Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Urmatorul

Cat la suta va place acest fic? ( fiti sinceri)
Peste 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_vote_lcap92%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_vote_rcap
 92% [ 68 ]
Intre 70% - 90%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_vote_lcap4%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Cam 50%
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_vote_lcap1%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Nu l-am citit
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_vote_lcap3%Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Total voturi : 74
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 20:46

wooooooow lough
"Parintii baaah" lough
Mai, tu ma bagi pe mine in coma de la atata ras :))))
Deci cum am spus si la celalalt fic, esti suuupeeer geniala in love
Ai avut de toate: descriere, dialog, amuzament, nostalgie, melancolie, deci nu a lipsit nimic.
Apropo la 5 e ziua mea, sper ca lumea sa nu creada ca la mine acasa concerteaza Lady Gaga si sa se stranga ca la Naruto acasa =))))))))
M-ai uimit pe deplin lough
Biata plasma, eu aveam mai multa grija cu ea sad :))))))))
Multumesc mult ca m-ai anuntat scumpete, esti o dulce in love
Sa aduci next repede desi incepe nenorocita aia de scoala sad si sa ma anunti iar a hug

Ja ne!^^ hi!


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Jjbm
Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 20:50

Mersi mult ca mai anuntat.Deci capitolul acesta e bestial,la fel ca celalalte.Ma bucur ca Sasuke si-a dat seama ca o iubeste pe Sakura.Si sper sa o salveze "si sa fie fericiti pana la adanci batraneti"rusinos].Vreau next,sper sa-l faci rapid,stau ca pe ace.Orcum t pup si iti urez succes in continuare Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 208323 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 78717
Sus In jos
Smile for mee
Academy Student
Academy Student
Smile for mee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe planeta unde se consuma Alcool
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 21:33

Incerc sa imi deschid gura incat sa pot spune un "WoW!" imens
Iubita,<3 imi place la nebunie


I'm a star
I'm so hot
I'm a pitzi from the club
My bichon,
loves shopping in the mall
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 22:57

Vaii piss, ce capitol!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 962758

Foarte frumos si de abea astept sa va ce ne mai pregatesti mai incoloNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 301723

Dar te rog eu - in calitate de cititor, fan infocat si prieten la nevoie - SA NU CUMVA SA INCEPI si tu cu drama aia stupida cum ca sakura ramane insarcinata si blahblahblah sasuke nu vrea copilu' si toata drama aia penibila si dupaia se razgandeste si pana la urma iar se cearta si divorteaza si se impaca iar... si as putea sa-ti insir inca o gramada de idei cu ce am mai citit la viata mea si a fost interesat si as putea spune chiar intrigant, dar asta pana la un moment dat, bineinteles.

Nu vreau sa te judec... nici pe tine nici ideile tale, dar deja ideea asta e expirata de mult si ti-ai strica tot ficul daca ai pune o scena dinasta. Stiu ca nu ai scris inca nimic de genul ala, dar deja am vazut ca a mai fost inca o scena +16 intre cei doi si e riscant.

E ficul tau si tu iei deciziile si nu te supara pe mine ca ti-am zis dar imi place mult prea mult ficul si merita sa se termine in cel mai penibil mod posibil in istoria scrisuluiNu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 468521

:X Ruby




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 23:51

Hellăău my dear a hug
Multumesc ca m-ai anuntat si scuze ca am ajuns asa tarziu la noul capitol.
Deci, a fost super-incredibil-genial de tare :x
Hehehe, vreau sa vad ce plan va avea Mr. Sasuke ca sa o salveze pe Mrs. Sakura. Sunt sigura ca va fi unul ingenios si care va da roade.
Naruto il intrece si pe Sasuke, cum sa fi asa de afemeiat? Doamne fereste-ne de baietii de genul desi toti sunt asa, din nefericire.
Kattia stii ce vrea Andreea? Normal ca stii, atunci pune-te pe treaba daca nu vrei sa o incurci.
Kiss and Hug !


I had to break myself to carry on.


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 03:02

Off thoamne !! CAt suspans. Ore cum o vor salva? Oare vor ajunge la timp? Totusi ce ma bucur ca Sasuke si-a dat seama ca o iubeste. Off biata Saku daca ar sti ce o asteapta.
Imi pare asa rau pentru ea.
Oare ce vor pune la cale nebuni? Sunt foarte curioasa.
Imi place mult, devine din ce in ce mai interesant. Esti fenomenala.
Ai niste idei grozave.
Off scumpa astept cu sufletul la gura nextul!!
Spor la scris si la idei noi kiss te iubesc scumpa mea kiss a hug !!
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 08:54

Ei bine, ne-ai adus alt next interesant happy
Sa mai mentionez amuzant? lough
Ok, pai mi-a placut mult cum ai descris rusinos
Am putut sa inteleg ce s-a intamplat pe acolo, si nu s-au intamplpat putine lough
Deci, prin urmare astept nerabdatoare nextul in love
Te-am kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 13:49

M-am intors, din nou tarziu happy
Ehh, ce sa-i faci daca dupa ce am lasat comm a venit next?
Paii, imi place ca deobicei in love
Actiunea nu e grabita
Descrierea e la locul ei cum trebuie
Am ras putin la acest capitol happy2
Astept neexxxttt in love


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
☆SnikerS☆
Genin
Genin
☆SnikerS☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lasă. . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 32
Hobby-uri Hobby-uri : multe

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 17:03

super tare ficul:* imi place foarte mult! ( choco scz dar tot timpul uit regulamentul chiar daca l-am citit de atatea ori ;>)

Editat de choco: comentariile la ficuri trebuie sa contina cel putin 10 cuvinte, altfel faci SPAM. Regulament. hmm...?!


Ultima editare efectuata de catre georgy in Mier 18 Ian 2012, 21:03, editata de 1 ori
Sus In jos
Natt
Genin
Genin
Natt

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : [ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]¡ή мү ßєđяσσм[ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 225
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : handball,shopping
Stare de spirit Stare de spirit : χ✖θвsεššєð κιℓ∂✖χ

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Mier 18 Ian 2012, 19:17

Wow....imi plk fiicul tau la nebunie! Desi pana acum nu l-am comentat il citesc de ceva vreme! Te-as ruga sa ma anunti si pe miine cand aduci next-ul....Te pwp kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 9302cddcdb0ca511b1c28a4cd1e9f4c3
★. So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes ★.


◣_◢ Ficurile mele: ◣_◢
❤️My Love is Like A Star❤️
❤️✖️DRAGOSTEA PUTE✖️❤️
☪️☀️LOVE A WEREWOLF☀️☪️
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Vin 20 Ian 2012, 02:08

Miau miau !


Deci, ca de obicei..Bubu este o intarziata. Doamne, Atty..imi pare foarte rau ca vin asa de tarziu cu un comentariu crying
In fine. Imi place foarte mult capitolul. Este asa de frumos. Sentimentele ca de fiecare data au fost transpuse si evidentiate intr-un mod aparte, iar descrierea este intr-adevar foarte frumoasa si complexa. Imi place ficul tau, dar tu deja stii asta.
Actiunea nu mi s-a parut grabita deloc, iar ideile tale au fost imbinate excelent si ma bucur ca nu ai trecut de la o idee la cealalta. Ai descris frumos si ai avut grija ca dialogul sa fie prezent in cantitati mici si, desigur, doar atunci cand a fost nevoie de el. Mi-a placut ideea ta. Defapt, imi plac toate ideile tale. Reusesti sa ma surprinzi de fiecare data cu intorsaturile pe care le ia ficul tau. Stii? Ma bucur ca este asa, ca de fiecare data tu vi cu ceva nou. Sincer, tin sa te felicit pentru ca niciodata ..in niciun capitol nu m-am plictisit de citit. De la primul capitol ai stiut sa ne lasi in suspans, sa ne impresionezi. Pana acum ti-ai pastrat ritmul si sunt convinsa ca si in continuare va fi la fel. O scriitoare asa cum esti tu, nu va fi niciodata mai prejos de asteptarile cititorilor ei, ba din contra..va creste mereu si mereu. Tot mai sus, heh ? happy2
Deci, estetica este impecabila ca de fiecare data. Si sincer? Nu m-am uitat dupa greselile de tastare pentru ca nu m-au interesat, adica nu ca nu m-au interesat. Pur si simplu eram prea prinsa in a incerca sa deslusesc misterul, si anume " ce se va intampla in continuare ". Stii, atunci cand ma plictisesc de un fic, incep sa-i caut greselile prin capitolul respectiv..caci daca descrierea este asaaa si asaaa de plictisitoare..iar actiunea o ia pe cai diferite, eu ce pot sa mai fac ? In fine, nu despre asta e vorba acum dar na.
Ok, iubita. Ai reusit si de data aceasta sa ma lasi in suspans, ador ficul deci vreau next-ul cat mai repede cu putinta. Am sa fiu fetita cuminte si am sa astept. Am sa ma inarmez cu rabdare pentru ca stiu ca acum exista si scoala si ca semestrul II este greu pentru noi toti. Tot ceea ce vreau este ca la un moment dat, sa aduci si next-ul ala.
Iti doresc spor la scris si la multe, dar multe idei ! kiss Succes la scoala si nu numai a hug
Te pupacesc dulce kiss love


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 21 Ian 2012, 00:00

Ador cap asta!!! Nu mai pot de ras!!=))..Kiba statea cu capul in wc=))))))) Creka avea o senzatie tare=))..Esti geniala!!! Astept next-ul!!!!:X:X PS: Scz ca am lasat comm tarziu....cu toate ca citesc ficul asta de ceva timp..:D



Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Cooltext1711025034_zps229023de
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Lun 23 Ian 2012, 00:05

Doamneeeee!!!!!!!!!!! cat de tare a fost capitolul asta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mi-a placut super mult faza cu : dobitocii , daca ar sti ca eu am inventat scuza asta :))))))
scuze ca am venit asa tarz dar oricum sti ce vreau de la tine ;)) N.E.X.T !!!!!!!



Teo ;)) te-a pupacit kiss*:*
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 11:30

Katt. de nu te bat nu te potolesti :))
Unde-i nextul? L-a păpat cineva? (D)
Vin-o mai repede cu el că de nu te mănânc toată (D)


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 22:48

Oooooo.
Foarte tare scuze ca comentez acum dar acuma mam apucat sa citesc si este foarte interesant ficul astept nextul;)

Hai repede ca ne ti pe toti in suspans a hug


.:。✿*゚’゚・You can fall in the water*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・You can fall off a tree *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・But the best way to fall *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Is to fall in love with me*゚’゚・✿.。.
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Wi4ojd

.:。✿*゚’゚・You know I love you, You know I care*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Whenever you need me, I will be there*゚’゚・✿.。.
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 00:56

DE CAND NAM MAI TRECUT PE AICI ⭕ ⭕ ACUM AM TERMINAT DE CITIT! ABSOLUT SUPER MEGA ULTRA FANTASTIC, ASTEPT CU NERABDARE NEXTUL kiss please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 14:26

Va rog din tot sufletul sa ma iertati ca am intarziat atat de mult. Insa cum am mai zis nu prea am timp sa fac nimic >.<
Si acum vraeu sa zic ceva foarte important. Ma bucur ca Ruby ☆ chiar si-a spus parerea. Mi-a dat de inteles ca ii pasa de acest fic, adica spera intr-un fel sa nu devina o poveste banala, sau pur si simplu, sa nu fie dezamagita. Si eu chiar apreciez, pentru ca sper sa va placa ceea ce scriu, nu sa devina plictisitor sau plagiat cum s-ar spune.
Dar scumpii mei ... mie niciodata nu mi-au placut in mod deosebit povestile cand fata ramane insarcinata, se casatoreste, chestii-trestii. Chiar nu este stilul meu, hai sa zicem ca avusese Sasuke la el un pre*******v lough.
Deci niciodata nu cred ca o sa scriu ca astia 2 vor avea un copil sau ceva de genul. Nu asta era scopul- ideea acestui fic. Nu stiu ce voi scrie in continuare, insa va asigur ca o sa am grija sa respect si dorintele voastre. Deci daca va mai deranjeaza cate ceva, puteti sa-mi spuneti. in love
Eu va multumesc pentru a 1000 oara ca imi cititi ficul. Chiar reusiti sa-mi faceti ziua mai buna sad. Nici acum nu imi vine sa cred ca 54 de persoane au votat peste 90% la sondaj. Adica nici nu stiam ca atatea persoane il citesc lough. Of of... cred ca mai bine pun nextul, pentru ca nici nu mai stiu ce sa mai zic si voi deja v-ati plictisit, mai mult ca sigur. lough
Va iubesc mult. a hug

Planul

Sasuke pov:

Cred ca au trecut déjà vreo 3 ore de cand incerc sa ma inteleg cu ei. Au trebuit sa se spele pe fata, sa manance si sa faca un fel de exercitii de relaxare ca sa poata sa stea intr-un picior. Dupa care Naruto a inceput sa se roage de noi in genunchi sa il ajutam sa faca curat.

In primul rand sunt baiat. Cu atata ma mandresc si ma dau mare in fata fetelor. Eu nu trebuie sa am grija ca mamica cand vine acasa obosita de la serviciu, sa aiba curatenie, caldurica, mancarica si mai stiu eu ce, gata pregatite.

Nu pot sa cred ca am spalat vasele si credeti-ma nu vreti sa stiti prin ce locuri le-am gasit si ca sa fie mai frumos a trebuit sa adun toate hainele, paturile si sa le bag la spalat. Unele lucruri se vedea de la o posta ca nu sunt ale lui, doar daca, bineinteles, nu a inceput sa poarte bikini si sutiene cu cupa A sau B.

Intr-un final, chemand si intariri, adica niste menajere, a reusit sa curete casa. Era atat de fericit, incat a inceput sa topaie si sa ne spuna ca ne face cinste cu o bere. E nebun? Abia si-a revenit din betie si acum vrea sa o faca din nou. M-am saturat de ignorantii astia. Zici ca sunt bebei, eu am nevoie de niste minti stralucite si uite ce gasesc in schimb. Cine stie cat timp mai are Sakura? Nici nu vreau sa ma gandesc la ce i s-ar putea intampla, si stiu sigur ca ar fi numai vina mea.

Se pare ca idiotii au vazut ca ma preocupa ceva si s-au hotarat, in sfarsit, sa se aseze pe canapea si sa ma asculte. Bun, acum trebuie sa ma gandesc cum sa le spun. Mascatul e ca un tata pentru ei, nu pot pur si simplu sa ii rog sa ma ajute sa o scot pe Sakura de acolo, pentru ca asta ar implica sa se puna rau cu el. Ii cred ca sunt prietenii mei, insa nu stiu sigur, daca m-ar alege pe mine sau pe sef.

Trag aer in piept. Cu o voce joasa, care nu parea sa fie a mea, le-am zis ca o persoana care imi este foarte apropiata, se afla intr-un mare pericol si am nevoie de ei sa ma ajute. Preferam sa nu raspunda nimic, dar il aud pe Kiba cum spune ca nu e o problema mare si sa il rog pe Mascat sa o rezolve.

Inghit in sec. De asta imi era teama, sunt ca niste robotei controlati, s-au obisnuit ca el sa ne faca toate placerile. De ce ar renunta la asta? Continui sa le vorbesc, desi sunt deznadajduit ca ma vor ajuta. Incerc sa le aduc aminte ca suntem prieteni de mult timp si ca pana acum am profitat de toate fetele pe care le-am vazut, insa acest lucru era gresit. Ii aud cum incep sa rada, pfff nu ma iau in serios. Nici nu ma mir, nu au intalnit pana acum pe nimeni care sa ii poata schimba. Ar trebui sa exista o Sakura pentru fiecare baiat din lumea asta. Las capul in pamant, incercand sa ma gandesc la ce as mai putea sa le spun… dar nu avea rost. Trebuie sa ma descurc singur, clar. Dar cum?

- A patit ceva Sakura?

Ridic repede privirea si observ cum Naruto ma privea foarte serios. Ochii lui mari si albastri incercau sa ii citeasca pe ai mei. Oare e posibil ca el sa fi inteles, ce inseamna ea pentru mine? Dau din cap afirmativ. Acesta ofteaza, se ridica isi pune mainile in sold si spune ca e timpul sa ne pregatim sa o ajutam. Ceilalti se uitau destul de ciudat la el? Recunosc ca si eu eram putin bulversat.

- Baieti, baieti. Credeti ca merita o tanara domnisoara sa sufere din cauza unui pampalau ca Sasuke. Cine stie in ce belele a bagat-o pe saraca fata…. nu putem sa-l lasam pe zapacitul asta sa ii faca si mai multe probleme.

Ii vad pe toti cum imi zambesc cald si prietenos. Am inceput sa-mi musc buza de la atata frustrare si sentimente care au inceput sa ma zbuciume in ultimul timp. Ma uit la Naruto, parea dispus sa accepte orice. Ma roaga sa ii dau detalii, stiam ca un singur cuvant este deajuns ca sa explice tot ce s-a intamplat. Dar, mi-era teama, ca daca il voi rosti, imi vor intoarce spatele. Nu aveam de ales, trebuia sa am incredere ca nu ma vor parasi. Mi-a iesit pe gura doar un “El”, insa au inteles mesajul. Ii vad cum inghit in sec. Asa cum credeam, nu sunt in stare sa-l tradeze. Probabil nici eu nu as fi fost.

Strangeam pumnii, asteptand decizia lor. Dar Neji si Kiba erau déjà pregatiti sa plece, mda, ma asteptam la asa ceva. Totusi Naruto bate o data din palme, il vad cum fuge pe scari si se intoarce intr-un minut cu o foaie si un pix. Se aseaza in centrul nostru si incepe sa deseneze un cerc, care dupa cate spunea el reprezenta vila sefului. In continaure, mazgalea si bodyguardzii, intrebandu-ne pe noi, cum am putea trece de ei.

Toti ne uitam la el ca la felul al 14-lea. Au inceput sa apara discutii, ca daca ii vor prinde, vor fii dati afara sau mai rau, ucisi. Insa Naruto parea la fel de calm si se se gandea in continuare cum ar trebui sa le distraga atentia. Cand vede ca toate privirile sunt atintite asupra lui, da o explicatie atat de simpla si de clara, dar totusi plina de sentimente si de dragoste. “Ne e prieten”. Credeti-ma ca in acel moment imi venea sa plang. Niciodata nu credeam ca el imi va fi ca un frate atat de bun. Stie sa inteleaga lumea si in ciuda aparentelor are un suflet mare. Vad cum tine pumnul ridicat spre mine. Incep sa rad deoarece acesta era semnul nostru din copilarie. Ne asezam toti in cerc si ne lovim mainile, gen “ Sa o facem si pe asta!”
Le-am multumit tuturor. Abia puteam sa mai scot un cuvant pe gura. Ceilalti radeau si imi spuneau ca daca scapam cu viata, le sunt dator pana si pe lumea cealalta. Shikamaru isi impreuneaza mainile si inchide ochii pentru o clipa. Acesta este un vechi obicei de al lui, in momentele cand trebuie sa facem un plan, el este cheia. In timp ce asteptam sa vedem care ar fi ideea lui, propuneam si noi cate ceva.

De exemplu Kiba s-a gandit ca ar trebui sa o cumparam noi pe Sakura inainte sa fie vanduta. Era un plan chiar foarte bun, insa sunt sigur ca seful ar fi cerut prea multi bani pe ea. Si singura cale sa facem rost de ei, ar fi sa asteptam sa se termine anul si sa vedem cine are cele mai multe puncte. Deci, in concluzie nu aveam destul timp.

Trebuia sa ne gandim la ce atuuri avem. Shikamaru geniul intruchipat, Kiba poate gasi pe oricine, oriunde, Neji cel mai bun luptator de karate pe care l-am vazut in viata mea, Gaara mereu mana dreapta, are multe relatii cu diferiti oameni de afaceri, iar Naruto cel mai rapid si hiperactiv om de pe planeta. Oricum daca il ai in preajma poate agita destul de mult lucrurile. In concluzie este o buna diversiune.

Stiu ca putem face asta. Daca ne straduim si ne punem mintile la contributie, tot va iesi ceva. Am prieteni pe care ma pot baza, acum nu mai sunt singur, deci nu am cum sa dau gres. In tot acest timp, simt cum inima bate din ce in ce mai tare, o stare de nervozitate si agitatie nu imi da pace. Sunt coplesit de sentimente, este o adevarata amestecatura. Insa trebuie sa raman calm si sa ma concentrez.

Il vad pe Shikamaru cum deschide ochii. Inseamna ca a terminat, ce bine. Sper sa mearga orice ar fi planuit. Ia foaia din mana lui Naruto si incepe sa deseneze diferite chestii pe ea. Off nu mai suport tensiunea asta. Dupa ce mazgaleste cateva schite ne spune ca e foarte simplu ce avem de facut, trebuie doar sa o rapim.

Ceee? A innebunit? Cum sa facem asta. Este plin de paznici, de camere de filmat, nici nu stiu in ce incapere ar fi putut sa o ascunda. Totusi, daca am reusi sa intram cu totii in casa si sa o cautam? Fara ca sa atragem priviri asupra noastra si fara sa fim luati in seama de nimeni, atunci chiar am putea avea o sansa. Dar cum? Cum sa ajungem in postura asta? Avem nevoie de multa lume si …..

Atunci mi-a picat fisa. Ma uit la Shikamaru, care da afirmativ din cap. Oare ar putea sa mearga? Ma uit si la restul, care se pare ca au inteles intr-un final. Daca am organiza o… petrecere. Atunci nimeni nu va mai fi atent la ceea ce facem noi. Insa mascatul nu ne va lasa. Trebuie sa chemam prieteni de ai lui si sa fie un eveniment destul de important ca astfel sa nu o dam in bara.

In urmatorul moment, toata lumea il privea pe Gaara. El era singurul care putea sa gaseasca ceva destul de inventiv, incat sa ii adune la un loc pe toti mafiotii, sau detinatorii de companii, foarte renumiti. Roscatul sta o clipa pe ganduri, dupa care ne aduce la cunostinta ca intamplari notabile nu prea sunt in acest moment, asa ca singura posibilitate, ar fi sa ii momim cu produse noi.

Pfff… deveneam din ce in ce mai agitat. Unde anume puteam sa gasim fete disponibile sa gazduiasca si sa se asigure de buna dispozitie a unor astfel de oameni. Adica nu ar fi destul de greu sa gasim dame de companie, insa ne-ar putea da de gol, ele comunica direct cu seful nostru, iar acesta nu trebuie sa afle nimic, pana ce intram noi in casa, deoarece ar putea sa amane evenimentul. Pe de alta parte, ar trebui sa avem multi bani ca sa le chemam si sa le facem sa taca din gura. Nu, e prea riscant….
Gandeste Sasuke, gandeste. De unde putem lua niste fete…? Bingo. Colegele noastre de liceu si sunt sigur ca nu ne vor refuza. Chiar acum ma voi duce cu Naruto ca sa aranjam problema aceasta. Mai ramane ca Kiba si cu Neji sa se ocupe de aranjamente, mancare, bauturi, ei stiu mai bine.

Eram agitat, iar inima imi batea cu putere, mai ca imi iesea din piept. Adrenalina crestea in jurul nostru, aceasta era cea mai grea misiune pe care am avut-o vreodata. Insa ei sunt alaturi de mine si asta imi da incredere.

Ne uitam unul la altul, dupa care dam afirmativ din cap, semnal ca putem incepe. Ne-am raspandit fiecare, la destinatiile unde trebuia sa ajungem. Sper doar sa nu o dea nimeni in bara, totul trebuia sa mearga perfect.





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre (='.'=) K∂ttÿ∂ (='.'=) in Lun 13 Feb 2012, 18:26, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Asss10Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 14:35

Iiii in love Ma bucur mult ca ai pus si acest capitol. Este foarte frumos si amuzant, insa vad ca lucrurile se complica. :> Abia astept sa vad ce se va intampla, daca nu cumva o vor da in bara sau daca Sakura va pati ceva. Chiar ma intreb cum se va sfarsi aceasta operatiune, desi mi-e cam frica sa ma gandesc. Totusi, partea buna este ca tu nu esti la fel de sadica precum eu. =))) Macar am garantia ca nu ii vei omori chiar acum. Sau.. Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 307712 =))) In orice caz, spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love

choco^^


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 15:32

[b] huh? Deci, nu am cuvinte huh?

Ce mai genii, sa faca ei ditamai planul, ce geniu esti tu, de fapt in love

Capitol: superb, mirific. Nici nu stiu ce sa comentez, mereu incerc si eu sa ma exprim mai mult, dar sunt mai varza ca varza lough

Oricum ai innteles ce vreau sa zic, deci astept next-ul in love

Spor la scris kiss







IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 16:03

Hey hey scumpa mea
Multumesc ca m-ai anuntat ca ai adus continuarea. Este superba si ma bucur ca domnul Sasuke doreste sa o salveze pe rozalie si sper sa reuseasca:x
Imi placca capitolul! Adu repede continuarea caci mor de curiozitate!:*:X
Spor la scris si la idei scumpa mea. Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 16:24

Buuuna!!! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 127686 Thanks pentru ca m-ai anuntat! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 78717
Capitolul-genial, mintea ta-si mai si! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 962758 Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 947835 Ador acest fic! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 301723 Imaginatia ta intrece orice limite... Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 348112 Next rapid! Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 208323




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 16:31

Vezi Katt . ?
Cati oameni iti adora opera ! ♥️
Talentul tau ma uimeste pe capitol ce trece , ♥️
expresiile se imbina perfect cu ♥️
ideea in sine si misterul din aer in love ! ♥️
Ce capitoooool in love ! ♥️
I love , love , love 8-> ! ♥️
Daca nu ma crezi , treaba ta ,♥️
dar cand o sa fi nominalizata la Oscar,♥️
O sa iti rup mana si o sa te bat cu ea peste cap =))).♥️
Dulcea mea capsuna , adu nextul acela , ♥️
ca ma molipsesti pe zi ce trece :x ♥️
Trebuie sa ma droghez ♥️
cu ficul tau ca sa traiesc ! ♥️ ♥️ ♥️





Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 16:32

Miau miau !

Iti multumesc pentru ca m-ai anuntat ca ai pus next-ul. Nu am ce spune. Ca de fiecare data este absolut genial. Imi place foarte mult kiss
Felicitari draga mea, din nou ne-ai lasat in suspans. Acest capitol a fost foarte frumos. Tu descrii minunat. Nu am ce sa iti reprosez sau ce sa mai zic.
Atunci cand talentul e talent..e talent =))
Of of draga mea, dar cat l-am asteptat in love Deabea astept sa vad petrecerea, si sa vad cum o salveaza pe Sakura. Cred ca ai mult de muncit la acel capitol. Asa ca eu iti urez spor la scris si multe idei.
Te pupacesc dulce, sa ma anunti cand il pui :"> love


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Iuli30
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa asculr muzica sa imi pertec timpul cu prietenele si sa citesc ficurile minunate pe care voi toti la faceti
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 21:05

Foarte tare. Mi-a placut la nebunie!!!! Abia astept sa pui next-ul kiss kiss Si sa il pui cat mai repede cu putinta !!!!!!! Bine? Te besk !!!!!!!!! Si ficul tau il iubesc !!!!!!! in love i love you pune next-ul please
Sus In jos
Natt
Genin
Genin
Natt

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : [ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]¡ή мү ßєđяσσм[ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 225
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : handball,shopping
Stare de spirit Stare de spirit : χ✖θвsεššєð κιℓ∂✖χ

Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 21:10

deci tipi astia au un plan genial ce pot sa zic....sunt adevarate geni nu altceva! Imi plk la nebunie ficul tau si sincera sa fiu m-am indragostit de el! Te rog dulce ca o bomboana pe bat sa aduci next-ul! Te-am pupacit kiss


Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 9302cddcdb0ca511b1c28a4cd1e9f4c3
★. So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes ★.


◣_◢ Ficurile mele: ◣_◢
❤️My Love is Like A Star❤️
❤️✖️DRAGOSTEA PUTE✖️❤️
☪️☀️LOVE A WEREWOLF☀️☪️
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai sunt cine eram! +16   Nu mai sunt cine eram! +16 - Pagina 20 I_icon19

Sus In jos
 

Nu mai sunt cine eram! +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 20 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-