Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 16:55

Next! te rog ,te rog, te rog !Abia astept sa vad nextul.Pur si simplu ador fic-ul. please please please


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 19:43

v Tipaa tu ma distrugi pe minee!! Haide odata cu next-ul ala cat vrei sa mai astept?!!
O sa mor aici de nerabdare sa vad ce se mai intampla!
Daca morr...Te iau dupa mine sa stii!! rusinos]
Deci miscati degetelele alea super frumoase si puneti creierasul ala la munca si fa un next dragut.
Abeaa astept!! Sa ma anunti si pe mn!!
P.S.: Sa fie pervers asa..! kiss huh?


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 19:47

doamne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cat de tare a fost capitolul acesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
deci eu nush ce sa mai zic .... la fiecare capitol creat de tn raman bomba BOOOM!!!!!
DECI ESTI TERE FATO!!!:X:X:X:*kiss*:*


Respectul meuuuu!!!!:X:X:X



P.S.- hai cat mai repede cu next-ul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:X:X:X





































Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 22:22

Wow. Atmosfera se incinge periculos de mult :> Scuze ca nu ti-am mai dat com dar nu am intrat pe sasu de mult heh oricum eu ti-am citit toate capitolele pierdute de mine si pot spune ca esti minunata heh Astept next-ul :> kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 14:00

HELLOW Katytu

Imi place foarte mult acest fic , perversitatile , TOT ,
Ador ficul si sper ca urmatorul capitol sa vina in curand .
Te rog sa ma anunti printr-un P.M and pui nextu happy2


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 16:43

Oh Gagaosh!!!
O iubeste? huh?
Cat de cool, that;s Rulz!!
Mama mama mama cat imi place ficul tau Katty <3
Adu repejor next!

Move you Body!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 19:54

Cu intarziere .Iti citesc ficul si il ador nu stiu cum ai facut dar ai atras foarte multe persoane intr-un timp scurt . katty astept nextul . Ai putea adauga si o parte cu Naruto sau HINATA ?



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 17:35

OMG lol damn! .se pare ca lucrurile se schimba dramatic.acum inca nul sufar pe sasuke pt ce ia facut sakurei dar asta mia schimbat putin parerea.chiar sunt curioasa cel face pe sasuke sa nu renunte la pariuri. la capitolul asta am ras de nam mai putut la faza cu chelnerita lol! abia astept nextul


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 14:42

Buna dragii mei. A mai trecut o saptamana 8-> si se aporpie repede repejor vacanta love
Am adus si eu nextul, cu intarziere dar merge.
Si despre scenele dintre Naruto si Hinata, o sa iau in considerare ce ai spus Deea, mai asteapta putin.
Ok sa-mi spuneti daca e prea idiot si ce sa mai schimb la el. Pupici kiss


3 zgomote , 3 greseli


A doua zi ma trezesc bine dispusa, dar cu o mica – MARE durere de cap. Idiotu, m-a facut sa beau o groaza. Ca sa nu mai zic nici nu am dormit calumea.
Tipu asta e ciudat rau, eu nu il mai inteleg. Il las in legea lui ca poate pana oi implini 50 de ani si-o reveni. Acu’ tre’ sa vad ce fac cu Karin. Singura optiune este sa o conving sa spuna tuturor ca am facut-o… dar ar fi cam ciudat, pentru ca niciun baiat nu i-ar spune unei fete sa se prefaca ca s-a culcat cu el, in loc sa treaca direct la actiune. Mdaa…
Ma mai foiesc de vreo 2 ori, incurcand plapuma si mai rau. Nu aveam nici un chef sa merg la scoala. Nici nu mai stiu de capu meu. Temele astea erau infioratoare si multumita lui Sebastian trebuia sa fac dublu. Eu chiar ma mir ca mai am timp sa mananc. Era 8:00 ceea ce inseamna ca dormisem si eu 2 ore amarate, daca nu stau sa ma gandesc la ora aia in care m-am strofocat incercand sa-mi dau seama cum sa ies din beleaua asta. Ma ridic lenesa din pat si ma duc sa fac un dus ca poate asa ma mai dezmorteam si eu.
Umplu cadita cu apa, torn jumatate din sticla de sapun si astfel se facuse o spuma de toata frumusetea. Mereu mi-am dorit asta si cum in momentul de fata nu ma simt prea bine, am hotarat ca e o ocazie speciala. Intru in cada si simt cum clabucii incep sa ma gadile. Am inceput sa ma invart si sa ma las invaluita de mirosul si de densitatea lor.
In timp ce eu ma rasfatam, aud un zgomot si instinctiv ma uit sa vad cine este. Cand zaresc persoana respectiva, parca fata mea dintr-o data s-a mai luminat :
- Nu puteai si tu sa astepti sa ies?
Spuma incepea sa se prelinga usor de pe corpul meu, lasandu-ma aproape descoperita. Alexander incepea sa ma priveasca pofticios. Dar imediat trag perdeaua si continui sa ma clatesc. Acesta ma intreaba cum imi mai merge planul, iar eu am inceput sa ma iau de el spunandu-i ca a fost o nebunie totala si ca trebuia sa-mi fii zis ca nu e o idee buna. Incepem amandoi sa radem, deoarece era clar ca el ma avertizase de vreo 4 ori in legatura cu acest lucru. Dar dintr-o data, un al 2-lea zgomot se aude. O Doamne, aceasta era sigur …..
- Sakura, scumpa mea, scuza-ma dar trebuie sa intru sa-mi iau rujul.
Cand am auzit, nici nu am mai stat sa ma gandesc. Il trag de hanorac pe roscat si il fac sa intre in cada, punandu-i mana la gura.
- A uite-l. Gata, am terminat. Da auzi tu vorbesti singura?
- Nu mama, cantam. Ma jignesti, chiar am o voce atat de groaznica?
Offf… era cat pe ce. O aud cum isi cere scuze si iese grabita. Eram atat de relaxata ca nu aflase nimic, incat am uitat ca ma aflam in cada dezbracata in fata lui Alexander. Ma sperii si cad din cauza suprafetei alunecoase, tragandu-l si pe el dupa mine. Pentru scurt timp singurul lucru care se auzea, erau picaturile ce se loveau puternic de celelalte, formand un dans haotic. Ne priveam mirati unul pe altul si nu intelegeam ce se intampla cu noi. Simteam o dorinta aprinsa sa-l simt langa mine, sa-l strang in brate, mai pe scurt sa-l sarut. Aveam amandoi gurlie intredeschise, respiram alert si ne apropiam incet.
Ceva era in neregula. Nu intelegeam de ce dintr-o data eram asa atrasa de el. Nu m-am mai putut controla si in urmatorul moment simt mana lui in parul meu si limba lui in gura mea. Din acel moment nu am mai vrut sa ma opresc. Am inceput sa devenim din ce in ce mai agresivi. Parca am fi vrut sa ne contopim unul cu celalalt. Simteam cum imi mangaie usor corpul, iar eu imi plimbam piciorul pe abdomenul lui. Apa incepea sa sara si sa se imprastie pe faianta. Eram uzi leaorca, dar nu ne pasa. Nu-mi puteam dezlipi buzele de ale lui si nu puteam sa-mi fac inima sa bata mai incet.
Nu intelegeam daca imi era dor de el, sau aveam nevoie de asta. Era din ce in ce mai rau, nu-mi placea sa recunosc dar ma simteam prea bine, in urmatorul moment, mainile mele au actionat singure, iar hanoracul lui acum era aruncat undeva in baie. Si cand am vazut ca si el continua cu pantalonii, ma facea sac red ca asta trebuie sa se intample. O Doamne, cum sa ma opresc?
Nu puteam sa scot nici macar un cuvant. Doream sa o fac cu el , dar totusi era gresit. Speram sa se opreasca, sa imi dea de inteles ca am inebunit, dar cred ca si el astepta acelasi lucru de la mine. Apa se prelingea usor de corpul nostru, in timp ce picaturile ne apropiau din ce in ce mai mult. Mai erau doar boxerii lui. Ma uitam la ei ca la o prajitura, am inceput sa ne sarutam din nou si nici nu am realizat cand ii dadusem jos si pe ei. Acum cred ca era prea tarziu sa ma opresc. Ochii lui patrunzatori ma faceau sa cred ca totul e in regula, desi expresia de pe fata lui demonstra exact contrariul. Inchid ochii si astept sa se intample … dar al 3-lea zgomot, o usa trantita.
Ies din transa, iau un prosop pe mine si alerg pana in camera mea sa vad ce se intampla. Balconul meu era deschis, nu am putut sa zaresc decat un par negru si rebel. Am inghitit in sec, sperand ca ceea ce s-a intamplat sa fii fost un vis. Probabil mi s-a parut. Nu putea fi adevarat ca exact cand eram pe punctul sa fac o asemenea greseala, Sasuke sa fi fost present si sa fi vazut totul. Imposibil!
M-am gandit prea mult la el si acum derilez. De ce ar fi intrat in casa mea? E prea de tot, chiar daca o mai facuse o data. Vantul a inceput sa bata, iar briza incepea sa-mi faca pielea de gaina… imi era frig si ma simteam amortita.
Ma intorc in baie cu pasi mici. Alexander statea intins in cada cu capul in sus. Nu stiu la ce se gandea, dar parea foarte bulversat. Ii arunc un halat si in acel moment se trezeste din transa, se uita putin ciudat la mine. Pentru un moment a vrut sa zambeasca, dar si-a dat seama ca nu e o idee buna.
Insa eu cred ca ma simteam mult mai ciudat ca el. Roscatul imi facuse semn ca vrea sa se schimbe , dar eu stateam ca o stanca in fata lui, cu ochii atintiti spre nicaieri. Nici o sclipire dar nici o lacrima. Cand ma gandesc la ce era sa fac... ma simteam goala pe dinauntru si tremuram. Ma rezem de perete si alunec usor pana pe podea.
Vroiam sa deschid gura si sa-l intreb ce se intampla, ce simte. Dar nu aveam putere si oricum stiam ca nu poate sa-mi dea nici un raspuns. Eram doi tineri, dominati de impulsuri si dorinte. Doi pusti care nu erau in stare sa-si dea seama ce simt sau ce e rau si bine.
Oricat incercam sa mi-l scot din minte, nu reuseam. Nu imi dadeam seama pe cine iubesc, sau daca iubesc sau doar mi se pare mie. Ma gandeam intr-una si la Sasuke. Daca fusese el la usa si auzise ceea ce s-a intamplat?
Si daca a auzit, ce? Nu el se culca cu toate fufele? De ce sa-mi pese daca a vazut, cu atat mai bine, nu? Dar totusi spusese ca ma iubeste si poate ca era nevinovat, adica poate era obligat sa faca aceste pariuri. Nu mai stiu…
Capul incepea sa ma doara din ce in ce mai tare. Vad cum Alexander, opreste apa si se imbraca. Pentru o clipa am crezut ca vrea sa ma ridice de jos, dar defapt se asezase in fata mea. Ne priveam unul pe altul si asteptam ca cineva sa sparga gheata. Slava Cerului, a facut-o el :
- Sa uitam de asta, bine?
Ma uit putin mirata la el, am dat din cap in semn ca da, insa era clar ca nu aveam cum sa uit. Se apropie putin mai mult, de parca ar fi vrut sa vada ce e in inima mea prin ochi. Cred ca emotiile ma tradau deoarece imi muscam intr-una buza de jos. Se ridica si ofteaza, dupa care pleaca. Cred ca a ghicit ca minteam.
Dar eu il iubesc doar ca pe un frate, nu?
Si Sasuke? Pentru el ce simt? Nu e ca si cum am fi avut o poveste romantica sau ceva de genu. Insa cu el puteam sa-mi testez limitele si ma simteam libera sa fac ce vreau. Daca vroiam sa sar cu parasuta stiu sigur ca el ar fi sarit si fara, numai ca sa se distreze. Asta imi placea la el.
Insa Alexander ar fi sarit o data cu mine si m-ar fi tinut de mana, urland amandoi ca doi nebuni. Parca l-as vrea inapoi, dar intr-un fel as vrea sa merg mai departe.
Baietii astia, simt ca nu trebuie sa-i pierd, asta o stiu sigur.
Dar acum sunt singura pe o podea rece. Ma ridic si eu in cele din urma si ma duc la sifonier. Alta dilema, ma asez pe pat avand doar un prosop pe mine si timp de vreo jumatate de ora m-am gandit daca sa ma imbrac normal sau sa ma dau drept Sebastian…
Intr-un final decid sa aflu daca chiar fusese Sasuke cel care sarise pe geamul meu. Adica poate imi faceam griji degeaba. Imi iau repede blugii, geaca, tenisii si imi pun o sapca alba pe cap, dupa care imi iau si ghiozdanul si dusa am fost.
Cand am iesit din casa, am simtit un aer rece si proaspat. L-am lasat sa-mi invaluie plamanii. Aveam nevoie de ceva sa ma revigoreze in acel moment si sa-mi alunge toate gandurile. Incep sa alerg spre scoala de parca viata mea ar fi depins de asta. Gafaiam din ce in ce mai tare, dar nu vroiam sa ma opresc pana nu ajungeam acolo.
Strada era aglomerata si fiecare om mergea in directii serpuite. Incepea sa ma enerveze sa tot incerc sa-I dau la o parte. Sa nu mai zic ca mai dadusem si de vreo 2 cersetori care incepusera sa ma alerge cu maturile din cauza ca nu le dadeam bani si ca sa fie totul si mai frumos vine una la mine si imi spune “Felicitari, ai fost ales sa participi la Vocea Romaniei” .
- Ce voce ma? Da-te-ncolo ca am treaba!
Intr-un final am ajuns. Plamanii mai sa-mi iasa din piept si din cauza ca respiram pe gura ma ustura foarte rau gatul. Ma uit in jur si-l vad stand la ciresul cel batran cu Naruto si ceilalti. OK.. e momentul sa ma alatur si eu lor.



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 14:45

dau edit


Am si uitat ca trebuie sa comentez ficul tau, te rog sa ma ierti.
Doamne cred ca acea persoana e Sasuke, ma intreb daca Se bastian va afla ceva legat de asta.
Si Sasuke merita o lovitura din plin astept nextul ti-as fii recunoascatore daca mai putea anunta cand vine nextul


Ultima editare efectuata de catre Deea in Sam 12 Noi 2011, 17:47, editata de 1 ori
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 14:54

Deci ador ficul tau:x


Imi place foarte mult:)

Astept cu nerabdare sa vad ce se intampla deci... hai cu nextu`:o3

Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 14:59

Ce ma bucur ca ai adus nextul. Super capitol .Abia astept sa vad ce se mai intampla.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
sasusaku4ever
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : scoala/club, plimbari etc.
Stare de spirit Stare de spirit : as always..happy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 15:23

deci ador ficul chiar imi place cum descri.. saku chan te kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Untitled1_1249547311
I love you because ur so true,
You're in my heart,
But is lonely now.
Please come back to me you can't see,
That I love u, please call me
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 15:29

Absolut incredibil!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 348112 Nu mai am cuvinte! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 385627 Sincer, m-ai uimit profund Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 385627 , si ma bucur ca m-ai anuntat! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 962758 Astept nextu' si sper sa fie o bomba!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 947835 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 169309




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 15:46

Deci Doamne DUmnezeule Katt ma omori.

Scuze ca am ajuns atat de tarziu dar abia acum imi merge netu`. hmm...?!

Deci e bestial! in love

Cand, unde cum, ce? Mooorr deci m-ai lasat masca. :x

Esti incredibila si fic-ul tau e superb.

Ti-am spus de nenumarate ori ca nu se poate descrie in cuvinte cat de mult iti iubesc fic-ul! in love in love

Si pe tine bineinteles. kiss

Hai repejor cu nextul ala ca fac crizeeee. =))

Te kiss duuulce iubita! in love


Beee ;x


Once you go black you never go back
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 16:12

G E N I A L!

Deci a fost pur si simplu genial
Sakura e o...o...oo =)))
Daia
Next rapid!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 16:25

Iupii ai adus nextu super
Deci abia astept sal aduci si pe celalat



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 16:56

OMG ce intarziata sunt huh?
Pai, vreau sa zic ca ador nextul in love
Mi-a placut actiunea dintre Saku si Alexander heh
Aproape ca ii si vedeam pe amandoi in vreo pozitie lough
In fine scz... ma apuca good
Pff... ai zis ca pui actiune NaruHina ingrijorat
Pai astept sa vad cine a fost brunetul ala si daca a fost Sasuke ce o zice dap !
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 18:05

Iee, ce next frumos (GOO)
Mie una imi place mult de tot, mai ales din cauza peripetiilor in care i-ai facut sa intre :)))
ai, astept cu nerabdare nextul..
Spor la scris si multe idei.. kiss
Te-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 18:07

OHHH Doamneee!!!
al noualea cer

Te adoooor!
Cat de genial poate sa fie ficul asta!
Mi-a placut momentul din baie! in love
Ohh, deabea astept sa pui next-ul!!!
Vreau sa vad ce se mai intampla!!!!
Spor la scris! Si bafta cu scoala saptamana asta!
good job nr1 dance1 dance 2


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 20:19

wow wow wow mamica stau ca pe jar:))doamne ce frumos a fost si ce tensiune app ce se intampla cu sentimentele rozaliei????o iau razna???ca ale mele sigur da.......ok deci astept nextul si ms ca m-ai anuntat si sper s-o faci si data viitoare


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 20:37

WOOW , KAtty , imi place mooollttt ficul tau , pre asuper .
Ms ca m-ai anuntat .
Astept nextu repede repejor ,

BYEBYE hi!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Lun 07 Noi 2011, 19:51

Asta a fost un capitol de maxima tensiune
Cel putin asta pot spune eu ! in love
Mi-a placut la nebunie si imi place mult si ca ai foarte multa imaginatie!
Abia astept sa vad ce se mai intampla. Dar sunt intr-o mare dilema. Acum e Sebastian sau Sakura? think To be cotinued... lough :*


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Lun 07 Noi 2011, 20:11

Uite ca aterizez si eu pe aici
Cu intarziere dar ce sa-i fac dap !
Deci ai un fic super tare cu o idee originala
Descrii frumos si mereu ne surprinzi cu fiecare capitol
Pune-te repede pe tastat si vin-o repede cu next ca nu stiu cat mai pot astepta n_n pupici si bafta in continuare kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Ayumi Uchiha
Academy Student
Academy Student
Ayumi Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19Mier 09 Noi 2011, 20:51

De ce nu m-ai anuntat de next? Vrei sa plang? sad
In fine, super ca de obicei! Vai de mine daca era Sasuke? De fapt sunt sigura ca era el. Deci adu next mai repede si sa ma anunti ca te pap cu Seby cu tot! lough
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 13 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 13 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-