Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nisipuri amoroase.........

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 19:59

Capitolul X:
Este.... chiar este... fratele lui Sasuke Itachi.Nu imi vine sa cred ca ma salvat.Chiar daca era sa ma violeze si l-am crezut ca Sasuke prin fapta sa mi-a demonstrat ca poate sa fie si bun.
Nu mai stau pe ganduri si ii sar in brate si eliberand siroaie da lacrimi. Evident ca de fericire.
-Iti multumesc ca mai salvat.spun printre lacrimi.
-Atata sa fac dupa ce era sa te violez si imi pare sincer rau de ce sa intamplat.Nu trebuia sa actionez asa dupa ce a faacut Sasuke. spune in timp ce ma strange mai rau la pieptul lui.
-Nu rebuie sa iti ceri scuze prin faaptul ca mai salvat de la moarte imi dovedeste ca iti pare rau.
Dupa ce ma elibereaza din stransoare imi spune un lucru ce ma lasa cu gura cascata.Nu imi vine sa cred. Chiar voi cunoste ce este dragostea adevarate si nu din partea unui pervers de nimic ca si Sasuke.Voi cunoaste dragoste din partea unui baiat dragut si amabil caruia nu sunt omorata in acest moment.Itachi vazand ca nu zic inmic a inceput sa sa intristeze crezand ca eu nu simt acelasi lucru pentru el, dar se inseala amarnic.
In clipa urmatoare sunt bratele lui sarutandu-l pasional.Ma simt de parac si pluti pe nu nor pufos si uitand de ce mi-a facut porcul ala.Dupa ce rup safrutul ii spun ca si eu il iubesc din toate inima.Auzind acest lucru a inceput sa se bucure, dar bucuria noastra u a tinut mult sa se auzeau cum toata ea era alarmata din cauza ca disparut.Asa ca sa nu ne prinda gardieni am urcat amanoi de camila si am plecat din acel loc at in care am crescut si m-am nascut.


Trei zile de cand sunt cu Itachi si totul merge bine.Am vazut cum este dragostea pe timp de noapte ca sa zic asa, si a fost fagnific, nu am fost amenintata sau santajata de catre Itachi.Pot spune ca am si uitat de Sasuke chiar daca este fratele iubitului meu si seamana destul de bine cu el.In acest moment stau in bucataria noi casa cumparata de brunet.Se pare ca aici el este destu de bogat incat sa stam toata viata in puf.Dupa ce termin de pregatit masa apare si cavalerul eu ce sa pune la masa.Dintr-o data incepe sa ma doare capul si sa am ametele.Itachi vazand ca nu ma simt bine vine langa mine si ma pune pe un scaun.
-Sakura te simti bine?ma intreaba speriat.
-Nu.De ceva vreme ma doare capul, am ameteli si stari de voma.spun in timp ce beau un pahar cu apa.
-Pai eu cred ca esri insarcinata iubito daca zici sa s-a mai intamplat.Ce? Sa fiu insarcinata?Sper ca nu cu Sasuke nu vreau sa am de a face din nou cu el.


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 20:02

Frumos,frumos,Draga mea coechpiera te felicit,ai cateva greseli dar imi place happy2 Astept nextul!Pe care il pun eu maine a hug


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 20:12

super capitol:X:X:X Itachi si Sakura se potrivesc de minune:X:X
sa puneti nextul repede repejor va roooog
va pwp, spor la scris!!:*


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 20:47

sabinuta a scris:
Capitolul X:
Este.... chiar este... fratele lui Sasukevirgula iubire Itachi.Nu imi vine sa cred ca ma salvat.spaceChiar daca era sa ma violeze si l-am crezut ca Sasuke prin fapta sa mi-a demonstrat ca poate sa fie si bun.
Nu mai stau pe ganduri si ii sar in brate si eliberand siroaie da lacrimiDoooamne cum sa eliberezi? Bine ca nu ai zis altfel! Si de unde siroaie de lacrimi? De la furtun, de la fantana?!. Evident ca de fericire.[NUUU NU STIAM ASTA MAI!]
-Iti multumesc ca mai salvat.spun printre lacrimi.Si eu spun cu parere de rau ca acest dialog este sec si d***u vorbeste...
Enter iubire...
-Atata sa fac dupa ce era sa te violez si imi pare sincer rau de ce sa intamplat.spaceNu trebuia sa actionez asa dupa ce a faacut Sasuke.virgula nu punct spune in timp ce ma strange mai rau la pieptul lui.
ENTER
-Nu rebuie sa iti ceri scuze prin faptul ca mai salvat de la moarte imi dovedeste ca iti pare rau.
ENTER
Dupa ce ma elibereaza din stransoare imi spune un lucru ce ma lasa cu gura cascata.spaceNu imi vine sa cred. Chiar voi cunoste ce este dragostea adevarate si nu din partea unui pervers de nimic ca si Sasuke.spaceVoi cunoaste dragoste din partea unui baiat dragut si amabil caruia nu sunt omorata in acest moment.Asa iubire mai facut sa nu inteleg nimic, chiar nimic+spaceItachi vazand ca nu zic inmic a inceput sa sa intristeze crezand ca eu nu simt acelasi lucru pentru el, dar se inseala amarnic.
In clipa urmatoare sunt in bratele lui sarutandu-l pasional.Ma simt de parca as pluti pe nu nor pufos si uitand de ce mi-a facut porcul ala.spaceDupa ce rup sarutul ii spun ca si eu il iubesc din toate inima.spaceAuzind acest lucru a inceput sa se bucure, dar bucuria noastra nu a tinut mult sa se auzeau cum toata ea era alarmata din cauza ca disparut.spaceAsa ca sa nu ne prinda gardieni am urcat amanoi de camila si am plecat din acel loc at in care am crescut si m-am nascut.


Trei zile de cand sunt cu Itachi si totul merge bine.spaceAm vazut cum este dragostea pe timp de noapte ca sa zic asa, si a fost magnific, nu am fost amenintata sau santajata de catre Itachi.spacePot spune ca am si uitat de Sasuke chiar daca este fratele iubitului meu si seamana destul de bine cu el.spaceIn acest moment stau in bucataria noi casa cumparata de brunet.spaceSe pare ca aici el este destu de bogat incat sa stam toata viata in puf.spaceDupa ce termin de pregatit masa apare si cavalerul eu ce sa pune la masa[Repetitie].Dintr-o data incepe sa ma doare capul si sa am ameteli.spaceItachi vazand ca nu ma simt bine vine langa mine si ma pune pe un scaun.
-Sakura te simti bine?ma intreaba speriat.Sec si cine intreaba tata?!
-Nu.spaceDe ceva vreme ma doare capul, am ameteli si stari de voma.virgulaspun in timp ce beau un pahar cu apa.
-Pai eu cred ca esti insarcinata iubito daca zici sa s-a mai intamplat.spaceCe? Sa fiu insarcinata?spaceSper ca nu cu Sasuke nu vreau sa am de a face din nou cu el.

Geez O_O Deci am ramas stupefiata de ce am gasit aici, deci Titlul este bun, ideea este originala, dar VA BATETI JOC CE FACETI AICI?! La inceputul ficul era suber, uimitor te adance cu fiecare cuvant, acum a devenit puieril. Aveti o gramada de greseli de tastare/exprimare si ortografie, pe care le-am enumerat mai sus, iar estetica e vai de mama ei. Dupa fiecare semn de punctuatie se apasa pe SPACE, iar intre dialog-dialog si descriere se apasa pe ENTER ca textul sa fie mai citabil. Mie mila de biata actiune ati alergat-o vai de ea saraca, zici ca mai are putin si il intrece pe Sonic X, unde va credeti, la rodeo? Chiar m-ati suparat rau de data asta, eu am avut in credere in voi ca faceti bine si vad ca de la atata urari de b ine vi s-a urcat la cap si nu mai munciti cum trebuie. Nu aveti descriere in acest capitol! Pur si simplu nu aveti! Sentimenetele nu exista, este extrem de scurt, iar imprejurarile unde sunt? Nicaieri! Naratiunea este facuta praf...deci Elz calmeazate...Vreau un next lung, exact ca la carte, cu descriere, naratiune, actiunea decurgand lin si cu cat mai putine greseli de tastare. Vreau sa vad ARABIA IN FATA OCHILOR! Aduceti-ma in acea stara! Uimiti-ma!
Asteptam next cu imbunatatiri!


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNisipuri amoroase......... - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 20:56

Piersicuta:Nu vorbi la plural.Sabinuta a scris nextul deci critic-o pe ea!Nu eu am scris nextul,deci te rog.... angry 2.Eu cand am cerut critici am cerut la capitolele puse de mine,si ca sa fi singura atata urari de bine nu mi s-au urcat la cap.Si ca sa nu mai ai probleme si sa nu ma bagi la plural hi!


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i


Ultima editare efectuata de catre dia in Lun 29 Aug 2011, 21:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 21:03

Wow ce tare !!! Vreau nextul!! Ce ma bucur pentru Sakura ca a scapat, si ma bucur ca Itachi a ajutato sa scape si si-a cerut scuze, chiar o iubeste, ce frumos!!!
Draguto haide repede cu nextul!!!
O ador!! Ador ficul!!! Repede cu nextul ca mooooooooor!!!
Spor la scris kiss a hug !!!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 09:19

Iubire, deci eu am criticat la plural pentru ca amandoua aveti greseli de tastare, descriere, estetica, etc. Stiu ce fac^^, si daca nu va critic pe amandoua la pachet inseamna ca uneia dintre voi o sa i se urce la cap, nu imi da indicatii ce sa fac, ca stiu mai bine decat tine ^_^ [fara suparare ingrijorat]
Si mai repede cu nextu baby!


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNisipuri amoroase......... - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 16:28

Mda......bine,pai oricum,daca altii au greseli mai mari ca mine,dar sa lasam ca nu am chef de cearta,oricum multumesc de critica,nextul vine poimaine kiss Si Piersicuta,sper ca nu te-ai suparat heh


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 21:32

Lasa ca Ele nu se supara de la atat.. happy
Pana la urma va trebui sa se obinuiasca happy2
CU clienti mai dificili decat voi doua fetelor heh
Pai.. de ce poimaine vine nextul ma rog? hmm...?!
Adu nextu cel taziu maine ca te pun la protap lough
Va puuuuuup dulce babies kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
*Anto*
Academy Student
Academy Student
*Anto*

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 1

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 21:39

Buna,ti-am citit ficul si pot spune ca....e super!ador ideea,ador tot happy2
abea astept sa pui next


Te iubesc...
...I love you...
...Je t'aime...
...Ti amo...
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Mio-headphones
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 11:26

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO va iubesc si iubesc faptul ca ati facut cuplul itasaku. sper sa nu mai fie sasusaku deoarece sasuke a ranit-o pe sakura foarte mult deci abia astept nextul


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 11:59

pei dragii mei eu voi posta nextul abea saptamana viitoare,ca deocamdata nu am nici un chef de scris


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
*Anto*
Academy Student
Academy Student
*Anto*

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 1

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 12:33

pacat very sad
dar lasa...asteptam noi >.<


Te iubesc...
...I love you...
...Je t'aime...
...Ti amo...
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Mio-headphones
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 13:44

Hey... am trecut si eu pe aici. Observ ca ati pus nextul in love. E frumix, se pare ca Itachi incepe sa se intoarca pe calea cea buna. Sakura a ramas insarcinata si pun pariu ca viata nu e roz, deoarece nu cred ca a ramas cu brunet ci cu Sasuke sad.
In fine astept nextul nerabdatoare, pune-l si tu repede. Vezi ca luni te verific biciuitor
Pupici kiss



Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 02:13

Iubita, mai aduci next-ul! Pai ce faci?! Ne lasi asa? In mijlocul actiunii?! Haide :o3 vreau sa vad al cui este copilul :> te rog fa next-urile mai lungi:(: nu de alta, dar e pacat ca sunt chiar frumoase si atractive kiss


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 20:27

hey va anunt ca incepand de acum saby este autorul acestui fic,i-am predat ei ficul acesta si sper ca moderatorii sau administratorii sau aceia care imi citeau ficurile sa nu se supere
Eu m-am conturat sa fac filme sasusaku deci arevoir ficuri dap !


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 20:37

de ceeeeeeeeeee???????????vrei sa te mananc sper ca asta nu inseamna ca nu vei mai citi ficuri te pup si sper sa faci filme frumoase


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Noi 2011, 18:20

Mda...m-am hotarat sa continui acest fic singura...de ce? Era o greseala sa o fac in pereche...

Capitolul XI

Locuiesc de mai bine de 4 ani in Ajman, un orasel din Regatele Arabe Unite. Totul este aproape perferct in viata mea...sunt iubita de catre Itachi si eu incerc pe cat se poate sa il fac sa se simta iubit dar un coltisor din inima mea se mai gandeste la Sasuke. Alah! De ce mi-ai dat o dragoste atat de grea? Oare ti-am cerut prea mult cand doream sa ma marit din dragoste? Totul putea sa fie minunat in viata mea daca Itachi imi era destinat ca primul sot...poate ca in aceste momente uitam de toate grijile si ma concentram asupra vietii mele de musulman.


Locuim intr-o casa simpla, la inceput Itachi a insistat sa cumparam o vila dar eu cred ca noi trei putem locui si intr-un loc simplu, desi acest lucru nu inseamna ca suntem saraci. M-am acomodat destul de repede cu acest loc dar imi lipseste mama, imi lipsesc prietenele, Hinata...chiar si camila Shu imi lipseste. Noaptea imi aduc aminte de vremurile indepartate, cand eram doar o copila si ma jucam su mama in gradina de cactusi. De fiecare data cand ma intepam la mana de catre un cactus mama ma pupa pe acel loc si imi spune ca sa nu plang deoarece sunt fata imparatului.

Da, sunt fiica imparatului...cea care a adus rusine peste Regatul Arab, cea care in ochii locuitorilor a devenit o c**va care si-a inselat sotul si a fugit cu fratele lui. Ma intreb ce face mama, oare este bine, oare ii este dor de mine? Poate nu sunt eu cea mai buna fiica din lume, cred ca ea merita o fiica care sa fie alaturi de ea in fiecare clipa, nu cred ca mai vrea sa ma vada dupa tot ce am facut. Traiesc ascunsa de tara mea natala...de ce? Daca m-ar gasi cineva as fi uisa pe loc de catre rege...care nu ete tata. Tata, a cedat postul de rege acum 2 ani si inlocuitorul lui fiind Sasuke cu noua lui sotie. Oare si tata ma uraste? Oare nu ma iubeste deloc acest barbat caruia ii spun ,,tata”? Din prima clipa a existentei mele tata nu m-a iubit cu adevarat...era suparata pe mama deoarece nu nascuse un baiat.

-Mami, mami!

Imi revin la realitate datorita unui glas de inger care inseamna totul in viata mea, micutul meu Ahram. Datorita lui Alah, baietelul meu este al lui Itachi, seamana leit cu el. Are ochii negrii,parul ii ajunge pana la umeri si pielea bronzata.

-Ahram...s-a intamplat ceva? Eram poate cea mai fericita mama, puiul meu crestea intr-o familia fericita, avea familia pe care eu nu am avut-o niciodata.

Ma prinde de mana si ma trage afara din incapere spunand de mai multe ori ca are sa imi arate ceva. Ajungem amandoi in graba la parter unde vad pe masa un buchet urias cu mai multe tipuri de flori...este pur si simplu minunat dar, unde este Itachi?Ma uit peste tot si nu-l vad, cand vreau sa ma intorc dau cu nasul in cevat tare. Imi deschid ochii si il vad pe brunet in fata mea cu un zambet dulce pe chipul lui putin palid. Se apropie de buzele mele rosii si le uneste cu ale lui formand un sarut tandru. Ne dezlipim buzele una de alta si ne itoarcem spre Ahram care era cu un zambet larg pe fata. Itachi se apleaca la inaltimea lui luand-ul in brate si ii spune ca maia re inca o surpriza.
Intr-o mana il tine pe Ahram in brate iar cealalta imi prinde mana dreapta si imi spune sa il urmaresc pana in fata casei. Cand iesim afara mare imi este surpriza cand o vad pe...Nu se poate! Este chiar...

Sper sa va placa si astept comuri si critici rusinos in love


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i


Ultima editare efectuata de catre inima sfasiata in Sam 19 Noi 2011, 18:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Noi 2011, 18:23

dau edit


Mai facut sa plang, c e nesimtit este Sasuke.
Nu vroiam eu sa fie chiar cu Itachi dar na.
O blestem pe Sotia lui Sasuke.
Are copii cu aia?
Doamne te rog sa il duci in morit pe tatal Sakurei, de ce ma rog a renunta la tron sa vina Sasuke?
Si de ce tocmai pe Sauke.
A stept urmatorul capitol si te rog sa ma anunti.

Da Dia ai dreptate.


Ultima editare efectuata de catre Deea in Sam 19 Noi 2011, 18:32, editata de 2 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Noi 2011, 18:27

deea eu chiar nu inteleg chestiile cu edit
u dai edit? sau eu sa dau lough cred ca eu tre sa dau edit nu tu


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 20:20

te ador si te slavesc mai rau k pe mn lough .te iuuuuuuuuuubesc k iai facut pe sakura si itachi sa fie impreuna.nu stii cat inseamna pt mn.sunt curioasa cine e acea persoana happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 20:57

grozav grozav grozav huh?
in sfarsit am gasit fic-ul huh?
daca ai idee de cand il caut huh?
nu am cuvinte huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 16:09

Wow , un fic impresionat
your fic is very nice my dear
in orice caz , sa pui nextul repede si te rog anunta-ma si pe mine cand il pui


pupici si bafta good job


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 S6he8w
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Npi5xg
Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 2myt0zq




Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 10:49

huh? God, iubesc ficul asta in love
pune next-ul ala mai repede ca nu raspund de fapte biciuitor
biciuitor pot fi destul de dura, nimeni nu cred ca vrea sa ma incerce biciuitor
ingrijorat Sasuke e un..nu am cuvinte biciuitor
vreu sa vad ce se intampla in urmatorul capitol asa ca spor la scris kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 11:07

Ce ma bucur ca Sakura este fericita cu Itachi happy2 Nu as fi ghicit niciodata ca Ahram o sa fie a lui, dar ma bucur in acelasi timp happy2 Deci este un fic SakuItac? Interesant think Astept next-ul si te pup dulce! kiss a hug


Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nisipuri amoroase.........   Nisipuri amoroase......... - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Nisipuri amoroase.........

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-