Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 14:43

Wow. sakura baiat???????? nu pot sa cred, dar la cat de nebuna sunt eu, poate k voi incerca chestia asta lough next
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 14:45

Iarasi am ajuns ultima...Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 166492
Deci nextul este SUPERB!!!!!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 348112 Cu descriere, dialog si tot ce-i trebuie unui capitol adevaratNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 384738
Scumpa sa pui next cat de repede poti si...surprinde-ma (inca o data)Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 78717
Te pup!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 208323




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Sakura~ciresi
Academy Student
Academy Student
Sakura~ciresi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe net
Nr. mesaje Nr. mesaje : 43
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... mereu!
Stare de spirit Stare de spirit : LOVE!!!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 15:15

Nu, eu am ajuns ultima! Daca nu sunt prima macar sa fiu ultima! lough Deci draga iubesc ficul tau! huh? in love E pervers si amuzant. Mi-a placut cand a dat Sasuke cu capul de portbagaj! lough lough lough A fost mortala faza!!! lough lough lough Imi vine sa-i omor pe natangii aia doi!!! biciuitor biciuitor Vor face cunostinta cu pumnul lui Saku, si ii voi baga in coma la spital! lough Adu next mai repede sa vad ca va face Sakura! Pardon, Sebastian! lough Te-as ruga sa ma anunti si pe mine cand pui next. Te pwpacesc! Zbye! kiss in love


Eu te-am iubit,
Tu m-ai umilit.
Eu iti spuneam cat tin la tine,
Tu te-ai intors cu spatele la mine.
Tot ce simt si ce ma doare
E iubirea arzatoare.
Vreau sa te simt langa mine,
Sa fiu alaturi de tine.
Zbor spre bolta albastrie,
Dar pajistea o vad pustie.
Eu te caut disperat,
Insa cad ca secerat.
Te voi gasi orice-ar fi
Si nimic nu ma va opri.
Tot ce vreau pe lumea asta
E imbratisarea ta!


Nu plange doar pentru ca ai trupul ranit.
Nu plange doar pentru ca iubitul tau e cu alta.
Ochii tai trebuie sa ramana limpezi si sa arati ca nu-ti pasa.


thank you
Sunt pe val! friends dj dance2 good job dance 2 dance1 banda fun
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 17:22

[i]Deci, capitolul a fost super tare in love
Sakura baiat..ooo :>:>
Deci, chiar vreau sa vad ce se intampla mai departe. Crede`ma ca am devenit un pic obsedata de ficul tau lough
Deci, Losty te kiiiss!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 21:15

tuuu dulceata, capitolul este superb imi place cum il descrii pe Alexander...poate din cauza ca am cativa prieteni de genul asta happy2
In orice caz astept nextul nerabdatoare kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Jjbm
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 11:47

Pui next-ul astazi?....Nu-i asa??? ;;);;);;)

:o3 lol damn!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 07:42

Buna :)
Pot spune ca ai un fic, incredibil. De unde iti vin toate ideile astea. Acum serios, pariul, toate jocurile si acum Sakura baiat? Esti culmea! Imi place mult fic-ul. m-am luat de citit, m-am apucat 1 noaptea si acum de la 6. DEci, ce crezi ca faci? Unde-i next-ul? Hai mai repede, nu mai pot :D
Imi place cum descrii, dialogul, si mai ales ideile pe care le folosesti. Geniale iti spun. Clar fic-ul este unul original. Idea cu pariul, am mai vazut-o dar in alt context.
Asa, ce baiat finut si dragut Alexander asta. Sincer, mi-ar placea sa fie iar cu Sakura, sa-l vad pe Sasuke suferind nitel, sa-si roada unghiile de ciuda :))
Foarte frumos ! NEXT !


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”


Ultima editare efectuata de catre Bella in Mar 04 Oct 2011, 11:46, editata de 1 ori
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 08:57

Sakura baiat?????????????? huh? huh? huh? huh? wow super idee.Ficul tau chiar este original in niciun fic nu am intalnit aceasta poveste si asta imi place la ficul tau este original.Abia astept sa vad ce se intampla in scoala si cum o sa se integreze Sebastian printre baieti.Mie sincer mi-ar placea ca Sakura sa-l faca pe Sasuke sa sufere,chiar miar placea ca Sasuke sa sufere nitel asa.



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Mier 05 Oct 2011, 15:41

Plz !!! next ca nu mai pot !!! Tu nu intelegi k eu chiar AM NEVOIE sa stiu ce se va intampla !!!!!! Pls Puy pune si uh nextu' k o sa mor de curiozitate !!!!



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Joi 06 Oct 2011, 23:43

Hey, unde-i next-ul? Ne cam lasi sa asteptam.
Succes la scris si la idei!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Vin 07 Oct 2011, 16:44

deci eu nu mai rezist , NU MAI SUPORT !!!! te rogggg pune next-ul inainte sa mor de curiozitate!!

ficul tau este foarte original si ai tot respectul meu love*
te-am pupacit si spor la scris kiss*:*
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Vin 07 Oct 2011, 17:43

Te rooooog din tot sufletelul meu...

PUNE NEXT-UL!!!!!

Murim aici de curiozitate!!!!

(~_~) please


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 08:57

Buna draga mea dap !
Ti-am citit ficul si sa stii ca... fara tragere de inima si nesilita de nimeni... happy
Acest fic este oficial unul dintre preferatle mele. in love
Ador "scenariul" acestui fic, ideile si descrierea huh?
Zici ca ar fi un adevarat desen animat/ anime cu toate detaliile foarte bine puse la punct rusinos
Ador aceste ficuri si nu multe le-am zarit asa... din nefericire ingrijorat
Apreciez enorm de mult si marimea extrem de mare a capitolelelor, insa stii cum se zice: "Nu conteaza cantitatea ci calitatea" heh
Daca ai inceput cu acest fel de capitole - mari - te-as sfatui sa ramai asa cu ele. good
Chiar daca esti nerabdatoare sa ne dai next, mai bine mai asteptam o saptamana si avem un capitol mai mare cat toate celelalte. happy2
Deci, in congluzie, ai tot ce ai nevoie sa stii si, cred eu, acesta v-a fi unul din cele mai bune ficuri ale tale. good job
Astept sa vad ce se mai intampla si, in prezent iti urmaresc ficu cu picioarele ca pe ghimpi lough
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 14:15

Hey scumpii mey, imi pare rau ca a durat doua saptamani dar chiar nu am avut timp. Si am citit mesajele vostre dar nu am vrut sa fac off-topic. Din nou imi pare rau ca nu mai tin pasul. Sper sa ma revansez cu capitolul asta, pe care l-am facut lung pentru a asculta sfatul scumpei Dj Yoo-Miky :X , desi stiu ca mai as fi avut de lucrat la el nu am avut timp. Inca o data imi cer scuze... totusi ma bucur ca va place ce scriu si multumesc ca ma incurajati, cum am mai spus asta ma motiveaza sa scriu mai departe... Pupici kiss

Capitolul 13: Intru in actiune!


Aud motorul care se indeparteaza, in timp ce eu incercam sa prind curaj sa-mi misc picioarele catre portile liceului. Mii de intrebari mi se invarteau prin cap si incepeam sa am indoieli majore. Ce fusese in mintea mea? Eram in mijlocul strazii deghizata intr-un baiat care se dadea drept un licean. Faza nasoala era ca Sakura nu putea sa lipseasca nici ea de la ore, pentru ca nesuferitul ala, desi nu vreau sa o recunosc e foarte destept, si-ar da seama ca ceva nu e in regula si m-ar face de ras in fata scolii. Mda… o miscare foarte riscanta si trebuia sa ma decid acum daca sa o fac, sau sa o las balta.

Incepea sa ma doara capul, nu mai realizam ce este bine si ce este rau. Era foarte cald afara, nici macar o briza care sa ma mai calmeze. Imi simteam gura uscata si palmele destul de aspre. Imi tremurau picioarele si simteam un nod in gat. Era clar, vroiam acasa…. De ce as incerca sa fac o astfel de nebunie? Eram hotarata sa termin cu povestea asta, ma rasucesc vrand sa plec oriunde, dar numai acolo sa nu mai fiu. Si credeti-ma, as fi facut-o daca nu l-as fi vazut pe Sasuke sugrumat de o bruneta, ce il coplesea cu dragostea ei “inocenta”. Si atunci mi-am amintit de ce faceam ceea ce faceam. Din cauza lui si pentru fetele prostute care ii cad in plasa. Nici acum nu imi vine sa cred ce minte malefica are omul asta, m-a linguist si mintit o noapte intreaga dupa care fara nici o ezitare mi-a spus verde in fata ca a obtinut ce a vrut si “Adios”. Furia a inceput sa apara si sa ma rascoleasca pe dinauntru, toata acea neliniste si indoielile disparusera ca prin farmec. Scop final : Sa-l las pe idiot fara mostenitori.

Insa pana sa ajung acolo, trebuia sa ma infiltrez in gasca lui, sa vad ce fete sunt propuse pentru pariu si sa am grija ca niciuna dintre ele sa nu se lase pacalita. Zis si facut, cu mainile in buzunar si cu o atitudine, gen baiat dur de cartier ( nu prea cred ca imi iesea) inaintez cu pasi mari spre cladirea scolii.
Din cand in cand observ cum unele adolescente imi fac ochi dulci, iar eu le zambesc dragalas stiind ca sunt la mana mea si ca pot sa fac ce vreau cu ele. Off, dar ce tot fac? Nu asta era motivul pentru care ma dadeam drept un baiat? Fir-ar, desi nu vroiam sa recunosc, ma simteam mult mai puternica si superioara acestor fetite, dar asta nu insemna ca ii voi ierta pe mincinosii aia pentru ce au facut.

Imi reaiau din nou atitudinea mea obisnuita, stiind ca desi arat diferit nu e bine sa ma dau drept o alta persoana pentru ca astfel as deveni una dintre ei. Ma indrept catre baie putin buimacita. Inauntru erau vreo zece fete cam jucause. Acestea cand ma vad incep sa chicoteasca si sa se alinieze, de parca asteptau ceva de la mine. Nu prea intelegeam eu care este situatia, asa ca nu le bag in seama. Ma uit in oglinda si imi aranjez sapca, dupa care merg catre clasa. Mi se parea ca uitasem ceva foarte important, dar pur si simplu nu puteam sa-mi amintesc. Imi alung toate gandurile destul de enervante si ma asez in banca.In jur erau o gramada de grupuri care susoteau si ma analizau, era putin ciudat dar nu puteam sa fac nimic in privinta asta. Priveam ganditoare spre tabla plina de mazgaleli cu profu de chimie, observand cum praful de creta se ridica in norisori deasupra clasei. Acea stare melancolica s-a intreupt din cauza ca am simtit o mana mica pe umarul meu. Intorc capul si vad o fata cu un par rosu ca focul si cu nistre trasaturi fine ale fetei . Parea frumoasa si de treaba, insa mi se parea ciudat ca a venit la mine, deaorece noi doua nu prea vorbeam. Eram putin iritata, asa ca i-am raspuns cu o voce care nu parea a fi a mea :

- Ce e, Karin?

Fata ma priveste emotionata in timp ce obrajii ei devin mai rosii ca parul.

- Waw, deci tu stii cum ma cheama? Ma simt…. O, dar lasa asta. Eu si niste fete vrem sa te intrebam ceva, daca nu te superi, bineinteles. (Dau aprobator din cap si continui sa ascult dar cu indiferenta). Pai… vezi tu…. Ee..eu vreau sa te intreb daca… ai iubita?
- Iubita? Nu… de ce Doamne iarta-ma as avea iubita?

Expresia fetei I se schimbase intr-una de bucurie maxima, iar mie intr-una de zici ca eram intr-un concurs de ciudati.
- Vai ce bine. Scuza-mi indiscretia, dar mie imi place de tine, asa ca ai vrea sa fii prietenul meu?

Nici nu intelesesem bine ce a zis, dar cred ca imi cerea prietenia. Era ceva anormal, ce se intampla cu lumea asta in ziua de azi?

- P..poftim? Dar tu esti fata!

- Si tu esti baiat, prostutule! Incepe ea sa chicotesca facandu-mi ochi dulci.

Atunci m-am prins si eu, de ce se uitau asa fetele din baie, colegii si de ce ma intreba Karin asemenea lucruri. Uitasem sa ma schimb de hainele lui Sebastian.
Ii spun roscatei ca trebuie sa plec si o iau la goana spre toaleta. Nu pot sa cred ca era sa fac cea mai mare greseala din cate facusem in toata viata mea. Era clar, trebuia sa o las balta cu propria mea atitudine si sa incep sa ma resemnez.
Pana am reusit eu sa ma schimb era déjà prea tarziu. Profesorul ajunsese la ora si nu numai ca am fost certata dar a zis ca vrea sa ma asculte la latina. Fir-ar… nu invatasem nimic. A inceput sa ma intrebe de declinari si alte chestii plictisitoare, ma uitam disperata prin clasa si vedeam ca nimeni nu stie. O nota mai mare de patru nu aveam cum sa iau. Dintr-o data imi indrept privirea spre Sasuke, il vad cum ma priveste cu amuzament, dupa care ofteaza si ridica mana.

- Domnule profesor, am o intrebare. Am uitat ce fac 3+3 in latina?
- Sasuke, cum de ai uitat cifrele? Fac 6 ( l-a spus in latina) normal.
Toata clasa a inceput sa rada. Cand si-a dat si profu seama de prostia pe care putuse sa o spuna, s-a infuriat atat de tare incat l-a luat pe brunet si l-a dus in fata directoarei, spunandu-mi ca o sa ma asculte altadata.

Ma uit la Sasuke cum imi mai zambeste inca o data, dupa care cei doi ies din clasa. Ramasesem muta, de ceea ce se intamplase. In viata mea nu credeam ca baiatul asta ar putea sa ma ajute astfel . Din nou simteam ceva in stomac, ceva ce imi dadea fiori si din nou aveam indoieli in legatura cu ce trebuia sa fac in continuare. La naiba cu baietii astia, fetele ca fetele, dar si ei sunt prea de tot.

Aud soneria, semnalul ca jocul trebuie sa inceapa. S-o comporta el ca un cavaler, dar asta nu inseamna ca o sa scape nepedepsit. Aveam fix un sfert de ora sa-mi fac debutul in acest liceu. Ma schimb repede in hainele lui Sebastian, imi aranjez frumos sapca peste parul meu rebel roscat si ies in curtea scolii.
Cum ma asteptam nu se uita nimeni la mine. Era prea multa lume si nu aveam cum sa ies in evidenta. Imi indrept privirea spre ciresul batran si ii vad pe baieti cum discutau acolo, probabil planuri de atac. As fi vrut sa-i provoc pe ei sa vina la mine, dar cum puteam sa o fac? Simplu, trebuia sa atrag atentia fetelor. Daca fetele ma vor si ei ma vor… ce ciudat suna, dar este adevarat.
Observ cum Karin statea singura la o banca si incerca sa cante la chitara. Ma apropii de ea cu miscari calculate, dupa care privind-o cu niste ochisori cuceritori, ii iau chitara din mana, ma sui pe masa si incep sa cant. Ei da, in momentul acela toata lumea se uita la mine.

Am avut noroc ca mama ma daduse la lectii de chitara cand eram mica, nu credeam ca o sa-mi foloseasca chiar atat de mult. Corzile vibrau sub atingerea fina a degetelor mele, in timp ce vocea mea groasa, care sper ca nu ma dadea de gol, incepea sa arcuiasca cuvinte de dragoste, ce le faceau pe fete sa se adune ca oile in jurul meu si sa ma aplaude. Le priveam pe toate cu incredere si afectiune, iar ele simtem ca mai au putin si lesina. Nu-mi puteam controla zambetul strengar de pe fata, termin de cantat le fac cu ochiul si sar de pe masa in stil mare. Acestea au inceput sa ma alerge, dar le-am facut cu mana si le-am spus ca ne vedem mai tarziu. Asa e la liceu, ca la matrimoniale. Fiecare incearca sa cucereasca o anumita persoana, iar cand ceilalti vad asta, hop si ei ca doar nu sunt prosti sa stea si sa se uite.Ma uit la ceas trecusera déjà 10 minute. Misiune indeplinita, deoarece ii vad pe Naruto si pe Sasuke cum se apropie de mine. Asa va vreau!

- Hey frate, ti-ai facut miscarea bine. Ai atras ceva priviri. Ma numesc Naruto Uzumachi. El e Sasuke Uchiha si tu esti?
Era ca de obicei un hiperactiv care avea mereu zambetul pe buze. Le-as fi raspuns cu cea mai mare placer ca ma numesc Sebastian…. Dar m-ar fi intrebat Sebastian si mai cum? Asta e buna, m-am gandit la toate inafara de un nume de familie.
- Ma numesc, Sebastian H..adica O…. Hooo…ii…oooggg …
- Ce ai spus? Ca nu am inteles, vorbeste mai tare.
- Hoyogu… Sebastian Hoyogu…

Cel mai stupid nume pe care putusem sa-l gasesc, darnah, eram sub presiune. Acestia imi fac semn de bun venit in liceu si ma intreaba daca imi plac jocurile. Aici vroiam sa ajung…. Dau din cap ca le iubesc, mai ales daca sunt bazate pe pariuri, pentru ca asa jucam eu in orasul de unde am venit. Baietii se privesc cu sub inteles si imi spun sa ii urmez.
Inima imi batea cu putere, se pare ca planul mergea de minune, sau asa credeam eu. Ajungem la umbra racoroasa a ciresului, iar Naruto imi face semn sa ma asez pentru ca vrea sa-mi explice ceva.

- Sebastian, daca spui ca iti plac atat de mult pariurile, am o propunere pentru tine. In timp de o saptamana trebuie sa cuceresti si sa te culci cu o fata pe care noi ti-o alegem. Este doar o distractie, insa avem un top si niste puncte pe care le acordam. Cel care are la sfarsitul anului cele mai multe puncte primeste o masina de miliarde de euro, pe care nu cred ca nu si-ar dori-o cineva. Sasuke, este campionul de anul trecut si a fost rasplatit cum se cuvine. Dar sa nu-ti fie teama, deoarece a pierdut multe puncte din cauza unei fete care … hmmm… sa zicem ca l-a cam jucat pe degete.
Pe mine chiar ma pufnea rasul, dar brunetul tuseste iritat si continua spunand ca saptamana aceasta va fi de proba, ca sa vada daca chiar merit sa fac parte din micile lor jocuri. Din acel moment nu am mai ascultat, era clar ca daca nu treceam de proba nu mi-ar fi spus pariurile, se pare ca trebuia sa muncesc mult mai mult decat credeam.

“Karin Derosa” … aceste silabe imi atrasesera atentia. Nu pot sa cred ca trebuia sa fac asta. Aflasem destul de multe, dar nu de ajuns. Deci nu taticul i-a cumparat lui Sasuke masina aceea, ca sa vezi. Trebuie sa recunosc ca masinile si fetele sunt drogurile oricarui baiat. Inchid ochii si oftez, nu cred ca mai puteam sa ies din incurcatura asta, se intamplasera mult prea multe pentru o zi. Aud ca se suna de intrare, ultima ora era sportul deci nu era nici o problema daca lipseam, aveam nevoie de o pauza.


P.S : Pentru cei care nu s-au prins la faza cu latina... cautati cum se spune 6 in latina, daca nu va zic eu printr-un mesaj a hug



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre ╰☆╮kattya96╰☆╮ in Sam 15 Oct 2011, 12:13, editata de 1 ori
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 14:19

Eu vreau sa fiu prima heh
Dau edit cand termin good

EDIT: happy

lough
Aoleu doamne...
Nu-mi spune ca a intrat in baia fetelor? lough
Doamne cat am putut rade.. mai ales la faza cand Karin "l-a intrebat" pe Sebastian daca are iubita lough
Doamne ajuta, ma tin de burta lough
Unul din cele mai hilare si bine puse la punct tot odata capitol de pana acum rusinos
Sa stii ca-mi place, si vad ca mi-au ascultat sfatul dap !
Ma bucur si in acelasi timp sunt mandra de ficul tau. happy2
Zi tu, nu arata mai frumos cand e mai lung? heh
A da... poti sa-mi spui Ioana sau Mihaela.. e alegerea ta yeah
So... te-as ruga si eu sa-mi dai PM cand pui next daca poti happy
Bine ca eram pe mess cand ai postat next ca altfel nu vedeam mail-ul ca ai postat nextu la fic nr1
Drept urmare sunt prima heh
Astept sa vad cu ce ne mai uimesti dance2
Te pup kiss Zbye hi!

(Hint: Daca vrei, fa-mi si mie o vizita la fic happy2 Am decat unu tot in desfasurare sasusaku happy Te astept cu sfaturi dap ! )


Ultima editare efectuata de catre Dj Yoo-Miky in Sam 08 Oct 2011, 14:41, editata de 3 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 14:23

Oh my Gosh !

Moama , dumnezeule !

M-ai coplesit total !

A cam pus-o 'Sebastian' cu pariul =))

Nu credeam ca o sa scoti din capsorul tau fenomenal astfel de idee in love

Nu mai are rost sa iti afc complimete ca stii clar ce vreau sa zic :-j kiss

Astept next darling ! kiss

My little ponny pinky pey !

Ja ne ! yeah





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...




Ultima editare efectuata de catre Caρρυccιησ ♥ in Sam 08 Oct 2011, 14:50, editata de 1 ori
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 14:24

o vai o vai!!!!!!!!!!!ce se va intampla in continuare?M-ai lasat in suspans total.Ei bine uite ms mult ca m-ai anuntat si sper sa faci asta si cand vei pune urmatorul next te pup si astept nextul spor la scirs si idei


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 14:33

Vaaai ce capitol... Kawaiii :)))

Imi place, mai ales pariul.. :>:>

Sa vedem ce va face el sau ea... Ma rog.. :))

Astept cu nerabdare nextul..

Spor la scris si multe idei..

Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 14:37

wow !!!
Moama mor!!!
E grozav capitolul!!
Nu e deloc sec iubirea mea !!
Ce tare e Sakura. Offf totusi ma intreb cum se va descurca?
Abea astept nextul!!
DEci sunt obsedata de ficul tau !!!
Il iubesc il ador !!!
Vreau nextul!!
Offf ma intreb oare Sasuke si Sakura vor fi impreuna?
Oare de ce i-a luat Sasuke apararea Sakurei ?
Ahhh vreau sa stiu!!!
DEci draga mea te rog mult adu nextul repede !!! Spor la scris si la idei noi!
Te pupacesc dulce kiss !! Si bafta cu inchisoarea, pardon scoala kiss a hug !!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 14:51

O vai, o vai.Cat de cool.Imi place, place,place.Amm, am o intrebare. Daca Sakura tre sa se culce cu o fata cum o face daca e si ea fata? In rest, genial!Superb. Vreau next-ul. Sunt foarte curioasa.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 15:05

Nebunooo!

Vai deci moor.

Trebe next, next, next!

As putea chiar sa-l trag pe nas! =))) :X:X:X

It`s perfect beiib! ♥️

Haide pune-te pe tastat ca mor aici!

:X

VAi esti geniala.

Deci nextu` repejor! kisskisskisskisskisskisskiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 16:39

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 385627 OMG!!!!!!!!!!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 385627 M-ai omorat aici cu asteptarea dar se pare ca a meritat pe deplin!!!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 947835 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 301723 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 78717 Este extraordinar!!!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 78717 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 78717 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 358581 NEXT,NEXT!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 544217 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 544217




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 16:39

Wow, a fost suuper tare capitolul!

Nu pot sa cred ca au propus-o pe Karin!
:)):))
Cred ca o sa mor de atata suspans!:))

Sa pui cat mai repde posibil next-ul!
Esti geniala!
:* good job al noualea cer lol damn!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 17:58

Draga mea, m-ai lasat masca la acest capitol. Absolut superb! in love Multumesc de anunt! kiss Deci, avand in vedere ca trebuie sa...cu Karin, lui Saku` cred ca o sa-i fie greu. Eh, sa vedem ce ne aduci! ;)

Electronic :)


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 19:33

Vai ce fic grozav! Nr 1! nr1 Cel mai tare! Unul dintre preferatele mele! Adu next cat mai repede! Si cum ar trebui sa se culce Sakura (adica Sebastian lough ) cu Karin? Nu are "instrument". Cred ca va improviza. Adu nextul urgent si anunta-ma si pe mine pls.
Ja na!


Lumea mea, lumea ta, lumea noastra. Una plina de culori...




Habata itara
Modorenai to itte
Mezashita no wa

Aoi aoi ano sora.


My love is very powerful. My love... For you. I love you wiht all my heart!





Permite iubirii sa traiasca!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 10 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-