Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 03:09

Miau miau !

Iti multumesc pentru ca m-ai anuntat. Imi cer iertare ca vin asa de tarziu cu un comentariu, chiar imi pare rau.
In primul rand, vad ca ai pus acolo la Sondaj " fiti sinceri ". Sincer, iubire, cred ca toata lumea este sincera cand voteaza. Prin simplul fapt ca nu se stie care cum a votat. Deci, da. Oricum, tuturor le place ficul tau.
Sa nu te mai aud spunand ca fic-ul tau nu este bun. Cum iti poate trece asa ceva prin minte ? Nici sa nu te mai gandesti la asta.
Descrierea ta este foarte buna, actiunea decurge lent. Greseli de tastare ai foarte rar !! Dialogul este in proportii mici. De la primul capitol te-ai descurcat bine.
Estetica ? Absolut minunata, imi place foarte mult.
Apreciez faptul ca ai multe idei si ca stii cum sa le combini. Poate atunci cand scrii crezi ca nu iti iese nimic bine, dar nu este asa ! Ai un fic minunat, mai mult decat minunat. Eu una il ador. Si prin simplul fapt ca il citesc, ziua mea devine mai buna.
Cand citesc, parca as fi acolo, in centrul actiunii. Inima mea e undeva prin gat :)) Aceleasi stari ca la o persoana indragostita. Numai ca am mult mai mult emotii pentru ca nu stiu ce se va intampla in continuare.
Deci, esti pur si simplu geniala. O adevarata scriitoare. Vreau sezonul 2 !! Deci fara discutii, vreau sezonul 2 !!
Ideea acestui fic este de adreptul superba ! Din prima clipa in care am citit, am stiut ca nu voi putea rezista fara un sezon 2. Esti extrem de talentata. O scriitoare exceptionala, si nu vreau sa mai aud ca tu negi acest lucru.
Ador cum reusesti sa ne lasi mereu in suspans, sa faci ca emotiile noastre sa creasca pe masura ce citim capitolul, cel putin cu mine asa faci. Si te asigur, putine persoane au reusit acest lucru. Sunt greu de impresionat, dar tu ai reusit sa ma impresionezi !! Pana peste masura, pot spune.
Ma, fic-ul asta este o comoara !! Nu regret pentru nimic in lume ca l-am citit. Doar ceva, un mic amanunt. Regret faptul ca am ajuns asa de tarziu pe la fic-ul tau. Imi e rusine ca nu am dat comentariu de la primul capitol, de aceea vreau sa imi cer scuze.
Ei, scumpo. Cat despre acest capitol, ce pot spune? Este la fel, poate chiar si mai interesant decat toate. Mi-a placut foarte mult. Am ras si m-am distrat pe cinste. Saracul Sasuke :)) Chiar asa ? Nici nu mai stia ce sa creada, ha? No, mi-a placut mult de Sakura in capitolul asta. Cand ii batea ei inima imi batea si mie. Deci, genial !!
Deabea astept capitolul urmator. Nu mai am rabdareee (D) Pfoa, sper doar..deci sper doar sa nu ma faci sa astept o vesnicie. Si desigur, te roooog dulce ca o ce vrei tu sa ma anunti cand il pui. Ca vezi si tu ce agitata si uituca sunt si poate nu vad.
Asa, ma. Eu te iubesc mult de tot pe tine, stii?(D) Da mult !! :x Ihihi. Te pup dulce, dulce, dulce de tot:x Spor la scris si la ideii.
Succes in tot ceea ce faci !! in love

P.S: Imi pare rau pentru eventualele greseli de tastare good


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 10:23

Doamne, a fost atat de bestial, pervers, demential, frumos, amuzant(pfff.... numa la prostii ma gandeam in legatura cu raspunsurile, nu ma mir de Sas`ke lough ) In fine, sti ce vreau nu? Vreau next!!! Doamne e asa de tare ficul asta!! Like, Like

Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 13:52

Sa-ti dau bataie?

Poi normal, ca altfel nu este posibil take this!

cum poti sa s[ui ca nu este de loc bun si ca nu ti-a iesit ficul??????

Doamne scumpa, ficul tau este unul dintre ce le mai frumoase de pe aici, este pe gustul meu!

In fiecare ai amuzament, actiune dragoste...si ma indulceste mult de tot acel prag pe care il trec personajele de la normale si obijnuite, la nebune si dezlantuite

Ahh, scumpa eu una iti ador ficul, dar deja sti asta a hug

Singurul lucru care nu imi place la tn este ca tu nu crezi acelasi lucru hmm...?!

Eu una vreau sa iti spun, k m-am indragostit de fic, si daca nu pui next cat mai repede ini frangi inimioara sad

Si cu vazele amuzante, sunt atat de comice lough Deci nu le pot enumera pentru ca ar trebui sa dau un copy paste la tot capitolul lough

Eu pe mai pupacesc inca o data si spor la scris si idei multe kiss

Ja ne hi!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Jjbm
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 17:24

Helăău, darling.
Multumesc ca m-ai anuntat in legatura cu capitolul.
Deci, esti incredibil de nebuna si plina de imaginatie de aia geniala lough
A fost cel mai frumos capitol al fic-ului tau. M-ai lasat cu o fata gen " wtf".
Au fost atat de amuzante intrebarile lough Fix ieri varmea m-a intrebat una dintre intrebari :
" Unde au femeile parul cel mai cret " am avut aceiasi reactie ca a lui Sasuke. Deci nebune sunt unele.
Oricum, amuzant rau lough
Uooof, a fost asa romantic brunetul. O vaai, ce n-as da sa am si eu unul ca el :x
Ma bucur ca lucrurile s-au clarificat si ca Sakura nu il considera vinovat sau somethig like this.
Vreau sa vad daca el va reusi sa o scoata din vagauna aia, Ei bine, asa sper.
Adu next-ul puiuts.
Kiss and Hug !


I had to break myself to carry on.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 22:14

Vai Katy, a fost minunat! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 962758 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 962758 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 962758

M-ai coplesit cu decrierea de la inceput, dar nu-ti face probleme pentru ca mi-a placut descrierea ta si pe parcursul capitolului.

Abea astept sa aduci next scumpaNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 348112

:X




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 23:26

Uh, ca de obicei sunt surprinsa in mod placut de ideile tale si de felul dau minunat de a descrie .
Acele patru intrebari au fost chiar foarte amuzante si cand le-am citit prima data am avut aceasi reactie ca si Sasuke.
Imi place si ca mereu adaugi putina dragostea, de ar fi totate cuplurile ca ei doi nu ar mai fi atatea divorturi.
Acesta este unul din cele mai reusite capitole ale tale, adica pur si simplu il ador.
Acum ramane de vazut daca Sasuke va reusi sa o salveze pe Sakura.
Abia astept sa aduci next in love


I want to live in my little perfect world

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 00:16

Wow e atat de... serios, chiar n-am cuvinte. Mi-a placut mai ales ultimul capitol.
E atat de emotionant, te face sa vrei cu tot dinadinsul sa il citesti mai departe.
E captivant, eu una cel putin nu ma mai satur citindu-l.
Nu te poti plictisi citindu-l. Eu una l-as citi continu fara sa ma satur.

Deci, in concluzie sunt nerabdatoare pentru ca ai un fic genial si astept next.

Spor la scris!






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 13:07

A fost atat de frumos!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 962758 Chiar mi-a ajuns la sufletel fic-ul tau si in plus abia astept sezonul 2! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 78717
Capitolul a fost "incendiar", mai ales ca era sa mor de ras la raspunsurile date de Sasuke! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 947835 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 947835 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 947835
Next repejor!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 208323




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Smile for mee
Academy Student
Academy Student
Smile for mee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe planeta unde se consuma Alcool
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 20:53

Yupi ! Yup !
Imi place capitolul acesta la nebunie.Esti geniala,like faptu ca esti
perversa,dar nu intreci nici limita.Esti perfecta.Nush de unde ai
atata creativitate...oricum prea superb tot ficul.Continua sa scrii
ca tu o faci cel mai bine...Astep nextu,pui !
te PwP :* ZaNa



I'm a star
I'm so hot
I'm a pitzi from the club
My bichon,
loves shopping in the mall
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 17:36

Buna, buna ..
Capitolul este foarte frumos si foarte incitant. Ador cum descrii sentimentele, fic-ul este atat de reusit incat nu ma satur sa citesc.
Ce raspunsuri inteligente .. se vede unde ii sta mintea lui Sasuke:))
Spor la scris si la idei!^.^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Vin 13 Ian 2012, 20:37

hei styu ca merit sa fiu agatata de un bolovan si aruncata de pe un pod intr-o apa plina de tipari electrici dar mai intai sa stii ca am fost plecata la varamea. deci imi pare super rau ca nam mai dat comm . o era sa uit. UUUUUUU AIIIIIIIIIIII IIIIIINNNNNWEEEEEEEEEBBBUUNNNNNIIIIIIITTTT ? eu cred ca da. cum de zici ca ai spus numai prostii aici? dak vrei sa aflii dc imi plc ficul tau asa de mult e pt ca in niciun fic citit de mn nu am mai intalnit o sakura asa de perversa, desteapta, traznita si care sa-l joace pe degete pe sasuke. o si ar mai fi faptul k povestea ta e suuuuuuuuuuuuper originala simi place la nebunie. o adoooooooooooooooor pt k e cea mai tare mai originala si nu faci ca altii care intrun capitol pun toat descrierea dinfic si in altul numai dialog. u imbini perfect toate aceste calitati si deaia te admir. astept cu nerabdare si continuareaa sa vad ce se va mai intampla. happy2
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 13:40

Katty nu te gandi ca daca am lipsit o vreme o sa scapi Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 621493
Deci nu prea am avut timp sa stau pe forum,
Dar asta are o limita
Vrei sa ma innebunesti si nu sti cum fata Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 269478
Cica nu ai idei, mereu ai fost glumeata :))
Imiii plaacee, perversa perversaaa Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 962758
Cu descrierea stai bine, nu lipseste si nici nu ne plictisesti
Nu te-am mai rugat de mult sa pui nextul
Lasa ca recuperam noi Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 621493
Esti moarta daca nu-l vad repede Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 468521


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 15:58

Buna copii. a hug Imi pare rau ca nextul nu este prea reusit, dar pur si simplu nu mai am timp de nimic, am multe teme, nici nu l-am corectat, pentru ca am avut de scris 2 capitole si deja mi-a luat mai mult de vreo 3 ore.
In fine, vreau sa va multumesc din tot sufletul pentru ca ati raspuns la sondaj. in love Mi se pare imposibil, 44 de persoane cu vot peste 90%, inuman. sad Ma bucur atat de mult, niciodata nu m-as fi asteptat la un asemenea numar huh? . Va iubesc si promit sa ma revansez. in love Inca o data imi pare rau daca o sa va dezamagesc crying

Ghinion si nenoroc


Sasuke pov:

Nu imi dau seama daca este dimineata, deoarece dupa cum am mai spus, in aceasta camera nu are nici macar o fereastra. Desi ma simt destul de oboist si mirosul neplacut a aparut din nou, nimic din toate acestea nu m-au deranjat in aceste 2-3 ceasuri sau mai mult pe care le-am petrecut cu rozalia.

Ma ridic lenes din pat si incep sa ma imbrac, gandindu-ma ce nebunie se petrecuse cu cateva ore inainte. Un tanar indragostit, acum asta sunt. In sfarsit, dupa atata vreme am recunoscut si eu ceea ce simt pentru Sakura. Am incercat sa ma mint, sa spun ca este doar o alta fata, insa pur si simplu, caracterul ei m-a dominat si m-a atras complet. N-am mai vazut in viata mea o fata mai traznita, amuzanta, talentata, ingenioasa si mai frumoasa. Sa incerce vreun idiot sa puna mana pe ea, ca il asteapta in curand o desfigurare de nivelul 10+.

Deci pana la urma asta e iubirea? Sa simti ca ceva te inteapa in inima si iti da o senzatie de palpitatie? Sa fii dominat de gelozie si de faptul ca sanatatea si fericirea ei sunt cele mai importante lucruri pentru tine? Dar este oribil, inseamna sa-ti pierzi libertatea, propriile vise si sperante ca astfel sa i le indeplinesti pe ale ei. Ca un catel tinut strans in lesa. Nu cred ca aceasta este dragostea, auzeam ca ea te face sa te simti bine, dar mie imi creeaza doar o stare de frica. Sunt penibil, un copil mic care nu stie ce sa creada. Daca la un moment dat ma voi plictisi de ea si va aparea o noua fata mult mai traznet? Sunt inca tanar, nu am de gand sa ma casatoresc sau mai stiu eu ce.

Incepusem sa devin confuz, inima imi batea din ce in ce mai tare, iar teama punea stapanire pe mine. Involuntar ma intorc catre chipul ei adormit si atunci m-am calmat. Vazand-o cum doarme si respira usor cu gurita mica intredeschisa, cu parul roz si lung ravasit pe perna alba, cu picioarele lungi si subtiri incolacite in jurul plapumei si cu mainile firave azvarlite fiecare intr-o parte a patului, mi-am dat seama ca in acest moment, sunt innebunit dupa ea si ca nu vreau sa o pierd.

Nu avea rost sa ma gandesc la viitor, cand acum cel mai important lucru pentru mine, era salvarea ei. Imi bag mana usor prin par, pentru a-l mai aranja putin, dupa care ies din camera, nu inainte sa o mai privesc o data, ce copila e.
In fata usii statea un bodyguard musculos, inalt si cu ochelari negri. Nu schita nici un zambet, dar in momentul in care ma vede ca ies, se apleaca cu respect, dupa care o inchide pe fata inauntru cu cheia. Oftez stiind ca inca nu pot sa fac nimic, bag mainile in buzunar, in timp ce ma indreptam spre biroul sefului.

Holul mi se parea nesfarsit, ma uit la ceasul agatat pe un perete rosiatic, arata ora noua dimineata. Probabil in acel moment Mascatul isi bea cafeaua si se uita la reviste deocheate, ca de fiecare data. Ma apropiam cu pasi marunti, insa mintea imi statea in alta parte. Cum anume puteam sa o scot eu pe Sakura de aici? Nu sunt superman, daca mosulica vrea sa ma impuste, apoi o face fara sa clipeasca.

Ciocan de 2 ori si aud un “intra” sec. Imi face semn sa ma asez confortabil pe fotoliu si sa ma uit la un ecran. Parea vioi si melancolic, ciudat este faptul ca nu avea nici o revista pe birou sau macar o ceasca de cafea. Imi intorc privirea spre locul precizat de el si observ cu stupoare ca de undeva de sus, Sakura era filmata dormind exact in aceeasi pozitie in care am lasat-o.

- Cred ca ai obosit-o rau azi noapte!

Incepe sa rada taraganat, iar eu am schitat un zambet care era mai mult de scarba. Totusi acesta nu si-a dat seama asa ca ma intreaba strengar daca a fost buna, deoarece el nu apucase sa ne vada. A privit la inceput, insa noi ne tineam de glume si el fiind un om foarte ocupat a trebuit sa plece pana la urma. Bucuria mea, acum chiar nu ma mai deranjeaza deloc faptul ca am picat ca un tembel in jocul pe care Sakura mi l-a facut aseara:

- Deci… fenomenala sau mediocra?

Am crezut ca glumeste, dar el chiar astepta un raspuns, in timp ce isi lovea degetele ritmat de lemnul tare. Pfff… numai cand ma gandesc la ce a fost aseara, mi-ar zbura de pe buze cuvantul “UIMITOARE”, insa ceva imi spunea ca nu e bine sa-i spun asta si lui. Adica poate s-ar fi razgandit in privinta ei, daca ii dadeam alt raspuns. Asa ca i-am spus ca nu prea a fost buna, plictisitoare si ca a obosit repede. Seful ma priveste pentru o clipa cu ochii lui de un albastru, care pareau mai mult gri. Mereu mi s-a parut o culoare speciala, si era singura parte a fetei vizibila. Restul era acoperita cu un material argintiu, dar niciodata nu m-am obosit sa-mi dau seama ce reprezinta cu adevarat. Ofteaza si dupa o clipa imi raspunde :

- Pacat. Sunt dezamagit, parea destul de promitatoare. Aveam de gand sa o tin mai mult pe langa noi, dar le-o trimit turcilor. Ei sigur vor fi multumiti. Nu prea au ei noroc cu nici un fel de femeie, zici ca sunt blestemati de mama natura.

Incepe sa rada putin diabolic, dupa parerea mea, in timp ce iesea din camera. In urmatorul moment ramasesem singur, dandu-ma cu capul de masa. Grozav Sasuke, mereu le faci pe dos. Nu mai avea nici un rost sa incerc sa-i explic ca de fapt mi se paruse mie, astfel as fi dat si mai mult de banuit.

E clar, trebuie sa plec de aici si sa ma duc sa chem ajutoare. Ies si eu val vartej din vila si ma urc in masina cu care venisem ieri. Calc acceleratia stiind la cine sa apelez prima data.

Naruto pov. :

Este déjà dimineata? Incerc sa ma ridic dar eram intr-o pozitie foarte incomoda. Cred ca in viata mea nu ma duruse spatele mai tare. Simteam cum toata casa se invarte cu mine, ori din cauza bauturii, ori pentru faptul ca stateam cu capul jos si cu picioare atarnate de canapea. Pe abdomenul meu statea tolanita o blonda, care nu era deloc usoara, de genunchi ma tineau inca vreo doua brunete, iar piesa principala o constituia roscata care era de asemenea adormita, cu sanii sprijiniti pe gura mea.

Pff… incerc sa ma rasucesc si sa ma tarasc pana la masa, iesind din stransoarea fetelor care simtindu-ma cum ma misc au inceput si ele sa se trezeasca. Vreau sa ma ridic pe vine si tinandu-ma strans de bucata de lemn, reusesc sa ma sprijin pe picioare. Dar cand am vazut ce era in jurul meu, imi venea sa ma duc si sa ma asez exact in pozitia aceea incomoda decat sa ma gandesc ca intr-adevar aceasta era sufrageria mea.
Mesele de sticla sparte la fel ca si plasma pe care parintii abia o cumparasera, mobila cred ca abia se mai tinea pe picioare, peste tot sticle si mancare aruncate, ca sa nu mai zic ca lustra era daramata la fel ca tabloruile, rafturile si ce doamne iarta-ma trebuia sa mai fie agatate de pereti.
Incercam sa-mi croiesc drum printre lesinatii raspanditi in absolut toate camerele, saracii cred ca abia mai respirau. Ma prind de scara si incerc sa ma urc la etaj. Dormitoarele mele zici ca devenisera platouri pentru filme +18, a.. am uitat sa mentionez ca si baile erau in aceeasi postura. Ma duc pana la o oglinda, sau ma rog, ce mai ramasese din ea si incep sa privesc starea in care ma aflam. Cand mi-am vazut reflexia am tipat, la fel si 3 tampiti care erau sa se inece in apa din cada. Eram plin de ruj pe toata fata, sa nu mai zic ca parul meu ce odinioara era blond si frumos ca spicele de grau, acum capatase tente rosiatice, insa zau daca imi dadeam seama daca era vopsea sau altceva mai rau. Ma uit mai bine si observ ca ramasesem doar in boxeri, pe corpul meu fiind desenate fel de fel de maimutarii. Sper ca o sa se duca la spalat.

Nu vroiam sa ma gandesc la ce pedeapsa o sa ma astepte daca nu termin de facut curat in vreo 3 ore maxim 4, pana ajung parintii mei acasa. Mi-au spus clar ca nu am voie sa dau nici o petrecere si chiar nu invitasem pe nimeni, insa s-a dus zvonul ca sunt singur acasa si ca de fiecare data lumea se aduna de zici ca la mine acasa venea sa dea concert Rihanna.

Ma durea capul ingrozitor si casa mea arata ca un spital de nebuni, avusesera grija de asta, toate frumoasele adormite care zaceau inerte, domnul stie pe unde. Trebuia sa ii trezesc si cunosteam felul in care puteam sa o fac. Ii dau un sut tampitului care era cu capul in toaleta, dupa care ma indrept cu pasi impleticiti pana la dulapul din camera mea. In momentul cand am deschis usile, m-am si speriat, deoarece 2 adolescente cazusera din el, fiecare avand in mana cate o pereche de boxeri si alte haine de-ale mele.

Ca sa vezi, ce minte are omul in ziua de azi. Pufnesc dispretuitor, dupa care scot megafonul meu scump si drag, care pana acum nu ma dezamagise niciodata. Imi amintesc de prima petrecere pe care am dat-o. Urlam la toata lumea sa se trezeasca, dar nu ma asculta nimeni nici macar daca zbieram in acel instrument. Atunci Sasuke mi-am soptit ce sa le spun ca sa-i fac sa se care :

- Parintii, baiiii!

In acel moment se daduse alarma. Au inceput sa iasa ca soarecii din ascunzatori si fugeau de mancau pamantul, imbracati, dezbracati, in 4 labe, intr-un picior, Domnul stie cum, insa in 5 minute casa mea era acum goala.

Sasuke pov. :

Am parcat masina in fata casei lui Naruto. O nu, acesta era ultimul lucru pe care mi-l doream. Incerc sa-mi croiesc drum inauntru, in timp ce lumea ma saluta si ma striga spunandu-mi ca au venit parintii si ca mai bine o sterg. Dobitocii, daca ar stii ei ca eu am inventat scuza asta. Oftez.
Doamne, lipsesc o noapte si uite ce gasesc? In timp ce incercam sa intru pe usa, il aud pe Neji cum se injura de mama focului cu una, care sa iasa primul. Era ciufulit rau de tot, cu tricoul rupt si pantalonii in vine. Ce-am facut sa merit asta? Il imping si il asez pe canapea. Acum trebuia sa ii gasesc si pe restul. Nu a fost atat de greu, Shikamaru stiam sigur ca si-a gasit un loc’sor frumos de dormit, acela fiind dormitorul parintilor, unde nimeni nu indraznea sa intre, pe Gaara il gasisem pe acoperis si Kiba… spre uimirea mea nu mai era cu capul bagat in WC, reusise pana la urma sa se stapaneasca.

Am inceput sa-l strig si pe Naruto, saracul incerca sa se imbrace cu un tricou si in acelasi timp sa stranga dozele de bere ce erau asezate frumos intr-o piramida gigantica, pe cuvantul meu daca mai vazusem vreodata asa ceva. Uneori, ma uimeste ingeniozitatea adolescentilor.
Dupa trei minute, eram toti in sufragerie. As fi putut sa incep sa le explic ca am nevoie de ajutor, insa cred ca inca erau destul de ametiti si somnorosi. Puteam mai bine sa vorbesc cu peretii, ei ar fi inteles ce le zic.
Asa ca Sakura… asteapta-ma ca vin!




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 16:08

dau edit jur

lough lough lough lough Doamne a fost super tare. Alea ii tineu boxeri in brate lough . Doamne am ras de nu am mia putut. Si Sasuke e tolomac rau de tot. Mai bine spunea ca-i tare rau de tot decat sa-i morfoleasca profilul impecabil de dimineata pana seara in actiune. Doamne deci daca mai spui ca nu ai inspiratie te pocnesc, tu vezi femeie ce tare a fost. Imi venea sa rad pe aici ca o nebuna. Petrecerea aia a fost beton si aia mai sunt si asa superbi cand Kiba sta cu capul in toaleta mor lough


Ultima editare efectuata de catre Diavolitia in Sam 14 Ian 2012, 16:22, editata de 2 ori
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 16:10

Hai maaa in love
Deja intreci masura !
Cum poti sa scrii un fic atat de . . . de . . . G.E.N.I.A.L in love in love in love !
Ne surprinzi pe capitol ce trece :x !
Ai inceput cu umorul , mey in love ?
Imi place , ador , iubesc ficul asta , adu continuarea ca te pap toata =))) !





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...




Ultima editare efectuata de catre Caρρυccιησ ♥ in Sam 14 Ian 2012, 17:08, editata de 1 ori
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 16:17

Yey! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 384738
Incredibil de amuzant capitolul! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 301723 Fazele cu Naruto au facut totul!!!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 947835 Blondul asta se pare ca il prind pe Sasuke din urma in ceea ce privesc "prostioarele"! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 947835Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 947835 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 947835
Astept next-ul! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 208323 Abia astept sa vad ce o sa mai faca si Saku... Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 384738




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 16:26

huh? Ce frumooos, superb capitol kiss

Pai, Uchiha, normal ca e uimitoare, la ce altceva sa se gandeasca creierasul tau? lough Spre surprinderea mea, si-a dat si el seama in sfarsit ca e indragostit de ea.Cel mai bun lucru pe care l-a facut vreodata in love

Naruto e bestial, sa vedem daca reuseste sa faca ceva inainte sa vina batranii lough

Sunt curioasa sa vad planul lor de salvare, sper sa reuseasca ceva sad

Acum, spor la scris, nu stiu ce sa mai zic crying Iti iubesc fic-ul si astept next kiss




IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 16:40

deci la capitolul asta am murit de ras lough as fi cazut de pe scaun dak nu eram in pat. doamne esti geniaka nu gluma abia astept nextu. o si pe langa faptul ca am murit de ras imi vine sal omor pe sasuke. cat de prost putea sa fie sa nusi dea seama k dak ii spune asta mascatului o va trimite pe sakura la pro*us. dak il intalnesc il fac zob. il termin sil arunc la hiene. ohhhhhh cemi vine sai iau gatul. si partea cu procentele nu te mira ca ficul tau e suuuuupeeeeer. abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 17:02

Hey scumpa mea:X
Multumesc ca m-ai anuntat...Superb capitolul. Nu ai idee cat ma bucur ca in sfarsit Sasuke si-a dat seama ca o iubeste pe Sakura:x
Atat de dulce si sunt atat de curioasa sa vad cum o sa o salveze pe Sakura:x ahh doamne:X

Pune repede next-ul!:* Te pup:d Sa nu uiti sa ma anunti


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 17:14

Deci moorr :)) Vai doamne, ce capitol. :)) Saracul Naruto, cred ca acum se credea mai blond ca niciodata, chiar daca era vopsit. Of, of. Oricum, capitolel a fost foarte frumos si am rasuflat usurata cand am citti ca seful n-a vazut nimic. Adica sa se uite la filme si sa-i lase in pace. Eee, atata curiozitate pe capul lui.. (D) Asaa, spor la scris in cotninuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love

choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 17:28

Vai scumpo love Ce frumos next >:D< Mi-a placut mult in love Se pare ca Sasuke pana la urma o iubeste pe Sakura Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 947835 Ei ei ce i fac eu lui =)) Deci vreau sa sti ca astept cu nerabdare nextul iubirica ;;) Vreau sa vad ce se intampla cu Saku think Sa ma anunti cand il pui kiss !

Spor la scris si la idei dap !!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 17:58

Heii! in love

Kattyshor..:o3 Cum poti fi asa GENIALA?! in love

Te adoor 8-> La fel ca pe fic-ul acesta! :X

Deci e superb, magnific, mirific, minunat 8->

Nu m-as saturat niciodata de el =p~
Abia astept urmatorul capitol love

Spor la scris si idei! kiss Te iubeesc <3


    Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 18:47

Mersi mult de tot ca mai anuntat de next
Nici nu stii cat de mult ma bucur ca l-ai adus in sfarsit in love
Deci capitolul a fost splendid ,absolut genial!
Si saracu Naruto atatia dobitoci ametiti de bautura sau mai stiu eu ce pe capul lui.
Si cat de ametit poti sa fii incat sa adormi cu capul in WC ca si Kiba ? oricum cea mai tare faza THE BEST.
Ma bucur ca Sasuke a ajuns sa tina pana la urma la Sakurasi abia astept sa vad daca v-a reusi sa o salveze. in love
Astep next si spor la scris si la idei cat mai buna kiss


I want to live in my little perfect world

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 19:07

Deci Naruto asta... fara el unde e amuzamentul? Pe bune acum? Love this chapter, is AMAZING! De abia astept capitolul urmator!


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 19:20

Buna,
In primul rand iti multumesc ca m-ai anuntat. In legatura cu ce ai scris la inceput, nu ne dezamagesti... din contra, ne uimesti de fiecare data si ne faci sa-ti iubim fic-ul si mai mult!
Descrierea, naratiunea, actiunea, impecabile! Deci imi place enorm de mult cum scrii!
Doamne ce mai petrecere. Intrebare .. casa cum de mai este intreaga? :)) Serios acum, Naruto e prea de coma. O blonda, o roscata si doua brunete .. da` stiu ca-i place viata =))
Spor la scris si la idei!^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 19 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 19 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-