Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 17:25

Fan Fic Sasuke&Sakura blocat din cauza inactivităţii.

Mar Iul 03, 2012 9:17 pm - ultimul post al autoarei ce conţine un capitol al ficului.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 15:07

Fan Fic Sasuke&Sakura redeschis la cererea autoarei.
Mult succes în continuare cu ficul. a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 15:32

Uff... a trecut atata timp, incat nici nu mai stiu ce sa spun.
Imi pare foarte rau ca m-am comportat astfel. Nu stiu de ce, pur si simplu, pierise orice inspiratie. L-am redeschis pentru a-l termina. Ficul asta a fost cel care m-a ajutat sa-mi fac o gramada de prieteni si intr-un fel "ii sunt datoare".

Banuiesc, ca nici nu mai stiti despre ce era vorba. O sa incerc sa va reamintesc.
Sakura era o simpla fata, batjocorita din cauza greutatii ei de un grup de baieti de la liceu ( cei mai populari). Acestia aveau un "joc" insuflat de mentorul lor si anume pariurile. In fiecare saptamana trebuiau sa cucereasca noi fete si sa petreaca o noapte cu ele, ca astfel sa castige puncte ( premiile erau foarte mari). Sakura s-a intors si ea la liceu, insa acum era complet schimbata - slabise mult si devenise o delicatesa pentru baietii din acel grup, in special pentru Sasuke. Hotarand sa se razbune pe cei care au facut-o sa sufere, aceasta s-a imprietenit cu brunetul, stiind ca baietii au pus pariu ca el nu va reusi sa o aiba pana la sfarsitul saptamanii. Trecand prin multe peripetii ( petrecerea de la miezul noptii, cursa, mersul la mare, etc) incet, incet, rozalia a inceput sa se indragosteasca de el, dar tot nu a vrut sa cedeze in fata lui. Din pacate acesta a fost mai siret si pana la urma a castigat ( poveste lunga lough). Sakura a decis sa nu se lase batuta si s-a travestit intr-un baiat pentru a intra in grupul lor si pentru a-si da seama care e treaba cu pariurile lor. Mare greseala, a ajuns in atentia Mascatului ( seful lor) si a sfarsit prin a fi capturata de acesta.
Sasuke a inceput sa aiba remuscari asa ca a hotarat sa mearga sa o salveze luandu-i pe baieti si de asemenea pe prietenele rozaliei. Au alcatuit un plan, prin care sperau sa reuseasca. Insa cand a ajuns acolo Sasuke a fost prins, chiar de fata pe care incerca sa o salveze.

Cam aici am ramas cu istoria. Tin sa spun ca nu va mai dura mult. Multumesc tuturor celor care ati citit pana acum. Sper ca v-ati reamintit cate ceva din fic.


Final fericit? - Partea I

Sasuke pov.

Aud pasii grei, apasati ai mascatului cum se indreapta spre iesire. Perfect, m-a lasat singur, sau nu! Un om inalt de aproximativ 2 metri, cu muschi sculptati ce parca mai aveau putin si rupeau tricoul ce ii acopereau, se proptise vertiginos in fata mea. Grozav, dupa ce ca sunt inchis in spatele unor gratii ( de unde nici un om normal n-ar putea sa iasa), mi-l mai aduce si pe asta pe cap. Ranjea la mine cu dintii lui galbeni, parca voind sa-mi dea de inteles ca el e stapanul – vezi sa nu! Din doua miscari l-as da gata, dar trebuie mai intai sa scap de aici si inca repede, pentru ca sigur sunt camere de filmat peste tot. Incep sa inspectez neajutorat “cutia” in care ma aflam: ziduri groase, podea cimentata, gratii din fier si in final incuietoarea – singura mea scapare. Am hotarat ca trebuie sa o inspectez mai indeaproape, de aceea ma trantesc la pamant, prefacandu-ma distrus si disperat ca sa nu-i dau de inteles “mamutului” ceea ce voiam sa fac. El incepe sa rada, spunandu-mi ca sfarsitul mi-e aproape. Incerc sa ma abtin sa nu chicotesc pentru a-i face jocul si ma concentrez din nou pe iala. Din cate vedeam nu era una complicata, ceea ce ma mira putin, norocul meu. Dar tot aveam de munca la ea si cu mainile goale, n-aveam nicio sansa s-o deschid. Trag aer in piept si ma las din ce in ce mai jos pana fac contact cu podeaua rece. Gandurile imi zburau aievea, in timp ce mainile cautau in nestire o scapare. Dintr-o data simt ca ating ceva cu mana stanga. Tresar uimit cand observ ca pe jos era o agrafa. Ochii mi s-au marit cat doua cepe. Imi venea sa rad, atat de tare incat sa ma auda si cei de pe alte planete. Inima incepea sa-mi bata mai puternic, la gandul ca Sakura nu ma tradase niciodata. Acum m-am prins, in momentele in care ea atingea barele, de fapt voia sa introduca aceasta minuscula cheie a sperantei. De aia m-a atras in acest coridor, pentru ca stia ca de aici pot scapa cel mai repede.
A riscat foarte mult incercand sa ma salveze si asta inseamna ca si-a pus toata speranta si increderea in mine. Nu-i pot dezamagii! Ma ridic obosit si-l strig pe gardian. Acesta nu schiteaza niciun gest, desi ma priveste insistent.
- Asculta, am nevoie la baie!
Rasul lui grosolan imi infunda urechile. Incepe sa-mi spuna ca asta e cea mai patetica scuza pe care a auzit-o in viata lui si ca pot sa-mi pun pofta in cui. Totusi, eu continui prin a-i explica ca nu vreau decat sa se intoarca cu spatele, pentru ca de obicei ma intimidez usor. Plus ca asta este ultima mea dorinta ca sa pot muri linistit. Vazandu-mi fata patetica, acesta se intoarce suspicios cu spatele. Bun, aveam fix vreo 10 secunde sa deschid iala, daca nu s-ar fi prins. Cu o mana imi deschideam fermoarul, iar cu alta incercam sa nimeresc combinatia. O fir-ar, nu-mi iesea! Incep sa scot sunete ciudate ca astfel sa acopar zgomotul facut de agrafa, desi incepusem sa ma inrosesc la fata. Il vad cum vrea sa se intoarca si incep sa balbai stupefiat:
- Nuuuu! E din cauza emotiilor.. aaa stresului, da… a… o sa reusesc pana la urma, nu-ti face griji!
Doamne, n-am fost in viata mea pus intr-o situatie mai jenanta, dar incerc sa raman calm. Fix 5 secunde mi-a mai luat sa deschid usa, din pacate si rabdarea “mamutului” a ajuns la capat. Vazand ceea ce faceam s- aruncat vijelios spre mine, strigand precipitat. Prea tarziu! Deschid usa cu putere, aceasta facand impact cu capul lui. In urmatoarele secunde, era lat pe podea. Bun, am iesit, acum trebuie sa ma grabesc sa-i gasesc pe restul si sa iesim mai repede de aici.

Sakura pov.

- Mi-a facut o deosebita placer sa va am alaturi de mine in aceasta seara, domnilor! Insa, cu regret va anunt ca spectacolul a luat sfarsit. Va promit ca o sa va anunt cand voi mai organiza astfel de evenimente. Va urez o seara buna!
Rasufulu usurata. Credeam ca mascatul le va da pe fete pe mainile acelor misei. Poate are alt plan in minte, dar deocamdata ma bucur ca ele sunt bine. Vedeam pe fetele acelor criminali expresii de uimire si ambiguitate. Asteptau fraza prin care el sa le dea acordul sa-si aleaga partenera pentru acea seara. Totusi, acesta avea o influenta mare in lumea lor si nimeni nu i-a putut contesta decizia.
Il vad cum isi intoarce pasii spre mine, facandu-mi semn sa-l urmez. Stau in spatele lui, foarte aproape. Daca as avea un cutit, acum ar fi fost momentul potrivit sa termin aceasta sarada. Tensiunea e prea mare. In acest moment cu totii suntem in ghiarele mortii. Daca as putea da de Naruto sau Sasuke ( sper ca el a putut sa scape). Macar daca am avea un plan, dar noi suntem imprastiati prin toata vila.
Dintr-o data mascatul se opreste, iar eu ma lovesc cu capul de umerii lui. Tresar speriata si ma dau inapoi. El ma priveste curios, fir-ar! Trebuia sa raman calma si concentrata, nu sa-i dau de inteles ca am remuscari sau ca ma indoiesc de decizia mea. Acum imi dau seama ca suntem in camera de comanda si control. Aici sunt toate monitoarele ce proiecteaza imagini din intreaga casa. Mi-o arata cu mana pe cea din mijloc – salonul -. De pe buze incearca sa-mi scape numele lui Naruto, dar ma abtin. Statea tolanit in mijlocul incaperii. Nici macar nu incerca sa se ascunda si sunt total de acord cu el, avand in vedere sutele de monitoare de pe pereti, era clar ca nu avea unde. Si atunci incep sa ma uit disperata dupa Sasuke, insa degeaba, n-aveam nicio sansa sa-l gasesc. Probabil alerga, nu statea pe loc si incerca sa se fereasca cat de cat de ele.
Imi intorc privirea spre blondin, observ in acelasi timp ca si mascatul astepta ceva. Ma gandeam sa deschid gura si sa-l intreb orice, dar am inchis-o imediat la loc.
- Ohh, Sasuke, de ce intarzii?
Poftim? Stie ca Sasuke a scapat? Mi-am dat seama ca nu voi reusi sa ascund prea mult timp asta, dar nu imi imaginam ca isi va da seama atat de repede. Ce-ar trebui sa fac? Sa fug? Stie ca eu l-am ajutat, sau crede ca a reusit singur? As vrea sa ma dau un pas in spate, dar poate isi da seama ca mi-e frica. As vrea sa-l intreb despre ce vorbeste, dar poate crede ca ma eschivez. Din nou, raman impietrita, nu pot scoate niciun sunet.
Dintr-o data se uita la mine, nu-i pot vedea expresia fetei, dar sigur are un ranjet larg de satisfactie. Imi arata cu degetul alt ecran. Nu se poate, acela e Sasuke care tocmai iese din tunel prin treapta a 2a. Ce face? De ce se duce la Naruto? Idiotii… de asta sta ala tolanit acolo? Ce le trece prin cap, sa moara impreuna?
Tensiunea e prea mare, nu mai pot rezista. Buzele mi se misca fara sa-mi dau seama:
- Ce-ai de gand sa faci?
- Ooo, Sakura, crede-ma. Vom urmari un spectacol pe cinste!
Vorbele lui imi dau fiori. Stiam ca trebuie sa plec repede de acolo, insa era la fel de ferm convinsa ca si el este constient ca eu am fost cea care i-a dat drumul lui Sasuke. Camera era intunecoasa, sumbra, plina de acele monitoare blestemate care parca iti furau energia si te ameteau in jocul lor. Ma uit spre usa neagra, din capatul celalalt al camerei… Mda, nicio sansa sa ajung acolo! Trebuie sa astept!





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 15:48

Hey :X:X.
De cand nu am mai trecut pe la ficul tau :>.
Mi-a fost dor de el:X..si ma bucur ca ai pus urmatorul capitol ^^.
Scumpa mi-a placut mult dar totusi sunt curioasa ce o sa se intample.. sunt multe lucruri nerezolvate pe aici:)).
Astept sa aduci next :X.
Te pupa Deya kiss.

EDIT: Am uitat sa spun ca sunt prima :)).



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Cooltext1711025034_zps229023de
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 16:15

Buna!, scumpo!
Ma bucur asa de mult ca ai redeschis fic-ul.
Sper sa il termini, chiar merita. Trebuie sa vad finalul, care sper sa fie cu un Happy End.
Sa speram ca scapa din casa 'mascatului'. Sa fie totul bine, ca doar abea au trecut sarbatorile.
Si te rog sa ma anunti.
Te pup! :*


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 8BGmFkk
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 16:19

La mulţi ani, Katty! Bună, puile! Mai întâi vreau să-ţi zic că mă bucur enorm de mult că ai redeschis ficul ăsta, este minunat să ştiu că-l vei duce la sfârşit şi că aşa o să putem răsufla şi nou uşusaţi odată. Tensiunea este mult prea mare şi sincer am rămas cu inima în gât când mă gânsesc că Mascatul ăsta este atât de inteligent. Are de gând să-i omoare pe toţi, nu? Şi nu înţeleg ce l-a împiedicat să le zică ălora să-şi aleagă câte o fată şi să meargă cu ea undeva... Ciudat, poate a fost înduplecat.
Chiar n-a fost nevoie de micuţul rezumat, crede-mă că încă mai am toată acţiunea ficului ăsta imprimată în minte. Aştept capitolul următăr, spor la scris şi multă inspiraţie!



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Choco_love
Academy Student
Academy Student
Choco_love

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Prahova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 16:43

Buna.
Doamne, nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca ficul s-a redeschis. Nici nu stii ce bine m-am simtit.
Ce intorsatura de situatie, chiar credeam ca Sakura l-a tradat pe Sasuke.
Mi-a placut mult next-ul. Astept partea urmatoare si te rog sa ma anunti.
Succes la scris!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 17:07

Breee, uite cum deschizi tu ficul si mie nu imi spui. (D) Deci nu cred. (D) Trecand totusi peste asta, capitolul este nemaipomenit. Cate intoraturi de situatie, cate lucruri neasteptate. ore cum se va termina aceasta aventura? Sunt curioasa, atat de curioasa incat as veni la tine si te-as face sa scrii captiolul urmator ca sa am ce citi. lough Dar voi astepta pana vei aduce nextul, asa ca iti urez doar spor la scris si multa inspiratie si in continuare. Te pup. :*


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 18:12

Hey
Imi pare asa de bine ca l-ai redeschis
.Imi place la nebunie.Eu chiar credeam ca rozalia la tradat.
Mi-ai facut ziua mai buna.
Sper sa ma anunti.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Sakura.PinkyFlower
Genin
Genin
Sakura.PinkyFlower

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere you can :P :)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 133
Puncte : 166
Reputatie Reputatie : 11

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 19:08

Nesimtitu de Sasuke, daca ii face cva la saku jur
ca il bat cu mainile mele si si pe Naruto!
Urasc perversii de genu asta...bun sa revenim la
fic..capitolu a fost genial :D, te rog anuntana cand pui nextu :**

te pwp :**
shnnaro!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblrme3qqh3r0n1rps4w5

Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:06


aleluiaaaa!!!!!!!!!!!
doamneee in sfarit <3 dupa atata timp ai pus next-ul <3 si iar m-ai lasat cu ochiiii in soaareeeeeeeee :(((
doamneeeeeeee cum poti sa faci asa ceva !? :(( :*
dar ma rog... se iarta pt ca e super bun capitolul :*
sti ce urmeaza nu ? VREAU NEXT ! :P

cu drag sufletelul tau , Teo te-a puuupacit :* :* :*
Sus In jos
Steluta
Genin
Genin
Steluta

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:51

Nu pot sa cred.Ai adus nextul.Si ce tare a fost.Il astept de mult, mult timpSi anunta-ma data viitoare.


Uhh mami like ya, woman your tease,
Imi pui inima pe foc, si-o arunci ca pe frisbee
Pui sare pe rana, ca sa ma doara
Ca eu sunt vagabontul, si tu esti o doamna
Sexy ghial inna the place, Ma supui la test
Ca pe un copil de scoala vrei sa-mi fac temele de seara
Ai un fizic mirific, nu e fizica se stie
Omogen ca hidrogenul si-oxigenul in chimie
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:54

Hello, sweetheart!

Imi cer scuze ca nu am comentat pana acum. Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 23826

Eram inca in lumea vizitatorilor pe atunci.

Ma bucur enorm ca ai redeschis ficul.

Inca imi amintesc intamplarile. Nu le-am putut uita!Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 1425538829

Sper sa anunti cand pui next-ul!

Spor la scris!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 23:06

Buna buna ^.^
mi-a fost dor de un next puppy eyes
Ma bucur asa de mult ca ai decis sa continui ficul happy2
Ce doamne iartama are de gand brunetul?....e plin de suspans ficul love
A fost un capitol superb love.
Nu am uitat cele intamplate pana acum dar spun sincer ca unele detalii da happy2
Oricum e un fic superb si merita sa ii vedem finalul heh
Te pwpacesc dulce rau de tot si sa ai parte de idei multe si spor la tastat kiss
Sa ma anunti cand aduci next-ul kiss
Love Yukii


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 11:44

Heyy... l-ai deschis !
Si eu cum de abia acum ajung ?
Si cum de ai uitat sa ma aunti si pe mine crying
Imi pare rau ca este pe terminare, mi-a placut atat de mult !
De ce Sasuke fuge la Naruto ?
Poate au un plan, think sau vor sa le atraga atentia.
Nu pot sa cred ca Mascatul si-a dat seama ca Sakura l-a ajutat pe brunet !
Si acum cine stie ce o sa se intample cu ei.
Sper sa scape !
Astept next-ul si te rog sa ma anunti si pe mine !
Spor la scris si te pup kiss
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 21:13

Nu pot să cred! Ai redeschis ficul și nu m-ai anunțat?
Să-ți fie rușine! Dar hai poate că te iert după ce am citit acest capitol superb rusinos Draga mea, ești o scriitoare minunată, și mă bucur că ai decis să continui această minunată poveste. Succes în continuare, și sper ca la următorul capitol să mă anunți și pe mine de existența lui, ok? waiting
Spor la scris, pupici kiss.


    Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 18:35

Oke.Sincer nu stiu cu ce sa incep..pur si simplu iti ador ficul este grozav,minunat,magnific,superb si multe alte adjectiva care imi trec acum prin cap.Ma bucur enorm de mult ca il continui caci merica cu adevarat.Sper sincer ca Sakura va ramane cu Sasuke,iar Hinata il va ierta pe Naruto.
Deabia astept nextul sincer nu mai am rabdare sper ca totul sa fie bine:XOricum mult succes la scris si multa inspiratie:X:X
ps.Daca vrei anunta-ma si pe mine la next te rog:*
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 19:45

Hey Hey!
Multumesc tuturor celor care ati citit si nu ati uitat de acest fic. Imi pare rau ca nu aveti parte de momente SasuSaku e din cauza ca nah, se afla si ei intr-o situatie mai delicata. Sper totusi sa va placa si asa. Daca nu, sa-mi spuneti ca o sa incerc sa mai restrang momentele astea lough Mie personal imi plac chestiile de logica, de aia le tot bag :-" lough

PS. Sa nu va suparati pe mine, dar mie nu imi place sa anunt. Sunt sigura ca daca treceti pe la ficuri il gasiti si pe al meu lough Postez din 2 in 2 zile, sper lough

Final fericit - Partea aIIa

Sasuke pov:

In sfarsit, il vad pe Naruto. Auzindu-mi pasii, se ridica de asemenea, asteptandu-ma sa ajung langa el. Imi intind mana spre a i-o cuprinde pe a lui. In momentul in care cele doua se intalnesc, simt un val de energie care imi spune ca noi doi vom putea sa ne descurcam si sa iesim din casa asta a mortii. Tot corpul imi tremura si ma las sa cad pe marmura alba si lucioasa. Dintr-o privire ii dau blondinului de inteles ca planul nostru s-a impotmolit si ca trebuie sa o luam de la capat. Il vad cum ofteaza dezamagit si isi indreapta privirea spre usa larg deschisa din fata noastra. Oare vrea sa fugim? Nu putem, toti ceilalti sunt pe aici pe undeva si ne asteapta. Dintr-o data, Naruto isi scoate un inel de pe deget si il arunca spre iesire. In momentul in care acel cerc mic de aur se loveste de podea, o sirena asurzitoare mi-a invadat timpanele, iar in clipa urmatoare suntem inconjurati de aproximativ o suta de oameni inarmati, portile si ferestrele fiind inchise brutal.

Inghit in sec, teroarea mi se citea pe fata, insa Naruto ramane calm si sopteste asa ca pentru el. “V-am prins!”. In acel moment, din tavan, pereti, podea, dulapuri si orice particica din incapere, s-au ridicat vijelios, miliarde de gloante. Imi simteam viata trecandu-mi prin fata ochilor. Oriunde as fi privit, sute de bile lucitoare se infigeau insetate in carnea celor care cu 2 secunde in urma, erau convinsi ca o sa ne ucida. Pe langa bratele, nasul, urechile mele simteam aerul cald, mirosul de fum si zgomotul infernal lasat in urma de aceste proiectile de ucis. Picaturi umede mi se scurgeau pe tample. Cum sa moara in fata ochilor tai, in aproximativ 10 secunde 100 de indivizi? Cum sa vezi, mii de stropi de sange zburand in jurul tau ca un foc de artificii si cum sa auzi sunete asemanatoare cu cele ale sufletelor chinuite din iad?Ma simteam bulversat si traumatizat pe viata, insa acum nu mai era cale de intoarcere.

Mi-am amintit de punctul mort despre care ne-a vorbit mascatul. Imi amintesc ca Naruto a avut onoarea sa participe la un astfel de show cu mult timp inainte, drept recompensa pentru nu stiu ce fapta mareata. El mi-a povestit ca seful este cunoscut si drept “sagetatorul”, pentru ca a inventat un astfel de sistem de ucidere in masa. Singura cale de a nu fi ucis este sa te asezi in punctul mort ( adica locul in care ne aflam noi). Adesea el radea, vazand expresia persoanei norocoase care observa ca in cateva secunde devenea singura persoana vie din acea camera.

- Naruto, se pare ca pana la urma ti-a ramas ceva in minte din tot ceea ce te-am invatat! Iar, Shikamaru a reusit sa reinstaleze sistemul, bun baiat!

Imi intorc privirea spre cel care vorbea. O vad de asemenea pe Sakura in spatele lui si ma cutremur. Parul ei roz era acum ciufulit, iar picioarele ii tremurau anevoie. Ochii ei reflectau raceala, de parca toata energia ii era absorbita de catre cel de langa ea. Ce avea de gand sa faca? Ahh ce n-as da ca sa vad miile de gloante cum ii trec si lui prin creier, dar din nefericire o are pe rozalie acolo, nu pot sa risc sa o pierd in felul asta.

- Vai, ce placere sa va revad. Baieti, n-ati mai trecut de mult pe aici!

Vocea ii era calma, avand chiar o tenta jucausa. Sprancenele noastre, insa, au ramas la fel de incruntate, iar muschii incordati la maxim. Sakura incerca sa ne intoarca o privire blanda, incurajatoare, dar vazandu-ne pe noi, mai ca ii venea si ei sa-l snobeasca in bataie pe mascat. Dintr-o data, acesta le striga si celorlalti sa iasa din ascunzatoare si sa nu le fie frica. Pe rand au aparut baietii: ba sarind de la balcon, ba venind din alte camera, bineinteles avand grija ca si fetele sa fie in siguranta in spatele lor. Toti erau speriati, nedumeriti. Eu si cu Naruto suntem singurii care ne-am apropiat mai mult de aceasta monstruozitate. Ei, pe de alta parte, mereu au avut o urma de frica, gandindu-se la tot ce inseamna aceasta viata. De aceea, in aceste momente, se clatinau pe picioarele mai rau ca niciodata.

Seful incepe sa examineze incaperea si persoanele din ea. Dupa care le face semn celor abia intrati, spunandu-le ca pot plece. Se citea speranta pe chipurile lor si totodata teama. Sa fiu sincer si mie mi se parea putin cam straniu, oare chiar vrea sa le dea drumul de-adevaratelea, sau ne intinde o cursa? Nimeni nu facuse niciun pas, vazand acest lucru, mascatul continua:

- Nu am de ce sa va implic si pe voi in aceasta poveste. Recunosc ca ati fost niste prieteni buni, v-ati facut datoria aparandu-i pe acesti 2 imbecili. V-am iertat!

Am tresarit auzind aceste cuvinte. In toti anii de cand il cunoastem nu le-a rostit niciodata. Inseamna ca este adevarat ceea ce spune. Oftez si ma intorc spre colegii mei, spunandu-le ca ar trebui sa plece si sa aiba grija de celelalte fete. Am incercat sa ii fac sa creada ca si noi vom fi bine si ne vom revedea curand, desi nici eu nu eram sigur de acest lucru. Inima imi batea tare si oboseala mi se citea in miscarile mele, din ce in ce mai lente. Voiam sa scap odata, ori sa mor, ori sa plec.

Cu o urma de remuscare, i-am vazut cum pasesc spre usa, care se deschidea incet, masinal. Simteam cum aerul rece patrunde in camera si il inhalam nebuneste, gandindu-ma ca nu voi mai prinde o alta gura la fel de racoritoare. Naruto se uita, de asemenea ingrijorat, la persoanele care ieseau, in special la una. Hinata ii intoarce o privire blajina, care parca il implora sa nu moara.

Usa incepea sa se inchida din nou, incet, incet, rupand parca fiecare firicel de speranta din inima mea.
Cand aceasta s-a inchis complet, m-am intors din instinct spre fostul meu mentor. Puteam observa acum ca si el incepea sa se agite. Ii cer din priviri sa-i dea drumul si Sakurei, insa incepe sa rada.

- Imposibil, Sasuke. Ea este premiul nostru. Cine o castiga, o pastreaza!



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 20:04




Uite că trec și eu pe aici într-un sfârșit, după ce am citit ficul de la cap până la coadă și, sinceră să fiu, mi-a luat ceva mai mult...

Ultima propoziție m-a lăsat pur și simplu mască, Doamne iartă-mă o consideră pe Sakura un bun de-al lui, un fel de premiu, ceea ce devine din ce în ce mai ciudat. Adevărul este că tipu' este obsedat de ea.

Cât de mult mă bucur că Sasuke și Naruto au venit după ea, să o salveze ! Aștept următorul capitol pe care, conform celor scrise de tine pe la începutul capitolului, îl vei aduce miercuri !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 20:55

           Hiii. in love Vreau nextul! Da, cam asta imi vine sa zic prima data, dupa ce iti citesc ficul. lough Dar.. sa stii ca m-ai luat prin surprindere in legatura cu ceea ce a zis si a facut mascatul, chiar nu ma asteptam la asta. Cat despre Sakura, mie mi-e cam mila de ea sa stii, nu merita sa treaca prin atatea. Sa speram ca orice joc "interesant" ar mai juca de aceasta data, Sasuke sau Naruto sa castige si sa poata pleca odata de-acolo. Nu ca nu s-ar putea si altfel, cu impuscaturi si toate cele, dar vreau ca sfarsitul acestei patanii sa fie unul mai calm.. Sau poate nu? lough Nici eu nu stiu ce vreau. (D) Asa deci, spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. :*


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 21:18

oau ce capitol superb in love
mi-a plăcut la nebunie
vreau next-ul și il vreau curînd in love
Te-am kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Yvf
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 22:36

Buna dap ! Sincer,eu nemaintrand pe site, nu stiam ca si tu mi-ai luat exemplul si l-ai inchis. Daca stiam as fi tipat la tine sa-l deschizi caci ar fi fost mare mare pacat very sad dar uite asa e mai bine, tu l-ai deschis eu l0am deschis, toata lumea e fericita lough
Asa, revenind la fic. Pai, imi place foarte mult, doar stii deja asta kiss si cum asezi in pagina, nu e deloc obositor si e foarte bine ca imbini perfect naratiunea cu diallogul, mai pe scurt. Perfect! sa curga vinul! friends lough Astept continuarea well? awesome right? biciuitor Sper sa ma anunti si pe mine a hug
MULTI MULTI PUPICI!!!!! kiss kiss kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 23:33

Iubiiiire in love

Nu aveam cum sa nu trec la ficul tau genial ! Imi place sfarsitul asta asa de periculos, dar totusi dedicat iubirii lor in love
Cum incearca el sa o salveze 8-> , pana la urma chiar este indragostit de ea. in love
Sooooo cuuuute :3
Nu vreua sa se termineeeee =(((((((
Sa speram ca ai inspiratie si poate faci si sez 2, iar daca nu, inca avem opera ta :3 !

Astept next-ul ! in love

Te iubesc love !

a hug ,

Cappuccino :3





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Mar 08 Ian 2013, 00:51

Waaaa capitolul asta a fost superrrrr:xca si toate celelalte de pana acum...Pfff saraci prin cate trebuie sa treaca:(((Oricum sper ca la sfarsit totul sa se termine cu bine:X:XDeabia astept next asa ca spor la scris si multa inspiratie..:X:X
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19Mar 08 Ian 2013, 23:58

Oioioi, ce capitol!!!! :>:> Ma bucur extrem de mult ca ai adus next la unul dintre ficurile mele preferate. Apropo, chiar ma intrebam cand ai sa mai dai pe aici si itit marturisesc ca am citit din nou de la inceput ficul :))))) Poate putin pe sarite, n-am avut rabdare :D

Astept cu nerabdare sa vad ce se intampla mai departe, mor aici de curiozitate. Sper ca mascatul o sa moara o data dr*cu si sasuke o sa recunoasca ca o iubeste :P

By the way, sper ca faci si sezonul 2, ar fi pacat. Dar ti-am sis, fara violet,copii nepremeditati si melodrama ca nu mai citesc! =))))

Oricum, este decizia mea, nu a ta.
P.S. Sa nu uiti sa ma anunti de next!! kiss*




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 25 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 25 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-