Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 09:54

Aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Ai adus next dance2 Scuza-ma, dar nu mai pot de fericire!!! Alerg, dansez si tip prin toata casa ca ai adus next!!!!!!!!!! Sakura e pur si simplu GENIALA! I-a facut pe toti sa se uneasca, chiar daca intr-o situatie nefavorabila, tot conteaza... Sper ca in urmatorul capitol sa inceapa actiunea in adevaratul sens al cuvantului! Adu repede next, baby kiss


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 12:40

Yuuuupy!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 544217 Next! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 962758
Vai cat de genial e! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 385627 Sincer te inteleg cu faptul ca nu ai avut timp sa-l scrii, dar ti-a iesit incredibil de frumos! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 268890 Abia astept sa pui continuarea! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 962758
Te-am pupacit dulce!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 208323




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 14:04


Baii te mananc Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 385627
Iar nu anunti, off..odata o sa te :))
Deecii revenind la capitol
E fantastic il adoor Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 962758
Ai pus si niste NaruHina, imi place place place Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 544217
Cu descrierea nu trebuie sa te mai scuzi atat ca am inteles ca nu e acel stil ficul tau.
Actiunea nu e grabita, e la locul ei
De greseli nu spun deoarece nu am fost prea atenta la ele dar sunt sigura ca nu sunt multe.
Deci astept capitolul urmator ca sa vad actiunea
Vezi caitolul urmator sa nu te opresti asa in plop ca o patesti :))

P.S: I miss U :o3 vreau sa mai vorbim :o3


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 14:46

Maa (D) Dar tu nu mai anunti cand postezi capitole? (D) Deci mi-e ca intr-o zi tot te bat. :)) Of, of, nici macar un cuvintel, nimic auzi la ea. (D) Asaa, trecand peste asta trebuie sa recunosc ca acest capitol chiar a fost incarcat cu nenumarate sentimente, trairi si alte lucruri asemenea. Chiar mi-a placut replica brunetei, atat de matura si totusi atat de inocenta trecuta prin atatea din cauza unora... hmm...?! Eii, chiar ma gandesc cum vor actiona si daca vor reusi sa o salveze pe rozalie, dar eu le tin pumnii. Soo, poate ma anunti si pe mine data viitoare cand postzi good Te loooggg :o3. :))) Asa, spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love
choco^^ 


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Pure ◕‿◕
Academy Student
Academy Student
Pure ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prinsa in lanturile amintirilor de demult.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Anime`uri ='.'=
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 16:10

[b]Cat mai repejor nextu. good job nervi!
Pupici! kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_m0bireLw791r5q1nso1_500_thumb

I don't ever want you to go ...

I love you more than you could ever know . ♥️

So I want you to understand

`Cause I need one more chance !
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 19:08

NEXT-UL!!! love CAT MA BUCUR CA AI POSTA NOU CAPITOL!
ABIA ASTEPT SA VAD CUM O SA O SCOATA PE SAKURA DIN ACEASTA ..."PROBLEMA"...DACA POT SA I SPUN ASA happy2
PANA LA URAMA AU AFLAT FETELE DE PARIURILE LOR happy
ESTI UN GENIU love...SI ACUM TOT CE MAI POT FACE E SA ASTEPT NEXT-UL CU INIMA CAT A UNUI PURICE love
SPOR LA TASTAT SI kiss
JANE...!!!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Lun 20 Feb 2012, 12:25

Wow! Am intarziat rau de tot, fir-ar sa fie! ingrijorat
Of of of! Mie si rusine de mine... crying
Ei, bine nu am nici o scuza asa nu pot decat sa sper ca o sa ma ierti. happy2
Acum sa vedem penultimul capitol: think
Foarte interesant si bine pus la punct, fiecare detaliu se leaga, tot ceea ce spune Sasuke are logica, gandeste pana si cel mai mic detaliu, iar asta imi incalzeste sufletul cand vad cum ai reusit sa pui atatea idei cap la cap. Nici nu stiu cum poti trage atata de timp, eu una sincer nu cred ca as fi reusit in locul tau. Apreciez si te respect pentru asta! dap !
Ultimul capitol: huh?
Valeu happy Naruto sentimental! As putea sa ma obisnuiesc cu asta. lough Ce pot spune e ca imaginatia ta nu inceteaza sa ma uimeasca. E incredibil cum de la ideea initiala ai trecut la alta si de acolo ai revenit. Cum am mai zis totul este atat de bine pus la punct incat nu-mi vine a crede ca aceasta poveste a fost scrisa de un adolescent. Lasand admiratia la o parte si revenind la poveste, ma bucur sa vad ca Sakura a reusit sa le deschida ochii baietilor, insa imi pare rau ca ea a trebuit sa se lase prinsa in toata sarada aia pentru a-si putea indeplini idealurile. Nici macar nu-mi pot da seama cum se v-a termina totul, avand in vedere ultimul capitol, sau cum va continua povestea in cazul in care lucrurile nu merg bine si din nou treaba se complica. heh
Deci, prin urmare, din partea mea iti urez succes cu povestea si spor la scoala kiss
Sper sa nu te tine ocupata prea mult pentru a ne putea aduce urmatorul capitol. rusinos
Te-am a hug Zbye hi!

Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Lun 20 Feb 2012, 17:24

Miau miau !

Iti multumesc ptr ca m-ai anuntat. Imi pare rau ca vin asa de tarziu cu un comentariu.
Pai ce pot spune, mie una imi place foarte mult ideea acestui capitol, si ceea ce s-a intamplat in el. Imi place atitudinea Hinatei, era si timpul sa isi revina si sa numai fie asa de timida si de naiva. Mi-a placut discutia dintre ea si Naruto.
Dar cel mai mult mi-a placut finalul: " Pentru Sakura, fetelor ! " foarte frumos si emotionat. Ar face orice pentru ea in love
Esti foarte priceputa, scrii extrem de frumos si nu iti face griji. Deja stim ca ficul tau nu se bazeaza pe descriere, desi toate ficurile ar trebui sa aiba descrierea la baza, e bine ca ne-ai sp de la inceput si tu chiar te descurci la acest gen de fic. Imi place mult cum scrii in love
Sper sa aduci next-ul repede. Si sa ma anunti kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Iuli30
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa asculr muzica sa imi pertec timpul cu prietenele si sa citesc ficurile minunate pe care voi toti la faceti
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Lun 20 Feb 2012, 20:18

Foarte tare capitolul!!!!!!!!!!! Astept nextul draga KATTYA!!!!! Sa il pui cat mai repede poti bine? Nu te pun sa il pui saptamana asta dar as vrea cat de repede poti dar numai sa ai timp sa il pui in regula thank you i love you ???????
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Mar 21 Feb 2012, 16:10

Scumpa mea..ma bucur ca ai pus next-ul.
Imi place atitudinea lu Hinata! Am fost destul de surprinsa la inceput cat de mult s-a schimbat dupa esecul cu Naruto si chiar era si timpul. Sper sa reuseasca acum cu totii sa o salveze pe Sakura ..
Sunt curioasa ce surprize o sa ne mai aduci:X:X!! Stii foarte bine cat de mult iti ador ficul si nu sunt singura care spune asta :X:X. Pune urmatorul capitol repede ca te pap cu fulgi cu tot kisskiss:X.! Spor la idei si scris ! kisskiss Te pup kisskiss



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Cooltext1711025034_zps229023de
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Mar 21 Feb 2012, 23:12

Dumnezeule deci chiar iti ador ficul:x

Astept nextul si sunt sigura ca o sa fie superb. :X
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Lun 12 Mar 2012, 09:52

AAAAAAAaaaa!!! A fost absolut genial!!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 962758 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 962758 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 962758

Mi-a placut extrem de mult cum ai descris sentimentele si ideea a fost chiar foarte buna.

Eu presupun ca nu ai pus next fiindca nah...sscoaaalaa asta ne omoara pe toti. Si sper din suflet ca o sa ma anunti cand pui next si vreau sa sti ca mor de nerabdare sa vad ce se intampla.Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 384738 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 301723

-R




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 13:13

Hello tuturor! a hug
Deci in sfarsit a venit vacanta, pun pariu ca si voi ati asteptat-o la fel de mult ca si mine. Am promis ca o sa redeschid ficul vara asta si asa am si facut. Sper sa ma tin de treaba de acum. lough
Probabil multi dintre voi ati si uitat despre ce este vorba, insa daca mai sunt maxim 3 persoane care sa-si aminteasca eu sunt foarte multumita. in love
De asemenea v-as ruga sa-mi spuneti daca mai vreti sezonul 2, ca sa stiu ce fac in continuare.
Cam asta am avut de spus. Mi-a fost dor de voi, abia astept sa incep sa mai stau cu orele pe forum cum obisnuiam sa o fac. happy2
P.S1 Multumesc celor care ma mai intrebau din cand in cand, ce am de gand sa mai fac cu ficul, apreciez foarte mult :o3
P.S2 Pt cine nu mai stie ce s-a intamplat: Sakura urmeaza sa fie vanduta ( scoasa din tara), iar ei incearca sa gaseasca un plan pentru a o salva lough 8->. Frumos sa ai prieteni asa buni :>
Soooo... capitolul urmator ( sincer nu stiu care):

Treapta 1, treapta 2


Aleile pustii, vantul rece si crengile ascutite ale copacilor imi dau fiori. Ferestrele si luminile casei sunt deschise dar,desi se aude respiratia lor, nici o persoana nu scotea un cuvant. Ma uit in oglinda mare, suspendata de perete si imi aranjez pentru ultima data papionul negru care parca voia sa ma sugrume. Ma simteam atat de incomod, atat de stresat. Imi intorc privirea spre ceilalti, observandu-le teama si emotiile din fiecare miscare a corpului. Rochiile stralucitoare se mulau frumos pe corpurile fetelor, facandu-ma sa cred ca sunt ca niste feline gata sa atace.
Coafuri indraznete, decolteuri provocatoare, tocuri inalte de vreo 15 cm, ele conturau imaginea unor concubine pregatite sa-si innebuneasca victimele. Doar plimbandu-se dintr-un colt in altul reuseau deja sa starneasca privirile celorlalti baieti, desi nu aceasta era intentia lor. Au devenit niste iele fermecate, iar invitatii sigur nu vor rezista.
Ma uit la ceasul care arata 10:30, peste o jumatate de ora va incepe jocul. As vrea sa pot prezice ce se va intampla, mi-as dori ca nimeni sa nu fie ranit. Toti am decis ca vom face acest lucru indiferent de consecinte, insa toata vina va pica pe mine, deoarece eu sunt cel care i-a bagat aici.
Scutur capul odata cu el si firele rebele mi se desprind de pe frunte. Am incredere in planul lui Shikamaru, in abilitatile lui Neji si ale fetelor, in instinctele lui Kiba, in diplomatia lui Gaara si in talentele lui Naruto. Nu mi-as ierta-o niciodata daca ar pati ceva, totul trebuie sa fie perfect.
Simt o mana calda pe umarul meu, era blondinul care ma privea patrunzator cu ochii lui albastri si imi zambea in semn ca va fi bine. Incerc si eu sa schitez un gest prin care sa il aprob insa eram prea tensionat ca sa cred acest lucru.
Ma indruma spre limuzina. Asa cum am stabilit eu cu fetele vom intra prin fata si in momentul cand acestea vor iesi din masina, se vor aseza in asa fel incat ceilalti ( care vor veni cu o masina mai mica) sa se strecoare prin spatele lor, fara sa fie vazuti de camere.
Da, dar inca mai era o problema si anume felul in care ne vom face aparitia. Nu puteam sa fim primii deoarece mascatul ne-ar fi recunoscut si si-ar fi dat seama ca vrem sa-l tradam. Insa eram gazdele, trebuia totusi sa gasim o solutie care sa sature pe toata lumea. Asa ca Shikamaru a propus ca unul dintre noi sa blocheze poarta principal, pentru ca astfel invitatii sa fie nevoiti sa astepte ca cineva sa le deschida si sa intram odata cu ei.
Zis si facut in timp ce noi eram in limuzina, Naruto ne sunase spunandu-ne ca a rezolvat deja aceasta problema. Intr-un fel ma mai linistisem, insa mainile imi transpirau, iar inima o aveam cat un purice. Ma gandeam mereu la ce ar putea sa urmeze, sau ceea ce ar putea, doamne fereste, sa mearga prost. Toti ne incurajam unii pe altii, insa fiorii ne cuprindeau incetul cu incetul.
In mod normal, pe la ora asta seful face o baie, deoarece zice el, acesta e un moment perfect pentru terapia cu apa. Imi amintesc ca imi explicase odata cum campul magnetic al Pamantului, sau alinierea planetelor ( nici eu nu mai stiu) interactioneaza cu forta apei, dandu-i nu stiu ce abilitate de a te relaxa si ….
Ah nici eu nu stiu, mi se paruse o porcarie, insa el era destul de serios cand o spusese. Insa nu prea sunt sigur la cat se termina, cel mai probabil pe la 11 si cateva minute. Acele cateva minute sunt foarte importante. Ajung la colt: masinile claxonau si multi oameni frematau prin jurul portii.
Ma uit la ceas era 11:03, nu pot sa cred, Gaara avusese dreptate. Mi-a spus ca cel mai bine i-am chema la 10 fix, deoarece le sta in obicei sa intarzie spunand ei ca o sa-si faca o intrare grandioasa. Noi se pare ca le-am stricat-o. Totusi aratau foarte furiosi, daca voiau sa plece sau mai rau, sa scoata armele? Roscovanul iese zambind din limuzina si facandu-mi cu ochiul le spune:
- Ah, domnilor cat ma bucur sa va vad. Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati, insa am schimbat marfa in ultimul moment, va asigur ca este de zece ori mai buna decat v-am promis.
Face un semn cu mana, iar eu imi asez bine palaria ca astfel sa nu ma poata observa, erau slabe sanse avand in vedere cat de intuneric se lasase. Le deschid usa domnisoarelor si acestea cu miscari calculate, afisand un zambet dragalas, fac cate o reverenta.
Fetele acelor oameni impietrisera. Aveau doar gura deschisa si aratau de parca mai aveau putin si incepeau sa saliveze. Nici nu ma mir, cred ca nu au mai avut parte de fete atat de tinere de mult timp, plus ca se gandeau ca multe dintre ele trebuie sa fie pure, mda dorinta oricarui barbat. Deci pana la urma placerea i-a facut sa uite de furie, momentul potrivit pentru ca ceilalti sa se strecoare inauntru.
Ii fac semn lui Naruto care astepta sa deschida poarta. In urmatorul moment, baietii s-au strecurat repede printre invitatii si masinile lor, poarta inchizandu-se dupa ei. Acum tot ce trebuia sa fac, era sa parchez limuzina in garajul din spate si sa intru linistit.
Mainile imi tremurau pe volan, respiram greu, dar stiam ca trebuie sa-mi pastrez calmul. Am folosit cheia de rezerva ca astfel sa nu dau de banuit. Scot harta facuta de Kiba, pentru a gasi cel mai scurt traseu spre locul unde ar fi putut sa se afle Sakura. Trebuie sa recunosc ca era foarte detaliata, explicand in amanunt prin ce pasaje puteam sa ma duc. Dar stai… ce era in centru, sub sala principala? Habar n-aveam, ca exista o camera sau un tunel secret… inca nu stiu cu exactitate ce e. Are legatura cu toate camerele din intreaga casa. Se pare ca intr-adevar, Kiba este cel care cunoaste cel mai bine zona, nu pot sa cred ca a reusit sa gaseasca o asemenea ascunzatoare.
Cel mai usor ar fi fost, daca o iau prin bucatarie, dupa care ajungand in sala principala, ma strecor prin tunelul ascuns… care daca ma gandesc bine este sub fotoliul preferat al sefului. Pfff… sa nu credeteti ca este doar un scaun oarecare, pe langa calitatea lui (era tesut cu aur), mai este vorba si de inaltimea la care se afla. Era mai mult ca un fel de tron, de unde lui ii placea sa ii priveasca pe ceilalti, in momentul spectacolelor oferite de streepteoze sau mai stiu eu ce.
In concluzie este foarte greu sa ajungi acolo, sper doar ca mascatul sa nu fie prin preajma. Imi fac curaj si strabat sala meselor, cu cat muzica se auzea mai tare cu atat pasii mei erau mai mici. Simplul gand ca as putea sa ajung prea tarziu la Sakura, ma indemna sa merg mai departe.
Am aruncat o ocheada si am observant ca fotoliul era gol… asta insemna ca. M-am uitat prin fiecare colt al incaperii si intr-unul dintre ele seful ii punea intrebari lui Naruto cu privire la asa zisii oaspeti. Blondinul parea destul de serios. Ma intreb ce minciuna inventase: ca nu stie cum au ajuns invitatii acolo… sau… nu probabil gasise ceva mai inteligent. Dar, eu nu aveam timp sa ma gandesc la asemenea amanunte. Ma uit inca o data in directia lor si observ cu o deosebita incantare ca mascatul era doar intr-un halat alb, deci mai aveam timp pana se schimba el si vorbea cu oaspetii. Tremuram. Gaara ma observa si imediat ii face semn sefului ca unii oaspeti doreau sa-i adreseze niste cuvinte, deci ar trebui sa plece.
Rasuflu usurat cand acesta da afirmativ din cap si astept sa iasa prin usa din spate, dar stai ce? Vine spre mine, fir-ar. Nu aveam unde sa ma ascund, nu inteleg de ce o ia asa prin vazul lumii. Sunt mort. Oare e bine daca ma vede? Totusi, daca se intampla asta, atunci as intra in atentia lui si astfel nu as putea sa mai parasesc aceasta camera. Atunci unde sa ma ascund?
Ma taiasera toate caldurile, incercam sa ma bag printre invitati, insa acestia erau destul de neprietenosi, nicio speranta. Dintr-o data, norocul imi surade in cale, sau mai bine zis, colegele mele. Au inceput sa defileze, oprindu-se chiar in fata mea pentru a ma acoperi. Doamne ce bine, astept fara macar sa clipesc, semnalul lor. Toti erau cu ochii pe ele, mai putin seful care mirat, atunci cand le vede se hotaraste sa-si schimbe directia.
Off… ca nu il mai inteleg. Ma grabesc spre fotoliu, fetele continuandu-si si ele drumul, iar capetele invitatilor intorcandu-se dupa formele lor. Sunt 10 trepte pana la scaun, iar una dintre ele sigur este o trapa. Ceva imi spune ca trebuie sa o ghicesc din prima, cine stie ce alarma s-ar declansa, daca gresesc. Faza nasoala este ca n-am nici macar o idee despre ce scara e vorba. Ma invart de vreo 3 ori, incerc sa gasesc locul unde curentul este mai puternic, dar nicio sansa. Trebuie sa le iau pe ghicite.
 Treapta 1 – ar fi prea usor, probabil o capcana pentru cineva care s-ar gandi sa le incerce pe toate la rand.
 Treapta 2 – poate i s-ar parea prea aproape de prima si cineva ar avea norocul sa o aleaga pe ea.
 Treapta 5 – e la mijloc nu cred ca ar putea fi aceea
 Treapta 10 – e ultima, desi ar suna palpitant sa fie ea, e cam riscant sa o alegi.
Deci astea sunt trapele cele mai riscante, mai raman 3,4,6,7,8. 2 numere prime si 3 pare… care nu ies in evidenta. N-am nici cea mai mica idee, nu imi amintesc sa fi vorbit vreodata despre numerele astea. Dar stai… daca capcana nu ar fi pentru cineva care sa nu-l cunoasca, ci pentru cineva ca mine, care adesea sta in preajma lui.
Atunci ma intorc iar la treptele riscante. Si de la capat:
 Treapta 1 – tipic pentru el, mereu crede ca e primul
 Treapta 2 … ahh
N-are niciun rost sa o iau asa pe ghicite, poate fi oricare dintre ele. Nu stiu la ce sa ma mai gandesc. Poate e legat de imbracaminte, bijuterii… oare este ceva ce el poarta mereu si eu nu-mi dau seama? Mult prea multe idei, mi-e cald, mi-e teama… Mascatul asta.. I-a stai. Mascat -> masca. Da poarta mereu aceeasi masca alba cu niste linii rosii pe ea. Poate ele simbolizeaza o cifra? Sau poate scarile nu sunt numerotate cu cifre….
Ma uit mai atent la ele, nu pot sa cred… din cauza ca m-am grabit nici nu am observant asa un detaliu important. Fiecare treapta are un model format din linii albe. Exact invers ca la masca lui. Una dintre ele trebuie sa aiba un semn mai special. Dar nu am timp sa ma uit la toate… deci voi continua cu lista treptelor riscante, sper doar sa nu o dau in bara.
Dar cum sa-mi dau seama care are ceva mai special? E doar o imbarligatura. Si atunci mi-am amintit ceva… Intr-o zi eram in gradina cu Mascatul si Naruto, cred ca cu vreo 3 ani in urma. Eu cu blondinul ne certam pentru ca nu reuseam sa vadem in acelasi fel, forma norului care plutea agalea deasupra noastra. Atunci mascatul razand, de fete noastre chinuite s-a hotarat sa ne dea o mana de ajutor spunand sa tragem de colturile ochilor, asa ca la chinezoi, astfel vom reusi amandoi sa obtinem aceeasi imagine. Si a avut dreptate…
Poate ca si acum daca faceam asa puteam sa obtin aceeasi viziune ca a lui. Privesc atent drumul incurcat al fiecarei linii, dar exact in momentul in care mi-am dat seama ca prima treapta nu are nimic deosebit, il vad pe sef cum intra in sala. Toata lumea se intoarce cu ochii spre el. Naruto si ceilalti ma privesc cu teama, indemandu-ma parca sa ma grabesc. Gaara il prezinta unor oameni si incearca sa-i distraga atentia… nu mai am mult timp…
Treapta 2 … Urmaresc in acelasi fel parcursul unei linii destul de ciudate. Are forma unei litere sau doar mi se pare mie? Continui drumul si vad ca se uneste cu alte linii care parca ar forma un om… ce ciudat. Dupa urmeaza un cerc, si un fel de scarita. Aceste simboluri parca au o legatura. Scot pixul pe care il aveam in pantaloni si desenez pe mana ceea ce vad… semana intr-o oarecare masura cu … “世界の目”.
Bun… deci asta seamana cu ceva, sa trecem la treapta….
- Multumesc ca v-ati adunat aici in seara aceasta scumpii mei asociati. As dori sa tin un toast.
O nu… am recunoscut vocea grava a Mascatului. E de rau, de fiecare data cand vrea sa tina un toast se urca pe aceste trepte. Nu mai am timp sa le incerc si pe restul, ori o aleg pe a 2a ori fug…



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre (='.'=) K∂ttÿ∂ (='.'=) in Sam 23 Iun 2012, 15:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 13:14

Iubi meu :3 !

Foarte frumos nextu , m-a atins la corasoon' :>
Iti ador ficul si-l citesc de vara trecuta , da nu prea las comuri ca asa arde o lene in mine de fiecare data =))))))))))))))))) . crying
Nextu e ft fain si ma bucur ca te-ai reapucat pt ca toti iti adoram opera de arta <33
Cum sa scrii o poveste asa geniala :-w ?
Is geloasa =))) . dance1

Adu rpd nextu :3 kiss kiss kiss !!





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...




Ultima editare efectuata de catre Tυяqυσisз ♥ in Mar 03 Iul 2012, 22:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 13:17

A douaaa! =))

Edit:

Soo. Hello! >:D< Bine ai revenit iubireee. in love
Muream de dorul tau dar si de dorul fic-ului tau. :>:>
Pfoaa ce next. Ce mistoo a fost. :x :))
Treapta 1, drapta 2. :> :>
Nici nu stiu ce sa-ti spun. :))
Adevarul e ca am cam uitat ce se intampla in fic de cand nu ai mai scris la el. :)))) Dar talentul tau a ramas neschimbat. :x kiss
Te kiss in love Si sa aduci reepede next-ul. >:D<
Ciaoo! kiss*:*


Once you go black you never go back


Ultima editare efectuata de catre •Milkshake™ in Sam 23 Iun 2012, 13:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 13:21

Buna! :3
Ma bucur ca ai redeschis ficul !
Imi era dor de el!
Se pare ca au inceput planul lor :D. Sper sa reuseasca.:D
Frumos capitol :X !
Astept sa pui next !
Spor la treaba!
Te pupiceste Deea kiss !



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Cooltext1711025034_zps229023de
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 13:30

Hellau, my darling a hug
Ce bine imi pare ca ai decis sa redeschizi fic-ul. Deci iti sunt recunoscatoare, honey.
Ohh Goooood, capitolul a fost perfect si srsly, cine nu si-ar aminte despre ce e vorba in poveste? Cine? Normal...
Ohh, a fost un capitol asa d elung si plin de suspans si actiune. Mi-a placut enorm.
M-ai lasat cu gura cascata la sfarsit. Eu cred ca e treapta a 2-a. Sa speram. Ma intreb daca va reusi s ao salveze cu bine pe Sakura, sau poate seful lui il impiedica.. nu stiu... poate sunt capcane, nu mai el stie si logic ca si tu lough
Off, astept next-ul, sper sa vina cat de curand posibil. Bafta in continuare a hug


I had to break myself to carry on.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 14:59

Editt :

Deci imi place mult mult mult >:)
Ma bucur ca teai reintors kiss Eu una astept cu nerabdare nextul a hug
Sa il pui rpd. Te-am pupat si spor la scris si la idei ! love
Bye ! <33


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 15:53

Vaaai:x cat ma bucur ca ai redeschis acest fic supperb:x SUnt fana numarul 1=)) clar..
Imi place la nebunie fic-ul, ideea fascinandu-ma de mult, dupa cum ti-am zis.. Ma bucur ca il continui si iti spun sincer ca astept un sezon 2 fara discutii..
Superb capitol, lung, plin de actiune.. sentimente puternice,.. tot ce vrei.
Multumesc ca m-ai anuntat, esti o dulce. SPor la scris, multe idei si sezoane 2:> si cat mai repede continuarea.
Sa nu uiti sa ma anunti. Te pup:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 19:10

Wow.......Imi place mult ,mult,mult de tot in love in love Te rog sa aduci nextul please please please
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 21:03

Vai deci cat de mult ma bucur ca ai redeschis ficul mai ales ca este unul din ficurile dupa care sunt nebuna. Deci capitol lung plin de actiune si suspans. Chiar este derutanta faza cu scarile. Sper sa o alega pe cea buna caci sincer nici eu nu mi-am putut da seama care este :)). Sper sa vii cu next repede si chiar sper sa apara si sezonul 2.
Spor la scris si inspiratie si mersi mult de tot ca m-ai anuntat, Sper sa o faci in continuare.


I want to live in my little perfect world

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 10:40



Buna scumpo!

Ce s-a intampla? Ce s-a intamplat? Off Doamne, cat urasc suspansul!
Cat ma bucur ca ai redeschis ficul, nu-ti poti inchipui cat am asteptat acest moment.
Iti multumesc mult ca m-ai anuntat, nu uita sa o faci si in continuare!
Imi doresc atat de mult sa o gaseasca pe Sakura! E bine ca are si prieteni pe care sa se bazeze, mi-a placut mult acest lucru.
Eu una abia astept next-uletzul, care sper sa vina in curand. Pana atunci te poop dulke.
Zbye!

~Black Coffee~

P.S: Eu una imi doresc muuult Sezonul 2!



     
 
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 15:51

buna am trecut si eu pe aici si vreau sati zic ca eu la atetea pagini faceam 4 sezoane a cate 20 de capitole sunt prea multe comentari si tu pui prea rar facundui pe utilizatori sa puna 3 comentarii de fiecare

ps. anuntama cand pui next


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 18:28

Heiii... Uite ce fic avem noi aici puppy eyes Cred ca esti foarte multumita, nu? Probabil mai sunt cateva persoane, insa in principiu, majoritatea au comentat kiss Te felicit ca ai redeschis fic-ul, bravo tie! Acum vine partea cu cearta... waiting Cum poti sa ne aduci next asa de scurt? Bine, nu mai stiu exact cat de scurt a fost, insa ma asteptam la actiune, sa o vedem si pe Saku pe acolo, ceva...Insa nimic crying Poate ca exagerez, scuze... Stiu ca trebuie sa faci planul ca lumea, cred ca ai muncit din greu la idee,no comment, insa introdu-ne odata in actiune ca murim aici!!! in love


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19Vin 29 Iun 2012, 00:29

Ok, am fost dusa de nu ti-am citit fic-ul. Pur si simplu il ador.
Sper ca Sakura va scapa, iar Sasuke sa se grabeasca! Atat de ganditor.... Jur ca-mi vine sa-i tip in ureche doar pentru a-l trezi.
Nu prea am ce zice. Astept next-ul si te rog anunta-ma si pe mine..... kiss
Spor la scris in continuare! a hug


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 22 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 22 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-