Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 20:26

Super super si iar super ador capitolul. Nextul repede


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 20:37

Multumesc ca m-ai anuntat :*
Cum am mai zis iti ador ficul
Si capitolul este foarte tare, abia astept sa vad ce mai face Sakura



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Displaypicture


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 22:59

Oare cum va scapa saraca sakura din asta?
Abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 23:55

Oh my .... oh my.... OH MY GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
deci m-ai lasat masca , muta si cum mai vrei tu , deci nu credeam ca o fata poate clocii o asemenea poveste geniala si originala !!!!!!
deci at trebui sa scrii o carte cu asta esti geinala draga mea , ai o minte perversa si sclipitoare!!!!! (oh firar ma repet , scuze ca nu gasesc alte adjective , dar tu ... tu draga mea te incadrezi la gradul 'super'lativ absolul:X:X:X )
deci eu cred ca ar trebui sa primesti PREMIUL NOBEL pt literatura , ideii sclipitoare si nu in ultimul rand perversitate :P:P:* [b][i]

Ai tot RESPECTUL MEU pentru mirobolanta te Capodopera!!!!!!!!


P.S. Pune cat mai repede next-ul ca mor aici de la atata suspans !!!!!!
si inca ceva sunt asa de curioasa cum va face Sakura *** cu ... Karin!?!?!!
sau ii va cere ajutorul lui Alexander ?! ;));)

DECI CAT MAI REPEDE NEXT-UL !!!!
SI te rog anunta-ma si pe mine daca se poate bineinteles cand pui next-ul


TE-AM PUPACIT DULCE:*kiss*



Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 00:54

hey hey draga mea..
Genial capitol insa ma intreb cum doamne va iesi Sakura din idiotenia asta?
SI totusi Sasuke a ajutat-o insa de ce??
Aolo adu-mi next-ul si datile viitoare sa ma anunti si pe mine:P


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Mier 12 Oct 2011, 21:44

MAMAAA huh? , deci ma omori huh?
Ador ficul asta huh? , mai ales perversitatile pe care le adaugi acolo .
mrr... Sebastian e Sakura ? Deci tu m-ai omorat cu faza aia . Sakura deghizata in baiat ?
Am bulbucat ochii cand am vazut .
Deci draga , next next next , repede ca de nu , il pun pe Sebastian sa te fugareasca lough


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Mier 12 Oct 2011, 22:01

Hey scumpa iti ador ficul de asta am doar un cuvat pentru tine format din 4 litere n.e.x.t.
kiss



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Dee' Cola ღ
Academy Student
Academy Student
Dee' Cola ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu cred că vrei să ști. ✘
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : My life Music ♬ ❥
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că te interesează, corect? ✔

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 21:03

ador ficul mult de tot :) decI
WOW cel mai tare
SUPER INTERESANT
SI VREAU
NEEEXT
a hug


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 405191_219547041471066_2141242581_n_large

Sunt ușor de descris,
Dar greu de găsit.
Îti intru în cap
Și nu te mai scap.
Într-un moment,
Devii dependent.
Eu nici nu te rog,
Să mă vezi ca un drog.
Asta inseamnă să fi Cola,
Insă sunt Dee' Cola!


by Aionista♥️IVA


Managerul Aionistei♥️IVA Cine vrea să ajungă la ea, să vorbească sau să ia legătura, va trebui mai intâi să mă contacteze pe mine la id-ul: deea.pufu18@yahoo.com :)
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 21:49

o haide nu ai pus inca next-ul:(
hai noi suntem aici cu tn te asteptam , iti asteptam capodopera dar si noi avem limite asa ca.....
astept next-ul :x:x:*

Teo te-a üupacit dulce:*:*
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 14:52

Buna >:D< ... Deci in fiecare weekend cred ca pun cate un capitol. Numai asa pot ca e foarte greu cu liceul asta... Va multumesc ca imi cititi ficul si ca va place, dar imi pare rau pur si simplu nu prea am timp.
Si fara alte introduceri, nextul nu prea reusit =))


Capitolul 14: Resentimente

Este zi? Nu, este noapte. Dormi? Nu, te uiti pe fereastra. Esti fata? Acum da, maine nu vei mai fi.

Am lasat balta ziua trecuta. Cu cateva ore inainte fusesem in fata a sute de adolescenti, imbracata ca un baiat, incercand sa opresc un pariu care incepuse sa iasa de sub control. Copiii astia erau obsedati, ma gandeam intr-una la un lucru. Cred ca in timpul cat fusesem plecata, Sasuke a avut ceva victime pentru a castiga masina aia. Imi venea sa iau o galeata de smoala si sa i-o torn pe “rabla” cu care se dadea asa de mare.

Incepuse sa-mi placa mai mult intunericul decat lumina. Parca aici puteam sa fiu cine sunt cu adevarat. Dar in momentul asta nu mai stiu, ce era bine si ce nu. Am incercat sa-mi dau seama cum o sa se termine povestea asta cu Karin. Adica e clar ca nu voi face asa ceva cu o fata. Plus ca respect nespus de mult ca inca este virgina, in ciuda faptului ca ii plac baietii foarte mult. Este sigura de ceea ce vrea si nu se lasa fraierita de orice idiot. Ce-as putea sa fac acum? Nu, degeaba daca in 5 ore nu am putut gasi un raspuns, acum chiar ca nu are nici un rost.

Am inchis ochii sperand ca tot ceea ce se intamplase azi sa fi fost un vis. Dar daca vreau sa stiu mai multe despre ei va trebui sa rezolv si ceva de genu. Oftez cu gandul ca maine voi incepe sa ma dau la ea ca sa vad care e treaba. Am o saptamana, sper ca timpul acesta sa fie indeajuns incat sa-mi dau seama ce s-a intamplat. Maine Sakura nu va merge la scoala, pentru ca se va simti rau. Asa o sa am timp sa fiu Sebastian pe tot parcursul zilei si sa incerc sa gasesc o solutie in nebunia asta. Oricum brunetul o vazuse déjà pe rozalie la scoala, deci e vremea ca roscatul de mine sa-si faca aparitia.

O Doamne, nici nu mai stiam daca sa gandesc ca o fata sau ca un baiat. Sa spun “sunt confuza” sau “sunt confuz”. Incepuse sa ma pufneasca si rasul. Hai ma, da ce atata vaicareala? O s-o faci si pe asta, o sa te distrezi si o sa-ti iasa. Deci “No problem”, acum dormi.

Ceasul sunase putin cam devreme, dar m-am gandit sa profit de aceasta ora si s-o chem pe Hinata la mine, ca sa o intreb cum o mai duce. Deoarece dupa pariul pe care l-am pierdut cu Sasuke ( pe jumatate, deoarece m-a bucurat nespus ca I s-au scazut o gramada de puncte din cauza mea), nu am mai vorbit deloc cu saraca fata.

Cand am sunat-o, o sculasem din somn. A mormait cu jumatate de gura, ca vine dupa ce se imbraca, iar eu pana atunci am avut grija sa ma prefac ca sunt destul de bolnava si ca azi chiar nu as vrea sa merg la scoala.

In tot acest timp, ma gandeam numai la ce fusese in capul meu. Adica, imi spuneam intr-una ca nu imi place de el. Ca nu simt ceva profund. Stiam ca inima este conectata in continuu cu mintea mea. Si atunci, de ce ma lasasem vrajita de minciunile lui? De ce am fost slaba? Cand dansasem prima data cu el, eram 100% sigura ca flacara pasiunii dintre noi este doar o joaca, iar eu aveam de castigat de pe urma ei. Am vrut sa-l fac sa ma doreasca si sa ma piarda, fara sa obtina nimic. Deoarece daca reuseam, poate il faceam sa-si dea seama ce inseamna sa iubesti pe cineva. Si cred ca in toata nebunia aceea, am uitat sa imi controlez sentimentele si cand l-am auzit ca a renuntat la pariuri, imediat m-am gandit ca am reusit si nu m-a mai interesat nimic. Fir-ar sa fie, zapacita mai sunt.
Incercand sa-l fac pe el sa se indragosteasca, m-am indragostit eu. Altfel nu pot sa-mi explic de ce m-am culcat cu el… Bineinteles ca exista si o dorinta aprinsa acolo intr-un colt, pe care desi nu vroiam sa o recunosc, m-a facut sa pierd din vedere ce era mai important, “pe mine”.

Imi duc mana rece pe fruntea fierbinte, acest lucru facandu-ma sa tresar. Imi simteam pleoapele grele cum se lasa in jos, iar corpul meu incepea sa se relaxeze.
Dar totul a fost intrerupt de un ciocanit usor in usa. Ma lasese si glasul, parca nu vroiam sa ii spun sa intre. Oare va fi fericita sau trista? Decizia si elanul meu depindeau de asta. Aud cum usa scartie, dechid incet ochii sperand ca sa o vad zambind si sa-mi spuna “ Da-te jos din pat, somnoroaso!” . Dar nu a fost asa, mi-a sarit in brate si a inceput sa planga cu toata puterea. Mi se rupea inima cand o vedeam. Am incercat sa-mi fac curaj si sa o intreb ce s-a intamplat. Dar era o intrebare banala. Naruto a facut-o cu ea, dupa care a lasat-o balta. Ce Doamne iarta-ma putea sa fie altceva. Am strans-o puternic, spunandu-i ca totul va fi bine. Ea gafaia si repeta intr-una ca nu intelege, imi muscam buza ca astfel sa-mi infranez sentimentele de ura care aparusera. Idiotul, boul, tampitul, pana la urma nici el nu stie sa aprecieze ceea ce trebuie. Pariuri stupide, jocuri fara sens, masini de miliarde de euro si distractie pe seama unor fete nevinovate si fir-ar sa fie, asta nu se putea numi infractiune. Pentru ca practic ei nu violau pe nimeni si foloseau si prezervative, dar totusi in momentul asta as fi vrut sa-mi descarc toata mania printr-un pumn in fata idiotului.

O fac pe Hinata sa se uite la mine, iar ochii ei lila tresareau sub valul de lacrimi ce ii acoperea splendidele ei pupile. Printre suspine a inceput sa-mi povesteasca ceva ce stiam déjà. Cum Naruto se comportase atat de frumos si avusese grija sa nu o raneasca, dupa care a doua zi totul numai lapte si miere. Pana cand si-a dat seama ca acesta incepea sa o minta ca are treaba, sau mai stiu eu ce. Dar dupa devenind suspicioasa l-a urmarit intr-o seara, si stai sa ghicesc, baiatul chiar se dusese acasa cuminte sa-si faca temele, dupa care sa adoarma cu gandul la iubita lui? Ahh din pacate nu am am avut dreptate… era cu o t***a intr-un club lingandu-se de zici ca era ultima oara cand facea acest lucru. Mda… nici nu ma asteptam la altceva….

Deci pana la urma blondinul a ranit-o pe cea mai buna prietena a mea. Si in momentul asta, eu chiar aveam destula putere sa-i opresc, tot ce trebuia sa fac, era sa ies basma curata din incurcatura cu Karin. Ok… o sa fie interesant, abia astept sa vad daca voi reusi, ma apucase si rasul. Hinata se uita putin ciudat la mine, imi dau seama de gafa pe care am facut-o si ii spun ca sunt cam bolnava si azi nu pot sa vin la scoala. Aceasta se uita cu tristete la mine. Ii raspund sa nu-si faca griji, ca totul va fi bine. Nici eu nu prea credeam ce zic, dar asta e… deocamdata nu ma pronuntam. Aceasta se indeparteaza cu pasi mici de mine, spunandu-mi ca va mai trece sa-mi aduca temele. Eu ii multumesc, si o privesc cu compasiune. Nu imi placea sa o mint, dar ce altceva puteam sa fac, ca oricum nu cred ca era bine sa-I spun de pariu, s-ar fi simtit si mai folosita. Macar asa credea ca Naruto chiar o iubise si visul sau devenise pentru putin timp realitate.
Ma trezesc si eu din amorteala, mananc ceva si fac un dus, dupa care incep sa ma imbrac cu “noile mele haine”. Mai zabovesc putin in fata televizorului, dupa care imi iau ghiozdanul si plec la scoala. Stiam déjà cum trebuie sa ma comport. Un mers mai labartat, o voce mult mai groasa, o atitudine indiferenta si cu mainile in buzunar. Cred ca asta era tot.

Ma simteam destul de bine, pana sa ajung in curtea scolii. Aici a inceput sa-mi bata inima mult mai tare, de zici ca mai avea putin si imi sarea din piept. Ma uit prin jur si il observ pe Naruto cum imi face semn sa ma indrept spre el… Oho… m-as fi indreptat eu cu un pumn fix in figura lui, dar era mult mai intelept sa astept pana voi putea sa-l lovesc unde il doare.Acesta ca de obicei m-a intampinat cu ranjetul lui care din nefericire era absolute adorabil.

- Hey, frate, azi e ziua cea mare! Ce e cu fata asta lata? Fii mai fericit omule, nu vezi cum se uita gagicile astea la tine?

A inceput sa ma bata prieteneste pe spate si sa imi arate niste pitipoance. Totusi, nu pot sa cred ca tocmai spusese “gagici”, adica niciodata nu am crezut ca Naruto, care mi se parea un baiat destul de stilat si la locul lui, sa fie chiar atat de pervers si de nesuferit. Deja nu mai puteam sa ma controlez si ii raspund cu dezinteres:

- Ti le las tie pe astea, mie mi se par niste vechituri.

Toata lumea a inceput sa rada si se pare ca si lui Sasuke i-a placut raspunsul meu deoarece a venit langa mine si mi-a zis ca diseara noi doi vom da o raita prin cel mai tare club din oras… acolo sigur voi gasi “prospaturi”, daca tot sunt atat de pretentios. In mod normal as fi refuzat aceasta oferta dezgustatoare, dar chiar vroiam sa-mi dau seama cum priveste el o fata si ce este in mintea lui, asa ca am acceptat. Dupa care am inceput sa spunem glume si sa radem atata de tare de zici ca eram scapati de la nebuni.

Dar observ cum Naruto devine serios si incearca sa-si intoarca privirea in alta directie. Eu intorc capul din instinct sa vad ce l-a deranjat. Era Hinata, tocmai ajunsese si ea la scoala si mi se parea ca mai avea lacrimi in ochi. Acum era momentul sa atac :

- Frate, iti place tipa?

Acesta se trezeste din starea lui de visare si spune ca “nu” si imediat adica “da”, dupa care “nu stiu”. Pf… m-ai dat gata, eu ce sa inteleg din asta? Ii spun ca mi se pare cam trista s-ar putea sa fie suparata din cauza unui idiot si daca as fi in locul ei probabil nu as mai vrea sa-l vad niciodata. Daca lui chiar ii place de ea ar trebui sa se duca sa o intrebe ce s-a intamplat. Il vad cum inghite in sec, doar stia ca el este de vina si imi raspunde ca mai bine nu se baga in problemele altora. Ratatu’…. mai are tupeul si sa minta.

Aud soneria si le zic baietilor ca ne intalnim mai tarziu. Ma indreptam putin cam incordata spre clasa mea deoarece incepea sa ma incomodeze tot ce era in jurul meu. Si … ZBANG… cineva incepe sa ma gatuie. Era Karin care cu o voce lingusitoare ma ia cu fraze de genu “mi-a fost dor de tine” si “abia asteptam sa te vad”. Dar in momentul acela nu aveam nici un chef de ea. Insa daca ii dadeam de inteles acest lucru, poate ar fi crezut ca nu este asa de importanta pentru mine si nu vroiam asta. Am inghitit si eu in sec si restul zilei am inceput sa mi-o petrec cu ea. Aratam destul de nasol impreuna, de cateva ori a incercat sa ma ia de mana, dar imediat tresaream si mi-o retrageam repede. Adica nu era cine stie ce sa o tin de mana, ca doar o facusem si cu alte fete, dar ca prietene evident si incepeam sa ma sperii de directia in care o luau lucrurile.

Insa era finuta, ma intreba de unde sunt, daca am frati sau surori… Incepea sa-mi placa de ea… nu in sensul ala stati linistiti, ca prietena. Mi-am dat seama ca nu este atat de ciudata pe cat credeam eu.

Trecuse si ultima ora si ca un gentleman ce eram am hotarat sa o conduc acasa. A inceput sa-mi povesteasca de catelul ei si despre niste faze amuzante care i s-au intamplat. Fara sa imi dau seama, ajunsesem déjà la ea acasa. Inainte sa reusesc sa mai spun ceva, o vad cum se ridica pe varfuri, la inceput m-am speriat, dar dupa observ ca ma saruta pe obraz, dupa care fuge in casa.

Putin zapacita, incep sa ma intind semn ca eram destul de obosita, dar exact in acel moment aud ca ma claxoneaza cineva :
-Deja ai oboist? Distractia abia acum incepe, urca!
Incep sa rad, si sar pe locul din fata, presimteam ca in seara asta o sa-l descopar cu adevarat pe brunetul asta, Uchiha Sasuke.




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre ╰☆╮kattya96╰☆╮ in Joi 27 Oct 2011, 10:10, editata de 2 ori
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 15:03

Oh God! Ooohh God Oh God Oh Goood!
Deci, multumesc ca m`ai anuntat. kiss Am primit P.M.`ul in timp ce-ti citeam continuarea. lough
Deci, m-ai uimit total. Naruto e un zebzec, tampit, idiot si toate alea. Vaiii, hai cu actiunea aia ca mor aici. Vezi sa fie pervi! happy2

Si daaaa sunt PRIMA!

Electronic :)


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️


Ultima editare efectuata de catre ♥ Electonic :) ♥ in Sam 15 Oct 2011, 15:09, editata de 1 ori
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 15:04

Nu pot sa cred huh? ♥️
Fix acum a trebuit sa termini primul capitol ? ♥️
Unde era mai interesant think ♥️
Te bat =)) ♥️
M-ai captivat total ! ♥️
Ador felul cum scrii <3 ♥️
Iubesc in love♥️
Te iubest < kiss ♥️
Sakura cu Kariin , deci lough
Abstract hmm...?!
Cand ma gandesc la ele doua ...
MOR DE RAS lough lough lough lough
Las ca il demasti tu pe Sasuke Uchiha asta bere
Deabia astept kiss a hug
Nu mai poot ,
de nerabdare ! biciuitor
Adu repede si maine .. de exemplu lough
Te <3 mult my darling kiss

P.S : Cappuccino Wants Next Chapter !





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...




Ultima editare efectuata de catre Caρρυccιησ ♥ in Sam 15 Oct 2011, 22:42, editata de 1 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 15:05

wooooooowSakura cu karin lough Vroiam sa o vad si pe asta
Ma intreb cum se v-a comporta sasuke in club sau main bine....sakura
E genial nextul kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 15:23

Ce ma bucur ca ia pus n extu deci imi place la nebunie
Sper ca urmatorul sa vina repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 15:27

Ohhh, cat ma bucur ca l-ai pus astazi! Dabea asteptam!
Stiu ca o spun de fiecare data , dar imi place la nebunie ficul tau!
Esti geniala!
Deabea astept sa vina weekend-ul, sa pui unrmatorul capitol!!!1
in love nr1 good job dance 2 dance1


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 15:51

wowowowowow ce tare a fost capitolul asta si vreau nextul!!!!!!!!!!!1ms ca m-ai anuntat te pup si sper sa aduki nextu repede imi place cum se desfasoara totul dar ,m-ai cam ametit in orice caz next!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 16:14

Oh my Gosh!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 348112 Deci m-ai uimit total!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 385627 Si eu sunt curiosa sa vad cum e adevaratul Sasuke Uchiha. Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 169309 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 947835 Deci abia astept nextu', pentru ca vreau sa-mi dau seama ce idee o sa-ti vina sa o scoti pe Saku din "incurcatura" cu Karin. Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 947835Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 544217 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 78717 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 544217 Deci ficul acesta este BESTIAL!!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 962758




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 19:02

Deci incep si eu cu Oh my God, Oh my God :)))
Capitolul acesta a fost genial, mi-a placuut in love
Astept cu nerabdare nextul..
Spor la scris si multe idei..
Te-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♀Deez♥
Genin
Genin
♀Deez♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii unde..:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Mai fericita de atat nu se poate..Te iubesc<3

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 19:02

bestial noul capitol...il astept cu nerabdare pe nextuletzzz
Te pupa Rosey:*


Stop trying to live my life for me
I need to breathe
I’m not your robot
Stop telling me I’m part of this big machine
I’m breaking free
Can’t you see?
I can’t love
I can’t speak
Without somebody else operating me
You gave me eyes and now I see
I’m not your robot
I’m just me
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 13059550711492full.th
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 19:11

Iuuuuii!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 208323 In sfarsit ai adus next! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 623735 Super tare continuarea, chiar a meritat asteptarea.

Genial capitol, descrierea ti-a iesit perfect, greseli de exprimare 0 si greseli de tastare...sincer nu am vazut. Dar ai inteles ideea...nu prea am ce comenta la capitolul asta.Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 384738

Asa ca da-i bataie! Pune-te pe tastat si adu NEXT! UIMESTE-MA! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 385627

P.S. Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 348112 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 348112 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 301723

Te pup! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 208323




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 19:58

Wow moama fix aici te-ai oprit ?
Esti rea, vreau nextul !!!
Ador capitolul a fost fenomenal !!!!
Defapt iti ador ficul, il iubesc a davenit o obsesie in love in love !!!
Moama Sasuke si Sakura pardon Sebastian in clob. Abea astep[t sa vad ce se va intampla.
Offf moama deci o ador pe Sakura si ideile sale geniale.
Iubita vreau sa vad ce se petrece in club, vreau sa vad de ce e in stare adevaratul Sasuke Uchiha, vreau sa vad ce va face Sebastian !!!
Deci sper sa aduci nextul repede in love !!
Spor la scris si la noi idei si bafta cu afurisita aia de inchisoare adica scoala !!
Te pupacesc dulce si te rog anunta-ma cand pui nextul !!!
Mersi si sa il aduci repede te rooooog !!! A fost genial kiss a hug !!!
Te pup dulce dulce de tot kiss kiss a hug !!
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 20:37

Mama ta de mâţă, aici trebuia sa te opresti? lough

Deci nu se poate exprima in cuvinte ce fic bestial ai! ❌x:X

Ma lasi mereu fara cuvinte, nici macar n-am ce zice.!

Adu doar repejor nextu` ca mooooor dupa ficul tau.

P E R F E C T !!!

Un singur cuvant il devineste! in love in love

Sa ai spor la scris scumpo! kiss in love

Pa`pa! kiss a hug in love hi!


Once you go black you never go back
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 23:56

Katyyyyyy? hmm...?!
De ce nu m-ai anuntat de next? angry
Te capacesc biciuitor
So... capitolul e foarte interesant yeah
Abea astept sa vad ce se intampla in club heh
Deja presimt ca se va imbata.. huh?
Sau va face ceva gresit si aproape se va da de gol good
In fine... abia astept sa vad ce ne mai pregatesti. happy
Te-am pupat kiss Zbye hi!

P.S: Da-mi un PM cand pui next... sper sa nu uiti de data asta :|
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 16 Oct 2011, 14:29

OMFG Doamnee mule tu vrei sa ne omori?????? confuz
Deci acest capitol este suuuuuuuuupeeeeeeeer in love
Adooor ficul taaau
adu nextu rpd!
te kiss si te a hug


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Jjbm
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 16 Oct 2011, 17:18

Doamne !!!! un capitol extraordinar!!!!! superb , incitant !!:X:X

deci ficul tau este super , super , super ....... super tare!!!!!!!
la fucul tau sta mäta in coada !!!!!

astept next-ul cu nerabdare!!!!


Teo te-a pupacit dulcuk:*:*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 11 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-