Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nisipuri amoroase.........

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 13:34

Nextul trebe asteptat de la sabinuta ca asa am hotarat ca cu ea impreuna continui ficul deci acum 'inervatio'pe ea,ca mie mi-a zis ca azi dimineata baga nextul angry


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 14:17

Sabinutzoooo angry
Nu scapi nici tu de bici hmm...?!
Hai cu nextu ca dia punea 3 pana acum heh
Va pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 14:55

Sabunutzoooooooooo, hai mai repede cu nextul.
Murim aici pana vine.
Vrei sa ma gabi in spital?
Hai, te rog scrie-l, te implooor.


  Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 14:58

Unde sunt? Ce s-a intamplat? Imi amintesc numai ca am cazut pe jos si dupa m-am sculat.
Pe usa isi face aparitia o femeie cu parul negru si reflexe mov, lund lana la solduri si cu nieste ochii lila.Este frumoasa parca este un inger pe pamant pentru ca lumea se devina mai una dar stiu ca nu se poate asa ceva.Daca mai sunt molti ca Sasuke in lumea aste nu se va putea schimba. Sunte trezita din visare de vorbele acelei persoane necunoscute.
-Se pare ca te simti mult mai bine.Dar de acum in colo sa ai grija ca ti se mai poate intampla asa ceva din cauza ca nu ai calciu suficient.
Eu ii spun ca asa va fii si fara sa vrem am inceput sa discutam diverse lucruri si am aflat ca o cheama Hinata.Nu dupa putin timp ma intreaba daca nu verau sa locuiesc cu ea iar eu accept .
Nu vreau sa ma intorc acasa si sa dau de perversul ala de Sasuke.
Dupa putin timp ies din spital impreuna ca Hinata catre casa ei.
Cand am ajuns la destinatie am ramas surprinsa un living doua dormitoate o baie si o bucatarie.


Stau cu Hinata de 3 zile si totul este perfec cand es este la spital eu faac curat si gatesc.
Dar cel mai bine este ca nu am dat de Sasuke si aste este bine pentru mine.Vedeti voi in la arabi este interzis ca sosia sa isi paraseasca sotul, si cele care incalca legea trebuie omorate cu pietre.O date ce Sasuke nu da de mine nu voi pati asa ceva, dar trebuie sa fiu atenta ca poate sa ma gaseasca.
Acum spal niste vase pana ce soneria de la usa ma avertiza ce este Hinata.Paseac pana la usa si o deschid dar pe ea nu isi faace aparitia Hinata ci....Sasuke.
Vine si ma prinda de par si sa draga de el, ma durea ingrozitor pene ce imi da drum si imi spune ca vom merge in Arabia pentru a-mi ispasi pedeapsa.
Stau Arabia... sunt intr-o incurcatura mare de tot


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 15:24

Daaaa, ai pus nextul.
Vai, mi-a placut extrm de mult.
Deci hai si cu celalalt next dragelor.
Pupici dulci :*;


  Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 15:31

dada,ai pus-o,pai eu poate bag nextul in seara asta si te-ai descurcat bine in love ,as zice ca astept nextul dar chiar eu fac nextul lough


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:26

dia ai rezolvat cu mess-ul?


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:30

mnuh,si ca sa am si ziua mai buna mi-am scapat si telefonul in apa crying angry


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 21:27

pana la urma pui nextul in seara asta?
si ai rezolvat cu mess-ul?


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 01:01

Imi place mooolt ficul. Chiar este o idee originala. Sorry k am intrat asa tarziu, dar de abia acum l-am gasit. Astept nextu sper sa-l pui repede :X:X:X:X
Ce crud e Sasuke... off off/ crying



Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 01:12

wow e minunata!! e grozava ideea si in love e originala in love in love !!!
Totusi ce rau e Sasuke il biciuitor , il fac piure!!
Cum sa ii faca asa ceva Sakurei ?
Iar Itachi, dupa ce a auzit tot ce a patit Sakura sa incerce si el sa o violeze??
Se vede ca sunt frati.
Offf si Saraca Saku , te rog nu o omori sad !!
Ce rau imi pare pentru ea!
Ahh iubita vreau nextul... te implor please please please !!!
Te rog pune nextul repede ca ma roade curiozitatea!!!
O sa mooooor daca nu il pui repede!!!
Spor la scris!! Te pup! kiss a hug
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 15:06

Iubirile mele ma dezamagiti...:-w
Deci de la un timp nu mai descrieti cum trebuie, VREAU DESCRIERE SENTIMENTALA, capitole mai lungi!! Nu mai grabiti atata actiunea, zici ca este alergata de hiene!
SI mai repede next heh


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNisipuri amoroase......... - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 19:54

So,lume!Nu stiu daca eu voi posta nextul,acum,dar deseara il veti avea,poate.Nu ma simt in apele mele deoarece am vizitata azi spitalul si injectiile plus perfuziile,deci pot spune ca acum nu sunt cel mai fericit om de pe planeta sper sa nu va suparati,mai ales sabinuta sad


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 19:58

Wow...spitalul , injectiile si perfuziile ? Sper sa te simti mai bine si nu te forta prea tare . Rezistam mai greu dar rezistam . happy2 Sunt sigura ca vor intelege si stai linistita ca nimeni nu se va supara daca nu aduci next-ul . in love
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 00:19

Sabinuta da edit la capitolu bagat de tine si crie capitolul VIII


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 01:06

Capitolul IX
Ma simt atat de rau,ma simt atat de...ma simt un nimic,asa ma simt in acest moment.Stau in tebnita palatului si imi astept sfarsitul.De mai binde de trei zile stau inchisa aici si tot ceea ce mamanc este paine uscata si un pahar de apa pe zi,chiar daca sunt fiica eljirului asta nu cinteaza,acum eu nu sunt importanta pentr-u nimeni,nimeni nu ma iubeste.Lacrimile reci imi apar din nou pe obrazul putin murdar din cauza prafului,sunt intr-o celula la capatul coridorului din pivnita palatului.Pot spune ca chiar si sobolanii locuiesc mai bine ca mine in acest moment.In partea dreapta era o saltea pusa pe jos care deja era ros de soareci,in partea dreapta se afla un scaun vechi care imediat se rupe...si cam atata.Eu stau ghemuita intr-un colt al celulei si privesc pierduta flacara unei lumanari care tinea o lumina atat de slaba in incaperea aceata.Desi l-a noi in regat de obicei era cald,acum cerul isi varsa si el furia asupra Regatului Arab,picaturile mari de ploaie se izbesc dur de nisipul care odinioara era de o culoare aurie datorita Soarelui care isi arunca razele asupra gemului micut din incapera aceasta.Frigul imi patrundea pana in maduva oaselor,chiar si inimei mele ii era frig. Maine,maine e ziua cea mare.Cand Soarele isi v-a trimite razele asupra regatului,cand fluturii vor incepe sa zboare,serpii isi vor cauta noi victime pe care sa ii manace,maine voi vi si eu executata.In aceasta dimineata voi vedea ultima data apusul Soarelui,voi vedea ultima data acesta lume pe care o credeam minunata.
Daca ar exista miracole ca in povestile spuse de mama,daa ar exista si acum o lampa din care sa iasa un spirit care sa-ti indeplineasca dorintele,atunci mi-as dori sa fiu fericita,sa iubesc si sa fiu iubita.Dar eu cer imposibilul,stiu foarte bine ca asa ceva nu exista in lumea reala,asa ceva exista doar in basme.Ma indrept cu pasi inceti spre 'patul'meu si ma culc gandindu-ma ca de maine voi dormi somnul vesnic.
Dimineata sunt trezita de pasii unui mascat care imi spune ca voi fi executata.Cand ii aud cuvintele din nou lacrimile isi fac aparitia pe chipul meu.Acesta intra in celula si ma prinde strans de cot dupa care ma trage dupa el.Mergem din ce in ce mai grabiti,iar pe urma deja incepem sa fugin.Ia stai!Piata nu este spre direstia asta,unde ma duce individul asta?Ne oprim in fata unei camile iar individul imi spune sa ma urc pe ea.
-Cine esti?De ce ma ajuti?De ce ma ajuta strainul acesta?Eu tot nu inteleg?Se apropie de mine si vrea sa ma oblige ma ma urc pe camila.Ma prinde de fund si vrea sa ma urce pe camila.Oi fi eu condamnata la moarte dar nu sunt o femeie usoara.Ma intorc cu fata la el,il calc pe piciorul drept de cred ca i-am rupt oasele si ii dau una intr-e picioare.Sper sa ii ajunga!Ne uitam urat unul la celalalt,daca ai putea ucide din priviri,cred ca amandoi am fi de mult la renimare sau in coma de gradul 1.Ma ia in brate si ma pune pe cocoasa smilei dupa care ma leaga de saracul animal.Asta are minte?Sincer eu crd ca nu prea.
-Daca stai cuminte atunci de dezleg,dar sper sa nu fugi,ai inteles?A spus si el ceva intelept.Ma dezleaga de camile,iar spre 'norocul'meu cad peste e,dar nici nu stiti in ce pozitie!Eu eram cu fata la picioarele lui,iar el era cu chipul paralel cu funduletul meu.Pe cand sa ma ridic de pe el acesta imi spune ca daca stau comoda mai pot sta,deoarece lui ii place privelistea.Perversul!Ma ridic de pe el si il ajut si pe el sa se ridice.Fara sa stau mult pe ganduri ii rup fularul de pe chip si cand il vad pe el raman stana de piatra.Cum de el m-a salvat?Dar de ce?Sincer nu era persoana pe care o placeam cel mai mult,mai ales dupa ce mi-a vrut sa faca am ceva timp,dar ma bucur ca totusi cineva m-a salvat de la moarte.Il imbratisez strans dupa care prin buzele mele se scapa un cuvant,un ,,Multumesc"sincer.Cred ca ceea ce a vrut sa faca in trecut cu mine nu il infatisa,nu cred ca era el cu adevarat.Ii simt mainile care ma strang mai aprope de pieptul lui musculos.Ma desprin incet din imbratisare si il privesc.Nu pot crede ca e el,este chiar...........



Oare e sasuke?Muahahah biciuitor nu va zic!Pe data viitoare soer sa va placa roll scuze de breseli


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 01:37

Ahh reao !!!! Cine e?????? Vreau nextul, mooooooor aici !!!
Scumpo te implor pune nextul, te rog mumos sad sad sad !!!!! Iti iubesc ficul, il ador e cel mai tare fic din looome!!!! Vreau nextul cat mai repede!!!! please please
Spor la scris sa aduci nextul repede ca de nu te pap lough !! kiss a hug
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 10:46

Ole Ola Ollleee Je suis Ele lough

OMg, a fost bestial lough Fenomenal cum vrei tu, a fost extraordinar.
MI-a placut foooarte mult, este fooarte bine, omg cum a aterizat lough
Repede cu next!!!


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNisipuri amoroase......... - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 11:03

suspansul asta ma omoara te rog pune nextu...........................................................................................................................................ficul tau este minunat si vreau next


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 22:03

Sabinuta cand bagi nextul?Hai ca noi asteptam deja,asa ne-am inteles ca tu il bagi think


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 22:17

OMFG OMFG OMFG!!! huh?
As injura suspansu... insa n-as avea nicio satisfactie sad
Nu-l deranjeaza sub nici un chip... (gluma) lough
Ahhh.. de ce ne torturezi crying
Vreau next repedeeeee sabinutzooo biciuitor
Sau voi fi mai ceva ca Sasuke in calduri heh
Va pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 01:10

Nu ca imi place ..... il ADORRRRR.
Totusi nu inteleg reactia lui Sasuke... de atunci cand intr-un moment era calm si dragastuos si pe urma a facut ce a facut. A santajat-o si aprape a uciso, parand-o tatalui sau.
Hmmm astept o explicatie pentru toate astea.
Si acum... oare el o salveaza, dupa scenele perverse pe care le-ai pus asta imi vine pe buze. Totusi nu ma pronunt ca s-ar putea sa apara si un personaj nou. Oricum ar fi eu sunt de acord si astept nextu cu sufletul la gura :X:X:X:X
P.S : Ti-am mai spus ca ai numai idei originale si frumoase. Am auzit ca vrei sa faci ceva si cu zombii. Hai k vreau s-o vad si pe asta =)) . Dar pana atunci pupici kiss*kiss*



Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 01:12

uite:Gandestete cum sunt barbatii atunci cand nu le dai ceea ce vor,devin perversi si brutali


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 01:14

a si da!Ficul cu zombie vine si elChear am idei noi si nu ma pot abtine!


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 02:55

scuze ca nu am mai trecut cu commuri pe aici, toata ziua incerc sa termin tot ce am de facut, adika teme de vacanta, ficurile mele etc...
deci ador capitolul asta:X:X:X:X sa pui nextul cate de repede poti, si sa pui nextul si la celelalte ficuri pt ca sunt minunate, extraordinare, cele mai super
Ai foarte mult talent si il folosesti bine,
te pwp dulcee si spor la scris!!


Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Continut sponsorizat




Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Nisipuri amoroase.........

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-