Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 00:05

OH MY GOSH!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 385627 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 1733309228 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 962758
deci mie nu-mi vine sa cred!!! :O:O:O
doamneee !! esti uimitoareeee , incredibilaaaaa , un GENIUUU !!!! iti spun
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 348112
deci pe mine ma surprinzi de fiecare data , ma simt atat de bine , este atat de bun acest "drog" :x , si sti ca drogurile te fac sa vrei ma mult si mai muuult si mai muuuuuuultt ... Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 665748
Deci eu nush ce o sa fac pana aduci next-ul placerii mele :(( :x
Dupa ce am citit tot capitolul , am ramas cateva momente sa-mi revin din soc , frateeeee talentul tau este iesit din comun
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 385627 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 385627
nu mai am cuvinte , m-ai redus la tacere '-'


cu dragoste al tau sufletelll ❌x:*:*

Teo ;) te-a pupacitttt kiss*:*
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 17:38

Aww cat de dragut puppy eyes... I s'a intors soarta lui Sasuke =)) dar totusi, imi pare rau. Cum de a ajuns in aceasta situatie?:| .... Of of.... Vreau nextul si scz ca nu am trecut mai devreme puppy eyes. Spor la scris si la idei :D


Mely a trecut pe aici!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 10:17


Hey Hey Hey
A venit si intarziata happy2
Scuze ca nu am mai trecut pe aici de mult timp, dar crezusem ca il inchizi puppy eyes Foarte bine ca il deschizi. Deabia asteptam asta. Asa deci Sakura zici ca e posedata. Nici nu o mai cunosti. huh? Si bietul Sasuke a venit aici pentru ea si ea ii intoarce spatele. Sau Sakura are o idee sa ii scoata de acolo well? awesome right? . Anyway Sasuke o sa ii scoata pe toti din asta rock Ce ma enerveaza mascatu asta.... Anyway eu vreau nextul, si repede daca se poate. puppy eyes Sa ma anunti te roog si pe mine. Nu vreau sa mai pierd inca un capitol din ficul tau frumos.

>>> Pupici kiss <<<


.:。✿*゚’゚・You can fall in the water*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・You can fall off a tree *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・But the best way to fall *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Is to fall in love with me*゚’゚・✿.。.
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Wi4ojd

.:。✿*゚’゚・You know I love you, You know I care*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Whenever you need me, I will be there*゚’゚・✿.。.
Sus In jos
Steluta
Genin
Genin
Steluta

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 13:18

Hey.....eu sunt noua pe forum.>.< Si m-am gandit sa-ti comentez ficul Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 2843714615 L-am citit cap coada si ce pot sa-ti spun .......Este minunat ,extraordinar Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 1733309228 Il ador

Sa aduci next-ul cat mai repede posibilNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 836813
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 14:51

Hey,scumpa! happy2
Am trecut si eu pe la fanfic-ul tau si pot sa-ti spun ca am ramas like michael jackson
Imi pare rau ca abia acum dau com, rusine sa-mi fie biciuitor
Este grozav, magnific, superb, nu am cuvinte. Spor la idei in continuare si astept nextul cat mai curand
Dany te-a pupat kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
YoYo
Academy Student
Academy Student
YoYo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La calculator :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita :|

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 21:41

Deci...Ce sa spun despre fic?E...e...genial(la fel ca Shikamaru heh)Oricum,am ajuns sa iubesc povestea ta.Abia astept sa vad cum vor scapa din problema asta(daca scapa),sa vad daca Saku se preface(desi nu cred)sau, macar, daca Sasuke o aduce la normal si mai ales ce idei iti mai trec prin cap.So...daca nu aduci nextu' repejor eu...eu...o sa kboom
Sa nu ne lasi sa murim de nerabdare.... please


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Be-free-birds-photography-sky-Favim.com-575687_large


Ultima editare efectuata de catre tweety in Dum 15 Iul 2012, 21:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 01:24

Scz pt ca am venit asa tarziu!! Chiar imi pare rau!! Ficul e grozav ca intotdeauna!!
Nu imi vine sa cred ce se intampla !!
Ah, ce l-as bate pe mascat!!
Sper ca Sasuke sa scape si sa o ia pe Sakura in siguranta. Sper ca mascatul sa nu apuce sa le faca nimic celorlalri. Nu imi vine sa cred ce intorsatura au luat lucrurile. Ador ficul !!!! Imi place mult !!! Scumpa sper sa aduci nextul repede pt ca moor de nerabdare !!!
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 21:51

RESPECT!! jos palaria in fata e super jmecher ficul...ieri am stat pana la 3 dim ca sal citesc cat mai repede lough oricum pune next cat mai repedae si anunta-ma daca ai timp please
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 00:38

esti un geniu. un mic geniu diabolic.........................................pe care il iubesc. nu pot sa cred cat de ingenioasa poti fi. ce ingenioasa. mega geniala. cum pot sa iti vina atatea idei, pereti mobili, scari capcana, tuneluri secrete. esti geniala. iubesc logica si chestiile de-astea de detectiv. m-ai nimerit. imi imaginez k saku e terminata dupa ce a vazut casetele dar trebuie sa isi de-a seama de adevar. abia astept nextul si ma bucur din inima ca ai revenit. in love


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 14:04

Ca de obicei esti uimitoare! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 962758
Pe tine imaginatia nu te paraseste niciodata asa ca nu se putea sa nu-ti iasa niste capitole minunate care sa ma tine cu sufletul la gura! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 268890
Te-am pupacit si mesci ca m-ai anuntat! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 208323 Astept nerabdatoare next-ul! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 78717




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
YoYo
Academy Student
Academy Student
YoYo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La calculator :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita :|

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 03:40

Nu vreau sa par insistenta,dar nextu' mai vine? puppy eyes Adica vad ca intri pe forum,dar nu postezi la acest fic sad ...Oricum,sper sa nu-l lasi balta.Bibi te pupaceste dulce kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Be-free-birds-photography-sky-Favim.com-575687_large
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 12:25

Buna, am ajuns si eu pe la ficul tau hi! .
Este foarte frumos si imi place mult de tot happy2 .
Sper doar sa aduci next-ul repede waiting ca mor de curiozitate sa vad ce se intampla in continuare heh .
Deci spor la scris happy2 .
Te pup kiss .
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 23:44

Buna ^^ kiss
Stiu ca am lipsit la cateva capitole happy2...dar uitema aici spunanduti ca a fost duper continuarea love
Si stai linistita ca nu ne stresezi cu faptul ca e putin inspre politits ( putin mai mult ) multi dintre noi iubim filmle politiste love
Ce rau poate di mascatul...presupun ca o sa ne spui cine este intr-un final happy2
Deci astept NEXT-ul love
sper sa fie curand si iti dau un sfat kiss...Keep calm and don't worie kiss..acest fic este mortal love...lasa lumea sa vb ce vrea tu sti bine ca esti apreciata kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 17:20

Omg,Am citit acest fic 3 zile si akm surpriza, nu este nextul pus te rog grabeste,sau cred ca o sati pierzi fani


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakvNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakvNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakvNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakvNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakv
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 18:25

Nu va faceti problème, sunt convinsa ca KAty va pune next, nu-si lasa ea fanii, mai ales cand tuturor le place ficul. Daca a intarziat asa de mult, probabil ca e plecata in vacanta sau pur si simplu nu are timp. Din moment ce nu a mai postat din februarie, si a ales sa-l continue, inseamna ca nu o sa-l lase balta.
Iar in momentul de fata, tot ce putem face este sa asteptam :)

-R.




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 20:08

Hey Hey Hey.
Am ajuns si eu la ficul tau superb. Mai lasat cu gura cascata.
Imi pare rau pentru Sasuke, dar totusi, era si timpul sa fie si el lasat cu ochii in soare. Mereu Sakura este cea dezamagita.... Anyway.
A fost foarte frumos gestul lui Sasuke, s-a gandit la ea chiar daca stia ca sunt sanse sa nu iasa bine.... Nu cred ca este adevarata Sakura, poate iau facut o injectie ceva, dar nu e ea!
Cat despre next, mi se pare ciudat ca nu l-ai pus inca... Cineva a spus ca ti-ai putea pierde fani, sincer, cred ca e adevarat... Da ma rog, sa nu ne gandim la asta. Stiu ca nu o sa iti dezamagesti pe nimeni si ca o sa aduci nextul.
Sper ca o sa ma anunti si pe mine cand il pui kiss

Succes la scris si la idei. in love
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 02:32

Hey scumpoo!!! :D:D Imi pare rau ca am ajuns atata de tarziu pe la ficul tau. :( Am fost plecata in vacanta o perioada... mai lunga :D Vreau sa-ti spun ca am citit unul din comentariile lasate de un... oarecare cititor, in care iti dadea sugestia sa faci capitolele cu actiunea mai grabita parca. /:) Imi pare rau ca nu-ti pot cita, pentru ca s-a intamplat ceva cu format-ul si nu mai pot trimite smile-suri, nici nu mai pot scrie colorat sau mai mare/mic. Lasand deoparte toate astea, mai bine trecem la subiect: :)
Eu cred ca, capitolele tale ar trebui sa-ti reprezinte stilul. Nimeni nu trebuie sa-ti spuna ce sa faci sau cum sa faci, trebuie sa fie exact asa cum vrei tu si cum iti place tie. Si ai vazut si tu, pana nu a aparut fata asta nimeni nu a avut absolut nicio problema cu felul in care scriai si cum se desfasura actiunea. Apreciez faptul ca incerci sa urmezi sfaturile tuturor, dar daca cineva iti spune sa te schimbi... asta deja nu mai e sfat, e ca un fel de porunca: "Schimba-ti stilul, sau nu'ti voi mai citi ficul!! booommm"
Si ce? Daca ai sti cat de multa lume iti adora ficurile... Asa ca, ia sfatul meu ca unul din partea unui prieten, pentru ca nah... poate ca tu nu ma consideri o prietena, dar nu cred ca ti-am spus eu vreodata ce sa faci sau cum sa faci. Eeeii... poate doar la faza cu, sti tu... cand te-am rugat frumos ca Sakura sa nu ramana insarcinata - si as vrea sa subliniez acest cuvant daca as putea - pentru ca ti-ar strica compet minunatia asta care ai scos-o din ca'psorul ala dragutz! ;) :D :X :P
Te rog spune-mi parerea ta despre ce ti-am istorisit aici :))) Chiar as vrea sa stiu daca... zic bine sau nu. Spor la scris si nu uita sa-ti folosesti propriile tale idei si bineinteles, propriul tau stil preluat de la filmele cu detectivi pline de logica si mister :P xD :** =))

P.S. Imi pare rau.... asta trebuia sa fie pm, darcalculatoasul meu face fitze :(((((




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 13:43

Ficul asta este superb . Ai un creieras extra genial . Imi place mult ficul tau si astept cu nerabdare nextul si stiu ca-l vei aduce curand , dar cand il aduci sa ma anunti si pe mine te rog puppy eyes .


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Nsk6



Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 16:56

Imi place mult fic-ul tau sper sa aduci next-ul cat mai curand si sa ma anunti si pe mine.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
sasusaku4ever
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : scoala/club, plimbari etc.
Stare de spirit Stare de spirit : as always..happy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 10:39

wow...iti ador ficul ... in love sa aduci mai repede nextul ca ne ti in suspans please please happy puppy eyes
si sa ma anunti please puppy eyes


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Untitled1_1249547311
I love you because ur so true,
You're in my heart,
But is lonely now.
Please come back to me you can't see,
That I love u, please call me
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Mier 31 Oct 2012, 21:16

Ti-am citit fic-ul cu ceva timp in urma, dar nu ti-am lasat comentariu. Stii si tu, lenea e mare =]]
Oricum, a trebuit sa il citesc din nou pentru a-mi aduce aminte fiecare lucru marunt, si nu regret
nicio clipa ca l-am luat de la capat. Imi place cum scrii, imi place felul in care iti dezvolti ideile.
Ma bucur ca am trecut pe la povestea ta. Insa, ce se intampla cu next-ul de nu mai apare? :|
Haideee, pune-te pe tastat. Te rog?! puppy eyes
Vreau sa vad ce surprize ne mai asteapta. Saraca Sakura, a fost ranita de atatea ori, iar brunetul asta
e mai blond decat Naruto, zau asa :)). Abia acum si-a dat seama ca o iubeste? God, ce idi**.
Uhmm, ador acele scene perverse dintre cei doi in love. Le descrii atat de bine. Pfuu, se incinge aerul pe aici :))
Daca mai vii cu next-ul, ma poti anunta, te rog?
Multumesc anticipat!
Spor la scris si la idei.
-Zbyee kiss-
Claudia.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Vin 02 Noi 2012, 16:14

foarte taare ficul. sper ca sakura nu i-a tradat si nu o sa moara baietii. astept nextu si poate il pui mai repede. le pui tare tarziu. trec doua pagini sau chiar trei pana vad ca ai postat. sa ma anunti si pe mine daca nu te deranjeaza.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 8BGmFkk
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 19:14

Vaiii...... ce schimbare de situatie!
Stiu ca are Sakura un plan!
Sasuke e dragut cand e dezamagit! :)))
Si tu esti geniala si bestiala si criminala daca aduci next-ul, si ma anunti! :)
I :* You!
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 12:25

hei hei hei !! kiss am venit si eu din nou cu comenteriu la ficu-ul tau si tot superb e si capitolu precedent in love devine din ce in ce mai intresant can\'t see !!! good job
assa ca daca nu te superi te rog sa aduci next-ul cat de curand poti kiss !!!
Ciao si bafta la scris kiss kiss !!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Yvf
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 12:53

Stiu ca ti-am mai dat un comentariu, insa nu ma pot abtine. Fic-ul imi place prea mult, este genial, ai niste idei care ma captiveaza cu totul. Capitolul precedent mi-a placut mult, vreau sa vad ce are de gand Sakura. A trecut printr-o schimbare brusca.
Acum ca ai inceput sa accesezi din nou forumul, ne vei aduce urmatorul capitol? Te rog :3 Daca da, atunci anunta-ma.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 24 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 24 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-