Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 13:59

Super tare! Deabea astept sa vad ce are de gand sa faca!

Ai niste idei geniale!!!
Pur si simplu ador ficul asta!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 14:06

Foarte tare!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 544217
Chiar m-ai surprins si de data asta, defapt ce tot zic acolo...intotdeauna ma surprinzi!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 384738
Ai avut un inceput foarte promitator la fel si mijlocul...dar cu sfarsitul, nu stiu...m-ai pus puti pe ganduri. Nu ca nu mi-a placut, dar asteptam sa fie altfel.
Dar ma rog, astept sa vad ce pui in urmatorul capitol si, sunt foarte nerabdatoare sa vad ce se intampla.
Te pup!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 208323




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 14:22

Hy scumpa kiss , capitolul e genial in love
thank you ca m-ai anuntat
te in love si te kiss dulce
astept nextul in love
XOXO


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Jjbm
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 14:44

OMG este un fic total original,am citit multe ficuri si acesta este printre putinele originale pe care le-am citit si ideea cu Sakura ca Sebastian este suuuuuuuper sper sa pui repede next spor la tastat bye bye.



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 20:27

happy2 happy2 happy2 happy2 Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?Ce ideee creata ia venit lu sakura? lough Next Next Next!...Nu il vad hai odta lough nervi! crying !!!!!!!!!!!!!!


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 21:15

Vai, vai, vai, vai... etc... :))

Deci mor.. Cum dumnezeu?
Ai niste idei... Cateodata ma lasi fara cuvinte sa stii :x


Deci vrea sa devina baiat, da?

Sa vedem ce iese... :))

Spor la scris si multe idei in continuare...

Astept cu nerabdare nextul...

Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 21:57

Wow!!!
Moama Sakura e nebuna in love o iubesc in love in love in love !!!!!
Ce tare !!!
Sebastian in actiune lough !!!
Abea astept nextul!!!
Totusi il omor pe Sasuke, il decapitez cu poate sa minte in halu asta?
Dar Naruto, nu imi vine sa cred, cum sa ii faca asa ceva Hinatei ??? wtf
Ii omor pe amandoi !!!
Sper ca Sakura sa ii invete minte !!!
Haide Saku!!!
Forta Saku =)) !!!
Iubito sunt obsedata de ficul tau in love !!!!
Nextul repede ca ne suparam, glumesc !
Te implor nextul repede!!
Spor la scris si la idei noi!!
Si bafta la liceu bobocitzo :)) in love
Te pupacesc dulce scumpo !! I love u in love !!! a hug
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 22:11

Hey hey draga mea!
Ce Sebastian ma? Vai doamne doar nu are de gand sa se costumeze in baiat? Prea demential..!!
Si imi place Alexander mai ales ca dupa o despartire i-ai facut sa se inteleaga asa de bine, ceea ce imi place!
Sunt super mega curioasa, asa ca adu-mi repede next-ul!
Spor la scris si la idei!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 18 Sept 2011, 11:03

Iti ador Capitolele, sunt asa frumoase:love:
Ce bou este Sasuke, imi vine sa-l biciuitor
Sakura se da drept Sebastian, doamne cate idei mai ai.
Imi place Alexander in love
Astept next-ul!



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Displaypicture


Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 18 Sept 2011, 11:20

¬ Aaaa huh?
Deci nu am cuvinte , cum ai reusit in love
Nu stii cat te iubesc eu pe tine >3 !
Sasuke asta... Un adevarat magar ! ingrijorat
Sakura de data asta e tare stechera a hug

Ai o imaginatie . . . Nu imi pot imagina o asa idee kiss lough
Sebastian .. think
Sper sa ii iasa planul lu` Seba think
Succes kiss
Punete pe tastat bitha in love
Te kiss dulshe ca iubirea me pt. tine .!
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 18 Sept 2011, 12:40

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 361396 deci cand pui next? azi sper...Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 169309




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Lun 19 Sept 2011, 09:54

Hey scumpa meah in love a hug in love
Imi pare foarte rau, dar nu am putut sa-l pun, desi as fi vrut. Faza e ca am mult recapitulari de facut ca se apropie testele alea de la minister si nu vreau sa o dau prea rau in bara =)).

Si am mai intrat sa va mai zic un sincer, calduros si dulce "MULTUMESC"!!!

thank you thank you thank you scumpele mele.... am reusit sa trec si de 200 de comentarii, deci pentru mine e un record nr1 . Chiar apreciez ca imi cititi ficul si va chinuiti sa-mi intelegeti ideile ciudate.
Va iubesc moolt si cred ca e a 1000 oara cand spun ca "ADOR SITE-UL ASTA" si nu ma mai satur de el si de voi kiss . Mi-am facut multi prieteni si am trecut cu ajutorul vostru de stresul din cauza liceului. dance2

Nu vreau sa par prea siropoasa =)) .... incerk sa aduc nextul cat de repede pot.

Pupici kiss kiss kiss




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Lun 19 Sept 2011, 18:50

Buna draga mea >;dd<
Stiu ca n`am mai venit de mult p`aici dar cum ai zis si tu..liceul asta..

Soo, bestial capitolul! in love Il adooor! Sakura baiat! Si ce nume : Sebastian in love Ador numele asta :p

Deci, repejoor cu nextul ala!

Losty te kiiiss! :x


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Vin 23 Sept 2011, 00:56

sa pui next. doaaaaaaaaaaaaaamne dar sakura chiar e geniala nu gluma. eu una nu m-as fi gandit la asta chiar dak sunt si eu cam nebuna de fel lough


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Vin 23 Sept 2011, 13:58

pui weekendul asta next-ul..?...nu?..
please


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 02:23

Pai din pacate toata lumea are testele initiale asa ca eu zic ca toti te intelegem. Cel putin eu heh Dar tot astept next-ul si sorry ca nu ti-am mai dat com. Nu mi-a mers netu foarte bine in ultima vreme ingrijorat kiss kisskisskiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 09:26

Hey a hug mi-a fost dor de voi. kiss .. scoala asta a devenit foarte grea, nu mai am timp sa fac nimic. Prin urmare si nextul este scurt. sad Chiar imi pare rau, dar sper ca ma voi revansa... ideile zburda prin caps'or da n-am timp sa le scriu.... lough crying

Capitolul 12 : Sebastian


-Nu, nu, nu…. cum sa ma imbrac cu astea? Ai innebunit?
Rasul lui jucaus a inceput sa-mi mangaie urechile, in timp ce ochii lui de safir imi dadeau pofta de viata si adrenalina. Nu stiu ce m-as face daca l-as pierde pe nebunaticul asta. Pentru mine e mai mult decat un frate nu pot sa o explic. Va dati seama, el mi-a fost un prieten nemaipomenit, chiar m-a ajutat sa scap de complexe si m-a facut sa trec peste greutati, pe de alta parte noi ne-am sarutat si ne-am iubit in toate senusrile si felurile posibile…. Niciodata nu am crezut ca as putea sa am o astfel de legatura cu cineva, dar trecand peste nostalgia care m-a cuprins, aici aveam o problema. Cum as putea sa ma dau drept un baiat in hainele astea? Imi si imaginez, merg linistita pe strada cu mainile in buzunarele mele de 8 metri si dintr-o data ma trezesc ca imi cad pantalonii… nici nu vreau sa ma gandesc, ce s-ar intampla daca ar fi si lume in jur.
Pusesem un botic foarte suparat…. Alexander ma vede si ma ciupeste de obraz, dupa care incepe sa ma gadile…. am inceput sa rad atat de tare, incat era sa ma sufoc. Cautam o scapare si bingo, perna imi era la indemana, dar cand sa ma aplec dupa ea, observ cum ma trage de picior si sare peste mine luand-o el inaintea mea…. Nu era de bine…
- Hai pisi, pisi, nu o sa ti se intample nimic, promit ca voi fi bland!
Capata teren… ma dadeam in spate cu pasi mici si observ ca dau de un panda mare de plus si cand sa ma loveasca … Bang! A avut marea surpriza sa se treazeasca bot in bot cu jucaria…. in urmatoarea secunda i-am luat perna si am inceput sa chicotesc, scotand limba la el. Acesta ma priveste total amuzat si cand sa ma traga spre el, eu fiind o impiedicata, nu stiu cum reusesc sa ma impleticesc intre picioarele lui, amandoi facand cunostinta cu podeaua tare si rece. Ne uitam unul la altul si incepem sa radem cu pofta de pozitia ciudata in care ne aflam.. zici ca eram doua sireturi innodate. Ne asezam pe patul mare si pufos, zambeam atat de mult incat ma dureau obrajii. Clar un baiat mai de treaba nu vazusem pana acum… pur si simplu fara el nu era viata, ce noroc pe mine ca l-am intalnit. Totusi lucrurile incep sa se incordeze si il aud cum imi spune pe o voce serioasa:
- Sakura, esti absolut sigura de ceea ce faci? Adica sper ca stii in ce te bagi… daca cumva te prind ca ii spionezi, nu cred ca o sa iasa bine pentru tine…. Nu am vrut sa-ti spun, dar aceste pariuri nu sunt niste simple jocuri… ci este o traditie pe care Sasuke o resprecta de la fratele lui mai mare, pentru ca Itachi a inceput asta, iar el cu gasca sa au facut ravagii in tot orasul nu numai in liceu, inca brunetul e cuminte.
- Deocamdata…. Imi pare rau scumpul meu Alexel, dar nimic nu ma poate face sa ma razgandesc. O sa i-o platesc pentru ceea ce mi-a facut si vreau sa opresc aceasta traditie inainte sa devina o obsesie majora. Si nu pot face asta, decat daca stiu care sunt fetele propuse pentru pariuri. Nu-ti face griji dupa ce aflu cateva detalii Sebastian o sa dispara… Acum ajuta-ma sa-mi gasesc haine!
Ma priveste putin ingrijorat si ma ia in brate, dupa care revenindu-i buna dispozitie incepe sa-mi arunce haine spunandu-mi ca o sa fiu un macho man. Intr-un final, mi-am ales o pereche de blugi lungi si putin mai largi ca sa nu se vada ce picioare subtiri am, un tricou verde, pe de-asupra un hanorac rosu si in picioare niste basketi de aceeasi culoare. Bun… formele mele apetisante erau ascunse in spatele unei infatisari de baiat de cartier care frecventeaza sala. Urmatorul pas era parul… Suvitele mele rozalii parca nu vroiau sa fie si ele deghizate… Dar sa fim seriosi un baiat cu parul de culoarea asta? Plus ca era destul de lung, asta este… vremurile disperate cer masuri disperate... deschid dulapul si acolo gasesc vechea mea peruca de Halloween. Am stat vreo jumatate de ora pregatindu-ma pentru cea mai mare incercare a vietii mele de pana acum bineinteles ca pun pariu ca vor exista altele si mai ciudate, dar pana atunci voi savura momentul asta.
Ma uit in oglinda… nu ma mai recunosc. Vad un baiat destul de inalt, cu un par roscat si rebel, imbracat ca un model din reviste, asta era si normal pentru ca Alexander avea numai haine frumoase, iar asta ma facea sa par un baiat super dragut. Sincera sa fiu m-as fi indragostit si eu de mine, daca nu as fi stiut cine sunt… Nu vreau sa ma laud, dar cred ca aratam mai bine ca Sasuke… Singurul lucru care il mai recunoseteam la mine erau ochii de smarald ce mai mai sa ma deoache.
Frumosul meu statea pe pat si ma studia cu atentie... mai trebuia sa fac un singur lucru… sa-mi schimb vocea. Mda… asta a fost cam greu, a urmat alta serie de rasete din partea roscatului care nu putea sa se abtina si ii dau dreptate zici ca eram o gasca ragusita. Timp de jumatete de ora m-am straduit sa-mi reglez vocea pe o tonalitate mai joasa… intr-un final observ ca incep sa ma pricep destul de bine.
Grozav… imaginea am rezolvat-o, acum ce ma fac cu scoala? I-am spus lui Alexander sa rezolve cu inscrierea, deci practic existam la acea scoala, dar imi era putin frica pentru ca nici Sakura nu trebuia sa lipseasca, sau mai bine spus trebuia ca Sasuke sa o vada si pe Sakura si pe Sebastian, atat… Dificil, dificil… totusi eu eram in alta clasa deci era un avantaj.
Respir adanc, imi iau ghiozdanul si spun “START GAME”… O Doamne… sper sa ies cu bine din toata nebunia asta! Aveam emotii si niste indoieli cam mari, dar nu mai puteam sa dau inapoi si nici nu aveam de gand. Imi pun o sapca in cap si o pereche de ochelari, ca sa fiu sigura ca nu ma recunoaste nimeni, nici macar Hinata. Am si uitat….nu am mai vorbit cu ea, dar o sa-mi fac eu timp sa ascult ce s-a intamplat intre ea si Naruto.
Alexander ma lasa aproape de scoala ca astfel sa nu il vada cineva. Picioarele incepusera sa-mi tremure din ce in ce mai mult cu cat ma apropiam.



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 09:41

hei hei scumpo.
Nu imi vine sa cred ca Sakura se va deghiza ca un baiat. Oh la la si daca Sasuke o prinde ce se va intampla? Deci ma macina intrebarea asta
Adu-ne repede next-ul ala! Spor la scris si la idei si mult timp..Bafta la scoala..
Te pup si sa ma anunti si pe mine cand aduci next-ul!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 09:47

Un capitol extraordinar!!!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 544217 Ai niste idei de milioane!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 385627 Astept NEXT-ul, si sincer te inteleg cum e cu scoala Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 78717Sa stii ca mi-ai facut ziua mai buna cu next-ul asta! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 78717 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 78717 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 977748




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.



Ultima editare efectuata de catre SiSi...>:< in Dum 25 Sept 2011, 09:50, editata de 1 ori
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 09:49

Bravo Katty! in love Ce frumos a fost huh? , imi pare rau ca am trecut atat de tarziu aici, dar scoala asta... x(

Oricum capitolul a fost grozav, cam scurt, dar frumos! :X happy2

Te pup dulce si astept ca nerabdare nextul in love hi!



Once you go black you never go back
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 10:38

Oh da baby
Ma bucur foarte foarte mult ca ai adus next-ul
Nu imi vine sa cred ca Saku s-a deghizat in baiat
Frate ce curioasa sunt
Te implor sa faci next-ul mai repede si sa ma anunti ca nu mai pot aici, explodez daca nu aflu ce se intampla.
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 11:08

Chiar iti place sa ne chinui?...:)):))

Vreau sa ne arati mai repede ce Dumnezeu o sa faca Sakura!!!!
:)) Mor aici, Sakura e geniala!
Spor la idei!!!!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 11:36

lough Sakura baiat? cred ca ma apuca criza de 5 minute esuperb nextul happy2


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 11:47

Imi place :X, atat de interesant.
Sakura se da drept baiat :X, imi place idea.
Abia astept sa vad ce va face cand se va intalni cu baietii.
Pune next-ul repede.



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Displaypicture


Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 12:55

vai rusine sa-mi fie ca nu am ajuns mai devreme pe aici dar aseara am adormit la calculator lough si na ce sa-i faci?in fine ficul e grozav la fel si nextul si de abia astept sa vad ce ii mai trece prin cap protagonistei noastre te pup si astept nextul


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-