Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Vin 29 Iun 2012, 13:45

Ohhh Katy scz ca am venit asa tarziu ! Sa imi fie rusine. Cat despre fic, deci te iubesc !!!! Ma bucur mult ca te-ai decis sa il continui !!
E foarte palpitant. Ma intreb oare va reusi sasuke sau se va da de gol ???
Sau oare sakura chiar e acolo sau altundeva??? Oare mascatul se va prinde ca ei comploteza impotriva lui ??? Deci un milion de intrebari fara raspuns. Suspansul pluteste in aer . Ador cum descrii, ma face sa imi inchipui ca eu sunt personajul, ma face sa simt tot ce simte personajul respectiv, si ador asta. Deci bafta in continuare dragut-o !!! Sper sa aduci nextul cat mai curand !!! kiss
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Vin 29 Iun 2012, 20:42

Scuze! Scuze! Scuze! Scuze ca am trecut asa tarziu :|. Am ajuns si eu la final si uite, am ramas placut impresionata. Vreau si eu sa aleg. As alege "100%", asa mult imi place in love. Vreau next puppy eyes. Sa ma anunti si pe mine cand il pui, te rog puppy eyes.
Mely te pupaceste. Spor la scris si la idei!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 12:53

deci ador ficul tau in love in love in love in love a hug sa-mi fie rusine ca nu l-am vazut mai de mult nervi! nervi! nervi! nervi! astept cu nerabdare nextul puppy eyes !!!!!!!!!!!!
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:27

Buna, copii! a hug
A trecut o saptamana si am venit cu nextul, dar cred ca o sa incep sa scriu o data la trei zile, e mult mai bine asa dap !
Acum, m-am uitat in dex si am aflat ca:
-> nu se spune vroiam ci voiam ( pe bune, in tot timpul asta eu am gresit lough)
-> si nu inebunit ci innebunit
Eh... daca mai stiti si voi alte greseli, va rog sa ma corectati lough
Mai vreau sa va multumesc, ca nu ati uitat de ficul meu sad. Chiar stateam putin stresata gandindu-ma ca nu va mai citi nimeni, apreciez mult ceea ce faceti sad in love

Citat :
Maria & Sasuke
buna am trecut si eu pe aici si vreau sati zic ca eu la atetea pagini faceam 4 sezoane a cate 20 de capitole sunt prea multe comentari si tu pui prea rar facundui pe utilizatori sa puna 3 comentarii de fiecare
ps. anuntama cand pui next
Am tinut mortis sa-ti raspund aici, pentru ca e mai bine sa dau o explicatie. Chiar acum am stat si numarat si am in total 26 de capitole ( cu asta de azi 27) chiar daca sunt vreo 37 de pagini.
Din cate imi amintesc toti au comentat doar o singura data la un capitol si recunosc ca probabil sunt multe nexturi ( desi am vazut si mai multe) de aceea am decis sa termin mai repede sezonul asta ( apreciez ca ti-ai spus parerea kiss)
Inca ceva, mie imi plac foarte mult cartile (filmele) cu detectivi si chestiile astea de logica, si imi pare foaaarte rau ca v-am imbuibat cu ele atata. Asta e ultimul capitol in care ma mai lalai atata. Si nu l-as fi facut nici pe acesta, insa il terminasem inainte sa vad ca mi-ati zis sa intru odata in actiune can\'t see !!!
Imi cer scuze inca o data si va multumesc ca va spuneti parerile. a hug

Capitolul 27
O umbra

Mai are rost sa-mi pun astfel de intrebari? Am apasat cu toata forta pe acea treapta blestemata si am simtit cum punctul de sprijin dispare de sub degetele mele. Cu respiratia taiata, am cazut intr-un culoar vechi, neaerisit si intunecat. Pe marigini erau agatate niste lampi, dar numai una licarea slabita. Pasii mei trezeau particulele de praf de pe covorul rosu si decolorat. Podeaua umeda din lemn, scartaia ca si cand voia sa dea de gol prezenta mea.
Fiorii ma napadeau gandindu-ma la cat de vechi si infioratoar mi se pare acest loc, insa stiu ca nu era stilul mascatului sa pastreze incaperi atat de… nemodernizate ca sa zic asa.
Aveam presimtirea ca nu sunt pe drumul cel bun, dar am hotarat sa merg mai departe, sperand ca daca am ales treapta cea norocoasa, atunci nu am de ce sa ma tem. Problema era ca existau doua directii si nu stiam care este cea potrivita. Gandul mi-a fost spulberat la auzirea tumultului facut de aprinderea zecilor de lampi din partea stanga. Recunosc ca m-am speriat la culme, zici ca ma aflam intr-o casa bantuita. Lumina garbovita se legana agale, parca facandu-mi semn sa o urmez.
Nu stiu daca era o idee atat de buna, tinand cont cat de mezantrop poate fi seful meu. Ma uit in partea dreapta, dar tabloul negru ma facea sa cred ca am orbit. Incerc sa desprind o lampa, dar observ ca este prinsa bine de suport. Se pare ca nu aveam nicio sansa sa urmez alta directie decat cea indicata.
Ce-o fi, o fi… trag aer in piept si continui drumul. Cu cat parcurgeam mai mult din drum, cu atat mai multe lampi se aprindeau inaintea mea. Incercam sa raman placid, dar nu sunt sigur ca imi iesea. Mergeam deja de cinci minute si nu imi stiam pozitia. Aproape ca uitasem unde trebuie sa ajung. Scot harta lui Kiba si raman stupefiat cand vad ca drumul pe care am mers nu se regasea pe ea. Conform liniilor trasate de el, in momentul cand am cazut in tunel, in stanga trebuia sa fie un zid, iar in dreapta singurul drum existent. Imposibil, cum sa fie un zid daca eu am trecut? Consternat, am decis sa ma intorc pe unde am venit, dar cand sa intorc capul, vad ca in urma mea, toate luminile erau stinse. Nu-mi venea sa cred, incepusem sa ma agit ca o gaina la taiere. Nu e bine, nu e bine…
Calmeaza-te Sasuke… Cine?... Sasuke! A da, ma cheama Sasuke. Sasuke si mai cum?... CALMEAZA-TE! Nu asta e important acum! Vorbesc singur, nu? Da, omule, e normal sa vorbesti singur! Este? Ahhh cum sa te fac sa… SAKURA! Ce?
Dintr-o data mi-am revenit. Ce se intamplase cu mine? Zici ca innebunisem, cad in genunchi si incep sa clipesc de mai multe ori, gafaind. Mascatul… sigur rade de mine, asta o fi? Oare a aflat ca m-am strecurat pe langa el? Daca e asa, eu nu o sa-i fac jocul. Ma ridic net si decid sa ma intorc prin intuneric, decat sa merg pe calea aleasa de el. Dar nici nu reusesc sa fac doi pasi ca ma lovesc cu nasul de .. un perete. Imposibil, incep sa ating fiecare bucatica din el, sperand sa nu fie ceea ce pare. Cum e posibil sa apara un perete din senin? Tocmai acum 1 minut am trecut pe aici! Dintr-o data am devenit atat de nervos, incat simteam cum imi urca sangele la cap. Pana la urma se pare ca tot cum vrea el trebuie sa fac. Fii blestemat!
Continui drumul timp de cateva minute, in care am reusit sa ma calmez, cand deodata apare o bifurcatie. Grozav… si acum? Astept sa vad pe care parte se vor aprinde lampile si parca citindu-mi gandurile si vrand sa faca haz pe seama mea, s-au aprins pe ambele parti. ~xqzfjkhlm~ Simteam ca-mi ies din toti pepenii. Nu m-am mai enervate asa de rau de la sase ani cand ma strofocam sa termin jocul ala “Mario”…
Pe fata mi se asezase un zambet crispat. Deci sa inteleg ca pot sa merg pe unde vreau? Sau poate asta este o oportunitate... poate imi ofera o sansa sa ies de aici. Ahh.. aici nu mai e loc de deductii logice, sper doar ca hazardul sa fie de partea mea. Imi amintesc ca in clasa a3a participam la un concurs de matematica ( eram foarte bun pe vremea aia la materia asta) si nu stiam raspunsul la vreo 3 intrebari. Asa ca am inceput sa fac “Ala bala portocala” si nu mi-a venit sa cred ca a doua zi cand am aflat ca luasem 98 de puncte din 100. Doamne cate bomboane primisem drept recompensa.
In fine, nu mai dezgrop trecutul acum. Imi intind degetul si incep sa spun “Ala, bala, porto, cala, vantu-ti, sufla pala,ria …( parca asa era la Simsala Grimm), dar de aici nu mai stiu ce urma. Sa mai inventez un vers: Iti sufla palaria…aaa?!! Normal, doar nu mi-o sufla-o pe a mea! Deci: “ Ala, bala, porto, cala, vantu-ti, sufla, pala, ria, a, ta, doar, nu, a, mea!” Ce imaginatie pe mine. Perfect, a picat stanga, iar. Mnnn…. Eu voiam dreapta, dar, daca asa a picat.
Si exact cand sa pun piciorul in acea directie, se aude ecoul unui raset cristalin, atat de copilaros, atat de .. cunoscut. Desi nu voiam sa recunosc parea… Sakura. Intorc din instinct capul in directia de unde se auzea sunetul. Si vad cum silueta ei dispare prin partea dreapta. Fara sa ma mai gandesc la “Ala bala portocala”, alerg in acea directie, strigandu-i din rasputeri numele. Dar nu primeam nici macar un raspuns. Oare imaginatia imi joaca feste, din cauza ca mi-e prea dor de ea? Ma opresc sa-mi trag sufletul si incep sa ma gandesc daca sa continui sa urmaresc acea… fantoma, pentru ca nu avea cum sa fie Sakura, ea este prinsa, sunt sigur de asta. Si cand ridic capul, ii vad din nou spatele, indepartundu-se tot mai mult de mine. Ma ridic cu o injuratura si incep sa alerg din nou.
Proasta miscare, in urmatorul moment vad cum ea o coteste la stanga, iar in urma ei un zid iesit din perete imi inchide calea. Deci asa se face ca n-am putut sa ma intorc atunci, sau ca acest drum nu apare pe harta lui Kiba, peretii sunt mobili. Incerc sa alerg din rasputeri ca sa ajung sa ma strecor prin crapatura ramasa, dar n-a avut rost, eram prea obosit si n-am ajuns la timp. Ma sprijin cu mainile de genunchi, incercand sa ma tin pe picioare. Din nou, proasta miscare, trebuia sa fug cand am avut ocazia. In acel moment, din tavan a cazut cu o viteza incredibila, niste zabrele, inchizandu-ma ca intr-o celula.
Inghid in sec, terifiat de ceea ce avea sa urmeze. Broboane fierbinti mi se prelingeau pe obrajii rosii, in timp ce din umbra apare o silueta. La inceput am crezut ca era cea pe care o vazusem mai devreme, dar mare mi-a fost dezamagirea cand mi-am dat seama cine era de fapt:
- Buna, Sasuke! Ce ciudat sa te gasesc aici!
Seful ma privea jovial, cuprins de ilaritate. Oh, nu! M-a prins!




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre (='.'=) K∂ttÿ∂ (='.'=) in Sam 30 Iun 2012, 13:56, editata de 1 ori
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:32

prima nr1 deci e super sper sa o salveze pe Sakura


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:37

awww puppy eyes ce dulce! Sasuke are sentimente pentru ea well? awesome right? si nici macar nu isi da seama ingrijorat . Saracu can\'t see !!! imi este mila de el. Cum a ajuns in incurcatura aceea? :)) Sper sa se descurce well? awesome right?. Ce sa zic? VREAU NEXT! think Anuntama cand il pui. happy2.
Te pupacesc!
Mely a trecut pe aici!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.


Ultima editare efectuata de catre MeLyNa12 in Sam 30 Iun 2012, 13:44, editata de 4 ori
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:39

Buna!
Multumesc ca m-ai anuntat!
Imi place capitolul asta la nebunie :X:X:X!
Ma intreb ce se v-a intampla cu Sasuke :-s.
Sper sa fie totul bine !
Scumpa sa aduci next repede ! :x
Spor la scris !:x
Kisses and hugs :x !



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Cooltext1711025034_zps229023de
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:40

i like it , anunta-ma in legatura cu next-ul scumpa .
Vai Sasuke , ii joaca feste mintea ;))
Imi place si astept next
Pupicii
Denii;x


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:52

Hellau, my darling a hug
Ce frumos a fost capitolul. Nu ma asteptam ca Sasuke sa fie prins de seful lui, offf, acum ce va face? Tot planul lui de-a o salva pe Sakura s-a dus in cateva secunde. Ma intreb ce o sa ii faca seful, probabil il va omori, deci, cum va scapa din asta? Ofofof, in ce te-ai bagat, Sasuke.
Eu urasc filme de actiune, Doamne nu le suport. Singurele la care ma uit cu placere sunt alea horror, atat si nu, nu sunt ciudata lough
Anyway, eu dintodeauna scriu " voiam" nu "vroiam" insa am observat ca mai toti folosesc cea de-a doua expresie. Inainte sa se sfarseasca scoala, din curiozitate l-am intrebat pe profesorul meu de limba romana care este varianta corecta, acesta mi-a spus ca ambele se pot folosi, dar mna think
Hmm, vreau sa vad ce se petrece in continuare, astept nextul in 3 zile, right? Bafta in continuare a hug


I had to break myself to carry on.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
S i m p a t h e t i c
Genin
Genin
S i m p a t h e t i c

Sex : feminin Localizare Localizare : N`ai tu treaba!:*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : Dafuqq !?

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 15:20

:love:Deci nu am cuvinte suficiente pentru a descrie ficu` in love
Este atat de ultra-mega-hiper-giga genial rusinos
Si imi pare foarte rau ca nu am dat de el mai devreme sad
Cand m-am apucat azi`dimineatza sa-l citesc nu m-am mai putut opri pana acum rusinos
Sper sa vii repede cu nextu` si daca nu deranjez m-ai putea anunta si pe mine ;;)
xoxo dap !



All those fairytales are full of sh*t,


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 39769930205590983750428

One more stupid love song I'll be sick!.


S i m p a t h e t i c ღ

Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 16:14

L-a prins? sad
Tu mereu ma uimesti.
Nu am ce zice, e prea frumos.
Merci ca m-ai anuntat ....
Te rog sa ma anunti din nou la next.
Spor la scris si la creat! kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Dum 01 Iul 2012, 11:45

deci super atre next-ul in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love sasuke s-a schimbat mult de cand si-a dat seama ca o iubeste pe rozalie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 vreau next-ul repede si sper sa ma anunti si pe mine chiar daca mai ai multe persoane de anuntat puppy eyes puppy eyes bafta si spor la scris
kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Yvf
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Dum 01 Iul 2012, 16:38

Buna scumpa mea.
Multumesc ca m-ai anuntat, Sincer nu ma asteptam la acest lucru. O sa ajungem sa il salveze Sakura pe el, nu invers. Off doamne si acest sef i-a facut-o rau de tot, insa ma intreb de unde pana unde si-a dat el seama? doar daca nu are niste tradatori..
Off.,. pune repede continuarea caci sunt asa de curioasa, si ma bucur ca ai de gand sa intri in actiune:x
Spor la scris si multe, dar multe idei! Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Dum 01 Iul 2012, 18:55

Buna Katy. dap !
A trecut ceva vreme, nu crezi? heh
Multumesc ca m-ai anuntat de next. a hug
Crede-ma! Nimeni nu-ti va uita ficul pana nu se marita / insoara rolling on the floor
Ei bine, vreau sa mentionez ca nu tin neaparat sa treci la actiune. happy2
Mie una imi place logica ta. Asta face povestea sa fie si mai buna. happy
Si acum ce? Va fi dus si Sasuke la Sakura in celula? think
Se pare ca nu vom afla pana data viitoare. unsure
Prin urmare: scrie repede urmatorul capitol! huh?
Te-am pupat! kiss Zbye hi!

PS: As vrea sa i-au legatura cu tine. Trimite-mi un MP cu ID-ul de Messenger sau Facebook-ul... orice daca vrei sa vorbim. jos palaria in fata
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Lun 02 Iul 2012, 11:42

Nuuuu pot sa cred ........la prins huh?
Te rog sa aduci nextul repede
please please please
please
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 01:12

Sufletelllll :X:X:X te-ai intorssss :*
nici nu stii cat de mult ma bucur ca ai adus "drogul" vietii mele:*:*
imi pare suuuuuuper rau ca nu am trecut mai devreme , atunci cand ai revenit cu forte noiii , dar e vina ta , tu nu mi.ai spus ca vii cu asemenea BooM-uri :*:x
aprpopo mai vroiam sa zic ceva .... a DA ! eu ador , deci chiar ador cum faci pe Sherlock Holmes si restul cu logica ❌x:* ii da si mai mult miester ficului tau demn de NOBEL :x
Doamneeeee de abia astept sa vii cu next-ul ❌x:*

cu dragosteeeeeeee al tau sufletel perecheeee ❌X:X:*:* ;))>:D<

Teo ;) te-a pupacit kiss*:*




Sus In jos
Xx Alle.Ayumi xX
Academy Student
Academy Student
Xx Alle.Ayumi xX

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/diana.ella.71?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ~deecii ...ii doar distractzie :X:X
Stare de spirit Stare de spirit : super tare...in love ! WTF !! :))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 12:16

salut scumpaa
am dat si eu pe la ficu tau ....prea tarziu se pare
sincer imi place mult povestea
si logica (mor dupa chestii de genu asta) happy2
povestea ta ...tema in sine , este exact ce vreau eu si cemi place mie cool
ma bucur ca am citit ficu` tau si sper sal citesc in continuare ;;)
te `ubessk in love
spor la scris ;;)
ti pwp kiss


---------------->~~~.~~~Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 15717-anime-paradise-cool-anime-girl



Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d`aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu !!!



---------------->~~~.~~~
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 21:17

Hey... am venit intr-un final cu nextul. a hug
Stiu ca are putin cam mult dialog, dar am citit atatea carti si am vazut ca multi naratori folosesc dialogul fie el sec sau nu. Deci sper ca nu este o problema prea mare happy2

Uite-o


“- Ohh nu, m-a prins!”
Desi nu am vrut, cuvintele mi-au zburat ca fulgerul de pe buze. Mascatul isi indreapta privirea surprinsa spre mine dupa care izbucneste iar in ras. Se vede ca frustrarile mele ii fac placere, altfel nu imi explic de ce ar putea sa rada.
Isi intinde mainile, asteapta trei secunde si ofteaza:

- Saracul Sasule! Isi risca viata pentru a o sal ( glasul i se subtia, incercand sa-si stapaneasca rasul),
pentru a o salva.
Ma speria fericirea lui sadica, nici macar nu putea sa-si termine propozitia.
- Cand de fapt… DE FAPT ( aici incepuse sa urle de incantare) EA E CEA CARE L-A PRINS!

Rasul lui se auzea ca un ecou in intreg tunelul. Simteam ca nu mai puteam sa respir, cum adica ea m-a prins? Incercam sa-l fac sa vorbeasca, sa explice vorbele pe care intr-o stare de nebunie, le aberase. M-am prins cu mainile de barele celulei urland din cauza disperarii. Dar el nu ma auzea, cuprins de o stare de beatitudine diavoleasca, niciodata nu il vazusem asa. Ochii mei parca voiau sa-mi iasa din orbite, pupilele negre nici nu se mai zareau sub roseata ce cuprinsese in intregime suprafata.

Vazandu-mi teama si speranta ca nu era decat un cosmar, isi ridica aratatotul facand semn cuiva sa se apropie. In acele momente nici nu realizasem ca se mai afla cineva acolo. Inca nu-i puteam vedea chipul din cauza luminii slabe, dar acest lucru se diminua odata cu inaintarea. Zaream picioarele subtiri, corpul zvelt, parul fluturandu-i usor pe spate si acea privire patrunzatoare.

Am inceput sa strig ca posedat de demoni “Nu poate fi ea, NU, NU! Ma uitam la chipul ei impietrit, la ochii ei atat de reci, verdele lor crud parca se transformase in gheata. Ea m-a ademenit aici? Fantoma… era ea? Voiam sa-i vorbesc, imi era datoare cu niste explicatii, dar pur si simplu, mutenia puse stapanire peste glasul si corpul meu. Asteptam cu gura deschisa, mormaind, silabisind.

Ea nu zicea nimic, ma privea cu dispret, cu ura. Incepeam sa cred ca nu este Sakura! Statea in fata gratiilor atingand usor fierul rece ce ne despartea. Zambesc ironic, incercand sa ascund faptul ca eram daramat complet, abia ma tineam pe picioare. “Stai calm, stai calm, exista un motiv pentru care a facut acest lucru”. Trebuie sa am incredere in ea, o sa-mi dea un semn prin care sa ma asigure ca totul va fi bine.
- Deci, Sakura…
Nici nu ma privea, se juca absenta cu acele gratii leganandu-se agale, ochii ii erau absenti. Nu inteleg nimic, mai incerc o data. Dar cand sa deschid gura…
- Nu te obosi, Sasuke. In momentul in care mi-a pronuntat numele isi intoarse chipul albit spre mine, iar gura ei mica se arcuise intr-un zambet dispretuitor. Nu te voi ajuta sa evadezi!
Am ramas masca. A dat totul pe fata! Stiu ca seful este inteligent si putea sa prevada usor o tentativa de scapare, dar macar se straduia sa-ncerce. O vad cum isi intinde maine, jucandu-se cu parul ei fin si roz, sfidandu-ma complet.
- De ce faci asta?
Nu m-am putut abtine. Simteam ca o pierd, trebuia sa o aduc inapoi.
- Tu de ce mi-ai facut asta?
Pronuntase aceste cuvinte cu o voce de copil, nepasatoare, adormita, de parca ar fi citit intrbarea de pe o hartie. Zici ca nu-i pasa. M-a speriat, dar stiam la ce se refera. Eu o bagasem in aceasta situatie. Insa credeam ca ma iertase. In minte se invarteau ipoteze din ce in ce mai ridicole pe care nu voiam sa le accept:
- M-ai tradat?
Se uita la mine pret de cinci secunde dupa care cu o simplitate iesita din comun imi tranteste cele mai dureroase cuvinte pe care le putusem auzi in viata mea:
- Tu mai tradat primul. Adio, Sasuke!
Se intoarce repede pe calcai, trece de mascat fara sa-l bage in seama si dusa a fost. Eu am ramas stupefiat, inlemnit, ranit. Am tradat-o… ce raspuns evaziv. Nu mi-a dat nimic de inteles. Nicio privire calda, macar atat. Sunt sigur ca mascatul nu s-ar fi prins, dar ea n-a incercat nimic. M-a parasit…
Am ramas fata in fata cu el. Se vedea ca abia isi stapanea extazul de a ma vedea intr-o asemenea postura. “- Țt țt țt țt, Sasuke, Sasuke, Sasuke”. Am pufnit dispretuitor, voia sa ma intarate. Se comporta de parca el ar fi stapanul, iar eu catelul neascultator care nu intelege ca trebuie sa-si faca nevoile pe ziar.
- Chiar crezi, ca as fi adus-o in fata ta, daca nu eram 100% sigur ca e de partea mea? Recunosc, aveam o urma de indoiala, dar ti-a frant inima in asemenea hal, incat acum nu ma indoiesc ca ea e mult mai potrivita decat tine…

Incredibil, devenea din ce in ce mai evident faptul ca ea chiar m-a… Dar nu, in acest moment nu trebuie sa-mi plang de mila ci sa aflu motivele pentru care s-a intamplat asta. Mascatul a fost mai mult decat incantat sa-mi povesteasca cum aflase imediat cine este rozalia Haruno Sakura, unde locuieste, cati ani are, unde invata si cel mai important… colegii ei: Uchiha Sasuke si Naruto Uzumachi. Paruse mahnit rostind numele noastre, a inganat inceputul unei fraze care semana cu “ tocami voi, baieti?”, dar atunci nu stiam ce voia sa insemne asta. Dupa care a continuat, amintindu-mi juramantul pe care il incheiasem la inceputul “prieteniei noastre” ca daca ai “atins” o fata, ceilalti nu se vor baga niciodata”. Zambeste…
Acum m-am prins. Sakura nu stia asta, a profitat ducandu-se chiar el in camera ei facand-o sa creada ca avea de gand sa profite putin de situatie. Normal ca rozalia mea a cedat. Si eu as fi facut la fel, doar nu il lasam pe n****citul asta sa isi bata joc de mine.

- Te rog, nu. Fac orice! Ohooo Sasuke, daca o auzeai. Nu te uita asa la mine, eu doar am mangaiat-o usor pe cap si i-am spus ca nu o sa-I fac nimic daca imi spune ce plan aveti voi. Bineinteles la inceput s-a impotrivit, dar am inceput sa-i povestesc si sa-i arat casete din trecutul tau si cat de fericit erai facand…

Nu… asta era ultimul lucru pe care mi-l doream. Nu voiam sa cunoasca acea parte a vietii mele. Speram ca o pot ascunde adanc in inima mea si ei sa i-o arat doar pe cea buna. Acum ma uraste. Niciodata nu o sa ma ierte, cred ca si de asta vrea, sa se razbune pe noi toti dandu-ne pe mana mascatului. O cred in stare, daca stau sa ma gandesc la cate a facut ca sa ne distruga pariurile. Insa nu intelege ca a reusit sa ne faca mai buni, tocmai aratundu-ne bunatatea si incapatanarea ei. Daca face asta este fara inima la fel ca el, la fel cum am fost si noi.

Oftand si incercand sa-mi iau gandul pentru moment de la acest crud destin al meu, am continuat sa-l intreb de unde stia pe unde aveam de gand sa vin. Atunci a inceput sa rada, si cu o oarecare remuscare m-a felicitat pentru ideea mareata pe care am pus-o in aplicare cu colegii mei/ copiii lui tradatori; din cauza “ unei fete” ( ingana el). De ei nu putea sa se ocupe acum, pentru ca erau invitatii sus, insa mi-a garantat ca vom plati cu totii pentru nerecunostinta pe care i-am aratat-o lui, mentorul nostru. Da, (recunosc si i-am spus-o si lui) ca el ne-a invatat tot ce stim, ne-a aratat o alta viata, una mai satisfacatoare, dar gresita. Ne-a corupt prin blestematul asta de drog numit placere. El a ascultat calm ceea ce spuneam, dar nu a replicat nimic. Asa ca am revenit la intrebare: “cum a stiut ca o voi lua prin acest tunel?”

El se uita destul de mirat la mine, neintelegand. Era clar ca daca ma luam dupa harta lui Kiba alegeam acest drum pentru ca era cel mai sigur. Incep sa rad:
- Sa inteleg ca stiai ca nu o voi da in bara, alegand scara potrivita!
Dar Mascatul incepe sa rada si mai tare ca mine intrebandu-ma despre ce scara vorbesc. Poftim?! Vrea sa spuna ca pe orice scara as fi apasat toate m-ar fi adus in acelasi loc. Nu pot sa cred pe ce am pierdut eu timpul. Incepea sa ma doara capul. Ma simteam ca un vagabond, nici nu imi mai pasa ce s-ar fi intamplat cu mine.
Il vad pe sef cum se uita la ceasul de argint de la mana stanga. Il aud cum spune: “Fix ora 3 noaptea. Incepe distractia!”
O, nu! Asta inseamna ca spectacolul fetelor a luat sfarsit deci invitatii vor pleca. Dintr-o data am sarit ca ars intrebandu-l ce are de gand sa ne faca. El rapus din nou de la atata ras a incercat sa-mi explice cat mai simplu posibil:
- Daca m-ati tradat o data, o s-o mai faceti si altadata. Pe scurt: nu mai am nevoie de voi. O SA VA UCID!
Am inghitit in sec. Poate ca eu nu mai voiam sa traiesc, sa ma zbat, dar ei? Nu eu i-am bagat in asta? Trebuie sa scapam de aici, cu totii. Asa am promis. O voi lua si pe Sakura cu forta. Fie ca vrea, fie ca nu, mie nu imi place sa nu-mi repar greselile. Ghinionul ei!



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre (='.'=) K∂ttÿ∂ (='.'=) in Lun 03 Sept 2012, 14:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 21:57

Hellau. darling a hug
Vai, vai, vai. Nu pot sa cred ce a facut Sakura, adica l-a tradat, adica Sasuke a facut-o prima data, dar totusi, nu pot sa cred ca a putut sa faca asa ceva tocmai ea. Nu, nu. nu. Imposibil ! SI eu care credeam ca pana la urma el o va salva si vor fugi impreuna super-mega fericiti, departe de acel mascat, iubindu-se din ce in ce mai mult, but noooo. Cum sa se intample asa ceva. Normal ca Kattya a trebuit sa imi strice mie fericire aducand ceva mai interesant, bineinteles. God, sunt atat curioasa sa vad ce se va intampla in continuare. Refuz sa cred ca acel mascat il va ucide pe Sasuke. Nooo way. Well, bafta in continuare. I'm first, I guess a hug


I had to break myself to carry on.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 00:11

Pai.... Ce pot zice?
Am ramas masca. Nu ma asteptam. Incepe sa ma enerveze mascatul acela. Oricum, sper ca Sasuke sa reuseasca sa-i atentioneze si salvez pe toti.
Sper sa-i arate cat mai repede Sakurei ca s-a schimbat si ca o iubeste.
Despre fic, pot zice doar ca il adoooor.
Astept next-ul.
Te rog din nou sa ma anunti.
Spor la scris! kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 10:44

Buna!
In primul rand multumesc ca m-ai anuntat de next! kiss
In al doilea rand pot sa spun ca acest capitol m-a lasat cu gura cascata.
Nu imi vine sa cred..sper sa reuseasca sa scape de mascatul ala si Sakura sa isi dea seama ca Sasuke chiar s-a schimbat si o iubeste.
Situatia este destul de nasoala..dar am incredere in tine Kattya ca vei face ca toate lucrurile sa fie frumoase :D .
Ador acest capitol si sper sa ne aduci next-ul cat de repede poti !
Spor la scris scumpa kiss !
Kisses and hugs >:D< kiss !



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Cooltext1711025034_zps229023de
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 11:16

NUUUUU POT SA CRED.............
Sakura la tradat ... huh? huh?
Sper .....sa scape cu totii ;;)
Te rog .......sa aduci nextul please please please
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 13:24

Buna scumpa mea:*
Multuumesc ca m-ai anuntat. Nu ma asteptam sincer la asa ceva, in sensul ca Sakura sa il ademeneasca, insa clar trebuie sa se repare situatia cat mai repede.
Adu-ne repede next-ul si sa fie caat mai lung. Spor la scris si multe idei. Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 13:58

Minunat capitol Katty! happy
Inca odata, iti spun ca nu m-as fi asteptat la o asa intorsatura de situatie. happy2
Imi place mult ideea. E foarte originala si interesanta. Era de asteptat. dap !
Totusi, m-ai facut curioasa... Cum va reusi Sasuke sa ii scoata pe toti de acolo? think
Ei bine, presupun ca trebuie sa asteptam, corect? hmm...?!
Nu uita sa ma anunti cand pui next-ul rusinos
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Xx Alle.Ayumi xX
Academy Student
Academy Student
Xx Alle.Ayumi xX

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/diana.ella.71?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ~deecii ...ii doar distractzie :X:X
Stare de spirit Stare de spirit : super tare...in love ! WTF !! :))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 14:46

frumos capitol ;;)
nu ma asteptam la asta de la sakura
ma cuprinde un sentiment ciudat atunci cand citesc si vad unui om ii pasa de prietenii lui sau mai ales cand vezi ca toata lumea lucreaza in echipa pt a rezolva totul ;;)
very interesting
ashtept nextu kiss
spor la scris happy


---------------->~~~.~~~Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 15717-anime-paradise-cool-anime-girl



Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d`aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu !!!



---------------->~~~.~~~
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 23 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 23 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-