... Adica 42 de pagini .. Super tare !!.. Si apropo , chiar daca nu am lasat comm pana acum nu insemna ca nu ti`am urmarit ficul ... Oricum , bafta in continuare.. Astept nextul !! Bye honey !!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 575281br5nqkcttj
Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 19:47

Ohh..Intr-o zi l-am citit pe tot atat de mult im place..
Sper ca Naruto sa nu fie mort.. ingrijorat
O sa faci si sezonul 2 caci am vazut ca acesta e pe terminate din cate zici tu..
Oricum sper sa aduci continuarea repede..
Spor la scris :)


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 23:23

Omg capitolul a fost bestial:XVreau repede nexttt:X:XSper ca nu a murit Naruto:(((
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 21:36

Aaaaa! Câtă acțiune... cât suspans... câtă dramă huh?
Cum de am putut pierde asta fără să-mi dau măcar seama. nervi!
Mai întâi de toate, bună, Katty! a hug
A trecut ceva timp de când nu am mai dat pe aici, corect? shy
Hehe, să nu crezi că ai scăpat de mine chiar dacă nu ți-am dat com la 2 capitole. heh
Ei bine, ce pot spune e că ficul ăsta îmi încântă privirea. what?lol!
Mi-ar place să am un fic ca al tău atât de bine gândit și compus... Pot să-l fur? puppy eyes
De fapt.. mai bine nu... Aș strica toată munca ta. can\'t see !!!
Well, să nu facem off-topic, vreau să-ți zic că-mi pare rău că ficul mai are puțin și se termină crying
Ceea ce ai tu aici este o adevărată artă, prin urmare, să nu renunți la ea! dap !
Mi-au plăcut mult capitolele astea în care Sasuke se gândea de fiecare la un plan rațional. rusinos
Pur și simplu, rămân uimită cum ai putut împleti tot și așterte pe hârtie, cum s-ar spune. think
Mă bucur nespus că nu te apuci de un capitol dacă nu ai un plan bine gândit și apreciez mult. good job
Sper ca Naruto să nu fi murit în cele din urmă și să i se mai poată face ceva... very sad
Abia aștept să văd cu ce ne mai surprinzi. Te rog să mă anunți când pui următorul next. happy2
Dacă îmi vei da pm, voi primi un mail care mă înștiințează de el. Eu nu prea mai stau mult pe forum din cauza școlii. unsure
În fine. Îți urez spor la scris și la școală. See you soon. Te-am a hug Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
TeoLina
Academy Student
Academy Student
TeoLina

Sex : feminin Localizare Localizare : alba iulia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,schitatul
Stare de spirit Stare de spirit : optimista

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Mier 10 Apr 2013, 10:13

Katia, draga ! Unde e capitoluul ? waiting De vreo 2 luni nu ai mai postat! Nu am niciun drept sa ma leg de tine ca mi-esti draga kiss si ca pana acum nu am mai comentat... nervi! Oricum, cheama inspiratia!! please [i]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 09:52

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 26 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 26 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-