Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 16 Oct 2011, 18:37

Absolut genial, si deabea astept sa il descopar si eu pe "Acest Uchiha"..
Suny super curioasa ce se va intampla in club, si tot tacamul..
Sa pui repede next-ul caci deja ai atatea comentarii..
Sa nu nne mai tii in suspans..
Spor la scris si la idei!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 16 Oct 2011, 18:53

Deci mama ta de fata !! ♥️

Imi place extrem de mult ficul !! ♥️

Imi pare nespus de rau ca nu am putut sa dau com da sti si tu ..♥️

Scoala si altele nu iti dau pace ♥️

Te bantuie mai exact ..♥️

Deci I like , like , like ,like like it !! ♥️

Mult ♥️

Mult ♥️

Mult ♥️

Mult ♥️

De tot !! ♥️

Sper sa vii repede cu continuarea pentru ca nu mai am rabdare !! ♥️

Iti ador ficul !!! ♥️

Fan numarul 1 nr1 !! ♥️

Forever !! ♥️

Te-am pupat ! ♥️

P.S.: Daca poti imi trimiti si mie un P.M. cand pui nextul ? Mersii . ♥️


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen



Ultima editare efectuata de catre ♥ Ρίѕісutа ♥ in Dum 23 Oct 2011, 14:29, editata de 1 ori
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 19:40

Doamne deci cred k inaintea sakurei il bat eu pe naruto pana ramane fara dinti.cum sai faca asta hinatei?sper k sakura.....adica sebastian heh sa reuseasca sa termine cu pariurile astea. si apropo. si eu sunt curioasa cum este adevaratul sasuke uchiha. happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 14:17

oooofffffff dc nu ai pus next-ul ???:(((

te rog moolt pone NEXT-UL!!!!



Te-am pupacit :*
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Vin 28 Oct 2011, 17:41

Pui next-ul weekend-ul asta, nu????
crying
Te rog! please


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 11:51

Dupa secole am pus si eu nextu. Imi pare rau da am avut BALUL BOBOCILOR :"> si ma dor picioarele de nu mai pot =)))). Oricum, am incercat sa-l fac cat de cat pe placul vostru. Srry de intarziere. O sa ma revansez :*

Capitolul 15 : Adevaratul Sasuke
[/font]



Vad cum straluceste sub lumina rosiatica si se umple incet, iar spuma densa incepe sa-mi faca pofta. Mana mea invarte paharul cu precizie, dupa care ridicandu-l simt cum acidul imi gadila usor buzele. Urmeaza un oftat prelung, dupa care stergandu-ma la gura cer urmatoarea tura de bautura.
Atmosfera era una incinsa rau. Muzica rasuna cu putere in urechile mele, iar toti acei adolescenti necunoscuti, care dintr-o data deveneau cei mai buni prieteni ai tai, te faceau sa te simti in alta lume. Tot ce vedeam erau picioarele lungi si fundurile unor fete care isi faceau de cap in fata mea. Parul lor lung era ciufulit si zbura peste tot prin aer, era un adevarat spectacol. Stateam destul de relaxata ( retific) relaxat pe canapeaua neagra si priveam cum se apropiau ca felinele de mine, degetele lor fine se plimbau de la par pana la cureaua pantalonilor. Acestea incearca sa-si puna formele la inaintare, asa ca am inceput sa-mi plimb si eu mana usor de sus pana jos si observ cu stupoare ca erau niste siliconate. Le privesc cu amuzament. Ce credeau ca vor primi de la mine? Le dau mainile la o parte si le spun sa plece, semn ca nu eram interesat de o posibila aventura . Acestea ma priveau stupefiate, cred ca nu primeau un refuz prea des, insa trebuia sa vina si ziua aceasta.
- Nu-ti plac alea? Ce pretentios… Uite, ia-o pe asta, ii are naturali!
Sasuke impinge o roscata spre mine. Dupa care incepe sa se sarute inflacarat cu doua tipe. Mda… la ce puteam sa ma astept de la el, i-o dau inpoi deoarece nu aveam chef de nimic in acel moment . El incepe sa rada, spunand ca eu pierd. Incercam sa par indiferenta, desi ma atingea putin la orgoliu sa-l vad cum se linge cu altele. Imi ridic privirea catre ringul de dans si o blonda se apleca gratioas in fata unui sac de muschi. Se vedea ca tipului i se sculase déjà, nici nu mai sta pe ganduri, o trage de par catre un colt si de acolo nu mai am vazut ce se intampla, dar banuiam.
Eu cu brunetul incepem sa radem, ciocnim si mai dam un pahar pana la fund, dupa care imi face semn sa mergem si noi sa vedem ce mai e si prin alte parti. Pentru ca acest club chiar era imens. Daca plateai bine, puteai sa faci si o baie intr-o piscina, care se afla la subsol. Asa ceva nu mai vazusem pana atunci, Sasuke imi propusese sa mergem acolo, dar nu eram chiar asa de ametita sa accept in conditiile in care eram fata. De asemenea clubul avea niste stalpi grosi, facuti din sticla, umpluti cu apa, iar in interiorul lor erau pesti, adica asta cred. Canapelele, fotoliile, mesele erau in cea mai buna stare, cat despre miros era unul foarte placut. Si nu putea sa lipseasca o scena imensa, plina de reflectoare si de bare la care dansau pitipoancele. Mda.. club de 5 stele daca as putea spune. Cantaretii care mai veneau pentru reprezentatii live erau celebri si aici se lansau si noile talente. Bani sa ai nene, ca aici gasesti tot ce vrei.
In fine, am inceput sa facem glume despre fetele de pe acolo si dintr-o data Sasuke incepe sa zambeasca, dupa care imi spune :
- Auzi, cate dintre sutele de fete de pe aici crezi ca au lenjerie pe ele?
Am inceput sa rad, ce-i drept nu mi-am pus niciodata aceasta intrebarea…
- Nu stiu, frate, dar banuiesc ca astea care lucreaza trebuie sa aiba, nu?
Brunetul se uita in jur si vede o chelnerita care se grabea sa duca paharele la o masa. Se uita in ochii mei gen “ Fii atent!” , si cand a trecut pe langa noi, nu mi-a venit sa cred ce face. Se descheie la pantaloni, o trage pe bruneta mai aproape si in urmatorul moment am auzit un geamat de placere dar din ala puternic . Cred ca fata simtise ceva extrem deoarece scapase si paharele din mana. Am inceput sa rad cu hohote, ma tineam de burta. Sasuke se intoarce la masa si isi incheie fermoarul, imi zambeste triumfator gen “ Ti-am spus ca nu are” si mai bea un pahar.
Au urmat niste melodii destul de misto si trebuia neaparat sa dansez pe ele. Se pare ca si el se gandea la acelasi lucru. Ne indreptam spre multime si am vazut ca lumea urla. Deoarece era prea aglomerat, ne suim pe o masa ca sa vedem ce se intampla. Un tip incepuse sa danseze Hip-Hop, dar nu facatura, chiar avea miscari omul. Se invartea, se dadea peste cap, avea ritmul in sange… Frate chiar era tare. Nu prea vedeam cum arata, insa parea inalt, brunet, putin cam palid si bine facut.
La sfarsitul melodiei toata lumea ii striga numele “O-RO-CI-MA-RU”. Noi eram cei mai inalti de pe acolo, deci toti au observat cum Sasuke radea de mama focului de el. Si normal omul se enervase, i-a spus sa coboare si sa danseze el mai bine daca poate.
Brunetul se intinde plictisit, dupa care sare langa el si ii spune pe ce cantec vrea sa danseze. Dar imediat Orocimaru i-a soptit DJ-ului o melodie care dupa mine parea destul de ciudata. Cum sa dansezi pe asa ceva? Nu era prea ritmata… desi se auzeau basii puternic. Insa era o harababura totala, nu-i corect. Sasuke inchide putin ochii si incearca sa prinda ritmul, insa eram sigura ca nu avea nici o sansa sa gaseasca niste miscari pe porcaria aia. Tipul ala déjà incepea sa rada. Atunci chiar m-am enevrat.
M-am furisat langa Dj si i-am spus ca il cheama seful. Acesta se uita putin confuz… adica nu ma credea. Dar s-a aprins un becules la mine in cap’sor. Pun pariu ca cel care detinea clubul avea si afaceri cu drogurile, si dupa cum arata si la ce tatuaje avea nu m-as mira daca lua si maimutoiul asta prafuri de genu la greu.
- Asculta omule, nu cred ca ai vrea sa-l superi pe Boss, are o treaba cu tine, in legatura cu un transport de … bunatati. A zis ca o sa-ti iasa si tie ceva profitabil, dar daca tu nu vrei, atunci ma duc sa gasesc pe altcineva.
Imediat individu’ a acceptat. Si s-a indreptat spre…. El stie unde. Eu ma duc la platane si pauza. Cred ca toate butoanele din lume erau pe echipamentul ala. Incep sa invart si sa ating chestii pe acolo, dar acum suna mult mai rau ca inainte. Crizatii aia se uita in jur sa vada ce se intampla si observ cum Sasuke face ochii cat cepele cand ma vede acolo… cred ca a incercat sa-mi spuna ceva si la ce vedere de super-iepure am n-am inteles decat “Nu esti sanatos”. Eh.. da mi s-a mai spus, numai ca atunci eram fata. Ok… trebuie sa invart astea pe-aci, astfel incat brunetului sa I se para cunoscuta melodia…dar cum? Off… si boxele astea bubuie exact in urechile mele, nici nu pot sa aud ce gandesc. Lasa asta… gandeste-te la o melodie, pe care sa o stii sit u si el. ZBANG….mi-am amintit de noaptea aceea cand dansasem noi la rampe “Promiscuous”. Ok… hai ca trebuie sa iasa ceva. Degetele au inceput sa mi se miste si in scurt timp am prins ceva ceva… Se pare ca Sasuke se mai luminase cat de cat. A inceput sa-si miste mainile sincronizat. A facut doi pasi in spate si s-a dat peste cap, lumea a inceput sa aclame. Dupa care s-a sprijinit intr-o mana si a inceput sa sara si sa se invarta facand miscari in jurul tipului, care ramasese cu gura cascata. Se invarte de doua ori ajungand pe o masa si se agata de o lustra. A intrebat publicul daca sa sara sau nu si urletele au inceput sa ia amploare. Se uita la mine, parca astepta un raspuns. Eh… daca isi sparge capu sau ceva de genu, pentru mine tot iese ceva, ca macar o lasa balta cu pariurile, deci am numai de castigat. I-am facut semn ca e mai nebun ca mine si sa-I dea drumul. Tipetele au explodat in momentul cand a sarit exact in spatele acelui tip care incepusese sa se balanseze, incercand sa-l dea jos. Insa brunetul se rostogoleste in asa fel incat il prinde de gat cu picioarele si il tranteste la pamant. Astfel am terminat si eu de invartit butoanele si chestiile de pe acolo. Acum Sasuke statea deasupra ca un invingator si imi face cu ochiul. Incepusera sa se adune in jurul lui toate fetele pitigaiate, implorandu-l sa mai danseze.
Acesta spune ca o va face altadata si a incercat sa se strecoare printre multime ca sa ajunga la mine. Ma uit la ceas, era 4:00. O Doamne, ce tarziu, e clar trebuie sa plec, insa Sasuke isi da seama si imi spune ca ma conduce el. Ii raspund ca mai bine luam un taxi ca si asa suntem prea beti.
- Frate, nu vreau sa ma duc acasa inca. Mai stai jumatate de ora, dupa mergem cu ce vrei tu.
Intr-un final cedez, cu o jumatate de ora in plus sau minus tot aia era. Ii arat o masa si ne indreptam spre ea, bine inteles ca pana sa ajung acolo, au inceput sa traga unele de mine si sa ma indemne sa le urmez. Offf, nu aveam nici un chef de ele, dar una mai ambitioasa incearca sa ma prinda de ceva ce eu in mod normal nu aveam. Ma retrag repede si le spun sa plece. Frate, astea sareau pe tine ca nemancatele, era cat pe ce…. Nu vreau sa ma gandesc la ce s-ar fi putut intampla.
Ne asezam intr-un final la o masa unde muzica era mai putin zgomotoasa, iar Sasuke mi-a multumit pentru ajutor. I-am spus ca nu are pentru ce, dar el continua :
- Nu pe bune. Nu stiu ce ma faceam daca nu ma ajutai. Apropo chiar ar trebui sa te faci DJ… te pricepi nu gluma.
Incep sa rad si ii expli ca nici nu mi-am dat seama ce am facut acolo. Il pufneste si pe el rasul si incepem sa facem glume pe seama tipului care l-a provocat la dans…. Dar Sasuke devine serios dintr-o data si chiar ma intrebam cand va aduce vorba de piesa pe care am pus-o. I-am spus ca totul a fost la nimereala si ca incercam doar sa tin un ritm, desigur asta era o minciuna. Incepe sa zambeasca putin melancolic si pe mine chiar m-a uimit faza asta.
- Vezi tu .. piesa asta imi aminteste de o fata. Cred ca daca nu dansam mai intai cu ea pe melodia asta nu ma descurcam. Dar las-o balta, frate. Oricum e de domeniul trecutului …

Incepe sa ofteze si isi duce paharul rece pe frunte. Cum adica de domeniul trecutului, de ce eram de domeniul trecutului? Il intreb ce s-a intamplat cu acea fata… si daca lui ii placuse de ea.
- Pfff… frate sunt inca inebunit dupa ea. Insa am facut un lucru pentru care nu cred ca ma va ierta. Adica nu stiu ce a fost in capul meu. Vezi tu, m-am culcat cu ea si i-am spus ca o iubesc si ca am renuntat la pariuri, dar jumatate a fost o minciuna. Oricum mie chiar imi plac pariurile astea, dar nu stiu. De cand am intalnit-o parca nu mai am acelasi chef pe care l-am avut inainte. Vreau sa vorbesc cu ea si sa-i spun ce simt.. Dar nu cred ca as renunta la pariurile astea. Nu regret ca am facut-o cu ea. OMG man.. tipa e hot rau si as da multe in schimb ca sa mai o ating macar o data… dar la pariuri nu pot…
- D..de ce nu poti?
Nu pot sa cred ca tocmai spusese asta. Adica el ma iubea, dar alegea pariurile in locul meu. Cum vine asta? Vroiam sa aflu mai multe, de ce e asa obsedat de pariurile astea? De ce nu renunta o data la ele? Imi batea inima cu putere de zici ca vroia sa-mi iasa din piept. Asteptam atatea raspunsuri… insa Sasuke nu mai vroia sa zica nimic. Se ridica si imi face semn ca e aproape si jumate, asa ca mai bine am pleca. Oftez, cred ca era mai bine sa nu insist, desi eram coplesita de sentimente. Brunetul imi mai spune ca sunt chiar de treaba si ma intreaba daca vreau sa ma conduca si pe mine, dar ii fac semn ca ma duc singura. Acesta da din cap, ma saluta si pleaca….
Nu inteleg ce s-a intamplat aici… dar poate ca pana la urma nu este obsedat de fete si de masini, poate e altceva la mijloc, iar eu trebuie sa aflu.



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 11:57

Iubiiiire huh? ♥️

Este gorgeous ! ♥️

Cum se face ca de fiecare daca ma uimesti ike ? ♥️

Care e secretul ingredientului folosit de tine , haa ? ♥️

Ca ma tot gandesc si gandesti si .... nimic ! ♥️

Este doar arta ta "culinara" , nuu in love ? ♥️

Sa stii ca iubesc ficul tau ! ♥️

Nu stii cat asteptam nextul asta ! ♥️

Lucrurile au luat o intorsatura uriasa , nu era cum imi imaginam eu [ yeees :))) ] . ♥️

Kattya , pot sa spun ca ai o imaginatiiie in love ♥️

Pfoai ! ♥️

Oricum , deoabia astept sa vina Sambata viitoare pt. Neeext ! ♥️

Nu mai am rabdare ?! Vezi ce ai facut din mine ? ! biciuitor

Glm , glm :)) ! ♥️

Te kiss dulce iubire ! ♥️

si deabia astept sa vad ce se intampla in ...::... ♥️

Next Chapter ♥️ !





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 13:09

S U P E R
Imi place, place, place foarte mult
Nu il recunosc pe Sasuke
Ce s-a intamplat cu el
Nu credeam ca el chiar o place pe Sakura
Faza cu chelnerita "Superba, am murit de ras"
Vreau next-u repede
Merci ca m-ai anuntat
Spor la scoala si la scris
Sa ma anunti cand il pui te rog
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 962758 StefzZzZzNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 962758
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 13:43

Absolut fabulos!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 962758 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 962758 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 962758 Cum am mai spus: INCREDIBIL capitol!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 385627 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 385627 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 385627 Ce pot sa zic, ai talent cat cuprinde si in curand cred ca o sa dea pe afara!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 947835 Sa stii ca astept nextu' cu nerabdare si sper sa-l pui repejor!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 78717




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 14:53

Wow...ficul asta ma omoara pe minee!! Adik tu ma omori pe minee!! E minunat. Stii sa descrii, stii cand saa pui dialog si nu e sec, stii sa faci un fic adevarat. Il ador si astept nextul cu nerabdare.. Spor la ideii kisskiss?*:kiss


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 14:57

Ce capitol (GOO)
Eee, stii sa ma faci curioasa.. :))
Oricum, draguta intorsatura de situatie.. :>
Sa vedem ce ne rezerva viitorul..
Astept cu nerabdare nextul..
Spor la scris si multe idei in continuare..
Te-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 15:21

OMG ! :x
OMG OMG OMG !!! :O
M-ai uimit total! :x
Multumesc de anunt ! kiss
Deci, woooooow. Nu mai stiu ce sa zic. A fost absolut minunat capitolul.
Deci, Sasuke inca o iubeste. Asa, ... in fine. Vom vedea ce se va intampla mai departe.
happy2
Deci, adu enxtul repejooor! kiss

Electronic :)


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 15:23

Superb ficu in love
Il citesc de la primul capitol. Si iarta-ma ca nu am lasat com pana acum sad

Mai uimit cu fiecare capitol pe care l-ai scris .


Sper sa aduci nextul cat mai repede !!!!!!! Bafta la idei noi happy
TE kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 9r4p45
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 20:46

OMG!!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 385627 A fost genial, superb, magnific si nici nu am cuvinte...

Daca ai sti cat iubesc ficul tau si te rooog pune urmatorul capitol cat de repede poti!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 836813

De abea astept sa vad ce se intampla mai departe!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 78717

Te Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 208323

P.S. Sunt Eme, nu intelege gresit! (Mi-am schimbat nick-ulNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 384738 )




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 23:00

Oh la la! Geniala melodia, insa nu imi vine sa cred ca el zice ca o iubeste:))
Vai doamne.. Si melodia aia ..imi place rau next-ul si ma bucur nespus ca ai resuti sa-l pui!
Sper sa il aduci in continuare ca sunt super curioasa.
Ai un mod special de a povesti..mai ales din persectiva baietilor:)) SIncer chiar ma gadesc ca e vorba de baieti ...Imi place

Spor la scris si la idei! Te pup!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Lun 31 Oct 2011, 09:41

super tare!!!!!!!!!!ce armonie ce descriere I love it!!!!Cred ca m-am indragostit e asa de frumos si sasuke cu sentimentele lui m-a coplesit dar totusi imi vine sa-i dau in cap pentru ca nu ii spune Sakurei ce simte si te rog FA-O MAI PUTIN IDIOATA PE SAKURA am si uitat ca e fata:))asa si cam atat in rest ms ca m-ai anuntat si astept nextul zbye


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Lun 31 Oct 2011, 15:04

Ahhh,cat am asteptat sa pui next-ul! al noualea cer
Ca de obicei imi place la nebunie!

Eram sigura ca Sasuke o sa simta ceva pentru Sakura!
Oricum, deabea astept sa vad cum mai dezvolti poveste asta!

Sa ne pui repede next-ul!!
nr1


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Lun 31 Oct 2011, 19:37

Off ce intarziata mai is`:)

Pai pur si simplu iti ador ficul:x

Am facut asta de la primul capitol:D

Astept cu nerabdare sa vad ce se mai intampla;;)

Ja ne`:)
Sus In jos
Dee' Cola ღ
Academy Student
Academy Student
Dee' Cola ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu cred că vrei să ști. ✘
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : My life Music ♬ ❥
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că te interesează, corect? ✔

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Lun 31 Oct 2011, 21:34

waaah
e GENIAL capitolul
super tare
deci ce ascunde sasuke ? :o3
si ce bn ca o mai iubeste pe sakura
ieiiii :D :X
next :X >:D< :*


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 405191_219547041471066_2141242581_n_large

Sunt ușor de descris,
Dar greu de găsit.
Îti intru în cap
Și nu te mai scap.
Într-un moment,
Devii dependent.
Eu nici nu te rog,
Să mă vezi ca un drog.
Asta inseamnă să fi Cola,
Insă sunt Dee' Cola!


by Aionista♥️IVA


Managerul Aionistei♥️IVA Cine vrea să ajungă la ea, să vorbească sau să ia legătura, va trebui mai intâi să mă contacteze pe mine la id-ul: deea.pufu18@yahoo.com :)
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Lun 31 Oct 2011, 22:17

De ce nu m-ai anuntat?!!!!?!!??! Am pierdut 2 capitole!!!!! Esti rea! crying
M-ai ucis cu chelnerita! A fost beton! lough lough Si nu ma asteptam ca Sasuke sa scoata pe gura asa ceva. Adica o iubeste pe Sakura dar alege pariurile?! Il desfiintez! biciuitor Sincer credeam ca Sakura adica Sebastian nici nu mai stiu cum sa-i zic! lough Credeam ca se va imbata si va zice ceva de genu ca Sakura il iubeste pe Sasuke, sau ca fiind beata se va da la Sasuke dornica de "actiune" iar brunetul sa traga o sperietura grozava...
Ma rog nu ma lua in seama, cred ca m-am uitat prea mult la Naruto si mi-a transmis nebunia (de parca nu eram dinainte lough )
Mai bine ma opresc.
Tot ce mai am de zis pardon scris e: N E X T!!!!!!!!!!!


Lumea mea, lumea ta, lumea noastra. Una plina de culori...




Habata itara
Modorenai to itte
Mezashita no wa

Aoi aoi ano sora.


My love is very powerful. My love... For you. I love you wiht all my heart!





Permite iubirii sa traiasca!
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Mar 01 Noi 2011, 00:00

Scuzati de off-topic dar nu m-am putut abtine lough .... Ayumi ai o minte mult mai zurlie decat a mea lough . Si nu m-am suparat deloc, ba chiar apreciez ca te implici in love . Insa inca nu vroiam sa-l dau de gol pe Sebastian, are de facut ceva inainte.... good
Lucrurile vor deveni mai clare, da nahh nu se poate sa pun totul pe tava, ca pe urma n-are farmec.

Multumesc mult ca imi cititi ficul... astept mereu pareri/idei sau critici.
Acestea fiind spuse, va pupic doolce si o saptamana usoara, plina de note mari si fara teste dap ! kiss



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Mar 01 Noi 2011, 09:45

huh?
Aoleu, cred ca fac infarct aici! lough
Bai, prea tare, n-am cuvinte sa-mi exprim uimirea good
Pai, sunt curioasa ce se va ontampla mai departe si pana la urma cum se va da de gol/va afla Sasuke ca Sebastian e Sakura si ca defapt i-a marturisit deja Sakurei ce simte. lough
Desi, daca o iubeste pe Sakura nu inteleg de ce e inca un porc si jumatate ( ex: faza cu chelnerita hmm...?! )
Era sa uit de alt aspect. rusinos
Ce se v-a intampla cu Naruto si Hinata? happy
Daca n-ai idei de SasuSaku next chapter sa bagi ceva de cei doi... daca vrei si ai idei good
Hint: Da-mi si mie PM cand pui next heh
Iar am intarziat cu comm-ul nervi!
I can't wait to read the next chapter dear in love
Te-am pupat kiss Zbye hi!

Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Mar 01 Noi 2011, 19:24

OMG !!! OMG!!
Deci a fost un capitol incendiar !!!
Il ador in love in love !!!
Moama nu imi vine sa cred. Sasuke e inebunit dupa Sakura?
Totusi oare de ce nu poate renunta la pariu ??
Vreau sa aflu!!!!
Ahh iubita cum ne ti tu in suspans lough .
Deci esti fenomenala!!
Moama, abea astept nextul.
Ma intreb Sasuke chiar v-a vorbi cu Sakura?
Cred ca va fi interesant.
Deci sper sa adoci nextul repede ca mooooor !!!
Sa sti ca iti iubesc ficul ! in love : love: in love !!!
Bafta in continuare, spor la scris si la idei noi kiss !! Si bafta cu inchisoarea kiss a hug !!
La next sper sa ma anunti kiss !! Mersi :* !!
Te pupacesc dulce kiss Luv` u kiss in love !! a hug
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 13:02

Hey dear love

Iti ador ficul imi pare rau ca nu am mai comentat am fost o mare nesimtita sorry very sad nervi!
N-am nimic de comentat in sens rau la acest fic happy2
Pur si simplu e primu fic care m-a atras din primul capitol.
Iupesc la nebunie atitudinea sakurei e indrasneata perversa si ii reuseste tot ce isi propune
Nu ne mai lasa in suspans ca morr aici fac crize de nervi lough

Zuzulici te pupacete kiss

PS: Da-mi si mie un P.M. cand postezi nextul plss :X:X


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 15:34

Un cunvat suuuper deci imi place la nebunie
Adu rapid nextu ca mor aici
te pwp si spor la scris si la ideei



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 12 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-