Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 10:24

Uau! Un capitol plin de emotie Katty happy
Asa imi place! heh
Nu mai pot de nerabdare sa vad ce va urma huh?
Cu siguranta sefu' o vrea pe Saku la el in pat! hmm...?!
Sper sa nu pateasca nimic Saku ingrijorat
Si pana la urma sa scape de tot acel anturaj dance2
Pana atunci, un an nou fericit si toate ce bune! a hug
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Smile for mee
Academy Student
Academy Student
Smile for mee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe planeta unde se consuma Alcool
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 18:57

Wow e bestial capitolu..sper ca Saku
sa coopereze si sa se termine cu bine
Nextu ! An nou fericit !


I'm a star
I'm so hot
I'm a pitzi from the club
My bichon,
loves shopping in the mall
Sus In jos
Iuli30
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa asculr muzica sa imi pertec timpul cu prietenele si sa citesc ficurile minunate pe care voi toti la faceti
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 19:04

buna am citit ficul tau de mult timp inainte sa ma loghez si il ador de fiecare data cand terminam de citit ultimul capitol postat asteptam cu nerabdare urmatorul capilol abea satept sa mai citesc din el si sper sa pui nextul cat mai repede posibil
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 19:45

Wow!! Iubita deci te implor adu nextul!!!
Deci iubesc ficul asta !!! Moama in ce belele a intrat Sakura wtf !!!
E minunat devine din ce in ce mai interesant!! Deci vreau nextul!!
Totusi ma intreb cine e asa ziul asta "sef" ?
Oare Sasuke va reusi sa o scoata pe Sakura de acolo ? Oare o sa fie amandoi bine?
Oare chiar o vor face?
Deci iubita tu ma omori, ahh nu mai suport trebuie neaparat sa aflu ce sa intampla in continuare!!
Te rog, te implor adu nextul repede !!!
Spor la scris si la noi idei !! Te-am pupat kiss a hug !!!
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 20:10

Clar ca vrem si sezonul 2 scumpo! ❌
Abia astept, dar ar fi bn sa te apuci zdravan si sa nu ne lasi sa asteptam mult lough kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Jjbm
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 20:33

Hey draga mea.
Nu deci e clar ca tu meriti o mama de bataie. Cum ma sa nu anunti si tu oamenii ca ai adus next-ul?? Of of..si noi de unde sa stim?
Sa ma anunti si pe mine te rog cand aduci next-ul!
Capitolul a fost genial, insa sper ca Sasuke va fi in stare sa faca ceva..sa o scoata cu bine de acolo..uh la la..
Spor la scris si la idei. Un capitol genial si un fic si mai si...
Te pup!:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 21:09

Awww! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 962758 Cat de tare a fost capitolul!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 962758 A fost uimitor! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 348112 Sa ma anunti si pe mn de fiecare data cand pui nextu' please!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 208323




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Helena
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Stau pe scaun si ma holbez la pc.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, cititul, scrisul si dansatul.
Stare de spirit Stare de spirit : Nu te baga pe mine ca sa nu ma bag pe tine.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 21:41


Frumos.Imi place cum descrii.Astept next.
P.S:Treci si pe la mine(Cursa vietii).Ms.

Intervenit de Cappuccino : Scuze ca iti zic , dar ai venit sa dai comm ca sa primesti si tu la ficul tau ? Sa nu se mai intample .
Sus In jos
byanck
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sacoala:)
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu sunt distrata

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 23:03

Imi place...dar nu ma asteptam sa fie asa de dur!! nervi!
Sper sa se termine cu bine!
Ce nenorocit e mascatul ala!! biciuitor

Sa ma anunti si pe mine cand postezi urmatorul captrol! in love
Mult noroc! kiss
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 10:14

Deci am aterizat si eu pe aici ...am citit tot ficul intr-o zi si credema nu sunt putine capitole am niste cearcane gigantice aseara am terminat de citit daar abia acum pot sa dau comm.
Superba idee de abia astept saa pui next .Ce se intampla cu Saku ?O s-o rapeasca Sasuke de la mascat inainte sa i se intample ceva rau ?O sa il omoare pe mascat ?
Dau si eu cu ghiocu poate ghicesc.Pupici de la mine si te rog sa ma anunti cand pui nextul.Si din nou de la mine pupici
Sus In jos
SilentSnowStorm
Academy Student
Academy Student
SilentSnowStorm

Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 00:15

Deci in sfarsit gasesc si eu un fic genial, dar care m-a dezamagit profund. Bineinteles, nu de continut, ci pentru ca exact atunci cand este cel mai incitant si mai interesant moment, plin de suspans, trebuie sa astept urmatorul capitol ca sa vad ce se intampla. Deci de comentat chiar nu am ce, asa ca ma las de insiruit chestiile care stiu ca sunt perfecte si iti spun direct ca astept next-ul. Te rog eu mult, cu ciresica deasupra, sa imi trimiti un mesaj privat cand pui urmatorul capitol. Multumesc. Mult succes la scris. a hug
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 02:41


Me guusta! huh? huh?
Exact cum banuiam, eu sunt singura persoana care nu a comentat, inadmisibil!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 359687

Trebuia sa fiu veriga slaba, oaia neagra a forumului , a 5-a roata de la caruta, mitraliera din
mana babei.
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 138742 Nici nu pot sa ma privesc in ochi in momentul asta, sunt o rusine. As mai pune cateva complimente dar nu imi vin in minte, deci trec la minunatia asta de fic! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 962758

Tu esti geniul geniilor, ai niste idei prea perfecte, sa o tii asa in continuare.

Nu am cuvinte sa iti descriu fic-ul sau capitolul, oricat as incerca sa gasesc ceva..degeaba.
Abia astept sa vad ce se intampla, sper ca cei doi sa scape, mai ales Sakura Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 896861
Spor la scris si multa inspiratie Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 208323
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 665748



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 14:01

Helăăău, darling a hug
M-am reapucat de citit fic-ul tau. Stii ca de cand a inceput scoala nu am mai facut-o. Sorry.
Tu vrei critica. Nu va fi foarte lunga pentru ca sincer nu am avut ce critica.

Ideea e okai, e originala, e incredibila,e minunata. Geniala !

Pot spune ca titlul m-a atras de la inceput. Este potrivit fic-ului tau si apreciez ca este in limba romana.

Sunt sigura ca esti constienta de faptul ca ar trebui sa te axezi mai mult pe sentimentele personajelor. Nu spun ca nu ai descrierea sentimentala, stiu doar ca poti mult mai mult de atat. Oricum, imi place descrierea ta. Reusesti sa imbini cuvintele intr-o ordine placuta.

Dialogul este mai putin fata de primele capitole ale fic-ului si nu este sec. Il pui atunci cand ai nevoie si il faci in asa fel incat sa nu plictisesti cititorul. E okai.

Actiunea nu este grabita si nu treci de la o idée la alta, astfel incat sa bagi cititorul in ceata. Apreciez acest lucru.

Estetica imi place, mai ales ca nu folosesti cinci mii de font-uri si culori si etc. As prefer ca de acum inainte sa scrii numerele cu litere, arata mult mai bine. Inca ceva, am observant ca pui foarte multe puncte de suspensie, sugestia mea ar fi sa mai renunti la ele, deoarece iti strica estetica.

Greseli de tastare/ ortografie nu prea am vazut in ultimele capitol decat foarte putine. Uite-le pe cele din ultimul capitol :

Senazatia – senzatia;
Culoarea – culoare;
Mani – maini;
Vap – vad;
Subanteles – subinteles.

Pai. Cam asta e tot. Sper sa nu te superi pe mine si ca aceasta critica te va ajuta pe parcurs. Oricum sa nu uiti ca fic-ul tau este superb, genial, minunat. Eu il ador. Apreciez faptul ca trezesti curiozitatea cititorului si mai ales pe-a mea. Pai, nu zic decat ca astept next-ul, darling.

Kiss and Hug !



I had to break myself to carry on.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 18:09

Hei! in love

Deci..am inceput sa scriu intr-un word comentariu pentru fiecare capitol asa ca o sa ai de citit draga mea in love

Primul: Doamne, cat mi-a placuut! =)) in love
Deci..de la primul capitol mor de nerabdare sa aflu continuarea, este superb :x
Nici nu ai idee cat talent ai ;o3
Mi-a placut foarte mult cand Sasuke a intrebat: Sakura, la mine sau la tine? =)))
Hai ca mai am 29 de pagini de citit ^^

Al doilea: Draga mea, e uimitor o.o
Si tu te plangeai ca nu esti buna, auzi la ea (D)
Cat imi place atitudinea Sakurei in love
Asa draga mea, fi rea! biciuitor
Ehee, mai am 17 capitolee \:d/

Al treilea: Doamnee o.o
Perversa mea in love
Cat mi-a placuuuut =p~ Mai repede am zis eu "mama" decat ei! =)) Si de cate ori :x
Cel mai tare next in love
Cat mi-a placuut =p~ Sper sa mai urmeze dastea >:)
Deci nu stiu cum poti sa ai idei asa geniale in love
Esti un adevarat geniu pervers scumpa mea! :x

Al patrulea: Iubiree, ziua ta e in August? :( Cat mai am de asteptat pana sa iti zic si eu la multi ani :-<
Vai, ce smechera e Sakura b-)
"Pastreaza-l ca un suvenir" -> mor. =))
Pfooai, care dintre ei bea cel mai mult? Mama, mama in love De unde-ti vin ideile astea? ;o3
Mor aici =))))) Salvareaa =))))))) Cica: "Pusca si cureaua lata..Ce tampit e Sasuke cateodata" =))))))))
Doamne deci nu mai poot. =)))))) Help! =))))))))
Se pare ca a meritat sa refuz sa ies afara pentru a citi acest superb fic in love

Capitolu 5: Doamne, a venit la scoala sambata?! =))))))
"Si cand mai aveam putin si le faceam sa ma creada, aud vocea uracioasa a Dj-ului. Cum de s-a apucat si el de cumparaturi tocmai azi. Frate, eram doar beata mai lasati-ma in pace." -> Saracaa=))))
Scumpa mea, cat pot sa-l ador! in love
Ce capitol "copios" :> =))
A fost magnific! (GOO)
Scriitoare te faci mancate-ar mama! in love

Capitolul 6: "- Sakura, sa nu mai faci asta niciodata! M-am speriat de-a binelea. Daca ti se intampla ceva? Nu mi-as fi iertat-o!" -> O Doamne ce dulceeee :o3 <3
"Acum pantalonii mei erau dusi departe. Fir-ar! Erau preferatii mei!" -> Moor! =)))))))
"Si va dat seama ca am simtit ceva destul de mare care ma facea sa rosesc. " -> Perversa mea maare in love Fraza asta e preferata mea! lough
Doamne, ce sperietura am tras si eu =))) Imi ziceam: O, nu, Hinata s-a lasat huh? Da` de unde, dormeau! =)))
Da da da, scumpa mea Hinata ;o3 S-a tinut de promisiune :x

Hmm, draga mea, ai facut 2 capitole diferite si ambele ai zis ca sunt 6. Ma miram eu -.-' M-am uitat de 3 ori ca sa ma asigur :)) Eh, asta e. kiss

Capitolul 6 -al doilea lough-: Ce i-a zis-o Naruto bosorogului aluia. =)))
"Ma imitase cu o voce falsa si pitigaiata"-> O Doamne, cat pot uri eu asta :|
Asa mi-a facut un baiat ieri TOATA ziua. (D) Da` i-am dat o palma peste fata de s-a plans toata ziua hmm...?!
"Sa ma vanda pe mine pentru benzina lor, dar da-o d***u de treaba" -> Saraca Sakuraa. =)) Eh, asta patesti daca arati prea bine :> lough
"Stransesem cu putere pumnul gata sa-i fac cunostinta cu fata lui" -> Bai frate eu raman fara aer aici. =)))))
"Cuvintelea astea chiar ma suparau, nu putea si el sa fie un gentelman? Pervers si asta." -> Ce mandra sunt, numai perversi pe aici in love
" Hai tontilor, grabita-va ca vad ca asta are de gand sa termine treaba aici, nu mai ajungem la nici un hotel"-> Eu acum mananc cartofi prajiti si ma inec! =))) E numai vina taa (D)
Hai frate chiar asa, pe capota?! =))) in love Doamne, cat poate sa imi plaaca huh?
"- C**va e m*ta!" -> O da, asa te vreau Sasuke! b-) Ce dulcee :o3 =))) [stiu, pare ciudat.]
"- Tu chiar crezi ca as suporta sa vad pe cineva cum se atinge de tine? Nu as lasa pe nimeni sa faca asta, cred ca as inebuni, frumoaso!" -> Ododododododododododododododod :x Ce duuuulce <3

Capitolul 7: Ehee, ce ma bucur ca iar merg undeva impreuna in love
Mi-a placut acel dialog intre Sakura si Sasuke :>
Ce incapatanata e Sakura..imi place! >:)
Imi place mult comportamentul lui Naruto ;o3
Poate se indragosteste, muhaha! >:)
Ha, Sakura i-a luat masina! =)) Asa te vreau :x

Capitolul 8: "
- Sasuke! Ridica-ma! Ce faci ai adormit? …….. O nu! Spune-mi ca nu ai facut asta! Netotule! Nesimtitule! Perversule! Cum indraznesti!" -> Mooorr =))))) Doamne, cat imi place in love
A sarit pe burta lui? =)))) Deci n-ai glumit cand ai zis ca e ca o trambulina Doamnee. =))))
Saraca Sakuraa =))) Isi pusese piciorul pe umarul lui, si el s-a ridicat?! =)))
Oo nu! :O I-a spus ca stie de pariu?! Nuu sad
Deci scumpa mea, au trecut 2 ore, si eu mai am 21 de pagini. =)) Ai avut dreptate cand mi-ai spus ca e o provocare ce vreau sa fac (D)

Capitolul 9: Off, temele astea. lough
Ca veni vorba, dupa 20 de pagini de citit o sa ma apuc si eu de scris la mate =))
Saraca Sakura think Sasuke n-o mai baga in seama (D)
Ce nervoasa e lough Se vede ca incepe sa tina la el <3
Hm oare Sasuke stie ca l-a pacalit la faza cu violul? think

Capitolul 10: Heei, asta nu-i corect! Inca o zi?! Sakura nu stiee :(
"Imi pare rau, am renuntat la pariu… te vreau doar pe tine." -> Mincinosu lu .. hmpgh :-l
Nuu scumpa mea Sakura, de ce cedeezi? :(
Muhaha, urmeaza scene +16! in love La citit Elly! >:)
Doamne, el acum tot la pariuri se gandeste? :|
Oricum, ma bucur ca Sakura nu mai era puraStai,, ha! >:P

Capitolul 11: Doamne femeie, te omor cu mana mea! (D)
Cica nu esti buna la descriere maa hmm...?!
Pe cand descrierea, mai ales cea sentimentala e perfecta in love
"Portiile scolii ca de fiecare data primitoare, imi faceau semn sa intru mai repede si sa-l strang de gat pe idiot…" -> Mi-a placut asta =))
Stai, stai! Stop cadru. /:)
Numele ei e Sebastian? =))) O Doamne ce idee natrusnica ti-a mai venit prin cap? huh?

Capitolul 12: Si dintr-o data se trezeste ca ii cad pantalonii? =))) Doamne, cat as rade daca i s-ar intampla cuiva asa ceva. lough
"Nu vreau sa ma laud, dar cred ca aratam mai bine ca Sasuke…" -> Hai ca asta mi-a placut mult. =))))
Scumpa mea, cred ca o sa ai de citit la comentariul asta..lough
Ha, de aici incepe actiunea! >:) Ma rog, mereu a fost prezenta in proportii mari..lough in love

Capitolul 13: "Scop final : Sa-l las pe idiot fara mostenitori." -> O da, asa Sakura, fi rea! =))
Doamne, cum a putut sa uite sa se schimbe? =)))) Ma miram eu O.O
Ododo, a ajutat-o in love
Sebastian Hoyouguu =)))))
Genial capitool o.o
O Doamne, pe Karin! Abia astept sa vad ce va face in love

Capitolul 14: "Incercand sa-l fac pe el sa se indragosteasca, m-am indragostit eu.: -> Saracaa ;o3
Doamne, si Naruto asta..credeam ca e mai diferit. 8-|
E prea ciudat cu Kariin x_x =))
Yey, inca 5 capitole! \m/

Capitolul 15: Pfoai, Sebastian si Sasuke au devenit ceva gen: "frati de bere" lough
Doamne, ce mi-a placut faza cu lenjeria. =)) Perversa mea in love
"- Pfff… frate sunt inca inebunit dupa ea." -> O Doamnee huh? in love Zici ca-s iepure, imi vine sa sar prin toata casa :x
Asa capitol genial a fost..(GOO)

Capitolul 16: S-a sarutat cu Alexandeer o.o
Devine din ce in ce mai interesant in love
"- Ce voce ma? Da-te-ncolo ca am treaba!" -> Morr. =)))))

Capitolul 17: Praf de adormit? lough
Isteata ideea asta a lui Alexander think
Oare ce va face Sakura? ingrijorat

Capitolul 18: Doamne, dar e serioasa rau treaba o.o
Pistol?! :-s Acum o sa trebuiasca sa accepte :-<
Hm, eu alegeam marul verde sincer think
"Boon…. Atunci l-am luat cu dulcegarii gen o iubesc pe respective “fata” ca sa vad cum se comporta." -> pfooai, era prea frumos sa fi fost adevarat. 8-|
Vai, sa nu pacatuiasca prea mult, a ales blonda. =)))
O, nu, o descopera? huh?
Aha! Stiam eu ca era ceva :| Atunci cu fericita..credeam ca s-a schimbat iar in Sakura si nu am citit eu bine ingrijorat

Capitolul 19: Hm, cica ar trebui sa fie ultimul capitol, dar ma indoiesc din moment ce mai am 3 pagini think
Aoleu, chiar el trebuie s-o duca? o.o
"I-am spus cat de frumos am putut sa se care" =))))) Foarte frumos.
A aflat, a aflaaat :x
"Ceee? N-am apucat nici macar sa spun ceva si déjà am dat-o in bara?" =))) Saraca.

Capitolul 20: Aham, am avut dreptate ca mai e. lough Nu sti sa informezi bine oamenii draga mea. [-(
Lup-p-tee? huh?
"- Nu stiuuu…. Sebastiana poate, nu o cunosc!" -> Sebastianaa =))) Morr. =)))
"Plec capul dezamagit de ceea ce am ajuns. " -> Aham, foarte bine faci b-) Pacat ca nu ajuta la nimic :-l
Vai, ce bine ca a inteles mesajuul in love

In concluzie, scumpa mea, imi dau jos palaria in fata ta in love

Este un fic de nota 20 pe o scara de la 1 la 10..in love

Daca mai zici ca nu prea le ai cu descrierea, te mananc. kiss

In unele capitole a fost chiar magnifica <3

Acum, daca cineva va mai face aceasta nebunie, spune-i ca ai 21 de capitole :-l Ca ti-am zis, ai unu "dublat" lough

Ei bine, am stat 4 ore sa-l citesc, dar nu regret. in love

Cred ca este un comentariu luung cat o zi de post, ca tot azi tin post. lough

Spor la scris si idei! kiss

Love ya in love


    Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.





Ultima editare efectuata de catre Elly. in Joi 05 Ian 2012, 18:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 22:27

hei !!!! cand pui next-ul ?????
mor aici de curiozitate :X:X:X
spor la treaba si adu' next-ul cat mai repede!!!!!


Teo ;) te-a pupacit ! kiss*
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 18:50

Hello scumpii mei a hug. Dupa cum vedeti am facut un sondaj prin care v-am intrebat daca vreti sezonul 2. Ma bucur sa aflu ca ati fost de acord si promit ca voi incerca sa il fac pe cat de bun posibil, ca astfel sa va placa. in love
Cat despr celalalt sondaj, cum am scris si mai sus ca v-as ruga sa fiti sinceri dap ! . Pe mine chiar nu ma deranjeaza, indiferent de raspunsul pe care il dati. Ba mai mult ma va ajuta sa ma perfectionez. happy
Niciodata nu am putut sa-mi dau seama de ce va place ficul asta, fara suparare dar mi se pare ca am scris numai prostii. happy2
Acest next ii este dedicat Ellyshorului meu scump si drag, pt ca acel commentariu pe care mi l-a dat, m-a impresionat atat de mult, incat mai aveam putin si plangeam sad . Scumpa meah, sa stii ca te iubesc mult mult de tot a hug
Aaaa.. si ceva important :

Deci am postat si pe forum un banc, care mie mi s-a parut chiar foarte tare lough . Iti multumesc Diavolitia ca mi l-ai aratat si sa stii ca te iubesc mult in love .
Sper ca nu v-ati suparat daca l-am introdus si in fic, am vrut sa mai destind putin atmosfera.
In fine cred ca v-am retinut destul atentia, deci next-ul :

Perversitate printre rasete

Sakura pov.

Camera era neaerisita, intunecata si racoroasa. Pielea mea era de gaina, asa ca incercam sa trag camasa barbateasca pe care o purtam, in asa fel incat sa imi acopar o mai mare parte din picioare, insa era imposibil, deoarece imi ajungea doar pana la fund. Se vedea de la o posta ca era veche, cu 4 nasturi mari ce nu acopereau bine suprafata si desi era imposibil sa bata vantul acolo, tot simteam o adiere ce intra prin manecile largi.

Totul din jurul meu mi se parea o scena a unui film de groaza, iar mirosul asternutelor si al podelei din lemn prafuite, imi dadea senzatia ca sunt intr-o veche casa bantuita, taraneasca. Acum ca sa fie totul si mai frumos, ca sa mi se sfasie inima si mai mult decat pana acum, trebuie sa accept si crudul adevar al faptului ca s-ar putea sa devin dama de companie a betivilor cu bani gata care au nevoie de placeri fizice din cauza ca sotiile lor ori sunt in astepare cu burta la gura, ori au devenit prea babe si neputincioase. Dezgustator!

Nu puteam sa-mi tin in frau furia pe care o simteam, dar stiam ca nu am pe cine sa o vars. M-am bagat singura in chestia asta, trebuia sa stau in banca mea cuminte. Mereu am fost capricioasa si nu m-am lasat pana nu am obtinut ce am vrut. Si acum uite ce patesc, este inuman tot ceea ce se intampla. Nu am crezut niciodata ca eu voi ajunge in aceasta postura. Eu?

M-am jucat cu cine nu trebuia si acum platesc pentru asta. Ma uit la fata lui, dar expresia mi se parea indescifrabila. Vroiam sa vad daca este sau nu de partea mea. De ce m-a demascat? Ca sa-mi faca bine, sau sa primeasca el credite si sa se razbune ca a pierdut puncte din cauza mea? El nu mai facea nici un gest. Ce sa inteleg din asta? Banuiesc ca astepta decizia mea, daca sa ma culc sau nu cu el. Oftez… Ceva imi spune, ca ar trebui sa accept. Adica daca fac nazuri s-ar putea sa ajung batuta sau mai rau, cine stie ce fel de animale sunt oamenii astia. Si credeti-ma am destula demintate sa ajung si in acea postura, insa doar daca este nevoie. De ce l-as refuza pe Sasuke? Inca nu stiu daca este vinovat, sau incearca doar sa ma apere, dar acum e clar ca nu pot afla si el e singurul care poate sa ma scoata de aici. Deci daca e sa-mi blestem zilele o sa o fac dupa ce stiu ca macar am incercat sa-l schimb, pe el si pe restul. Nu am uitat nici o clipa din ce cauza ma aflu acum aici. Si aceasta este ultima sfortare, acum voi vedea daca a avut vreun rost sau nu toata sarada asta.

Ma uit in ochii lui, simteam cum pulsul imi creste, el intredeschide putin gura, parca indemnandu-ma sa ii spui da sau nu? Si cand eram pe punctual sa ii dau raspunsul afirmativ, vad cum un zambet pervers ii apare pe fata.

Ahh.. cum de am uitat cu cine stau de vorba? Situatia asta ii facea si lui o deosebita placere. Am fost atat de preocupata sa ma gandesc daca scap cu viata sau nu, incat am uitat ca baiatul asta este prea smecher si daca vrei un favor de la el, trebuie sa ii dai ceva in schimb.

Off.. Sasuke, Sasuke. Pentru o clipa chiar m-ai pacalit. In acel moment am uitat si de camerele de supraveghere, de situatie, de tot. Incep sa rad cu pofta, punandu-mi mana la gura, incercand sa ma calmez. Expresia de pe fata lui se transforma intr-una confuza. Ba chiar devenise putin speriat ca o sa ma dau de gol sau cine stie ce mai puteam sa fac.

Ma ridic in picioare pe pat si incep sa sar, arcurile scartaind puternic, iar el topaind energic, bineinteles, fara voia lui. Insa chipul ii era atat de dragalas, de confuz, de speriat. Nu mai puteam sa ma abtin, zici ca bausem ceva, vroiam sa profit si sa il amagesc la maxim. Dintr-o data ma arunc peste el, obligandu-l sa se lase pe spate. Mana mea se plimba usor de la parul lui, la buze si mai jos de abdomen. Ochii ii erau mari cat cepele si obrajii rosii, de placer evident. Vocea imi suna jucausa si plina de emotii, abia mai puteam sa ma abtin. Stiam modul cel mai perfect in care puteam sa-l joc pe degete. Aveam de gand sa-i solicit nervii si perversitatea la maxim. Ma apropii incet de urechea lui si ii soptesc in cel mai incitant mod posibil :

- Iti plac provocarile? 4 intrebari si 4 nasturi. Daca raspunzi corect voi fi numai a ta!

Il vad cum zambeste, in semn ca nu va intampina nici o problema si ca pot sa-i dau drumul. Doamne, ma asteptam sa creada asta, inima imi batea cu putere si desi era racoare in camera eu déjà ma incinsesem.

- Prima intrebare suna asa : Eu am 2, vacile au 4, ce sunt?

Pentru o clipa era liniste. Zambetul lui disparuse imediat. Ma privea de zici ca eramu un OZN, eu radeam in continuu aratandu-mi dantura perfecta. Fata lui se chinuia sa exprime ceva. Se uita la sanii mei, dupa care ma intreba sfios, daca este raspunsul corect. In acel moment nu mai puteam, toata nebunia iesise la suprafata. Simteam ca sunt cuprinsa de euforie si placere, nu mai imi pasa de nimic din jur. Radeam, dar cu atata pofta de zici ca aveam neaparat nevoie de un control la cap.

“Saracutul de tine, raspunsul erau “picioarele”, bai! Unde iti sta mintea?” Stiu ca incercam sa ingan aceste cuvinte, insa probabil din cauza ca nu mai puteam sa vorbesc ca lumea, ma balbaisem prea mult si nu iesise tocami ceea ce vroiam. Ma uitam la el si devenise si mai confuz ca inainte, nu stia daca raspunsese bine sau daca o sa-mi deschid primul nastur odata.

O Doamne, muream acolo si nu alta. Incercam sa ma concentrez la a 2a intrebare : “ Ce au femeile si barbatii in mijlocul picioarelor? “. Il aud pe Sasuke urland : “ Ceee?!” . Saracul poate credea ca sunt de pe alta planeta. Nu pot descrie ce simteam in acele momente, dar mai aveam putin si trebuie sa ma duc la baie. Rasul era singurul lucru care imi iesea pe gura. El incerca sa ma faca sa ma opresc si sa-i raspund daca aceasta este cumva o gluma proasta.

Eu tot ii loveam genunchii, vroiam sa-i dau de inteles ca acela este raspunsul, insa nu cred ca intelesese. Imi imaginam ce fata va face cand ii voi pune a3a intrebare: “ Unde au femeile parul cel mai cret?”. Reusisem sa ma calmez pentru o secunda, dar cand il vad ca vrea sa deschida gura stiind ca va raspunde o porcarie, am inceput sa rad de zici ca tipam nu alta. Eram rosie si topaiam de colo colo, incercand sa-I zic “ A…AAfrica”. Il vad cum pufneste dispretuitor, si-a dat si el seama ca jocul acesta este mult prea inteligent pentru mintea lui minuscula. In concluzie ajunsesem si la ultima, iar Sasuke nu descheiase nici un nastur, iar eu nu mai puteam de burta, lesinam acolo si nu alta. Simteam ca toata bucuria din lume era atunci pe capul meu. Cand il vedeam asa micut si neajutorat, cum se chinuia sa-mi faca fata, aveam sentimentul acela ca lumea e frumoasa.

Ma calmez pentru un moment si il intreb : “Care parte a corpului meu este cel mai des umeda?” Urmase iar o runda de amuzament. Incepusem sa-l lovesc cu perna, in semn ca merita bataie pentru ca fusese un baietel pervers. In sfarsit incepuse si el sa rada si recunoscuse ca am castigat. Eu ma ridic victorioasa cu mainile si sold si scot zambind limba la el. Atunci s-a prins care era raspunsul si ma ia de talie, sarutandu-ma, astfel incat limba mea ajunsese in gura lui.

Ia stai, stai, stai… Pauza! Ma uit cu superioritate la el, spunandu-i ca nu a reusit sa deschida nici un nastur si ca trebuie sa-si puna pofta in cui:
- Cine a zis ca trebuie sa iti desfac nasturii ca sa pun mana pe tine.
Ma facusem rosie ca un rac. Avea dreptate. Camasa era destul de larga, incat iesea usor si fara sa o deschei. Incep sa tip si sa fug prin camera, deoarece nu mi se parea corect ca nu respecta regulile, dar el spunea cu calm in spatele meu ca nu le-a respectat niciodata pana acum, deci ma miram degeaba.

Am incercat sa il lovesc cu pernele, amenintandu-l ca daca nu sta departe o va pati, insa nu vroia sa asculte deloc. La un moment dat, ma arunca cu usurinta in pat, punand plapuma deasupra noastra. A profitat de ocazie ca sa-mi vorbeasca si trebuie sa recunosc ca in viata mea nu imi batuse inima mai tare ca in acel moment :

- Te voi scoate de aici!

Simteam cum lacrimile se adunau cu rapiditate in coltul ochilor mei verzi. Atunci nu am mai protestat si m-am lasat in voia sentimentelor. Ii pasa de mine, nu era vinovat, incerca doar sa ma apere. Nu am crezut niciodata ca voi fi cucerita cu o fraza de genul acesta. Il imbratisez strans, imi era dor sa-i simt parul matasos printre degetele mele, si buzele lui mari si fine contopindu-se cu ale mele.

In urmatorul moment simt cum camasa dinspare de pe mine, iar eu incolacindu-mi picioarele in jurul bazinului lui, fac acelasi lucru, cu tricoul si blugii. Eram emotionata, de parca aceasta ar fi pentru prima oara cand fac acest lucru. Desi conditiile nefavorabile si situatia destul de grava, ar fi trebuit sa ma intristeze, aceasta a fost cea mai reusita noapte, pe care o avusesem in viata mea.

Mainile lui puternice m-au ridicat deasupra lui. Ma priveste pentru o clipa cu admiratie, indepartand una dintre suvitele mele roz, care parca dintr-o data prinsesera viata si imi sopteste ca sunt atat de frumoasa. Dintr-o data m-am imbujorat foarte tare, mi-am ascuns repede capul dupa gatul lui si l-am muscat in asa fel incat sa il fac sa simte.

- Uratule!

Glasul meu era cristalin si voios, deoarece pentru prima data dupa atata timp ma simteam in siguranta. Acesta rade la auzul cuvantului rostit de mine si ma intoarce in asa fel, incat acum el era deasupra mea. Incepe sa ma sarute usor, de sus pana jos, mainile lui plimbandu-se nestingherite pe suprafata corpului meu mic.

Eu gemeam incet, semn ca nu vroiam sa se opreasca. In mod normal aceste gesturi ar fi fost de ajuns sa innebuneasca orice fata, insa eu nu eram nici pe departe satisfacuta. El si-a dat seama si ma trage mai aproape. Rad suav si ma gandesc ca ar fi momentul sa il ajut putin:

- Nu te grabi. In seara asta vreau sa-ti demonstrez ca te iubesc!

Ochii imi scanteiau de bucurie, si inima imi tresalta la fiecare cuvant pe care il rostea. Inchid pleoapele si ma las cuprinsa de miile de saruturi ce ma acopereau. Dar o intrebare nu imi dadea pace … chiar reusisem sa il schimb?



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre (='.'=) K∂ttÿ∂ (='.'=) in Lun 09 Ian 2012, 15:18, editata de 3 ori
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 18:53

Vai katt , e fermecator !
Ai ajuns in faza in care descrii sentimentele ... Extraordinar !
Sunt innebunita total scumpo :* .
Ma cuceresti prin tot ce scrii :x
Sunt .. Hipnotizata !
E fain ca ai bagat si testul ala , a fost beton :))
Moama moama , is obsedata <3333 ! kiss

Daca nu bagi nextul , te baaat :)) kiss in love a hug





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...




Ultima editare efectuata de catre Caρρυccιησ ♥ in Dum 08 Ian 2012, 13:09, editata de 2 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 19:00

dau edit

Katty? Mersi sa m-ai anuntat. Este foarte frumos scumpa mea. Ai folosit unele intrebari de acolo lough Vaide vaide nebunatico. A fost tare, mia ales ca au facut sti tu. Si ca si-au dezvaluit si sentimentele. Ma framanta intrebarea aia de la sfarsit asa ca pune mai repede next-ul ca sa putem sa ne dumerim si noi. Mersi iubito si eu te multumesc si chiar ma bucur ca ai folosit unele intrebari in fic. Esti geniala! Te iubesc! in love kiss


Ultima editare efectuata de catre Diavolitia in Sam 07 Ian 2012, 19:16, editata de 1 ori
Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 19:07

Imi place mult noul capitol!!!!Vreau next,vreau next!!Sunt curioasa daca chiar a reusit sa-l schimbe,sun curioasa ce o sa se intample,sunt curioasa...sunt de multe lucruri curioasa nu are rost sa le zic.
Astept cu nerabdare nextul!
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 78717 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 78717
Succes la scris si pupici Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 208323
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 19:37

huh? o Doamne! Iubesc capitolul acesta! iubesc...e pervers....e superb!
Mersi ca m-ai anuntat kiss astept nextul


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 19:38

Hey draga mea:X
Multumesc ca m-ai anuntat. Deci capitoul a fost absolut genial. Normal ca vrem un sezon doi. Imi place fic-ul tau.. Imi place capitolul, si chiar sper ca Sasuke sa o scoata cat mai repede de acolo pe Sakura! Si sper sa fie adevarat faza cu o iubeste...ehh na..o sa aflam noi..
Adu-ne repede next-ul, spor la scris si la idei! Te pup..


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Iuli30
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa asculr muzica sa imi pertec timpul cu prietenele si sa citesc ficurile minunate pe care voi toti la faceti
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 21:47

Super capitol. Mia placut foarte mult si astept cu nerabdare uramtorul capitol in love si sper sa urmeze cat mai multi capitole le iubesc love sunt super si sper sa poti sa pui cat mai multe capitole si continuarea fucului









Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 22:07

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Doamne, cat de nebuna e Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 947835. Intrebarea cu "unde au femeile parul cret" i-am pus-o lu' tata..si la tot neamul Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 947835 >:)

Am ras in ultimul hal, chiar nu ma asteptam sa fie asa amuzant, dar frumos da Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 208323. Imi pare bine ca i-a spus ca o iubeste, imi place cand totul este bine :x

Nu stiu ce sa mai zic sa iti caracterizez capitolul sau fic-ul..minunat, superb, frumos, etc.. Important este ca il iubesc, deci cu asta am spus tot Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 962758

Spor la scris in continuare, abia astept sa vad daca o sa o scape Uchiha din beleaua asta, voi sta ca pe ace pana atunci Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 896861, salveaza-ma mai repede Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 208323

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 665748

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY


Ultima editare efectuata de catre Lissa in Sam 07 Ian 2012, 22:08, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 22:07

Scumpo, este foarte frumo, m-ai captivat de la primeleranduri scrise in love Ce pot spune, iti ador ficul heh Sa pui nextul cat de repejor, deoarece eu il astept cu nerabdare. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 23:01

Ahh, perversa mea! =p~

Doamne cat ador eu capitolu asta.. in love

Iti ador fic-uuulll ;o3

Doamne Doamne in love

Abia astept continuarea <3

Spor la scris si ideei! kiss Nu uita ca te iubesc <3!


    Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 18 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 18 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-