Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 18:49

OMFG!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 385627 OMFG!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 385627 Amazing!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 301723 Crede-ma, nu mai am cuvinte! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 169309 M-ai lasat intr-un suspans graznic!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 947835 Repejor nextu'! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 78717 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 78717




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 20:05

Hi friends Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 78717
Iti urez un Merry chrstmas calduros cu cu toate cele bune, plin de fericire si iubire alaturi de cei drgi.
Revenind la fic:
Ce se intampla cu ea?
Ce vor sa ii fac?
Pff, urasc suspansu
Haide, nu ne tine in suspans prea mult
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 22:33

Deci io acum nu mai stiu ce sa zic! ike
Esti uimitoare! Ai talent de dai pe afara! in love (vreau si io sad )
Orikum e nemaipomenit!
Astept nextul cu mare nerabdare!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Jjbm
Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 22:57

Deci mama ce brusk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!deci fa-l repde sau mor de curiozitate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Anunta-ma plz cand bagi nextu:O3 in love in love Sper sa ai idei bune in love in love
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 23:59

Ce tare da pune next repede:*
Ma lesi in suspans ! Cu ce a gresit Sakura? sau chiar a gresit?
Ah! Pune next repede!


I want to live in my little perfect world

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 01:35

NU !!!!! DECI EU O SA MOOOORRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUNT ASA DE CURIOASA :(((((((
astept cu sufletul la gura Next-ul:X


Teo;) te-a pupacit :*
Sus In jos
Smile for mee
Academy Student
Academy Student
Smile for mee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe planeta unde se consuma Alcool
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 15:12

Like,like,like,like,like,like,like,like,like,like
Like,like,like,like,like,like,like,like,like,like
Like,like,like,like,like,like,like,like,like,like
Like,like,like,like,like,like,like,like,like,like
Like,like,like,like,like,like,like,like,like,like
Wow...este superb...nu imi vine sa cred....A dat de bucluc?..
sau asta e stilul "Mascatului" de a spune imi placi ?



Astep Nextu ! in love
Te PwP Smile happy2 happy2 happy2


I'm a star
I'm so hot
I'm a pitzi from the club
My bichon,
loves shopping in the mall
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 15:57

Hey draga mea!
Meriti o bataie ca nu m-ai anuntat si pe mine ca ai adus next-ul??
Mm cred ca da ..oricum imi place la nebunie next-ul !:x
Este absolut:x..oare ce se va intampla ccu Sakura.Sasuke ce va face?? Off atatea intrebari..
Adu-ne repede next-ul!te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 19:50

Imi pare rau ca nu ti-am scris mai demult Katy, am ajuns cam tarziuNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 896861

In fineNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 384738 Capitol super, descriere buna, greselile de-le incolo - nu comentez, nu sunt in comisie - dar vin si eu cu un mic semn de exclamare. Eu stiu ca tie iti place tare, tare mult sa ne tii in suspans dar nu trebuie sa fi chiar asa de rea..!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 947835

Mie, in orice caz, mi-a placut capitolul si de abea astept next-ul.

P.S. Bataie meriti tu!! De ce nu mai anuntat?! Ei lasa...Sa nu uiti plz sa ma anunti cand pui urmatorul capitolNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 384738




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 19:53

Hai mai repede cu nextuuu!!!!Te pup,sa ai idei

Interevenit de Milkshake. Acest mesaj este la limita. Ai fix 10 cuvinte. Fa mesajele mai lungi! Si treci pe la regulament!
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 00:55

Ohhhh Katty !
De o vesnicie nu ti.am mai scris .
Probabil din cauza ca nu am mai intrat
pe forum de 3 sapt in continuu si acuma
mi.am gasit timp :x !
Sa stii ca , te descurci very S.U.P.E.R.B. '!
Nu am cuvinte darling !
Cu fiecare capitol ne captezi ' .
Cat ai evoluat ;x !
Sa stii ca mi.e foarte dor sa vorbesc cu tine si ..
CRACIUN F.E.R.I.C.I.T !
Iubesc ceea ce scrii si cred ca stii bine asta <33333 !

Te I.U.B.E.S.C si
................ astept nexxxxt ;* !






Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 08:40

Breeee huh?

Eu de ce nu am mai ajuns pe aici? hmm...?!

Oricum, dragut capitol.. :> Sa stii ca deja ma faci curioasa in ceea ce il priveste pe "Sebastian" asta. Adica ma intreb ce o sa-i faca. Sau lui Sasuke, ca nu a fost destul de bun sa isi dea seama ca este un fals. Hmm, sau poate doar ii testeaza aptitudinile, cine stie? :)) Hai ca deja ma gandesc prea departe :)) Buun, sa aduci nextul repejor, da? :o3 Spor la scris si multe idei in continuare.. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 11:59

Moamăăă !!


Ai pus next-ul şi eu deabea acum văd. Ruşine mie! Uff.
Păi capitolul este ca întotdeauna superb şi plin de mister :x deci Sasuke a aflat până la urmă cine este Sebastian, şi mai e şi gelos:x Îmi placee:x
M-ai lăsat în suspans. Deabea aştept să văd ce paţeşte Sakura. Am văzut că ai schimbat descrierea fic-ului şi ai sp că deabea acum începe acţiunea. Uff, sunt aşa de curioasă (D)
Să aduci repede next-ul că mor de nerăbdare. Spor la scris şi la idei ! Pupici duulci in love kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 11:42

hi!
N-am mai trecut pe aici de ceva vreme, scuze!
Cat ma bucur ca ai pus next-ul!!!
E super tare povestea asta...sper sa nu pateasca nimic Saku..."-S
Sa aduci repede next-ul, c ne omori in suspans... nr1


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 15:09

Fir-ar sa fie ca a trecut deja o saptamana de vacanta si nici nu mi-am dat seama. Si a mai trecut si 2011 >.<
Ehh... sunt putin cam ametita, dar am incercat sa aduc nextul. Scuzati-ma daca e scurt si ca v-am facut sa asteptati.
Va pwp doolce pe toti si va sunt recunoscatoare ca voi chiar cititi ceea ce scriu eu :-o =))

Da-ti seama


Sincer nu ma asteptam la asa ceva. Stiu ca seful meu este un maniac, dar a intrecut limita. Incepusem sa devin agitat. Acum acest sanctuar calm si linistit devenise o masa intreaga de nervozitate pentru mine. O vad pe Sakura cum este luata pe sus si dusa in labirintul natural din spatele vilei, insa nu intelegeam de ce. Am facut un pas ca sa merg dupa ea, insa vocea aspra a Mascatului ma cheama la el.

Cu inima cat un purice imi schimb directia, indreptandu-ma catre biroul sefului. Mereu mi s-a parut ca aceasta casa ascunde ceva mizerabil, de zici ca o forta malefica controla totul, dar pana acum nu i-am dat importanta. Desi am explorat fiecare coltisor, tot cred ca exista lucruri care nu sunt la locul lor.

Camera in care ajunsesem era intunecata, singura lumina fiind flacara zglobie si rosie din semineul de moda veche. In spate, era un dulap plin cu carti, iar pe ceilalti pereti atarnau cutite antice sau laute de la vreun muzeu. Mirosul dulceag si primitor dadea senazatia ca totul este pasnic si frumos.

Covorul matasos ce avea modele deocheate, se intindea pe toata suprafata incaperii spatioase. Biroul era facut din stejar de culoarea maronie, deasupra fiind asezate strategic calculatorul si dosarele.

Il vad pe sef cum se intinde obosit pe scaunul lui comod si rosu, dupa care intinzandu-si picioarele pe suprafata biroului, apasa un buton si din tavan ies 20 de ecrane, fiecare reprezentand imaginile redate de camerele de vedere. Nici macar nu stiam ca exista asa ceva, inteleg ca este o vila, dar cred ca sunt foarte bine ascunse de nu am reusit sa le vad pana acum. Ma uit mai atent si pe unul dintre ecrane ma vad pe mine si pe sef, mai caut cu privirea sperand ca o voi gasi si pe Sakura, insa nu am avut noroc, desi banuiam ca este pe primul din coltul din dreapta, deoarece acela era singurul inchis. Ma uit cu ochi neincrezatori la el, iar acesta incepe sa rada :

- Este un pampalau Sasuke, trebuie sa-l mai coacem putin. Are o fata mult prea inocenta si nu imi place.

Nu intelegeam ce vroia sa spuna psihopatul asta dar dintr-o data m-am prins. Aveam un nod in gat si m-am straduit sa scot acel cuvant desi speram sa ma insel… “Lupte?”. Il vad cum da afirmativ din cap, ranjind la mine cu dantura lui care trebuie sa recunosc era imaculata. A inceput sa-mi tremure mana, gandindu-ma cu cine o va pune sa se bata, oricum avea de gand sa o raneasca rau, pentru ca asta intelegea ei prin “a coace”. Mi se pare ca este prea crud pentru o fata, nu merita sa fie mutilata in felul acela. Inima mea acum era ghem, iar plamanii abia mai faceau fata presiunii. Stiam ce trebuie sa fac, insa aveam atatea remuscari, poate era in stare sa reziste la bataie si nu trebuia sa ma bag. Insa simteam sa fac ceva… chiar daca ea nu va fi de acord cu aceasta decizie, alta cale nu exista. Inghit in sec pentru a-mi face curaj ca sa-i spun :

- Sefule, nu vreau sa-ti creez probleme sau ceva de genul. Dar mie mi se pare ca nu este … ba…baiat.

Inchid ochii pentru ca stiam ce urma, “CEEEEE”, acest cuvant era scandalos de tare si de grav, bate cu pumnul in masa si trimite sa i se aduca mucosul in fata. Ma intreaba de unde stiu acest lucru si eu ii spun ca am atins-o din greseala. Acesta ma priveste dezaprobator, Doamne tot ce speram era sa nu o omoare. Stiam ca luptele ar fi facut si ele acelasi lucru, dar ma indoiam de decizia pe care o luasem.
Nu am mai spus nimic pana ce Sakura nu a ajuns in aceasta camera. Cand seful o vede, se duce la ea si ii smulge peruca cu ura, lasand astfel parul ei frumos si roz sa atarne linistit pe umerii ei fragili. Fata se speriase groaznic, cand vade ca a fost demascata, iar un mic tipat ii iese pe gura. Seful o dezleaga la ochi si prima persoana la care a incercat sa se uite nu a fost el, ci eu. Am lasat privirea in pamant, iar ea m-a privit cu o oarecare scarba, de zici ca ar fi fost in stare sa ma ucida, nu alta.

Seful ii ridica capul si o analizeaza indeaproape. O intreaba care este numele ei, dar aceasta nu raspunde nimic, era nervoasa desi imi doream sa fie calma si sa coopereze. Se uita la mine asteptand un raspuns pe care eu nu doream sa i-l dau.

- SASUKEEEE!
- Nu stiuuu…. Sebastiana poate, nu o cunosc!

Se pare ca intr-un final m-a crezut, chiar vroiam sa respir usurat, insa mi-am dat seama ca fata ramasese cu gura deschisa, cred ca toata furia din lume era acum exprimata pe fata ei, in acest moment simt ca nu ma va mai ierta niciodata.

Mascatul le spune angajatilor sa o duca intr-o camera si sa o inchida pana la noi ordine, dupa care el se aseaza din nou relaxat pe scaun. “Macar nu a omorat-o” repeteam intr-una aceste cuvinte, desi nici eu nu eram atent la ceea ce spuneam. Ma durea faptul ca Sakura isi facuse o impresie gresita despre mine. Insa stiam ca daca ii explic pana la urma situatia, trebuie sa inteleaga.

Imi indrept din nou privirea spre sef. Parea euforic, prins in lumea lui. Zambea si se uita ca prostul pe peretii rosii cu pete albe. Tusesc ca sa-mi fac simtita prezenta, iar acesta se intoarce cu fata spre mine. Sper ca doar mi se parea, insa avea un zambet malefic care imi dadea fiori. Inseamna ca isi facuse un plan despre viitorul fetei. Dar nu cred ca putea sa fie asa de rau, nu? Si atunci am auzit acele 3 cuvinte care m-au sfaramat pe interior. “Dama de companie”, atat de umilitor, un gest josnic, nu avea pic de faramita de demnitate in el, incepusem sa-l urasc pe acest om cu tot cu averea si puterea lui.

Nu vreau sa ma gandesc la ce ar putea pati ea, la cum atatea mani murdare ar atinge-o intr-un mod nepotrivit, si cel mai rau … era numai vina mea. Plec capul dezamagit de ceea ce am ajuns. Mi se pare ca jocul acesta s-a terminat, cred ca ne-am maturizat cu totii. Intr-un fel, desi Sakura este in aceasta ipostaza, a reusit sa ma faca sa inteleg ca pariurile astea nu au cine stie ce importanta. Dar acum trebuia sa-i conving si pe restu, si sa scapam din acest loc infect.

Gandurile imi sunt intrerupte de pasii lui zgomotosi care se indreptau spre usa. Nu m-am putut abtine, desi nu era voie l-am intrebat cu nonsalanta ce face. Acesta ma priveste destul de surprins, dar imi raspunde si el la fel de relaxat, ca se duce sa o incerce pe fata sa vada daca este “buna”. In acel moment mi se pusese un nod in gat. “Ce? Acum?” Cand Mascatul ma aude incepe sa rada, cred ca déjà intrecusem masura, speram sa nu primesc si eu vreo pedeapsa, insa el incepe sa vorbeasca :

- Ai dreptate, probabil ca tu vrei sa o ai primul. Si chiar o meriti dragul meu, doar tu ai descoperit-o nu? Hai fugi mai repede pana nu ma razgandesc!

Si in acelasi timp imi da un branci puternic din spate, era cat pe ce sa cad, insa am luat-o la fuga stiind ca este mai bine sa fiu eu in locul lui. Poate eram egoist, dar nu era mai bine asa? Cel putin cu mine a mai facut-o o data, pe mine ma cunoaste … eu sunt cel care vroia sa ii spuna ca ii pare rau si sa o protejeze. Pfff… astea erau semne clare ca sunt egoist, desi nu vroiam sa recunosc. Adica daca ma ierta, tot eu ma simteam mai bine, insa nu stiu ce altceva as fi putut face.

In sfarsit am ajuns in fata usii ei, mana imi tremura si parca nu gaseam putere sa apas pe acea nenorocita de clanta. Stiam ca sunt camere de filmat in jur si ca trebuie sa-mi joc bine rolul, speram doar ca ea sa coopereze. Stiu ca era crud ceea ce se intampla, dar daca nu o faceam, trezeam suspiciuni si in acel moment eram singurul care mai putea iesi de acolo si sa cheme ajutoare. “Haide Sakura, stiu ca poti, nu tipa si nu ma respinge” . Trag aer in piept si intru. Incaperea era spatioasa, dar intunecata si nu avea decat un pat imens, ce imi dadea fiori.

Inghit in sec atunci cand o vap pe fata stand doar intr-o camasuta alba, ghemuita cu o perna in mana. Nu plangea dar stiam ca nu mai avea mult. In momentul cand m-a vazut, chipul ei a capatat o nuanta rosiatica, in timp ce ochii ei parca trimiteau sageti pline de ura.

Ma apropii incet de ea, tineam ochii inchisi, vroiam sa-i dau un semn ca nu vreau sa-i fac nimic rau si ca trebuie sa ne supunem amandoi. De aceea cred ca se abtinuse sa urle la mine, insa inca avea acea pozitie incordata si ma privea cu neincredere.

Ma asez pe patul moale si incerc sa imi apropii mana de ea, dar ma plezneste. Tusesc sec si mi-o retrag. Cum sa o abordez, in asa fel incat sa nu ma dau nici de gol ca as cunoaste-o? Cred ca cel mai bine ar fi sa-i dau de inteles si ei despre ceea ce se intampla :

- Sebastiana , daca nu vrei sa-mi spui numele tau o sa te strig asa de acum inainte, in regula? Sa stii ca multa lume este cu ochii pe tine, si de asemenea si pe mine, in FIECARE secunda. Asta pentru ca, dupa cum bine vezi, aratam destul de traznet. Ar fi pacat sa nu profitam de asta, nu?

O las o secunda sa se gandeasca la ceea ce am spus, o vad cum priveste atenta colturile peretilor, degeaba camerele erau ascunse mult mai bine, dupa care inchide ochii si ofteaza. E fata desteapta a inteles mesajul, zambesc cu subanteles dupa care incerc sa ma pregatesc psihic pentru ceea ce va urma
.



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 15:45

nr1 Primaaaaa!!!! nu credeam ca o sa mai apuc ziua asta! Oricum esti genialaaa, ador ficul, imi plac la nebunie ideile tale... sunt curioasa, aia doi chiar o sa....o sa? :))
Chiar m-ai facut curioasa , ce o sa se intample cu Saku! Iiiii, de abia astept sa pui urmatorul capitol! lol damn!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 15:47

dau eidt


Ceeeeeeeeeeee? Sa o incerce el? Camere de supraveghere? Iar aia os a se uite la ei in timp ce isi fac actiunea. MAMA iMI VINE SA MOR. Acu te orpisi si tu nu sa am eu un suspans mai mare. Nu stiu ce decizie a luat Sasuke dar mi se pare una buna. Sakura si-a indeplinit misiunea de al convinge pe Sasuke dca pariurile sunt o porcarie. INtr-un dfel am impresia ca nu va fi un sfarsit fericit. Planul Sakurei era sa se razbune pe Sasuke si cred ca acum nu o sa-l mai ierte. O razbunare buna ar fi ca Sakura sa moara deoarece Sasuke o iubeste daca a fost in stare sa riste atat de mult. Imi dau seama ca ficul tau nu mia are mult si se sfarseste. Dupa ce vor scapa de mascat, daca vor scapa, se va sfarsi. Si vrea sa o dea drept dama de companie, cui? Multe intrebari au fost puse in percurgerea acestiu capitol. Sa ne aduci nextul cat mai repede!


Succes! kiss
La Multi Ani!









Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500




Ultima editare efectuata de catre Diavolitia in Dum 01 Ian 2012, 16:04, editata de 1 ori
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 15:47

Wow, e nemai pomenit! in love
Capitolul este denial deasemenea si ficul .
Deci ador cum descri cum relatezi intamplarile si tot tacamul! kiss
Sunt innebunita dupa ficul tau, iar acest capitol m-a lasat masca.
De unde ai atata imaginatie nu pot sa imi dau seama.
Deci intodeauna de surprinzi intr-un mod placut. Cred ca sunt cel mai mare fan al tau lough
Te pupacesc dulce kiss si astept nextul cu foarte mare nerabdare! in love


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Jjbm
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 15:55

Deci wow
superb
nici nu am cuvinte sa-ti spun cat de tare este.
Minunat
Mai vreau!
Ce se v-a intampla.
Sper ca Sakura sa fie buna si seful lui Sasuke sa i-o dea lui, macar pe post de dama de companie.
Pff, suspansul asta ....
Chiar iti place sa ne torturezi.
Eu mai am putin si-mi dau duhul, ce doamne iarta-ma
Sa ma anunti si pe mine cand pui continuare
Sa dai mai repede tin taste si sa ai multa imaginatie
Lexy te pupaceste dulce.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 16:02

VA ROG FRUMOS SA NU MAI LASATI MESAJE IN CARE SPUNETI CA DATI EDIT PENTRU CA UNEORI RAMAN ASA! Multumesc pentru intelegere!

P.S. Felicitari pentru capitol Katt! :x


Once you go black you never go back
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 16:26

wwwaaawwwwww!!!!!!!! deci eu chiar nush ce sa mai zic!!!!
e mult prea tare , genial si pervers :))))) iti ador ficul :X:X:X:X:X:X
astept cu nerabdare NEXT-UL


P.S. (SPER SA-L PUI CAT MAI REPEDE , AVAND IN VEDEARE CA ACUM SUNTE IN VACANTA :D:P:D:P)



Teo ;) te-a pupacit :*love*
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 16:34

Kattyy eu te bat pana nu o sa mai poti sa scrii :))
M-am suparat, nu ai anuntat, data viitoare sa o faci Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 468521
Revenind la capitol este mununat
Descriere ai dar nu in cantitati mari, stiu ca ficul nu se bazeaza pe asta Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 301723
Actiunea nu e grabita
Si cine mai e atent la greselile de tastare cand capitolul e asa palpitant?
Deci prin urmare, te spanzur daca nu pui next Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 621493
O zi buna incontinuare :))..


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 17:11

A fost genial!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 962758

Eu nu stiu cum reusesti tu sa ma surprinzi de fiecare data, dar sa sti ca ai reusit din nou. Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 301723

Mi-a placut foarte mult capitolul si sper sa aduci next cat mai repede Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 348112

:X




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 20:03

Super tare!!Deci esti geniala,astept cu nerabdare nextu.Pupici Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 208323si succes in continuare Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 78717
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 21:34

Miau miau !


Uiii, ai adus next-ulll in love Păi, să vedem. Acest capitol este intradevăr superb ! M-ai lăsat fără cuvinte. Scrii atât de frumos.
Uff, mă bucur că s-a terminat nebunia cu Sebastian şi că Sakura nu a paţit nimic. Damă de companie, huh ? Săraca (D) Măcar nu se va atinge şefu ăla de ea, ci Sasuke. Uff, deabea aştept să văd ce se întâmplă. Mi-a plăcut foarte mult cum ai descris, te pricepi nu gluma ! Nu ştiu ce pot spune înafară de cuvinte de laudă. Felicitări scumpa mea. Sper să aduci next-ul cât de repede poţi.
Spor la scris şi la idei. Succes în tot ceea ce faci şi pupici dulci ! kiss in love


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 17 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 17 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-