Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
We'll be a dream  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
We'll be a dream  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 We'll be a dream

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 17:35

Mersi de comentarii happy2
Aicili-sea e nextul dap !

Capitolul 12


Sasuke POV:

Stau intins pe patul rozaliei asteptand sa vina ... "stau si ma gandesc cum de am fost asa un idiot incat sa nu imi dau seama ca am sa o pierd !?Chiar daca am ascuns asta mereu am simtit ceva pentru ea , inainte nu stiam ce inseamna asta dar in timp ce eram departe mi-am dat seama ca este iubire .... iar acum cu siguranta ma uraste , a zis-o si o va mai zice cu siguranta ca ma uraste ... sunt atat de prost sau cum imi spunea Naruto teme ." Sirul gandurilor imi sunt intrerupte de catre scartaitul enervant al usi . Imi indrept privirea spre usa si ghiciti cine era ? Sakura , floarea mea de cires pe care am s-o fac din nou sa ma iubeasca . Se pare ca nu ma observase pentru ca sincer era intuneric in camera . Ma ridic in sezut - ea inca nu ma observase - si astept sa aprinda lumina ca sa pot sa-i vad chipul ala angelic de care mi-a fost dor in toti acesti 4 ani .
Aceasta aprinde lumina in sfarsit , iar cand ma zareste face o fata atat de amuzanta ca mai aveam putin si izbucneam in ras dar am preferat sa ma abtin .

-Ce cauti aici ?
-Vroiam doar sa vorbesc cu tine , te rog , macar 5 minute .
-Okay , dar doar 5 minute , nu mai putin nu mai mult .
-S-a facut .

Aceasta se aseaza langa mine iar eu incep sa-i povestesc tot de la cap la coada .

-Deci Sakura , de cand te-am cunoscut prima data am simtit ceva pentru tine , dar nu mi-am dat seama ce este pana acum , dupa incidentul cu clanul meu m-am izolat pentru ca Itachi mi-a zis ca va trebui sa imi omor cel mai bun prieten , deci am decis sa nu ma apropii de nimeni . Cand am picat cu tine si Naruto in echipa totul s-a schimbat . M-am atasat mult de voi doi asa ca incercam pe cat posibil sa stau cat mai retras de voi . Cand am aflat ca Rasengan-ul lui Naruto este mai puternic decat Chidor-ul , m-am gandit sa ma duc la Orichimaru pentru putere , cum stii , dar si pentru a te proteja si a te tine departe de mostrul din mine . Dupa ce am devenit mai puternic l-am omorat pe Orochimaru si pe Itachi si m-am alaturat organizatiei . Am aflat adevaratul motiv pentru care Itachi mi-a omorat clanul si chiar imi pare rau dar eu crezand ca esti acolo m-am gandit sa renunt la gandul sa distrug Konoha , dar se pare ca erai aici si esti fica liderului ceea ce m-a impresionat sincer . Sincer nu am crezut ca o sa te pierd atat de repede , dar se pare ca m-am inselat ...
-Sasuke ... eu -
-Nu-i nimic inteleg , te-am parasit , m-ai uitat , asta e ...

Sakura nu mai zice nimic ci doar ma ia in brate si incepand sa planga ... "Wow , nu ma asteptam la asta" . Ii raspund la imbracisare , ma simt atat de bine in bratele ei , ce dor mi-a fost de ea , mi-e dor chiar si de Naruto dar ea este pe primul loc . Nu credeam ca iubirea este atat de grea si ca iubind suferi cel mai mult . Adica cand am vazut-o cu blondul ala , Deidara parca , mi-a venit sa explodez noroc ca stiu sa ma controlez . . Am stat imbracisati cred ca vreo 20 de minute , dar incet , incet ne desprindem din imbracisare . Chipul ei alb ca spuma laptelui era plin de lacrimi iar ochii care inainte erau verde acum erau rosi de la atata plans . Isi sterg lacrimile dupa care o sarut delicat pe obraz , ii zic un " Noapte buna" si dau sa splec din camera dar vocea ei delicata ma opreste :

-Sasuke ... si eu vreau sa-ti spun ceva ...
-Ce este ? ...
-Vino incoace si am sa-ti spun .

Ma intorc spre ea si ma asez din nou in pat langa ea . Se uita la mine la mine pret de cateva secunde dupa care isi lasa capul si murmura doua cuvinte , care mi-au colorat viata "Te ... Iubesc" . Ii ridic barbia cu doua degete si apoi o sarut pasional si dulce in alcelasi timp . Ea imi raspunde sarutului ceea ce ma bucura . Cand am avut oportinutatea mi-am strecurat limba in lacasul ei umed provacandu-i limba la un duel , ea acceptand bucuroasa invitatia mea . Momentul asta este cel mai frumos din viata mea , pentru ca am aflat ca fata pe care o iubesc inca ma mai iubeste si in al doilea rand pentru ca Sakura mi-a furat primul sarut , da stiu pare ciudat , dar este adevarat .
Deodata usa dormitorului se deschide brutal izbindu-se de perete .

-Frunte-Lata sa stai departe de ...- Sasuke-kun ?! Ce faci aici ?!

Imi intorc privirea spre usa si o vad pe Karin - o fata roscata cu ochii rosi si ochelari , are abilitatea de a detecta chakra de aceea este in echipa mea - care se uita la mine uimita , era si normal , ea este obsedata de mine si este foarte geloasa si inca ceva crede ca o iubesc , ce stupid . Ma uit la ea cu o fata ucigatoare , daca privirile ar ucide ea ar fi deja in sicriu , pentru ca mi-a stricat momentul cu Sakura . Ma ridic de langa Sakura si ma indrept spre Karin . Cand ajung in dreptul ei , ea se roseste , vai ce sa zic , dar nu am sa-i dau ce-si doreste ea , am sa-i dau ce-mi doresc eu de mult timp sa fac . Ea isi inchide ochii si isi inainteaza buzele , un zambet smecher isi face aparitia pe chipul meu , imi ridic palma si cu o viteza uimitoare mana mea face contact cu fata ei reusind sa o daram . Parca o simt pe Sakura cum zambeste in spatele meu .


-De ... ce ?

O aud pe Karin cum abia rosteste aceste cuvinte , ce penibil , este mai slaba decat era Sakura la academie .

-De ce ?! Iti spun eu de ce , pentru ca te bagi unde nu iti firbe oala , asa ca iesi de aici c***a ce esti , pana nu te omor !

Karin se uita uimita la mine , normal asa si trebuie , isi duce mana in locul unde al plesnit-o , care era mai rosu ca o rosie apropo , dupa care se ridca de pe jos si pleaca in fuga cine stie unde , dar cui ii pasa . Inchid usa si ma indrept spre rozalie care zambea de zor . Incepem din nou sa ne sarutam , pana cand eu ma las peste ea incepand sa-i sarut pasional partea dreapta a gatului , in timp ce ii deschideam fermoarul de la kimono , sa nu mai zic ca Sakura era in extaz . Cobor cu saruturile pana in zona sanilor dar ma impiedica sutienul ei de culoare neagra care ii pune sanii mari si valuminosi in evidenta , se vede ce am pierdut toti acesti ani . Cand dau sa ii deschid sutienul , Sakura ma opreste .

-Sasuke , este pentru prima oara si sincer nu sunt pregatita inca ...

Deci eu o sa fiu primul , se vede ca ma iubeste . Ma multumesc doar sa-i zambesc si sa o sarut scurt si dulce pe buze . Ma asez langa ea , ii spun din nou un "Noapte bune " doar ca de data asta plin de dragoste , si ea facand la fel . O iau pe Sakura in brate si adormim imbracisati .


Cam asta este tot pentru azi kiss
Sper ca va placut, imi cer scuze de greseli , daca am rusinos
Astept pareri cat mai sincere ! heh

Va kiss
Va in love
Va a hug

Ja Ne ! hi!


Ultima editare efectuata de catre KεηηySmiℓℓε `;xX™ in Mar 04 Oct 2011, 18:57, editata de 2 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 18:39

uraaaaaaaa nr1 nextul e superb!sunt impreuna cei 3...yuppy , Pacat doar o palma ii trase la Karin eu as fi uciso pe loc si as fi scapat de ea happy2
vreau nextul
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 22:04

Am aterizat si la acest fic si pot sa spun....WOW!!!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 384738 We'll be a dream  - Pagina 3 301723 Este.....nu mai am cuvinte!!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 68543 Este extraordinar! M-ai lasat cu gura cascata in sensul cel mai bun al cuvantului care exista pe acesta planeta!!!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 544217 NEXT, NEXT, NEXT!!!!!!!!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 78717
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 11:43

HiHi dap ! Multumesc foarte mult happy2 Cand am facut ficul m-am gandit sa-l fac mai ... nu stiu ... iesit din comun , de aceea l-am ales pe Pain ca fiind tatal Sakurei si Sakura sa fie in Akatsuki , asta mi s-a parut mie mai interesant . Ma bucur ca iti place si ca imi citesti ficul . Nextul va venii cat de repede pot , dar cred ca saptamana asta nu pot ... testele initiale nervi! . Va kiss Va in love Va a hug , Ja Ne ! hi!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 11:47

♥️Cat de romantic.
♥️ M-am apucat de plans si cred ca o sa inund acest forum.
♥️Esti geniala
♥️Imi place foarte mult
♥️Vreau next-ul si sunt foarte curioasa
♥️Sa ma anunti si pe mine cand il pui.
in love love i love you al noualea cer i love you love in love
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 11:54

Arigatou ♥️cora♥️ in love
O sa te anunt cu siguranta , data trecuta nu am putut sa te anunt .. mi-e rusine crying
Dar ma bucur ca iti place a hug
Te kiss
Te in love
Te a hug

Ja Ne ! hi!
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 14:50

OOOOOOOOOOOOOOO. sasuke ia facut bine karinei k a lovito doar k in locul lui cred k o omoram direct biciuitor next happy2 k ai un fic super a hug
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Oct 2011, 12:56

Deci mama ta a ajuns şi pe aici ..(D)
Îmi place extrem de mult acest fic !!
Scuze că nu ţe-am lăsat com mai repede..
Ştii şi tu cum este cu şcoala ..
Deci să o ţii tot aşa !
Mie îmi place extrem de mult..
Spor la scris si la idei ..
Mami te pupică dulce ! in love
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Oct 2011, 21:55

Hei Hei, Girl!!
Foarte interesant ficul, ma bucur ca am trait incat s acitesc asta!
Cam expirata expresia da mergee`!!:))
Nu am multe de comentat deoarece nu am ce comenta, in plus nici nu am voie!;)
Deci, te pricepi! Astept next!! (GOO)
Rapid!!
P.S: DIn cate stiu eu s`ar putea sa fim "rude"!;)
deLL-CHan!!
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 11:59

Mersi pentru comentarii fetelor !
Uitati si nextul , sper sa va placa .

Capitolul 13


Madara POV:

Stau la fereastra din camera Sakurei ... se pare ca cei doi sunt impreuna , asta nu e bine deloc . Asta imi va da planul peste cap . Trebuie sa fac ceva .... dar ce ? Trebuie sa-i despart cumva , dar cum ? Stiu , asta sigur o sa mearga de minune , iar eu voi putea sa imi duc planul pana la capat . Ma teleportez in camera mea pentru a pune planul in aplicare , dar mai intai trebuie sa astept momentul potrivit , iar cand acesta va veni , lumea se va inchiha la picioarele mele si imi vor implora mila ! Hahaha !

Sakura POV:

Razale soarelui intra indraznete printre perdelele ferestrei mele , obligandu-ma sa ma trezesc . Imi deschid incet ochii lasand la vedere doua smaralde. Privirea imi este incetosata , asa ca clipesc de cateva ori pana cand imaginea devine clara . Doi ochi abisali in care te poti pierde oricand ma priveau cu iubire si blandete . Acesti ochi abisali apartineau celui mai frumos si dulce baiat pe care l-am vazut vrodata in viata mea , acel cineva era nimeni altul decat Sasuke , iubirea mea sincera din totdeauna . Il sarut scurt si dulce de "buna dimineata" dupa care ma ridic lenes din pat si ma intreb cu pasi marunti spre baie pentru a-mi face siesta de dimineata . Dupa 15 minute ies din baie indreptandu-ma spre sifonierul meu mic din lemn de ciresi . Da stiu , e ciudat , dar camera asta a fost special facuta pentru mine de catre tatal meu . Imi iau pe mine obisnuita uniforma a organizatiei , pentru ca m-am obisnuit sa o port mai des , mai ales ca este obligatorie . M-am aranjat , ca de obicei , dupa care paresesc incaperea , in ciuda faptului ca Sasuke , nu mai era aici cand am iesit din baie .
Merg agale pe holurile acestea lungi si parca fara sfarsit ale organizatiei , bine macar ca m-am obisnuit cu ele ca altfel nu cred ca a-si fi rezistat .
In drumul meu spre bucatarie m-am intalnit cu amicul meu Deidara , este chiar dragut atata timp cat nu vorbeste despre arta lui , dar totusi mi se pare simpatic , dar nu simt nimic pentru el , faza de aseara a fost doar teatru pentru a-l face gelos pe Sasuke , dar asta nu inseamna ca il voi rani , nici gand . O sa-l iau mai usor .

-Neata` Saku-chan !
-Neata` Dei-kun .

Si incepem sa ne indreptam spre bucatarie in timp ce vorbeam despre anumite subiecte inutile , stiti voi , chestii intre prieteni . La un moment dat Deidara face o gluma care ii include pe Sasori si Itachi , Dumnezeu sa-l odihneasca , care m-a facut sa izbucnesc intr-un ras isteric . Cred ca am trezit toata organizatia , adica numai pe cei care inca mai dorm . Ajungem intr-un sfarsit in bucatarie , unde eram asteptati de toti membri organizatiei ... oops cred ca am incurcat-o .

-Deidara ai intarziat ! Sakura , buna dimineata draga .
-Neata` tata .

Chestia asta m-a facut sa rad in sinea mea . Niciodata nu a tipat la mine , insa la ceilalti cred ca le-a facut viata un chin , eh , se vede ca am mostenit genele lui . Imi intorc privirea spre Deidara care avea o fata de parca acum l-a vazut pe d***u` in persoana . Chicotesc usor , dupa care m-a asez langa Sasuke , care se uita la mine cu semne de intrebare . Mda , se pare ca e gelos , ce adorabil . Fufa de Karin , fierbea de nervi , dar dupa faza de aseara mai bine sta departe daca nu vrea ca zile ei sa fie numarate , stiti incepe sa-mi placa latura asta a lui Sasuke .

Madara POV :

Hmm , planul merge de minune , mai trebuie doar momentul potrivit si voila , lumea va fii sub stapanirea mea . Insa daca nu va merge va trebui sa decurg la planul b care nu va fii favorabil pentru nici unul dintre ei . Nici nu stiu ce ii asteapta , sunt atat de naivi incat sa nu-si dea seama ca sub aceasta masca portocalie si atitudinea asta de dobitoc speriat se ascunde cel mai puternic ninja care a existat vreodata , se ascunde Madara Uchiha ! Da ati auzit bine , Madara Uchiha . Singurul care stia despre identitatea mea era Itachi care din pacate a murit , dar si mai favorabil pentru ca acum nimeni altcineva nu imi stie identitatea , si va fii mult mai usor pentru efectuarea planului meu . Daca credeti ca am innebunit , nu este asa . Daca planul meu va merge , nimeni nu va da vina pe bietul Tobi , care abia poate sa omoare o musca , intelegeti acum ?

Sasuke POV :

Este ceva ciudat cu Tobi asta ... dar ce ?..


Capitolul 14

Si asa au trecut zile , saptamani , luni si ani . Sasuke si Sakura s-au casatorit si s-au intors in Konoha . Acestia chiar daca au fost sub supraveghere maxima trei ani la rand , au fost intampinati cu bucurie si speranta de catre sat . Kurasuke , fiiul lor de doar cinci anisori , seamana leit cu tatal sau . Aceeasi ochi abisali , acelasi par facut in tepi si aceasi privire , insa micutul este mult mai vesel si foarte hiperactiv pe langa tatal sau .
Sasuke si Sakura au devenit ANBU de incredere ai satului , iar Naruto a ajuns , dupa cum si-a dorit mereu Hokage . Toata lumea il iubeste si il respecta .
Akatsuki , s-a destramat , fiecare membru intorcandu-se in satul natal , reluandu-si viata de dinainte . Deidara si-a gasit pe altcineva si deasemenea asteapta o fetita , Konan si Pein s-au mutat in Konoha pentru a fii apeoape de Sakura , si aceastia asteapta o fetita si un baiat , gemeni . Sasori a fost omorat de catre sat , din cauza ca cauzat foarte multe probleme , dupa ce satul l-a iertat , insa un singur membru a mai ramas ... Madara . Toata lumea aflase cine este el cu adevarat , din nefericire pentru el . Echipa Hebi s-a destramat , Karin a murit intr-o misine de rang S , iar restul isi traiesc viata in Konoha , chiar daca nu apartin aceastui sat .

Era o zi frumoasa in Konoha . Soarele stralucea , porumbei cantau de zor , copii alergau spre academie , oamenii se plimbau si vantul batea usor . Intr-un loc la marginea satului , la resedinta Uchiha , o fata cu parul roz si ochii verzi isi pregatea copilul pentru academie . Ii puse pachetul cu mancare si toate uneltele ninja in rucsac , ii pune rucsacul in spate , il aranseaza dupa care il pupa dulce pe frunte .

-Sa fii cuminte Kurasuke , si nu uita sa dai ce e mai bun din tine .
-Hai mama !

Kurasuke isi pupa mama pe obraz dupa care pleaca intr-un pas grabit spe academie , salutandu-si tatal , care tocmai intra in resedinta , peste umar . Sasuke zambeste dupa care isi continua drumul spre rozalia lui . Sakura nefiind atenta si fiind cu spatele nu il observa-se pe brunet . Acesta o prinde de talie si o apropie de el . Raspiratie lui se simtea pe ceafa rozaliei care rosii instantaneu . Ciresica se intoarse si de-se de doi ochii negri abisali in care cu usurinta te poti pierde . Brunetul isi apropie fata de cea a rozaliei pana cand buzele lor se unira intr0un sarut dulce si pasional in acelasi timp . Rozalia isi incolaciste mainile in jurul gatului brunetului , adancind sarutul . Sasuke o musca usor de buza inferioara , rozalia intre-deschizand gura . Brunetul profita de asta si isi introduce limba in lacasul ei umed . Limbile lor se duelau mai ceva ca la un concurs , limba brunetului castigand la un moment dat . Cei doi indragistiti rup sarutul incet uitandu-se unul in ochii celuilalt .

-Te iubesc , Sakura .
-Si eu , Sasuke .

Doamna si domnul Uchiha se i-au de mana si pornesc amandoi la o plimbare prin resedinta . In timp ce (,) cei doi se plimbau , Sasuke ii povestea lui Sakura fiecare amanunt pe care le facea cand era mic in acele locuri , intrstandu-se amintindu-si de clipele frumoase pe care le-a petrecut aici , cand tot clanul era in viata . Se simtea foarte prost , mai ales dupa ce aflase ca Itachi , defapt a fost fortat sa isi omoare clanul . Ii era foarte dor de el si clipele petrecute impreuna . Chiar daca dupa ce Itachi a ucis clanul , Sasuke il ura mai mult decat orice , asta era si intentia lui Itachi , de a il face mult mai puternic de el . Sakura observand acest lucru , ii recomanda lui Sasuke sa mearga pana la magazinul de ramen a lui Ichigaru pentru a se inveseli cat de cat . Brunetul accepta bucuros invitatia sotiei sale , insa ce nu stiau ei era ca erau urmariti de o persoana misterioasa .

Madara :

Hmm , ce risipa de timp . Ii urmaresc de cinci ani si inca nu s-au despartit nici macar pentru un minut , ca eu sa imi pun planul in aplicare . Trebuie sa-l fac pe Sasuke sa plece de langa rozalia aia ambulanta . Habar nu am ce a vazut un Uchiha la ea ? Chiar daca este puternica , nu are nimic special , mai e si parul ala , bleah ! Dar nu asta conteaza acum . Off , hai odata "Frunte-Lata " , pleaca !
Ii vad pe cei doi ca si-au terminat portia de reman si o i-au in directii diferite . Multumesc Doamne . I-au urma lui Sasuke si il urmaresc pana ce acesta iese din sat . Perfect , acum trebuie sa astepta pana cand brunetul isi va lasa garda jos . Astept , astept , astept , pana cand ....
SUSPANS .

Asta este nextul fetelor :)
Sper sa va placa , scuze de greseli si ca este scurt 😊
Astept pareri cat mai sincere .
Va :* Va ❤ Va a hug
Ja Ne ! :-h
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 12:12

Moamaaaaa!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 962758 We'll be a dream  - Pagina 3 385627 We'll be a dream  - Pagina 3 962758 Daca ai stii cat imi place ficul tau!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 544217 We'll be a dream  - Pagina 3 385627 We'll be a dream  - Pagina 3 962758 Iar capitolul asta este incredibil!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 78717Sa pui nextu' repede!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 384738
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 12:16

Arigatou dap !
Ma bucur ca iti place ficul meu dap !
O sa aduc nextul cat de repede pot eu happy2
Te kiss Te in love Te a hug
Ja Ne ! hi!
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 15:33

Deci continuarea e S.U.P.E.R. grozava.o ador pur si simplu. ce bine imi pare k sasuke si sakura sau casatorit si iau facut in ciuda lui madara chiar dak nu-si dau seama.sunt curioasa sa vad ce se va intampla happy2
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 10:19

Am venit cu nextul ^^.

Capitolul 14

Si asa au trecut zile , saptamani , luni si ani . Sasuke si Sakura s-au casatorit si s-au intors in Konoha . Acestia chiar daca au fost sub supraveghere maxima trei ani la rand , au fost intampinati cu bucurie si speranta de catre sat . Kurasuke , fiiul lor de doar cinci anisori , seamana leit cu tatal sau . Aceeasi ochi abisali , acelasi par facut in tepi si aceasi privire , insa micutul este mult mai vesel si foarte hiperactiv pe langa tatal sau .
Sasuke si Sakura au devenit ANBU de incredere ai satului , iar Naruto a ajuns , dupa cum si-a dorit mereu Hokage . Toata lumea il iubeste si il respecta .
Akatsuki , s-a destramat , fiecare membru intorcandu-se in satul natal , reluandu-si viata de dinainte . Deidara si-a gasit pe altcineva si deasemenea asteapta o fetita , Konan si Pein s-au mutat in Konoha pentru a fii apeoape de Sakura , si aceastia asteapta o fetita si un baiat , gemeni . Sasori a fost omorat de catre sat , din cauza ca cauzat foarte multe probleme , dupa ce satul l-a iertat , insa un singur membru a mai ramas ... Madara . Toata lumea aflase cine este el cu adevarat , din nefericire pentru el . Echipa Hebi s-a destramat , Karin a murit intr-o misine de rang S , iar restul isi traiesc viata in Konoha , chiar daca nu apartin aceastui sat .

Era o zi frumoasa in Konoha . Soarele stralucea , porumbei cantau de zor , copii alergau spre academie , oamenii se plimbau si vantul batea usor . Intr-un loc la marginea satului , la resedinta Uchiha , o fata cu parul roz si ochii verzi isi pregatea copilul pentru academie . Ii puse pachetul cu mancare si toate uneltele ninja in rucsac , ii pune rucsacul in spate , il aranseaza dupa care il pupa dulce pe frunte .

-Sa fii cuminte Kurasuke , si nu uita sa dai ce e mai bun din tine .
-Hai mama !

Kurasuke isi pupa mama pe obraz dupa care pleaca intr-un pas grabit spe academie , salutandu-si tatal , care tocmai intra in resedinta , peste umar . Sasuke zambeste dupa care isi continua drumul spre rozalia lui . Sakura nefiind atenta si fiind cu spatele nu il observa-se pe brunet . Acesta o prinde de talie si o apropie de el . Raspiratie lui se simtea pe ceafa rozaliei care rosii instantaneu . Ciresica se intoarse si de-se de doi ochii negri abisali in care cu usurinta te poti pierde . Brunetul isi apropie fata de cea a rozaliei pana cand buzele lor se unira intr0un sarut dulce si pasional in acelasi timp . Rozalia isi incolaciste mainile in jurul gatului brunetului , adancind sarutul . Sasuke o musca usor de buza inferioara , rozalia intre-deschizand gura . Brunetul profita de asta si isi introduce limba in lacasul ei umed . Limbile lor se duelau mai ceva ca la un concurs , limba brunetului castigand la un moment dat . Cei doi indragistiti rup sarutul incet uitandu-se unul in ochii celuilalt .

-Te iubesc , Sakura .
-Si eu , Sasuke .

Doamna si domnul Uchiha se i-au de mana si pornesc amandoi la o plimbare prin resedinta . In timp ce (,) cei doi se plimbau , Sasuke ii povestea lui Sakura fiecare amanunt pe care le facea cand era mic in acele locuri , intrstandu-se amintindu-si de clipele frumoase pe care le-a petrecut aici , cand tot clanul era in viata . Se simtea foarte prost , mai ales dupa ce aflase ca Itachi , defapt a fost fortat sa isi omoare clanul . Ii era foarte dor de el si clipele petrecute impreuna . Chiar daca dupa ce Itachi a ucis clanul , Sasuke il ura mai mult decat orice , asta era si intentia lui Itachi , de a il face mult mai puternic de el . Sakura observand acest lucru , ii recomanda lui Sasuke sa mearga pana la magazinul de ramen a lui Ichigaru pentru a se inveseli cat de cat . Brunetul accepta bucuros invitatia sotiei sale , insa ce nu stiau ei era ca erau urmariti de o persoana misterioasa .

Madara :

Hmm , ce risipa de timp . Ii urmaresc de cinci ani si inca nu s-au despartit nici macar pentru un minut , ca eu sa imi pun planul in aplicare . Trebuie sa-l fac pe Sasuke sa plece de langa rozalia aia ambulanta . Habar nu am ce a vazut un Uchiha la ea ? Chiar daca este puternica , nu are nimic special , mai e si parul ala , bleah ! Dar nu asta conteaza acum . Off , hai odata "Frunte-Lata " , pleaca !
Ii vad pe cei doi ca si-au terminat portia de reman si o i-au in directii diferite . Multumesc Doamne . I-au urma lui Sasuke si il urmaresc pana ce acesta iese din sat . Perfect , acum trebuie sa astepta pana cand brunetul isi va lasa garda jos . Astept , astept , astept , pana cand ....


Capitolul 15


Madara POV:

Astept , astept , pana cand in fata brunetului apare Killer Bee , detinatorul bijuu-lui cu opt cozi , interesant , poate asta ma va scutii de alte batalii , chiar nu am nici un chef sa-mi implu pelerina cu sange , asa ca mai bine stau si astept sa vad ce se va intampla . Vad ca cei doi sunt in pozitie de lupa , deci se vor lupta , perfect ! Pacat ca nu mi-am luat o portie de ramen , mergea foarte bine in situatia de fata .
Stau aici de doua ore si astia inca nu au terminat de luptat , se pare ca brunetul este mai puternic decat am crezut . Vad ca brunetul se indreapta cu katana catre opt cozi , dar opt cozi reuseste sa se fereasca si sa-i invinga lui Sasuke o katana direct in zona stomacului . Perfect , hahaha . Sar din capac , il iau pe Sasuke si dispar intr-un nor de fun , lasandu-l pe Killer Bee cu ochii in soare si mirat , era si normal . Urmatoarea destinatie , ascunzatoarea .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ۩۞۩ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

La ascunzatoare , Kabuto il vindecase pe Sasuke sub ordinul lui Madara dupa care isi pierdu-se viata . Madara il legase pe brunet dupa care il pusese intr-o camera luminata doar de o lumanare , din fosta ascunzatoare Akatsuki . Madara se asezate pe un scaun langa Sasuke asteptand ca brunetul sa se trezeasca .
Dupa aproape o ora si jumatate brunetul se trezeste si ramane socat sa vada unde se afla si cu cine . Madara nu spune nimic doar sta si il priveste pe Sasuke , purtand masca nu se putea vedea ca ranjeste pervers pentru ca mai are doar cateva cuvinte de spus si planul lui se va termina . Brunetul inceraca sa spuna ceva dar parca buzele lui erau lipite . Parca ii era frica sa spuna ceva gresit si sa o piarda pe Sakura sau pe Kurasuke . Isi drege sufletul si reuseste cu greu sa lege o fraza :

-Ce vrei si de ce m-ai adus aici ?
-Simplu , vreau sa te salvez .
-De la ce ?
-Pai iubirea Sakurei e prea mare si te va distruge .
-Cum poate iubirea sa distruga pe cineva ?
-Poate si daca nu o distrugi nu vei mai exista !

Madara mintea cu nici o problema , facandu-l pe Sasuke sa creada fiecare cuvand pe care il scotea pe gura . Brunetul isi lasa privirea in pamant gandindu-se la fiecare moment petrecut cu Sakura , de cand erau mici pana in prezent . *Sakura ...* , isi spuse brunetul in gand , in timp ce o lacrimi cristalina si sarata se scurgea linistita pe chipul baiatului . Madara isi daduse seama Sasuke il crezuse , ranjind multumit de rezultatul obtinut . Madara il sfatuieste sa nu se mai gandesca la ea , ci la cum o va distruge dupa care paraseste incaperea ladansu-l pe brunet sa se gandesca la urmatorul pas pe care va trebui sa il faca . Nu vroia sa o piarda , dar nici sa moara , desi ce ii spusese Madara era doar o minciuna , Sasuke o crezuse .
In Konoha , era cu totul diferit . Toata lumea credea ca Sasuke a murit , dar se inselau amarnic . Sakura nu se mai putea oprii din plans , fiind consolata de Kurasuke care semanand foarte mult cu tatal sau , era tare si nu dadea frau lacrimilor oricat de mult il durea sa stie ca tatal sau nu mai este , vroia sa-l faca mandru de el , sa fie puternic si sa ajunga cel mai puternic ninja din lume . Toata lumea plangea si spuneau cu stupoare fiecare moment pe care l-au petrecut cu brunetul , si bine si rele . Toata lumea ii ducea lipsa , chiar si dusmanii lui , cel mai devastat era Naruto . Parca o luase razna , nu mai era acelasi . Era dur , rece , abia daca isi mai baga sotia si copil in seama . Daca incercai sa-l calmezi sau sa-i vorbesti se rastea la tine si numai cuvinte urate ieseau din gura lui , fara sa isi dea seama . Se vedea cu ochiul liber ca furia vulpii a pus stapanire pe el .
In ascunzatoare Sasuke isi golise mintea , chiar daca inca se gandea la Sakura si Kurasuke , trebuia sa o distruga cumva . Pe usa intra Madara si ....


Capitolul 16


Pe usa intra Madara si il intreaba pe brunet daca s-a gandit mai bine . Sasuke da aprobator din cap dupa care intreaba cu o voce stinsa ce trebuie sa faca . Madara ranjeste sub acea masca , dupa care incepe sa-i povesteasca lui Sasuke , cu lux si amanunte ceea ce are de facut .
Intre timp in Konoha lucrurile s-au mai linistit , Naruto isi revenise din soc , Sakura s-a linistit sub srijinul lui Kurasuke , iar restul lumii au si uitat de ce se intamplase , ceea ce era dureros pentru cei care au tinut la el foarte mult .

Sakura POV :

Nu inteleg , ce a facut Doamne de l-ai luat asa de repede de langa mine ... Ma simt atat de distrusa , o parte din inima mea a luat-o cu el acolo sus , iar eu simt ca mor . Totul parea asa de perfect , dar Dumnezeu l-a luat si acum el numai este . Cine ma va saruta in fiecare noapte si sa-mi spuna acele cuvinte magice dupa care tanjeam mereu , cine ma va mai inveseli cand sunt trista , cine va mai plange si rade alaturi de mine , cine ? Daca el nu mai este aceste lucruri care pentru noi era un obicei s-au spulberat . Singurul care a ramas si care paote sa-mi aline durerea asta este Kurasuke , care face tot posibilul sa fie puternic dar stiu mai bine decat oricine prin ce trece si la suferinta va fi supus acum .
Stau pe pervazul geamului meu , uitandu-ma la peisajul care plange odata cu mine pentru moartea lui Sasuke-kun ... tin in mana o poza de a nostra cand era doar noi doi intr-o iarna , eram asa de fericiti impreuna ... Lacrimile mele cristaline si sarate se scurgeau in voie pe chipul meu , apoi pe poza aceea , care pe spate era o dedicatie de la Sasuke pentru ziua mea de nastere . Daca as putea da timpul inapoi si sa nu-l las sa plece in misiunea aia sau macar sa plec cu el si sa fiu eu cea care moare , nu el .
Inima mea spune ca in ca traieste si ca este undeva departe , dar ea mereu s-a inselat in privinta cu multe lucruri si cu greu o mai cred in situatii ce acest gen . Insa tot ma intreb de ce Dumnezeu l-a luat de langa mine , de langa familia lui ... De ce ? Raspunsul la intrebarea asta o stie numai El si nu o voi afla niciodata .
In camera intra Kurasuke , avand ochii rosi si lacrimati .

-Ce s-a intamplat dragule ?
-Mami .. copii isi bat joc de mine din cauza lui tata ... adica din cauza mortii lui ...
-Hai vino la mama .

El vine spre mine cu pas alergator si imi sare in brate , lasand frau lacrimilor . Nu inteleg de ce se i-au copii de el doar pentru ca nu mai are tata , este dureros ... cred ca stiu acum cum se simtea Naruto cand era respins de toti doar din cauza lui Kyuubi . Saracul , nu mi-am dat niciodata prin ce trece , chiar si eu eram printre cei care il batjocoreau . Dar la plecarea lui Sasuke din sat , acum mult timp , m-am apropiat extrem de mult de Naruto , dar nu reusisem niciodata sa imi dau seama prin ce a trecut . Dar ma bucur pentru el , si-a indeplinit visul , are o familie frumoasa si fericita , chiar ma bucur pentru el .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ۩۞۩ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Anii trec cu repeziciune . Kurasuke face 14 ani , este cel mai bun ninja din Konoha , vrand sa-l faca mandru pe Sasuke . Sakura inca nu uita-se de brunet insa isi daduse seama ca Sasuke este intr-un loc mai bun si ca ii vegeaza si ca are grija de ei , insa se inselau amarnic . Intr-un loc indepartat , intr-o pestera bine ascunsa , un baiat cu parul negru ca abanosul si ochii negri ca onixul , se antrena sub privirile mentorului .

-Bravo Sasuke , vreau sa te anunt ca peste o saptamana va fii ziua cea mare .
-Am inteles .

Brunetul pleca spre camera lui pentru a se odihnii , insa inima lui plangea . Plangea de dorul a doua persoane pe care le-a iubit , le iubeste si le va iubii pentru totdeauna . Ajunge intr-un sfarsit la usa camerei sale , deschizand-o . A intrat in camera trantind usa in urma sa . Se tranteste in pat , inchizand ochii si gandindu-se la Sakura si Kurasuke . * Imi va fii dor de tine Sakura ... de zambetul tau , de saruturile tale , de atingerile tale ... de tot ce tine de tine ... * isi spune Sasuke in gand , lasandu-se prada somnului .


Capitolul 17


Dimineata urmatoarea , foarte devreme brunetul se afla pe o stanca langa mare . Statea pe ea si privirea rasaritul . Lacrimi cristaline si sarate ii alunecau libere pe chipul lui alb ca spuma laptelui . * Scuze Sakura ... dar trebuie sa o fac ! * isi spune Sasuke in gand in timp ce privea pierdut rasaritul .
Brunetul a stat pe acea stanca ore intregi , gandindu-se la absolut toata viata sa . Dupa toate acele amintiri Sasuke se simtea totusi foarte prost pentru ca va trebui sa omoare cea mai importanta persoana din viata lui ... Sakura .
Sasuke , isi sterge lacrimile dupa care porneste in drum spre Konoha . Drumul parea ca nu se mai termina . Parca Dumnezeu nu vroia ca aceasta nenorocire sa se intample . Sasuke devenea foarte agitat si cu fiecare pas pe care il facea simtea ca bataiele inimii deveneau din ce in ce mai dese . Simtea cum explodeaza sangele in el . Se gandea ca totul este o greseala si ca ar trebui sa renunte , dar corpul nu-l asculta , el tot inainta .
La un moment dat brunetul ajunge la intrarea din sat . Se transforma in Shikamaru , pentru ca aflase ca satenul este plecat in misiune deci ii va iesi perfect . Se strecura fara problema in sat , nimeni dandu-si seama ca defapt el e Sasuke , nu Shikamaru .
Brunetul ajunge la resedinta Uchiha , verficand sa vada daca Sakura este acasa . Se pare ca (,) calea era libera asa ca intra in resedinta si se indreapta spre casa lui . Bate usor la usa ca sa se asigure ca nu e nimeni acasa , insa intamplarea face ca Kurasuke sa deschida usa .

-T-tati ?

Sasuke il adoarme pe Kurasuke cu Mangekyou Sharingan dupa care il ia in brate . Ii scrie rozaliei o scrisoare . Se mai uita odata in spatele sau dupa care pleaca din nou spre ascunzatoarea lui Madara . Pe drum se simtea mai usurat insa inca mai avea ceva de facut , si acel ceva era cea mai grea parte din misiunea lui .

Sasuke :

Nu imi vine sa cred ca voi face asta . O sa-mi fie atat de dor de ea . Este cel mai important lucru din viata mea , este inima mea , nici nu stiu daca o sa pot trai fara ea . Pe langa ea mai e Kurasuke , ingerul meu pazitor , insa nu e de ajuns , daca nu e ea , totul va fi atat de diferit .
Ajung intr-un final la ascunzatoare . Il pun pe Kurasuke in camera mea ca sa se odihneasca . Acum tot ce trebuie sa fac este sa astept ...


Capitolul 18


Sakura POV :

Pun cumparaturile in sacosa , le platesc dupa care plec din alimentara . Doamne , magazinul ala este sub orice critica , se duce lumea de rapa . Konoha nu mai este ce era , Naruto saracul este traumatizat cu atatea foi de semnat , de cresterea copilului , conducerea satului , misiunile , antrenamentele , off deja ma doare capul . Poate imi fac timp si il mai ajut si eu din cand in cand .
Atat de prinsa in gandurile mele ca nici nu imi dau seama ca trec exact pe langa cladirea Hokage-ului , unde este si biroul lui Naruto . Fac stanga imrejur si ma indrept cu pasi marunti spre cladire . Intru inauntru salutand politicos cei doi ninja de pasa si incep sa urc scarile spre ultimul etaj . Uff , dar lungi mai sunt si scarile astea , nu mi-am dat seama pana acum . Ajung intr-un final la ultimul etaj indreptandu-am spre ultima usa din capatul coridorului . Pasi mei se aud cu ecou din cauza tocurilor , parca a-si intr-un film de groaza . Ma opresc in fata usi si bat politicos , chiar daca sunt prietena lui de o viata , totusi este Hokage-le , trebuie sa ai putin respect . Se aude un "Intra" foarte stresat si parca speriat , oh stiu care e problema . Biroul este cu susul in jos si el crede ca sunt Hinata . Chicotesc usor dupa care apas pe clanta si pasesc in birou salutandu-l pe blond .
Zpacitul rasufla usurat salutandu-ma la randul lui .

-Deci Naruto-kun , ce mai faci ?
-Bine Saku-chan , am crezut ca esti Hinata si cu dezstrul asta m-asi fi trezit din nou cu o blacinta in fata .
-HiHi , hai ca te ajut .

Pun plasele langa usa dupa care incep sa-l ajut pe blond sa stranga . Off Doamne , zici ca este o cocina de porci , pizza pe jos , taitei de la ramen pe pereti , o gramada de coli de cerere pe birou si in unele parti ale incaperii . Copilu` asta nu s-a schimbat nici macar umpic si eu care am crezut ca daca a devenit Hokage se va schimba , va fi mai matur mai responsabil dar se pare ca m-am inselat .
Dupa o ora di jumatate reusim sa strangem absolut tot . Acum biroul arata ca si nou , numai bine ca in acel moment intra Hinata cu Naru , fiul lor care seamana leit cu Naruto , intra in incapere .

-Salut Sakura-chan .
-Ohayo Hinata-chan , ce mai faci ?
-Bine , uite tocmai l-am luat pe Naru de la academie , tu ?
-Am venit sa-i fac o vizita lui Naruto , dar tocmai plecam , va pup pa .

Imi iau plasele si ies din incapere inchizand usa in urma mea . Ies din cladire si imi reiau drumul spre casa . Pe drum ma intalnisem pe Kiba care inca se vaita ca nu are pe nimeni , dar ce nu stie el ca deja cineva pusese ochii pe el , off Kiba , Kiba , Kiba , cat de orb poti sa fi .
Ajung intr-un final la resedinta Uchiha ... imi e asa de dor de Sasuke . Fiecare lucru pe care il fac imi aduce aminte de el si de noi , simt de parca o parte din inima mea a fugit odata cu el , iar acum cealalta parte abea se mai zbate sa bata dar nu prea reuseste singura . De cand a murit Sasuke eu nu mai pot sa fac aproape mai nimic , la antrenamente nu imi iese nimic , plang mereu , abia daca mai pot avea grija de Kurasuke . Parca de cand a plecat Sasuke totul pare atat de greu si stresant , nu mai suport . Deschis usa de la casa .

-Kurasuke , am venit !

Dar nu primesc nici un raspuns ... Ceva e ciudat . Urc scarile spre camera lui , dar nu era nimeni . Incep sa-l strig si sa-l caut prin toata casa pana cand gasesc o scrisoare pe masa in bucatarie . Iau scrisoarea si incep sa citesc .


Draga Sakura ,

Stiu ca tu crezi ca sunt mort dar defapt nu este asa . Eu traiesc si am trait tot timpul asta .
Eu l-am luat pe Kurasuke , deci sa nu crezi ca a murit sau nu stiu eu ce .
Daca vrei sa-l mai vezi , vino la fosta ascunzatoare Akatsuki .
Te astept ...

Sasuke Uchiha .


Cu fiecare cuvand pe care il citeam deveneam tot mai nervoasa si speriata . *Sasuke ... traieste?!* , imi spun eu in gand strangand cu putere in mana acea scrisoare . Daca ii face ceva lui Kurasuke ... dar nu are cum ... Sasuke nu ar face asa ceva niciodata . Dar mai bine sa nu facem concluzi pripite . Ma pregatesc , imi iau gentuta cu shurikenurile , kunaiurile , bombele fumigene si cateva otravuri . Imi iau kimonoul de lupta si ies din casa indreptandu-ma spre iesirea din sat . Pe drum incercam sa par cat mai normala ca sa-si nu dea seama nimeni de intentia mea . La portile de la iesirea din sat , cei doi ninja de paza dormeau , si mai bine . Ies cu usurinta din sat si incep sa fug spre fosta ascunzatoare Akastuki . Astepta-ma Sasuke ...


Capitolul 14


Sakura POV:

Merg , merg si iarasi merg . Drumul mi se pare atat de lung , parca timpul ar sta in loc . Inima imi bate cu putere vrand parca sa iasa din piept , sangele imi fierbea in vene , capul ma doare de mai are putin si exploseaza , iar eu tot inaintez . Nu inteleg de ce Sasuke mi-a facut asta , am crezut mereu ca ma iubeste dar acum nu stiu ce sa mai cred .
Ma doare inima sa stiu ca a trait tot acest timp in timp ce eu il plangeam degeaba . Stateam noatea cu poza lui la piept si strigam dupa el , dar el era tot timpul asta viu departe mine si propriul lui fiu . Ma simt de parca a-si fi fost batjocorita tot timpul asta , ca (,) copilul este facut doar pentru a nu da de banuit , ca mariajul facea parte dintr-un anumit plan , ca toate acele momente frumoase si fiecare "Te iubesc" , erau doar de forma .
Inima mea bate pentru cel pe care l-am iubit , il iubesc si il voi iubi toata viata mea iar el isi bate joc de mine si de sentimentele mele . Nu mi-am inchipuit niciodata ca brunetul mi-ar face asta dar se pare ca nu o sa-mi invat lectia niciodata . M-am lasat purtata de cuvintele si saruturile lui si nu am mai stat sa ma gandesc ca el inercase de mai multe ori sa ma omoare cand era plecat din sat la Orochimaru .

Tot prinsa in gandurile mele nu observ ca am ajuns la fosta ascunzatoare Akatsuki . Ma opresc pentru a-mi trage cateva secunde sufletul dupa ore intregi de alergat fara oprire . Ma uit la imprejurimi si totul este atat de schimbat fata de cum a lasat-o tata cand am plecat din organizatie . Se vede ca Madara nu se osteneste sa curete macar putin ascunzatoarea . Imi trag aer in piep si intru .
De cand n-am mai fost pe aici , s-au schimbat multe . Holurile nu mai sunt portocalii ca inainte , sunt vopsiti intr-un rosu inchis cu dungi negre , exact ca si una din mastile lui Madara . Merg agale si in acelasi timp cu ezitari spre fosta camera a mea si a lui Sasuke .
Tocurile mele se aud cu ecou provocandu-mi o stare de frica . Ajung intr-un final la usa "blestemata" si intru fara sa bat la usa . Aflata in incapere inchid usa in urma mea . Era un intuneric nemarginit si o liniste de geata .

-Te asteptam .

O voce barbateasca foarte cunoscuta mie imi face corpul sa tremure . Inima imi batea mult mai tare decat pana acum , tensiunea imi crestea treptat iar eu tremuram din toate partile . Era el . Deodata simt o respiratie calda pe ceafa mea , dandu-mi seama ca este in spatele meu . Se aude cum isi scoate katana din teaca luminand pentru o feactura de secunda camera . Imi activez Rinneganul , imi scot un kunai foarte silentios . Ma intorc rapid spre el si in acel moment kunaiul meu se loveste de katana lui provocand un sunet insuportabil . Cu Rinneganul i-am putut vedea fata , care nu era schimbata deloc . Cu mana libera fac semnul Tigru si disparem intr-un nor de fum .
Acum ne aflam pe un camp deschis , aici lupta va fi mai convenabila decat intr-o camera intunecata . Privirea lui Sasuke era foarte incruntata ceea ce imi demonstreaza ca el vroia sa lupte in camera , tipic Sasuke , trebuie sa fie avantaje numai pentru el .

-De ce ai facut asta ?
-Pentru ca iubirea ta pentru mine este prea mare si ma va distruge .

Raman pur si simplu blocata . Cum adica iubirea mea pentru el este prea mare si il va distruge ? Cum poate iubirea ucide pe cineva ? Nu mai inteleg nimic . Corpul meu nu mai raspunde la comezi , sunt paralizata . Imi ridic cu greu privirea si vad ca sunt sub puterea Sharinganului . Apare in spatele meu si isi scoate katana din teaca . Imi sopteste la ureche un "Iarta-ma" foarte sincer dupa care katana lui imi strapunge spatele . Durerea este insuportabila si cad in genunchi scuipand sange . Brunetul se pune in fata mea uitandu-se la mine . Lacrimi amare apar pe chipul lui de inger .
Imi incadrez chakra verde in mana dreapta si incep sa ma videc sub privirile uimite ale brunetului . Rana nu fusese atat de mare asa ca am reusit sa o vindec destul de repede . Ma ridic in picioare , abia tinandu-ma pe ele si ma apropii de Sasuke . Cu fiecare pas pe care il faceam el se indeparta pana se loveste de trunchiul unui copac .

-Cine ti-a zis ca iubirea mea te va ucide ?
-M-madara ...

Chicotesc usor gandindu-ma cat de naiv poate sa fie acest Uchiha . Il sarut dulce pe buze . El raspunde la sarut si in adanceste usor . Mi-a fost atat de dor de buzele lui dulci si catifelate . Rup incet sarutul si ma uit in ochii lui in care mereu ma pierd .

-Te iubesc .
-Si eu .


~*The End*~

Asta a fost fetelor dap !
Sfarsit prost si sec
Astept cat mai sincere pareri ! lough
Scuze de greseli rusinos
Va kiss Va in love Va a hug
Ja Ne !hi!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 13:42

Deci cu aceste capitole m-ai facut pur si simplu sa plang We'll be a dream  - Pagina 3 896861 si inca nu cred ca s-a terminat ficul! We'll be a dream  - Pagina 3 23826 A fost absolut formidabil!!!!! We'll be a dream  - Pagina 3 208323 We'll be a dream  - Pagina 3 78717 We'll be a dream  - Pagina 3 962758
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 19:12

Vai,vai,vai!Deci sa inteleg ca Sasuke s-a intors in sat alaturi de Sakura si Kurasuke si au trait fericti pana la adanci batraneti!Nu ma asteptam sa se termine.... sad Minunat,minunat,minunat!!!
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 20:19

Multumesc foarte mult fetelor pentru comentarii si mai ales ca va placut ficul a hug
Inseamna foarte mult pentru mine a hug
Va multumesc inca odata.
Va kiss Va in love Va a hug
Ja Ne! hi!
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 00:50

Deci m-ai lasat masca.mia placut la nebunie si abia asteptam aceste capitole.a fost suuuuuuuper.ce bine imi pare k ei iau facut in ciuda lui madara happy2
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
We'll be a dream  - Pagina 3 Asss10We'll be a dream  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Mar 2012, 19:03

Acest fic a fost finalizat so.. Catre FanFicuri Finalizate cu el. happy2
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Joi 29 Aug 2013, 00:03

Imi place sfarsitul. A fost un fic interesant. Ja ne!
Sus In jos
Melania*
Academy Student
Academy Student
Melania*

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
acebook acebook : https://www.facebook.com/meliss.96mely
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Vizionarea animeurilor, scrierea/citirea ficurilor etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :D

We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Feb 2016, 14:02

Mi-a placut foarte foarte mult fic-ul cel mai mult mi-a atras atentia cand am citit ca liderul organizatiei Akatsuki, inca un lucru a fost momentul cand au intrat Sasuke Karin si ceilalti in "scena", super! fara cuvinte. Un lucru mi-ar fi placut si mai mult , acela fiind actiunea care sa nu fie grabita . Adica intre capitolele 13-14 as fi preferat sa fie mai multa actiune , e ca si cum ai incepe o poveste dar care nu are nici un continut terminadu-se cu incheierea. Dar in rest mi-a placut foarte, foarte mult modul in care scrii in care te exprimi .

Astept cu nerabdare sa-ti citesc viitoarele tale fic-uri! Pupici! a hug
Sus In jos
Continut sponsorizat




We'll be a dream  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We'll be a dream    We'll be a dream  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

We'll be a dream

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-